4. maija bandas noziegums- Gintas Voicišas “asins” tiesa !

Un, kā šie dievpamestie kropļi uztraucās, kad par viņiem sāk runāt visa pasaule, ieskaitot pat viņu pašu ideologus- sakot, ka:  žīdi ir visu ļaunumu sakne !

Tas, ka māte(Ginta Vociša) nebija slepkava, bija saprotams jau tad, kad dzīvoklī, kurā atadās noslepkavotie bērni, ieradās policija !

Bet sātanistiem bija vajadzīgs kārtējais rituāls- nevainīgu cilvēku ciešanas, no kurām barojas šie sarkanžīdiskie komunistu izdzimumi !

Šajā safabricētajā procesā ciešanu enerģija simtkāršojas, jo: māte zaudēja divus savus bērniņus, tika apvainota slepkavībā un vēl notiesāta uz 20 gadiem !!!

Tas ir visīstākais žīdsātanistu nāves rituāls !!!

Mēs panāksim, ka Gintu Vocišu atbrīvos un vainīgos arestēs un tiesās !

Šajā sātaniskajā procesā ir iesaistīta visa šodienas Latvijas valdošā elite. Nav visai pasaulei tik lielas naudas summas, kura varētu mazināt šīs jaunās mātes ciešanas, kuras viņai sagādājuši visi tie, kuri iejaukti šajā zvērīgajā latviešu tautas iznīcināšanas mašinērijā. Summa(sāpju nauda), kas viņa pienākas no šiem deģenerātiem, tiks rakstīta ar septiņiem cipariem !

Šādas sātanistu tiesas, kurās latvieši netaisni tiesāti, pēc tiesneses Sandras Briķes sacītā, ir skaitāmas tūkstošos.

Tik pat netaisnīgi tika notiesāts arī Mārtiņš Grīnbergs.

Viņa “nāves kļūda” bija tā, ka viņš pieteicās labprātīgi palīdzēt atmaskot musulmaņu ekstrēmistus. Mums jau ir zināms, ka visus musulmaņu kaujiniekus sagatavo Izraēlas cionistiskās drošības iestādes.

Un tas nu nekādīgi nebija pieļaujams !

Tāpēc viņam tika “piesviesta pareizā” tiesnese.

Paskatoties uz šīs “latvietes” fizionomiju vien, uzmetas zosāda !

Īsta hazāržīdu etalona “matrica” !

Arī Mārtiņu Grīnbergu mēs izvilsim no 4. maija kliķes žīdsātanistu nagiem !

Tas pats bija ar zemessargu- latvieti Osvaldu Miglu.

H 86 & LRTT jauns biedrs- Osvalds Migla

Viņa īpašumā iebruka piedzēries krievžīdu vandāļu bars ar šaujamo !

Cīnoties ar šo žīdokupantisko salašņu Osvalds atņēma viņam ieroci un afekta stāvoklī pret šo smirdekli iztukšoja visu aptveri.

Osvaldam pie demokrātiskas sistēmas būtu pienākusies pateicība, bet viņu notiesāja uz 10 gadiem !!!

Un, kuri/kas tiesāja ?

Visiem upuriem parādās vieni un tie paši žīd-karikatūriskie uzvārdi: Čuprikas, Nāruškas, Moļņikas, Kušakovas un protams arī sistēmas advokāts Duļevskijs…!!!

Žīd- okuantiskie izdzimumi man sacīs, ka es kārtējo reizi KURINU nacionālo naidu, tā novēršot uzmanību no viņu pašu veiktajiem noziegumiem. Viens tāds glumeklis man tikko komentāros uzbruka…,:

 • LLA sagt:

  Linard, Tu tiešā esi miļķis? Ko Tev ir nodarījuši žīdi? Ko Tev viņi ir izdarījuši kā tauta? Tava lapele smird no šiem saukļiem:“žīds“, „krievžīds“ u.c. Tu pats to padari nenopietnu.
  Viena tauta nevar būt vainīga pie kaut kā. Tad jau latviešus salīdzinājumā ar igauņiem varētu saukt par stukaču tautu

Latvijā ir tikai viena tauta un divas tai piederīgas mazākum-tautas: līvi un čigāni, bet pārējie ir nekas vairāk kā klaidoņi, okupanti un viņu pēcteči, kuriem nav nekādas tiesības, izņemot vienu: čemotās, stacija un rōģina !

Komunistiem un viņu ideoloģiskajiem pakalpiņiem restes un karātavas !

Tieši tas rakstīts starptautiskajās KONVENCIJĀS !

Tātad, kurš ir nacionālā naida kurinātais, L. Grantiņš vai sātanžīdiskā okupantu -komunistu valdošā kliķe, kura pilnība ignorējusi 1949. g. ŽENĒAS KONVENCIJU ?

07.12.18                                   L.Grantiņš

You may also like...

4 Responses

 1. Pārmaiņām būt saka:

  Zelts esot – sāpēs un ciešanās nomocīto cilvēku dvēseļu pelni.
  Tie varētu būt atslēgas vārdi žīdu un viņu pakalpiņu nežēlīgajai alkatībai.

 2. pretpote saka:

  Tiem varenajiem MĒS, vienalga, no kuras debesu puses tie nenāktu.
  Un, kad pienāks JŪSU pēdējā stundiņa, katram atsevišķi, tad varēsiet likt sevi iesaldēt vai kremēt, vai atļaut JŪSU miesām sapūt Zemes klēpī.

 3. pretpote saka:

  Mans koments vairāk bija domāts pie nākošā raksta.

 4. pēters saka:

  Man kaimiņi lielāko daļu ir žīdi i runā vienu pa russki , i otru pa latviski, bet kopējs visiem ir naids pret to, ka es esmu uzradies nevajadzīgi viņu dzīves rajonā, kā iezemietis.Viņiem arī izlien, ka par maz latvieši ir apsāuti !!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.