R. Kļimovičs. Kam domāti Brāļu kapi ?

RobertsKam domāti Brāļu kapi ?

Noskatīsismies: http://www.draugiem.lv/gallery/?pid=114119380

Foto: Grāmatas “Latvijas aviācijas vēsture” autors Edvīns Brūvelis, kurš personiski pazina Herbertu Cukuru un aviācijas entuziasts Roberts Kļimovičs.

Šodien,kad esam piedzīvojuši brīdi, kad krievu okupanta pēctecis atļaujas spriest un apgalvot, ka Brīvības cīņu dalībnieka apbedīšana Brāļu kapos nav iespējama, ir jāatgādina par to kas ir Brāļu kapi, kādi normatīvie akti nosaka apbedīšanu tajos un princips – Viens likums – viena taisnība visiem.

Bet sāksim ar nelielu ieskatu tā cilvēka biogrāfijā, par kura apbedīšanu Brāļu kapos šobrīd tik ļoti ir “sacepušies” Kapu aģentūras direktors Gailītis,Prezidenta vēsturnieku Komisija un Rīgas Mērs?

Līdz Otrajam Pasaules Karam Latvijā bija trīs cilvēki,kurus pazina visi – Kārlis Ulmanis, Jānis Balodis un ……Herberts Cukurs. Tas gan nenozīmē,ka viņi bija arī vienlīdz slaveni Latvijā un pasaulē. Šajā ziņā nenoliedzami Herberta Cukura oreols pārspēja abus pārējos….

H. Cukurs, kurš tika nevainīgs noslepkavots no žīdu MOSAD

Foto: Žīdu noziedznieku noslepkavotais latviešu patriots Herberts Cukurs. >>>>>>Herbert,- ko gan citu var sagaidīt no “zemcilvēkiem”, kuri savas valstis ir būvējuši uz citu tautu asinīm un kauliem. Tā DIENA nav tālu, kad šīs valstis (kroplie asinssuņu veidojumi, krievija un izraēla) tiks izmēztas no cilvēces apziņas. Ļaunuma “impērijām” nav nākotnes. Tā tas “stāv” rakstīts un tā tam “būs notikt”.   

Herberts Cukurs ir dzimis 1900. gada 17.maijā Liepājā, Zirgusalā Liepājas amatnieka, mehāniskās darbnīcas īpašnieka Jāņa un Annas (dzimušas Skudras) Cukuru ģimenē . Pabeidzis Liepājas četrgadīgo skolu 1919. gada 22.martā kā brīvprātīgais iestājās Latvijas armijā un iesaistās Brīvības cīņās 2.Ventspils kājnieku pulka, 2.Cēsu bataljona leģendārajā 7. tā saucamajā “Urrā” rotā, ložmetējnieku vada sastāvā nokļūstot Latgales frontē. Par cīņās parādīto drosmi un varonību, Cukuru 1920.gada 1.februārī paaugstina par seržantu. Beidzoties Atbrīvošanas karam , Cukurs iestājās Kara skolas virsnieku kursos, kurus beidzot ar 1. šķiru, saņem leitnanta dienesta pakāpi un pārceļās uz nesen izveidoto Aviācijas divizionu. 1921.gada 7.septembrī ieskaitīts Aviācijas skolas lidotāju kursā (1921.gada diviziona pavēle Nr.183 un 1922.gada pavēle Nr.24), un līdz 10. novembrim nolido nepieciešamo pārbaudes lidojumu stundu skaitu, un kļūst par lidotāju – novērotāju. 1923..gada 3.janvārī paaugstināts par virsleitnantu un nosūtīts uz 1.iznīcinātāju nodaļu. Lido uz vācu trofejlidmašinas Focker D VII.No 1925.gada 12.janvāra līdz 1927.gada 14.novembrim dzīvo Liepājā un dien Jūras aviācijā. Vēlāk, dienēdams Aviācijas pulkā Rīgā, dzīvo Baltās muižas ielā 18.dz.2 tā saucamajā Baltajā muižā Iļģuciemā. Apbalvots ar Triju Zvaigžņu ordeni, Latvijas apsardzības brīvības bronzas medaļu, Latvijas skautu Baltās Lilijas ordeni, kā arī Brazīlijas Santos – Djumond ordeni.

Herberts Cukurs ir bijis ne tikai labs lidotājs, bet arī talantīgs aviokonstruktors. Viņš pirmais Latvijā uzbūvēja zem-plāksni – lidmašīnu, kurai spārns atrodas zem fizelāžas C-1 “Auseklītis”. Tās aerodinamiskās īpašības bija tik izcilas, ka ar vecu 10 zs motocikla motoru tā spēja sasniegt 80 km/h lielu ātrumu. 1928. gadā Herberts Cukurs ar to izlido zem Liepājas Karostas tilta. Ar savu nākamo lidmašīnu C-3, kura aprīkota ar vecu un norakstītu, Cukura rokām renovētu 80 zs. “Reno” motoru, pēc neveiksmīgā lidotāja Pūliņa mēģinājuma, Cukurs dotās pārlidojumā uz Kurzemes hercogistes bijušo koloniju – Gambiju. Sākotnēji šis lidojums gūst tikai skeptiķu piezīmes, un sākās gandrīz neievērots un ar uzmanību pilnīgi neapveltīts. “Pateicoties” Reno motora kaprīzēm, šī lidojuma laikā Cukurs trīs reizes piedzīvo ekstremālas piespiedu nosēšanās, ārkārtīgi nepateicīgā reljefā, tai skaitā arī kalnos, taču, pateicoties savam meistarības līmenim, saglabā lidmašīnu un sevi praktiski neskartus. Šis lidojums gūst tik lielu tautas sajūsmu un ievērību, ka tas tiek pastiprināti atspoguļots Latvijas medijos. Cukura neticamās izglābšanās kalnos un pie iezemiešiem – kanibāliem ir galvenais sarunu temats tā laika latviešu sabiedrībā. Pateicoties šiem panākumiem, Latvijā tauta saziedo naudu un nopērk priekš C- 3 jaunu, spēcīgāku Gepsys firmas motoru, ar kuru C_3 atgriežas mājās. Spilves lidlaukā Cukuru sagaida ne tikai tūkstoši apsveicēju, bet arī valsts prezidents, kara ministrs un Trīs zvaigžņu ordenis. Cukuram tiek piešķirta kapteiņa dienesta pakāpe un uzdāvināta Bukaišu muiža.

aaa

Foto: Jūdaisms (žīdisms), conisms = meli, naids, asinis = ANTIKRISTS.  To pierāda arī “mosadnieku” slepkavu sarakstītie murgi: “Taisnība žīdu gaumē !” (RĪGAS BENDES NĀVE)

Panākumu spārnots, Herberts Cukurs nolemj veikt aviācijas vēsturē vēl nebijušu pārlidojumu, Rīga – Tokija – Rīga. Lai to realizētu, viņš būvē jaunu lidaparātu C – 6. Šoreiz darbs veicās daudz raitāk, jo Cukuru atbalsta gan valsts, gan privātas organizācijas.1936.gada oktobrī sākās pirmais aviācijas vēsturē pārlidojums, kas garāks par zemeslodes apkārtmēru ar distanci 48 000 kilometru. Jāpiebilst, ka lidz pat šodienai neviens to nav izdarījis ar paštaisītu lidaparātu bez GPS un citām mūsdienu navigācijas sistēmām. Šīm ceļojumam seko līdzi visa pasaule. Reportāžas par to regulāri publicē ne tikai “Jaunākās ziņas”, bet arī visas pasaules lielākie mediji. Katrā valstī, kur nolaižas “Trīs zvaigznes”, Cukuru sagaida augstas vietējās amatpersonas. Ar šo lidojumu Latvijas vārds tiek ierakstīts aviācijas vēsturē zelta burtiem. Arī šī ceļojuma laikā Cukuru neatstāj piedzīvojumi un risks. Tā laikā angļu koloniālās administrācijas dēļ C-6 gandrīz iet bojā, un Cukurs pavada gandrīz divas nedēļas komā, jo, glābdams kādu iezemiešu metenīti, atdevis savu pēdējo hinīna devu…

1937. gadā Cukurs veiksmīgi atgriežās mājās.Cukurs ir uzņemts pasaules Aviācijas līgā.Līdzās tādiem pilotiem, kā Santos- Djumont, Lindenbergs viņš tiek pieņemts šajā līgā kā sestais biedrs. Visā pasaulē Cukurs tiek iesaukts kā latviešu Lindenbergs, vai latviešu Čkalovs.

Līdz šim ir pavisam maz runāts arī par vēl vienu Herberta Cukura ceļojumu, kuru viņš veica kopā ar savu kundzi Mildu un viņas māsu. Tas bija brauciens uz Palestīnu, un atšķirībā no iepriekšējiem tika veikts ar auto. Tas aizsākās Spānijas pilsoņu kara laikā, uz kurieni Cukurs kā “Jaunāko ziņu” kara korespondents devās atspoguļot notikumus. Pēc vienas no versijām šis ceļojums aizsākās Anglijā, kur Cukurs iegādājās vecu auto, bet pēc citas – tas tika sākts tepat Latvijā, un Cukura auto izbrauca cauri visai Eiropai un Ziemeļāfrikai, ar plīvojošu Latvijas, karodziņu uz auto priekšējā spārna un uzlīmi “LR” uz aizmugurēja sturmēja Sahāru, sasniedzot Jeruzālemi. Cukurs veica braucienu, kura nopietnnību līdz galam izpratīs laikam tikai rallijreida Parīze – Dakāra dalībnieki. Jāpiebilst, ka tas tika veikts ar nepilnpiedziņas auto, cauri teritorijām, kurās risinājās aktīva karadarbība. Apmeklējis Kristus piemiņas vietas, caur Turciju, Cukurs veiksmīgi atgriezās Eiropā un nokļuva mājās.

Cukurs ir bijis arī labs žurnālists, un par saviem ceļojumiem sarakstījis 3 grāmatas. “Mans lidojums uz Gambiju”, “Mans lidojums uz Japānu” (publicēts tikai “Jaunākajās Ziņās un “Starp debesīm un zemi”. Interesanti, ka pirmās divas ir pierakstījis Jūlijs Lācis, kurš tolaik strādāja.

Cukura aviokonstruktora talants, protams nepaliek neievērots. C-6 tiek pārtaisīts par pikējošo bumbvedēju C-6 bis, un Latvijas Gaisa spēki pavisam īsi pirms okupācijas pieņem to bruņojumā, un pasūta Cukuram 12 lidmašīnas. Tai laikā pikējošie bumbvedēji ir tikai valstīm ar visattīstītāko kara aviāciju. 

Tieši šo iemeslu dēļ, Ienākot Padomju karaspēkam, par Cukura lidmašīnām un aviokonstruktora talantu ieinteresējas krievi. C-6 bis tiek iemēģināts, taču nav saprotams krievu ģenerāļiem, bet 1941.gada 9.aprīlī Cukurs tiek izsaukts uz Jakovļeva konstruktoru biroju Maskavā. Aizbildinoties ar dažādām atrunām Cukurs izvairās no sadarbības ar okupantiem, un atgriežas Bukaišu muižā, kuru viņš ir pārdēvējis par Lidoņiem, un nododas lauksaimniecībai. Būdams pastiprinātas krievu intereses objekts, Cukurs netiek pakļauts represijām, un saglabā dažas privilēģijas, ieskaitot personīgo auto. Sākoties Otrajam Pasaules karam, Cukurs aktīvi iesaistās nacionālajā pretošanās kustībā, kopā ar Bukaišu aizsargu Sakni noorganizējot un apbruņojot ar C – 6 ložmetējiem un personīgajiem ieročiem partizānu vienību,kas darbojās līdz vācu okupācijas vara pārņem kontroli pār Latvijas rietumiem un vidieni. Cukura vīri piedalās vairākās kaujās un saņem gūstā apmēram 40 sarkanarmiešu, tai skaitā 3 virsniekus, no kuriem viens ir majora dienesta pakāpē.

Pēc tam,kad vācu vara sāk vajāt bijušos padomju aktīvistus, to redzeslokā nonāk arī Cukurs. 1941 gada jūlija, Bukaišos ierodas vācu žandarmi. Cukurs uzvelk savu aviācijas kapteiņa formastērpu, un dodās tiem līdzi uz Rīgu, kur no latviešu ultrapatriotu puses tiek apsūdzēts kolaboracionismā, jo Cukura brauciens uz Maskavu un privilēģijas tiek tulkoti kā sadarbība ar Padomju varu. Tieši tad Cukuru no nošaušanas glābj jaunveidotās latviešu Drošības policijas priekšnieks – Latvijas policijas leitnants Viktors Arājs, kurš piedāvā tam savu protekciju un transporta daļas priekšnieka vietu, kas būtība priekš Cukura tobrīd nozīmē patvērumu. Būdams humānists, izmantojot savu dienesta stāvokli Cukurs izved no Rīgas uz Lidoņiem žīdu tautības meiteni Miriamu Kaicneri, kuru pārkrāso blondu un izglābj no drošas nāves vācu sarīkotajos žīdu slaktiņos. Otrs jūds, kuru Cukurs paglāba no nošaušanas ir Ābrams Šapiro. Šis cilvēks joprojām ir dzīvs,bet trešais kāds Lutriņš. Līdz pat kara beigām Cukurs piedalās cīņā pret Padomju Savienību gan latviešu vienību sastāvā Austrumu frontē, gan kā pašpārvaldes darbinieks, gan arī kara beigu daļā no 1944. gada strādājot slavenajā vācu Bicker aviācijas rūpnīcā par konstruktoru. Kad Vācija kapitulē, Cukurs kādu laiku dzīvo Marseļā, bet 1946. gadā pārceļās uz savu sapņu zemi – Brazīliju. Līdzi Cukura ģimenei visu kara ceļu seko Miriama, jeb kā Cukuri viņu sauc Mārīte.
Nonākot Brazīlijā, Cukurs sāk savu dzīvi no “0” punkta, atklājot Rio de Janeiro laivu nomātavu. Cukurs uzbūvē vairākus jau Francijā izgudrotus un veiksmīgi pārdotus ūdens velosipēdus, jeb kā pats saka – riteņlaivas, tadejādi nodrošinot ģimenei iztiku. Miriama pamet Cukuru ģimeni un aprecās ar turīgu žīdu ārstu. Cukurs kopā ar dēlu Gunāru iegādājās norakstītu lidmašinu – amfībiju un atjauno to.
Brazīlijas dzīves posma sākumā Herbertam senioram ir vairāki darījumi ar vietējiem žīdiem, kuri ar milzīgu cieņu un pateicību par Cukura labajiem darbiem izturas pret viņu, regulāri apciemojot Cukuru, rīkojot kopīgas vakariņas. Arī pirmais biznesa partneris ir žīdu tautības, ar kuru kopīgi tiek nodibināts uzņēmums. Kad Cukurs ir sasniedzis uzplaukumu, un kļuvis par vairāku lidmašīnu īpašnieku, kā arī sācis ražot pieprasītas riteņlaivas un kuterus uz gaisa spilvena “Flightkraft”, ir nodibinājis ūdenslīdēju un ūdensslēpotāju skolas, un atvērts peldošais restorāns, viņš saņem vairākus piedāvājumus pārdot savu ienesīgo uzņēmumu no kāda žīdu uzņēmēja ar kuru jau iepriekš Cukuram bijušas darīšanas. Kad Cukurs atsakās pieņemt šo piedāvājumu, vietējos laikrakstos parādās pirmās apsūdzības. Lai arī tām nava nekāda pamatojuma, pār Cukura galvu gāžas melu vilnis. Vīņu apsūdz sākotnēji 30 000, pēc tam līdz pat 1000000 židu noslepkavošanā. Vietējās žīdu organizācijas sarīko grautiņus Cukura uzņēmumā.
Cukurs pieprasa Brazīlijas valdībai tiesāt viņu, un žīdu organizācijām publisku konfrontāciju. Brazīlijas valdība pieprasa no Sabiedrotajiem (2.PK Brazīlija cīnījās antihitleriskajā koalīcijā) , tai skaitā no Krievijas, kā arī no Izraēlas – jebkuru informāciju, kas apstiprinātu kādu no apsūdzībām, taču tādas nesaņem. Cukurs pārliecinoši un neapgāžami pierāda visu apsūdzību pilnīgu nepamatotību, un tiesa atzīst Cukura par nevainīgu. Tāpat Brazīlijas valdības pārstāvis pieprasīja vietejām žīdu organizācijām apsolījumu, par to,ka tās izbeigs jebkādas destruktīvas darbības pret Cukuru ģimeni un tās arī saņēma.
Līdz pat savai nāvei Herberts Cukurs dzīvoja salīdzinoši mierīgi, jo pēc Brazīlijas tiesas sprieduma un izmeklēšanas materiāliem, sabiedrība izturējās ar lielu cieņu pret Cukuru un viņa ģimenes locekļiem. Herberts paspēja atzīmēties arī pasaules futbola vēsturē, jo bija vienīgais lidotājs, kas pārlidoja Maracana stadionu tā atklāšanas spēles laikā starp Brazīliju un Urugvaju. Šī spēle, kurā Urugvaja uzvarēja Brazīliju ar 1:0, priekš Cukura beidzās ar pilota licences zaudēšanu, jo virs stadiona lidot spēles laikā bija aizliegts, bet žurnālista fotogrāfija no gaisa vienā no Brazīlijas lielākajām avīzēm, kurā bija redzams amfībijas pludiņš nodeva pārkāpēju. Ar tādām lidmašīnām lidoja tikai Cukurs…

Kad 1965,gada 23.februārī Herbertu Cukuru pēc neveiksmīga sagūstīšanas mēģinājuma, “Mossad” teroristi nogalināja, lai savu asinsdarbu attaisnotu, žīdu propagandas resors atkal pārpludināja laikrakstus ar nacistu zvērības attaisnojošam fotogrāfijām, un šausmu stāstiem ar kuriem Cukuram nebija sakara. Apsūdzības tika veidotas pēc Gebelsa ieteikums “Kad jūs melojiet – jums jāmelo tā lai neviens nevar iedomāties, ka tā var melot!” .

Jāsaka,ka slepkavu sarakstītajā grāmatā “Rīgas bendes nāve” ir minētas liecības,uz balstoties tiek apgalvots,ka Cukurs ir piedalījies nacistu noziegumos. Veicot ilgu un padziļinātu pētniecisku darbu, esam noskaidrojuši un pierādījuši,ka šīs liecības ir meli vai falsifikācijas. Trijās no piecām liecībām ir minēts,ka Cukurs ir piedalījies noziegumos,kuri pastrādāti laikā,kad Cukura nemaz Rīgā nebija, gluži tāpat,kā Arāja biedru vidū. Savukārt 2 citas ir viltojums, jo to “autori” par tādām nemaz nezina.

Brāļu Kapi ir speciāli izveidoti Brīvības cīņās kritušajiem,un apbedīšanu tajos nosaka Brāļu Kapu komitejas noteikumi. Ne Nils Ušakovs, Ne Gailītis un ne Upmalis, ne Prezidenta vēsturnieki.

Šis ir arī atklāts aicinājums jebkuram,kurš ir pārliecināts par pretējo šeit minētajam,uz atklātu, publisku diskusiju.

Roberts Klimovičs,
Vēstures Pētnieku biedrības Valdes Priekšsēdētājs.
Latvijas Nacionālās aviācijas biedrības Valdes loceklis.

Par komentāriem pie foto atbild L. Grantiņš.

====================================================

MIGLA SARKANĀ – NOLĀDĒTĀ

TR12LRTT papildinājums Roberta Kļimoviča teiktajam

Kā lai nebūtu naids krieviem un žīdīm pret  Cukuru, jo viņš jeb kurā situācijā centās palikt CILVĒKS, bet necilvēkiem – zemcilvēkiem CILVĒCĪBA ir lielākais ienaidnieks. Krievi un žīdi savu zvērību – antihumānismu jau ir pierādījuši kopš aizvēsturiskiem laikiem. Pietiek palasīt BĪBELI, pietiek palasīt velna apsēto DOSTOJEVSKI… .

Nils-Usakovs-Ja-busu-1Kā var aizmirst krievžīdu asinsdarbus okupētajā Latvijā… ?!

Foto: Slepkavas !

Slepkavu pēcnācējs Ušakovs kopā ar savu tautas brāli Loskutovu vēl līdz šai dienai nav “uzdrošinājušies” dot slēdzienu, ka Latvija tika okupēta. Tādā “kārtā” akceptējot genocīdu, ko veica viņa tuvinieki okupējot Latviju. Un-, ir taču zināms, ka Nils Ušakovs PATS “pasūta slepkavības”!!! Un- ko tad dara krievi Čečenijā un žīdi Palestīnā ? Tās ir neskaitāmas līķu kaudzes un asins jūra… .

Ir nelietis tas, kurš šo tautu pārstāvjiem var roku dot !

Tās tautas ir NOLĀDĒJUŠAS pašas sevi.

Šo tautu pastāvēšanas laiks skaita “pēdējās minūtes” !!!

Un, ko tad var sagaidīt no Ušakova, no šī zemiskā lopa, kurš Rīgas Domē atļaujas lietot krievu kulturas neatņemamu sastāvdaļu: BĻEĢ un ŅIHUJA !!!

12.04.11

Administrators saka:

 Komentāri, kuri neatbilst raksta tēmai un kuriem nav informatīvs raksturs, tiks dzēsti.

You may also like...

36 Responses

 1. Talmuds saka:

  jūdaisms nav cionisms, cionisms ir pavisam kas cits, lūdzu raksta autoriem to saprast, savādāk jūs apvainojat nevainīgus cilvēkus

  un vēl Cukurs ir vainīgs, jau pēc definīcijas, līdzvainīgs Rumbulas slaktiņos, Biķernieku meža slaktiņos utt, kur Cukurs Latvijas SD vienībās bija viens no galvenajiem, šāva vai nešāva, tam vairs nozīmes nav, jo vainīgs viņš ir tik un tā jo ar ko atšķiras šāvējs no šofera, kas pieveda upurus un šāvēju vajadzīgajā vietā

  un par Cukura boļševistisko pagātni vispār nerunāsim, parasts kažoka metējs, 1919.gadā izslēgts no sociāldemokrātu partijas par boļševistisku propagandu

  informācija no manis sekos par Cukuru, atbildēšu uz visiem jautājumiem

 2. Eduards saka:

  Sirsnīgs paldies Kļimoviča kungam,par MŪSU TAUTAS -es pat teiktu-VAROŅA dzīves aprakstu!Lepojos ar TĀDIEM CILVĒKIEM!
  Diemžēl nevaru piekrist daļā par TAUTU raksturojumu-PAT ŽĪdiem ir ĪSTI CILVĒKI KURI NEATZĪST NE VIŅU ,,SVĒTĀS ”grāmatas ,ne ,,Holohausta ”reklāmu,ne TO ,KO ŽĪDI IR NODARĪJUŠI LATVIJAI,ŠAJOS 20 gados!

 3. Lūdzu nepiesārņo komentāru daļu ar “kādas tantes secinājumiem”. Neviena TIESA pasaulē nav atzinusi Herbertu Cukuru par vainīgu. To dara tie, kuriem Herberts Cukurs nav piekāpies. Es savā I-VIETNĒ, kā redzi pats, atļauju izteikties un mani “lamāt” pat zvērinātiem maniem ienaidniekiem. Savu viedokli vari izteikt, bet necenties šeit rakstīt neskaitāmus palagus, ko vāvuļojušas tavas “tantes”. Tas turpmāk tiks dzēsts.
  Komentāriem jābūt īsiem un konkrētiem, lai lasītājs tos izlasītu ar interesi. Ja gribi skaidrot savu “versiju”, tad atver savu I-VIETNI, bet neapgrūtini citus.

 4. Berija saka:

  cukurs bija divdomiga persona, visticamak vainiigs, neticu tiesas spriedumam, tas iiir mans viedoklis par vinju

 5. AG saka:

  Šis raksts tiešām labs, cepuri nost!

 6. Aga saka:

  Izraēlai ir jāatbild par šo maniakālo slepkavību! http://nslatvija.lv/index.php?site=news_comments&newsID=68

 7. Ernis Purnis saka:

  H.Cukurs neapšaubāmi bija un ir viens no latviešu tautas izciliem cilvēkiem, kura talantus, spējas un spilgto izcilību nespēj nomākt viņa nodevīgo slepkavu cionistu un kremļa agresoru apmelotāju tandēms! Patiesi, tikai lopiski zemiski untermenshi apkaro, apgāna un apmelo mirušos, ko nedara nevienas kurltūrtautas pārstāvji visā plašajā pasaulē. Gods un slava R.Kļimovičam, kurš palīdz reablitēt H.Cukura netaisni apgānīto godu un atmasko “Mossad” teroristiskās un vēl neapsūdzētās un nesodītās slepkavības!

 8. Edgars Dambītis H-86 saka:

  Ar cieņu un godu Herbertam Cukuram jāatdusās savā dzimtajā zemē-LATVIJā,tieši varoņu vietā, Brāļu kapos.Cionisti,okupanti nav noticēji kur glabāsim savus Varoņus.Pietiek klanīties pasaules tautu nīdējiem un slepkavām.

 9. cardio saka:

  Ir atļauts uzsaukt saukļus,plivināties,pieiet pie saeimas ar plakātiņu,
  bet zinot ka pūlim zināšanas vai informācija var uznākt lielais cunamvilnis ar visu zemestrīcēšanu.

 10. Fakts, ka žīdi savu ietekmi pasaulē balsta uz meliem, lieliem meliem,demagoģiju un naudas varu ir neapstrīdams.Šobrīd, sākoties atklātības laikmetam, tas vairs nav noslēpjams.

 11. Filips Bobinskis saka:

  Man jautājums varturiem, kas uzskata, ka Brāļu kapi nav Herberta Cukura, cilvēka, kurš par Latviju cīnijies gan Brīvības cīņās, gan 1941. gadā partizānu rindās, pārapbedīšanai piemērota vieta – vai Jūs par piemērotākiem Brāļu kapiem uzskatāt okupācijas laikā šo kapu teritorijā guldītos sarkanarmiešus un kompartijas veterānus? Laikam jau, ja jau vairums no tiem joprojām nav pārapbedīti citur.

 12. dentists saka:

  ljoti labs Roberta raksts! Zhel, apkjezits ar Grantin komentariem.

 13. Latvietis saka:

  Kas slēpjās aiz Latvijas nīdēja Talmuda kličkas ?

  ATBILDE LATVIETIM
  tas ir TALMUDS:
  Madars Dubenskis (madijs, Talmuds) Atrodams “DRAUGOS LV”.

 14. Latvietis saka:

  Derētu atmaskot ari naidīgo dentistu ? Kur tādi atkritumi rodās ?

  ATBILDE LATVIETIM

  paskaties uz DENTISTU:
  http://www.diena.lv/lat/multimediji/dienatv/politika/video-borovkovs-valsti-nav-tik-liela-problema-korupcija-ka-tie-kas-ar-to-cinas?=&comments=4#comments

 15. black_joker saka:

  no kā tad var izsecināt, ka dentists = Aivars Borovkovs ? Fantāzija labi strādā iztēlojoties vēlamo par esošo. Starp citu- izskatās, ka Vēlā neolīta dators būs pašam adminam – manējs pat spiest neko nelika- pats atskaņoja to video…..
  Ben Huram – nu gan tev niks kā antisemītisma piekritējam….

 16. Ben Hurs saka:

  Un tev bļin-joker tas ir NOSLĒPUMS? Savējos šefus nezini nabaga šestaciņ! Nu tad pēc šnobeļiem un ļoti laipnajām izvalbītajām un ledus aukstajām ačtelēm būs tev jāatpzīts tos, kas te rej pret Cukuru un pret žīdu -cionistu atmaskotājiem!

 17. black_joker saka:

  Ben Huram – muļķītis esi un muļķītis paliksi domādams, ka cita viedokļa paušana ir saistīta ar to, ko tu domā :):) Tu savā šaurajā leņķī domādams pat saprast nespēj, ka politika ir pietiekami sarežģīta zinātne, no kuras tev sajēgas nekādas. Otrs- tu sludini klaju naidu pret dažām tautām un te var piekrist Borovkovam, ka tieslietu iestādēm vajadzētu papurināt šīs vietnes sabiedriski aktīvo cilvēku un tautību aprējējus, lai vai nu piestāda pierādījumus vai atvainojas un beidz savas slimīgās izpausmes

 18. Eduards saka:

  Kuram tad te trūkst PIERĀDĪJUMU pret,,sabiedriski aktīvajiem ”cilvēkiem!?
  Ne tikai Latvijā,bet visa ES un PASAULE brīnās un nevar saprast to, kas te notiek un kāpēc!”
  Vispatiesāk un pareizāk situāciju Latvijā ir izvērtējis M.Hadsons-Jāveic Latvijas varas augšgala noziegumu Starptautiska izmeklēšana un vainīgo valsts sagraušanā-sodīšana!
  4.maijā,Rīgā,Daugavmalā,pl 12-os VISI,KURI SAPROT,KA TĀ TĀLāk NEDRĪKSI EKSISTĒT-UZ VISLATVIJAS SAPULCI!
  lATVIJAS GLĀBŠANAS KOMISIJA.

 19. black_joker saka:

  Eduardam – tad piestādi, nevis dzen demagoģiju- šobrīd tie ir pliki apgalvojumi. Parādi man tos dokumentus, kur brīnās ES un pasaule. Ekonomiskā krīze arī citas Austrumeiropas valstis ir skārusi un cilvēki sliktāk dzīvo arī citur Un kas tas M. Hadsons tāds ir? Viņš kāds ANO misijas vadītājs vai kāds cits augsts ierēdnis vai vienkārši kārtējais eksperts, kas pūlas pierādīt savas spējas ar skaļiem apgalvojumiem?

 20. Ben Hurs saka:

  Jā, bļin-joker, nav tev ne inteliģences, ne godprāta, vismaz nemelot. Kā lika tev saimnieki: “fas”, tā tu kranci te rej, tas ir nožēlojami. Un smieklīgi aizstāvēt Borovkovu, kurš no Atmodas pirmsākumiem ir demonstrējis savu “jurista” profesionālismu, nekur juridiski nejaukdamies lai aizstāvētu valsts izlaupīšanu, nekur toreiz neprotestēdams pret notiekošo, bet tagd vēl gudri spriedelē, vismaz paklusēšanas vietā. Pats būdam visur klāt, gan pie čekas maisu izrevidēšanas, gan ar Godmani kopīgi shēmojis valsts izlaupīšanu.

 21. black_joker saka:

  ben huram – pierādījumus vari uzlikt galdā par saviem apgalvojumiem ? ja nevari, tad labāk paklusē

 22. jautājums saka:

  Kāpēc Eduards neuzraksta savu uzvārdu? Ja viņš to izdarītu, būtu daudz skaidrāk, kāpēc cilvēkam neveicās.

 23. Ben Hurs saka:

  Bļin-joker- pierādījumus (nevis muldoņu) pats vari uzlikt galdā par saviem apgalvojumiem par “sabiedriski aktīvo cilvēku un tautību apriešanu” ? Ja nevari, tad labāk tu paklusē un ilgstoši!

  Te tava bezpierādijumu muldoņa: tu sludini klaju naidu pret dažām tautām un te var piekrist Borovkovam, ka tieslietu iestādēm vajadzētu papurināt šīs vietnes sabiedriski aktīvo cilvēku un tautību aprējējus, lai vai nu piestāda pierādījumus vai atvainojas un beidz savas slimīgās izpausmes

  Un protams, ka kremļa asinsuņu mantinieki un cionistu (nevis visu ebreju) kalpi šūmēsies, šķaidīs apvainojumu putas un melu gļotas, lai nepieļautu taisnības triumfu un viņa slepkavu-linčotāju atmaskošanu! Nav šaubu, ka jāveic izcilā Latvijas dēla H.Cukura pārabedīšanu ar godu un cieņu savā pelnītajā atdusas vietā – Tēvzemes Brāļu kapos!

 24. God. Ben Hur, necentieties pierādīt Taisnību DP “ietekmes aģentam” Andrim Lācim – black_joker. Tas ir viņa uzdevums- sēt naidu un nesaticību.
  Pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijas Republikā A. Lācis stāsies latviešu tautas Tiesas “priekšā” un saņems attiecīgu sodu.

  Ben Hur, nediskutējiet ar šo parazītu, jo viņš gūst sev baudu aprejot un nīstot savu tautu… .

 25. black_joker saka:

  Ben Huram – nu duraks paliek duraks- esi uzrakstījis pusi lapas un neko neesi pateicis.
  Administrator=Linards Grantiņš- paklau, aiziej Minhenē uz mēriju un pastāsti, ka tu vēlies Cukuru reabilitēt un ar pompu apglabāt Brāļu kapos pie Latvijas izcilākajiem cilvēkiem, pie viena to izdari arī Vīzentāla centrā un Vācijas pilsonības un imigrācijas dienestā.
  Pēc likuma par atbildību internetā tu un tavi piekritēji tiksiet iesūdzēti tiesā un būsiet spiesti atsaukt savus apmelojumus un samaksāt sodanaudas apvainotajiem

 26. Miervaldis saka:

  Krievu sūds tālu smird!Krievi jau ir tāda tauta, kura izdiršās tur, kur labāka vieta!Latvieši nebūtu ļāvuši šiem cilvēces atkritumiem te palikt, taču viņu palikšana šeit bija tik jūtama Godmanim, kad tas teica savai tautai lai ta nebaidās, un uzticās viņam!Jūtama tā bija arī čekistiem, kā jau cilvēces sūdu tārpiem!čekistiem tā bija ļoti jūtama, jo šie slepkavas, līdz pēdējam meloja un laipoja, pie krievu tautas goda!Riktīgie padomju patrioti ir tie čekisti!Un kā tādi tiks arī iznīcināti, un Latvju tauta šos neliešus atcerēsies ar riebumu!šodien sūds Ušakovs ir lepns par saviem vēlētājiem!Krievu velētājiem!Nu nejūsmo tik dikti Ušakov, jo tauta reiz nāks pie prāta, un tad Ušakov sargies!Tu tiksi aizmests, un izmēsts, kā Latvijas atkritums, ko izkakājuši krievi – pasaules padibenes!Vieni no pasaules padibenēm!To pašu es saku arī Godmanim – sargies, jo atmaksas diena reiz pienāks!Krievi savus vadoņus IZDIRš, jo ir glumi lopi, jūs tik vien paskataties kas notiek Slokā tagad!Nevar atšķirt, kurš Ušakovs, kurš parasts sūds!Nu bet tie nezināmie ar skubu gadā tiem jaunus podus, kur dirst, un ir labi zināms, kādus podus šie rāpuļi spēj safīrēt!No šiem lopiem Putins sev krējumu reiz varbūt taisīs, bet nē – krievi par sev labiem vadoņiem spēj izdirst sūdus, kuri talu smird, bet pienāks reiz atmaksas brīdis, kad Latviešiem reiz apnik šī cūkūts, par kuru Latviju to ir padarijusi pašu valdība, un šie visi krievi, Ušakovi tiks izmēsti no mūsu zemes, jo LATVJU TAUTU NESPEEJ IZNICINAAT NEKAS!

 27. Miervaldis saka:

  Es esmu šokā par žīdiem un Herbertu cukuru citu iemeslu dēļ!Ar kādām tiesībām žīdi balsoties uz nestabīlām, iespējams sabraficētām apsūdzībām, var nogalināt nevainīgu cilvēku!Tiem žīdiem no starpautiskās politikas tikpat skaidrs, cik cūkai no saules, redzams!

 28. annamarija saka:

  Vai Bleķa džokers pārmeties uz dārzkopību? Visu visur grib PIESTĀDĪT…

 29. black_joker saka:

  Annamarija – kāda starpība -piestāda, nopublicē, pievieno- ne jau filoloģijā te jēga. gGlvenais, lai nopublicē dokumentus, kas vismaz par kaut ko liecina un kaut ko pierāda, nevis rej vienā riešanā.

 30. Nav dokumentu, kas pierādītu Cukura vainu, ir tikai žīdu safabricētie un apmelojošie .

 31. white joker saka:

  ..ko nu muldi joker, rej vienā riešanā no 45 gada tavi kremļa suņi un mīzentāla slepkavas,hi,hi

 32. Talmuds saka:

  Haims Naīvajam Letiņam, 24.04.2011 22:05
  Tu neesi tikai naīvs, bet arī dumjš, ja vari man un manējiem urlšnobeļiem ticēt safabricētajam pret H.Cukuru!
  Analoģijas ziņā sastāvēšana Arāja komandā nav salīdzināma ar PSRS KGB, jo tie ir nesalīdzināmi briesmīgāki noziedzinieki, pie tam 80% savu necilvēcīgo noziegumu skaitu veica miera laikā ar savas valsts pilsoņiem. Arāja brigādi nevar salīdzināt ar teroristu grupu, kuras dalībniekiem ir dažādas funkcijas – no šķietami nevainīgām darbībām, piem. ieroču sagādāšana, noziegumu plānošana līdz to praktiskai pielietošanai un slepkavošanai, kā plānveidīgi darbojās PSRS KGB. Tamdēļ vainas pakāpe katram ir atsevišķi nosakāma, ja tā protams ir. Arī Latvijas pilsoņa H.Cukura kunga sadistiskajā slepkavībā ir atrodami un tiesājami vainīgie noziedzinieki.
  Pēc krievu un žīdu čekistu nezvēru noziegumiem Latvijā pret nevainīgiem civiliedzīvotājiem tikai viņu latviskās tautības dēļ, bija saprotama un pilnīgi attaisnojama Arāja atriebēju komandas rašanās un tās uzdevumi izķert okupantu sadistus-čekistus un to palīgus. Un Arāja brigāde bija saformēta no nomocīto nevainīgo upuru radiniekiem un draugiem, kuru cilvēcisks pienākums bija izķert krievu un žīdu bandītus, kas novilkuši formas slapstijās Latvijā.
  Pašam slepkavības tiešajam izpildītājam protams būs cits sods nekā tiem, kas sēdēja pie Mossad teroristu mašīnas stūres. Bet līdzvainīgi ir visi, vismaz pie sastāvēšanas noziedznieku grupējumā, kaut Izraēlas specdienestu aizsegā,jo slepkavot bez izmeklēšanas, tiesāšanas un sprieduma NEDRĪKST NEVIENS UZ ŠĪS PLANĒTAS NESODĪTI!.

  Tāpat arī H.Cukura gadījumā. Ja nevar pierādīt, ka viņš pats ir šāvis, tad viņš NAV sodāms kā Arāja komandas piederīgais un tāpēc kolektīvi kļūstot līdzvainīgs.

  Līdz ar to viņam nekad nevar būt un nebūs cita vieta, kā tikai savas Dzimtenes Brāļu kapos!

  S.c. kura neatkarīga tiesa ir konstātējusi Ļeņina vai Staļina vainu? Ja nav, vai abi būtu nevainīgi un tāpēc nebūtu tiesājami čekas nagu maucēji, vai gestapo bendes ?!?

 33. Anna- Admins atbild saka:

  Kāpēc Mossadam bija vajadzīgs tieši Cukurs? Neviens – Liepiņš, Kalniņš vai Ivanovs, Petrovs vai Sidorovs???Tātād ir vainīgs!!!

  Admins atbild Annai.
  Jūsu komentārs ir idiotisma (domāju, ka apzināta idiotisma) paraugs.
  Idiotam vienmēr būs ko teikt. Ja būtu noslepkavots Liepiņš, tad idiots sacītu:kāpēc bija vajadzīgs tieši Liepiņš ? Nevis Cukurs, Kalniņš….tātad vainīgs !!!

 34. Miervaldis saka:

  Herberts Cukurs bija dižš savas tautas dēls, un to arī pierādija!reti kurai tautai ir tik labi dēli un meitas, bet mums paveicās, nu ko nu paveicās, Herberts Cukurs bija pierādijums Latvja brīvības un dzīvības vērtībai!tik vien tāds cilvēks spēj nest Latvijas vārdu pasaulē!Herberts Cukurs – īstais saules cilts pārstāvis!

  Ja es būtu tur, kur nogalēja Herbertu Cukuru, tad es visiem tiem žīdiem sasistu, sadragātu paurus, ar to pašu āmuru, ar kuru viņi nogalināja Herbertu Cukuru!Un pareizi izdarītu!Redzams arī žīdiem nekādi likumi nav rakstīti, tāpat kā čigāniem!

 35. Miervaldis saka:

  Tā, kas ar maniem komentāriem spēlējas?!Bet par atbalstu paldies!

 36. Skorceni saka:

  Herberts ir Latvijas aviācijas simbols,bet žīdu alkatība ir neizmērojama.Viņam vajadzēja tomēr kādus simttūkstošus nolikvidēt,tad būtu varbūt miers no žīdeļiem.pretīga tauta…žēl Dieva,ka izredzējis tos draņķus,bet gan viņus likvidēsmūsu tautai ir jābūt vienotai un jācīnas pret žīdiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.