Ar nolādētības zīmi apzīmogotie nodevēji… !

Tauta nedrīkst aizmirst nedz savus varoņus, nedz arī savus nodevējus.

vvf

Foto: VVF valsts valodas komisijas sēdē, 23.01.2002.

Blakus viņai konsultante valodas jautājumā M. Zālīte. VVF  “mīkstināja”  latviešu valodas likumu pēc Zālītes un Petera ieteikuma. Māra Zālīte un Jānis Peters ir zvērināti lielkrievijas piekritēji. To arī viņi atmodas laikā daudz neslēpa. Šo divu latviešu tautas pretekļu lozungs Atmodas laikā bija: “Brīvu Latviju brīvajā Krievijā …!!!”. Tātad- ne vairāk tiesības latviešiem savā dzimtene kā evenkiem Krievijas federācijā. Un, kā gan savādāk, M. Zālītes vīrs ir KGB kapteinis, tātad devis zvērestu kalpot kriev-žīdu impērijai un nesaudzīgi cīnīties pret latviešu tautas Brīvības centieniem. M. Zālīte pat atļāvās vienu no H-86 dibinātājiem- Raimondu Bitenieku nosaukt par dzimtenes nodevēju…. .

Par Jāni Peteru var teikt tikai vienu, viens no riebīgākajiem latviešu tautas pabirām. Bijušais VDK ziņotājs, tātad slepkava. Atbalstījis visas pēc-Atmodas čekistu “operācijas” latviešu patriotu “novākšanā”. VVF ar latvietību nav saistīta, tāpēc arī visas šīs pretlatviskās darbības no viņas puses. VVF īstais tēvs bija no “izredzēto” tautas. Savu “žīdismu” viņa arī necentās daudz slēpt. Bija biežs viesis sinagogās… .vvf 1

Foto: VVF eiforijā no tautieša skūpsta… .

Foto: VVF dodas uz valsts robežu Latgalē, Aizgāršā,08.08.2001., zinot, ka jāpanāk Abrenes novada uzdāvināšana Krievijai.

ffv

  

Jā, pilnīgi pareizi, jūs redzat vienu nolādētu nodevēju varzu, kura pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā tiks tiesāta ar galēju soda mēru. Un,-kāds soda mērs ir piemērojams nodevējiem, zina pat cūka aizgaldā… .

Fotogrāfējis Kaspars Krafts.

 

 

 

LRTT. 13.12.2009

You may also like...

13 Responses

 1. anna says:

  Tie ir šokējoši fakti , ārprātts >

 2. AG says:

  Jā, lielāku mēslu par VVF grūti atrast!

 3. kk says:

  paldies vairai par to bardaku kas tagad latvijā

 4. vaira kuce says:

  Дух Времени II: Приложение / ZEITGEIST II: Addendum (рус) nesaproti krieviski noņem (ru)
  http://rutube.ru/tracks/1167905.html?v=69c8d1e946bd0745a79e8d570b5504a4

 5. MG says:

  Jūs kā Kaščejs Nemirstīgais – kā jauna nedēļa, tā jauns tribunāla spriedums un nav tam ne gala, ne malas … Man ir “racionalizācijas priekšlikums” – laika un resursu taupīšanas nolūkā ņemt un publicēt visu sarakstu uzreiz!!! Citādi velkat kā kaķi aiz astes … – zūd asums!

 6. Latvietis says:

  Tā jau ari saucās cionistu rozenkroiciete vai čekas agentu Klukste, kas ar savu valsts nodevību Latvijai ir nodarījusi neatgriezenisku ļaunumu nododama Abreni,noplucinot valodu,liekot sadot nolādētiem 5.kolonas okupantiem pilsonību, 3 reizes glābjot savus draugus un darba biedrus čekistus un uzskaitīt visas nodevības pret latvju tautu būs pagrūti, jo saraksts tad iznāktu ļoti garš. Tiesāt šo nolādēto maitu un nodevēju vajadzētu noteikti bez žēastības.

