Turpinājums:Bērziņi cer uz “kabānoviem”…

www.tautastribunals.eu-1411Kas stāv aiz latviešu tautas slepkavām ?

Tas ir vienkāršs, bet tajā pašā laikā sarežģīts „jautājums”. Pirmkārt: materiālās pasaules eksistence ir Garīgās Pasaules spogulis. Galvenā cīņa notiek Garīgajā Pasaulē. Garīgajā pasaulē latvieši ir POZITĪVĀ spēka – Dievišķās evolūcijas avangardā un tāpēc viņiem materiālajā pasaulē tiek uzbrukts no visām iespējamajām un neiespējamajām pusēm.

Garīgi latvieši ir gigantu tauta.

Tālāk manis sacīto ir jāskata šajā plāksnē.

=========================================================================

Šeit daži idiotiski(ļaunuma apsēsto) pēdējo laiku uzbrukumi mūsu dzīves DZIŅAI- latviskumam:

Arturs Priedītis: http://www.pietiek.com/raksti/vai_nelietis_var_but_parlamenta_priekssedetajs

Ivars Prūsis: http://www.pietiek.com/raksti/pardomas_par_latvijas_posta_iemesliem_inaras_murnieces_zemiskas_ricibas_publiskosanas_sakara

Raimonds Pauls(Galvene slepkavas bija latvieši): http://www.km.ru/bsssr/2011/08/19/istoriya-sssr/raimond-pauls-glavnymi-ubiitsami-byli-latyshi-ne-russkie

Ieva Skrebele: http://www.focus.lv/latvija/viedokli/skrebele-latvijas-himna-ir-nozelojams-plagiats-par-labu-kuras-saglabasanai-nav-neviena-argumenta

Imants Kalniņš: http://skaties.lv/viedokli/kalnins-es-neredzu-krievijas-agresiju-ukraina-cilveki-dzeligi-verte-vina-pazinojumu/

Šie nav vienīgie tādi viepļi- švaļi. Tādu ir vesela plejāde. Sevišķi daudz viņu ir atrodams „draugos”, „twiteros”, „Faceboksos” u.c., visur, kur vien iespējams „maisīt mēslus” un nonicināt mūsu tautu.

Visi šie tautas padibenes tiek vadīti no 4. maija kliķes DP, kura ir krievžīdu citadele.

>Nomelnotājs- apmelotājs ir pieskaitāms pie slepkavām un sodāms ar nāvessodu, to šiem tautas pabirām vajadzētu saprast.

>Kas tad stāv aiz mūsu tautas nomelnotājiem un bendēm ?

Sākums šodienas ārprātam ir meklējams 30to gadu beigās, Hitlera un Staļina lielajā pasaules dalīšanas laikmetā.

Otrais pasaules karš vēl nav beidzies, tas turpinās, tikai ar savādākām metodēm.

Merkel, Borrozo, Peress, Putin, Berziņš, Grantiņš, LRTT

FOTO: 2+2+2=krievžīdu cionisms ! Maskavas Telavivas ass+ ES+ ES “lokomotīve” Vācija. Šis mehanisms pagaidām strādā ar pilnu jaudu !

Īstie noziedznieki nekad nav tikuši sodīti. Hitlers nodzīvoja garu mūžu cionistu apgādībā.

Lai visu to maskētu, tika radīti dažādi mīti, ar kuriem(par kuriem) cīnījās/cīnās dižie „holokausta” radītāji.

Latvieši, kā zinām, izrādījās daudz lielākā „godā”, nekā paši vācieši.

Herberts Cukurs pat tika sacirsts gabalos, lai radītu šī mīta svarīgumu !

Tas turpinās arī vēl līdz šodienai ar visāda veida „lapsu”,”priedīšu”, „paulu”, „prūšu”, „sēņu” vai 4. maija kliķes siles darboņu palīdzību.

I-portāls PIETIEK.com ir īsta šo mēslu kncentrācijas vieta.

Viņi visi ir krievžīdiskā cionisma radīti cilvēkveidīgie lopi(Džordža Orvela “Dzīvnieku ferma”).

Tas viss rūpīgi tiek slēpts.

Kādreiz jau nāks gaismā, ko darīja un kādas vienošanās noslēdza vācu nacists R. Hess ar V. Čērčilu ? To visu pēc atbrīvošanas no ieslodzījuma gribēja pastāstīt pats Rūdolfs Hess, bet viņš atbrīvošanas brīdī cietumā tika nožņaugts. Izmeklēšana apklusa, jo slepkavību izdarīja Anglijas slepenie dienesti, kurus pilnībā kontrolē Izraēla, kura, savukārt, ir žīdiskās Krievijas radīta.

Latviešu vēsturnieks Indulis Ronis, kurš juku laikos Krievijā bija ticis klāt slepenajiem arhīviem, uzzināja, ka „mūsu” bijušais SAB šefs Jānis Kažociņš ir bijis  PSRS izlūkdienestu savervēts spiegs.

Kāpēc Anglija nereaģēja uz to ?

Tāpēc, ka visas Anglijas slepeno dienestu struktūras ir Izraēlas uzraudzībā. Tātad, arī Krievijas pārraudzībā.

Toties Indulis Ronis pazaudēja darbu un pirms diviem gadiem piedzīvoja smagu uzbrukumu no Reinika kantora puses.

Brīnums, bet I. Ronis izdzīvoja.

Arī Francija un tās valdība ir krievžīdisko cionistu vadīta. Francija, apejot visus starptautiskos LĪGUMUS, bija tā, kas Izraēlai uzcēla rūpnīcu, ar kuras palīdzību tā tika pie kodolieročiem. Francija ir arī tā, kura Krievijai taisās pārdot divus ASTRĀL aviācijas kuģus, kuri ir perfekts „instruments” Baltijas un Polijas okupācijai, bet mūsu, ar pederastiju aizņemtais, ārlietu ministrs neuzskata par vajadzīgu iesniegt šajā sakarā protesta NOTU !

Un neaizmirsīsim, ka Izraēla tika radīta ar krievžīdiskās Krievijas atbalstu un Izraēlasžīdiem” nav nekas kopīgs ar semītiskajiem izraēļiem. Izraēla sastāv no sātaniskās sektas pārstāvjiem- cionistiem(Antikrista). Tieši no tiem pašiem civilizācijas atkritumiem, kuri izvaro un izzog mūsu valsti.

Komunists, tas ir žīds vārda tā negatīvākajā nozīmē.

Gorbačovs, kanclers Kols, ASV prezidents Bušs, Latvija, MerkelTieši šie žīdi bija tie, kuri ar nacistu palīdzību iznīcināja antropoloģiskos- ģenētiskos jūdus un tagad dzīvo uz viņu rēķina- Vācijas maksātajām reparācijām.

Tātad, mēs nonākam pie tā, ka aiz visas šis antilatviskās darbības stāv vecās Rietumu demokrātijas, kuras ir pilnībā nopirktas no krievžīdiskās Putina Krievijas.

FOTO NOSAUKUMS: “Starptautiskie mēsli”

Tāpēc jau arī uz Latviju skraida visi šie peresi, gauki, prinči čarlzi… .

Visi šie kolonizatoriskie režīmi uz latviešiem ir dusmīgi, jo mēs sagrāvām visas viņu impērijas. Ja nebūtu bijuši latviešu strēlnieki, tad nebūtu sagrauta Krievijas impērija un nebūtu radusies PSRS, kura savukārt palīdzēja iznīcināt visus koloniālos režīmus.

Jā, latviet, tā dzirksts bijām mēs un neviens cits.

No mums nāk arī PSRS sabrukums.

To visu zemapziņā saprot visas imperiālistiskās- koloniālās parazīttautas un cionisti, kuri visām šīm tautām bija piezīdušies kā ērces, jo bija taču ko zīst !.

Secinājums ir viens: latvieši ir paši lielākie pasaules vēstures pārveidotāji.

Tagad, latviet, tu redzi, ar kādu drausmīgu pārspēku ir jācīnās mūsu tautai.

Neskatoties uz visu to: mēs, latviet, iznīcināsim visus šos cionistiskos krievžīdu sātanistus, tāpēc turi ieroci kaujas gatavībā !

Un galvenis, ka viss tas būs likumīgi, ievērojot visus Starptautiskos Likumus.

Esi lepns, latviet, par savu izcelsmi !

23.11.14.   LRTT

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ !

URBANOVIČS,ĀDAMSONS,CILĒVIČS,ŽDANOKA,MĒSLI, LAUKS,PAVASARIS,Ko tad jūs šeit redzat ?

Putina nacistiskās partijas piedēkļushemaroīdus, noziedznieku bandu, kuri šeit atrodas pretlikumīgi- pateicoties Starptautisko Likumu ignorancei.

Šiem krievžīdu debilantiem jātiek sodītiem kā nodevējiem, jo viņiem ir Latvijas pilsonība.

Šeit variet noskatieties, ko saka Jeļena Vasiļjeva(krievu zaldātu aizstāve) par putiniskajiem izdzimteņiem, kuri okupē Ukrainu:

https://www.youtube.com/watch?v=o8UE2NAYJZU

Bet šeit, krievžīdu švaļi, Latvijas okupanti, paskatieties, kas jūs sagaida. Nedomājiet, ka Ukrainai nav ieroči, lai jūs, ar nolādētības zīmogu apzīmogotos izdzimteņus, iznīcinātu kā prūsakus- tarakānus. Arī bērziņus un godmaņus gaida “septiņi grami” svins viņu nodevīgajos rāpuļu pauros. Katrs saņems to, ko pelnījis, ne vairāk un arī ne mazāk:

https://www.youtube.com/watch?v=W2BcLfRRyK8

You may also like...

7 komentāru

 1. Māris M. saka:

  Hitlers nodzīvoja garu mūžu
  —————————
  Tieši tā to visu mūžu esmu uzskatījis. Es nevienu brīdi nespēju noticēt, ka cilvēks, kura rokās bijuši tik milzīgi līdzekļi, tā vienkārši nošāvās, ja viņam bija visas iespējas to nedarīt un dzīvot kaut kur pārticībā. Ļoti aizdomīga bija arī tā līķu dedzināšana.

  Būtu interesanti uzzināt ko vairāk.
  .
  .
  Admins
  Ne jau par velti es šeit pieminēju Rūdolfu Hessu un viņa noslepkavošanu atbrīvošanas brīdī.
  Viņš arī būtu pateicis par Hitlera “nāvi”, kura bija cieši saistīta ar to pašu Angliju- PSRS sabiedroto… .

 2. Garāmgājējs saka:

  Es arī nekad neesmu šaubījies, ka Hitlers jau ilgi pirms kara beigām atrada sev patvērumu kādā citā zemē. Viņa vietā darbojās kāds no viņa daudzajiem dubultniekiem. Karu un Hitleru taču finansēja ēbreji. Tātad, Hitlers bija viņu cilvēks.Viss tas ir baltiem diegiem šūts, arī ar to pašu Hesu.

 3. video saka:

  Vai Krievijas režīms izdzīvos līdz 2018. gadam?.

  Cik gadi būs jāgaida, līdz Putina Ukrainas avantūra novedīs pie Krievijas sabrukuma?

  Krievija neizturēs mūsu (rietumu) ekonomisko, politisko spiedienu un sabruks tuvāko piecu līdz septiņu gadu laikā. Gan ekonomiski, gan politiski, gan militāri. Tā uzskata domājošie un Kremļa televīzijas nenozombētie krievu ekonomisti, politologi un opozīcijas politiķi (4). Daži vēsturnieki domā, ka tā nesagaidīs pat Oktobra apvērsuma 100. gadadienu 2017. gadā (5) un dos iespēju arī mums – latviešiem bez bailēm sagaidīt savas valsts 100. dzimšanas dienu gadu vēlāk.

  Berlīnes mūra krišanas un Rumānijas diktatora un oligarha Nikolajes Čaušesku nošaušanas 25. gadadienā varam sākt skaitīt Putina režīma atlikušos mēnešus un gadus. Režīma beigas nav novēršamas, pat neskatoties uz to, ka Putins savas ādas glābšanai ir gatavs sniegties pēc melnā koferīša (jadernij čemodančik) ar atomraķešu palaišanas pogu.

  Taču nav izslēgts, ka diktatoru Putinu sagaida Rumānijas diktatora Nikalajes Čaušesku (Nicolae Ceaușescu) liktenis. Arī viņš it kā baudīja «milzīgu tautas uzticību» un aptaujās tikpat kā 100% iedzīvotāju uzskatīja viņu par labāko valsts līderi, taču, kad Berlīnes mūra krišanas ietekmē Rumānijas ungāri iesāka nemierus, tie pārsviedās uz visu valsti un beidzās ar diktatora un viņa sievas nošaušanu pie tualetes sienas pēc improvizētas īsas tiesas sēdes. To izdarīja paša diktatora tautieši. Arī tā var beigties diktatora mūžs.

  Vai Putina kungs, raušot sev milzu bagātības, izmisīgi glābjot Krievijas impērijas paliekas, kurinot krievu nacionālisma un kara histēriju, ieviešot demokrātijas un brīvību ierobežošanu savā valstī, sūtot maskētu regulāro armiju, zaļos cilvēciņus un zenītraķetes un pat masu iznīcināšanas ieročus uz Ukrainu, par to ir padomājis?

  Video: Nāves sprieduma izpilde Rumānijas diktatoram N. Čaušesku un viņa sievai.

  https://www.youtube.com/watch?v=XsRQP7TifME&feature=player_embedded

 4. lasītājs saka:

  Ļoti zīmīgs video: Nāves sprieduma izpilde Rumānijas diktatoram N. Čaušesku un viņa sievai. Vai to pašu nevajadzēja izdarīt arī Latvijā ar Latvijas čaušeškām? Toreiz no Latvijas dēliem viens no retajiem, kas patiesi cīnījās pret Ļaunumu impēriju bija Linards Grantiņš, kamēr tagadējais Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš bija noziedzīgās Komunistiskās partijas biedrs, izvirtulis un latviešu tautas apzadzējs.

  https://www.youtube.com/watch?v=XsRQP7TifME&feature=player_embedded

 5. Valdis Freimantāls saka:

  Paldies video par informāciju!

  Dažas minūtes dokumentālu kadru var mobilizēt tautas apziņu, nepieciešamībai mainīt pastāvošās KOMUNISTU un ČEKISTU iedibināto PRETLATVISKO kursu.

  Jārunā skaidri un nepārprotami – pretlatviskā darbība Latvijā ir krimināli sodāma.

  Gaidīsim pirmo tiesas prāvu latvieši!

  Tas būs Latvijas atdzimšanas sākums!

 6. Miervaldis saka:

  Jā, Latvijas pilsonība prasa lielu atbildību, kura utainajam krievam nav.Nu tad lai maksā bijušais okupants, ko gribēja.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *