Sandra Briķe. Okupanti ir daļa no mūsu tautas ! (papildināts)

Labprāt gribētu zināt, Briķes kundze, vai šis ir Jūsu komentārs:

Sandra Briķe

03.08.2018. 09:47

Pilnu komentāru saraksti variet lasīt šeit: http://pietiek.com/raksti/atklata_vestule_lato_lapsam/komentari/1

Vai tiešām, Sandra(kāda lasītāja komentārs uz kuru Briķe atbild)?

Valsts glābšanas programa? No kā valsts jāglābj? Vai to var izdarīt ar programu? Ar TV programu avīzes izskatā tikai mušu var nosist! Lai glābtu valsti kā tādu.. un kāpēc? Un kā vārdā? Glābt glābšanas pēc? Jums jāsaprot, ka ar migrāciju cionisti nomaina nācijvalstis uz valstsnācijām. Kuru esat gatava glābt? Kā gan to var izdarīt bez naudas līdzekļiem? Ar krievvalodīgajiem un migrantiem?


Sandra Briķe:Lai gan cerību maz, tomēr jāizmanto katra iespēja, jo šī galu galā ir mūsu koptā zeme un Mājas.

Krievvalodīgie ir daļa no mūsu tautas un iestādes ar saviem paņēmieniem izšķīra ne tikai jauktās ģimenes un liedza pilsonību šeit ilgstoši dzīvojošiem, bet tādā pašā veidā to liedza lietuviešiem, kas dzīvo ilgstoši Latvijā un runā latviešu valodā, bet dažs labs latvietis nav iemācījies latviešu valodu.

Es redzēju kā imigrācijas dienesti, pasu galdi, Naturalizācijas pārvalde cilvēkus pazemoja. Tātad. ne jau tautībā ir problēma, bet problēmā ir galvā, taisnīgumā un sirdsapziņā, un to, ko ir izdarījuši gan vēsturē paši latvieši saviem tautiešiem un mani bijušie kolēģi latvieši aiz skaudības un zemiskiem instiktiem pierāda, ka lielai daļai latviešu nav vēlmes saglabāt šo Zemi, valsti un bērniem šeit nākotni, bet varas un ” krēsla”dēļ ir gatavi ”pārgrauzt viens otram rīkli.

Šajā valstī cilvēktiesības tiek pārkāptas katrā jomā un gandrīz pret katru cilvēku, bet man šeit jāpaliek dzīvot, varbūt piedāvāsiet citu valsti, uz kuru pārcelties!

Ceru sagaidīt atbildi !

Veiksmi un veselību !

L. Grantiņš

Lūk, Briķes kundzes atbilde:

Mi 08.08, 19:20Sie

You may also like...

5 Responses

 1. ej nu ej saka:

  Grantiņ, ja viņa tiktu stūrēta no kāda kantora, tad nebūtu vajadzības publicēties šeit, tad būtu pieejami lielāki mediji :)
  Vajag stutēt un atbalstīt savu tautu, tikai neaizmirst, ka nelieši ir katrā tautā. Var jau nosaukt viņus par krievžīdiem vai kā savādāk, bet ja viņu dzimtā valoda ir latviešu, un viņi paši sevi par latviešiem uzskata?
  Daudz netaisnību ir nodarīts vienkāršajiem, nabadzīgajiem cilvēkiem’ domājams, ka tiesnese to vislabāk zin. Toties bagātie priecīgi draudzējas savā starpā neatkarīgi no tautības, kā mēs to redzam glancētos žurnālos.
  Jāpiebilst gan, ka krievi ir vienoti savā starpā, vai tā ir organizācija, vai kā…
  .
  .
  .
  Admins
  Tava doma ir galīgi aplama, jo tu uzskati viņus par muļķiem…. .

 2. O.Migla saka:

  Sandra! Tu tak pati zini! Dzīvojot okupētajā=totalitārajā LV (krieviajas FSB=DP=KGB) tev nav variantu. Kādreiz…90 Tu varētu atnākt pie mums (zs) un mēs Tevi nosargātu,bet tagad-nav kur iet Tev…un mūsu nav LV…nekādas ietekmes..(zs). Vai nu brauc projām noLV…vainu viņi Tevi nožmiegs…un par ko(nauda jau iztērēta) tu zini to pašu ko es ….tiesnese bijušà!

 3. AGedroics saka:

  Baigais brīnums, ieraudzīji kārtējo okupantu dirsu laizītāju !!! :)

 4. Inese saka:

  Pirmkārt, Sandrai ir łoooti lielas dusmas uz saviem bijušajiem latviešu kolēg’iem, un no šejienes arī tas neveiksmīgi izvēlētais vārds “bālelińi”.
  Otrkārt, vińa neaizstāv visus krievus. Viss ko vińa pateica ir tas, ka ir arī tādi krievi, kuri Latvijai ir lojālāki par daudziem latviešiem. Zini, Linard, uz šo tēmu es daudz strīdējos ar to Cilvēku, kurš tika darbojies Jāńa Rības komandā. Vińš man vienmēr uzsvēra to, ka nedrīkst visus krievus likt vienā maisā, jo vińš Latvijā daudz zinot tādus, kuri ir riktīgi Latvijas patrioti, godīgi cilvēki un nekad nepāries putiniešu pusē.
  Es tādus nezinu, tāpēc man grūti spriest.
  Treškārt, Sandrai un Tev Linard patiesi rūp Latvijas liktenis, un tikai tāpēc vien būtu jāizlīgst un jānomierinās.
  Latvijas izzadzējiem to tikai vajag, lai jūs plūktos savā starpā.
  Nesagādājiet vińiem to prieku.

  Apzinoties visu ārprāta netaisnību, kas notiek Latvijā, Sandrai ir patiesi grūti. Tā nav pārdošanās, tas ir smagums, tāpēc nav nekāds brīnums, ka vińa gribētu, lai Tu ,Linard, būtu vińai atbalsts tur Latvijā.
  Kaut arī gudra un stipra, bet vińa tomēr ir sieviete.

  PS Man tiešām liekas, ka šis ir pārpratums.
  .
  .
  .
  Admins
  Nē, Inese, šis nav pārpratums.
  Un izlīgt var ar tādu,kurš saprot un atzīst, ka ir kļūdījies.
  Viņa ir juriste un tāpēc ir muļķīgi runāt par kļūdīšanos.
  Un šī, kā redzams, nav pirmā “kļūdīšanās”, jo par viņu un viņas vīru runāja arī Prūsis.
  Tādu ārprāta tekstu neraksta parasts nesapraša.
  Katrs viņas sacītais teikums izstaro naidu/nodevību pret latviešiem.
  Par šo tekstu viņai reiz būs jāatbild tautas priekšā.
  Bet pats galvenais, viņa ir sabojājusi savu bērnu dz’vi… .

 5. Inese saka:

  Manuprāt, lielākā cilvēku dała domā sekli un viss vińiem ir vienkārši. Piemēram, ja cilvēks runā latviski, tātad vińš ir latvietis, bet ja krieviski, tātad krievs.
  Łoti maz ir tādu, kuri apzinās to łaunumu, kuru katrā tautā ienes tie antikristi- žīdi, pusžīdi un vińu apjūsmotāji.
  Domāju, ka Sandra redz netaisnību, bet neredz tos kas to dara, vai arī netic tam, ka visa łaunuma sakne ir žīdisma sērga.
  .
  .
  .
  Admins
  Pareizi saki: “un viņu apjūsmotāji”
  Par Sandru nerūpējies, jo viņa Tev, man un visai tautai jau ir iespļāvusi sejā…viņa redz visu… .

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.