Piedāvājums A. Rubina kungam

L. Grantiņa piedāvājums A. Rubina kungam

 

God. A. Rubina kungs !

 

Es piedāvāju jums sadarbību Latvijas Republikas Tiesiskuma atjaunošanā.

Mans priekšlikums: Nodot patreiz Jūsu vadīto LATVIJAS ATDZIMŠANAS PARTIJU manā(L. Grantiņa) pārziņā. Es kļūstu par partijas vadītāju, bet Jūs par L. Grantiņa vietnieku.

Jums, Rubina kungs, taču ir saprotams, ka bez kardinālām izmaiņām partijas PROGRAMMĀ, pat procentu vēlēšanās neiegūsiet.

Par partijas programmas pamatu jākļūst HELSINKI- 86 Latvijas Tiesiskuma atjaunošanas 11 PUNKTIEM un 1949. g. Ženēvas KONVENCIJAS īstenošana LR. https://tautastribunals.eu/?p=40635

Es Jums atgādināšu: Jūs taču uzrakstījāt ziņojumu DP par manu darbību un mani nodēvējat par psihiski slimu cilvēku: https://tautastribunals.eu/?p=31783 (Izskaidrojiet sava ziņojuma loģiku. Jūs taču cīnāties pret šo netaisno sistēmu, bet tajā pašā laikā lūdzat tai palīdzību ?)

Mans piedāvājums, ņemot vērā to, ko esiet veicis pret manu personu, domāju, ka ir ļoti pretīmnākošs. Man Jūsu draudzība nav vajadzīga, tā kā par manu uzbāzību variet neuztraukties.

Manis iesūtītie cilvēki ieņems 1. 3. 5….utt. vietu, bet jūsējie 2. 4. 6…. .

Neskatoties uz visu varas orgānu pretdarbību, mēs iegūsim nospiedošo vairākumu nākošajās vēlēšanās.

Mums visiem zināmo apstākļu dēļ, mani pārstāvēs manis norādīta persona.

Nepiekrišanas gadījumā, jūsu rīcību uzskatīšu par sabotāžu pret latviešu tautu un šo “uzskatu” pievienošu iepriekšējai LIECĪBAI par Jums. Agrāk vai vēlāk, bet Tiesiskums tiks atjaunots un Jums būs  par visu jāatbild tiesas priekšā. Ar Jūsu piekrišanu sadarbībai ar H- 86, Jūs iepriekšējais “grēks” tiks dzēsts.

Vēl es labprāt gribētu zināt, kā Jūs tikāt pie šī partijas nosaukuma, jo pēc būtības AP ir H- 86 politiskās darbības turpinājums ?

Tam apliecinājums, ka es Jums aizsūtu šo PIEDĀVĀJUMU ar zīmogu uz šīs veidlapas.

 Ceru, ka nesekosiet J. Bordāna piemēram…. .

 01.05.18     L. Grantiņš LRTT & H- 86

04.05.18                             L. Grantiņš

V. Freimantāla viedoklis:

Par partijas darbību.
Mi 02.05.2018, 12:17

Balstoties uz faktu, ka H86 darbība praktiski Latvijā ir varmācīgi apturēta jau pašā tas darbības sākumā un brīva cilvēktiesību aizstāvības sabiedriska darbība ir tikusi traucēta – Atdzimšanas partija aicina latviešus vienoties kopīgā talkā – iztīrīt valsts korumpētos varas “Augeja staļļus”!

 
 Dot iespēju vēlētājiem balsot par starptautiski pazīstamu Latvijas patriotu antikomunistu partiju – ATDZIMŠANAS  partiju.
 
 Demogrāfiskās katastrofas apstākļos, kad valsts vadītāji bezatbildīgi “taisa” parādus – AP pieturās pie cilvēktiesību aizstāvības grupas H86 deklarētajiem principiem.
 
 Ieverot starptautiskās cilvēktiesību normas un ratificēt visus  ES sociālās hartas punktus  – atgriezt Latvijā tiesiskumu un latviešiem lepnumu par savu valsti, tā ir Atdzimšanas Partijas būtība un sūtība!
 
 Vajātais un pazemotais H86 pamatlicējs, trīszvaigžņu ordeņa virsnieks Linards Grantiņš ir uzskatāms par atmodas sācēju, bezkompromisa Latvijas patriotu un komunistu mocekli – kādēļ dot iespēju vēlētājiem balsot par viņu ir iespēja nomainīt komunistu un čekistu korumpēto varu Latvijā likumīgā, demokrātiskā veidā!
 
 Tas, ka latviešiem pārmaiņas ir nepieciešamas nav jāpaskaidro!
 
  Atdzimšanas partijas un Helsinku 86 sadarbība ir mūsu bērnu nākotnes, mūsu Latvijas nākotnes pamats!
 
  Latvijas Daudzbērnu Ģimeņu Biedrības dibinātājs, demogrāfiskās un kultūras programmas “Namejs” vadītājs Valdis Freimantāls.
 

 

 

 

 

 

You may also like...

12 komentārs

 1. Tante tirgu. saka:

  Iespeja.
  Cilvekam tiek dota Vienreizeja Iespeja- nolikt TAUTAS INTERESES augstak par savejam!
  .
  .
  .
  Admins
  Domāju, ka A. Rubins DP žīdu bandas intereses nolicis augstāk par tautas interesēm…. .

 2. Valdis Freimantāls saka:

  Ko nozīmē manis pieminētie “Augeja staļļi”?

  Rīgas Latviešu Biedrību atjaunoja ar speciālu likumu par RLB atjaunošanu un 1940. gada Blaua (sabiedrisko lietu ministrs) pavēli slēgt Rīgas Latviešu Biedrību un Rīgas Latviešu Biedrības namu nodot PSRS bruņotajiem spēkiem, -uzskatīt par spēkā neesošu no izdošanas brīža!

  4. maija valsts Latvija pēc 1993. gada 18. februāra nakts, kad varmācīgi un pretlikumīgi tika iznīcināta likumīgi atjaunotā Rīgas Latviešu Biedrība, aizliegti tās 1938. gada statūti, izlaupīta mana kultūrvēsturiskā ekspozīcija, sastāvoša no 10 000 unikāliem eksponātiem, mērķtiecīgi visus šos 25 gadus slēpj kriminālnoziedzniekus! (Sadalot laupījumu sava starpā un izrakstot sev “ALGAS” par kriminālnozieguma veikšanu).

  “Augeja staļļi” ir maigi teikts!

  Īstenībā prokuratūra, tiesa, saeima ir pretlatvisko spēku prettiesisko darbību piesedzēji!

  Lūk, kādēļ ir nepieciešamība reformēt NOZIEDZĪGO un prettiesisko Latvijas valsts politiku, kas vērsta pret tautas interesēm un nesusi NEIZMĒROJAMAS ciešanas latviešiem! (Prasījusi jau 10 000 latviešu pašnāvības un latviešu ģimeņu masveida bēgšanu no 4. maija valsts).

  Lūk, kādēļ ir jāpārtrauc NEKUSTAMĀ īpašuma nodokļa pieprasīšana no latviešiem!

  Lūk, kādēļ ir jāpārtrauc NOZIEDZĪGĀ, pret latviešu ģimenēm vērstā valsts politika!

  Lūk, kādēļ “Atdzimšanas partijai” ir jātiek pārstāvētai vēlēšanās latviešu ģimeņu tiesību aizstāvībai – Helsinku 86 virsvadībā!

  Kas ir H-86?

  Nekas cits, kā latviešu ģimeņu tiesību AIZSTĀVĪBAS instruments!

  Un latviešu ģimenēm ir svētas, neatņemamas tiesības augt un attīstīties NEDISKRIMINĒTI savā dzimtenē, savā kultūrvidē!

  Dievs, svēti Andra Rubīna iesākto politisko cīņu par tiesisku un latvisku Latviju!
  .
  .
  .
  Admins
  Valdi, Rubins vēl nav atbildējis ! Nedēļa jau apritējusi. Tas norāda, Rubins nav nekāds Tiesiskuma atjauntājs, bet tā likvidators.

 3. Valdis Freimantāls saka:

  Atbilde uz L. Grantiņa teikto: “Valdi, nedēļa pagājusi, bet Rubīns nav atbildējis”.

  Linard, krietnais un patiesais cīnītāj, saproti Andra Rubīna stāvokli šeit Latvijā! Viņš ari nav teicis nē!

  Andri zinu no Latvijas Daudzbērnu Biedrības dibināšanas laikiem – atvērts, gudrs, apzinīgs, krietns un darbīgs kā vilciņš savā rotācijā!

  Ir jāizstrādā metode, lai mēs (Latvijas komunistu ellē dzīvojošie) netiktu samalti politnezvēru dzirnavās!

  Mēs šeit Latvijā esam pilnīgi beztiesīgi un pastāvīgi apdraudēti. (Pats zini, ka komunistu un čekistu monstriem likumu nav, goda nav un viņi visu dara ar svešām rokām), (suģestīvi iespaidojot ).

  Domāsim kopīgi!

  Atradīsim metodi kā panākt rezultātu! Nesteidzies , lūdzu ar secinājumiem!

  Protams, Tavs reitings ir visaugstākais un Helsinki 86 ir atmodas sākums, bet praktiski H86 darbība ir Latvijā aizliegta. (Nav nevienas vietas, kur helsinkiešiem pulcēties, satikties, pieņemt rezolūcijas un strādāt cilvēktiesību aizstāvības jomā).

  Vai izlasīji A. Rubīna grāmatu “Nepadodies”?

  Tur viss ir pateikts skaidri un tieši – es lasīju un raudāju lasīdams!

  Ari esmu nosūtījis A. Rubīna kungam vēstuli ar lūgumu iesaistīties H86 cilvēktiesību aizstāvības kustībā. Atbildi vel neesmu saņēmis, jo Tavs piedāvājums ir tik pēkšņs kā zibens spēriens!

  Pie tam mūsu cīņa ar pretlatvisko varas hidru ir augstākās uzslavas vērta – ne katrs uzdrošinās teikt patiesību apbruņotam, trakam slepkavam acīs!

  Mēs ar Tevi to darām, diemžēl ne katrs ir uz to spējīgs.

  Gulēt zem komunistu un čekistu giljotīnas (Bet visi patrioti Latvijā guļ ar sasaistītām rokām uz asiņainā bluķa), kamēr neviens žurnālists neuzdrošinās par to tikai uzrakstīt, ir pašuzupurēšanās, ko aizmirsīs ka pašsadedzināšanos pie Brīvības pieminekļa.

  Par viņu – Jelgavnieku Buiķi (Varu kļūdīties uzvārdu minot) neviens neko un nekur pat nepiemin pušplēsta vārda! Bet viņš pie Brīvības pieminekļa sadedzinājās, cerēdams, ka viņa upuris un mokas piesaistīs uzmanību pasaulē un mainīs Latvijas pretlatvisko valsts politiku!

  Bet Palehu Čehi godina, viņš nav aizmirsts!

  Pat naudas zīmē slepeni iestrādāts un katram čeham zināms!

  Domāju tikties ar A. Rubīnu un pārstāvēt H-86 intereses personīgā sarunā.

  Protams, ja H-86 varēs piedalīties saeimas vēlēšanās – tas jau būs solis uz priekšu – tiesiskuma atjaunošanā.

  Bet neaizmirsīsim, ka viņiem ir visi “trumpji” rokās, visa vara un visa Latvijas nauda!

  Neaizmirsīsim, ka viņiem ir simtgadīga pieredze kā noturēt varu savās asiņainajās ķetnās!
  .
  .
  .
  Admins
  Valdi, Tu arī neesi apjēdzis mana piedāvājuma būtību.
  Es nepiedāvāju Rubīnam palikt par “grantiņu”, bet tikai dalīties ar partiju, kura nemaz nav viņa.
  Manu piedāvājumu var nepieņem tikai tas, kurš strādā šīs sistēmas labā.
  Valdi, tā nav diskutējama tēma.
  Es paņemu mums nozagto partiju atpakaļ un Rubins var palikt pie saviem uzskatiem !
  Viņam neviens neko nevar “piesiet”, jo nav aiz kā siet.
  Atkārtoju: mani var nepieņemt tikai tas, kurš strādā šis sistēmas labā(arī gļēvie strādā šīs sistēmas labā).
  Ja viņš līdz šim nav devis pozitīvu atbildi, tad tāda vairs nesekos.

 4. Els saka:

  Vispār jau pati daudzpartiju sistēma ir domāta šķelšanai . Un cimdaris tur ir kā pielīmēts … :))), tas tā , ja kāds domā par demokrātiju … :D

 5. a saka:

  Valdim.Man ir tikai iebildums pret Jūsu izteicienu”Latvijas komunistu ellē dzīvojošie”. Tie jau sen nav nekādi komunisti, viņi ir nodevuši visus komunistu ideālus, karjeristi melojuši jau padomju laikā. Vakar medijos varēja redzēt franču komunistus demonstrācijā pret Makrona reformām. Lūk, īsti cīnītāji. Bet Latvijā komunistu partija jau sen kā aizliegta, kādi te vairs komunisti, vieni vienīgimežonīgie kapitālisti valda.
  Piedodiet, ka iejaucos, vnk traucē vēl arvien komunisma piesaukšana.
  .
  .
  .
  Admins
  Kādi komunisti, kādi mežonīgie kapitālisti…?
  Visprimitīvākie noziedznieki, kurus piesedz Krievijas -Izraēlas habadisti un, kuri ir jāiznīcina kā mēra baciļi… .

 6. Els saka:

  Ne viņi bija komunisti , ne tagad kapitālisti … un arī nekāda elite ne , ja nu vienīgi parazītu . Tas pats attiecas uz sociālo spēli – demokrātija , bet ja papēta tuvāk , tad redzam feodālisma pazīmes . Labi ,ka tie ir viņu beigu akordi … .

 7. Valdis Freimantāls saka:

  Atbilde a

  Ja nesaukšu komunistus un čekistus kā visa vaininiekus Latvijas valsts traģēdijā, tad tā noņemšu apsūdzību pret viņiem vispār!

  Tas nozīmē, kad viņu noziegumi tiek piedoti, aizmirsti un norakstīti!

  Tieši to grib panākt viltīgā sarkano briesmoņu banda – lai ar ikkatru jaunu likumu – noņemtu atbildību no priekšgājēju pleciem!

  Un tas strādā – blēži sanāk kopā un nolemj ka vairs nebūs komunisti un čekisti (Paraksta papīriņu un noņem atbildību paši par saviem noziegumiem).

  Šeit Linards Grantiņš asi iebilda – “VISPRIMITĪVĀKIE noziedznieki”!

  Katram ir jāsaprot, ka nozieguma slēpšana ir nākamais solis uz jaunu (Vel briesmīgāku) noziegumu.

  Helsinki 86 ir radīta, nevis lai slēptu, bet ATKLĀTU noziegumus, ko pastrādājuši komunisti un čekisti. (Viņi nav sodīti vispār)

  Mēs visi zinām ka Komunisti un čekisti pilnībā pārvalda šodienas Latviju, ievietojot nozīmīgos valsts pārvaldes orgānos , rūpīgi atlasītus kadrus! Un šiem kadriem nav kabatā kompartijas biedra apliecība, vai KGBista “korkas”.

  Tāpat kā pēc bankas aplaupīšanas veikšanas noziedznieks noņem masku un pa ielām nestaigā ar pistoli rokās un masku uz sejas. (lai viņu nesaķertu, neatpazītu un nesodītu).

  Pie tam atceramies, ka visus NOZIEGUMUS komunisti veic ar citu rokām (nozombētu vai iebiedētu, vai apmaksātu cilvēku rokām).

  Un tas tikai tādēļ, lai izvairītos no atbildības – no soda!

  H-86 princips ir atklāt un saukt pie atbildības nozieguma veicējus (gan pasūtītājus, gan izpildītājus).

  Helsinku 86 uzdevums ir iedziļināties lietu būtībā. (Tādēļ pastāv interneta vietne www “Tautastribunals.eu.)

  Tādēļ lasītājiem dota iespēja analizēt notikumus un domāt patstāvīgi, un piedalīties H-86 darbā!

 8. kas galvās? saka:

  Nu arī labi laiž – “Latvijā komunistu partija sen aizliegta“. Kā var būt aizliegta, ja joprojām komunisti groza kloķus. Resp. – sēž augstos amatos.Un rullē kā rullējuši, pat sit pie krūts un saka – es ar to, ka esmu komunists/e, lepojos. Kā krievu/padomju laikā iestudēja teātri dzīvi, kur runā vienu, bet domā un dara citu, tā tas teātris nebeidzas. Saka, ka komunistiskā partija aizliegta, bet darbojas uz pilnu klapi, saka ir demokrātija, bet patiesībā neviens viņu vēl nav redzējis.
  Saka, ka ir neatkarība, bet esam līdz ausīm atkarībās – no alkohola, nikotīna, narkotikām, netikumiem – bezatbildības, porno, prostituēšanas – ģimeņu, kā valsts pamata nodrošinājuma, graušanas, melošanas, blēdīšanās, netaisnas tiesāšanas, slinkošnas, valsts iztirgošanas.
  Saka, ka ir sava valsts, bet kā var būt valsts, ja nav savas naudas, savas bankas, nav pamatiedzīvotāju (vairumā ir sabraucēji un caurbraucēji, kuri pieprasa atdot valsts vadību viņiem), nav teritorijas un īpašumu, jo lielākā daļa ir iztirgoti,nav pat savas idejas par valsti un tie retie, kam tā ideja ir, tiek turēti žņaugos – cenzūras, iebiedēšanas un apvainojumu žnaugos.
  Saka, ka ir sava valoda, bet tā, tāpat kā tautasdziesma iekš Edgara Liepiņa“ Sibīrijas tango“, “..skuju svārkos pie durvīm bikli mīņājas (kļūst ne saprotama, ne funkcionāla – darba vietās tai ir ne noteicošā loma, bez angļu un krievu, darbu nedabūsi, ne droša savā pastāvēšanā). Un simtgades “svētrunās“ tiks piekopta krievu/padomju laikā iekodētā liekulība, divkosība – slienāsimies ap neatkarībām, brīvībām, laimībām, kad patiesībā apkārtne pilna ar pilnīgi pretējo.

 9. apjukushais saka:

  Es vairs pilnigi neko nesaprotu. Pastavoshaa vara, taa saucamaa ”ELITE” faktiski eed no rokas – ASV un ES. Kaa ASV, NATO, ES liek, taa arii muusu pakalpinji dara, pat daudzreiz skrien veejam pa priekshu, lai tikai vareetu iztapt shiem. Bet juus sakaat, ka Latvija ir Krievijas klons. Ja speejat, tad paskaidrojiet. Vai tad bijushie komunjagas buutu apmetushi tagad kazhoku otraadi?
  .
  .
  .
  Admins
  Neesmu ievērojis, ka bijušie komunisti un Latvijas izzadzēji darītu kā ASV, NATO un ES liek. Viņi dara kā Krievija(Izraēla) liek.Vai tad AS nav ķērušies Latvijas “banku sistēmai” pie rīkles… . Latvijas komunistu ELITE need no ASV rokas, bet no latviešu tautai nozagtā… un ASV tagad grib darīt galu šai noziedzībai… . Nekādu gudrību jau Tev neiznāca pateikt… .

 10. a saka:

  Tie mūsu pārkrāsotie “komunisti” ir labi baroti, ģērbjas lepnās drēbēs u.t.t. Bildēs redzētie franču komunisti ir vienkārši ļaudis, kas cīnās pret saviem apspiedējiem. Un tāds ir tautas vairākums “demokrātiskajās” valstīs.
  Vienīgi es varētu piekrist tam, ka mūsu varenie un bagātie jau dzīvo komunismā, pēc principa – no katra pēc spējām, katram pēc vajadzībām.
  Ja atceramies, tad sociālisma princips bija – no katra pēc spējām, katram pēc padarītā darba.
  Tikai komunisma teorētiķi bija šos principus domājuši ieviest visai tautai’ nevis izredzētiem kopumiem.
  Un, jā, bandītisms…bezsirdība…

 11. Inese saka:

  Ja A.Rubīna kungs piekritīs, tad man beidzot būs par ko balsot. :)
  Man nav bail atzīties un nav bail tikt nosodītai par to, ka vēlēšanas vienmēr esmu boikotējusi un LV vadošajiem nekad nav bijusi ticība. Man vienkārši sirdsapzińa nełauj par cūkām balsot!
  Kāda sieviete, kura, savā laikā, pašvaldību vēlēšanās tika darbojusies par skaitītāju, man kādreiz tika pastāstījusi, ka tur tādas šmugulēšanās notiek! Es tikai ceru, ka šajās dienās tā vēlēšanu sistēma ir uzlabojusies un kaut ko viltot vairs nav tik vienkārši.

 12. ES saka:

  Kāpēc šo sadarbību nepiedāvāja TB/LNNK?

  Inese sagt: Kāda sieviete, kura, savā laikā, pašvaldību vēlēšanās tika darbojusies par skaitītāju, man kādreiz tika pastāstījusi, ka tur tādas šmugulēšanās notiek! Es tikai ceru, ka šajās dienās tā vēlēšanu sistēma ir uzlabojusies un kaut ko viltot vairs nav tik vienkārši.

  ES sagt: Nekas vēlēšanu sistēmā nav mainījies. Kamērt pie priekšsēža amata tiks stutēts Arnis Cimdars, tikmēr uz demokrātiskām vēlēšanām, kurās balsis tiek pirktas un pārdotas var necerēt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *