R. Bruners. Celies un strādā

Celies un strādā

Tātad, Krievija esot atsaukusi savu dalību Ženēvas konvencijas protokolā attiecībā uz starptautisko bruņoto konfliktu upuru aizsardzību. Kārtējā Kremļa konvulsija ir datēta ar 16. oktobri, kad to esot parakstījis Putins

http://publication.pravo.gov.ru/Document/View/0001201910160027 .

Sagadījās tā, ka dažas dienas iepriekš 13. oktobrī nosūtīju vēstuli vienam no Krievijas sabiedrības konceptuālajiem domātājiem:

 https://www.societyandnature.org/2019-10-13-railway-man.pdf .

Īsumā, lietas būtība ir sekojoša.

Krievijā, Latvijā un citur pasaulē ir ļoti daudz patstāvīgu domātāju. Tie analizē esošās sabiedrības trūkumus, izvirza savus sabiedrības uzbūves konceptus un veic darbības savu ideju realizācijai. Patlaban tas vēršas plašumā, idejas un rīcības ir dažādas, tomēr praktiskā darbība ir vērsta apmēram vienā virzienā. Piemēram, cīņa pret korupciju, taisnības panākšana tiesās, jaunas naudas izstrāde, piedalīšanās Dzelteno vestu protestos, tautas pašpārvaldes ieviešana .. visas šīs darbības ir vērstas uz vienotu mērķi, neatkarīgi no koncepta, kas ir šo darbību pamatā.

Līdz ar to visi aktīvie sabiedriskie domātāji un darītāji ir aicināti patstāvīgi ķerties klāt sabiedrības strukturēšanai pēc saviem ieskatiem. Neatkarīgi no konceptuālās pārliecības, darbības rezultāts būs pozitīvs un vērsts uz to, lai nodibinātu dabisku, cilvēcisku sabiedrību. Par to, kā notiek sabiedrības konceptuālā vadība (ideoloģija),LRTT rakstīja iepriekš

Arī Latvijā ir idejas un cīnītāji, piemēram, ir H-86 grupa, ir Ditta Rietuma ar līdzīgi domājošiem un darošajiem (īsumā DR), ir cīnītāji pret korupciju, ir latviešu biedrību atbalstītāji .. Lai gan pieejas un metodes ir pilnīgi atšķirīgas, praktiskais darbības rezultāts būs vērsts vienā virzienā, un ar laiku pārklāsies.

Nobeigumā gribu vēlreiz atgādināt – cilvēki, radinieties domāt konceptuāli ! Sabiedrība ir jāpārveido pašos pamatos, tāpēc konceptuālie domātāji, tādi kā DR un H-86 vienmēr būs priekšgalā. Turpretim cīņa pret korupciju nozīmē cīņu ar esošās varas izpausmēm vai sekām. Tāpēc arī rezultāti reizēm izpaliek. Piemēram, jau gadiem masu mēdijos tiek spriests par OIK afēru. Tomēr attiecīgo shēmu turpina darbināt uz nebēdu, un tā ir ielikta nākamā budžeta projektā.

27.10.19

You may also like...

17 komentārs

 1. iegaumējiet ! saka:

  PUBLISKA apspriešana ir savu kāršu atklāšana pretiniekam !

 2. Paga. saka:

  ,,Latvju tautas Koninjiene”” ir Plinera un Lapinska ,utt. PROJEKTS.
  Ar leti teatraliem efektiem un magiskam manipulacijam,lai apmulsinatu latviesus un tos noliktu, pasaules aciis,
  kaa reti debiilus idiotus… Vinja ,ar izbalinatiem matiem un dzintara krelleem,pie Biblotekas pieteica sevi,kaa
  ,,ciinitaaja par briiviibu,, , jaunu,krievu bandiitu ,Plinera un citu ziidu ,klaatesiibaa… ( Tas ir nofilmets.)

  Tad jau iesaistiisim musu ,,kompaanijaa,, pasu Plineru! … Ko tad tur ar aktriseem,lomu teelotaajaam,kraameeties!

 3. Valdis Freimantāls saka:

  Paldies, Rid!

  Jauki, ka Tu meklē kontaktus un tos nodibini pasaulē!

  Internets mums dod šādu iespēju!

  Visdziļākā pateicība Helsinki 86 par latviešu tautas likumsakarīgo aizstāvību pret komunistu nezvēru bandu!

  Apvienoties šodienas apstākļos ir svarīgi!

  Turpināt barot necilvēku pretlatviskos noziedzniekus ir patiess GRĒKS!

  Veiksmi Tev Rid it visā!

 4. Vārds vietā, tomēr te nav runa par situāciju, kad piemēram, noris cīņa starp valdnieku/ partiju A un valdnieku/ partiju B. Tādā gadījumā tiešām uzvarēs stiprākais un viltīgākais, un ir svarīgi savus plānus slēpt. Turpretim mēs runājam par tādu situāciju, kad mainās sabiedrība kopumā, mainās noteikumi, kas attiecas gan uz A, gan uz B. No šī viedokļa ir gluži vienalga, vai jaunajā sabiedrībā pie varas nonāks A vai B.

  Savu kāršu atklāšana “pretiniekam” ir vislabākais kļūdu labošanas veids. Tas notiek pēc principa “kur vājš, tur plīst”. Tāpēc vienmēr ir labāk, ja mūsu kļūdas izķer “pretinieks”, pirms (latenti) kļūdainais princips ir ieviests praksē. Nesen rakstījām par Facebook kriptovalūtu Libra https://tautastribunals.eu/?p=52872 . Uz to patlaban ir uzrīdīti visi iespējamie suņi. Paskatisimies, kas paliks pāri.

  Vārds “pretinieki” ir pēdiņās, jo precīzas frontes līnijas starp veco un progresīvo (labo un ļauno, ..) nav https://tautastribunals.eu/?p=53226 . Viss ir nivelēts līdz pelēcīgas viduvējības līmenim, patērētāja, sīkā parazīta un blēža paradīze. No šī purva cenšas izrauties cilvēki, kam ir savs personiskais viedoklis, stingri formulēts un ievērots.

 5. nu, `Paga`, pogoģi! saka:

  Šitādus tekstiņus tieši plinierīši drukā. Izsmējīgus, aizskarošus un dumus.

  Ja būtu Jums drusku vairāk gudrības, tad vajadzētu saprast, ka, lai piekļūtu pie saknes, ir jāierokas līdz dubļiem. Lai saprastu, kas ļaundariem aiz ādas, ir jāpabū to vidū. Ja zini Zorgi, atceries Zorgi. Nevar vadīt pulku, tupot ierakumos. Tev par viņas drosmi jārunā, nevis par viņas dzintara krellēm. Un cepuri nost viņas atklātības priekšā! Diplomātam ir jābūt arī aktierim. Tur arī visa mistika, ja kas liekas mistisks.

 6. RB - Paga. saka:

  Es nezinu nevienu (potenciālu) tautas līderi, aiz kura tumšie spēki nestāvētu. Par “tautas līderiem” tagad parasti kļūst sievietes, bet par jauno matriarhātu kādreiz uzrakstīšu atsevišķi. Katra tautas līdera spējas, mērogu, erudīciju .. varētu apspriest plaši, bet vērtība slēpjas spējā iekustināt cilvēkus uz domāšanu un darīšanu sevis pašu labā.

  Piemēram, iepriekš LRTT rakstīja par Svetlanu Vislobokovu https://tautastribunals.eu/?p=52872 , aiz kuras fonā manāms Jakovs Kedmi https://tautastribunals.eu/?p=50924 .

  Lietas būtība atklājas, ja meklējam atbildi uz jautājumu – kāpēc šie tumšie spēki stāv aiz jaunajiem tautas līderiem, kāpēc tie cenšas līderus kontrolēt? Iepriekš minētā līderu vērtība līdzinās zelta tīrradnim, tikai daudz vērtīgākam, kas mētājas kaut kur neapdzīvotā vietā, upītes krastā, piesegts ar akmeņiem un krūmiem. Tieši šie līderi spēj paust tautai vajadzīgās idejas tādā formā, kas cilvēkiem ir saprotama.

  Kāpēc tumšie spēki neņem saviem mērķiem brīvi izvēlētu, eksaltētu kundzīti, kādu deputāti vai vienkārši no ielas?

  Īsumā, primāri ir paši tautas līderi ar savām spējām un vērtību. Savukārt tumšie spēki vienmēr ir centušies vadīt līderus no aizkulišu pozīcijas. Mums vajadzētu koncentrēties un atbalstīt pašus līderus, vienlaicīgi atstumjot tumšos no viņu aizkulišu vadības.

 7. Paga. saka:

  Kas Gaismai kopigs ar Tumsu?!

 8. info saka:

  Kamēr Īrijā otra augstākā minimālā alga Eiropas Savienībā, tikmēr Latvijā trešā zemākā…

  Latvijā – tāpat kā Lietuvā – minimālā alga pašlaik ir 380 eiro mēnesī. Mazāka tā noteikta vien Bulgārijā (235 eiro mēnesī) un Rumānijā (275 eiro mēnesī).

  500 eiro mēnesī valsts noteiktā minimālā alga nepārsniedz arī Čehijā (407 eiro mēnesī), Ungārijā (412 eiro), Horvātijā (433 eiro), Slovākijā (435 eiro), Polijā (453 eiro) un Igaunijā (470 eiro).

  Savukārt vislielākā minimālā mēnešalga ES pašlaik ir Luksemburgā (1999 eiro mēnesī), kam seko Īrija (1563 eiro), Nīderlande (1552 eiro), Beļģija (1532 eiro) un Vācija (1498 eiro).

  Lielākā minimālā mēnešalga ES ir deviņas reizes prāvāka nekā mazākā blokā noteiktā minimālā alga, bet, izslēdzot cenu līmeņa atšķirības dažādās valstīs, lielākās un mazākās minimālās algas attiecība blokā ir 1:3, proti, Bulgārijā tā ir 501 pirktspējas paritātes standarts (PPS), bet Luksemburgā – 1659 PPS.

  Tomēr arī pēc šī rādītāja Latvijā minimālā alga – 553 PPS – ir trešā mazākā ES, atpaliekot no Bulgārijas un Rumānijas (551 PPS), bet nedaudz apsteidzot Lietuvu (625 PPS) un Igauniju (645 PPS).

  Salīdzinājumā ar 2008.gadu Baltijas valstis uzrādījušas strauju minimālās algas pieaugumu. Viskrasāk minimālā alga augusi Bulgārijā (+109%), Rumānijā (+99%), Slovākijā (80%), kam seko Igaunija (+69%), Latvija (+65%) un Lietuva (+64%). Grieķija ir bijusi vienīgā valsts, kur šogad salīdzinājumā ar 2008.gadu minimālā alga ir sarukusi (-14%).

  Salīdzinot vidējo ienākumus valstī ar noteikto minimālo algu, vairāk nekā 60% minimālā alga no vidējiem ienākumiem veido tikai trīs ES dalībvalstīs: Portugālē (64%), kā arī Francijā un Slovēnijā (abās valstīs 62%). Savukārt mazāk nekā pusi no vidējiem ienākumiem minimālā alga veido septiņās ES dalībvalstīs: Čehijā (39%), Igaunijā (40%), Īrijā un Spānijā (abās valstīs 45%), Slovākijā (46%), Maltā (48%) un Lielbritānijā (49%). Gan Latvijā, gan Lietuvā šis rādītājs ir 52%.

  Vēl interesanti ir salīdzināt, ka tiesiskās rietumvalstīs starpība starp lielo un mazo algu saņēmējiem nav ar tik milzīgu plaisu, kā Latvijā.

  Ja ņemtu vēl dziļāk, tad atklātos, kā Latvijā Oligarhu (Andra Šķēles, Aivara Lemberga utt.) izveidotās politiskās partijas un to apkalpojošā ierēdniecība izzog “Eiropas naudu” miļjardos.

 9. Manas zināšanas par Latviešu biedrībām nav pietiekošas, bet viedoklis ir radies. Ja latviešiem tiešām interesē biedrošanās kā (konsultatīva?) pārvaldes forma, tad vajadzētu šīs biedrības attīstīt, un likt esošajai varai rēķināties ar latviešu viedokli. Spēcīgai latviešu biedrībai pārņemt atpakaļ biedrības namu nebūs problēma.

  Tomēr šķiet, ka vēlme biedroties pēc pazīmes “latvietis” nav populāra. Tur klāt rodas iespaids, ka valdošā aizkulišu varza ir nolēmusi padzīt latviešus no Latvijas vispār.

 10. Valdis Freimantāls saka:

  Rid, Latvijā nav tādas vietas kuru nekontrolē komunistu un čekistu varas kliķe!

  Viņi ir visur !

  Un ir privileģēti!

  Ikkatru latviešu normālu iniciatīvu tie apkaro bez žēlastības!

  Visur viņi iesūta savus sabotierus!

  Latviju pārvalda KGBistu un komunistu izvirzītie cilvēki!

  Ko Tu darītu, ja Tavā uzņēmumā aktīvi darbotos KGBistu sabotieri?

  Atšķirība starp Latviju un demokrātiskam valstīm ir MILZĪGA! (Latvijā likumība nepastāv – to interpretē pēc vajadzības komunistu un čekistu varas pārstāvji).

  Nav salīdzināmas latviešu iespējas biedroties ne ar ko! Varas banda jau 26 gadus liedz latviešiem apvienoties un biedroties!

 11. Pārmaiņām būt saka:

  Kremlis apzināti maina Ukrainai atņemtās pussalas demogrāfisko struktūru, pārkāpjot 4. Ženēvas konvenciju, teikts ANO ģenerālsekretāra ziņojumā.
  https://jauns.lv/raksts/arzemes/355427-maskava-krima-atkarto-baltijas-scenariju

 12. Pārmaiņām būt saka:

  Bardaks 150 gadu garumā.
  Putinam nav tiesību atteikties pildīt PSRS parakstītās saistības.
  https://youtu.be/EXfNFvyPIoI

 13. :: saka:

  Kažokus pārmetušie un par miljonāriem kļuvušie komunisti un čekisti reiz izmirs. Kas nāks (jau nāk) viņu vietā? Jaunčekisti, kas visiem uzspiedīs savas globalizācijas un kosmopolītisma idejas, kas izsmies visu tautisko, nacionālo, noliegs savas saknes? Ir tādas tendences, un mums, vecākiem par to ir jārunā ar saviem bērniem. Nav lielas nozīmes, ja biedrībās pulcēsies vecīši, kādreiz latviešu biedrību dibināja jauni cilvēki.
  Es tuvāk nepazīstu D.Rietumu, tikai bažas rada viņas runas veida līdzība ar Krievijas (kolēģēm?) , apgalvojums, ka valsts ir okupēta. Tām Krievijas aktīvistēm uz krekliņa bija redzams uzraksts CCCP. Nezinu, varbūt šīs bažas ir nepamatotas.
  Vēl par RLB namu. Lai to uzturētu, šajos laikos vajag daudz līdzekļu. Tad jau atkal jāpiesaista bagāti sponsori, un kāda tad var būt runa par taisnīgumu un tautas labumu…

 14. >> 2019. gada 27. Oktober um 12.10 Uhr saka:

  Pēc kara mani aizveda uz Rīgas Centrāltirgus tā saucamo
  Rūpniecības preču laukumu(uteni) nopirkt ziemai mēteli.
  Visinteresantākais, kas iespiedās atmiņā no tā brauciena,
  bija kad vienā būdā žīds(gaļīgs deguns, izruna caur degunu)
  aģitēja pirkt pie viņa ar tādiem vārdiem: “Pērciet te, nevis
  tur pie žīdiem !”

  Tava “Plinera un citu ziidu ,klaatesiibaa…”
  man atšifrēja, kas tu esi par “dažādu tautību latvieti” ! :)))

 15. > 2019. gada 28. Oktober um 1.30 Uhr saka:

  Nekādi “bagāti sponsori” !!!!

  Valsts nozīmes svarīgs īpašums jāuztur par valsts budžeta
  līdzekļiem !

 16. okupantu mīlestība saka:

  kārtējā “sensācija”:

  http://www.la.lv/uziets-rets-atradums-pie-tukuma-baznicas-durvim

  Okupantu “artefaktus” kolekcionē bet līvu, kuršu, zemgaļu
  “kautrīgi nepamana”…

 17. likteņa ironija saka:

  http://www.la.lv/si-diena-vesture-93

  Pro et contra blakus…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *