Pārmaiņas. “Intermeitenes” !

Kievs – krivičs, baltkrievs visticamāk. Pārējā pasaule un paši sevi par russiem vai ruskijiem dēvē, tikai latviešu valodā nav pieņemts moskovītus par russiem saukt.
Vai krievam tāpēc ka krievs jāsatraucas, ne taču pēc tautības te kādu vajā, bet gan noziegumos pret cilvēci darboņus. Cīņa ir pret okupācijas sistēmas turpināšanos un PSRS kolonistiem, kas Latvijā atrodas prettiesiski un kuri šim internacionālajam cionistu režīmam nodrošina stabilu demokrātisko vairākumu. Tas savukārt rada nesodāmības sajūtu kolaboracionistos, un rezultējās ar nesaudzīgu Latvijas izzagšanu un kremļa interešu nodrošinājumu ilgtermiņā.
Citiem vārdiem runājot, tiklīdz Latvija panāks tiesiskuma atjaunošanu un deokupāciju, tā sabrūk viss bandītiskais veidojums un atbalsts viņu ieviestajai politikai, kā iekšējai tā ārējai.

Lūk piemērs, kā veiksmīgi ieguldot ziemeļu tranzītā iegūto heroīna naudu, sportā, fakebukā un citur, mobilizējas vesels bars sistēmas aizstāvju un intermeitenes “klāras cetkinas”. Kuras par jūdasa grašiem nekavējoties ķeras apklusināt patiesības paudējus un manipulē ar cilvēku viedokļiem sociālo tīklu platformās, lai tikai saglabātu kremļa noziedznieku patreizējās pozīcijas, PSRS kolonistu leģitimitāti un liberālisma izlaidības iekarojumi turpinātos.

17.11.20

LRTT

Interzēni !

You may also like...

4 Responses

 1. Anonīms saka:

  Nu ja! Trejdevinu vīru….., trejdevinu vīru….., trejdevinu…… Tā es pēc kaut kādas mantras noskaitisanas sapnī aidzinu prom no sevis raganu. Spēks un varēšana nāca no trejdevinu celtā zobina! Vēlāk slunterejot darīdams savu smirdīgo darbu mani uzrunā kāda sieviete. Pēc valodas miglaina, bet sāk stāstīt par savu iz bijušo vīru. Nu vispār jau viņš bij labs cilvēks un palīdzēja daudziem ļaudīm, jo viņam bij maizes ceptuve, bet viņš izdarīja pašnāvību. Viņas valodā skan tā, ka es būtu tā dievišķā persona kura spēs aizlūgt par viņas vīru. Tikai maiznīca tika taisīta par Geras naudu, ko viņš aizdeva vīram, bet vīrs neizturēja kredīta nastu un kādu dienu vienkārši pardozeja. Gera jau protams pazaudēja klientu, bet tās lietas iet tāpat vēl šo baltu dienu. Maize ta ļaudīm nav īpaši vajadzīga. Sievietei atgādināju viņas tēvu, kad paradia foto, tad kaut kur varbūt ir tās senču līdzības, bet sievieti viņš sev atrada Lietuvā un meita jau ir tumši brunam acīm. Nu i tā vien viņai jānes sava vīra parādi, ko debesu eņģeļi neatlaiž. Tomēr trejdevinu vīri man liecināja, ka viņa patiešām ir ragana, jo aiz vīra muguras viņa draudzējās ar Geru.

 2. Sveiciens svētkos saka:

  Google -> Sestā jūdze Emigrants
  Tikai, vai mēs dzimtenē jūtamies kā mājās? Daži varbūt jā.

 3. :))) saka:

  Anonīmais , ko tu te vervelē muļķības! Tevī kristiešu dogmas ar paša muļķību peras. Ragana – Ra -Gana ,jeb Ra enerģijas gana , jeb Vieda sieviete.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.