LRTT. Sātana sekta- cionisti pārņem Ukrainu !

https://topkyiv.com/incidents/myr-obletely-kadry-zverstva-protyv-saakashvyly/

https://www.youtube.com/watch?v=hwxH9Z2aHuM Atvērt video ar šo virsrakstu: Альбац: Заявление Пескова безобразное в отношении Саакашвили (Евгения Альбац — российский политический журналист, политолог, общественный деятель и писатель. Главный редактор журнала «The New Times» Заявление пресс-секретаря Пескова безобразное в отношении Саакашвили. Я позволю себе заметить уважаемому)

В Сети появилось видео задержания экс-главы Одесской ОГА Михаила Саакашвили на крыше дома на улице Костельной. Как выяснили журналисты «Фразы» видео опубликовал в Facebook Владислав Куценко.

На видео видно, что за Саакашвили на крышу пришли около десяти правоохранителей.(Video redzams, ka pēc Saakašvili uz jumta ieradušies ap desmit kārtības sargu)

Известно, что Саакашвили избили.(Ir zināms, ka Saakašvili ticis piekauts)

Мировые политики шокированы событиями и зверством киевского режима. Уже известно, что лидеры мировых стран готовят обращения к Порошенко.(Pasaules politiķi  ir šokēti par Kijevas režīma zvērībām. Tiek gatavots “aicinājums” Parašenko)

Ukrainā Maidana rezultātus pārņem krievžīdu- cionistu noziedznieku banda. Notiek viss tas pats, kas reiz notika Latvijā. Latviešu tauta, ar H- 86 kā vadošo spēku, veica Atmodu, bet to mums nozaga komunistiskie noziedznieki ar tā saucamo inteliģenci(Peters, Zālīte, Ziedonis, Pauls u.c. no šīs sarkanās “gļotu”ražotnes) priekšgalā, kuri bija/ir nekas cits, kā maskēts jūdaisma- sātanisma pasaules ĻAUNUMS.

Kad skatos uz šo foto, kurā Saakašvili redzam uz zemes, es atceros savu arestu pirms diviem gadiem: kā mani trīs bruņotas ekipāžas arestēja- salauztiem kauliem, asinīm notašķītu un saslēgtu dubultroku dzelžos transportēja uz Rīgu un kā bez med- palīdzības iemeta(kas attiecas uz lauztiem kauliem) RCC 2.K. 203. kamerā, kuru “mūsu tiesībsargs” Jansons nodēvēja: vienreizēji apstākļi !

Protams, kad mani čekisti nodeva cietuma administrācijai, tā man lika parakstīt dokumentu, ka mani miesas bojājumi nav izdarīti pie viņiem un aizveda mani uz Gaiļezeru, kur mani notīrīja no asinīm un konstatēja kaulu lauzumus. Tālāk  203. kamerā notika psihotroniska un psihotropiska apstrādāšana, lai es veiktu pašnāvību. Ne jau velti mēs Astrīdas Babānes(atvērt) liecībās varam izlasīt šo frāzi: ” Grupu SS12 vada kapteinis Vjačeslavs Kļičevs Centrālcietuma darbinieks, kurš izdarīja kratīšanas Jūsu kamerā 203 (Jūsu logi pirmajā stāvā bija pavērsti uz pārtikas bloku) un uzņemšanas nodaļā (Vokzaļčiks).”

Tur arī visi vajadzīgie “agregāti” tika uzstādīti(psihotroniskie ieroči, par kuriem arī runāja vēsturnieks Indulis Ronis. Viņš arī paskaidroja, ka tieši Latvijā šie “ieroči” tika izgudroti un kurus Izraēlai slepeni nodeva mūsu lielais čekas maisu pētnieks- žīds un cionists Kārlis Kangeris. Šie Latvijā izgatavotie psihotronie “aparāti” bija domāti humāniem mērķiem- medicīnai, bet tos var arī izmantot noziedzīgiem mērķiem).

I. Ronis par žīdiem(atvērt): “Šī banda pat nenopublicēja apmaksātu manu reklāmas sludinājumu, bet naudu piesavinājās ! Taču galvenā bīstamība slēpjas šīs lielkalibra laupītāju bandas izcelsmē- tās kodolu veido etniskie ebreji no Magribas zemēm, kuri franciskojuši savus uzvārdus.”

Šeit gribas I. Roni mazliet papildināt. Latvijā šie izdzimumi ir savus uzvārdus un vārdus arī pa daļai vai pat pilnīgi latviskojuši: Ivars Godmanis, Aivars Borovkovs, Jānis Urbanovičš, Nils Ušakovs, Kārlis Kangeris,  Kārlis Šadurskis, Aivars Lembergs, Aivars Garda, Juris Lapinskis, Leonards Inkins, Raimonds Gabaliņš, Māra Zālīte, Jānis Peters, Santa Ezergaile, Rihards Bunka, Imants Parādnieks, Andris Šķēle, Augusts Brigmanis, Rihards Poļaks, Rihards Kozlovskis, Andris Piebalgs, Gaidis Bērziņš, Valdis Dombrovskis... . Praktiski viss LTF vadības sastāvs un vesels lērums mazāk pazīstamo… . Tā sacīt; Gunāra Meierovica, brāļu Pavlovsku un E. Levita variants !

Tas, latviet , ir žīdisms !!!

Saakašvili ir tas pats “trūkums”, kas man, proti, viņš neiet krievžīdu cionistu pavadā. Viņš savu Gruziju atbrīvoja no žīd- komunistiskajiem noziedzniekiem un pilnībā likvidēja korupciju, bet par to gandrīz samaksāja ar savu dzīvību. Latvijā šie Astrīdas Babānes aprakstītie samazgas kontrolē visu !!!

Mēs noteikti atbrīvosim savu Dzimteni, latviet, no šiem žīd- komunistu sātaniskajiem izdzimteņiem-karginiem, godmaņiem, krasovickiem, borovkoviem, suharenkiem…. .

Arī ukraiņi atbrīvosies no šīs krievžīdu sergas.

Šis raksts bija vienkārši pārdomām.

11.12.17                L.Grantiņš

 

 

You may also like...

3 komentāru

 1. Janis saka:

  Ja neiejauksies ASV,tad ar Saakasvilij’u ir cauri…krievi vinu nolincos nogalinot caur sausmigam spidzinasanam cietumos,caur/ar zeku-kriminalieslodzito agentu ietekmes rokam-nositis. Bet sitis ilgi…

 2. Uldis saka:

  Žīdi traucē Porošenko, kam pieder saldumu fabrikas Krievijā un krievu bandītam, Čečenikas kara varoņa, Aleksandra Muzičko, slepkavam Avakovam, izzagt ukraiņu valsti? Saakašvili izprovocēja brālīgo krievu tautu iebrukt Gruzijā un pievākt tās teritoriju?
  Nepievērsiet uzmanību krieviem: civiliedzīvotāju masu slepkavām, marodieriem, sadistiem, kapu un pieminekļu apgānītājiem un izvarotājiem, domājiet par Izraēlu!
  Tā izskatās Batumi, pēc tam, kad Saakašvili patrieca no Adžārijas bastardu, krievu Abašidzi. https://www.google.lv/search?q=batumi&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj19dao_YHYAhWBApoKHfxtBncQ_AUICigB&biw=661&bih=415

 3. Ernests saka:

  Runājot par ebrejiem ar latviskotiem vārdiem noteikti jāmin arī čekas paklausīgā kino kritiķe Ditta Rietuma un deputāte Sandra Kalniete.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *