A. Priedītis. Nelieša kulta uzķēpāšana

Nelieša kulta uzķēpāšana

   “Nra.lv” portālā, vienā no Rīgas visreakcionārākajiem medijiem, 2020.gada 14.oktobrī tika ievietots odiozs (atbaidošs, pretīgs) materiāls ar virsrakstu “Vai Gobzems var kļūt par mūsu vietējā mēroga Trampu?”. Autors ir tradicionāli idejiski kroplu, jocīgu, pusdebilu tekstu pietaisītājs Bens Latkovskis.

   Protams, katram normālam cilvēkam jau publikācijas virsraksts nav pieņemams. Katrs normāls cilvēks zina par Trampa lomu  cilvēciskās civilizācijas un anticilvēciskās civilizācijas cīņā uz dzīvību un nāvi. Tramps pašlaik ir cilvēciskās civilizācijas simbols. Viņa uzskati un reālā darbība ir vērsta pret anticilvēcisko civilizāciju, kura, starp citu, ir kovidterorisma radītāja, bet ne tikai visa veida sociālo un morālo perversiju musinātāja un atbalstītāja. Anticilvēciskā civilizācija ar tās neoliberālisma, postmodernisma, globālisma, homoseksuālisma stūmējiem ir Tartara (elles) kloāka. To var nesaprast un neatzīt vienīgi šīs kloākas iemītnieki. Katrs saprātīgs cilvēks priecājas par Trampa centieniem apturēt “baltās” rases pagrimumu. Gobzema salīdzināšana ar Trampu ir kolosāli riebīga izdarība. Tādu salīdzinājumu var pietaisīt tikai nelabojams deģenerāts, kas mīcās Tartara mēslos.

   Taču nekāda brīnuma nav. Nelieša Gobzema kulta uzķēpāšana ir saprotama parādība. Latviešu miljons mīl neliešus daudz vairāk nekā godīgus cilvēkus. Par to uzkrītoši liecina aizvadītie 30 gadi, kad eiroatlantiskie ģeopolitiskie spēki XX gadsimtā kultūrnācijai otro reizi ļāva dzīvot relatīvi patstāvīgi saskaņā ar tās prātu, sirdi un dvēseli. Diemžēl nekavējoties draudīgi atklājās kultūrnācijas morālā un intelektuālā nestabilitāte, kas nekādi nevar liecināt par tautas valstsspēju un prasmi sev iekārtot cilvēciski cienīgu dzīvi. Atklājās, ka prāta, sirds un dvēseles vietā ir milzīga zagšanas un debilitātes mēslaine, no kuras regulāri “tautas kalpos” tiek deleģēti jauni parvēniji un arvien atbaidošāki tipi, kuru negodīgums, nekaunība, nelietība, valstiskā nekompetence nepazīst nekādus ierobežojumus.

   Aizvadītajos gadu desmitos vienmēr naivi bija uzskatīt “Trakāk vairs nevar būt!”. Likās, ka vairs nevar būt nekas trakāks par “Latvijas ceļa” nacionālajiem noziegumiem ar sabiedrības kopīpašumiem. Likās, ka vairs nevar būt nekas trakāks par latviešu šarlatāniskās inteliģences “Vienotības” humanitātes noziegumiem, Pavļuta debilo “Par-politiku”, pederastu “Progresīvajiem”, dauna daunu brālību “KPV”, ķēmīgajiem kabatas partiju nosaukumiem “Gods kalpot Rīgai”, “No sirds Latvijai”. Arī pēc debilitātes laikmeta dzemdēšanas 2018.gada 6.oktobrī nākas domāt, ka nekas trakāks vairs nevar būt, jo 13.Saeimā ievēlēja valstiskajam darbam totāli nepiemērotus hominīdus no ielas, krūmiem, ceļmalas, pažobelēm (65% no 100 deputātiem). Viņu sastādītā valdība tūlīt sāka murgot par “583 darāmajiem darbiem”, 61 neadekvātais parlamentārietis nobalsoja par pederastu nācijas tēvu kā valsts prezidentu, bet 2020.gada 29.augustā Rīgas elektorāts visvairāk atbalstīja pederastus un debilās “Par-politikas” ākstus.

   Tomēr šodien atkal gribas jautāt “Vai turpmāk var vēl būt kaut kas trakāks?”. Faktiski atbildi uz šo jautājumu nosaka politiskajā praksē kaldinātā loģika: “Jā, noteikti var būt vēl kaut kas trakāks”. Pret to nav iespējams iebilst. Pašlaik rodas pārliecība, ka vēl kārdinoši eksistē, piemēram, nelietības perspektīvas. Latviešiem vēl nav bijusi Latviešu Neliešu partija, bet drīz būs. To izveidos Gobzems ar nelietības faniem. Par atbalstītāju trūkumu nav jāžēlojas. Gobzems starp savējiem sildās denunciācijas paradīzē interneta portālā “Pietiek” pie pamfleta “Necilvēks” galvenā varoņa Lapsas Lato Vito Hodo Endo Leo Gauno. Gobzems kā mājās jūtas pie šarlatāna un “mainām pasauli” blēža Pļaviņa, kurš tautu muļķoja ar “strukturēto ūdeni” un no ES izkrāpa lielu naudas summu. Gobzems latviešu politiķu korī ir rets eksemplārs – amorālisma un demagoģijas ekselence. Viņš ir pamatīgs nelietis, kuram grūti izvēlēties līdzvērtīgu politiķi nelimitētajās un demagoģiski noformētajās nelietībās. Tik tikko minētajam apgalvojumam pierādījumu netrūkst, un Gobzems tos regulāri papildina. Gobzems kā advokāts nelietīgi izturējās pret Zolitūtes traģēdijas upuriem. Viņš tika izmests no zvērināto advokātu korporācijas. Gobzems politikā ienāca no “Suņu būdas” dauna bezjēdzīgās partijas. Tātad bez jebkādiem politiskajiem uzskatiem un principiem, kad galvenais ir savtīgā izdevība “ieiet politikā”, bet nevis censties realizēt noteiktu idejisko pozīciju. Pēc ievēlēšanas Saeimā Gobzems skandalozi nodeva partiju un tika no tās izslēgts. Taču viņa nelietība visgrandiozāk izpaužas sakarā ar nenonākšanu premjera krēslā. Pirms 13.Saeimas vēlēšanām viņš tika izsludināts kā dauna partijas premjera kandidāts. Taču pēc ievēlēšanas parlamentā Gobzems neguva vajadzīgo Valsts prezidenta un Saeimas deputātu atbalstu. Aizvadītajos gados ir noraidīti daudzi premjera kandidāti. Viņi, saprotams, nebija apmierināti. Taču neviens no izbrāķētajiem premjera kandidātiem līdz šim nav rīkojies tik drausmīgi nelietīgi kā Gobzems, kurš pēc nenonākšanas premjera amatā tūlīt sāka nozāgāt gan savus kolēģus Bruņinieku namā, gan valdību, gan visu valsti. Gobzems acīmredzot nav intelektuāli spējīgs izprast savu kolosālo nelietību. Viņš neizprot, ka nelietīgi ir nozākāt valsti, kuras premjers gribēja būt pirms dažām minūtēm. Psihiski, intelektuāli, morāli normāls cilvēks nekad tā nedarītu. Viņš nevēlētos sadarboties ar valsti, kura viņa pārliecībā ir tik slikta. Bet uz Gobzemu tas neattiecas. Viņam Latvijā viss kļuva slikts tikai pēc tam, kad nepiepildījās velme kļūt premjeram. Tā ir agresīvas nelietības klasiska izpausme.

Postcivilizācijas dienasgrāmata

20.10.20

LRTT

Bens Latkovskis ir “smags gadījums“. VDK algots darbinieks jau no Amodas laikiem. Provakators līdz kaulu smadzenēm, kuram ar cilvēku un cilvēcību nav nekas kopīgs… .

B. Latkovskis. L. Grantiņš ir psihiski slims

https://jurisziemelis.files.wordpress.com/2008/11/05-kp1.jpg

FOTO: Lūk, visi čekas darboņi, tā saucamie DISIDENTI ! Paulis Kļaviņš, Jānis Vēveris, Bens Latkovskis, Konstantīns Pupurs un Jānis Rožkalns.

LRTT arhīvs

Nepārprotami, ka tiek gatavota slepkavība

by admin · 2017. gada 14. jūlijs

Melns.-Latvijas-republikas-tautas-tribunāls-Aivars-Borovkovs-Ivars-Godmanis-Jānis-Reinisks-Straujuma-Prezidents-Saeima-DP.-ST.-Kopie2
Rožkalns,Grantiņš.LRTT

Ir 11. jūlija vakars plkst. 21:03 minūtes.

Minstere, pie Brueninghede 98. mājas numura piestāj Folksvāgena markas auto.