 7. Latvis says:

  šī gan ir cita sadaļa, taču mani “uzrunāja” kāds šajā mājas lapā publicēts materiāls par kādu nepublicētu Kārļa Zuikas darbu. Ceru, ka bez trakajiem un neizglītotajiem, šajā mājas lapā ieskatās arī kādi gudrāki, domāt spējīgi ļaudis. Mana atbilde tika sniegta KGB aģentam A. Maltam.

  Redzams, ka Zuikam ir visai vājas zināšanas par Latvijas vēsturi, kā arī, viņš maz saprot, kādā veidā vēstures zinātne izdara secinājumus. Nav neviena pierādījuma, kas liecinātu, ka 15. maijs novērsa apvērsumu. Diemžēl pateicoties Ulmaņa diktatūrai, Latvija tika atdota okupantiem, lai gan, Latvijas armija un aizsargi bija kaujas spējīgi.
  Kas bija 15. maijs, ja ne apvērsums? KGB veterānam ir visai dīvaina izpratne par Satversmi. Deputāti saņem algu, tātad Satversme darbojas!
  Dažas KGB veterāma A. Maltas frāzes vedina domāt, ka arī viņam ar prāta spējām kaut kas nav kārtībā. Kā saprast, piemēram: “Par to, ka nepaklausījām Ulmaņa aicinājumam: paliekat savā vietā mēs dārgi samaksājām, jo uzradās lapsiņas, lācīši, kirhenšteinīši un brunīši…” Kā to saprast? Patiesībā, tieši palikšana “savās vietās” radīja traģiskas sekas un A. Maltas kolēģi bez pūlēm varēja arestēt un iznīcināt daudzus latviešus.

 8. Anonymous says:

  Kas te vispār par suņa murgiem ? Fui, kaut kā nejauši iekļuvu.

 9. to Latvim says:

  Kurš tad nezina ,ka Malta ir no citas pasaules.Viņš to pat apstiprināja,kad valdības sēdi vadīja Zatlers.Tapēc jau tie visi raksti ir uz “emocijām”un personīgo nepatiku,ne faktiem.

 10. Sigurds says:

  Veči – ievērtē – http://www.antiglobalisti.lv

 11. vilks says:

  Guntis Ulmanis, Godmanis, Vaira Vike Freiberga un Kalvitis ir Latviju izpardevusi gan politiski, gan materiali. Lai viniem “gods” par to!

  VilKs

 12. Valdis says:

  Nu te nu ir dzīvi meli un pretīgi meli……VVF nopelni Latvijas labā ir daudz vairāk kā lieli! ES, NATO….bez VVF vēl šodien mēs būtu pilnībā Krievijas apdraudēti un reāli atkal okupēti! Un neviens ĪSTENAIS LATVIETIS te neko nav darījis, lai valsi darītu drošāku….varbūt pat līdzējis tērēt valsts naudu, kura bija lemta aizsardzības stiprināšanai!
  Mara Zālīte savā uzrunā tautai nupat- pirms saeimas vēlēšanām demonstrēja savu nostāju valstiskā domāšanā….komentāri lieki….tas bija VAIRĀK KĀ NEPIECIEŠAMS un pēdējā brīdi!!!
  Petera kungs ir daudz darījis mūsu valstiskās atjaunošanas labā! DAUDZ!!!Valstiskā atmoda nav iedomājama bez Petera kunga……
  .
  .
  Admins
  Ja jau viņi tik labi, tad kāpēc “neparaksties” ar savu īsto vārdu ?
  Vai tad Igaunijai un Lietuvai arī VVF palīdzēja iekļūt ES un NATO ?
  Nu un par komunistiskajiem noziedzniekiem peteru un zālīti vari stāstīt Mongolojas Tautas republikā.
  Un starp citu, Peters nav kungs, bet gan biedrs.

 1. 2012. gada 28. January

  […] Komunisti Jānis Peters un Māra Zālīte valsts valodas komisijas sēdē 23.01. 2002. gadā konsultēja VVF, kura pieņēma latviešu valodai naidīgo MĪKSTINOŠO likumu.  http://tautastribunals.eu/?p=579 […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *