E. Kalmeiers. Nekāda žēlastība latvēš gojām netiks izrādīta

LR Ģenerālprokuratūra nav izmantojusi izdevību pieņemt Eiropas apcietinājuma lēmumu attiecībā pret sievieti, kura apsūdzēta „bērna nolaupīšanā” un pašlaik atrodas Dānijas cietumā. Līdz ar to tiesībsargāšanas iestāde ir faktiski nobruģējusi ceļu Latvijas pilsones izdošanai tiesāšanai Dienvidāfrikā.

Jau divi mēneši Dānijas cietumā

Latvijas pilsone Katrīna M. vairākus gadus dzīvojusi un strādājusi Mozambikā un Dienvidāfrikas Republikā, un attiecībās ar kādu Dienvidāfrikas pilsoni viņai piedzimusi meita. Taču kopdzīve nav bijusi laimīga, un meitas tēvs kļuvis vardarbīgs.

Lasīt visu:

https://pietiek.com/raksti/generalprokuratura_nobruge_celu_latvijas_pilsones_izdosanai_dienvidafrikai

Pirmāk, kāds labs komemtārs no raksta pietek.com:

Latvija un Ģenprokuratūra nodeva vienas latvietes pilsones intereses. Latvietes, kura karoja pasaulē un spēja pat sev īpašumā iegūt viesnīcu. Sieviete smok Dānijas cietuma nebrīvē. Viņa nav noziedzniece, bet upuris. Kaut kāds sūda prokurors, parazīts LV maizē savu dirsu no sēdekļa negribēja pacelt un arī Kalnmeijers, lai viņai sniegtu palīdzīgu roku ! Jo, lūk, būtu jāpapūlas starptautisko tiesību lauciņā! Kaut nosprāgtu šīs valsts prezidents, ministru prezidents, prokurors, ģenprokurors, tiesībsargs – viņi visi zināja šo situāciju saskaņā ar valsts noslēpuma informāciju! Izdzimteņi!


To rakstījis kāds, kurš izprot politiku tikai no “mūsu” presē rakstītā, bet īstenība ir daudz savādāka un briesmīgāka.

Tā nav vienkārša ģenerālprokurora nolaidība, bet apzināts sātanisma rituālAKTS pret latviešu etnosu.

Viņiem vajag ciešanas- ciešanu enerģija, bez kuras viņi nevar eksistēt.

Mēs jau šajā vietnē esam apskatījuši vairākus šādus gadījumus, kaut gan tādi, pēc tiesneses Sandras Briķes sacītā, ir tūkstošiem.

Šeit apskatītie gadījumi:

Gintas Voicišas,

Mārtiņa Grīnberga,

Sintijas Bāliņas,

Osvalda Miglas gadījumi !

Visīstākie safabricējumi ar sātanisma rituālu iezīmēm !

Gadījums ar Katrīnu M. arī norāda uz hazāržīdu genocīda izpausmēm pret mūsu tautu. Tas viss netika organizēts no Mozambikas, kuras varas iestādes bija liegušas vardarbīgajam vīram tuvoties savam bērnam,  tieši no Latvijas sātanistu midzeņa, kuru “tiesiski” pārstāv Ēriks Kalnmeiers ar R. Bunku & A. Borovkovu & Co.

Šis ir arī reket- izgājiens, jo šai latvietei Mozambika pieder viesnīca.

No Latvijas viņa bija spiesta izceļot tieši šo žīdnacistu- komunistu terora rezultātā !

FOTO: Purns ir dvēseles spogulis !

Tas ir grūti prātam aptverams, kas ar šo latviešu sievieti notiks Mozambikas cietumā !


Kalnmeiers un viņa žīdNACISTU banda sola izrēķināties,- tikt “tiesiski” galā ar H- 86 dibinātāju…, bet vai pats netiks “uzsprausts uz āķa” ?

Žīdsātanisti labprāt rij savējos, kuri var būt par nevajadzīgiem lieciniekiem !

Es atkārtoju tev, kroplais putnuBIEDĒKĻA purn: tu netiksi nosists, bet dzīvs saplēsts gabalos un izbarots krokodiliem, kuri ir tavas reptiloīdiskās rases pārstāvji: “No viņiem esi nācis, pie viņiem arī aiziesi !”

Tavs reptiloīda purns pat spiežas cauri caur tavu cilvēkģīmja masku !

Tas nevar palikt neatmaksāts, jo KAMAS LIKUMU neviens nav atcēlis !

Nāvi mūsu tautas slepkavām !!!

04.03.19                       L. Grantiņš

You may also like...

12 komentārs

 1. Valdis Freimantāls saka:

  Kad griezos prokuratūra ar gudru iesniegumu – proti, apkopot visus manus iesniegumus uz ģenerālprokuroru vārdiem, par “Rīgas Latviešu Biedrības zvērīgo iznīcināšanu 1993. gada 18. februāra naktī”, saņēmu atbildi: – visi iesniegumi iznīcināti.

  Secinājums.

  Latvijas valsts prokuratūra Kalnmeijera laikā pārtapusi par pretlatvisku, noziedzīgu, (NEVALSTISKU korumpantu bizness kantori).

  Dzenīša, Maizīša laikā tāds ārprāts nevarēja notikt!

 2. AGedroics saka:

  Tu, Grantiņ, pameklē kādu dāmu, kas ne tikai ar nēģeriem, bet arī pērtiķiem ir pisusies, varbūt to arī vajag aizstāvēt! :)

 3. izskatās ka saka:

  Gedroicam ir kā vistai – viens universāls caurums
  pa kuru izkārnās un pēcāk pa to pašu ēd, pat
  zobu suku pirms ēšanas nelietojot… :((

 4. AGedroics saka:

  Manis paustā patiesība dažam labam acis kož! :)

 5. Bunka saka:

  Šodien Borovkovam dzimšanas diena!

 6. Valdis Freimantāls saka:

  Kauna lieta – Latvijas valstij ir jāaizstāv savi pavalstnieki !

  Rīgas Latviešu Biedrībai ir jāaizstāv ikviena latviešu ģimene pret varmācību!

  Pretlatviskā komunistu un čekistu valsts neaizstāv, bet bieži liek ciest latviešu ģimenēm.

 7. gunis saka:

  Tik augsta visu jomu nelietības līmeņa vagari Latvijas vēsturē nav bijuši.Tie vienā mierā pilda kungu,pārsvarā rietumu,uzdevumus,par to saņemot kangara grašus-viņiem atļautās,,brīvās,, ,perversās izpausmes, tiesības robežās,tiem uzticētās teritorijās.Viņi ir tik vareni,cik to kungi,kaut var būt īslaicīgi.
  Neviens mums nelīdzēs,ja paši nebūsim gatavi.Kā,,Atmodā,,.

 8. Kam svētki,kam asaras saka:

  8.marts-Purima svētku kulminācija. Tamdēļ piesaista,lai dzīrotu kopā ar žīdiem. Persiešiem tas ir piemiņas un sēru laiks.

 9. >>>>2019. gada 4. März um 22.31 Uhr saka:

  Grūtgalvīt !
  Tavas JĒLĪBAS riebjas !!!

 10. ciniķis saka:

  H86 ir kā kuģis (tupele) bez stūres un kapteiņa. Kur šis izstrādājums iebrauks, to mēs drīz redzēsim. Bāž degunu visur kur vajag un nevajag. Bet tam faktam, ka drīz 60 000 Latvijas iedzīvotāji drīz būs lielas izvēles priekšā, par to ne vārda. Par to, ka mēs visi būsim zem kontroles, totālas kontroles. Par to ne vārda. Kas ir svarīgāks – kaut kādas tur mistiskas biedrības, kuras nav nevienam šeit vajadzīgas un par kurām nevienam nav nekādas daļas( ja nu vienīgi uz pusgrimstošas tupeles iemītniekiem) vai tie notikumi , kuri patlaban norisinās Latvijā. Ar tukšu kabatu un vēderu pie sasistas siles patriots nebūsi. Linard, nolaidies uz zemes. Beidz sapņot. Kāda kuram daļa par šo rakstā pieminēto pilsoni? Vai mēs esam vispasaules glābēji?
  .
  .
  .
  Admins
  Šis komentārs ir zvēržīdu demagoģijas šablons, kādu pielieto visa 4. maika kliķes rupori !

 11. Ziedonis saka:

  Grantiņš,to SUŅUBARĪBU-Gedroicu vēl publicē!

 12. Neviens saka:

  Gedroics izdzird vārdu “Āfrika” un no saviem Daugavpils postkomisma rasistu džungļiem tūdaļ demonstrē savu aprobežotības pakāpi, vienlaikus nemaz nenojaušot, ka Dienvidāfrikas Johans varētu būt rozīgi dzeltenīgs tips, kurš runā pidžininglišā ar holandieša akcentu un kurš izaudzis ne ar ko daudz neatšķirīgā vidē no Gedroica. Īstie tipi, kuri zina kā izturēties pret sievietēm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *