Nē, šī vairs nav Liepāja!

www.tautastribunals.eu-12Biju plānojis citu rakstu, taču negaidīti satiku Liepājā senu paziņu, kurš izrādīja lielu interesi par manu viedokli par valstī un pilsētā notiekošo. Paziņa atzina, ka esot regulārs LRTT i-vietnes lasītājs un tā kā tajā paustā informācija ir klajā pretrunā ar Latvijas mediju diktēto, viņam bija liela interese un vesels lērums jautājumu. Paziņa neiebilda pret šīs sarunas publicēšanu, taču ar nosacījumu, ka paliek anonīms. Publicēju daļu no mūsu sarunas:

maja1Liepājnieks: Cik es zinu, tad Tu katru gadu brauc uz dzimto Liepājas pusi. Kādas šogad ir sajūtas un iespaidi?

Foto: Ja jūs domājat, ka šis skats ir kāds īpašs izņēmums, tad jūs maldaties, jo šādi skati pilsētas centrā un nomalēs ir simtiem un simtiem. Ir grēks, kas sacīt par savu pilsētu, ka tā ir mēslu bedre, bet to par tādu ir pataisījuši mafiozie komunistiskie izdzimteņi un tādu pilsētu “saimnieku” ceļš ved pa tiešo uz karātavām.

Linards Grantiņš: Jā, tā ir. Es katru gadu apciemoju Liepāju. Deviņdesmito gadu beigās, kad sāku atkal apmeklēt Liepāju, neskatoties uz drūmajiem laikiem, vienmēr saskatīju kaut ko cerīgu, bet pēdējos gados un it īpaši šogad pilsētā uzkrītoši redzama netīrība, nesakoptība un pilnīgs haoss. Es nerunāju par vietām, kuras šobrīd remontē, bet gan par pilsētu kopumā. Liepāja vispār nav uzskatāma par pilsētu tās pamatizpratnē. Pilsēta ar tai raksturīgo arhitektonisko seju ir zudusi – apzināti iznīcināta.

L: Visiem Liepājas latviešiem, galvenais sāpīgais jautājums šobrīd ir Saskaņas centra nākšana pie varas Liepājā. Kā Tu uz to skaties?

LG: Nerunāsim te ne par kādu Saskaņas centru, jo Uldis Sesks pēc savas būtības ir daudz negatīvāks par tiem trīs Saskaņas centra krievu jefiņiem ar Agešinu priekšgalā. Sesks pēcAtmodas laikā pēc Godmaņa un pārējo komunistu pavēles likvidēja un izdemolēja neskaitāmas Liepājas rūpnīcas. Sesks kā toreiz, tā šobrīd ir saistīts ar mafiju. Sesks ir slepkava vārda tiešākajā nozīmē. Sesks arī ja gribētu, nevarētu atstāt mēra amatu, jo viņam to neatļautu Kremļa krievžīdiskā mafija. Viņš ir liecinieks un līdzdalībnieks genocīdam pret latviešu tautu. Tas šobrīd redzams ik uz soļa, jo Liepājā palikuši aptuveni 1/2 iedzīvotāju. Tāpat viņš ir viens no tiem, kurš pilda uzdevumu likvidēt Liepājas Metalurgu, lai gan runā un rada iespaidu, ka cenšas to glābt un nosargāt. Aiz visa tā stāv Izraēlas, Krievijas un ASV vēstnieki. Gala rezultāts ir domāts tāds, lai mēs tiktu atdoti Krievijai.

L: Kādu iznākumu Tu prognozē Liepājas Metalurga lietā, un ko par to visu kopumā domā?

LG: Liepājas Metalurga ir paredzēts slēgt. Uz to norādīja jau pirms vairākiem mēnešiem, 4.maija kliķes rupora Jura Paidera raksts NRA „Ardievas Metalurgam”. Tā raksta uzdevums bija sagatavot tautu LM slēgšanai. Pēc LRTT ziņojuma Eiropas drošības iestādēm par Latvijas rūpniecības iznīcināšanu, kā arī „draudiem” Latvijas valdošajai kliķei, pēkšņi sāka domāt par LM glābšanu. Es ceru, ka rūpnīca tiks paglābta, bet vainīgā žīdu banda, kas darbojas Krievijas vēstnieka aizsegā, tiks tiesāta un saņems pelnīto.

L: Ko Tu domā par to, ka Liepājā ir vairāki krievu radikāļi, kas pie savām mājām piekar ielu plāksnītes krievu valodā, bet Dome un drošības iestādes nekā uz to nereaģē?

LG: Kā jau es teicu, Sesks ir vēl „ņiprāks” krievu atbalstītājs par visiem Saskaņas centriem un Osipoviem kopā ņemtiem. Kāpēc gan lai viņš uztrauktos par krievu uzrakstiem, jo arī pats par mūsu nodokļu naudu izdod Domes avīzi divās valodās, tādējādi traucējot integrāciju, kas arī ir latviešu tautas ienaidnieku uzdevums. Katram ir savs laiks, šie paši krievu šmurguļi no pašiem krieviem ir iemesti mēslu bedrē. Vēlēšanu rezultāti pierādīja, ka viņiem nav nākotnes. LRTT panāks, ka arī Saskaņas centrs ar Agešinu priekšgalā tiks padzīti no Latvijas kā to paredz Tiesiskums un Ženēvas konvencija. Tas, ko šobrīd Latvijā uzskata par „tiesiskumu” ir okupantu radīts surogāts.

L: Redzot esošo situāciju Latvijā, vai Tu tiešām domā, ka atjaunot tiesiskumu ir reāli?

LG: Man uzreiz radās pretjautājums: „Vai Tu kādreiz LRTT un H-86 paziņojumos esi saskatījis kādu nepatiesības zilbi?” Šeit manis teiktais saturēs daļu no Garīgās pasaules. Tie, kuri spēj kaut mazliet ieskatīties Garīgajā pasaulē, redzēs, ka tas jau ir noticis fakts. Vispirms lietas notiek Garīgajā pasaulē un tad tās realizējas materiālajā pasaulē. Punkts ! Tam tā būs notikt, Latvija būs brīva no visiem salašņām!

Redzi, paziņa, kad vairs nenāksi pie manis kā anonīms jautātājs, tad arī daudz kas mainīsies uz labo pusi!

21.07.2013.          LRTT

Rūpīgi slēptā patiesība

Ja saproti krieviski, tad noteikti noskaties:  http://www.youtube.com/watch?v=tIKA4xjxMec

Atfiltrē šovi(RU)nistiskos gružus un TU uzzināsi taisnību par cionistu mērķiem arī attiecībā uz latviešiem.

You may also like...

7 Responses

 1. ANDRIS 7 saka:

  LABRIT!
  NEKO NEVAR AIZSUTIT. WORLD PRESS BAIDAS.
  LATVIJA NAV TERITORIJA KOMANDEJAMAM AITU BARAM,bet BRIVPRATIGS VEIDOJUMS.
  JA KADS STADA TEMAS, SEVI,PREZIDENTUS,ARMIJAS,MELNOS SPEKUS AUGSTAK PAR
  LATVIJU,tad LATVIJAS nav,un viss,ko daram un rakstam ir lieks.

  PALDIES.

 2. Tautietis saka:

  Nebiju domajis apgrūtināt ar saviem komentāriem .Tomēr kas Draugiem portalā tika publicēti apmelojumi un murgi par H 86, Silaraupu un rožkalna ,ka H 86 runas vīra murgi , es tomēr nolēmu uzrakstīt , Vajadzēja man to izdarīt agrāk pat vakar ,kad tur mani 7 garie aizstāvošie komentari atspēkojot murgus un tad vel nebija izdzēsti .Šodien mani visi komentāri tika izdzēsti , bet par brīnumu netiku bloķēts Nevēlamu personu ari kangari parasti bloķē , bet kangariene Kristīne Liepiņa tomer tik zemu nenolaidas .Visvairāk šokēja rožkalna “varonība” ,ka H86 runas vīram un ejot pie Brīvības pieminekļa. Es jajautāju no kura laika viņš ir H 86 un tur gājis ? Atbildes nebija .Tāpat Amerikas balss un Brīva Eiropa tiek nosaukta par CIP ruporu un ka VDK ari deva svētību H 86 ar to sadarboties .Visiem ,kas cīnījās pret okupaciju esot maksāts no CIP. Es neesmu saņēmis ne kapeiku un to nav saņēmis ari ne H 86 neviens cits pariots . Vēlāk gan trimda naudiņas citi piesavinājas .Tāpat ir apšaubits Silaraupa un H86 varoņdarbs un uzdrošināšanās pie Brīvības pieminekļa 1987 gada 14.jūnijā , liekot to komatiņos , tas to izsmejot ,ko var vienīgi darīt latviešu nīdēja ,ka k.liepiņa . Visus šos nelietīgos murgus pat sapņos nevar izsapņot !!! iepiņa ņirgājoties par tiem kuru vārdi vesturē ierakstīti zelta burtiem ir speciāli apmācīta provokatore .Viņa pat nogāja tik talu ,ka VDK 14. jūnijā nemaz netaisījās apcietināt un ari vēlāk .Tad nezin kādēļ tad tad H 86 bieži tika aizturēti un LG kungs pat ielikts citumā ? Izrādās , ka maita ir pat bijusi Minhenē RBE birojā. Varbūt kāds zin ,kas tā ir par nolādēto maitu kristīni liepiņa ?
  Lūk murgi bez maniem izdzēstiem aizstāvošiem komentāriem
  http://www.draugiem.lv/stipraimunitate/blog/?p=10299406

 3. Os saka:

  Andri 7 un citi,nav ko cikleties uz Velnu aizskarumiem,to jau Velni grib,lai aizskartu un tadejadi taisitu ” tiltus”. Daram,rakstam un esam netrauceti.

 4. Anglis saka:

  Os citi velni, kas tu būtu eņģelis, eņģeļi citus neapsaukā, tukšmuldoņa tu esi, steidzami pie dakterīša aūūūū!

 5. Os saka:

  Un ta,ka tad Velns ierapas Dieva vieta-nu ne jau visos! Zidisma ekspansija agresiva atnaca lidz mums 10.gs.,uzbrukot Prusijas robezas-karalaucos,tad zidKristiesi slepkavoja visus viriesus un zenus vecakus par 10 gadiem. Sievietes,laupijuma mantas veda prom verdziba. Sie Kristianizacijai piederosie rituali ietilpa visas kristianizejamajas zemes. Tas ir ta,ka bernu atstaj bez vecakiem un iemaca jauno-Dziveszinu,tadu,kadu nu pieprot sie jaunie vecaki. Materials jau ir-berni,tauta,bet macits jau tiek ar Valsti zidmilestiba,sapratne pret laupitajSlepkavam, vispar tiek audzinati ar Velniskigu garu. Mili visadus meslus okupantVieplus un rams esi,vergi jau visiem ir vajadzigi. Vergturiem protams un tie ir zidi ar savu religiju judaismu,savukart kristietiba ir vergu ticiba,ar daziem religijas ritualiem magiskiem,lai apdullinatos. Ta Velns klust Dieva vieta. Savukart nevajag man teikt ko man vajag darit,tad es neteiksu kur tev pamulkim vajag iet,bet nu jau par velu,pats zini…

  Admins
  Pareizi, kristietība ir tā, kas ieaudzina verga GARU civēkā.
  Kristietība ir sātanisma neatņemama sastāvdaļa.
  Latviešu revolucionāri 1905. gadā bija vieni no pirmajiem, kuri nostājās pret šo vergturu “iestādi”.
  Toreiz radās vienreizēja dziesma ar vienreizēju melodiju:
  “Kam skaniet jūs drūmajie zvani / Par velti, es neiešu tur…”
  Ar gadsimta nokavēšanos, bet mēs izmēzīsim no latvju zemes šo sātanisma relikviju.
  Ne jau velti arī Kristus ir sacījis, ka nāks otreiz.
  Ja viss būtu noticis kā viņš mācīja, tad otreizējai atnākšanai vajadzētu izpalikt.
  Kristus nebija žīds, bet gan aramietis, kurš nostājās pret jūdu sātanisko ticību, kā rezultātā tika zvērīgi no šo sātanistu puses noslepkavots.

 6. Os saka:

  Nu ka tad Kristus nostajas pret judaismu,ja vins atzina judaisma bauslus? Atzina visu zida Moiseja macibu un citus zidu viltigos rabinu tekstus.Kas tiesi maca paklaut verdzibai citas tautas-nezidu.Kristus mums ir svesa maciba un tadu macitaju ir pilna Pasaule. Pretstats judaismam ar judeoKristietibu ir tikai Paganisms,sis vards gan ir ar zidiem nodefinets,bet laij jau paliek,neka launa varda paganisms nesaskatu. Pestisanas dogma gan tiesi nak no judaisma,Islama ta ari ir lidziga. Ir tacu reinkarnacija paganisma ,kur nevajag izdomat nekadas augsamcelsanas ar Mesijam. Latviets,ka ari ikviens pagans pec naves nonak uzreiz pie Dieva,vai gluzi preteji pie Velna un nav jagaida rinda uz pestisanu. Mums Latviesiem ir pasiem sava Tautas religija un pie tas ir jaturas,ta ir milziga informacija,ar celu uz musu Brivibu ar musu tiesibam. Varu piekrist,ka loti izkliedeta lauka ir musu Tautas religijas kanoni,nu japiestrada pie ta-sadot labas gramatas.

  Admins
  Nepierakstīsim žīdiem to, ko viņi nav veikuši.
  Bibele pamatā ir sastādīta no mūžsenām gudrībām, protams, ar daudziem Sāta iestarpinājumiem.
  Žīdi šīs gudrības ir centušies pierakstīt sev.
  Kas attiecas uz “mūsu” desmit baušļiem, tad tiem nav nekāds sakars ar jūdiem.
  To vecums ir vienāds ar Dieviķās Pasaules Esības vecumu.
  Kristus nerunā pretīm DABAS “reliģijai”- pagānismam.
  Mēs savu pasaules uztveri atjaunosim un tieši to mums palīdzēs Kristus, kad Viņš otreiz šeit ieradīsies.
  Komunisti, cionisti, tā saucamie kristieši un visi pārējie sātanisti, tiks fiziski aizslaucīti no šīs pasaules.

 7. Os saka:

  No Israelas ” apciemot” mus ielido zidcionas viens no galvenajiem Banditiem teroristiem. Un Latvju tavai jau ir izteikts-Nosodijums un kauninajums,ka vajag A.Berzinam obligati piedaloties Rumbula-atzit Latvju tautas lidzdalibu zidu sausana. Absurds-ta bija tikai dabiska un logiska Latvju tautas aizsardziba pret musu tautai nodarito genocidu ar zidu tautas lidzdalibu 1940-1941(Baigais gads) ar zida SIMEONA SUSTINA ka izpilditaju. Latvju tautai ir janoteic likums-ka ikviens zids Israelas,kas ir vinu amatpersona,ierodoties musu Zeme,no lidostas pirmais apmeklejums lai ir-Stura maja,kur publiski ar TV sis pasakums tiek-ieprotokolets un Israelai ka visu zidu izdaritu noziegumu mantiniece nozelo zidu tautas izdaritas slepkavibas-genocidu izdaritu pret Latvju tautu. Vajag Saeima iesniegt sadu likumprojektu apstiprinasanai. Ta ka Mes cietam,tas zidu sausmas,teroru ar genocidu,ta neviens nav cietis.

  Admins
  Par to jau arī LRTT cīnās, lai žīdi un krievi tiktu starptautiski nosodīti- no Latvijas izraidīti.
  Pieņemt LIKUMU, kas uz gadu tūkstošiem, par noziegumiem, ko viņi veikuši pret latviešu tautu, viņiem aizliegtu mūsu Dzimtenē “soli iespert”.
  Mēs arī to panāksim, lai arī cik neticami tas liktos.
  Dieva Likums to paredz.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.