Izkāpj kāds vīrietis, nervozi papēta apkārtni(iela ir tukša), tad steigšus dodas pie šīs mājas ieejas durvīm(šajā ieejā mīt 5 ģimenes), mirkli papēta, tad nobildē un tik pat steidzīgi dodas atpakaļ pie transporta līdzekļa, pagriežas vēlreiz pret māju, nofotografē, ātri iekāpj transporta līdzeklī un aiztraucas.

Privāta spēkRata(PSR) numurs norāda, ka tas ir no Latvijas: LV  JS- 4879 Vīrieša izskats liecina, ka tas ir neviens cits kā Jānis Rožkalns. Transporta līdzeklī atradās vēl citas personas, kuras nebija iespējams identificēt.

Ar kādu mērķi tika fotografēta māja un ieeja, kurā dzīvo L. Grantiņš ?

-L. Grantiņu Latvijā vēlas tiesāt par mēģinājumu gāzt “likumīgo” valdību(4. maija kiķes komunistisko bandu, kura ar okupācijas represīvo varas struktūru palīdzību tiek turēta pie varas).

Šodien ir zināms ar 100%tīgu garantiju, ka Jānis Rožkalns Atmodas laikā Latviju atstāja VDK uzdevumā. To pasacīja bijušais KGB ģenerālis Edmuns Johansons.

Viņam ir piedēvējams spiega status.

-L. Grantiņš daudzkārt rakstījis par viņa graujošo darbību klaida latviešu vidū. L. Grantiņa dzīvojamās vietas fotografēšana norāda tikai uz vienu, ka pret viņu taisās veikt teroristisku uzbrukumu ar mērķi nogalināt vai nolaupīt, kā tas pieņemts MOSSADistiem(KGBistiem).

Visu lasīt: ATVĒRT

You may also like...

6 komentāru

 1. Jumala saka:

  Neviens cilvēks negrib,ka viņu izseko 24 stundas diennaktī,tomēr paradoksālā kārtā vairums labrātīgi iegādājas žīdu kontrolē esošās elektroniskās tehnoloģijas. Mobilie tālruņi,”skārienjūtīgās virsmas”,@ dokumenti: ID kartes,biometriskās pases,interneta vide un “gudrās” rokas aproces,globālās pozicionēšanas sistēmas kalpo tikai vienam mērķim. Maldīgs ir uzskats,ka aprīkojot savu īpašumu ar novērošanas ierīcēm,jūs esat vienīgie,kuri redz caur tām acīm! Kā upura aitas,kas labprātīgi dodas uz nokaušanu,tā cilvēku vairums labprātīgi pieņem vispasaules cionistu @ diktatūras vidi un noteikumus neprotestējot,neiebilstot,tā visu cilvēku sabiedrību aizraujot līdzi kopējā nāvē. Reptiloīdu sātaniskā vara grib nobeigt cilvēkus uz visiem pārredzamas pasaules skatuves,cilvēka cieņu pazemojošā veidā. Viņi grib,lai šā slaktiņa izrādē piedalās visi. @ diktatūras pieņemšana ir savu bēru svinēšana. Par gaužām reālu murgu ir kļuvusi 1992.gadā uzņemtā amerikāņu filma: “FORTRESS”.

 2. Ferdinands saka:

  Autor , Tramps ir tikai viena no klaniem priekšstāvis . Visa tā cīņa ir imitācija ,protams , ar zaudētājiem un līķiem. Ciklu maiņa un līdz ar to dzīves apstākļus bidlām nolemts uzlabot . Tikai cik tālu ? Ja paliks akcents tehnokrātijas virzienā.
  Es vairāk ceru uz pāreju 5. dimensijā ,kas patlaban lēnām notiek .Tā sašķiros dabīgā veidā visu populāciju.
  Bet Tramps caur habadu ir ar moskoviju saistīts un Netanjahu arī viņam NAV svešs …. :)))
  Ak tā , nezinu ,kas īsti ir Pļaviņš un viņa ūdens , bet zinu to ,ka H2O ir informācijas nesējs un to īpašību jau gadsimtiem izmanto dziednieki. A.P. ,Tev ir robi izglītībā … netradicionālajā ! Tāpēc Tavi secinājumi ir … nu ,labi ,nelietošu ko biezāku … :)))
  .
  .
  .
  Admins
  Protams, ka Tramps un Putins ir no vienas sātanistu bandas… !

 3. 85 saka:

  Tātad, 4. maija un līdzīga “likumīga” ‘valdība’ par leģitīmu atzīta netiek, tiek iekļauta nebūtībā zūdošajā parazītmehānismā, kurš virspretlikumīgi manipulējis ar pamatdzīvotāju cilvēku izvēles brīvībām, kā ar žīdu tautai raksturīgo viltu salipināto pseidodemokrātijas velēšanu / os sistēmu un tmldz melu vēstures struktūrām, uz to vissaprotami pašsaprotamām bērnu, neapzinātu un procesā cilvēku veselīgi izdevīgām un laimīgām dzīvildzēm to antiparazitārā izpratnē Latvijas kolektīvās īstenības teritoriālās vietnes ģeotelpiskajā būšanā dabā, un, ar reālmīlestības jēgas izpratni, ar cilvēku sugas apziņas virskomunikācijas palīdzību, tiek sākta reāllaika Latvijas ataktivizācija tās suverēnās brīvvalsts veidolā kā tādā, kam saistības ar PSRS atjaunošanu nav, tāpat kā nav saistību ar amēriku, tās atdalītajām valstīm, bojāto eiropas savienību, nēģeriem, dzeltenajiem, čūskulēniem, insektoīdiem, dēmonstruktūru parazītradībām un tmldz.

  P.S.
  Lai korektāk visiem veiktu ataktivizāciju, LRTT ir vērts slēgt ārā kaitniekprogrammas, kā piemēram, kofeīna indes un balto miltu stulbreklāmas, žīdu pielīdēja A.Priedīša kaitniekpsiholoģijas sērgas inficētos publicējumus, idiotu un nodevēju reklamēšanu un tmldz.
  .
  .
  .
  Admins
  Ja mēs pieejam Lietu Būtībai no tāda rakursa, tad tā arī atbildēšu:
  Vai Tu grībētu, lai vienmēr ir diena ?
  Vai Tu varētu telpā orientēties, ja nebūtu ēnas ?
  A. Priedīša kungs mums dod iespējas, tad kāpēc tās neizmantot ?
  Priedīša kungs nav no neliešu zortes, viņš daudzas lietas redz savādāk un, protams, līdz ar to arī domā mazliet savādāk…. .
  Par zombēšanu arī negribu piekrist… .
  Jautājums Tev: kāpēc Tu negribi veikt pozitīvo zombēšanu ?
  Sūti Tu savus rakstus…nelamājot Priedīti paskaidro savu viedokli- pasaules uzskatus.
  Tas piespiedīs lasītājus domāt un izvērtēt !
  Nesvied “akmeni” LRTT dārzā, bet uzlej ko veldzējošu !

 4. Armands saka:

  Nu ja! Nezin kāpēc dažam labam tas Priedits komentos derdzas? Nu vispār jau laikam no rakstīšanas viedokļa viņš raksta labi, bet tauta pati sēdot pie Whiskija glāzēm uzdzerot līķu ūdeņus Colas un Pepsus vien par pidariem runā. Vien piemērs ir ar neseno pajumtes prasītāju. Pajumtes priekš viņa man nav, bet devu piespēli iespēju nopelnīt aizbraucot līdz Lietuvai. Parādīju caurumu kuru vajag pist kamēr tas ir atvērts! Pats lielījās, ka no šķūņa viņu izdzina sieviete kura gribēja, lai viņš viņu izpis. Kad pavaicāju vai viņš uz to ir spējīgs vēl savā vecumā, tad neatbildēja. Tā nu divu mēnešu laikā viņš pats ne reizi līdz tam caurumam uz Lietuvu ne aizbrauca, bet vien no mana darba atsviedu viņam pusi par ceļu un maisu pieņemšanas. Tad nu rudens klāt un visur masē šo nelaimīgo vīrusu un pēkšņi viņam auto salūzis, tad stāv uz remontu. Te viņam ēst nebija ko un jumtam nav ko samaksāt, bet izrādās auto remontam ir finanses. Tā teikt bail ir no visa apkārt notiekošā. Kaut arī pašam ir lietuviešu valodas prasmes un spēj saprasties ar savējiem tomēr diktatūras kārtība noliek savu un sēdu savā bedrē līdz atnāks mesija mani glābt. Gudri var runāt krustu šķērsu par žīdiem un pidariem, kā viņi visus čakarē, bet tie lielie piseji nezin kāpēc bēg no tā cauruma, kad tas ir japis, lai būtu labums pašam un apkārtējiem. Var klausīties līdz nelabumam, kā žīdi dzer bērnu asinis un ēd velns sazin kādus tur mēslus. Tikai variācijas, kā iziet cauri sveikam un veselam pie visa šī pasaules murga nav. Elementāras ikdienas saimnieciskās lietās latvieši diemžēl ir nožēlojami nespējīgi saspēlēties. Viens pats spožākais piemērs tam ir iz 90 tajiem, kad paši noēda Kaulu. To ko vajadzēja sargāt tur izpaudās suņu rejas. Nekas nav mainījies latviešu būtībā! Sēdes savā būdā un lielis savu nožēlojamo kranca kaulu, ko sūkā un laiza trīsdesmit gadus nespēdams to sagrauzt aiz bailēm, ka nebūs ko laizīt vispār. Kas tad atsviedis latvietim dzīves labvēlību?
  .
  .
  .
  Armand, pašlai tas esi Tu, kurš degradē visu latvisko ar savu nešķisto izteiksmes veidu.
  Pacenties, ja vēlies ko pasacīt šajā vietnē, izsacīties pieklājīgā valodā…

 5. Ofšors. saka:

  Paldies ,Priedīti! NAV VIEGLI ! Cīņa ir smaga. Visiem,kas Cilvēki. Raksts ir patiess. Par visiem 100!
  Daudz rakstītaju un bakstītaju ir bojājuši Trampa reputāciju. VISI MĒS ESAM smirdošā Velna valstībā…
  Un tāpēc,ka smaka ir visur… un ja sātanisti ir arī ģimenes locekļi ,vai arī tikai tāpec mēs esam VIRVES KANDIDĀTI …
  Krieviskie ziņu kanāli cenšas visiem spēkiem noraut Trampu ,tik zemu,cik paši, bet ir grūti lasīt mūsu Autoritātes ,Grantiņa kunga
  strikto – nē.
  Ja pie varas būtu nācis kabalistu-kanibalu klintonu klans ar svītu,tad ,ap šo laiku,jau būtu iestājies-
  New World Order… Ar cietumiem,giljotīnam un plastmasas zārkiem. Ar antikristu un ikdienas upuru veltījumu MALOHAM…
  Par laimi, bija tāds Tramps,kas labi pazīst šo PURVU un tā ,,iemītniekus,,.
  Mēs VISI mazāk vai vairāk esam smērējušies un tīši sasmērēti… Bet otra lieta ir PARDOT DVĒSELI ,izvarot zīdaiņus un rīt viņu asinis!
  .
  .
  .
  Admins
  Tramps ir Sātana apsēsts habadists.
  Neba viņš ko lemj, bet ASV militāristi.
  Tramps ir hazārs, tāds pats kā šodienas Putins. Abi taču draugi.
  Ja būtu viņa griba, viņš jau sen būtu mūs atdevis krievžīdiem.
  Viņš taču centās to darīt, bet dabūja pa degunu.
  Viņš ASV floti aizsūtīja līdz Ziemeļkorejai, lai to sabumbotu, bet armijnieki atsacījās pildīt kabalistu pavēles.
  Tramps pats ir piedalījies visās sātanistu orģijās…tā kā uz to deģenerātu cerības likt nevajadzētu…
  Amerika ir krustcelēs… Nāks Jaunais Laiks un visu saliks pa vietām…

 6. 85 saka:

  Zombēšana nav cilvēku sugas interesēs, ne tikai kā vissaprotamās oriģinālizaugsmes radīšanā savās, kā katra indivīda personīgās dzīves apzinātajās izaugsmēs, bet arī kolektīvās līdzdalības atveseļotā būšanā visā. “”Pozitīvā” zombēšana”” arī tiek kvalificēta kā virspretlikumīga manipulācija ar cilvēku izvēles brīvībām, pieņemta netiek, un rada veiklāku korekciju ašākai organizētā parazītmehānisma zušanai nebūtībā. Ir jāņem ārā kofeīna indes un balto miltu reklāma, jānotušē šie kaitniekprodukti, vai jādokumentē priekšrakstā ASM attēlā redzamo neliešu fotogrāfam, ja apzināti izplatījis šo fotouzņēmumu, tādējādi ņemot ārā akmeni no LRTT dārza.
  .
  .
  .
  Admins
  Doma(teksts) ir pārāk samudžināta. Saprotama vairāk pašam rakstītājam. Tekstam jābūt uztveramam no pirmā lasījuma. Šis teksts ir saprotams dažādi, tāpēc ierindojams demagoģijas “ailē”. Stingri norāda arī uz rakstītāja psihes stāvokli(saku tāpēc, ka zinu kurš raksta).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *