L. Grantiņš. “Tev nebūs Patiesību zaimot !” (5 turp.)

Liecības.LRTT.H-86.Latvija,Saeima,Grantiņš,Bitenieks,Bariss,Urbanovičs,Kozlovskis.

Tev nebūs Patiesību(DIEVU) zaimot un netaisnu liecību dot !

Dodot nepatiesu liecību- zaimojot Patiesību, tiek izdarīta pašnolādēšanās, kura skar visu ģimenes klanu un pat dzimtu.

L. Grantiņš, Bitenieks, Ulmanis, Latvija, māksla, Bariss, EihmanisVējonis, Grantiņš, Bitenieks ,Bariss, Āboltiņa, LRTT, Helsinki-86.Par švaļiem un noziedznieku bandu(Latvijas 4. maija kliķi):

https://www.youtube.com/watch?v=JH73cs-2Xjs

=========================================================================

MELU LABORATORIJA

http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/02.12.2015-helsinki-86.id61128/

Mūsu „suņa žoklītis“ Kārlītis 19. minūtē kārtējo reizi aizrunājās, protams, pēc Harija Beķera un Daces Slavinskas norādījuma, ka par visām pretpadomju akcijām 1987. gadā cietumā vairs nelika !

Iedeva Izraēlas vīzu un laidies !

Vai šie meli ir apzināti ?

Protams, ka apzināti, jo pēc iespējas “tīri jāatmazgā” čekisti, kuri toreiz veica noziegumus un, kuri šodien dzīvo zaļi, jo visi kļuvuši pasakaini bagāti !

Neskaitāmu īpašumu(noziedzīgā ceļā iegūti) saimnieki un lielākā daļa pat miljonāri.

Es atgādināšu šiem simtkārt nolādētiem kropļiem, šī raidījuma veidotājiem un pasūtītājiem, ka tai brīdī, par kuru runā šis sprukstiņš, es sēdēju Šķirotavas nometnē starp krievu kriminālistiem.

Pēc Johansona un viņu kolēģu pavēles, mani bija jālikvidē. Liepājas tiesnesis I. Briedis(komunists un slepkava) man piesprieda sešus mēnešus cietumsodu par to, ka es atsacījos izceļot.

Ar mani notika baisas eksekūcijas !

Es gribētu pajautāt tādam Rožkalnam vai Cālītim, kuri šodien tā uzsver savus cietuma gadus: vai esat ar mieru vienu nedēļu Šķirotavas nometni samainīt pret gadu politzonā ?

Pēc četriem mēnešiem es knapi vairs turējos uz kājām. Apsists ar lauztu krūškurvi es tiku ielikts cietuma slimnīcā. No maniem 95 svara kilogramiem bija palikuši tikai 42. Un cietuma slimnīcā tiku ielikts tikai tāpēc, ka par manu atbrīvošanu iestājās 30 ASV kongresmeņi un klaida latvieši. Pēc divu pēdējo ieslodzījuma mēnešu barošanas es tiku atbrīvots. Arī tad, kad sieva mani ieraudzīja, viņa gandrīz mani nepazina.

Lūk, tāda ir tā patiesība, jūs nožēlojamie cionistu- asinssuņu līdzskrējējivažņi, juņdži, borovkovi, johansoni…. un šis videosērijas veidotāji !

Es toreiz !!! (apsists ar salauztiem kauliem) un arī tagad !!! ar salauztiem kauliem, kad šie gara kropļi, pēc mūsu tautas slepkavu pasūtījuma montēja šo filmu, atrados cietumā !!!

Visi šajā “melu laboratorijā” plūca manus augļus, bet atgādināt to, ka es atrodos cietumā un, ka man jāpalīdz, šie nožēlojamie prusaki(karikatūrdisidenti) neuzskatīja par vajadzīgu.

Tas, protams, ka nebija izdevīgi, jo tad “nopelni” var zust !

Es un manas ciešanas visur ir tikušas un tiek noklusētas, bet reiz par to visu jums, sātaniskie deģenerāti, komunisti un čekistimanas tautas slepkavas, būs jāmaksā ar uzviju.

Arī visi tie, kuri šodien piedalās šīs 4.maija kliķes melu šovā, samaksās ar savu godu, aizmirstību, bet dažs labs ar cietumu(tie disidenti, kuri strādāja ar VDK ziņu).

“Kungi”!!!, nekas vēl nav beidzies, nu tikai sāksies…, katram tiks atlīdzināts pēc “padarītā” !

Pastāvēs un izturēs Laika pārbaudi TAS, kurš runās un darīs Patiesību !

20. minūtē Johansonam, cik sapratu, tiek uzdots jautājums: “Vai izbrauca arī aģenti ?”

Vecais slepkava izplūst smieklos par tādu jautājumu un atbild: ”Protams, neizmantot tādu kanālu būtu bezjēdzīgi !”

Tas tad arī pieliek punktu “mūsu” dižajiem disidentiem. Visi, kuri piedalās šajā “Melu laboratorijā”, ir tie, par kuriem Johansons smejas. Nevar tikai labi saprast, vai viss šis “teātris” ir idiotisma un stulbuma augstākā pakāpe, vai ar tālejošu mērķi, šo ”disidentu” pamešana zem “kāpurķēdēm”, jo, ja atmasko provokatorus, tad “sausais atlikums” ir komunisti un čekisti, kuri atjaunojuši Latviju.

L. Grantiņš tad paliek vienīgā viņu problēma, jo pārējie jau ir aizraidīti viņsaulē !

Rožkalns bija pats galvenais VDK darbinieks, tad seko Ēriks Jēkabsons, Valdis Turīns, Māris Ludviks, Konstantīns Pupurs, bet no ātrākajiem “izceļotājiem”- brāļi Pāvils un Olafs Brūveri.

Reiz kādā diskusijā Andrejs Kavacis pasacīja interesantu frāzi, kas izsaka lietas būtību līdz tās saknei: “Tie, kuri pēc komandas izbrauca, pēc komandas arī atgriezās !”

Tātad, uzdevums ir izpildīts un aģenti: rožkalns, jēkabsons, turīns, brāļi brūveri, pupurs un ludviks, pēc pavēles ir atgriezušies mājās, lai jau zem “citas paspārnes”, kā sacīja Johansons, veiktu savu graujošo darbību pret latviešu tautu tās Dzimtenē.

Kā tu, latviet, domā, kāds soda mērs šiem “patriotiem” pienākas ?

>Absurda ir kinorežisores Lailas Pakalniņas idiotiskā “žvadzēšana”. Skatoties viņas naivajā sejas izteiksmē ir jāsecina, ka viņa nav čekas sadarbone, bet naivuma kalngalus gan viņa ir sasniegusi. Viņa domā, ka ir kādu “apvedusi ap stūri”, bet īstenībā viņa darīja to, ko čeka vēlējās. Par patriotu tika veidots un popularizēts provokators Rožkalns.

Gribas atgādināt Pakalniņai: “Nu nav, cienījamā, bijis neviens mirklis, kad Tu būtu izrādījies gudrāka par čekistiem!”

Tu vienkārši esi “aitasgalva”!

Modris Plāte, Lailiņ, kurš iznesa tavus materiālus, bija visīstākais VDK darbonis.

Tā filmiņa, ko Tu filmēji, arī bija čekas pasūtījums, kaut gan Tev likās, ka tas ir tavs darba auglis !

Tev, Pakalniņas kundze, vēl pat šodien tas nav “pielecis”.

24. minūtē, kāda ļoti interesanta lieta, kas daudziem paskries gar ausīm bez lielas nozīmes. Un atkal, nevar saprast vai aiz stulbuma, vai apzināti tiek parādīts dokuments, kur lasāms: “Helsinki grupa neaicinās Latvijas pilsoņus 1987. gada 18. novembrī rīkot demonstrācijas… “

To saka “grupa”, kura nav manā pārziņā, jo es atrados cietumā. Arī es uzstājos televīzijā un sacīju to pašu, jo cietumā, starp krievu kriminālistiem bija sacelta milzu ažiotāža. Tika runāts, ka: ”Naša armija jobanih nacistov vseh perestreļaet, kto buģet demonstrirovaķ…”(mūsu armija apšaus visus nacistus, kuri demonstrēs pie pieminekļa)

Es biju morālā šokā, jo jutu atbildību par to, ja tiks apšauti simtiem latviešu. Kad kārtējo reizi atnāca pie manis čekisti, es viņiem sacīju, ka gribu ko sacīt latviešu tautai, lai man atļauj to publicēt laikrakstā. Interesanta bija čekistu atbilde. “Vai nebūtu labāk televīzijā, jo laikrakstā mēs varam kaut ko pielikt klāt, bet televīzijā sacītajam tikai atņemt nost”, sacīja viens no viņiem.

Interesanti pasacīts !

Un kādi brīnumi, pēc tam man no šiem “disidentiem” bija jādzird, ka ar šo uzstāšanos es esot pierādījis savu sadarbošanos ar čekistiem !!!

Es to darīju no sirds un dvēseles, domājot par savu tautu !

Bet viņi, tie, kuri bija brīvībā, to darīja pēc čekas pavēles, jo baidījās par savu ādu, ja sāksies masu demonstrācijas un revolūcija.

Tās ir divas diametrāli pretējas lietas !

Kāpēc MELU LABORATORIJAS “eksperti” nevarēja parādīt manu aicinājumu tautai, lai tad tauta izvērtē un atrod šajā runā to “sadarbības” momentu ?

Protams, ja es būtu bijis brīvībā, es nekad to nebūtu sacījis, jo būtu objektīvi izvērtējis situāciju, kura bija pavisam citādāka, kāda tā likās “zonā”histērijā kritušajiem krievu kriminālistiem.

Pirmais un vispretīgākais apvainotājs, manai sadarbībai ar čeku par šo video, bija tieši Juris Rubenis.

Tas bija tad, kad es pirmo reizi pēc izsūtījuma apciemoju savu Tēvzemi un biju aizgājis ciemos pie Jura.

Kad es viņam jautāju: “Kura vieta šajā video norāda uz manu sadarbību ?”

Viņš idiotiski atkārtoja ja sacīto: “Nu jā, bet tu tomēr uzstājies televīzijā !”

Es viņam arī  jautāju: “Kāpēc tu, ciemojoties Vācijā pie Rožkalna, ne reizi neapciemoji mani, jo es dzīvoju tikai pāris simts metrus tālāk ?”

Atbildi nesagaidīju… .

Viņa sejas izteiksme bija trula, viņš blenza vienā vietā un ar mani tik pat kā nerunāja. Es arī sapratu, ka kaut kas nav kārtībā ar šo cilvēku. Tad es, tik pat kā neko ar viņu nerunājis, piecēlos un gāju projām. Viņš arī necentās mani aizturēt.

Un, interesanti, ka viņš toreiz dzīvoja ļoti priviliģētā augstceltnē, kurā latviešiem nebija vietas, kur nu vēl latviešu mācītājam.

Turpinājums sekos… .

L. Grantiņš    31.01,.16

You may also like...

9 komentāru

 1. Talivaldis saka:

  Bet ko gan citu var gribet no Gorbunova &Gorbacova Huntes. Vini pat Rubiku iebaza cietuma. 1991 gada Pucs ari bija tikai tejaters, kur Rubiks bija aktieris paredzams. Ja Pucisti gribetu “sagrabt varu” (tikai ta vara tapat viniem piedereja) ,vini to butu izdarijusi. Jelcins opozicionars un paliga sim atnak tanku divizijas komandieris un uzvar vini visu PSRS armiju, PSRS VDK prieksniek Kruckovs-pucists galvenais nokar galvu un “padodas” likumibas, tiesiskuma un “demokratijas” prieksa. Nak “demokratijas triumfs” 21 augusta Gorbunovs izdod Указ, kad beidzot Latvijas briviba, neatkariba ir atjaunota pilna apmera.Ieklausas-PILNA APMERA. Sito triku pat CIP nezinaja. Vienkarsi Krievs apmanija visus, ko vien bija iespejam piemanit. Idiots Pugo nosaujas, bet Krievijas “jaunas” Vara visus pucistus Amneste, akal “gods un slava”! Visu izskir Kadri. Puca darbibu so smalki izplanoto operaciju, pat Johansons nezinaja, Gorbunovs nezinaja, to zinaja Politbirojs CK un Kruckovs (laikam Kruckovs ari bija biroja). Puts ir “noversts”, zvans Johansonam no Maskavas VDK prieksniecibas- stajieties ara no PSRS, sarga Gorbunovu, parkarto VDK par “neatkarigas” Latvijas Drosibas balstu. Un viss. Vienigais ko birojs pazaudeja ir Lietuva un tikai tapec, kad maz okupantu krievu bija leisos. Un tad vel so LPSR “augli” iedabuja NATO un ES ieksa, ienaidnieka aizmugure, ieksiene, kur Zdanoka ar & aizstav “latviesu” tautas Tiesibas.

 2. Andris Ozols saka:

  Nu jau patiesība nāk ārā, pirms tam runāja tikai augstprātīgs un iedomīgs tiesnsis – L.G.. Ceru, ka šo saprot arī citi.

 3. Maris saka:

  1979 gads, krievs (PSRS) iebruk Afganistana, krievu VDK ar GRU sola Politbirojam okupet visu Afganistanu iedibinot proMaskavas valdibu divu nedelu laika (lidzigi ka Kusinena valdiba Somija 1939/40 gads), tiek sutits elitaras vienibas no VDK. Un nesanak, tad krievs suta uzbrukuma jau regularo armiju, un atkal nevar okupet, anektet un inkorporet. Pasaules Valstis, NATO, ANO, izsaka nosodijumu agresijas krievam un iedarbina sankcijas pret krievu (galvenokart uz naftu, lidzigi ka sodien pec Ukrainas, Krimas okupacijas). 1980 g. sak darboties sankcijas. Uz 1986 gadu krievs ir tados sudos, kad pa muti smelas ieksa pasa izkarnijumi, Kase naudas nav pabarot pat savu tautu un ta noladeta Afganistana visu PSRS Valsts budzetu aprij. Krievs saka, labi, mes atkapsimies no Afganistanas, bet jus atcelat sankcijas. NATO saka labi, bet papildus jus deokupesieties ta skaisti ka repatrianti prom no okupetas Eiropas. Nav variantu, Gorbacovs izsludina “parkartosanos”, bet doma ir tada, sobrid atkapsimies, nonems mums sankcijas, atkal uzaudzesim muskulus un atsitisim atpakal pazaudetas zemes. Parak ilgi ari nevar atstat bez tiesas uzraudzibas “atbrivotas” zemes, jo visu izskir Kadri. Kadri noveco un jaunus nevar 100% kontrolet, it ipasi tanis zemes, Valstis, kur krievu okupanti ir minoritate, ka piemeram Lietuva. Nu sis laiks ir klat, salasit atpakal. Bet atkal tie “pretigie” ASV, NATO uzliek sankcijas. Atkal nav naudas karot! Kur nemt naudu karam? Sis jautajums paliek loti aktuals. Varbut Israela varetu palidzet finansiali, lidz ar ko Israela vienu reizi par visam galigi atrisinatu palestiniesu problemu un varbut pat vairak, Egipte” mieru” Iraka ieviestu. Viena nelaime tik, ASV to nepielaus, fasisti riebigie un antisemiti. https://www.youtube.com/watch?v=p9d3mWxOXQ4

 4. no malas skatoties saka:

  Par to uzstāšanos TV gan L.Gr. nebūtu daudz jāuztraucas. Ja jau TV tik svēta, varēja toreiz to nerādīt :-)
  .
  .
  .
  Admins
  L.Gr. nebút neuztraucas, uztraucas jau tie “īstie” patrioti.

 5. Zigmunds saka:

  Lielakas sausmas laikam gruti ir iedomaties, ka atrasties latviesu tautas cilvekam cietuma kopa ar so “kulturneseju” krievu tautu. Okupanti krievi visi, kas ir Latvija, visi ir drausmigi krievijas naciki un fobiski maniakali neieredz latviesu cilvekus visus. Neieredz paniski visu latvisko! Jo labi zin, kad ir okupanti, slepkavas un zagleni. Politiski citadi uzskati, latviski, nu tad ir garanteta latviesu cilvekam nave Latvijas cietuma. Redzot, kada ir krievu tauta Rigas pasa sirdi, ta “labaka un kulturalaka” krievu tautas dala, tad pat gruti ir iedomaties, kadas sausmas izdara krievu tautas dala cietumnieki. https://www.youtube.com/watch?v=-2dA7KR4gHE …interesanti, vai palika dzivi un iznaca lauka no Latvijas cietumiem tie cilveki, kas 1997 g. spridzinaja to krievu tautas orgiju stabu. Politisko zonu nav sini Latvija, jo Politieslodzito pec juridiskas definicijas nav Latvija, visi ir kriminalnoziedznieki, viena laimiga un liela gime dzivojas.

 6. Kabalists saka:

  M.Laitmans atkārtoti uzsver,ka viņš nav politiķis,bet Putins un Obams varot valdīt pēc Izraēlas tautas pavēles. L.Lapsa raksta par zagļiem un pārējiem m……,bet tas var beigties pēc čipizācijas…. Ja Izraēla valda visu pasauli,tad arī skaidri vajaga par to rakstīt….

 7. Kad pasaule ieviesa sankcijas PSRS, tad jau Krievija vel bija bagata pret sodienas Krieviju, jo bija siem Partijas zelts. Tas pats zelts, kuru “daudzi” ir meklejusi un nav atradusi. Un nekad neatradis, jo visu zeltu KP ieguldija Afganistanas kara (pardeva un iekilaja cionistu bankieriem) un ka tad to pateiksi “Padomju tautai”, mes Komunisti papisam visu Partijas zeltu pardodot un iekilajot, lai pabarotu jus un Afganistnu atbrivotu no pretigajas afganu tautas, bet karu zaudejam! Viss Lenina un Stalina sarupetais purs nu ir pagalam! Ar ko ieksejie krievu analitiki 1985 jau saprata, kad Krievija sabruks. Ta Gorbacovs “pats” izdomaja “parkartosanos”. Plana ar zinamu viennozimigu iznakumu nebija. L. Grantins pirmatnejas H-86 ietvaros bija isti varoni, un nebija tur ietekmes agentu, tas ir skaidrs. Ja, sodienas krievija uzbrukot, izraisot karu, ir pati iebazusi savu galvu Cilpa. Ta ka Komunisti, krievu tauta, un parejie svalas, vairs jums nav ilgi atlicis elpot Latvija, mes vel esam dziva latviesu tauta.

 8. Pēteris saka:

  Par Kūdenhova – Kalergija plānu, kas aprakstīts viņa grāmatā “Praktiskais ideālisms”.

  Kalergi (1903-1987) savā 1925. gadā izdotajā grāmatā „Praktiskais ideālisms (Praktischer Idealismus) deklarēja, ka nākotnes
  „Eiropas Savienoto Valstu” tautu neveidos esošās Vecā Kontinenta tautas, bet sava veida dzīvnieciski zemcilvēki, kas būs selekcionēti rasu sajaukšanas rezultātā. ”
  Kalergi pilnīgi atklātā valodā pavēstīja, ka „Eiropas tautas jāsakrusto ar Āzijas rasēm un krāsainajiem, lai radītu multietnisku pūli, kas ir bez kādas identitātes un ir valdošajiem viegli vadāms.
  „Nākotnes cilvēks būs jauktu asiņu cilvēks. Senajiem ēģiptiešiem ļoti līdzīga nākotnes eiraziātu-negroīdu rase tautu dažādību aizvietos ar indivīdu dažādību.”
  Austriešu rakstnieks Gerds Honsiks apraksta Kalergi plāna būtību:
  Kalergi plāns sludina atteikšanos no tautu pašnoteikšanās tiesībām ar tam sekojošu nāciju iznīcināšanu ar etnisku separātisma kustību vai alloģeneiskas (ģenētiski atšķirīgas) masveida imigrācijas palīdzību. Lai elite varētu pārvaldīt Eiropu, homogēnās tautas tiek pārveidotas par jauktu rasi, kas sastāv no baltajiem, melnajiem un aziātiem. Kalergi iedomājās šos metisus kā ļaunus un neticīgus un pastāvēja uz to, ka elitei apzināti jārada tādi metisi, lai nodrošinātu savu virskundzību.
  Šī elite vispirms iznīcinās demokrātiju – tautvaldību. Tad tā iznīcinās tautu ar jauktām laulībām, tādējādi balto rasi nomainot ar viegli vadāmu metisu rasi. Atmetot principu par vienlīdzību visiem likuma priekšā, aizliedzot minoritāšu kritizēšanu, sodot par jebkādu tām adresētu kritiku un aizsargājot minoritātes ar speciāliem likumiem, masas tiks apspiestas.
  Viņa laikā politiķi ieklausījās Kalergi teiktajā – bankas un prese balstījās uz viņa idejām, bet ASV izlūkdienests finansēja viņa projektus. Eiropas tagadējie politiskie vadītāji zina, ka Kalergi bija Eiropas Savienības autors. Kaut arī tas nav zināms sabiedrībai un nav mācīts skolās, Kalergi ir tēvs Māstrihtai un multikulturālismam, kas eiropiešiem iepotē pienākumu paciest un bez ierunām pieņemt viņa piesauktos ‘zemcilvēku’ migrantus.
  Kaut arī par viņu nav rakstīts nevienā skolas grāmatā, viņa idejas tika izmantotas kā pamatprincipi mūsdienu Eiropas Savienībai. Viņa ideja, ka Eiropas tautas jāsajauc ar melnajiem un aziātiem, lai iznīcinātu eiropiešu identitāti un radītu vienu amorfu metisu rasi, ir ielikta mūsdienu minoritāšu aizsardzības un integrēšanas politikas pamatā. Slēpta zem humānisma maskas, šī politika ir vērsta uz lielāko [baltās rases] genocīdu cilvēces vēsturē. Viņam par godu tika radīta Kudenhova-Kalergi balva. Katru otro gadu šo balvu piešķir eiropiešiem, kas ir izcēlušies ar Kalergi noziedzīgā plāna centīgu pildīšanu – tādiem, kas ir līdzīgi [Vācijas kanclerei] Angelai Merkelei un Hermanam van Rompejam [agrākajam Beļģijas premjerministram un Eiropas Padomes pirmajam prezidentam].
  [Balto] genocīds ir pamatā arī ANO laipnās uzņemšanas politikai attiecībā uz miljoniem imigrantu, lai kompensētu Eiropas zemo dzimstību. 2000. gada janvārī publicētajā ANO ziņojumā ”Aizvietojošā migrācija: risinājums sarūkošām un novecojošām populācijām” teikts, ka Eiropai līdz 2025. gadam būs nepieciešami 159 miljoni (!) imigrantu. Var tikai pabrīnīties, kā to toreiz varēja tik precīzi izkalkulēt, ja nebija jau sīki izstrādāts imigrācijas plāns. Pilnīgi skaidrs, ka Eiropas zemo dzimstību viegli varētu paaugstināt ar piemērotiem atbalsta pasākumiem ģimenēm. Tik pat skaidrs, ka Eiropas ģenētisko mantojumu nevar nosargāt ar neeiropiešu imigrantu ievešanu. Masveida imigrācija, tieši pretēji, tikai paātrinās eiropiešu izzušanu. Tādējādi masveida imigrācijas vienīgais nolūks ir pilnīgi denaturēt tautas, pārvēršot tās par indivīdu kopumu bez jebkāda etniska, vēsturiska un kultūras satvara. Īsi sakot, Kalergi plāns ir bijis un vēl arvien ir pamatā Eiropas valdību piekoptajai masveida imigrācijas politikai, kas tiek īstenota par Eiropas tautu genocīda cenu.
  NOSLĒGUMS
  Ja mēs Eiropā paskatāmies apkārt, redzam, ka Kalergi plāns tiek pilnībā īstenots. Mums priekšā stāv Eiropas trešā „pasaulizēšana” – „Jauna Civilizācija”, kas balstīsies uz multikulturālisma misionāriem un veidosies no mums uzspiestām milzīgām afrikāņu un aziātu ordām. Ik gadu laulības starp baltajiem un melnajiem un citas jauktās laulības jau rada tūkstošiem jauktu rasu indivīdu – „Kalergi dēlus”. Zem dubulta dezinformācijas un humānisma propagandas spiediena eiropiešiem māca noliegt savu izcelsmi, noliegt savu etnisko identitāti.
  Globalizācijas idejas aizstāvji mūs mudina atteikties no mūsu identitātes, liekot šo atteikšanos uzskatīt par progresīvu un humānu rīcību un cenšas mūs pārliecināt, ka turēšanās pie mūsu etniskās un kultūras identitātes ir „rasisms”. Redzams, ka tie grib mūs visus padarīt par akliem, nedomājošiem patērētājiem. Šajos laikos vairāk nekā jebkad nepieciešams atmaskot šos sistēmas melus, lai iedegtu pretošanās garu Eiropā. Uztieptā integrācija ir līdzvērtīga genocīdam. Mums nav citas izejas, kā vienīgi tam pretoties, jo alternatīva būtu etniska pašnāvība.
  Evas Mārtužas komentārs Facebook: https://www.facebook.com/eva.martuza
  Tautas Mediji’s photo.

  https://www.facebook.com/TautasMediji/posts/519827764858014:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *