PutinKrievijas un Izraēlas “konflikta” teātris

Tiek radīta ilūzija, ka Krievija un Putins it kā konfliktējas ar Izraēlu !

Īstais Putins sen jau ir likvidēts. Pašlaik pie varas Krievijā ir PUTINISMS- ŽĪDISMS.

Var katru dienu Krievijā nošaut Putinu, bet vienalga viņš nākošajā dienā parādīsies televīzijā !!!

Tas ir cionistu spēlēts teātris, lai sagrābtu patreizējo Krievijas Federāciju. Izraēla kā tāda tiks likvidēta, jo Tuvo Austrumu “projekts” tiek slēgts un tāpēc šis konfliktu midzenis tiek “norakstīts”!

Izraēla nebija un nav nekāda ebreju valsts, jo 97.5% tās iedzīvotāji nav etniskie semīt- ebreji.

Izraēla ir brutāls antisemītu veidojums, kas sastāv no tjurkiskas izcelsmes jūdaistiem- Sātana SEKTAS pārstāvjiem.

Ārprāts ir tas, ka šie sātanisti ir pilnībā sagrābuši varu Latvijā !

Šajā video jūs varat pārliecināties, ka visa vara Krievijā tiek īstenota ar ASV žīdu pārvaldīto korporāciju palīdzību.

Pret žīdu pārvaldītajām korporācijām uzstājas ASV militāristi.

Domājams, ka drīzumā šim žīdu mērim tiks nolauzts sprands un pasaules tautas tiks atbrīvotas no sātanistiem !!!

Pašlaik Krievijā tiek pilnīgi iznīcināta “krieviskā apziņa”.

Var sacīt, ka tas ir jau noticis fakts.

Atliek tikai “konflikts” ar Izraēlu un visa “izredzēto” sātanistu varza pārvāksies uz Krieviju un, protams, arī uz Latviju !

Tiek radīta- atjaunota Hazārija !

Hazārija bija anti-civilizācijas veidojums- mafioza reketvalsts !

Protams, ka šis “projekts” priekš cionistiem- žīdsātanistiem beigsies ar TRIBUNĀLIEM un masu karātavām !

Pardomas par “atbrīvotājiem”

Cionistiskā “atbrīvošanas formula”!

Kā tika “atbrīvota” Rietum Baltkrievija

Урок террора или как СССР Западную Беларусь “освобождал”. Феврале 1940—депортация 9810 хозяйств (52 892 человека). Апрель 1940—26 777 человек. Июнь 1940—в Сибирь вывезли 22 879 человек. Июнь 1941—22 353 человека. Вкусный пломбир был, говорите? Да? grimnir74.livejournal.com/11940524.html?

Latviju, šie žīdsātanisti ar rūpniecības likvidēšanu, ir atbrīvojuši no 50% darbsējīgajiem latviešiem !

Tas ir HOLOKAUSTS un par to būs jāatbild ar karātavām !!!

06.09.19             LRTT

You may also like...

9 Responses

 1. raksts says:

  Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

  28.08.2019.

  Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

  Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar visu tās sakarā rīkoto pasākumu kopumu ir Valsts prezidenta rīcība publisko tiesību jomā. Pieņemot, ka inaugurācijas sakarā rīkotais saviesīgais sarīkojums ir daļa no Valsts prezidenta institūta tradīcijas, jāpieņem, ka Valsts prezidents bauda noteiktu rīcības brīvību, ko no vienas puses ierobežo tradīcija, bet no otras puses – ar rīcības brīvības izmantošanu publiskajās tiesības saistītie vispārējie tiesību principi, to starpā arī tiesiskuma, tiesiskās noteiktības, tiesiskās paļāvības un atklātības principi.

  Izlaidīsim saviesīgā sarīkojuma tradīcijas aspektus. Nevēlos atņemt Valsts prezidenta padomniekam Dr. iur. Jānim Plepam “maizīti”, ko sakarā ar Latvijas Universitātes Satversmes sapulces vēlēšanu organizēšanas procesu, iespējams, būs daudz grūtāk nopelnīt, iztiekot ar nieka 43 455.29 EUR Valsts prezidenta kancelejā bez Latvijas Universitātes atalgojuma 15 844.71 EUR apmērā. Galu galā, vai tad latvieši nevar uzrakstīt ko līdzīgu 2012. gada Džima Bendeta grāmata “Democracy’s Big Day: The Inauguration of Our President, 1789–2013”.

  Vispārējos tiesību principus gan var apskatīties, lai arī jārēķinās ar risku, ka nepilnas kvalifikācijas juristam augstā amatā atkal varētu parādīties slimīga tieksme uz citu atreferēšanu, smalki noklusējot atreferētā avotu.

  Tiesiskuma princips paredz, ka rīcības brīvības izmantošanā jāievēro tiesības – rakstītas un nerakstīts. Latvijas Republikas Satversmes ievads, kura idejiskais autors ir Egils Levits, bet izpildītājmāksliniece Ilma Čepāne (dzimusi Kundziņa), paredz, cita starpā: “Latvijas tauta neatzina okupācijas režīmus, pretojās tiem un atguva brīvību, 1990.gada 4.maijā atjaunojot valstisko neatkarību uz valsts nepārtrauktības pamata. Tā godina savus brīvības cīnītājus, piemin svešo varu upurus, nosoda komunistisko un nacistisko totalitāro režīmu un to noziegumus.”

  Tas nozīmē, ka rīcības brīvībai jāatspoguļo sekošana Latvijas Republikas Satversmē noteiktajam. Ja uz inaugurācijas balli aicina personas, kas neatzīst okupācijas faktu, kas noliedz pretošanos un brīvības atgūšanu, kas atsakās godināt brīvības cīnītājus, kas piemin okupācijas īstenotājus kā varoņus un tātad atbilstīgi nepiemin svešo varu upurus, kas nenosoda totalitārismu un totalitārisma noziegumus, tā jāuzskata par rīcības brīvības īstenošanu pretēji tiesiskuma principam.

  Tas vien, ka kāds bauda vēlēšanu tiesības, neatceļ pienākumu sekot Latvijas Republikas Satversmei, tāpēc Eiropas Parlamenta deputāta aicināšana uz inaugurācijas saviesīgo sarīkojumu, neievērojot rīcību, kas neatbilst Latvijas Republikas Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana.

  Latvijas Republikas Satversmes ievadā cita starpā teikts arī: “Latvija kā demokrātiska, tiesiska, sociāli atbildīga un nacionāla valsts balstās uz cilvēka cieņu un brīvību, atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības un ciena mazākumtautības.”

  Ja kāda persona ar savu politisko darbību ir apkarojusi demokratizācijas procesus Latvijā un izmantojusi valsts varu personiska labuma gūšanai, turpinot gūt labumu arī pēc tam, kad formāli nepilda valsts amatu, tā ir rīkojusies pretēji Latvijas Republikas Satversmē ietvertajām tiesību normām.

  Šādu personu aicināšana uz inaugurācijas saviesīgo daļu, atrunājoties kā nodevu savulaik attiecīgās personas ieņemtajam amatam, vērtējama kā konstitūcijai neatbilstoša. Turklāt, ievērojot to, ka uz inaugurācijas saviesīgo daļu aicināti gan Satversmes tiesas tieneši (bijušie un esošie), gan arī personas, kas aicināja un rīkojās, lai likvidētu Satversmes tiesu, liecina arī par tādu politisku nekompetenci, kas Valsts prezidentam ir nepiedodama.

  Tā varētu vēl ilgi turpināt, tāpēc pievērsīsimies pie tiesiskās noteiktības un tiesiskās paļāvības.

  Lai varētu atsaukties uz konstitucionālu tradīciju inaugurācijas saviesīgu pasākumu rīkošanā, ir jāveic darbības, kas pierāda, ka konstitucionālo tradīciju ievēro, un kas nodrošina, ka šo tradīciju ievēros arī nākotnes Valsts prezidenti. Šim nolūkam jābūt vismaz principu līmenī skaidrība konstitucionālās tradīcijas aprisēm, tātad arī par aicinātajiem.

  Tiesiskā noteiktība, kā arī tiesiskā paļāvība pieprasa, lai Valsts prezidents varētu ticami atbildēt uz jautājumu: “Kāpēc ne es?” Turklāt, lai izvairītos no situācijas, ka valsts amatpersonu, piemēram, tiesnesi tur aizdomās par “favorītismu”, tiesneša gadījumā – par nostāšanos Valsts prezidenta kancelejas pusē bez objektīva pamata -, jābūt pārliecībai, ka ielūgums būtu saņemts neatkarīgi no Valsts prezidenta gribas.

  Savukārt privātpersonu “izlasē” jābūt pārliecībai, ka Valsts prezidenta inaugurācijas saviesīgā sarīkojuma apmeklējums nav saistāms ar tirgošanās ar ietekmi. Tātad arī šajā ziņā jābūt Valsts prezidenta gribu ierobežojošiem aspektiem, kas padara viņa izvēli iepriekš paredzamu. Ja Dziesmusvētku biļetes aicina sadalīt ar izlozes palīdzību, varbūt arī privātpersonu izlasi var šādi veidot, izmantojot par pamatu sarakstus no Valsts prezidenta, Ministru kabineta apbalvotām personām, olimpiāžu uzvarētājiem, Latvijas un pasaules čempioniem, pasaules prestižo balvu saņēmējiem dažādās jomas. Ja nepieciešams, var izveidot pat sarakstu ar “influenceriem” un tad vilkt lozi, bet tad arī, lūdzu, velciet lozi no visiem iespējamajiem variantiem.

  Atklātības princips rīcības brīvības īstenošanā ir svarīgs, lai pārliecinātu sabiedrību par to, ka Valsts prezidenta rīcība ir tiesiska, un lai šādā veidā nostiprinātu konstitucionālās tradīcijas ievērošanu un radītu pamatu pilnveidei.

 2. Valdis Freimantāls says:

  Helsinku 86 uzdevums ir informēt par varas noziegumiem Latvijā. Galvenais noziegums turpinās! Tas ir H 86 apkarošana un atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības ciniska varmācīga likvidācija 1993. gada 18. februāra naktī. Helsinki 86 ir vienīgā, starptautiski atzīta, latviska gimeńu aizstāvības organizācija, pretkomunistiska un Latvijas valsts atjaunošanas garants!

 3. Putins=Levits=Pabriks=sātanvelni says:

  Tas gan, nošaut var katru dienu pa vienam Putinam! Nekas nemainīsies…. Un nemainīsies pat ja ieliks citu prezidentu.
  Nāk atmiņā Pabrika teiktais žīdu saietā par 40 miljonu eiro nolaupīšanu ar izspiešanu. Pabrika vārdi-tāpēc ka mēs esam neatkarīga, atjaunota un brīvā valsts demokrātiska, un tiesiska, tamdēļ mēs paši samaksāsim šos 40 miljonus paši… Vispār kaut ko tik stulbu pateikt var tikai totāls korumpants, korumpants kurš uzticas pilnībā sinagogas rabīnam ka tiks viņš atalgots no žīdu karteļa. 100 procentīgi saņems savu godpilno darba algu..

  https://youtu.be/bAJMVX6GNZ0
  .
  .
  .
  Admins
  To video Pabrikžīds izdzēsa pēc tam, kad tika šajā vietnē komentēts:
  https://tautastribunals.eu/?p=51883
  Nobijās, jo sarunāja lietas, par kurām kādreiz tiks pievilkts pie laternas… .

 4. Neticami says:

  Atombumba! Izskatās ka vienīgais kas var glābt Krieviju un Latviju arī kā satelītvalsti krievu, ir ātombumbas sprādziens. Tiesiskā ceļā ar likumiem, tas nav iespējams…

  https://youtu.be/azRiuBudWVc

 5. ФСБ=LR VDD, SAB says:

  Krievijā gluži tāpat kā Latvijā ir opozīcijā Valdībā. Krievijā opozīcija ir Žirinovskis, Zuganovs…
  Bet Krievijas satelītvalstī LR=LPSR opozīcija ir “Nacistu” partija NA. Un kas vēl tur kādam nav skaidrs, tad tam jāpalasa/jā iedziļinās kas ir Totalitārisms. Un kā Valsts drošības iestādes nodrošina totalitāru varu.
  .
  .
  .
  Kāda NA ir nacistu partija ?
  Cionistu savākts sūdubrāļu bars, provokatori un noziedznieki.
  Ar nacismu viņiem nav nekāds sakars.

 6. neLaimonis-latvietis says:

  Žīdene “iesaka” LIKVIDĒT pakalpojumu PAVISAM !!!
  Itkā veciem cilvēkiem laukos pie katra stūra dežurētu pa
  pensijas grašu klātpievedējam:

  http://www.la.lv/petravica-iesaka-pasvaldibam-ko-tas-var-darit-pensiju-piegades-lieta

  Pirms dažiem gadiem vajadzēja ņemt citu no, cik atceros
  četriem pretendentiem, nevis utaino pastmarku drukātāju LP !

  Saprātīgi sadalot mēneša laikā piegādes pa dienām, ar darbu
  var tikt galā viena firma !
  Bet sagribēja uz penšu rēķina savākt treknu algu LP ģenerāl
  direktoram !!!

  Tagad uzdomājuši uzbarot žīdu bankas, uz kuru filiālēm, vienalga
  jāaizkļūst desmitiem kilometru tālu, neesot sabiedriskajam
  transportam !!!

 7. iedri, nu celieties kājās! says:

  http://www.bsrrw.org/wp-content/uploads/2009/10/Atkl%C4%81t%C4%81-v%C4%93stule-Vides-P%C4%81rraudz%C4%ABbas-Valsts-Birojam-sakar%C4%81-Forsmark-2.pdf

  Nešķiet, ka vajadzētu celt trauksmi par Baltijas jūru un tās bīstamo apdraudējumu?

 8. VDD, SAB=РФ ФСБ says:

  Skaidrs ka tā nav nacistu partija. Stāsts nav par to. Stāsts ir ka Latvija ir Totalitārā, labi patiešām maskēta Krievijas satelītvalsts. Kur opozīcija ir no viena kantora aģentiem ietekmes saformēta.
  Bet, visa krievvalodīgā masa “atbrīvotāju” Latvijā, visas latviski runājošās partijas sauc par latviešu Nacistiem! Un jau pasen, ko (šo ideoloģiju) iedzīvināja krievu informatīvā vide Krievijas TV, radio… tendēmā ar Latvijā esošām Valsts drošības iestādēm (SAB, VDD, VESAD, DP, MP). So lietu dzīvojot ārpus Latvijas, nejūt iespējams. Ko runā un domā Latvijā.
  Bet pensionāriem krievu okupētajā Latvijā, okupācijas krievu ielikteņu/marionešu Valdība noteica, ka pensijas turpmāk saņems ar 4 vai 5 eiro mīnusā. Tas ir mazāk. Mēnesī. Šo naudu “ieturēs” pasts. Jeb Valsts. Ja pasts vēl skaitās Valsts uzņēmums…

 9. atgādinājums says:

  Kā boļševiku cūkām izdevās noēst Zīgeristu:

  http://www.la.lv/latviesi-var-lepoties-ar-paveikto

  Vēl tagad pusžīdeļi cenšas komentāros pie izdevības
  uzšļakstīt s.ūdus tam, ko paveica Zīgerists…
  .
  .
  .
  Admins
  Zīgeristu žīdsātanisti noēda… !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *