R. Bruners. Ideoloģija un organizācija, 2.daļa

R. Bruners. Ideoloģija un organizācija, 2.daļa

Īsumā apkopojot pirmajā daļā teikto https://tautastribunals.eu/?p=52563 , lielā globālā mērogā iet runa par vecās necilvēciskās ideoloģijas nomaiņu ar jauno cilvēcisko. Ciktāl runājam par ideoloģiju, situācija ir it kā vienkārša. Pretruna starp diviem ideoloģiskiem pretpoliem globālā mērogā. Turpretim lokāli tas izpaužas dažādos veidos – Dzeltenās Vestes, cīņa pret korupciju, patiesības noskaidrošana, taisnības panākšana, jaunas naudas ieviešana .. Situāciju raksturo 5.punkts “Terminos un skaidrojumos RB-02“. Šis punkts skaidro daudzas sabiedriskās parādības, un LRTT publikācijās to pieminēju iepriekš saistībā ar masu iznīcināšanas ieroču pielietošanas izredzēm https://tautastribunals.eu/?p=51789 .

Jāsecina, ka arī veidi, kādos cilvēki apvienosies nozīmīgu sabiedrisku mērķu sasniegšanai, būs atšķirīgi. Tas būs saistīts ar konkrētu darbu saistībā ar personiskajām interesēm, aizraušanos, profesiju, dzīves vietu un veidu .. Citiem vārdiem sakot, organizācija būs atšķirīga.

Cilvēki vairs nav jāvervē partijās un kustībās, tiem nav jāparakstās par piekrišanu kaut kādiem statūtiem .. Cilvēki atrod savu vietu dabiskā veidā, ar nosacījumu, ka tiem ir sava personiska cilvēciska dzīves pozīcija. Piemēram, savas ģimenes saimniecības izveidošana, pašnodarbinātība ar mērķi sasniegt pašpietiekamību, amatu apgūšana ar mērķi izrauties no vergu piramīdas un kļūt neatkarīgam, jaunas, īstas naudas izstrāde ar mērķi ieviest taisnīgu naudas sistēmu, elektronisko vadības, tirdzniecības un norēķinu sistēmu izstrāde, cīņa pret krāpšanu un korupciju, cīņa par vecās netaisnīgās pārvaldes nomaiņu ar jaunu taisnīgu pārvaldi .. katram ir iespēja uzskaitījumu turpināt no savas personiskās pieredzes.

Cilvēku organizēšanās notiek veicamo darbu gaitā. Ģimenes apvienojas grupās, kopienās un jaunās pašvaldībās tā, lai būtu ērti saimniekot, nodrošināties ar elementāro infrastruktūru .. amatnieki apvienojas uzņēmumā, lai iegūtu lielākus pasūtījumus.

Jaunas naudas izstrāde ir liels projekts, kas prasa lielus finanšu un tehniskos resursus. Tāpēc to dara esošās lielās korporācijas, ar mērķi gūt vēl lielāku peļņu un ietekmi. Interesanti, ka te primārā motivācija ir tieši peļņa un ietekme. Turpretim, īstas naudas (parādzīmju – RB-01, punkts 6) ieviešana un norēķinu brīvība kalpo kā PR instruments jaunās naudas popularizēšanai. Patiesībā cēloņsakarība ir tieši pretēja, bet par to zina vienīgi konceptuālās varas džungļu iemītnieki.

Par jauno naudu saistībā ar kripto LRTT rakstīja iepriekš https://tautastribunals.eu/?p=45581 . Nu jau pagājis vairāk kā gads, un lasītājiem ir iespēja vērtēt, vai rakstītais bija taisnība, vai nē. Pa šo laiku sistēmai ir izdevies diskreditēt bitkoinu un līdzīgās naudas. Vai process tamdēļ ir apstājies? Nē, gluži pretēji, nesen Facebook paziņoja par savas naudas Libra izdošanu. Tas ir būtiski jauns sasniegums, jo Libra ir īsta nauda, sk. iepriekš, tai ir finanšu nodrošinājums un tehnoloģiskā infrastruktūra. Apraksts ir šeit, turklāt ir daudz labu populāru rakstu. Vai norietošajai dolāra sistēmai izdosies nomaitāt Libru, vai tā būs tehniski atbilsošā līmenī, rādīs laiks.

Jāsecina, ka arī esošās organizācijas – uzņēmumi, korporācijas, bankas, pārvaldes struktūras un citi var kļūt par jaunās sabiedrības sastāvdaļu. Ar nosacījumu, ka tie spēj izprast jaunās, cilvēciskās sabiedrības būtību (konceptu) un paši aktīvi un pozitīvi piedalīties tās izveidošanā.

No korporāciju augstumiem nolaidīsimies uz zemes un palūkosim, kādas organizācijas iespējas ir pieejamas normālam cilvēkam ikdienas dzīvē. Cilvēkus pazemo, krāpj, atņem īpašumus un izvēles (gribas) brīvību. Cilvēki cenšas aktīvi pretoties, tomēr izredzes cīņā pret varas un tiesu sistēmu nav lielas. Tomēr atrodas daži, kuri gūst panākumus, kam piemīt enerģija, goda prāts, zināšanas, drosme un līdzekļi, lai savu pieredzi apkopotu un nodotu tālāk ar sociālo tīklu palīdzību.

Šādā veidā darbojas, piemēram, Svetlanas Vislobokovas (Светлана Вислобокова) vadītā organizācija “ПТ Диалог”, par to bija arī materiāls LRTT https://tautastribunals.eu/?p=49781 . Tur norādītais video ir likvidēts kopā ar video kanālu, jo varas iestādes cenšas traucēt, periodiski dzēšot informāciju. Interesenti var atrast kārtējo jauno kanālu, ievadot vārdu un uzvārdu YouTube meklētājā. Vislobokovas darbībai sekoju ilgi un uzmanīgi sekojoša iemesla dēļ. Neesmu atradis vēl nevienu cilvēku un organizāciju, kuras darbība tik precīzi un detalizēti atbilstu visam, par ko esmu rakstījis iepriekš. Tāpēc viņas darbam ir nozīme un organizācijai ir nākotne, gan attiecībā uz cilvēkiem individuāli, gan attiecībā uz sabiedrību un valsti kopumā.

To parādīšu ar diviem piemēriem.

Pirmkārt, šī enerģiskā kundze nesen izvirzīja savu kandidatūru Krievijas prezidenta amatam. Viņas spējas šaubas neizraisa, popularitāte strauji aug, arī bagāža diezgan solīda. Tur ietilpst gan (puslegāla) ieroču tirdzniecība, gan dalība Putina partijā Edinaja Rossija, gan vēl daudz kas cits. Tomēr pati kandidāte un iespējams, arī viens otrs uzmanīgs vērotājs nemaz nešķiet pārliecināti par izredzēm, jo viņa “nevelk” līdz prezidenta amatam. Paši uzmanīgākie vērotāji būs pamanījuši, ka dziļi fonā rēgojas visur esošais Jakovs Kedmi https://tautastribunals.eu/?p=50924 , kurš neapšaubāmi “velk”, un droši vien parādīsies uz skatuves, kad sāksies.

Otrkārt, vairākkārt ir paziņots, ka ebreji Krievijā, Latvijā un citur “dzīvo tik labi kā vēl nekad”. Turpretim pārējie iedzīvotāji sāk dzīvot tik slikti kā vēl nekad, un stāvoklis pasliktinās. Rodas smaga pretruna, kas draud pāraugt problēmās ebreju kopienai. Tas ir minēts arī LRTT publikācijās. No šīs kopienas viedokļa, ir vajadzīgs “restarts”, kā datoram, kurš “pakāries”. Kā to paveikt? Paņemt jauno cilvēcisko ideoloģiju un konsekventi pielietot.

Praktiski tas izpaužas tā. Parādās kompetenti, bezbailīgi cilvēki, kuri par simbolisku atlīdzību palīdz cīņā ar melnajiem kreditiem, hipotēkām, īpašumu atņemšanu .. tie noliek pie vietas trulos, alkatīgos ierēdņus, tiesnešus .. spēka struktūrās atrodas darbinieki, kuri novērš patvaļu un atrisina situāciju upura labā .. sāk tramdīt pat sinagogas un prasīt kamdēļ viņiem vajadzīgas licences darbam ar sprāgstvielām un indēm .. masu mēdijos blogeri un pat varas pārstāvji uzstājas pret necilvēcisko iekārtu .. Īsumā, kad notiks pāreja uz jaunu iekārtu, šie cilvēki nokļūs pie varas, un restarts būs veikts. Līdzīgi kā atmodā / perestroikā.

Vēlreiz atgādināšu, ka idejai ir gluži vienalga, kurš to paņem un pielieto savās interesēs. Tāpēc no konceptuālās varas viedokļa lietas notiek, bet cilvēku izredzes pagaidām tikai samazinās ar katru nākamo restartu. Neko darīt, tikai katrs pats pieņem lēmumu, piedalīties sabiedrības veidošanā saskaņā ar savu personisko pozīciju, vai nē.

22.09.19

You may also like...

5 Responses

 1. ... saka:

  ,,Elite”‘ zina,ka zeme zem kajaam sak drebet vairaak un vairak…
  ,,Elite”” saprot,ka briesmas nak pavisam no citas puses un si ,,puse,, ir pavisam blakus…
  ,,Elite”‘ skata pec smaida un kaut ko vel kompone… Bet miegs kaa nenak,taa nenak!

  Gaiss ir bliivs. Tik bliivs,kaa nekad agraak. …..PLESONJAM…..

 2. Aelita saka:

  Cilvēciskums, taisnības panākšana – tas viss ir apsveicami. Bet par to naudu – ak vai, nabaga pensionāri domās, ka viņiem grib atņemt naudiņu, arī to, kas zeķē sakrāta, ir tik labi to pārskaitīt, bet ja nauda ir datorā, kas ir pagalam svešs, tad to taču kāds var nokrāpt, atņemt. Re, kā bija ar tām PNB bankas kartēm, kas vairs nederēja, kad vajadzīgs. Un, ja vēl ir dzirdēts par blēdīgiem hakeriem vai interneta kariem… Tad tiešām jāmeklē kāds pleķītis zemes, kur iestādīt kartupeļus.

 3. RB - Aelita saka:

  Pleķītis zemes, kur iestādīt kartupeļus nenāks par skādi jebkurā gadījumā. Bet tas nav jāmeklē tāpēc, ka tiek izstrādāta jauna nauda. Tas ir ilgs process, gadi 5-10, kad to sāks lietot ievērojamā apjomā. Iedzīvotājiem būs iespēja lietot to naudu un norēķinu kārtību, kam viņi uzticas un kas ir ērta viņu vajadzībām.

  Ar jaunu naudu ir tāpat kā ar jauniem masu medijiem. Jauna medija parādīšanās nekad nenoved pie veco mēdiju pazušanas. Piemēram, interneta ziņu portāli nekad pilnībā neaizstās televīziju un radio. No vēstures zināms, kad parādījās TV un radio, cilvēki nepārstāja lasīt avīzes un žurnālus. Atšķirība ir jaunajās iespējās un iedarbībā uz auditoriju. Ja avīze šauj uz cilvēku ar pistoli, tad TV šauj ar lielgabalu. Internets jau tuvojas jaunai dzīves videi, ar jaunām priekšrocībām un briesmām ..

  Par naudu runājot, vecās naudas un norēķinu sistēmas saglabāsies tik ilgi, kamēr tām būs lietotāji. Cilvēki varēs izvēlēties, kādu naudu un norēķinu sistēmu lietot. Bankas, norēķini ar kartēm, naudas pārvedumi filiālēs un internetā, darījumi ar skaidru naudu .. Tomēr cilvēki pāries un jaunajām naudām un norēķinu sistēmām, jo tās būs ērtākas, lētākas, ātrākas, dos jaunas priekšrocības. Savukārt bankām nāksies meklēt attaisnojumu savām izmaksām ..

  Situācijā ar PNB nav vainojama bankas karšu norēķinu sistēma. Tur vainojami tie, kuri atļauj visādiem salašņām dibināt bankas Latvijā. Kad banka aizgāja uz grunti, viņi atslēdza bankas kartes, lai cilvēki nevar izņemt naudu.

 4. Ģenerālkorumpants saka:

  Diez, kā risināsies impīčments pret Kalnmeieru

  Foto: LETA
  Pagarināts termiņš pārbaudei par ģenerālprokurora Kalnmeiera darbu
  Līdz 1.oktobrim pagarināts termiņš, līdz kuram Augstākās tiesas (AT) tiesnesei Marikai Senkānes jābeidz pārbaude par ģenerālprokurora Ērika Kalnmeiera darbu, aģentūrai LETA pavēstīja AT pārstāve Rasma Zvejniece.

  16. septembris, 12:06
  ZIŅAS
  6 KOMENTĀRI

  Viņa skaidroja, ka lēmumu par termiņa pagarināšanu pieņēmis AT priekšsēdētājs Ivars Bičkovičs.

  Zvejniece norādīja, ka, ņemot vērā veicamās pārbaudes apjomu, kā arī nepieciešamību pārbaudīt papildu saņemtos materiālus, vajadzīgs ilgāks laiks nekā iepriekš noteiktais. Papildu materiāli saņemti no Tieslietu ministrijas, Saeimas deputātiem, Valsts kontroles un Ģenerālprokuratūras.

  Jau vēstīts, ka 17.maijā tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) paziņoja, ka Tieslietu ministrija ģenerālprokurora darbībā konstatējusi pazīmes, kas liecina, ka Kalnmeiers neatbilst Prokuratūras likumā minētajam amatam izvirzītajai nevainojamas reputācijas prasībai.

  Vēlāk, saņemot 39 Saeimas deputātu pieprasījumu, Bičkovičs ierosinājis pārbaudi ģenerālprokurora Kalnmeiera atlaišanas pamatu izvērtēšanu. Pārbaudi veikt tika pilnvarota AT tiesnese Senkāne. Pārbaudi bija uzdots veikt līdz 16.septembrim.

  Zvejniece pagājušā piektdienā aģentūrai LETA teica, ka ir saņemta senatores pieprasītā informācija no Tieslietu ministrijas, Saeimas deputātiem, Valsts kontroles un Ģenerālprokuratūras. Senatore “turpina strādāt pie uzdevuma”, viņa norādīja.

  Savukārt pokuratūras preses pārstāve Una Rēķe aģentūrai LETA pagājušajā piektdienā apliecināja, ka ģenerālprokuroram līdz šim nav bijusi tikšanās ar pārbaudes veicēju.

  Pats ģenerālprokurors Kalnmeiers ir atzīmējis, ka nav pārsteigts par tieslietu ministra plānu panākt viņa atbrīvošanu no amata, jo Bordāna vadītā Jaunā konsevatīvā partija (JKP) priekšvēlēšanu laikā un arī pēc tam “saukusi personas, kuras būtu jānomaina”, turklāt prokuratūras lietvedībā patlaban atrodas krimināllieta pret Bordāna partijas biedru un Saeimas deputātu Juri Jurašu (JKP).

  Ieteikt
  0
  11
  TOP KOMENTĀRI
  16. septembris, 14:32
  solon
  S
  Klauni. Vai tiešām uzskata, ka kāds reāli noticēs ka tiek veikta reāla pārbaude?! : )))) Visticamāk pārbaudāmais ar pārbaudītājiem kādā pirtī par to visu pasmiesies un vienosies vēl pagarināt “pārbaudes” termiņu – lai tak dumā tauta domā, ka kāds tur tiek riktīgi vētīts. Urā biedri! Visiem ordeņus!
  5
  1
  16. septembris, 12:57
  Erna
  E
  Ka vispar sis lupata, bomzis, degradats un visticamak, ka alkaholikis (spriezot pec vina briesmiga purna) Kalnmejers var ienemt Latvija Generalprokurora amatu? Ka tas vispar ir iespejams? Tikai tapec, ka sis idiots, lubraks Kalnmejers apkalpo Lembergu un ZZS zaglu bandas privatas intereses? Kalnmejers, padomju okupacijas laika, velejas iestaties cekas organizacija,…ja kas.
  7
  3
  16. septembris, 14:21
  Poces Ziedis
  P
  Tik daudz glumu lietu sastrādājis, ka pārbaudi termiņā nav iespējams paveikt.
  5
  2
  SEKO MUMS
  Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

  ZIŅAS E-PASTĀ
  Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

  E-pasta adrese
  DIENA JAUTĀ
  Vai plāno vakcinēties pret gripu?
  Jau esmu vakcinējies/usies


  Kopā nobalsojuši: 670

  LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS
  Interešu konfliktu nesaskata © DIENA(10)
  Ārkārtas stāvoklis saglabājas © DIENA(2)
  Mediķi un skolotāji draud protestēt © DIENA(11)
  Cik dziļi uzraugi vētīs PNB banku? © DIENA(7)
  Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

  AKTUĀLI
  Astronomiskais rudens pirmdien sāksies ar saltāko rītu kopš pavasara
  Šodien, 9:33
  Latvijā turpina pieaugt alkohola patēriņš uz vienu iedzīvotāju(14)
  Šodien, 12:59
  ZIŅAS
  Baltijas jūras koru konkursā uzvar īru koris, Latvijas koris – labāko trijniekā(1)
  Latvijā turpina pieaugt alkohola patēriņš uz vienu iedzīvotāju(14)
  Astronomiskais rudens pirmdien sāksies ar saltāko rītu kopš pavasara
  Levits dodas darba vizītē uz ASV, lai piedalītos ANO Ģenerālajā asamblejā un Pasaules ekonomikas forumā(39)
  Vairāk ZIŅAS

  POLITIKA
  Kariņam aiz muguras Reira padomnieci ieceļ Augstsprieguma tīkls padomē, ziņo Nekā personīga
  Jurašs tiesā neatzīst vainu valsts noslēpuma apzinātā izpaušanā(7)
  Saeima konceptuāli atbalsta nepilngadīgo kriminālatbildības reformu(2)
  Kalnietei uztic ETP grupas viceprezidentes posteni(17)
  Vairāk POLITIKA

  RĪGĀ
  LTV: dzelzceļa stacijas būvniecība sadārdzinājusies par vairāk nekā 230 miljoniem eiro
  TV3: izstrādāt atkritumu monopola līgumu pasūtīts ar ieinteresētiem uzņēmumiem saistītam cilvēkam
  Burovs nokomplektējis mēra biroju, palīgos arī bijušais Šlesera palīgs(10)
  Rīgā uz mēnesi ierobežos satiksmi Lāčplēša ielā
  Vairāk RĪGĀ

  NOVADOS
  Atsevišķās pašvaldībās notiks akcija Diena bez auto(1)
  Sigulda lauzīs līgumu ar izglītības iestāžu ēdinātāju(11)
  Siguldā deviņiem bērniem apstiprināta salmoneloze, pieciem – zarnu infekcija(1)
  Akūta zarnu infekcija bērniem konstatēta arī Garkalnē, Ogrē un Ikšķilē(13)
  Vairāk NOVADOS

  KRIMINĀLZIŅAS
  Policija izjauc sievietes plānu pasūtīt sava vīra slepkavību
  Dzenoties pakaļ bēgošam automašīnas vadītājam, policija veikusi vairākus šāvienus(15)
  Dagdā aizdomās par vīrieša piekaušanu līdz nāvei aiztur trīs cilvēkus
  Soda Dānijas pilsoņus par atkailināšanos Vecrīgā(8)
  Vairāk KRIMINĀLZIŅAS

  octa poliseūdens sildītājipaipalu olasBus rental Munich
  ABONĒŠANA
  HOROSKOPI
  E-AVĪZE
  DRAUGA KARTE
  ZIŅAS E-PASTĀ
  REKLĀMA
  KONTAKTI

  © 2016 Dienas Mediji
  Lietošanas noteikumi
  Izstrādāts: codeart.lv
  Andrejostas iela 23, Rīga, LV-1045
  portals@dienasmediji.lv
  Tālrunis: 67483385

 5. CILVēKI saka:

  Pasaulē CILVēKIEM nav nekā interesantāka par CILVēKIEM.Lai pret CILVēKU izturētos kā pret CILVēKU,ir gana,ka viņš ir CILVēKS.
  Mūsu zemi topčī dzeltenās rases ļaužu banda……

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.