E. Purnis. Izglītību tikai valsts valodā

LRTT 1LRTT saka:

“Nepametīsim valodu un tautu nelaimē – parakstīsimies.”

Par TAISNĪBU ir jācīnās, Tā prasa upurus un pat asinis.

Ļaunais par velti, bez cīņas neko un nekad neatdod

Sekosim VISU LATVIJAI ! aicinājumam !!!

Noskaties:  http://www.visulatvijai.lv/news.php?readmore=1156319534

============================================

 Mīļie latvieši- glābsim savu valodu un līdz ar to arī tautu… .

H-86-2Jāsavāc un savāksim parakstus referendumam par izglītību tikai valsts valodā valsts skolās no 11.Maija līdz 9. Jūnijam ! 

Nepārprotami rodas naids, ka to jādara latviešiem savā “atbrīvotajā” un “neatkarīgajā” Latvijas valstī – tas ir kliedzošs ABSURDS !

Un tas ir tikai 20.gadu komunistu, okupantu un nodevēju valdības nodevības dēļ un līdz pat šodienai ieskaitot ! Kur ir “nacionālas” partijas, kas sēž Saeimā uz mūsu visu niecīgo iztikas līdzekļu rēķina??! 

Partijas!, kurām bija jācīnās ar visiem līdzekļiem par valsts atbrīvošanu no okupantiem un civilokupantiem, kuri nu uzdrošinās draudēt mums, brīvību atguvušajai latviešu tautai savā valstī prasību pēc savas – iebrukušo un neaizbraukušo okupantu valodas !

Viņi ar nelikumīgi palikušo okupantu lielās masas skaitu un iedzimto  nekaunību  mēģina piespiest rīkot savu referendumu, savai – svešo valodai ?

Izbraukšanas vietā, no “atbrīvotās Latvijas”, viņi uzbrūk, lai prasītu okupantu valodai valsts valodas tiesības MŪSU ZEMĒ ?!!!?

Ernis Purnis

==============================================

TR12MIGLA SARKANĀ – NOLĀDĒTĀ

Ar nolādētības zīmi apzīmogotie:

Jā, savādāk tādu Ēlerti nosaukt nevar kā: “Ar nolādētības zīmi apzimogoto !”  

aaaeeeMelns ļaunums nāk no katras rindkopas, ko šī cionistu partijas biedrene “izdveš”. Pat Raimonds Pauls viņu nosodīja par ļaunumu, ko viņa nodarījusi latviešu tautai un kultūrai, un bija neizpratnē, kā tādu var “ievēlēt” par Latvijas Kultūras ministri.

Foto: VIENOTĪBA

Bet nebrīnīsimies par S. Ēlertes naidu pret visu latvisko, jo viņa patiešām ir apzīmogota ar “nolādētības zīmogu”. To rāda viņas darbi un izskats. Tās divas lietas vienmēr ir cieši saistītas.  Sarmīte Ēlerte, ar cionistu palīdzību, ir apzagusi latviešu tautu par miljoniem !  Viņa darīs visu, ko cionisms- Antikrists viņai liks un to arī šī noziedzniece dara kopā ar visu bandu, kura devē sevi par VIENOTĪBU.

Mēs redzam pēc dažādiem balsojumiem Saeimā, ka VIENOTĪBA ir kopā ar visniknākajiem Latvijas valstiskuma nīdējiem.

Šie cilvēki paliek vienkārši par ākstiem tautas acīs. Viens no spilgtākajiem piemēriem – V.Ģ. Kristovskis- pilnīgs jefiņš. Izlasot rakstu NRA:  http://zinas.nra.lv/latvija/45134-kritize-parakstu-vaksanu-par-izglitibu-tikai-latviesu-valoda.htm  gribas sacīt: nu vai, patiešām, tu noziedzniece uzskati latviešus par pēdējiem idiotiem vai pat par rāpuļiem ? Minēt tādus stulbus argumentus, lai tikai netiktu krieviem mācīta valsts valoda… . Piesaukt un legalizēt civilizācijas atkritumus Lindermani un Osipovu ! Runāt ko šo nelegālo atkritumu darbības rezultātā var darīt ar Satversmi !!!

elerte-media_largeŽīdu bandits

Foto: Ja jūs domājat, ka šeit redzamās kreatūras ir no pretējām nometnēm, tad maldāties par visiem 360 grādiem. Viņi ir politiskie darba kolēģi- vienas partijas biedri ! Tā teikt: viens teātris ar dažādiem aktieriem. Šo cilvēku uzdevums ir iznīcināt latviešu tautu un Latvijas valsti. Šeit sacītais nav pārspīlējums, tā ir TAISNĪBA.

Reinika vadītā VDK noziedznieku banda no Krievijas cietuma izpestīja slepkavu, kurš šāva Atmodas laikā uz latviešiem, lai viņš atkal darītu to pašu.

Vai ir vēl pasaulē kāda valsts, kurā okupantiem, kuri ir brutāli slepkavojuši pamattautu, ir valsts apmaksātas skolas viņu valodā ? Tāda šizofrēnija ir tikai vienā valstī uz šīs planētas, 4. maija kliķes KGBistu veidotajā Latviskajas respubļikā.

Un atceries Ēlerte & Co, jūs kā suņi reiz tiksiet žogmalēs nosisti, jo JŪSU Ļaunums ar Tiesiskām Tiesām nebūs iztiesājams !!! 

Tāds būs Antikrista gals, jo VIENOTĪBA ir Antikrista darba “instruments”.

===================================

Migla sarkanā- nolādētā 1 (2)file23291963_13230499ece2c45886

 Foto: Jūs redzat divus zvērinātus komunistus, KGB štata darbiniekus. Šodien šie deģenerāti strādā Maskavas drošības dienesta kantora uzdevumā.

Peters– piespieda VVF “mīkstināt” valodas likumu ! Praktiski izbīdīja krievu valodu pirmajā vietā.

Cionists Godmanis- devis zvērestu iznīcināt latviešu tautu un Latvijas valsti (ir liecinieki). To rāda arī viņa darbi. Pārdodot cionistiem Latvijas Kuģniecību viņš kļuva par vienu no bagātākajiem cilvēkiem Eiropā. Bet LK taču piederēja latviešu tautai !!!

Ceļ atpūtas objetus 11 valstīs, to skaitā arī cukurfabriku.

Paskatieties uz viņu ļaunumā izvalbītajiem ģīmjiem ! Iekšējais ļaunums ir pārvērtis šos cilvēkus, praktiski pataisījis par kropļiem.

Vai tie ir spējigi celt Taisnīgu Latvijas valsti ? Nē, un vēlreiz nē, uz to viņi nav spējīgi.

LRTT 13.04.11

You may also like...

12 Responses

 1. IncParaac saka:

  Daudz kas liecina – par to – ko teic!
  Pasistais Kangars – mirdams spļāva! Mantinieks – pieskrēja/uzlaizīja!
  Starp mums mīt – mantinieki! Darbi apkārt – vērojami! Tiesāt? Hm …
  Godmanim – neredzu attaisnojuma kopumā – nekāda! Rūpnīcu lietās – sistēmiski/plānveidīgi. Kaut nezināmoo daudz tur. Cieta liecība par Gulbi. Tikko slapjš no Daugavas – izvilkts! Ministrs Godmanis – kā Kalvītis – Ga-ran-tie-rē:”Neviens negrūda no auto! Pats lēca!Pats muka!Essss – Garants!”
  Konvojpolicistus ta – atlaida! Vilkastes 30 000 000 Ls = “Garants”?

 2. AG saka:

  Te sajaukta kopā “putra ar kāpostiem”. Par Ēlerti piekrītu, bet Raivītim pakaļu laizīt neesmu ar mieru, un palīdzēt okupantiem integrēties – arī nē!

 3. Ben Hurs saka:

  Nu domāju, ka ja VL dara ko derīgu Latvijai, tad tos jāatbalsta, bet skaļi jāprotestē uz visiem stūriem,kad tie sāk nodot vai līferēt! AG, piekrītu-okupantus ir jādabū prom par katru cenu, tikai normālā un cilvēcīgā veidā. Bet ir taču daudzi sveštautieši, arī lojālie uktaiņi, krievi, uzbeki,azerbaidzāņi, armēņi, meksikāņi,poļi, baltkrievi kurus Maskava grib par krievvalodīgo masu pārvērst, bet skolas valsts valodā to novērsīs, tāpec jau tāda kremlistu brēka sacelta!

 4. Šādi izglītības un skolu jautājumi ir jārisina pēc 18.novembrī dibinātās valsts atjaunošanas un attiecīgi , atbilstoši mūsu tiesībām, veiktas dekolonizācijas.Kā sašķirot, kurš nepilsoņa, kurš Krievijas pilsoņa bērns un kurš mūsējais.Esmu pret,lai okupantu un kolonistu bērni mācītos latviešu valodu.Prakse rāda, ka viņi nekad nebūs lojāli Latvijai.

  “Jauni” pilsoņi jau tagad, tikko iemācījušies mazliet buldurēt latviski,prasa krievu valodai valsts valodas statusu.Kas notiks pēc dažiem gadiem, kad tādi nelojāli jaunie būs vairumā???

 5. Ben Hurs saka:

  Ziniet A.A., domāju jūs pārspīlējiet, jo ir vajadzīgs šis valodas likums, sen bija jau vajadzīgs, kā arī ievērojamu līdzekļu ietaupīšana, kas nav maza valstij apmaksājot krievu valodas mācības migrantu skolās līdz šim. Un lojālo, paliekošo cittautiešu bērni būs ievirzīti latviešu sabiedrībā un mentalitātē no pirmās klasītes, bet tie kuri aizbrauks paši, vai dekolonizācijas ietvaros nespēs kaitēt mūsu valstij ar savām valodas zināšanām, drīzāk tie esot tālumā kļūs mūsu sabiedrotie, ja dekolonizācija notiks korekti un likuma ietvaros.

 6. Ernis Purnis saka:

  Jūsu bažas saprotu Andersona k-gs, bet es nenodalu šīs lietas un uzskatu, ka valdības un nacionālo partiju un arī mūsu visu – apzinīgo un domājošo pilsoņu uzdevums ir panākt, ka to visu veic vienlaicīgi! Kā arī dekolonizācijas ietvaros veikt izbraukušo tautiešu vienlaikus repatriāciju, piedāvājot visa veida valsts pretīmnākšanu, atvieglojumus un priekšrocības īpaši ģimenēm ar bērniem, bērnu skaits nosaka jūtamus bonusus daudzbērnu ģimenēm, jo demogrāfija ir PATI SVARĪGĀKĀ nākotnes problēma Latvijai!

 7. vilnis saka:

  klatrs vaards kaa naglai uz galvas,kamdeel taadi domaajoshi cilveeki ir mazaakumaa,kamdeel vinu pulks nevairojas,bet pretinieki kluust jo nekauniigaaki,jau eed no rokas…..tamdeel,ka juutas nesodiitti,savas nelietiibas un cuuciibas pret muusu kopumu pieneemushi kaa savas uzvediibas vadmotiivu,jo nekauniigaak,jo labaak…pat aizrunaajas liidz pilsonu karam,kretiini,sapelniisieties to,ka jau tagad pret jums saaks pielietot akcijas,kura atveesinaas to bezkauniigo uzvediibu.sveshi cilveeki saak dikteet savus likumus-taa tas nedriikst turpinaaties….

 8. Latvijai lojālie jau sen runā latviski un viņu bērni mācās latviešu skolās, bet tajā pašā laikā ,tikko ieguvušie pilsonību, zvērot ievērot Satversmi jau vāc parakstus par Satvermes labojumu, nosakot krievu valodai valsts valodas statusu.Kas notiks turpmāk,kad visi nelojālie iegūs pilsonību, vai notiks balsojums par vienu-krievu valodu, vai arī balsojums par pievienošanos Krievijas impērijai??!!!Vispirms DEKOLONIZĀCIJU!!!!

 9. Eduards saka:

  Nē un vēl reiz nē!
  Jāsāk ar Latvijas varas augšgala noziegumu Starptautisku izmeklēšanu un vainīgo sodīšnu!Pēc šīs procedūras Latvijai nelojālie PAŠI aizlasīsies no …
  TĀPĒC-
  –VISI-4.maijā ,Rīgā Daugavmalā,pl 12-os-UZ VISLATVIJAS SAPULCI!
  Latvijas Glābšanas komisija.

 10. Robis saka:

  Admins saka:

  Robi, iemācies saprast lasīto un tikai tad rakstīt komentāru.

 11. Miervaldis saka:

  Pilnīgi pareizi raksta galā bija rakstīts!Kad pienāks Latvju vara pasu valstī, tad šie kropļi tiks gluži vienkārši IZMEESTI, no Latvijas, un nekad vairs neatgriezīsies!

 12. Miervaldis saka:

  Mēs tik redzam redzamos tautas neliešus, bet kā būs ar piesegtajiem, un viņu piesedzējiem, ko?!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.