Tarakāna- pistkomunista Linarda Muciņa uztraukums

www.tautastribunals.eu-1411MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ,REINIKS,ĀBOLTIŅAVilors-Eihmanis.L.Grantiņš.LRTTPēdējā laikā šie tarakāni- pistkomunisti, kā pats Linards(nospļāvos trīs reizes pār plecu, kad pieminēju savu vārdu, kuru valkā arī šis pistkomunists) Muciņš sevi un savu pagātni dēvē, kā apdullināti stagari uzpeld ar baltiem vēderiem uz augšu savā kloākā, kad tur iemet spridzekli.

Ar spridzekli šoreiz domāju kādu ļoti nepatīkamu priekšlikumu, kas varētu kaitēt šo tarakānu- stagaru labsajūtai.

Šoreiz tādu priekšlikumu izsacīja Latviešu Vēlētāju Biedrības priekšsēdis Vilors Eihmanis. Šis priekšlikums radīja ārprāta naida uzliesmojumu šī kaitēkļa smadzenēs.

Lūk šis priekšlikums:

Vilors Eihmanis Administrators · 26. oktobris plkst. 23:22 Katrā ziņā liels solis pretī tiesiskākai valstij jau būtu, ja tiesu izpildītāji un maksātnespējas administratori, kuri faktiski veic tādu tehniski mehānisku juridisku darbu, būtu valsts algotas amatpersonas, nevis šeptmaņi, kuri gozējas miljonāru sarakstos.

Šim:

Vilora Eihmaņa tekstam piekritīs jebkurš,

izņemot noziedzniekus, kuri piedalās valsts izlaupīšanā.

Nepārprotami, ka viens no šādiem noziedzniekiem ir Linards Muciņš, kurš, kā mēs vecākā paaudze atmināmies, ir saistīts ar “čekas maisu” lietu. Īsta NKVD laikmeta troika: Borovkovs, Godmanis un Muciņš !!! Un kāda galaktiska sagadīšanās, visi viņi ir pasakaini bagāti kļuvuši !!!

Un, lūk, šeit šī “čeksa maisu” sargātāja komentārs uz Eihmaņa priekšlikumu:

27. oktobris plkst. 14:41 Linards Mucins Vai Vilors nav saīsinājums no Vladimir Iļjič Ļeņin Okvjzbrjskaja Revoļucija? Tad jau saprotama vēlme atgriezties PSRS un reālā sociālismā un celt komunismu lēģeros!!!!! Tiesu izpildītājs kā brīva profesija un VALSTS AMATPERSONA ir atgriešanās pie līdz 1940. okupācijas statusa, kāds eksistē gabdrīz visā ES, it sevišķi pistkomunistiskās valstīs, kuras pieņēma Francijas tiesu izpildītāju minēto modeli. Mēs tikai atjaunojām pirmskara. Ja valsts grib ierobežot, lai palielina IeIeN, nosakot, ka ienākumu virs 1 000 000 € apliek ar nodokli pēc 50 % likmes!!!!!!!!

Muciņš Linards.Grantiņš.LRTT.

FOTO: Un, skat’ tikai, ar ko šis tarakāns lepojas ? Aiz bailēm no tautas masām Atmodas laikā nobalsoja par neatkarību. Par šīm bailēm vēl saņēma TZO. Šis sprāgonis, latviet, visus šos pēcAtmodas garos gadus ir bijis klāt pie mūsu valsts izlaupīšanas. Viņš ne ar pušplēstu vārdu nav iebildis pret visu šo ārpprāta genocīdu pret mūsu tautu !!! Kurš būs tas, kas sacīs, ka viņš nav sodāms ar ASM?

Kad izlasīju šo neadekvāto atbildi uz Eihmaņa vienreizējo priekšlikumu, neticēju savām acīm, ka kaut ko tādu ir spējīgs uzrakstīt normāli domājošs cilvēks. Viens vienīgs ārprāta naida izstarojums dveš no viņa sacītā. Kāds sakars te ir Ļeņinam un Oktobra revolūcijai ? Cik zemiski tiek šifrēts Vilora vārds !? Var redzēt, ka pie visa tā ir ilgi un pacietīgi piestrādāts un, domājams, ka to veicis vesels šo pist- komunistu- VDK noziedznieku bars.

Tas nav vienkāršs naids, bet visas šīs sātanistaniskās sistēmas- varzas kopējais naids.

Padomā tikai, kāda leksika šim krievžīdu izdzimumam- pistkomunistiskās ?!

Tuvojas lielais atmaksas laiks un visas nodevības kreatūras dara ko vien spēj, lai šo laiku attālinātu.

Viņu ir daudz, visi komunistu laika nomenklatūristi, kuri, pateicoties savai uzticībai žīdboļševiku režīmam, varēja neiedomājamos apmēros apzagt tautu un pārticībā gozēties visus šos pēAtmodas gadus.

Linards Muciņš.Grantiņš.LRTT.Bet visam ir sava cena.

Tādi borovkovi, muciņi un godmaņi tiks tautas priekša pakārti. Viņu slēptie čekas maisi nodoti atklātībā, viņu bērni iespundēti darba nometnēs, kurās atstrādās vecāku paveiktos noziegumus, jo ir rijuši no tautai nozagtā.

Viņu mājas tiks nodedzinātas un nolīdzinātas ar zemi, lai neizstarotu sātanisko ļaunumu, kas dveš no tām.

Sods būs adekvāts pastrādātajam noziegumam !

Tādu kropļu “muciņu” dēļ mūsu tauta ir izdzīta svešumā.

Lai nolādēti tādi muciņi un visi pārējie no šīs pistkomunistu bandas !

02.11.17     L. Grantiņš

You may also like...

12 komentārs

 1. taisnais saka:

  Toties Dzintars Rasnačs ir ļoti adekvāts vīrs, kā bijušais komunists un čekists, ļoti zinošs un erudīts. Lai viņu neķertu tautas linču tiesa, izliekas par prātā apdalītu, savējo no tautas vidus. 1998. gadā pārtrauca ar savu lēmumu VDK dokumentu digitalizāciju, mērķtiecīgi un ļaunprātīgi apzinīgi veicot šīs darbības ar tiešu nolūku – kavēt čekas maisu atvēršanu. Varbūt, ka Kristīnei Jarinovskai ir ko piebilst?

 2. Endijs saka:

  Ja kolaborantus neapturēs, tad mūsu mazbērni izglītības un vēstures ietekmēti, nostāsies pret savu tautu. Šo sarkano izdzimumu meliem nekad nav bijis robežu un lepni tiek paziņots, ka izdevums veltīts Latvijas simtgadei (latviešu apčakarēšanas un paverdzināšanas dzīrēm).
  https://www.janisroze.lv/lv/topi/top-1/15-maija-latvija.html

  Studenti un KGB. – Kā vervēja un apmācīja.
  https://bonis.lv/2011/10/25/vesturnieku-vides-foto-1980-gadi-atpazisanai/
  https://bonis.lv/category/kgb-vdk/

  Kaut kā iekšēji nekad neesmu ticējis V.Puriņai, jau kopš tiem laikiem, kad ātri sataisījies ielēcu savā moskvičā un traucos uz Rīgas televīzijas torni. Pa ceļam vēl uzņemdams sirmus drūmus vīrus, kuri naski soļoja Rīgas virzienā un piedāvājumam aizvest, ar mokām ielīda mašīnā, jo zem mēteļiem acīmredzami kaut kas traucēja saliekties.
  Vērojot pašreizējo valsts televīzijas repertuāru, iespaids paliek nemainīgs, zilajos ekrānos neparādās gandrīz neviens, kas nebūtu KGBistu akceptēts vai instruēts.
  “Mēbiusa” ceļam ir jānoslēdzas, tad tie kas bijuši pašā virsotnē un tautas apbrīnoti, taps nomesti pašā apakšā un būs ļaužu apspļaudīti.

 3. palonijs saka:

  Jau vairāk nekā 26 gadus Latvijā nav notikusi LPSR VDK kartotēkas jeb “čekas maisu” atvēršana. Gadiem ilgi dažādu valdību vadītāji, prezidenti, tā saucamā radošā inteliģence ir pretojusies arhīvu atvēršanai un informācijas atklāšanai. Jo ilgāk informācija par pagātnes notikumiem būs nepieejama, jo ilgāk varēsim tikai minēt, kādēļ Latvijā joprojām nav likvidētas okupācijas sekas.

  Kas sēž uz “čekas maisiem”? Bijušais parlamenta deputāts Linards Muciņš ir VDK zinātniskās izpētes komisijas konsultants. Vai kādam vēl ir šaubas par to, ka Linards Muciņš ir tas pats kas Ivars Godmanis un Aivars Borovkovs, kuri atrodas Maskavā Ļubjankas maisos blakus Kremlim ar tās saimnieku čekistu Vladimiru Putinu.

 4. Ernests saka:

  KGB aģents Jurkāns sāk televīzijā runāt Putina mēlē.
  https://www.facebook.com/KolsRihards/videos/1634698739883715/

 5. Kučinskis no Valmieras mafijas saka:

  Kā vēsta avoti, bij. v p Andris Bērziņš (sen, čāl, pa galvu neesat dabūjuši?) esot no Eiropas fondiem Kājiņām dabūjis veselus 250 000 euro! Tauta un prokuratūra runāja, ka nieka 40 000 euro. Un tūrismu, kā avotam vēsta pats A.B., Kajiņas nav attīstījis vēl šobaltdien. UK arguments, kāpēc izstājas no ES, ir arī tas, ka netiek kontrolēta fondu izlietošana, kurus dāsni apmaksāja UK no nodokļu naudas. Latviešu vergi, komunistu un čekistu dzimtscilvēki no Latvijas, UK cītīgi maksā nodokļus UK Valsts kasei un par šo nodokļu naudu uzceltas bij. v p Andra Bērziņa Kājiņas par 250 000 euro. Smalki. Tas viss atklāts, arī par Ilvesu, kam prokuratūras apsūdzībā jāatmaksā nauda, LTV1 raidījumā Pasaules panorāma 2017.11.02.Kuram tautas vardā necelsies roka nodedzināt Kājiņas? Latvijas korumpētā tiesu sistēma attaisnoja Andri Bērziņu. Latvijas korumpēta tiesu sistēma attaisnoja arī Zatlera un Ģodmaņa noziegumu ar Parex afēru no Valsts kases izzogot 2 miljardus LVL. Virsprokurors Adlers ar kriminalprocesu ātri legalizēja šo noziegumu, par kura sekām maksājam ar VID teroru.

 6. Krista saka:

  Pēc iedziļināšanās tiesu/zti/banku attiecībās,saku- ĻAUDIS, CĪNIETIES!
  NEUZĶERATIES UZ VILTUS Nacionālā apvienība [kuri čekista Dzintara Rasnača vadībā vada Latvijas Republikas Tieslietu ministriju] LĀPU GĀJIENIEM!
  TĀS=LAMATAS!

 7. rr saka:

  Likumi saka, ka zvērināts tiesu izpildītājs ir valsts amatpersona. Maksātnespējas adminiem arī jābūt tādiem, nav šaubu. Par atalgojuma veidu vajag runāt, jo šobrīd tas ir nenormāls un izpildītāju amatos piesaista pārsvarā padibenes. Muciņa atbilde ir neadekvāta vai iereibuša cilvēka rakstīta.

 8. raksts saka:

  Latvijas Bankas prezidents: Latvijai ir daži gadi, lai sagatavotos sarežģītam laikam

  Latvijas rīcībā ir divi, divi ar pusi gadi laika, lai savestu kārtībā «mājas lietas» un sagatavotos iespējamai pasaules finanšu krīzei, tā intervijā LNT raidījumā «900 sekundes» sacīja Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs.

  «Negribētos cilvēkus baidīt un kaut kā noskaņot, bet sarežģītākais laiks mūs gaida 2020./2021. gadā, kad aiz muguras būs Latvijas simtgades svinības, kas prasīs pietiekami lielus tēriņus, aiz muguras būs 2018./2019. gads, kad gaidāmi lielākie Eiropas struktūrfondu ieplūdes apjomi. Sāksies šo struktūrfondu atplūde. Ņemot vērā to, ka kreditēšana Latvijā nav tā īsti atsākusies, tā notiek ļoti niecīgos apjomos, mūsu rīcībā ir divi, divi ar pusi gadi, kuru laikā būtu ļoti piesardzīgi jārīkojas ar valsts budžeta naudu, neuzaudzējot tēriņus,» sacīja Rimšēvics.

  Vienlaikus viņš uzsvēra, ka krīze nevarētu sākties Latvijā, bet to varētu iniciēt no ārpuses.

  «Ne jau tas, ka krīze varētu sākties Latvijā, to noteikti iniciēs no ārpuses, tieši tāpat, kā tas notika pagājušajā reizē, taču mēs būsim tiešsaistē ar pasaules krīzi. Tāpēc līdz tam laikam mums vajadzētu savest kārtībā savas «mājas lietas»,» tā Rimšēvics.

  Rimšēvics jau iepriekš brīdinājis, ka Latvijas ekonomika ir sākusi uzkarst.

  «Vai tiešām Latvijas ekonomika ir pārkarsusi un atrodas uz krīzes sliekšņa? Atbilde ir – nē! Tomēr Latvijas ekonomika ir sākusi uzkarst. Situāciju tēlaini varētu salīdzināt ar augstu ķermeņa temperatūru. Tā ir tikai viena pazīme, ka kaut kas nav kārtībā. Tāpēc nepieciešams noskaidrot, kādi faktori nosaka temperatūras kāpumu. Vai tā ir kāda nopietna saslimšana un kādi ir nepieciešamie medikamenti?» septembra sākumā, tiekoties ar žurnālistiem, sacīja Rimšēvičs.

  Pēc viņa skaidrotā, galvenie ekonomikas uzkaršanas iemesli ir saspīlējums darba tirgū – nodarbinātība ir vēsturiski augstākajā līmenī; bezdarbs sarucis faktiski zem dabiskā līmeņa; uzņēmumi arvien vairāk sūdzas par darbaspēka trūkumu; vērojams straujš algu kāpums, ko vēl pastiprinās nākamajā gadā ieplānotā minimālās algas celšana; produktivitāte jeb ražīgums netiek līdzi atalgojuma kāpumam. «Vienā vārdā sakot – zaudējam savu konkurētspēju,» uzsvēra Rimšēvičs.

  http://www.tvnet.lv/financenet/finansu_zinas/684038-latvijas_bankas_prezidents_latvijai_ir_dazi_gadi_lai_sagatavotos_sarezgitam_laikam

  ——————–

  Beidzās Eiropas nauda ko var izsaimniekot? Vairāk nav ko bāzt kabatās? Jāsāk parādi atdot uz tautas rēķina? Zemlopu banda! Novedusi tautu izmisumā un nabadzībā, tagad baigi labi jūtās.

 9. vēsture saka:

  «Latviešiem vajag nolaist asinis,» uzskatīja PSRS iekšlietu tautas komisārs, Staļina «suns» Nikolajs Ježovs, uzsākot prātam neaptveramas represijas pret latviešiem, kuri dzīvoja un strādāja Krievijā pagājušā gadsimta 30. gados. No arestētajiem 23 000 latviešu tika nošauti vairāk nekā 16 000. Tikai tāpēc, ka bija latvieši. Taču ne tikai mūsu tautieši cieta Lielajā terorā: laikā no 1936. gada 1. oktobra līdz 1938. gada 1. novembrim Ježova vadībā arestēja vairāk nekā pusotra miljona cilvēku, no tiem gandrīz pusei tika piespriests nāvessods. PSRS gulaga nāves nometnēs ieslodzīja miljoniem cilvēku, no kuriem lielākā daļa tur mira vai tika nogalināti.

  – Jāatceras, ka tā pirmām kārtām bija vēršanās pret latviešiem kā tādiem: šīs masu slepkavības tika organizētas pēc nacionālajām pazīmēm. Daudzus tā laika valstsvīrus, partijas darbiniekus, militārpersonas represēja saskaņā ar tolaik izdomātām sazvērestības teorijām, ar trockismu un zinovjevismu, savukārt nacionālās operācijas tika organizētas pēc vienas pazīmes – pēc tautības. Nesen pētīju kādu dokumentu kopumu: 1937. gadā Baltkrievijā kādā kolhozā tika arestēti 50 latvieši – nebija nekādas izmeklēšanas, nekādu apsūdzības slēdzienu, vien papīra lapiņas, uz kurām rakstīts vārds un uzvārds, pāri visam – «divnieka» slēdziens «Nošaut».
  Savukārt no Ļeņingradas nošaujamo saraksti tika sūtīti galvenajam «divniekam» – iekšlietu tautas komisāram Nikolajam Ježovam un PSRS ģenerālprokuroram Andrejam Višinskim. Katru mēnesi – 150 latviešu, 200 latviešu… Uzskatu, ka Lielā terora kulminācija – 1937. gads – ir jāpiemin. Dažus citus bēdīgus notikumus mēs pieminam ar valstiskuma pieskaņu, savukārt latviešu iznīcināšana Padomju Savienībā 20./30. gados tiešām ir piemirsta. 30. gados represētie latvieši līdz pat 50. gadu vidum – līdz reabilitācijai – tika uzskatīti par tautas ienaidniekiem. Neviens nepētīja šo jautājumu, un represēto latviešu bērnus uzskatīja par tautas ienaidnieku bērniem. Var jau, protams, pateikt – tie jau tikai Krievijas latvieši, ko tur pētīt! – bet viņi taču ir mūsējie! Tur bija tūkstošiem latviešu – tie bija strādnieki, inženieri, skolotāji, aktieri… Represijās tika iznīcināts latviešu teātris Skatuve, latviešu kultūras un izglītības biedrība Prometejs – tur nogalināja visus, sākot ar biedrības priekšsēdētāju, beidzot ar apkopēju. Manuprāt, globālajā skatījumā uz latviešiem – vai viņi ir rietumos, vai austrumos – vajadzētu vērtēt, cik nežēlīgi ar viņiem izrīkojusies noziedzīga vara.

  – Kā šie latviešu tūkstoši nonāca Krievijā?

  Pilnu interviju lasiet šīsdienas NRA.

  http://nra.lv/latvija/227408-lielais-terors-psrs-nospidzinat-jo-latvietis.htm

 10. Ernests saka:

  Atbilde Kristai, kurai īstenībā ir cits vārds.

  “Neuzķerieties uz NA lāpu gājieniem” saka Krista.

  Gājienā dodas 15 000 Latvijas patrioti, vairākums ģimenes, bērni, jauni cilvēki. Uzstājas patriotiski mūziķi, skanot Dzimtajai Valodai visi reizē dedz lāpas pie K.Ulmaņa pieminekļa un dodas cauri visai Vecrīgai. Šis ir unikāls pasākums un jau kļuvis par lielāko lāpu gājienu pasaulē. Katru gadu dalībnieku skaits turpina pieaugt. Televīzija to parasti ignorē, parādot 30 sekunžu sižetu, bet būtībā katrs šāds pasākums var pārtapt Atmodā.

  Nebūšu tas, kurš idealizēs NA, taču šobrīd domājošam latvietim tā, tik un tā, ir vienīgā iespēja, jo nebalsot nozīmē balsot par Saskaņu. Bez tam, šajā pasākumā, no NA ir tik vien cik Raivja Dzintara uzruna un partijas simbols skatuves aizmugurē. Pie tam pasākumu jau nerīko Rasnačs vai kāds cits draņķis, bet dedzīgi jaunieši.

  Noskatieties.
  https://www.youtube.com/watch?v=_fDwwLOHulo
  https://www.youtube.com/watch?v=2gGCJ1YJKNw

  Tad uz ko tieši neuzķerties?
  .
  .
  .
  Admins
  Pilnīgi pareizi: Lāpu gājiens var pārtapt jaunā bezkompromisu Atmodā !
  Un tā tas arī būs…un šī pēdējā Atmoda beigsies ar neskaitāmiem “tribunāliem” uz vietas, jo tiesiskumu ir likvidējuši tie, kuri pēc tā šajā “atmodas” beigu posmā kliegs pilnā rīklē, bet šī “rīkle” tiks aizžņaugta ar valgu(cilpu).
  Un, kurš būs tas, kas metīsies aizstāvēt šos godmaņus, borovkovus un rasnačus(kāda sagadīšanās, neviens no viņiem nav latvietis) ???

 11. Inese Medne saka:

  Aptaukotā smadzene- Mucińš, tik stulbi izsmiedams cita cilvēka vārdu, (kaut gan paša uzvārds ir komisks un raksturo vińa būtību, jo izskatās jau ar pēc mucas, piedevām bez vāka :D ) patiesībā, ir pasniedzis arī kādu vērtīgu padomu. Jo, manuprāt, visiem tiem, kuru algas ir 3000 eiro un vairāk, nodokłu likmei būtu jābūt 40%.
  Eiropas Savienības trūcīgākajā valstī tā ir vienkārši nepieciešamība.

 12. Inese Medne saka:

  Nē, mājas vińu nevajag nolīdzināt, jo tās celtas par latviešu tautas naudu,- labāk tās atdot g’imenēm, kuras tagadējā – garīgi kroplā vara ir izlikusi uz ielas.
  Auru attīrīsim. Āmen.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *