E. Levita latvietības modelis- okupācijas atzīšana

Skat’ tikai, cik “gudri” sadomājis izrunāties KLUBA 21(sātanists) biedrs E. Levits:

Latvietība ir domāta visiem, intervijā LNT raidījumam 900 sekundes pirmdien, 15.jūlijā uzsvēris Valsts prezidents Egils Levits, runājot par to, kā mazināt sabiedrības sašķeltību.

Prezidents atzina, ka sabiedrībā valda sašķeltība, bet tā ir jāpārvar – latvietība ir atvērta un ikviens var piedalīties tās kultūrā un vēstures redzējumā, un runāt latviešu valodā, vienlaikus saglabājot savu otro identitāti.

Levits arī norādīja, ka ekonomiskā nevienlīdzība Latvijā «nav pēkšņs negadījums» – tā ir ilgstošas ekonomikās un politiskās nostājas rezultāts. Ja agrāk akcentēta brīva kapitāla kustība, tad tagad būtu jāpievērš uzmanība sociālai saimniecībai, tas ir, akcentējot arī sociālos jautājumus. Šajā jautājumā prezidents arī neizslēdza iespēju no jauna pārskatīt nodokļus.“

LATVIETĪBA var būt piemērota visiem ?

Laikam jau jāattaisno sevi, kur no jebreja un vācietes krustojuma izķīlās latvietības etalons- NĀCIJAS TĒVS !!!

Šis viltus “latviec” taču cenšas noliegt latviešu tautas ģenētisko KODU (kāds ir katrai tautai) !!!

Vai tu, LATVIET, beidzot pamodīsies no šīs žīdiski sātaniskās zombēšanas, kuras rezultātā tu tiec pārvērsts par bioloģisku robotu bez izcelsmes saknēm ! Tieši tāpēc jau arī šis žīds mums tiek uzspiests, lai mūs iznīcinātu kā etnisku radību !

Vai atceries, latviet, ko sacīja kāds cits komunistiski- žīdiskās izcelsmes izdzimums- Rberts Ķīlis:

Skat’, kāda līdzība Ķīļa un Levita tēviem:“Ķīļa tēvs pēc kara bija idejiski rūdīts un nelokāms Cēsu Skolotāju institūta komjaunatnes sekretārs.
Pēc viņa ziņojumiem attiecīgajiem „orgāniem“ jau 1948. gadā, vēl pirms lielajām 1949. gada izvešanām, tika arestētas un represētas vairākas patriotiski noskaņotas studentes.”

R. Ķīlis: “Baltu gēns satur rasisma pazīmes(atvērt)”

Kāpēc par šo slēpto genocīdu nerunā valsts prese- lielie ziņu dienesti ?

Tāpēc, ka tie visi strādā cionistu uzraudzībā !!!

Un ar kādu nekaunību šis čekista spermas produkts(kāds sacīs, ka es necienīgā valodā izsakos, tad atkārtošu; šādi sātaniski izdzimumi, kāds ir Levits, savādākā valodā nav uzrunājami, jo, ja es viņu uzrunāšu tāpat kā godīgu cilvēku, tad GODĪGO nostādīšu Levita līmenī. Piem: tas būtu salīdzināms, ja no viena trauka dotu ēst cūkai un cilvēkam) pasaka šo frāzi: “ekonomiskā nevienlīdzība Latvijānav pēkšņš negadījums” !!!

Tik pretīgi savas puņķainās krēpas var iespļaut latviešu tautas sejā tikai sātaniskas sektas pārstāvis !

Levita sacītais ir: pilnīga okupācijas atzīšana !!!

-Vai tad viņš pats neradīja šo sistēmu ?

-Vai viņš, kā jurists, ES visu šo Latvijas izlaupīšanu nekoriģēja ?

-Vai tad viņš nenobēdzināja visas sūdzības kas nāca no Latvijas ?

Šī sātanista vieta ir ELEKTRISKAIS, nevis Latvijas prezidenta KRĒSLS !

Tas ir brutāls, neslēpts genocīds pret latviešu etnosu !

15.07.19                                L. Grantiņš

P.S.

Vai tad šis gadījums nepierāda, kādus izdzimumus Levits pārstāv:

 Pārsteigums. Prezidents pagodina Ždanoku(lasi)

Valsts prezidents (VP) kopā ar kancelejas darbiniekiem izvēlas personas, kuras aicināt uz inaugurācijas sarīkojumu, jo nav uzrakstīts nekāds oficiāls dokuments, kas liktu rīkoties pēc priekšrakstiem.

Tāpēc bija visai liels pārsteigums, viesu vidū Gaismas pilī ieraugot arī Tatjanu Ždanoku, kura savulaik aktīvi cīnījusies pret Latvijas valstisko neatkarību.

Prezidenta padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Aiva Rozenberga visai atturīgi komentēja šo izvēli, jo esot ievērots viens vienīgs princips – aicināti visi Eiropas Parlamenta deputāti.

Taču Latvijā pret viņu turpinās kriminālprocess, jo Valsts drošības dienestam ir aizdomas par viņas iespējamām prettiesiskajām darbībām martā rīkotajā “Vislatvijas sapulces laikā”, kur Ždanoka aktīvi iestājās pret plānoto pāreju uz valsts valodu skolās

Pret viņu notiek arī vēl cits kriminālprocess par nacionālā naida izraisīšanu.

Tātad pilna buķete, kas demonstrē, ka šī persona ir pret tām vērtībām, kuras savās uzrunās Latvijas tautai ir nosaucis Valsts prezidents Levits.

Valsts augstākās amatpersonas ielūgums ir pagodinājums, taču rodas šaubas, vai šajā gadījumā tas ir vietā. Bet prezidenta padomnieku korpusam nav ienācis prātā, ka visi EP deputāti nav metami pār vienu kārti.

Vēl jo vairāk tādēļ, ka Egils Levits aizvadītajā gadā kā pieaicinātais jurists Satversmes tiesā, kur tika izskatīta Ždanokas konstitucionālā sūdzība, tiesai teica, ka “šīs personas (t. sk. Ždanoka) ar savu rīcību esot pierādījušas, ka tās neatbilst demokrātijas morālā minimuma standartiem. (..)

Turklāt (..) sabiedrībā nerodas pārliecība (..), ka nākotnē iespējamā kritiskā jeb krīzes situācijā tās nešaubīgi iestāsies par Latvijas valsts pamatiem.”

You may also like...

5 Responses

 1. Valdis Freimantāls saka:

  Levita naids pret latviešu kultūru un stiprām ģimenēm ir šausmīgs un biedējošs!~

 2. Janis saka:

  Viltus neatkarīgās LR VDD (Valsts drošības dienests, nesen kas saucās Drošības policija, bet vēl iepriekš KGB/LPSR VDK), lai aizmālētu acis (maskēšanās nolūkā), ierosina krimināllietas pret saviem aģentiem. Un nekas neparasts tas jau nav! Kā tad nomaskēt ies pašiem VDD=kas ir tiešā krievu FSB pakļautībā un izveidots, jeb VDD ir krievu “pātaga” pār okupēto Latviju šodienas 2019 gads. VDD zemākais slānis pat neapjēdz, ka visa augša šī kantora, ir Krievijas ielikteņi.
  Levits, Ždanoka, abi divi žīdi, uzticīgi Maskavai līdz kaulu smadzenēm… Kremļa “rullis” rullē pār Latviju okupēto kopš 1944 gada un prom netaisās “braukt”. Atdodot varu Latvijas likumīgajai tautai, Pilsoņiem īstajiem LR.

 3. pēterītis saka:

  Levitsi ar ķīļsi domā,ka viņi ir gudri;arī ždanokas domā,tāpat kā muižnieces,ka viņas ir gudras,utt.pa visu to varzu;tāpat kā visi citi Nācijas Tēvu mātes un tēvi,ar grādiem apveltītie,lepni gozējas tautā,bet…viņi tač ir pliki,un tikai muld. (atšķirībā no Latvijas 50 latniekiem,šie plikie ģēniji-30 grašnieki).

 4. notiek nepārtraukta zombēšana saka:

  Ievērojiet !
  Ja lasi vai klausies to pusžīdu/žīdu izpaušanos – viss
  tādā tonī un no tādām pozicijām, it kā tas būtu no Dieva
  nolikts, ka viņi ir šeit Latvijā un tikai viņiem pieder visa
  patiesība un tiesības latviešus pamācīt kā jādzīvo,
  (protams, lai uzturētu pusžīdus/žīdus )!
  Goji, uzturiet “izredzētos” tranus ! :)))))

 5. Balti saka:

  Vienīgais patiesais likums ir tas,kas ved uz brīvību.
  Julijs Vecozols raksta grāmatu “Dzidra”,1997.g.izdevums “sagatavots” pēc 1927.g. izlaiduma.
  Baltās tautas gāja cīņā pret Romu.Roma cīnījās ar viltu,meliem,nodevību,ar zeltu un nāves zālēm.Ko Roma nepanāca ar spēku,panāca ar savu indi.Bet tie nebija Baltu tautu pulki kas nodeva.Celsies Baltais,,mūžam skaidrais Dievs,labais un mīļais.Viņš valdīs tautas un cilvēci.Grieķi un Cēzars bija Balti ar Baltu Dieviem. Romas karš par Balto Dievu un civilizāciju.Bet uzvarēja Roma:un pārklāj Eiropas gaišo vaigu ar tumšu līķautu uz tūkstoš gadiem.šis paviršais Platons,Dekarts,īsredzīgais Kants mehanizēja savu pasauli ārpolitikā:vairāk zemju,vairāk plašuma,izplesties uz visām pusēm,apspiest tautas,valdīt pār tautām.
  Un katram ievērojamam garam ir sava Itālija,tas pats kas Latvijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.