Vai runājot taisnību var sēt naidu ?

www.tautastribunals.eu-1411Vai runājot taisnību var sēt naidu ?

Lāce Iveta,Grantiņš.LRTTProtams, ka var un tieši šo kārti izmanto tie, kuri sevi uzskata par IZREDZĒTAJIEM.

Var tāpēc, ka taisnība ir tikai viena “komponente” no PATIESĪBAS. Un, kā jau zinām, tad puspatiesība ir ļaunāka par meliem.

Viena daļa sociālo tīklu komentētāji to dara neapzinīgi, jo viņu zināšanu līmenis politikā un vēsturiskajā izpratnē ir nepietiekošs, bet otri to dara apzināti un profesionāli, jo zināšanas psiholoģijā ir ļoti labas.

Man tikko iznāca konfrontācija FEISBUKĀ ar kādu aktīvu lasītāju- komentētāju Ivetu Lāci, kura bija ievietojusi lūk šo NORĀDI: http://amdn.news/iesli-by-my-nie-ubili-indieitsiev-nie-bylo-by-ssha-maikl-bom

Iveta Lāce,Grantiņš.LRTTIveta Lāce(Lace) propagandē arī rakstus no LRTT i-vietnes.

Kāpēc viņai vajadzēja šajā, mūsu tautai tik apdraudētajā situācijā, veicināt naidu pret ASV, kura ir vienīgā, kas stāv pretī krievžīdiskajai asinssuņu varzai ?

Ja nebūtu NATO, tad putiniskā Izraēlas varza mūs būtu aprijusi un iznīcinājusi. ASV pārstāvis primitīvā izpratne pasacīja taisnību: ja nebūtu iznīcināti indiāņi, tad nebūtu ASV.

Viņa sacītais bija adekvāts attiecīgajā situācija, bet I. Lāce to izmantoja, lai saasinātu naidu uz amerikāņiem(lasiet raksta beigās mūsu saraksti).

Un tā:

Ja gribi iesaistīties politikā un I. Lāce to dara ar entuziasmu, tad ir jāapzinās:

Ko es gribu panākt ?

Ja gribi panākt, lai pasaule paliek labāka, tad runā tikai to, ko zini, bet ne no puspatiesībām sagrābstītu taisnību bez Garīgā satura. Vai Jūs, Iveta Lāce, zināt, kas ir Cēloņu un Seku LIKUMS (Garīgās Pasaules “darba un apmaksas” sistēma)?

Un, vai izprotat KARMAS būtību ?

Vai Jūs zināt, kādu dievu pielūdza indiāņi, kuri katru gadu neskaitāmus tūkstošus savu ciltsbrāļu, nežēlīgi sadistiskā veidā ziedoja savam DIEVAM ?

Vai Jūs ar visu sirdi un dvēseli aizstāvat šo asinsizliešanas KULTŪRU ?

Viņi kalpoja BĀLAM, kurš ir tas pats Sātans(Arī žīdu jūdaisms ir BĀLA kults). Neba viņi, kuri nepazina riteni un uguni kūra brucinot divus koka puļķus, bija tie, kuri uzcēluši milzu tempļus, piramīdas un kaluši rotaslietas zeltā.

Viņi bija tie, kuri “kaut kādā veidā” pie visa tā tikuši… . Iespējams, ka “izredzēto” Kanānas(apsolīto zemju) variants: Feniķiešu dievs Bāls, kuru arī senie ebreji pielūdza Samarijā, saistīts ar sātana tēlu ebreju un kristiešu svētajos rakstos. http://tautastribunals.eu/?p=17408

Viņiem, tāpat kā “izredzētajiem”, ne- savējie bija gojas, tātad lopi, kurus nokaut nav grēks.

Tad jautājums ir pavisam vienkāršs: kurš kuru !?

Indiāņus iznīcināja viņu pašu ļaunums, protams, ar ieceļotāju rokām. Un nosaukt visus ieceļotājus par salašņām, nav visai pieklājīgi. Tad jau turpat miljonu latviešu, kuri 19.gadsimta beigās un divdesmitā gadsimta sākumā, kad Latvijas lauki bija pārapdzīvoti, pārcēlās uz Krievijas plašumiem, arī jānosauc par salašņām.

Viss, Ivetas kundze, ir noticis pēc Cēloņu un Seku LIKUMA. Sātanisti(šini gadījumā indiāņi) tika noslaucīti no zemes virsas. Tas pats notiks ar Latvijas izzadzējiem un okupantiem. Nekur viņi neizspruks, tāpēc, ka KARMAS LIKUMU neviens nav spējīgs atcelt, jo pat DIEVI ir šī LIKUMA “pavalstnieki”.

-Jums, Ivetas kundze, ir taisnība, bet PATIESĪBA tomēr tā nav !

-Kāpēc Jums, Lāces kundze, ir jāsludina tāda taisnība, kura ir pretrunā ar PATIESĪBU ?

Neuzskatiet, Ivetas Lāces kundze, mani par pārgudru “padomdevēju”. Es to visu esmu apguvis daudz, daudz lasot. Es arī zinu, ka daudz kas manī jau ir ielikts no dzimšanas, tā teikt, no iepriekšējām dzīvēm. Esmu arī(pret paša gribu) pabijis it kā aiz šīs realitātes robežām. Tas noticis ekstrēmos spīdzināšanas apstākļos(vairākās ieslodzījuma reizēs, par to, ka es aizstāvu savu tautu), kurus radījuši komunistiskie(Bāla kalpi) izdzimteņi, kuri šodien manā Tēvzemē ir pie teikšanas.

31.10.17    L. Grantiņš

=========================================================================

Linard Grantins Šis jautājums,Iveta Lace, ir daudz dziļāks un nopietnāks, nekā Jūs to pasniedzat, publicējot šo tekstu. Tādus tekstus publicējot bez izskaidrojuma, Jūs radāt naidu, kas skars nepareizo.

L. Grantiņš, V. Eihmanis, R. Bitenieks, LRTT, Helsinki-86, Latvija, J. Zīverts, K. Ulmanis.Iveta Lace, Nu nezinu vai tekstā pateikts bija kas nepareizi, ja pareizi, tad jau vienalga kurš to saka. Vai tad ASV neradās indiāņus iznīcinot, amerikāņi ir un paliek iekarotāji jau no pašiem pirmssākumiem.

Linard Grantins Pavisam vienkārši, Iveta, ievietojot šo “ziņu”, Jūs radījāt naida izpausmes pret ASV. Vai Jūs sapratāt šīs lietas Garīgo pusi; kāpēc tika iznīcināti 9/10 indiāņu ? Vai Jūs zināt, kapēc bija holokausts pret krievžīdiem ? Atbildiet uz šiem jautājumiem no Garīgā viedokļa, varbūt tad arī ko sapratīsiet. Vai pavisam vienkārši: “Kāpēc vadzis lūzt ? “

Iveta Lace, Nav man kopsakarību starp indiāņu iznīcināšanu un krievžīdiem! Neredzu tādu. Speciāli neko neesmu meklējusi un interesējusies un nesaprotu kāpēc jūs sakāt ka ar ziņu radu naida izpausmes. Faktus neviensnevar noliegt, indiāņi tika iznīcināti, tik neliela daļiņā palika ar varu iedzīti rezervātos, kas tos faktiski nospiež un neļauj attīstīties. Teiksiet ka nav taisnība par to. Zemi tiem atņēma gan ar viltu, gan nogalinot, kas ir amerikāņi, faktiski salašņas, tur saradās no visas pasaules ieceļotāji, par to jau tagad vairs neviens nerunā un to nepiemin kad runa iet par ASV.

You may also like...

4 komentāru

 1. berta saka:

  Vai ASV poltiku nenosaka ebreji
  .
  .
  .
  Admins
  Jūs noteikti sakot EBREJS, domājat hazāržīdus- krievžīdus.
  Cenšās, bet ne viss izdodas. Toties Latvijā šie sātaniskie izdzimteņi, judaisti, kuriem nav nekas kopīgs ar kādu etnosu, nosaka visu.

 2. Tiesnesis saka:

  Tas attiecas uz visiem ŠEIT! KO SĒSI, TO PĻAUSI!
  .
  .
  .
  Admins
  Tas tiesa, to esi tomēr sapratis.

 3. tuvojas pārmaiņas saka:

  Latvijas rīcībā ir divi, divi ar pusi gadi laika, lai savestu kārtībā «mājas lietas» un sagatavotos iespējamai pasaules finanšu krīzei, tā intervijā LNT raidījumā «900 sekundes» sacīja Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs.

  «Negribētos cilvēkus baidīt un kaut kā noskaņot, bet sarežģītākais laiks mūs gaida 2020./2021. gadā, kad aiz muguras būs Latvijas simtgades svinības, kas prasīs pietiekami lielus tēriņus, aiz muguras būs 2018./2019. gads, kad gaidāmi lielākie Eiropas struktūrfondu ieplūdes apjomi. Sāksies šo struktūrfondu atplūde. Ņemot vērā to, ka kreditēšana Latvijā nav tā īsti atsākusies, tā notiek ļoti niecīgos apjomos, mūsu rīcībā ir divi, divi ar pusi gadi, kuru laikā būti ļoti piesardzīgi jārīkojas ar valsts budžeta naudu, neuzaudzējot tēriņus,» sacīja Rimšēvics.

  Vienlaikus viņš uzsvēra, ka krīze nevarētu sākties Latvijā, bet to varētu iniciēt no ārpuses.

  Kurš Latvijā būs tas muļķis, kurš apmaksās Latvijas 10 miļjardus ārējo parādu? Vai Ilmārs Rimšēvičs iznāks priekšā un teiks: mīļā latviešu tauta, lūdzu paņemiet no manis atpakaļ visu, ko esmu nepelnīti sagrābis un izmantojiet to naudu ārējā parāda dzēšanā… Šķēle, Godmani, Lemberg, lūdzu sekojiet manam piemēram un atdodiet nozagtos miļjardus.

 4. Inese Medne saka:

  Lieta tāda, ka cilvēki nemīl iedziłināties lietu būtībā. Variet iedomāties pasauli, kurā lielākā dała tautu pielūgtu Bālu? Tas tikai būtu elles katlińš.
  Attiecībā uz Ivetu man ir svarīgi zināt, vai vińa nosodīja amerikāńus, lai parādītu to cik krievi ir labi?
  Ja nē, ja tā bija vienkārša patiesības nezināšana, tad es neńemos tiesāt, jo pati uz šo tēmu nebiju aizdomājusies.
  Bērnībā mums tika rādītas filmas, kur indiāńi parādīti kā tādi patiesi, labestīgi dabas bērni, ar izplēstām rocińām uz saulīti. :)) Vińu kopējais pozitīvais tēls, manā apzińā, aizēnoja vińu tieksmi,”reizēm”, noziedot vai notiesāt vienam otru. Laikam jāsaka, paldies, filmas režisoriem par spēju mūs apmułk’ot.
  Bet ja nopietni, tad L.Grantińa rakstītais par Taisnību un Patiesību ir tēma, kuru var attiecināt uz visām dzīves jomām, ne tikai uz indiāńiem. Un domāt uz tām var bez gala. Interesanti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *