Vēlreiz sēru ziņa, miris HELSINKIETIS A. Tomsons

www.tautastribunals.eu-1411Ārijs Tomsons, Edmuds Cirvelis,Vēl kāda sēru ziņa, miris īstais HELSINKIETIS Ārijs Tomsons

Kā ziņo Valdis Freimantāls:

Vakar uzzināju, ka miris Ārijs Tomsons – Helsinku 86 viens no nesalaužamajiem Latvijas patriotiem.

Vai tas nav 4.maija aptrakušo komunistu un čekistu varas N O Z I E G U M S, ka tāds cilvēks tiek pavadīts mūžībā bez valsts augstāko amatpersonu klātbūtnes un vajadzīgā goda atdošanas Helsinku 86 bezbailīgajam?

Gaiša piemiņa un dziļa pateicība pirmajiem B R Ī V Ī B A S celmlaužiem!

Dievs, Svēti Latviju !

=====================================================================

Taviem vārdiem, Freimantāla kungs, pat zilbi nevar pielikt, nedz arī to atņemt.

Pateikts lakoniski un ar Svētītu naidu.

Tieši tā arī ir jārunā ar viņiem, šiem komunistu- čekistu sātaniskajiem izdzimumiem.

Ārijs Tomsons nebija salaužams. Viņa pārliecība, ka komunistiem jāsaņem pelnītais sods, bija kā akmeni cirsti vārdi.

Ārijs Tomsons nekad netika intervēts, jo viņš bija īstais H- 86 biedrs, bet ne Johansona kantora radītais “disidents”, kuri šodien uzstājas dažādās “ melu laboratorijās” ar saviem nebijušajiem varoņstāstiem.

Atceros: Ārijs Tomsons bija ar vienreizēju humora izjūtu. Ārijam līdzi vienmēr “staigāja” neticami piedzīvojumi. Tas ir grūti vārdos pasakāms. Ir vajadzīgs vakars pie ugunskura, lai par to ar nebeidzamu humora izjūtu izrunātu un pārdzīvotu.

Tas viss no laicīgās dzīves ir zudis, bet, ja aizceļojam tālajās Atmiņu pļavās, tad varam vēlreiz un vēlreiz visu no jauna izdzīvot… .

Dievs, svēti Ārija Tomsona Aizsaules ceļus !

Jā, Freimantāla kungs, viņi ir aptrakuši savā plēsonībā un naidā pret visu Gaišo.

Vai šie sātaniskie izdzimumi(komunisti un čekisti) ir ko radījuši ?

Bet cik viņi visi naski ielavījušies mūsu dēstītajā un koptajā augļu dārzā,  kura vārds ir Latvija. Visi čekisti un komunisti kā plēsoņas izlaupījuši mūsu “dārzu” un šodien ir miljonāri ! Dārza dēstītāji un kopēji pie ražas ievākšanas viņiem tikai traucē un tāpēc viņi tos vienkārši nokauj ! Un Tu, Valdi, gribi lai viņi mūs godā un vēl ar godu izvada… ?!

Bet vienu šie nezvēri tomēr nav sapratuši, ka par visu būs JĀATBILD un “jāsaņem alga”. Un tā ALGA, Freimantāla kungs, būs prātam neaptverama, jo to “izmaksās” TAS, kuram mēs kalpojam. ALGU saņems ne tikai paši noziedznieki, bet arī viņu tuvinieki līdz radniecības desmitajai pakāpei.

Tā nebūs sēru diena, kad šo noziedznieku asinis plūdīs, bet tautas GAVIĻU DIENA, jo: Tas Kungs katram izmaksās ALGU pēc viņa nopelniem.

“Tā tas stāv rakstīts un tā tam būs notikt !”

P.S.

Eduards Lunis ir atsūtījis mums vienreizēju pašsacerētu veltījumu Andrejam Kavacim, kas tik pat labi ir attiecināms arī uz Āriju Tomsonu.

—Skaniet dzidri -baznīcu zvani-
-Svēto dziesmu vārdi -lai plūst!
Cilvēks krietnākais-atnācis saņemt-
-zemes pēdējo- Svētību gūt!
–Skaniet dzidri-baznīcu zvani-
-Svēto dziesmu vārdi-lai plūst,
Tādi Cilvēki-liek sevi manīt,
Tādiem cilvēkiem-nebeidzas mūžs!
–Drīz būs Latvija brīva-kā nākas-
-Savus Varoņus -apzināt sāks,
Burtiem zeltītiem-granītā kaltiem,
Andrejs Kavacis-pretim mums nāks!

06.09.16       L. Grantiņš

MIGLA-SARKANĀ-NOLĀDĒTĀREINIKSĀBOLTIŅA3

G.Daudze,Lembergs,Ušakovs,Grantiņš,LRTT

You may also like...

16 komentārs

 1. Janis, no okupetas un reiderisma krievu КГБ nolaupitas Latvijas saka:

  Viena nave (Kavaca) un te ar nedelas intervalu, vel viena musu latvju tautas kustibas par cilvecibu, tiesibam uz brivibu, atkal cilveka nave. Tad ta jau ir likumsakariba !Ta nav sagadisanas un to pateiks jebkurs represivo iestazu darbinieks (nu ne jau LR, par siem nelaikiem). Cik tad to veco, patieso, sakuma (ka parkartojas Padomju Latvija uz LR) ir vispar dzivi palikusi, kas var liecinat pret LR krievu reiderisma gadijumu, Valsts nolaupisana caur reiderismu ? Vai tik te, pamata bus ta “riebiga” filma Padomju Stasts 2. Ja es butu bandits, es tapat rikotos, nonavetu Atmodas saknes cilvekus, tad E.Snorem piedavatu piedavajumu, no kura vins nevaretu atteikties un vins uztaisitu “pareizu” to stastu padomju, bet pat ja atteiktos, tad nonavetu un dabutu savu rezisoru ielikteni, aktieru jau netrukst 1988.g. iznakusu uz skatuves, pec KP Kongresa/shodkas. Vispar, es LR=LPSR vieta, nekad nepielautu sadas filmas uzfilmesanu, tadu, kadu tagad vinu grib taisit (scenarijs sis), mirtu ari “svetais” Johansons, tapat ka Zukulis (patiesais perestroikas un org.noziedzibas reideru iedzivinatajs daba) un tad jau drosi butu, Godmans, Gorbunovs ar vel kadu feteri, dok.filma Padomju Stasts 2, runatu par slepenam un varonigam cinam, bet Grantinu publiski nocukatu par izbijusu cietumnieku zagli psihu.

 2. Valdis Freimantāls saka:

  Paldies, Linard, ka publicēji manu vēstuli par Ārija Tomsona nāvi un devi ziņu visai pasaulei!

  Lūdzu visas pasaules latviešus saziedot naudu, lai uz Kavača un Tomsona kapavietām Latviešu Biedrība varētu uzstādīt P I E M I N E K Ļ U S ar uzrakstu
  Latvijas GRANĪTĀ: “Šeit dus latvietis – uzvarētājs nevienlīdzīgajā cīņā ar komunistu un čekistu bandītiem!”

  Mani draugi tēlnieki savu darbu paveiks godam!

  Lūdzu ziedotājus naudu pārskaitīt uz Linarda Ģrantiņa norādīto kontu, jo Latvijā visu naudu piesavināsies KGBisti, kā tas bija ar Aivara Sluča (Amerikas latvietis – ārsts) ziedotajiem 100 000 USD.
  Viņš neatbild uz manām vēstulēm un ignorē manu 10 bērnu ģimeni, manu Latvijas Demogrāfisko un Kultūras programmu “Namejs”. (skumji, lai neteiktu vairāk)!

  Skumji, ka trimdas latvieši ļauj vazāt sevi aiz deguniem viltīgajiem Komunistu un čekistu dezinformatoriem.

  Atgādinu, ka Kultūras Sakaru Komiteja jau no pagājušā gadsimta vidus iefiltrēja savus “speciālistus” visās latviešu organizācijās trimdā.

  Dievs Svētī Latviju!

  P/S

  Ārijs Tomsons man izstāstīja kā viņa mājā Kūdrā viņam uzbrukuši KGB slepkavas (standarta situācija Latvijas patriotiem – absolūti neizprotama lielākajam vairumam brīvajās valstīs dzīvojošajiem)!
  Jo informāciju kontrolē komunistu un čekistu mafija visā pasaulē.
  Jo patiesību KGB “speciālisti” sagroza un pasniedz trimdas latviešiem tā, lai tos dezinformētu.
  Latvijā masu mēdijos vispār nav iespējams paust PATIESĪBU, labākā gadījumā puspatiesību! (un tad tikai izredzētajiem, kuri “nepāršaus pār strīpu”) !!!
  Latvijā valda komunistu TOTALITĀRISMS, maskēts ar pērkamu, apmaksātu neliešu dezinformāciju kas piebāzta ar “speciāli sagatavotām” – PUSPATIESĪBĀM.
  Latvieši visā pasaulē – esiet modri!
  .
  .
  .
  Admins
  Valdi, man un uz mana vārda neko nevajag ziedot. Tas radīs problēmas un nesaprašanos. Pirmāk mums jāaizvēlk uz karātavām Latvijā valdošā slepkavu- noziedznieku banda un tad jau arī viss nokārtosies. Tomsons, Kavacis, Lāma, Zariņš un arī visi pārējie, kuri piedalījušies cīņā pret komunistisko hidru, saņems pelnīto ! Es tuvākās dienas nākšu ar priekšlikumu Bordānam… . Redzēsim, kā viņš uz visu to reaģēs un pie reizes tiks pārbaudīts viņa patriotisms.
  Kas attiecas uz Sluci, tad domāju, ka viņu čekisti ir paņēmuši “pie dziesmas”. Tādas muļķības, domāju, ka viņš labprātīgi nedarīja.

 3. Valdim saka:

  Laikam gluži nebūs tā, ka trimdā uzdarbojas tikai čekas dezinformatori.
  Amerikas radiniece rakstīja, ka viņu LAIKĀ rakstus publicē gan K.Streips, gan S.Benfelde (šķiet, viņa kādreiz piedalījās Streipa TV raidījumā). Ciemojoties tur gan dažādi personāži. Nezinu, vai mūsu NA ir kāda interese par trimdas latviešiem.
  Nesen nosvinēta 65 gadu jubileja LK biedrībai Amerikā. Tur tagad pie vadības daudz jaunu cilvēku, iebraucēju. (.ita)
  .
  .
  .
  Admins
  Visu ārzemju latviešu presi un organizācijas vada VDK darbinieki- Izraēlas cilvēki !!!

 4. Valdis Freimantāls saka:

  Atbilde Linardam.

  Kapi aizaug ar nezālēm, pieminekļu nav!

  Ap Brīvības pieminekli,, to fotografēdami, plūst internacionāli tūristu pūļi!

  Māmuļā saimnieko KGBešņiku atlasīti viltīgi, slīpēti DEMAGOGI ar stāžu un stabiliem ienākumiem! (mēs visi darbojamies RLB bez jebkādas apmaksas – savas pārliecības dēļ, ka Latvijā jānomaina PRETLATVISKAIS komunistu valsts kurss) .
  Un 1938.gada statūtos nav paredzēta samaksa par darbošanos biedrībā.

  Latvijas patriotiem – pretkomunistiem nav nevienas, visai tautai pieejamas sapulcēšanās vietas!

  Komunisti visas sabiedriskās telpas kontrolē nenogurstoši!

  Mums ir jānostiprina latviskās bāzes tēvzemē!

  Vajadzīgs jurists ar starptautisku vārdu, lai manā īpašumā Slokas papīrfabrikā Jūrmalā, Fabrikas ielā 2, palīdzētu izveidot Latviešu ģimeņu tiesību aizstāvības CENTRU un Pasaules Latviešu Kultūras centru, kur Pilsoņu Kongresam es dāvinātu atsevišķas, piemērotas 1 000 kvadrātmetru telpas.
  Par svarīgu uzskatu radīt “Kolekcionāru Muzeju”, kam piešķirtu 5 000 kvadrātmetru telpas, lai neaizietu bojā apdraudētās privātkolekcijas. (ko vissmagākajā veidā esmu izjutis pats no rūgtas pieredzes 1993.gada 18.februāra naktī).

  Aicinu latviešus visā pasaulē atbalstīt manas “Nameja” Demogrāfiskās un Kultūras programmas ieceres!

  Mans e pasts elvismuseumlv@gmail.com.

  Dievs Svētī Latviju!

 5. Miervaldis saka:

  “Lai ir salda dusēšana baltā smilšu kalniņā.”

 6. ... saka:

  Kā, vai tad Streips būtu…Vai tad šamējie nav čekistu niknākie pretinieki?

 7. Talivaldis, ar no krievu okupetas Latvijas saka:

  Latvija taisit kaut kadas biedribas, ka saka V.Freimantals, nekas nesanaks no ta. Jo, redz, tada tipa (kursa, programmas) ir iespejamas (biedribas), ja Valsts sarga vinas. SAB, Dp sarga cita tipa biedribas (ap 300 krievu spiegu un diversantu biedribu ir te (avizes,tv,internet. vide, krievu savienibas, partijas un t.., 300 ir pa tieso ar Kremli finansetu, tatad reali ir daudz daudz vairak, ka firmas, sia, uzturatlauju tirdznieciba un zemes, tas viss notiek caur “biedrosanos). Nav mums savas pretizlukosanas, ka vien LRTT datu baze, un nav savas policijas kas areste, nav cietuma kur turet,nav neka, Valsts nav musu. Ta ka saskaldis vini jebkuru biedribu, no iekspuses, caur agenturu iefiltretu un uzturetu maksligo kriminalo pasauli. Vini izputinas visu, iesaistot tiesu uztaisis mantas konfiskaciju, cietuma atdos zekiem lai nosit. Brinums ir, ka pats vel V.Freimantal staiga pa Latvijas zemi ! Labi butu, sava radiostacija, un filmas, vairak isfilmu informativa tipa taisit(berniem, skolniekiem un strptautiski ipasi orjentetas), bet to darit uz ienaidnieka totalitari kontroletas teritorijas Latvijas, nav iespejams.
  .
  .
  .
  Admins
  Jā, tas ir brīnums, ka pats Freimantāls vēl “staigā pa šo pasauli”.

 8. Miervaldis saka:

  Pēc dainām lasam, ka it īpaši tādi cilvēki Kā Tomsons nonāk veļu mātes paspārnē, jo ir pelnijis mūžīgu dussu veļu mātes šūpuli….

 9. trusītis saka:

  Talivaldi, ar no krievu okupetas Latvijas!
  Ar to baidīšanu ir tā – ja kādu ilgstoši baida ar “skuju taku”, tad pienāk brīdis, kad “izstrādājamajam objektam” vairs baiļu nav vispār, šauj kaut nost :-)

 10. Vineta Kārkliņa saka:

  Es, Ārija Tomsona meita, Vineta Kārkliņa (Tomsone) arī esmu sašutusi,ka mans tētis nekad mūžā netika saņēmis ne vismazāko pateicību no valsts, kaut gan tiku pieteikusi viņu arī “Latvijas lepnumam”, bet viss velti.
  “Viņš tika pavadīts mūžībā Ķemeru kapos bez valsts augstāko amatpersonu klātbūtnes un vajadzīgā goda atdošanas Helsinku 86 bezbailīgajam.”, kā rakstīja Valdis Freimantāls. Paldies Jānim Rožkalnam ar ģimeni,Raitim Valteram, Oskaram Grīgam,Jurim Lapinskim u.c., kuri bija ieradušies, lai pavadītu tēti pēdējā gaitā.
  .
  .
  .
  Admins
  Kāpēc lai šī valdība ko dotu, ja viņa Āriju Tomsonu uzskatīja par savu visnāvīgāko ienaidnieku ?
  Bet, katram pienāk savs laiks un pienāks arī laiks, kad Tu, Vineta, staigāsi pa viņa vārdā nosauktu ielu !
  Visam savs laiks, Vineta, v i s a m s a v s L A I K S !

 11. Neviens man nepaziņoja,ka Ārijs miris. Vēl šodien manā tālrunī bija viņa mob.Nr.. Pēdējā pusgadā vairs Ārijs nebija sazvanāms,nu zinu,kas noticis… Ārijs visu savu dzīvi bija pārliecināts adventists. Izejot no šī dzīves uzskata viņš rīkojās savā dzīvē. “4 maija režīma” konstitucionālo iekārtu Ārijs dēvēja par noziedznieku un zagļu bandu. Mūžu nodzīvojis savā vientulīgajā mājiņā Kūdrā,Ārijs atrada par iespējamu palīdzēt tautas patriotiem. Notikumi,kas risinājušies “Knapēs” pēc 1987 gada 14 jūnija,krietni vien pārspēj kriminālromānu un fantastu radīto ekranizēto iztēli. Tāpat pasakaini un neticami izklausās notikumi,kurus varētu pastāstīt. Tikai Dieva spēks mani ir nesis dzīvei cauri,un arī pie Ārija vedis,kad “draugi” bija pametuši. Nācija pāri visam! PALDIES LINARD!
  .
  .
  .
  Admins
  Tas tiesa, kur bija Ārijs, tur no tika neticamais… .

 12. AVESTA saka:

  Ar diviem “žigulīšiem” braucām uz Lucavsalu,uz Gunāra Astras dzīvokli; es,Ārijs Tomsōns,Benita Ziemele,Ingrīda Titava,vēl,kas-neatceros. Kādā Lucavsalas līkumā pretretīmbrauca Einārs Repše ar savu vāği. Ārija mašīna un Eināra mašīna šaurajā zemesceļā aizķēra viena otru. Kaut kādi noberzumi bija. Izkāpām visi ārā,izkāpa Einārs Repše,skatās: Jā! Ir bojājumi. Tad viņš sacīja:”Nu,ko… Jāsauc milicija.” Es,tad sacīju:”Nu kotad mēs visi paši savi cilvēki sauksim padomju miliciju?!” Tad vēl tā nedomāju,ka mēs visi savstarpēji nebūt neesam nekādi; paši savi cilvēki. Tas bija 1987.gadā. Gunārs Astra,tad vēl nebija no ieslodzījuma atbrīvots. Linards Grantiņš bija apcietinājumā. Bet Einārs Repše ir Gunāra Astras radinieks un dzīvoja tajā pat mājā,kur Astru ğimene,pie kā braucām,jo likās,ka tautiešiem vienam aiz otra jāstāv garā un patiesībā. Bet tajos piemeklējumu brīžos,kad kādiem gāja visgrūtāk,neviens sevi cienošs patriots nebija mudināms dot morālu atbalstu vismaz. Tagad arī tas izklausās kā pasaka… .
  .
  .
  .
  Admins
  Repše ir vismelnākais jūdasa radījums-KGB ieliktenis !!!
  Saistīts ar Berklava “novākšanu”… .

 13. Asariņa: saka:

  Pirms 30 gadiem. Ar Āriju iepazināmies trauksmainajā vasarā,1987 gada,14.jūnijā. Bija sanācis tā,ka pirms došanās pie BRĪVĪBAS PIEMINEKĻA,ar ziediem,mēs ar Āriju atradāmies ļaužu drūzmas piespiesti,viens otram blakus. Gājiena laiku vēl bremzēja apjukušie LPSR.orgāni. Un sargājot ziedus mums abiem iznāca laba parunāšana. Izrādījās,ka Ārijs ir dzimis sabilnieks,Talsu Adventistu draudzes loceklis,strādā pie inženiertehniskiem darbiem Sabiles konservu rūpnīcā,ir brīvprātīgais ugunsdzēsējs,un viņam ir trīs bērni; Armands,Vineta,Inese. Ārijs man likās,tā kā,kaut kur dikti redzēts. Un,tad es atcerējos kādu notikumu: Bija septiņdesmito gadu vidus. Talsos dega dzīvokļi virs vienīgā auto rezerves daļu veikala,tieši iepretī BUB.,vecajā Talsu centrā. Bija sabraukušas ugunsdzēsēju mašīnas no visa Talsu rajona,visiem ugunsdzēsējiem gadījās kādas ķibeles; netecēja ūdens,sprāga pušu šļūtenes,kamēr degšana turpinājās. Piesaistīja uzmanību kāds vīrs,jo viņam bija gari mati. Viņš līkņāja pie Sabiles ugunsdzēsēju “GAZ-51″ markas mašīnas.-Tā bija pirmā reize,kad redzēju Āriju. Viņš atcerējās,pasmaidīja un uzaicināja ciemos. Pagājušajā gadā,kaut kad vasarā,Ārijs piezvanīja un sacīja:”Mīļais … ,atbrauc,gribu tevi redzēt,kā tagad izskaties,kā ir ar tevi”. Tad sacīja,ka švaki jūtoties.-Tā mēs atliekam tikšanos ar saviem draugiem,kamēr,jau par vēlu. Tā bija pēdējā reize,kad ar Āriju runājām.

 14. Ugunīts saka:

  Āriju satrieca cilvēku negodprātība. Patiesībā,jau pievīlās visi patrioti. Jo,kurš,gan pirms 30 gadiem zināja,cik smalki VDK. nostrādā. Ārijs nevarēja saprast,kad tika izsaukts uz VDK.nopratināšanu,kā viņi katru helsinku grupas sīkumu zina. Viņš bieži bija kopā ar Dzintaru Geidi,un uzskatīja,ka čeka viņus izsekojusi. Kā vēlāk uzzināju no tiem,kas pētīja VDK.arhīvus,Dzintars Geide bija helsinku grupā iefiltrētais VDK. ağents. Kā čeka visu zināja,tikai viens piemērs: Linarda Grantiņa atbrīvošanas dienā,1987 gada,10.decembrī sapulce bija pie ev.lut.mācītāja Māra Ludvika mājās. Tur kopā bija 12 cilvēki; Māris Ludviks ar sievu un dēlu,Juris Ziemelis,Māris Veinbergs,Ārijs Tomsōns,Alfrēds Zariņš,Gunārs Freimanis,Ivars Žukovskis,Dzintars Geide,Linards Grantiņš,Ida Grantiņa. Divi no visiem,bija oficiālie VDK. ağenti; Dzintars Geide un Ivars Žukovskis. Tā,lūk! Čeka bija labi informēta par katra cilvēka dumpīgā gar bīstamības pakāpi. Dzintars Geide tagad ir adventistu mācītājs. Māris Ludviks ir luterāņu mācītājs Talsos. Māris Veinbergs,2002.gadā tika sarkano mērgļu sašauts un ir invalīds. Linards par sevi un Idu var pastāstīt pats,bet Juris Ziemelis,Ārijs Tomsōns,Alfrēds Zariņš,Gunārs Freimanis un Ivars Žukovskis,ir miruši.

 15. Drons saka:

  Ārijam bija viens liels mīnuss. Viņš pilnīgi nemaz nebija konspirators. Viņš varēja pilnīgi atklāti izrunāties ar jebkuru cilvēku par jebkuru tēmu,neko neslēpjot. Laikam,tieši tādēļ,pretinieks to izmantoja,un ap Āriju lipa visādi apšaubāmi tipi arī,gluži kā lapsenes ap ievārījuma burku. Pāris reizes tur sastapu priekšā Eināru Repši. Tad tur bija vēl sastopams Jānis Mucenieks,kurš uzdevās par Albertu.-Afērists. “Albertu” varēja sastapt arī padomju milicijas leitnanta formā. Pie Ārija,dārza vagoniņā bija nomitinājies kāds vīrs,uzvārdā: Lielpēteris. Pats Ārijs par viņu sacīja,ka tas ir čekas cilvēks,kurš novēro visus,kas pie viņa ierodas. Vēl trakāk,ka Ārijs labprāt kontaktējās ar Andri Ruğēnu (masonu=brīvmūrnieku),tas pie Ārija braukāja bieži. A.Ruğēns,lūk: SAB. un Drošības Policijā gāja un darījās kā savās mājās. Patiesībā tur viņš,jau arī bija savās īstajās mājās. Ārijs stāstīja,ka Ruğēns vienu reizi atbraucis uz Kūdru paaicinājis viņu savā mašīnā un,kaut ko Ārijam iešpricējis. Kad Ārijs uztraucies,tad Ruğēns bijis apmierināts un sacījis,ka tie,jau tikai tādi joki,bet Ārijs sajutis nākam virsū nespēku. 4.maija režīms neiztiek bez nelietībām! Latviešiem ir raksturīga naivitāte; ticēt visādām patriotiskām izkārtnēm. Bet izkar,un noķer uz āķa. Cik daudzi,jau uzķērušies uz tādiem Drošības Policijas āķiem,kā L.Inkins un A.Garda .
  .
  .
  .
  Admins
  Atklātība nav mīnus, bet Patiesības un drosmes izpausme.

 16. Māris saka:

  Varētu būt,ka foto augšā,kur seši no helsinku grupas dalībniekiem redzami,ir no Induļa Roņa persōnīgā arhīva. Laikam dzīvi ir trīs no redzamajiem; Jānis Rožkalns,Eva Biteniece un Rolands Silaraups. Heinis Lāma pazuda Rīgā bez vēsts. Edmunds Cirvelis mira Vācijā,pirms dažiem gadiem. Ārija Tomsōna vairs,arī nav.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *