Parazītiskā prezidenta Bērziņa “gaišredzība”

Parazītiskais prezidents: “Tuvākie pāris gadi nesīs neiedomājamas pārmaiņas.”

http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/429962-prezidents_tuvakie_paris_gadi_nesis_neiedomajamas_izmainas

H-86-23 - Kopie (3)Jā, noziedzniek bērziņ, tuvākie gadi nesīs neiedomājamas pārmaiņas, tev taisnība. Tu un tev līdzīgie tiks arestēti un aizvilkti uz karātavām. Tā ir vienīgā vieta priekš sātaniskajiem komunistu izdzimteņiem.

Pēc HELSINKI- 86(LRTT) http://tautastribunals.eu/?p=9718 paziņojuma, kuru saņēma ES valstis, ir neiedomājami sarosījušies cionistu barveži. Un kā lai neuztrauktos, ja visiem ES deputātiem un drošības struktūrām uz galda „uzpeldēja” paziņojums, kuru nav iespējams iesviest papīrkurvī. Pēc šī paziņojuma Vācijas prezidents kulturāli „iespļāva” acīs Izraēlas valdošajai kliķei, kura nekavējoties par to ziņoja ASV. Tā rezultātā ASV nekavējoties uz Latviju atsūtīja savu emisāru Klintoni, lai noskaidrotu un pieņemtu „mērus” pret „nelietīgo” Tribunālu.

A. Bērziņš noziedznieks4. maija kliķes drošības iestādes nekavējoties A. Borovkova vadībā pieņēma vienbalsīgu lēmu: pielikt PUNKTU LRTT darbībai. Ar vecajām metodēm- arestiem un slepkavošanu, šo „problēmu” vairs atrisināt nevar, jo Tribunāla paziņojums ir uzsācis savu UZVARAS GĀJIENU pasaules vareno(cionistu) noziedzīgajos birokrātijas gaiteņos.

Foto: Izdzimtenis, kurš grib ar varu piespiest draudzēties ar sarkanajiem strēlniekiem(pareizāk būtu saukt viņus par gvardistiem, jo ar strēlniekiem šiem noziedzniekiem nav nekas kopīgs), kuri piedalījās genocīda pret latviešu tautu.

Šajā paziņojumā bija cionistiem nāvi nesoša INDE.

Pirmkārt, šis paziņojums izsita no cionistu „frontes” Vāciju. Bez šī ekonomiskā giganta cionisti Eiropu un pasauli vairs nevarēs „stūrēt”. Ja H-86 paziņojumā būtu kādi apmelojumi un izdomājumi, tad L. Grantiņš jau nākamajā dienā sēdētu aiz restēm. Bet, kā redzam, tas nav noticis. Toties notiek neiedomājama cionistu pārkārtošanās, jo viņi jūt, ka savas alkatības dzīti, ir stingri pārkāpuši sarkano līniju. Arī noziedznieka v.p. Bērziņa “atklāsme” ir tiešs rezultāts H-86 paziņojumam un Klintones histēriskajai vizītei Latvijā.

Cionisti nevēlas zaudēt savu varu un ietekmi, tāpēc sāk drudžainu pārorganizēšanos.

Pēc loģikas un Tiesiskuma LIKUMA A. Bērziņam ir jābūt pirmajam šo pārkārtojumu upurim, bet komunisti laikam cer atkārtot Atmodas laika triku un atkal palikt pie siles.

LRTT saka: ne, nolādētie komunistiskie izdzimteņi, tauta jūs ar bērziņiem, pabrikiem, vīķēm, peteriem, godmaņiem, borovkoviem, reinikiem, dombrovskiem, kalnietēm un daudziem citiem šīs kliķes kalpiem priekšgalā, aizvilks uz karātavām.

Tas, Bērziņ, ir priekšnosacījums tām lielajām pārmaiņām, par kurām tu runā.

Tā būs tautas gaviļu diena, kas arī būs atskaites punkts JAUNAJAM LAIKMETAM Latvijā.

DIEVS SVĒTĪ LATVIJU !

23.07.12

You may also like...

13 komentārs

 1. Eduards Lunis saka:

  —PILNĪBĀ ATBALSTU LRTT PAUSTO!

 2. skorceni saka:

  Lai Dievs svētī Tautas tribunālu!!!!!!!!!!!!!1Bet visādus berzinus mēs pasūtīsim uz elli.Tikai lai mūsu tauta apvienojas.nāvi visiem cionistiem un krievžidiem!

 3. LS saka:

  Cekas maisu lietu ,ko iekustināju pirms 6 mēnešiem nekust no vietas.Ari griešanās pie sarkanā barona tiek trauceta no viņa pelēkā kardinala krapānes.Man pat tika piedraudēts, ka cekas padauzu cionistu stukacu Kluksti pieminēju nenosaucot vārdā. Kad būs garstāvoklis, tad rakstīšu atklatu vēstuli Valmieras lielkomunistam . Starp citu sarakstē es lūdzu viņu, lai sauc pie atbildības beļģijas žīdu, kurš viņu nosunīja gan Sastrēgumstundā, gan pie Brīvības pieminekļa , atbilde nav , jo pieminot žīdu naidu pionieru pils ieliktenis pietaisīja bumbierenes. Tāpat celšu gaismā ari visu partiju deputātus, kas pret cekas maisiem izturās ar bailēm ,jo tos atverot ieraudzīsim kādu spices mankurtu super kangaru izdzimteni. Ja jau no cekas maisiem nebūtu bail, tad tie sen būtu atvērti. Tas ,ka cekas aģents dubultā ir bija žīds goldman ivr, rupitiņs, rozenkroiciete vairiņa… zin daudzi.
  Valmieraas lielkomunists ielīšanas makurtismā grib Latvijas patriotus karavīrus tuvināt ar sarkanām bendēm okupantu sarkanarmiešiem ,kur to šiska cekists pāže ir piedalījies represijās pret latvju tautu. Kādi mēsli lielākie kretīni vien nav bijuši un ir pionieru pilī.

 4. Kāpēc saka:

  Kāpēc komunistu izdzimtenim nav uz pieres Tiesāt ka nodevēju ? Vai tiešam miljonu izlaupītājs un okupantu un žīdu dirsu laizis tiks žēlots ? Šodien nelietis pļūti, ka žīdiem vajaga īpašu pieeju, lai tiem nolādētiem atdotu Latvijas ipasumus ? Par cik miljoniem žīdi uzpirkuši viņu ?

  Admins
  Bērziņam zīmogs sen jau ir uz pieres.
  http://tautastribunals.eu/?p=9558

 5. raksts saka:

  Latvijas Valsts eksprezidents, komunists Guntis Ulmanis un tagadējais Latvijas Valsts prezidents, komunists Andris Bērziņš kādreiz bija padomju funkcionāri Latvijas PSR Sadzīves pakalpojumu ministrijā, kuri roku rokā šo ministriju likvidēja, lai tās pārraudzībā esošos uzņēmumus varētu nodot „saimnieciskajam aprēķinam”, citiem vārdiem runājot, nopriHvatizētu (nozagtu).

  Kādreizējais latvijas Valsts Universitātes prorektors, Tukuma Sadzīves pakalpojumu kombināta direktors, ekonomikas zinātņu doktors Pēteris Lauva par ministrijas likvidāciju raksta:

  „Republikas valdība bez jebkādas politiskas un tautsaimnieciskas vajadzības 1989. gadā noārdīja Sadzīves pakalpojumu ministriju un visu tās sistēmu. Pamatlīdzekļi kopā ar apgrozāmajiem līdzekļiem un cilvēkiem otro reizi pusgadsimta ietvaros atkal tika nacionalizēti un nodoti valdījumā rajonu un pilsētu pašpārvaldēm, lai tos pa trešam lāgam denacionalizētu un privatizētu.

  Zaudētāji šajā bezjēdzīgajā spēlē bija tie paši tūkstoši Latvijas skroderu, galdnieku, kurpnieku, frizieru, elektriskās aparatūras un sadzīves tehnikas remontētāju, montieru, vilnas kārsēju, adītāju, veļas mazgātāju, pirts pirtnieku, šoferu, traktoristu, malkas zāģētāju un skaldītāju, ķīmisko tīrītavu operatoru, audēju, ar kuru darba rezultātiem un viņiem pašiem vardarbīgi izrīkojās jaunā un ne sevišķi tālredzīgā Latvijas Republikas valdība, piesedzoties ar Latvijas Republikas atjaunošanas procesu, tāpat kā pirms piecdesmit gadiem ar šo cilvēku tēviem un mātēm izrīkojās padomju lielinieku melīgā un noziedzīgā okupācijas vara, kas gan uzradās Latvijas Republikas okupācijas rezultātā.”

 6. lasītājs saka:

  Vai “Latvijas Valsts prezidents” Andris Bērziņš domā, ka cilvēki neredz, kā godīgus un čaklus cilvēkus ir salauzusi prasība sekot neievēlētu amatpersonu – mākoņos ( valsts zagļa un slepkavību pasūtītāja Andra Šķēles) vai pie jūras (valsts zagļa un slepkavību pasūtītāja Aivara Lemberga) – dotajām norādēm? Diez vai tā nu būs, ka Latvijas pilsoniskā sabiedrība būs pasīva mūžīgi un neaizslaucīs šo mafiju, kas īstenībā ir daudz vājāka nekā padomju okupācijas laikos.

 7. pareģojums saka:

  “Prātam netveramas” komunista Andra Bērziņa mutē skan kā Eižena Finka pareģojums par Latvijas nākotni.

  “Latvijā atkal plivinās sarkanbaltsarkano karogu, bet pie varas būs komunisti. Tas ilgs vairākus gadus. Komunisti nedarbosies latviešu tautai, bet krievu interesēs. Daudz būs runu par brīvību un neatkarību.Tas būs tukšas muldēšanas laiks. Joprojām būs tas pats viss sliktais pret latviešiem. Komunisti padarīs latviešus plikus un nabagus. Paši viņi savāks lielas vērtības. Tās iegūs krievi un žīdi. Tās nebūs godīgā ceļā iegūtas vērtības.Tad- es nevaru pateikt, kā tas iznāks- bet viņi būs spiesti atdot visu atņemto latviešiem atpakaļ. Būs milzīgs pasaules spiediens- krievi un visi svešie dabūs braukt prom”… .

 8. Zelma saka:

  Kaut nu LRTT pareģojums par cionistu un čekistu atmaskošanu un tuvojošos Taisnās Tiesas dienu ātrāk piepildītos! Bet mums visiem ir tam jāpalīdz ar aktiviem protestiem un nestāvēšanu malā

 9. Arnis-G saka:

  Tieši par Finka pareģojumu arī iedomājos, lai gan b.Bērziņš noteikti maldīgi domā ko citu.

 10. Nirnberga 2 saka:

  Nav jābūt zīlniekam vai gaišreģim,lai apjēgtu Dieva apsolīto, ka tādam mafijas ieliktenim Andrim Bērziņam mafijas sazagtā nosargāšanai neizdosies apspiest latviešu tautas brīvību. Mafijai sabruks sātaniskais sapnis par “zelta” miļjardu Eiropā un ASV. Nāksies sazagto atdot cilvēkiem atpakaļ un saņemt Dieva sodu par visšaušalīgākajiem noziegumiem cilvēces vēsturē. Atcerēsimies, kā Padomju Savienībā jo tuvāk nāca ļaunuma impērijas sabrukums jo vairāk varas koncentrēja savās rokās genčeks Mihails Gorbačovs. Komunists Andris Bērziņš nojauš, ka viņš prātam neaptveramo Linarda Grantiņa un citu taisnīgu cilvēku domu spēku un gribu dzīvot patiesi tiesiskā Latvijā bez komunistiem Andra Bērziņa, Ivara Godmaņa, Aivara Borovkova un citiem neliešiem ne mūžam neuzvarēs.

 11. Miervaldis saka:

  Suns jūt savu galu!

 12. Miervaldis saka:

  Negribētos ticēt, ka blandoņžīdi kontrolē Vāciju, ja vien es nezinātu, ka Vācija tika uzvarēta 2.pasaules karā!

 13. genocīdam nav noilguma saka:

  SEB BANKĀ NOZIEDZĪGUS NODARĪJUMUS/LATVIJAS VISAS SABIEDRĪBAS MANTU IZLAUPĪJA UN PIESAVINĀJĀS LIELĀKAJĀ DAĻĀ, KĀ ARĪ, AR TIEŠU NODOMU IZDARĪJA UN VADĪJA KOMUNISTS ANDRIS BĒRZIŅŠ , PAR TO ZVIEDRIJAS BANKU UZRAUGI SODĪJA SEB BANKU KURU VADĪJA BĒRZIŅŠ AR 130 000 000 EURO SODANAUDU PAR NEATĻAUTU BANKJ DARBĪBU 2021.G.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *