A. Priedīša viedoklis par juristu J. Pļaviņu

L. Grantiņš: Kaut kur jau A. Priedītim ir taisnība. Kapēc Pļaviņš vēršas tieši pie Trampa, kurš ir habadistu “darba instruments“. Tas arī man “iekrita” acīs… . Tramps ir nelietis un Putina draugs un ja viņš ko labi izdarījis, tad tikai ASV militāristu spiests. Kāpēc A. Priedītis man, savam visnāvīgākajam ienaidniekam, atsūtīja šo informāciju pat ātrāk ne kā Lato Lapsam, arī ir pieskaitāms pie dīvainības ! Bet pasaule manās un brīnumi notiek… . Un, tas interesantākais visā šajā lietā ir tas, ka gan Priedītim, gan Pļaviņam, gan Grantiņam Levits ir nelietības šedevrs ! Un vēl: kāpēc pie Pļaviņa atrodas čekista Borovkova sirdsdaugs Gobzems ?

Arturs Priedītis, Linards Grantiņš, LRTT. Helsinki-86

Nelietīgo šarlatānu jaunākā kampaņa

   Latviešu sabiedrību atkal ir sākuši vazāt aiz deguna valsts iestāžu un mediju vēl nesen publiski atmaskotie nelietīgie jaunākās paaudzes šarlatāni. Inteliģences kāda daļa jau ir pamatīgi uzķērusies, nespējot nelietīgo šarlatānu jaunākajā kampaņā saskatīt rafinētu blēžu krāpšanos.

   Tiekamies ar tipisku šarlatānu darbību. Tie ir ļoti nekaunīgi tipi, kuri, izmantodami cilvēku uzticību, sevi agrāk vispirms uzdeva par “strukturētā ūdens” un psihisko slimību speciālistiem, bet tagad sevi uzdot par “cilvēces glābējiem”, “garīgās brīvības” un “laimīgas dzīves” radītājiem, veikli maskējoties ar humānistisku retoriku, bezjēdzīgiem politiskajiem solījumiem un Latvijas valsts iekārtas kritikas imitāciju.

   Runa ir par SIA “Memory water” nelietīgo šarlatānismu Jāņa Pļaviņa diriģējumā kopā ar ārprātīgi nekaunīgo Guntaru Zvejnieku viņu abu interneta saitā “mainam pasauli”. Visjaunākā nelietīgā šarlatāna Pļaviņa izdarība ir vēstule Trampam. Diemžēl pamatīgi uzķērušies jau ir daudzi cilvēki, nespējot saskatīt vēstules savtīgi manipulatīvo būtību, kaut gan to izdarīt ir viegli. Nelietīgais šarlatāns Pļaviņš taču raksta Trampam vēstuli ne tikai Latvijas sabiedrības vārdā, bet gan visas Baltijas sabiedrības vārdā. Katrs normāls cilvēks tūlīt neuzticīgi jautās “Kas viņu pilnvaroja to darīt?”. Slēpjoties aiz skaistiem vārdiem, nelietīgais šarlatāns tēlo cilvēces glābēju un sevi piedāvā  prezidentam Trampam: “Mēs ar prieku kļūtu par jūsu starptautiskā tīkla (!?) un komandas daļu (!?), ja jums mūsu palīdzība šķistu noderīga”.

   Vēstule faktiski ir reti pretīgs savārstījums, kas adresēts muļķiem. Nelietīgais šarlatāns Latviju nosauc par “demokrātisku valsti”. Vēstules autors nesaka patiesību par Latvijas atrašanos ASV ģeopolitiskajā varā. Viņš tāpat nesaka patiesību par Latvijas kriminālo kapitālismu, noziegumu brīvību. Savā aprobežotībā viņš norāda, ka Soross pārvalda Latviju. Tas taču nekādi nevar patikt Trampam – reālajam ģeopolitiskajam saimniekam Latvijā! Taču nelietīgais šarlatāns to nav spējīgs aptvert. Vēstulē nav iztikts bez rusofobiskas murgošanas par to, ka “Latvija atrodas dziļi Neredzamā ienaidnieka purvā”. Idiotiski melīgs ir nelietīgā šarlatāna Pļaviņa paskaidrojums, ka “var paiet pat mēneši, lai mūsu valstī atrastu kaut vienu melnādainu cilvēku”. Jaunais nelietis ir tik stulbs, ka neapzinās savu koķetēšanu ar rasistiem. Sanāk, ka arī Tramps ir rasists, un Pļaviņš viņu par to netieši slavē.

   Par Pļaviņa pirmo publiski zināmo šarlatānisko varoņdarbu var izlasīt medijos. Paldies Dievam, nelieša darbība tika atmaskota un nosodīta. 2019.gada 18. jūlijā internetā (TVNet) bija lasāms: “Lai gan Zemkopības ministrija un Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) secināja, ka strukturētā ūdens tirgotāji SIA “Memory Water” savās reklāmās maldina pircējus, un aicināja uzņēmumu pieņemties prātā un ievērot normatīvo aktu prasības, dzeramā ūdens tirgotāji turpina reklamēt savu preci, stāstot pseidozinātniskas muļķības. PTAC ir sākta administratīvā lieta par maldinošu un profesionālajai rūpībai neatbilstošu komercpraksi.[..] Strukturētā ūdens pārdevēji SIA Memory Water mediju krustugunīs nokļuva pērnā gada pavasarī, kad no Eiropas Sociālā fonda saņēma dāsnu finansējumu 133,2 tūkstošus eiro, ko grasījās tērēt, darbā nolīgstot cilvēkus ar invaliditāti. Un tas laikā, kad Eiropas Savienība aizvien lielāku uzmanību pievērš maldinošas informācijas ietekmei uz sabiedrību, it īpaši veselībā un zinātnē.[..] Memory Water mājas lapa izskatās pēc sektantu platformas, kurā zinātniski termini un svešvārdi brīvi sajaukti ar ezotēriskiem murgiem, vārdu sakot, tā, lai vidējais ūdens dzērējs sāk nervozēt, lasot vārdus “zelta proporcija”, “kristālu tetraedrs”, “apvienošanās mikro un makro klāsteros”, un sajūtas kā niecība jaunās “zinātnes” priekšā. Viduslaiku alķīmiķi uz šā fona nobāl.[..] Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Ūdens inženierijas un tehnoloģijas katedras profesors, RTU Būvzinātnes centra Ūdens pētniecības zinātniskās laboratorijas vadītājs Tālis Juhna Memory Water apgalvojumus dēvē par pseidozinātniskiem un saka, ka nevar komentēt, kas ir “ūdens atmiņa” vai “dzīvais ūdens”, jo zinātnē nav zināmi šādi termini. “Zinātnē ir skrupulozas metodes, ar kuru palīdzību kāda teorija tiek pierādīta, seko publikācijas zinātniskos žurnālos. Šajā gadījumā nekā tāda nav, līdz ar to nav iemesla diskusijai. Tā ir pseidozinātne.”

   Savukārt 2019.gada 3.maijā interneta žurnālā “Puaro” bija skaidrots: “Droši vien tā ir tikai sagadīšanās, ka Pļaviņš publiski parādās kopā ar partijas KPV himnas autoru Memmēnu, reklāmā izmanto šīs partijas saukli un grantu saņem valsts pārvaldes sektorā, kuru vada KPV biedre. Drīzāk tā ir nelāga tendence – intelektuāli mazāk apdāvināto un tādēļ mazāk izglītoto, neapmierināto sabiedrības daļu apsēdušie avantūristi sāk apvienot spēkus.” 

   Nelietīgā šarlatāna Pļaviņa saits “mainam pasauli” arī ir sācis “apvienot spēkus”. Tajā ir sastopami ne tikai tādi ezotēriskie nekauņas kā Zvejnieks, bet arī dažādas šķirnes nelieši, kuri jau ir pamatīgi iepriecinājuši kultūrnāciju ar savu amorālo stāju. Saitā kā mājās jūtas, piemēram, Gobzems, protams, vicinot kulakus pēc kautiņa. Interesanti, kā tagad klātos Pļaviņam, ja Gobzems būtu kļuvis premjers?

18.07.20

You may also like...

7 komentāru

 1. Anonīms saka:

  Īpaši neiedziļinājos kult urologa sacerējumā , bet acīs iekrita viņa spriedelējums par H2O un ezoteriku. Jāsaka ,ka autors šajos jautājumos ir galīgi neinformēts ,jeb dezinformēts . :D Izbrīna autora izvēle publicēties šajā lapā . Vai kūmiņš neņem pretī vairs ?(sen neesmu tur bijis)

 2. Paldies par ļoti operatīvo teksta publicēšanu! Daži paskaidrojumi: 1) “Pietiek” nedodu darbus no š.g. maija sākuma; darbi tiek ievietoti blogos un par to informējot “Facebook” kontā, apmeklētāju skaits sniedzas dažreiz tūkstošos, un visi ir normāli cilvēki ar konstruktīviem komentāriem; 2) par Lapsu un Levitu eksistē tāds mans viedoklis: Tas, ka E.Levits nav piemērots valsts prezidenta darbam, šaubas nerada. Tāda secinājuma pamatā ir konstatētā viņa profesionālā nekompetence un morāli psiholoģiskās īpašības, kuras nekādi nav savienojamas ar prasībām valsts visaugstākajai amatpersonai. Levita atbilstība vai neatbilstība ir jāvērtē saskaņā ar viņa cilvēcisko piemērotību, bet nevis bezprātīgi jāpakļaujas viena izteikti negodīga tipa aizsāktajai tendenciozajai nomelnošanas kampaņai savtīgā komerciālā formā; noteikti ir nepieciešams Levita un Lapsas salīdzinājums. Taču es to nespēju veikt. Nespēju veikt tāpēc, ka nezinu kādiem vārdiem raksturot Lapsu. Tie vārdi, kuri derētu Levita raksturojumā, nekādā ziņā neder Lapsas raksturojumā. Levitam der cilvēkam adresēti vārdi. Lapsam neder cilvēkam adresēti vārdi, jo nākas fiksēt kaut ko tādu, kas nekādā ziņā nav saistāms ar cilvēku, cilvēcību. Tāpēc es nezinu Lapsas portretam vajadzīgos vārdus. Zinu tikai cilvēkam adresējamus vārdus. Lapsam piemērojamus vārdus nezinu un jūtu, ka nekad nezināšu. 3) neuzskatu par ienaidnieku to, kurš savā bezspēcībā kaitēt man sāk pazemojoši izturēties pret manu sievu; tam ir jābūt cits “statuss”.

 3. atbilde liekulim Arturam Priedītim saka:

  Jurists Jānis Pļaviņš nebalsoja par Viltvārža Egila Levita ievēlēšanu Valsts prezidenta amatā. Viņš tieši otrādi – atrada veidu, kā Baltijas tautu vārdā darīt zināmu pasaulei par Viltvārdi Egilu Levitu. Viņu jau pamana un sadzird. Viņam nan nekāda sakara ar Gobzemu; viņs pastāvīgi kāp kalnā no Artura Priedīša neprasot neko, ar domubiedriem atrodot citu veidu, kā iesaistīt pilsonisko sabiedrību vēlēšanās. Ikviens varēja pieteikties: https://www.facebook.com/janis.plavins/videos/3296031920446952/?t=36

  Bet Arturs Priedītis ar savu rakstu tikai nodrošina jurista Jāņa Pļaviņa bezmaksas atpazīstamību. Jānis Pļaviņš ir kā skabarga Egilam Levitam, jo viņš ir reālākais deputātu kandidāts, kurš pagaidām vienīgais pieprasa Egila Levita demisiju. Parādiet vēl kaut vienu deputātu kandidātu, kurš politiskā līmenī to tik pamanāmi būtu izdarījis?
  .
  .
  .
  Admins
  Viss ir pareizi, bet vai Pļaviņš nezina kas ir Tramps ?
  Tramps ir Putina komandas biedrs, bet Levits Putina sistēmas cilvēks !!!
  Pļaviņam vajadzēja savu vēstījumu rakstīt NATO vai ASV Senātam !!!
  Kas, protams, attiecas uz Latviju, Pļaviņam 100% taisnība.

 4. Maiss ir caurs. saka:

  Nekas nav tā…kā mēs to redzam.
  Vai arī Taisnību var ieraudzīt tikai… ilgi skatoties.
  Pašlaik Tas Pūtins izkatās nelāgi.
  Bet visu laiku ,zem ,,aizkara,, bija Karalis…
  Kāpēc?
  Tāpec,ka Tramps ,lēnā garā,dziedot līdzi ,,akordā,, lietas kārtoja CILVĒCISKI.
  Un Cilvēcība ,tai pusei, ir ķīniesu alfabēts.
  No 12 atentātiem ,dzīvam palikt,ir pašlaik izdevies vienīgi Trampam.
  Vēsture citu personāžu neuzrāda.
  .
  .
  .
  Admins
  Te nu ir galīgi garām. Tramps nav mūsu draugs, bet gan habadistu un, ja viņš ko var atnest, tad vienīgi nelaimi. Tāpēc jaukrievi viņu slavē. Tramps un Putins ir sātanžīdu- habad sekats pārstāvis ! un nekādi atentāti uz viņu nav notikuši, vinīgi ja pats kādam ar dūrēm uzbrucis… ;

 5. Profesionālā šarlatāna Pļaviņa vēstule Trampam faktiski ir baismīgs piemērs tam, kas notiek, ja cilvēks nespēj lietās un parādībās konstatēt galveno. Tramps taču ir latviešu faktiskais saimnieks – ģeopolitiskais saimnieks, mūsu kungs un pavēlnieks. Gorbačovs Latviju atdeva ASV pārvaldījumam. Tas nav nekāds kara noslēpums. Protams, latviešu valdošā kliķe un tai pakļāvīgā inteliģence par to nodevīgi un nelietīgi klusē. Bet tas neko nenozīmē, un rakstīt iztapīgu un pieglaimīgu vēstuli Trampam ir tas pats, kas kādreiz būtu bijis, ja rakstītu iztapīgu un pieglaimīgu vēstuli Staļinam, Hruščovam un citiem latviešu valdniekiem Kremlī. Vēstules rakstīšana Trampam ir ne tikai klaja muļķība, bet arī atbaidoša pielīšana. Tāda rīcība liecina par prāta niecību, politisko analfabētismu, kolosālu nacionālo bezatbildību un psihiski neveselu stāvokli. Tāda rīcība pazemo ne tikai vēstules autoru. Kā parasti mūsu sētā, nelietībai acīmredzot arī šoreiz ir masveidīgi konsolidētāks atbalsts nekā nelietības atmaskotājam. Atbalstu profesionālajam šarlatānam dažas “dāmas” pat izšļāca necenzētiem vārdiem. Starp citu, necenzēta leksika nesen sāka uzplaukt arī “Pietiek” tekstos un komentāros. Morālā pagrimuma dinamika ir acīmredzama.

 6. AGedroics saka:

  Baidens gan ir foršs un seksīgs…vai ne, Linardeli? :)))

 7. Armands saka:

  Te sākuši cepties par kādu nožēlojamu vēstuli. Tā vēstule man atgādina tādu sociālistiskā stilā veidototu, kur kāds nožēlojams govs pupu slaucēja ir iestājies kompartija un viņu skaisto seju iemanījušies biedri, lai virzītu tautai par līderi, bet vajag LABOS darbus! Vēstule ir labais darbs, bet Tramps nosaucis sev caurumu, jo tādas republikas, ko sauc par Baltijas valstīm viņiem ir tikai maināma monēta. Parādās kultūrvēsturiskā patiesība, ka kopš ģermāņu uz spiešanas no vietējiem luzeriem izlien izcili pielideji un ielideji.Te protams Gedroics atkal parāda savas zināšanas sexiguma lietās sevišķi mīla tēma viņam ir vīrišķības sexualitate. Laikam īpaši patiktu skatīties no malas Soviet army fiziskās nodarbes. Tramps aicinasot apvienoties in Soviet Union izbijusas republikas again, tad nu būs ielidejiem kārtējās iespējas sevi parādīt dzeja, mākslā, mūzikā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *