Patraucēsim atkal NATO un ASV

Ir pagājis atkal kāds laika sprīdis. Nomainījušies vairāki augsti stāvoši sātanisti un tāpēc atkal jāatgādina: KAS NOTIEK LATVIJĀ ?

Pēc ASV militāro aprindu “uzvedības” varam nojaust, ka sātanžīdi ir apjukuši un nobijušies.

Par to liecina kabalista Laitmana “NĀVES PAREĢOJUMS” jebrejiem, kurus arī viņš uzskata par visas pasaules “ļaunuma sakni” !

Tuvākās dienās tas tiks izsūtīts “pa pasauli” !

ASV Aizsardzības departamentam

NATO ģenerālsekretāram

 

                       no Latvijas Cilvēktiesību aizstāvēšanas grupas HELSINI-86

 

Latvijas cilvēktiesību aizstāvēšanas grupa Helsinki- 86 jau vairākas reizes ir informējusi NATO un ES par noziegumiem, kurus veic Latvijā pie varas esošā komunistuKGBistu noziedznieku banda.

Helsinki- 86 pieprasīja ASV un NATO militārā veidā iejaukties Latvijas „iekšējās“ lietās un apturēt tās suverenitāti. Latvijā demokrātiju var atjaunot tikai ar starptautisku- militāru iejaukšanos, komunistisko noziedznieku un bijušo KGB darboņu arestiem, kuri pašlaik veic prātam neaptveramu genocīdu pret latviešu tautu. Notiek brutāla latviešu slepkavošana !

Tiek apzināti un mērķtiecīgi iznīcināts TIEŠI latviešu etnoss.

Visi šie noziegumi tiek veikti ar ES vadošās elites pārstāvju līdzdalību. Tas vairs nav jāpierāda, jo ir fakts. Iepriekšējā ziņojumā sacītais, ka bijušais NATO ģenerālsekretārs Rasmusens ir putiniskās Krievijas aģents, ir pilnībā apstiprinājies, jo viņš ir saistīts ar Latvijas valsts izzagšanu, kas notiek ar ES centrālās bankas palīdzību. To visu piesedz ES vadošās lielvalstis.

Latvija ir narkotiku un cilvēktirdzniecības tranzīta lielvalsts !!!

Latvijas armija ir nekavējoties jāizformē, jo vadošais sastāvs ir atlasīts no Kremlim uzticīgiem noziedzniekiem, ieskaitot Latvijas Aizsardzības ministru Bergmani, Latvijas bruņoto spēku komandieri Kalniņu un Bruņoto Spēku virspavēlnieku- prezidentu Vējoni.

ASV un NATO pienākums ir arestēt un nodot Starptautiskam Tribunālam Latvijas valdību un šis valdības represīvos orgānus, kuri pilnībā sastāv no bijušajiem KGB darboņiem un viņu ielikteņiem.

Plašāka informācija šeit: https://tautastribunals.eu/?cat=3

Tas ir jādara ne tikai, lai apturētu ārprāta genocīdu, kas tiek veikts pret latviešu tautu no komunistu- cionistu puses, bet, lai nosargātu mieru uz mūsu planētas !

 

02.09.18

48159 Münster   Brüningheide 98     Linard Grantins L.Grantins@hotmail.de

 

LCTAG HELSINKI- 86   L. Grantiņš. J. Zīverts. I. Aparnieks. O. Migla. V. Freimantāls
Ko saka M. Bērziņš:

Tolerance vai Latvijas beigas (atvērt)?

Vai Birota Loze ir kārtējais VP upuris ?

LRTT piebilde:

-Biruta Loze ir krievžīdu(Borovkova & Bunkas)– komunistu upuris !

-Latvijas beigas nebūs, bet izdzimteņi Jaunajā Laikmetā “neiekāps” !

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.