H 86 & LRTT jauns biedrs- Osvalds Migla

Pasaule par vienu mazu baltu pleķīti kļuvusi bagātāka. Protams, Patiesības uzvaru vēlas lielākā cilvēces daļa, bet tādi, kuri nostājas tiešā konfrontācijā pret Ļauno, ir ļoti, ļoti maz.

Gadījums  ar Osvaldu Miglu ir sevišķs, jo pēc Tiesiskuma atjaunošanas mūsu Dzimtenē, tikai viņa GADĪJUMA dēļ vien, daudzi beigs savu dzīvi cietumā. Tie nebūs tikai tiešie tiesneši un prokurori, bet arī tie, kuru pakļautībā bija šie “tiesātāji” !

Uz apsūdzēto sola O. Miglas gadījumā nonāks arī Ģirts Kristovskis & Co, kurš Maskavas krievžīdu uzdevumā likvidēja- degradēja latvisko Zemessardzi. Tā būs ķēdes reakcija, praktiski, “čekas maisu” atvēršana.

Tuvāk par šo O. Miglas gadījumu variet lasīt šeit:

http://fronte.lv/2013/12/vai-osvaldam-miglam-ir-spriesta-taisna-tiesa/

http://fronte.lv/2013/12/latvijas-tiesu-sistema-degradejas/

17.02.18      L. Grantiņš

Es, Osvalds Migla p.k.261173-11212, parakstos zem H-86 iesnieguma EP.

Manis runātā patiesība izraisīs pastiprinātu naidu Krievijas agresīvajos okupantos. Gan ar viņiem izveidotajās un uzturētajās “atjaunotās neatkarīgās” Latvijas Valsts Drošības iestādēs, naids pret mani tikai pastiprināsies.

Nav šaubu, ka pret mani ierosinās jaunas krimināllietas un apkarinās mani ar pantiem ,pieprasot manu izdošanu linčošanai tiesā Latvijā.

Apzinos to… .
Apsūdzu viņu satelītvalsti, kuru viņi paši pārsaukuši no LPSR par LR, noziegumos pret visu cilvēci un mieru. Tie ir GENOCĪDA NOZIEGUMI.
Pilnīgi visas viņu (Krievijas satelītvalsts LR ar marionetēm varā) LR Valsts Drošības iestādes uz šo brīdi ir Krievijas(KF) radītas un uzturētas(Federālais Drošības Dienests (FSB) ir bijušais KGB).
Esmu bijušais Valsts Drošības iestādes darbinieks(līdz 06.05.1998. ZS bija Latvijas Valsts Drošības Iestāde. Līdz ar to es, kā amatpersona ar speciālo dienesta pakāpi, saskaņā ar likumu par Valsts drošības iestādēm, biju līdz brīdim, kad Zemessardze tika likvidēta).
ZS bija vienīgais latviešu tautas spēks kopš Latvijas okupācijas 1940.g. 17. jūnija nakts, kad krievžīdiskās bandas okupēja mūsu Tēvzemi !
ZS bija spēks, no kura viņi reāli baidījās, ka mēs atjaunosim LR un viņus (agresorus) likvidēsim.
Par to, ka savulaik piederēju pie ZS, tas ir: “nepareizas sociālas grupas, bruņotas un ļoti bīstamas noziedzniekiem”, es tiku un tieku represēts ieliekot mani cietumā ar safabricētu (viltotu) krimināllietu. Cietumā turot viņi cerēja, ka mani nogalinās.

Nogalinās citi ieslodzītie- zeki. Tiku turēts turpat 8. gadus kopā ar visiem ieslodzītajiem, pastāvīgās bailēs par savu dzīvību un veselību. Mūžīgā terora apstākļos, psihiski un psiholoģiski… , ka tik zeki neuzzin, ka esmu bijušais drošībnieks, ka tik mani neatpazīst kāds noziedznieks, kuru pats kādreiz esmu aizturējis, apcietinājis un iesēdinājis… .
Viņu drošībnieki, bijušie tiesneši un citi darboņi tiek turēti, nonākot apcietinājumā, atsevišķi no parastajiem ieslodzītajiem, tas ir “sarkanajā zonā”, labos kriminogēnos un sociālos apstākļos…kā nekā savējie taču !
Man tiesa konfiscēja visu mantu un vēl nekaunīgi šie Krievijas žīdi ierakstīja, ka tiesas spriedums ir latviešu tautas vārdā !
Savu vainu nekad neatzinu un izdarīto nenožēloju.
Nošāvu krievžīdiskās izcelsmes agresīvo okupantu Ščupovu brīdī, kad šis bandīts organizētas grupas sastāvā izdarīja pretlikumīgu maluzvejniecību ar tīkliem (laikam bija badā, ka jāizlaupa bija Latvijas ūdeņi). Es atklāju viņus noziegumu vietā. Centos ar labu atrunāt viņus neturpināt noziedzīgās darbības un doties prom no manas privātteritorijas, bet viņi visi piedzērušies uzbruka man, kā rezultātā bandīts Ščupovs tika sašauts bruņota uzbrukuma brīdī man ! Sašauts ar viņam pašam piederošo pistoli, kuru viņam cīņas brīdī atņēmu ! Rezultātā Ščupovs turpat uz vietas mira(nosprāga), apgānot manu peldvietu… .
Krimināllietā un procesā laikā nedrīkstēju pievienot lietai ziņas, ka pats esmu VDI darbinieks, kurš zina gan ieroču aprites likumu, gan ieroča VDI reglamentēto pielietošanas likumu. Ieslodzījumā mani turēja “melnajā zonā”, nevis “sarkanajā mentu”. Ja tiesā būtu spējis pateikt, ka esmu bijušais VDI ZS darbinieks, tad likumīgi un tiesiski mani būtu jāatbrīvo no apsūdzības un kriminālatbildības kā tādas.
Pat, kad biju jau notiesāts, domāju, ka kaut cik ir cilvēcības FSB darboņiem, prasīju lai ievieto mani “sarkanajā zonā, bet man atkal atteica, jo izrādās, ka ZS tur vietu nav !

Skaidrs, ka nav, jo par visu Latvijas cietumu Drošības daļas priekšnieku darbojās Normunds Šteinbriks, kuram tēvs ir bjušais VDK pretizlūkošanas daļas priekšnieks.

Diez kā šteinbriksēns jaunākais saņem instrukcijas no Kremļa vai caur tētuku, vai pa tiešo kā FSB ietekmes aģents ? Nešaubos, ka “satekmēta” ir visa šī ģimenīte. Savulaik, strādājot VDI ZS, mēs plānojām atjaunot neatkarīgo Latviju , jo viņu vara ir nelikumīga un noziedzīga.
Visa tā rezultātā esmu kļuvis par Aparteīda upuri. Biju spiests bēgt prom no Latvijas, kas ir mana izcelsmes ZEME- vienīgā vieta uz šīs planētas !
Šobrīd atrodos trimdā !

Latvijā atrasties man ir pamatotas un reālas bailes, ko nevar traktēt kā neērtību, jo represijas ir represijas un atkal ieliekot mani cietumā viņi noteikti mani nogalinās ar zeku rokām.
Man šie sadisti, kas mani spīdzināja ir nodarījuši tādu psiholoģisku traumu, ka satiekot šos dzīvniekus (nejaukt ar zvēriem) ārpus Latvijas teritorijas, man gribas arestēt viņus un savā cietumā izresocializēt viņus tā, ka pēc 10- 15 gadiem iznāks ārā pavisam “citi cilvēki”.

Viņi ir aptrakuši savā visatļautībā un nesodāmībā !

Viņi gan solīja 90 beigās, kad likvidēja ZSValsts Drošības iestādi, ka mūs, bijušos darbiniekus neaiztiks, bet… iznāca doties prom no Latvijas savas- bēgļa gaitās.
Ščupova slepkavību izmeklētāja bija Čuprika, bet Kušakova prokurore.

Pirmo tiesnesi gan viņi atrada ar latvisku uzvārdu, bet pārējie 6 tiesneši bija ārzemnieki, bet par to citureiz…
Nu un ko var gribēt latvietis, no krievžīdiskās nacistu bandas ? Naivas ir cerības uz likumu un uz kaut kādām cilvēka tiesībām… .
Prokurore Kušakova ar ģimeni arī ir vienreizēji odiozas personības. Vienu šie noziedznieki neizvērtēja, laikam nezināja, es taču strādāju arī Izlūkdaļā/invormācijas un man ir daudz ko pastāstīt starptautiski.
Lietā apsūdzību uzrādīja tikai man un tiesāja mani vienu. Visa tā maluzvejnieku banda, tika pataisīta par “naksnīgās dabas baudītājiem”, kuriem es esot nez kāpēc uzbrucis !

110 pants krimināllikumā ir par pretlikumīgu zivju nozveju, bet Latvijā, kā redzam, uz okupantiem šis LIKUMS neattiecas !

Lieki pat runāt… .
Man lietā pirmais advokāts bija M. Kļaviņš, bet viņam kāpņutelpā uzbruka, sasita tā, ka slims palika uz mūžu !

Tad lietu uzņēmās Inga Baltiņa, bet viņu nosita. Bandīti it kā tika atrasti… . Tad S. Vārpiņš ar N. Duļevski, tie tādi dzīvelīgāki, bet DDD avīzē tiek runāts intervijā, ka es esot pudeli alu bijis izdzēris (kaut nedzēru vispār, pat viņu tiesu visos spriedumos stāv rakstīts-ka atrados skaidrā un adekvātā stāvoklī) un, ka man sods esot jāsaņem… .

Nesaprotu kāpēc mans advokāts runā kā prokurors…varbūt no rīta ne to žaketi uzvilcis ?

Uzvilcis žaketi ar kuru viņš kādreiz strādāja par prokuroru ?
Un kā pēdējais advokāts manā lietā bija A. Grūtups. Viņš, kad uzzināja, kas ar mani noticis, solīja mani tūdaļ pārvest uz 5 korpusu (mentu sarkanā zona) un pēc pusgada dabūt ārā, sakarā ar jaunatklātiem apstākļiem un pats galvenais pa baltu velti !

Viņš teica: “No tevis naudu neņemšu un parādā nebūsi.”

Bet pēc nedēļas pa radio dzirdēju, ka Andris ir nošāvies (ar divām patronām) un man neviens tā vairāk ar nespēja palīdzēt… . (jāsāk domāt, ka A. Grūtupa nāvē arī laikam es esmu vainīgs, jo viņš kad izlasīja pret mani uztaisīto krimināllietu-tad tā saskuma, ka ņēma pistoli un nošāvās…).

Neredzot citu iespēju kā cīnīties pret bandītiem, kas apsēduši- okupējuši Latviju, es iestājos Cilvēku Tiesību Aizsardzības grupā H-86.

Lūdzu mani uzņemt.

11.02.2018.

Osvalds Migla(pagaidām no trimdas).

To Antonio Tajani, President of the European Parliament,

and the international press

ANNOUNCEMENT from the Human Rights Defense Group HELSINKI-86

HELSINKI- 86 is accusing the leadership of the European Union of genocide against the Latvian ethnos – the Latvian people. Latvia, since joining the European Union, has suffered greater loss than during its years under the Communist or Nazi occupations. Neither of these hellish regimes has managed to commit as many crimes agains the Latvian state and Latvian people, as the politicians in Brussels representing the EU. Latvian manufacturing, agriculture, shipping and fishing industries, medicine and education have been completely destroyed. As a result of the criminal activities of the EU, more than a half of Latvian working population have left the country. All of this can be described in one word –

GENOCIDE !

With the knowledge and support of the leading politicians of the EU, after the ending of the occupation of the Republic of Latvia, the deoccupation process deliniated by the international conventions was not completed. The repressive organs of the occupying power remained in place and commenced their work against the Latvian people and state, therefore against the EU.

HELSINKI- 86 has informed Martin Schulz & Co and Jose Manuel Borroso & Co on this matter, however we have not received their response. It is possible that their reply came in the form of the bloody and violent arrest of the group member L. Grantiņš in 2015, Latvia.

Latvia has gangs of KGB murderers operating in its territory, murdering Latvian patriots and supporters of democracy. The opposition are tortured and murdered in Latvia by means of psychotronic and psychotropic weaponry. After the collapse of the Soviet Union, the repressive agents remaining in the country, as well as puppet governments put in place by these oppressive forces, have murdered a significant number of Latvian citizens. There is no doubt that this can only be achieved with the knowledge and support from the leading figures in the European Union. The Latvian nation is now at its worst living conditions since the entry of the USSR criminals in 1940 and the occupation. It is paradoxical that Latvians lived better under the regime of the German Nazi occupation than in its modern state. The level of social care during the Nazi occupation was higher, which can only mean that today’s situation must be described with the most horrific of words – GENOCIDE. The current birth rates are the lowest in our nation’s history. Is it not absurd, that in one of the EU member states – Latvia – child support is of the amount of two packs of cigarettes?

Martin Schulz and Jose Manuel Borroso are the most destructive forces of the EU and nothing but provocateurs. The exit of the UK from the EU is undeniable proof of this.

Mr Antonio Tajani, it is your duty to review the case of the Republic of Latvia as a case of priority! Please consider restoring all that was robbed from the Latvian nation after the collapse of the Soviet Union, opening the secret archives of KGB agents and proceeding with decolonization a priority! We invite you to hand the EU politicians commiting acts of provocation against Latvia, therefore the European Union, over to the Hague Tribunal

The Latvian Human Rights Defense Group HELSINKI-86 (Linards Grantiņš, Jānis Zīverts, Imants Aparnieks, Valdis Freimantāls, Osvalds Migla)

Latviski: http://188.68.49.144/?p=43121

You may also like...

15 komentārs

 1. Sīrs saka:

  Es Osvaldam piekrītu – Viņi ir aptrakuši savā visatļautībā un nesodāmībā !
  Starp citu , es ari biju ilgu laiku ZS. Mēs bijām pirmie toreiz ,kuri nokomplektējās … un Kristovskis arī tur šad un tad parādījās , bet man viņš uzticību neizraisīja … acīmredzot pamatoti.

 2. Izlūkdaļa zs saka:

  Cietuma priekšniekam gar mobilajiem telefoniem ieslodzīto nedz kā viņi viņus dabūn,lieto,tā nav viņa kompetence.Priekšnieks nodrošinā Saimniecisko pusi un tikai (kartupeļus pērk…remonti…). Dotais priekšnieks “atklāja un novērsa” Medicīniskās daļas darboņu shēmu-kā tika zāles zagtas…,kā rezultātā med.daļas priekšnieks dabūja iet “pensijā”.
  To,ka šis priekšnieks “neapmierina” darboņus noziedzīgos cietumā,tad tas ir vispār zināms fakts.
  Mobilie telefoni cietumā,kā arī citos,tiek izņemti (atrasti) kvantitātē,kas mērāmi spaiņos.Un tā katru dienu. Operdaļa nav cietuma priekšnieka pakļautībā,vispār.
  Operatīvā daļa cietumu-ir pakļautībā tam pašam Šteinbrikam (Drošības daļas priekšnieks visu cietumu Latvijā),bet arī tagad viņš ir aizrotējies prom no tā amata.
  Ja reiz Latvijā pēc Krievijas principa,mākslīgi tiek gan radīta,gan uzturēta mākslīgi-Organizētā noziedzība ar Valsts LR Drošību (vienīgā ES,tādos Valstiskos plānveidīgos mērogos),tad visas pretenzijas jāadresē ir SAB un Drošības policijai ar jautājumu,kapēc viņi to dara? Un kur viņi taisās izmantot tik daudz “sataisītu” bandītu mākslīgu.
  Tas pats attiecas uz mobilajiem telefoniem cietumos,kā viņi tur nokļūst tādos apjomos milzīgos. Ja DP kabatā ir apliecība,ka viņu nedrīkst aizturēt un pārmeklēt un savervēti ar DP cietumos ir daudzi darbinieki… . Tad jautājumi par telefoniem mobilajiem,ir jāuzdod DP un SAB. Cietuma Operdaļai/Drošības,atkal te nav nekādas teikšanas. Jo viņiem ir jāpakļaujas Drošībai Valsts…un to darbinieku prasībām SAB un DP.
  Tas,šitās muļķības Šteinbriks ka vēl bija Drošības daļas priekšnieks Ieslodzījumu daļas,sastāstīja I.Spurei (priekšniece Ieslodzījumu vietu Latvijas),Ka redz zeki kaķus met pāri par žogu un ārā citi bijušie iesļodzītie noķer šos kaķus,tad “sašpuļī” ar mobilajiem telefoniem kāķi un kā jau kaķis,atrod “caurumu” žogā kā nokļūt mājās atpakaļ,cietumā. Un šitò shēmu “norija” Spure.
  Var tikai iedomāties,kādas acis uztaisītu kaķis un vispār ko viņš darītu,ja viņam pakaļā iebāztu mobilo telefonu. Bet Spure tic Šteinbrika meliem/dezinformācijai… kaķi vainīgi un šito Spure pa TV stāsta tālāk.
  …un kapēc lai Spure neticētu,ja viņai šitādus “brīnumus” stāsta viņas pakļautībā esošais Drošības daļas priekšnieks. Formālā pakļautībā,jo faktiskā viņš ir kā aģents SAB un DP.

 3. Izlūkdaļa zs saka:

  Lukjanov kompromat.lv@ Cooo… esi prātīgs..arī ar memuāriem. Cietuma priekšnieks un ne tikai, piepeši vēl daudz ko var “atklāt” un novērst.

 4. Māris M. saka:

  Kā jau ne savā zemē dzīvojošam, Igoram Lukjanovam Latvijas ģeogrāfija ir kā cūkai datorzinības – Doles sala viņam atrodoties Ogres rajonā. :D

  Un, ak, tas bruņutransportieris… (To nopirka zemessargi par saviem līdzekļiem.)

  Nekreņķējies Igor. Jums tak ir visa dižā Krievijas armija un slepenā specvienība Vagner. :D

 5. Māris M. saka:

  Pagoglēju. Palasīju.

  Arī mani un manu māti, kura dzīvo citā mūsu senču īpašumā citā Latvijas vietā, gadiem terorizē īpašuma kārotāji, kas nereti saistīti ar valdošo komunistu mafiju. Starp viņiem bija arī kāds Saeimas drošības dienesta darbinieks, salīdzinoši nesen arī bijušais ārlietu ministrijas darbinieks. Tika darīts viss, lai mūsu dzīvi padarītu neciešamu daudzu gadu garumā. Tās bija nepārtrauktas zādzības, riepu duršanas, degvielai pielietas ķīmiskas vielas, lai sabojātu tehniku, nepārtraukti krievu bandītu, kuri nespēja izskaidrot ierašanās iemeslus, apmeklējumi, kriminālprocess utt. Vārdu sakot – neiedomājams terors. Visu īsumā nav iespējams izstāstīt.

 6. Sīrs saka:

  Es kādreiz strādāju vienā firmā , kurai darbi gāja tīri neko . Domāja jau par paplašināšanos , taisīt finiera ražotni utt . Un tad tika paprasīts vienam no īpašniekiem kukulis , kuru nedeva. Tālāk sekoja jau arests ,šuva klāt visādas lietas ,sievietes nobraukšanu , veikala aplaupīšanu ,jo bija tieši tādas botas kājās viņam … :) (labi ,ka bija čeks mājās ) . Neatceros cik , bet centrālcietumā viņš pavadīja labu laiciņu ,kamēr viņa tēvs skraidīja un meklēja iespējas dabūt viņu ārā. Tā lūk dzīvojam … Un tāds gadījums nav vienīgais:

  http://play24.lv/video/11224/dienas-personiba-viesos-janis-stoknis?utm_source=draugiem.lv&utm_medium=say&utm_campaign=post_1774486442

 7. Izlūkdaļa zs saka:

  Cietumā ZS tiek lēgāli,likumīgi un tiesiski nonāvēti nogalinot atdodot šo “netīro” darbu izpildīt ieslodzītajiem. Ar Valsti atzīta cilvēku grupa,kura ir jānogalina un veiksmīgi tas tiek darīts… .Bijušie zs ir tāds sociālās kategorijas slānis,kas nav noziedzīgas dabas,pamattauta etniskā latvieši. Un cietumā nonāk viņi reti.
  Bet,no cietuma nav pasargāts neviens!
  Kopš 2000 gada,kad Saeimas deputāti pieņēma likumu-ka zs (bijušos Drošības Valsts iestādes) ir jātur kopā ar visiem ieslodzītajiem.Apcietinājuma turēšanas likums.
  Tas ir Valsts LR ar prezidentu Freibergu Vairu parakstīja šo likumu par spēkā esòšu.
  R.Vējonis “protams” nezin ka Valsts Latvijas iznīcinā kādu cilvēku grupu,kas ir strādājuši “nepareizā” Valsts Drošības iestādē ZS. Tur pat nav ko lieki runāt…
  ZS strādāja ierindā (kam algu maksāja Valsts LR) un ārrindas ZS sastāvējā etniski 99% latviešu.
  Līdz ar ko,tas 100% atbilst definīcijai par Genocīdu! 100%. Un par to ir jāinformē gan ANO,gan ES parlaments.
  Lūgums H-86 sagatavot šādu dokumentu.
  Un tas jau ož pēc Starptautiskās krimināltiesas.
  Ar Valsti tiek nogalināti cilvēki. Ar likumu pieņemtu. Valsts vajā kādu grupu,viņiem nelojālu. Tautības latvietis.
  Kopš 2000 gada,tie zs kas ir nogalināti Latvijas Valsts cietumos,viņi noteikti tiks atriebti.
  Nonāvēšana šo cilvēku,ir notikusi ar drausmīgām ciešanām. Iekaļot viņus ķēdēs un ilgstoši sitot,un pat pēc nāves iestāšanās,vairāku diennakšu garumā-ir notikušas šo cilvēku līķu apgānīšanas.
  Un tas notiek Eiropas Savienības Valstī-kur valda Krievijas totalitārais režīms.

 8. Juris Vaidakovs raksta par banku glābšanu Latvijā saka:

  https://twitter.com/JanisVingris/status/965524012548882433

 9. Izlūkdaļa zs saka:

  Bankas stāsts ticams uz 100%.
  Tas pats bija ar “Banku Baltija”. 8 mēnešus pirms bankrota,bija zināms-nenovēršamais bankrots. Viņi arī bija salikuši naudu biznesa projektos,tādos kā ekskluzīvu jahtu tirdzniecība,pilnīgs sviests. Jo tirgot gribēja tās jahtas arābiem,Saūdarabijā vai… Žīdi tirgos arābiem jahtas,ekskluzīvas un ļoti dārgas,bet pats galvenais arābi pirks no žīdiem!
  Arābu izlūkdienests “apspēlēja” žīdu banku-to ka nauda bija latviešu tautas pensionāru,tad tas tā bija vienkārši ar KGB gādību un Morozovu.Nauda pazuda būtībā. Un dilēmas priekšā nonāca žīdz Lavents. Morozovs arī pagajā malā,jo ko tad viņš,viņš jau bija tikai bankas drošības daļas vadītājs (bijušais VDK pretizlūkošanas daļas priekšnieks pēdējais). Lavents tika pamests zem tankiem viņa paša stulbuma un skopuma pēc. Godmanis savas bandas ietvaros=LR Valsts vara,arī būtu “glābis” Baltiju,bet lavents negribēja “dalīties” -atpakaļ kukuļos atgriežot tik lielas summas godmaņa ar KGB veidotai šaikai.It kā tā būtu laventa nauda personiskā (budžeta-visas latviešu tautas).
  Apslimis Lavents bija arī ar “zvaigžņu” slimību,ka spēs pats korupcijas ceļā ietekmēt izmeklētājus,tiesnešus…
  Būtībā nenovērtēja krievu VDK/FSB spēku. Ka bez moroza viņš ir parasts blēdīgs un lēts žīdels. Žīdels-kurš savervēts kā “foršovšiks” aģents ietekmes.
  Viņi jau savā starpā ir skopi,skaudīgi,ka kādam vairāk tiks un tagad jau skatās uz amatiem,kuru kolēģi var noēst-lai pats iekundzētos viņa vietā…

 10. Jānis saka:

  Politlieta ir zs beztiesība nonākot cietumā LR. Nav tiesību uz Dzīvību !
  Latvijas Valsts ar likumu slepkavo nost Cilvēkus,dēļ viņu politiskās pārliecības.
  Politiski vajāti ar Latvijas Valsti! Tas būtu patekt neko.
  Un visa LR “lasīt protošā” daļa to zin. Bet izliekas-ka norma vai tas ir!
  Obligāti grupas H86 ietvarā,ir jāiesniedz prasība Starptautiskajā krimināltiesā,te ir noziegums pret Cilvēci. Un kurš nav novērsts. Turpinās šodien un uz doto brīdi.
  Varbūt tieši tagad,tiek nosists cietumā esošs zemessargs bijušais kāds.
  Šito noziedzīgo darbību-komentāru,un rakstu,protams ka nedz prokurore Saulīte vai Šarikovi kuru tiesības tiek aizskārtas lasot LRTT,šim Genocīda kvalifikācijas noziegumam,viņi “brauks pāri”,kā akli dunduri vasaras tveicē! Un akli neredzēs… vienkārši.
  Bet Grantiņš jāsoda…tas gan,ak šis riebeklis-vienīgā publiskā vietne latviešu tautas (brīvā no neokomunistu cenzūras) LRTT.
  Gods kalpot Latvijai! Bet ne jau okupētajai krievlatvijai.

 11. Valdis Freimantāls saka:

  Tagad ir 2018. gada 12.novembris.

  Pārlasot LRTT publicēto, jāsaka, ka visu Latviju ir pārņēmusi dziļa pretlatviska valsts vara! (Komunistu un čekistu atlasītu darboņu izpildījumā).

  Kliedzoši un absolūti netaisnīgi tiesnešu spriedumi nav retums 4. maija valstī Latvijā.

  Spriežot pēc tā, ka jau 25 gadus Rīgas Latviešu Biedrībā nav iespējams darboties Latvijas patriotiem pēc biedrības likumīgajiem 1938. gada statūtiem – viss iet uz to, ka Nirnberga 2 ir tautas karstākā cerība!

  Visaugstākā atzinība Linardam Grantiņam un ģimenei par iespēju saņemt patiesu informāciju par Osvalda Miglas un advokāta Vārpiņa stingro GODAVĪRU stāju.

  Tauta gaida pārmaiņas!

 12. Zs saka:

  Okupants Šupovs, kura vectēvs 1940.gada slepkavoja latviešus un viņa dēls Sergejs Šupovs-kurš ir Padomju Savienības Valsts Drošības Komitejas štata darbonis ar LR pasi kabatā, ir nospradzis, atvainojos, no šautām brūcēm miris apdiršoties.., cik gadus iedos “šarikovi” šim latviešu cilvēkam un pie tam vēl zemessargam ?
  Tad jau ir maz… cik viņš ir saņēmis !
  P.S.
  Nošauts Šupovs, lietas izmeklētāja Čuprika un prokurore Kušakova (sevišķo lietu prokurore, kuras vīrs ir bijušais VDK leitnants).

 13. Pārskatot pagātni saka:

  1992. gada sākumā ZS rindās bija iesaistījušies 8400 zemessargu. 19.03.1992. gandrīz vienlaicīgi pie ZS štāba nodibināja Augstākās padomes padomnieku rotu un Zemessardzes padomnieku rotu. 1. maijā izveidota Zemessardzes štāba speciālo uzdevumu vienība, kura tika likvidēta tā paša gada novembrī, tās vietā izveidojot speciālās uzdevumu vienības katrā brigādē. 1992. gada rudenī Cēsīs sāka veidot ZS kājnieku mācību centru, kurā pirmās apmācības notika Lielbritānijas instruktoru vadībā. Vēlākajos gados uz šīs skolas bāzes izveidoja NBS Instruktoru skolu. Šajā laikā ZS personāla skaits strauji pieauga – 1993. gada sakumā ZS zemessargu kopskaits bija 16 800 cilvēku, no tiem 7 % bija algoti darbinieki, bet pārējie ārrindnieki, 90 % no zemessargiem bija dienējuši padomju armijā. ZS regulāri veica dažādas darbības Latvijas iekšējās drošības nostiprnāšanai – piedalījās valsts ārējo robežu apsardzībā, kontrabandas apkarošanā, palīdzēja valsts policijai kartības uzturēšanā un noziedzības apkarošanā (šai laikā svarīga bija ZS nozīme cīņā pret bandītismu un reketu).

  Un neviena vārda šinī mājaslapā jaunās “zemessardzes”, ka ar likumu par Valsts Drošības iestādēm 06.05.1998. ZS tika likvidēta kā Valsts Drošības Iestāde. Un tagad viņa ir kas līdzīgs kā LPSR laikā bija ДНД…
  https://enciklopedija.lv/skirklis/33430-Latvijas-Republikas-Zemessardze
  .
  .
  .
  Admins
  Raksti, visu publicēsim ! Jo vairāk runāsim Patiesību, jo ātāk atgūsim Patieso neatkarību no šiem žīdsātanskajiem cionistu padibenēm, kuri ir pārņēmuši mūsu Dzimteni !

 1. 2018. gada 17. februāra

  […] Es, Osvalds Migla p.k.261173-11212, parakstos zem H-86 iesnieguma EP. Manis runātā patiesība izraisīs pastiprinātu naidu Krievijas agresīvajos okupantos. Gan ar viņiem izveidotajās un uzturētajās “atjaunotās neatkarīgās” Latvijas Valsts Drošības iestādēs, naids pret mani tikai pastiprināsies. Nav šaubu, ka pret mani ierosinās jaunas krimināllietas un apkarinās mani ar pantiem ,pieprasot manu izdošanu linčošanai tiesā Latvijā. Apzinos to. Apsūdzu viņu satelītvalsti, kuru viņi paši pārsaukuši no LPSR par LR, noziegumos pret visu cilvēci un mieru. Tie ir GENOCĪDA NOZIEGUMI. Pilnīgi visas viņu (Krievijas satelītvalsts LR ar marionetēm varā) LR Valsts Drošības iestādes uz šo brīdi ir Krievijas(KF) radītas un uzturētas(Federālais Drošības Dienests (FSB) ir bijušais KGB). Esmu bijušais Valsts Drošības iestādes darbinieks(līdz 06.05.1998. ZS bija Latvijas Valsts Drošības Iestāde. Līdz ar to es, kā amatpersona ar speciālo dienesta pakāpi, saskaņā ar likumu par Valsts drošības iestādēm, biju līdz brīdim, kad Zemessardze tika likvidēta). ZS bija vienīgais latviešu tautas spēks kopš Latvijas okupācijas 1940.g. 17. jūnija nakts, kad krievžīdiskās bandas okupēja mūsu Tēvzemi ! ZS bija spēks, no kura viņi reāli baidījās, ka mēs atjaunosim LR un viņus (agresorus) likvidēsim. Par to, ka savulaik piederēju pie ZS, tas ir: “nepareizas sociālas grupas, bruņotas un ļoti bīstamas noziedzniekiem”, es tiku un tieku represēts ieliekot mani cietumā ar safabricētu (viltotu) krimināllietu. Cietumā turot viņi cerēja, ka mani nogalinās. Nogalinās citi ieslodzītie- zeki. Tiku turēts turpat 8. gadus kopā ar visiem ieslodzītajiem, pastāvīgās bailēs par savu dzīvību un veselību. Mūžīgā terora apstākļos, psihiski un psiholoģiski, ka tik zeki neuzzin, ka esmu bijušais drošībnieks, ka tik mani neatpazīst kāds noziedznieks, kuru pats kādreiz esmu aizturējis, apcietinājis un iesēdinājis. Viņu drošībnieki, bijušie tiesneši un citi darboņi tiek turēti, nonākot apcietinājumā, atsevišķi no parastajiem ieslodzītajiem, tas ir “sarkanajā zonā”, labos kriminogēnos un sociālos apstākļos, kā nekā savējie taču! Man tiesa konfiscēja visu mantu un vēl nekaunīgi šie Krievijas žīdi ierakstīja, ka tiesas spriedums ir latviešu tautas vārdā! Savu vainu nekad neatzinu un izdarīto nenožēloju. Nošāvu krievžīdiskās izcelsmes agresīvo okupantu Ščupovu brīdī, kad šis bandīts organizētas grupas sastāvā izdarīja pretlikumīgu maluzvejniecību ar tīkliem (laikam bija badā, ka jāizlaupa bija Latvijas ūdeņi). Es atklāju viņus noziegumu vietā. Centos ar labu atrunāt viņus neturpināt noziedzīgās darbības un doties prom no manas privātteritorijas, bet viņi visi piedzērušies uzbruka man, kā rezultātā bandīts Ščupovs tika sašauts bruņota uzbrukuma brīdī man! Sašauts ar viņam pašam piederošo pistoli, kuru viņam cīņas brīdī atņēmu! Rezultātā Ščupovs turpat uz vietas mira, apgānot manu peldvietu. Krimināllietā un procesā laikā nedrīkstēju pievienot lietai ziņas, ka pats esmu VDI darbinieks, kurš zina gan ieroču aprites likumu, gan ieroča VDI reglamentēto pielietošanas likumu. Ieslodzījumā mani turēja “melnajā zonā”, nevis “sarkanajā mentu”. Ja tiesā būtu spējis pateikt, ka esmu bijušais VDI ZS darbinieks, tad likumīgi un tiesiski mani būtu jāatbrīvo no apsūdzības un kriminālatbildības kā tādas. Pat, kad biju jau notiesāts, domāju, ka kaut cik ir cilvēcības FSB darboņiem, prasīju lai ievieto mani “sarkanajā zonā, bet man atkal atteica, jo izrādās, ka ZS tur vietu nav! Skaidrs, ka nav, jo par visu Latvijas cietumu Drošības daļas priekšnieku darbojās Normunds Šteinbriks, kuram tēvs ir bjušais VDK pretizlūkošanas daļas priekšnieks. Diez kā šteinbriksēns jaunākais saņem instrukcijas no Kremļa vai caur tētuku, vai pa tiešo kā FSB ietekmes aģents? Nešaubos, ka “satekmēta” ir visa šī ģimenīte. Savulaik, strādājot VDI ZS, mēs plānojām atjaunot neatkarīgo Latviju, jo viņu vara ir nelikumīga un noziedzīga. Visa tā rezultātā esmu kļuvis par Aparteīda upuri. Biju spiests bēgt prom no Latvijas, kas ir mana izcelsmes ZEME- vienīgā vieta uz šīs planētas! Šobrīd atrodos trimdā ! Latvijā atrasties man ir pamatotas un reālas bailes, ko nevar traktēt kā neērtību, jo represijas ir represijas un atkal ieliekot mani cietumā viņi noteikti mani nogalinās ar zeku rokām. Man šie sadisti, kas mani spīdzināja ir nodarījuši tādu psiholoģisku traumu, ka satiekot šos dzīvniekus (nejaukt ar zvēriem) ārpus Latvijas teritorijas, man gribas arestēt viņus un savā cietumā izresocializēt viņus tā, ka pēc 10- 15 gadiem iznāks ārā pavisam “citi cilvēki”. Viņi ir aptrakuši savā visatļautībā un nesodāmībā! Viņi gan solīja 90 beigās, kad likvidēja ZS kā Valsts Drošības iestādi, ka mūs, bijušos darbiniekus neaiztiks, bet iznāca doties prom no Latvijas bēgļa gaitās. Ščupova slepkavības izmeklētāja bija Čuprika, bet prokurore Kušakova. Pirmo tiesnesi gan viņi atrada ar latvisku uzvārdu, bet pārējie 6 tiesneši bija ārzemnieki, bet par to citureiz. Nu un ko var gribēt latvietis, no krievžīdiskās nacistu bandas? Naivas ir cerības uz likumu un uz kaut kādām cilvēka tiesībām. Prokurore Kušakova ar ģimeni arī ir vienreizēji odiozas personības. Vienu šie noziedznieki neizvērtēja, laikam nezināja, es taču strādāju arī informācijas Izlūkdaļā un man ir daudz ko pastāstīt starptautiski. Lietā apsūdzību uzrādīja tikai man un tiesāja mani vienu. Visa tā maluzvejnieku banda, tika pataisīta par “naksnīgās dabas baudītājiem”, kuriem es esot nez kāpēc uzbrucis! Krimināllikumā 110 pants esot par pretlikumīgu zivju nozveju, bet Latvijā, kā redzam, uz okupantiem šis LIKUMS neattiecas! Lieki pat runāt. Man lietā pirmais advokāts bija M. Kļaviņš, bet viņam kāpņutelpā uzbruka, sasita tā, ka slims palika uz mūžu! Tad lietu uzņēmās Inga Baltiņa, bet viņu nosita. Bandīti it kā tika atrasti. Tad S. Vārpiņš ar N. Duļevski, tie tādi dzīvelīgāki, bet DDD avīzē tiek runāts intervijā, ka es esot pudeli alu bijis izdzēris (kaut nedzēru vispār, pat viņu tiesu visos spriedumos stāv rakstīts-ka atrados skaidrā un adekvātā stāvoklī) un, ka man sods esot jāsaņem… . Nesaprotu kāpēc mans advokāts runā kā prokurors, varbūt no rīta ne to žaketi uzvilcis? Uzvilcis žaketi ar kuru viņš kādreiz strādāja par prokuroru? Un kā pēdējais advokāts manā lietā bija A. Grūtups. Viņš, kad uzzināja, kas ar mani noticis, solīja mani tūdaļ pārvest uz 5 korpusu (mentu sarkanā zona) un pēc pusgada dabūt ārā, sakarā ar jaunatklātiem apstākļiem un pats galvenais pa baltu velti! Viņš teica: “No tevis naudu neņemšu un parādā nebūsi.” Bet pēc nedēļas pa radio dzirdēju, ka Andris ir nošāvies (ar divām patronām) un man neviens tā vairāk ar nespēja palīdzēt. (Jāsāk domāt, ka A. Grūtupa nāvē arī laikam es esmu vainīgs, jo viņš kad izlasīja pret mani uztaisīto krimināllietu-tad tā saskuma, ka ņēma pistoli un nošāvās…). Neredzot citu iespēju kā cīnīties pret bandītiem, kas apsēduši- okupējuši Latviju, es iestājos Cilvēku Tiesību Aizsardzības grupā H-86. Lūdzu mani uzņemt. 11.02.2018. Osvalds Migla(pagaidām no trimdas). …Info avots: http://188.68.49.144/?p=43493 […]
  .
  .
  .
  Admins
  No Astrīdas Babānes liecībām http://188.68.49.144/?p=39910 par Igoru Lukjanovu, kurš ir PROTESTI.LV raksta autors: http://www.protesti.lv/centralcietuma-prieksnieks-vaji-kontrole-ko-dara-ieslodzitie/
  „Vēl es zinu, ka cietuma Uzraudzības daļas priekšnieks vada Sadarbības sektora grupu SS14. Vēloties izkalpoties Bunkam, sūtīja SS14 dalībnieku Sergeju Mahņovu vērot Jūsu tiesas procesu. Mahņovs pats ir Abrenes ielas tiesas darbinieks, bija saņemis komandu izlikties sēdē par apmeklētāju. Vienlaicīgi, Jūsu tiesas procesu uzmana grupa SS33 ar Igoru Lukjanovu priekšgalā.“

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *