V. Freimantāls. Atbilde 4. maija kliķes “mācītājam”

Atbilde Rakstniekam, Sludinātājam, Mācītājam

Valdis Freimantāls,L.Grantiņš.LRTT“Rakstnieks” skaidri izteicis savu vēlmi: “Lai viss paliek pa vecam” !

Nekādas starptautiskas tiesas nav vajadzīgas ! (Tas taču ir smieklīgi – komunistu totalitāro valsts pārvaldes aparātu nomainīt pret demokrātisku).

Latvija ir un paliks 1940. gada čekistu un komunistu kontrolēta teritorija, kur kolektīvā bezatbildībā salauzta plaukstoša, demokrātiska, jauna latviešu nacionāla valsts.

Kur ģimenēm tika atņemts viss: mājas, iedzīve, dzīvības un tradīcijām bagātā latviskā kultūra.

Kur latviešu kolektīvo sasniegumu – Latvijas valsti nežēlīgi saplosīja sarkanais mēris (komunisms).

Vēstules autors spriež kā laupītājs, kuram ir patīkami apzināties, ka par izdarītiem noziegumiem ir jāaizmirst un jāklusē gan noziedzniekiem, gan upuriem (cietušajiem).

Literāru analītisku interneta vietni viņš neieredz, jo konkrēti noziedznieki tiek saukti par noziedzniekiem !

Vēstules autoram tas nav pieņemami.

Vēstules autors pēc bankas aplaupīšanas un kasiera nogalināšanas sludina: “Ko nu tur atkal runāt un spriest par to” ! Lai viss paliek kā ir. Kāda tur tiesa un izmeklēšana vajadzīga? Kas bijis – bijis. Dzīvosim tālāk. Tas ir tik ļauni, izmeklēt, tiesāt un piespriest sodu. Vai tādā Latvijā gribam dzīvot, kur piespriež sodu noziedzniekiem un slepkavām ? (Un vēl starptautiskā tiesā!)

Cik saprotu, tad pats autors savu vārdu un uzvārdu slēpj, jo nekādā polemikā ielaisties nevēlās.

Paldies LRTT par šīs vēstules publicēšanu. Tas uzskatāmi pierāda visaptverošo B A I Ļ U klātbūtni šodienas 4. maija Latvijā. (Maz ir tādu, kuri parakstās ar savu vārdu un uzvārdu šodienas baisajā komunistu un čekistu Latvijā, kur juristi klusē par Abrenes atdošanu, Rīgas Latviešu Biedrības iznīcināšanu 1993. gada 18. februāra naktī un komunistu nomenklatūras pretlatvisko noziegumu turpināšanu maskētā veidā).

Mazliet par sevi pateikšu, jo sirds pilna un netaisnība, kas valda 4. maija Latvijā sasniegusi augstāko pakāpi.

Man trīs tiesas izpildītāji lieguši iespēju iziet tehnisko apskati manai a/m Ford Focus.

Bloķēti mani banku konti, jo nav iespējas samaksāt no 92 eiro pensijas pieprasītās, nereālās, nepatiesi uzliktās maksājumu summas. (Nekad neesmu aizņemies no bankām, vai nepildījis saistības).

4. maija parazītu valsts apkaro mani apzināti un mērķtiecīgi, lai “aizvērtu man muti internetā un iedzītu depresijā” !

Dažādi sodi un nekustamā īpašuma nodokļi ir veids kā komunistu un čekistu “visvarenie” pārvalda Latviju !

Iebiedē tos, kuri atļaujās kritizēt esošo ārprātu Latvijā un pieprasa noziedzniekus saukt pie atbildības Eiropas Savienības likumīgajā kārtībā !

Šāda veida izrēķināšanās ar 10 bērnu tēvu (5 meitas un 5 dēli, 7 mazmeitas un 7 mazdēli) ir klajš cilvēktiesību pārkāpums !

Esmu antikomunists un Latvijas patriots – tādēļ 4. maija organizētā juristu banda man liedz tiesības iziet tehnisko apskati manai a/m !

Viņi ieplānojuši mani salauzt un atņemt iespējas strādāt Helsinku 86 vietnē LRTT.

Bet viņi ir aizmirsuši, ka es panācu vecākā kriminālmeklēšanas inspektora VG izslēgšanu no komunistu partijas un izdzīšanu no milicijas, tad tiesāšanu par nozieguma veikšanu un no tiesas zāles konvojēšanu uz ieslodzījuma vietu – C I E T U M U ! (Iekšlietu ministrija man izmaksāja 15 912 rubļus par noziedznieka izdarītajiem zaudējumiem – tā lēma godīgā un principiālā tiesnese Ināra Šteinerte).

Šodienas bandīti valsts augstajos amatos gaida savu kārtu.

Ļoti daudzi ir jāizslēdz no savām blēžu pārbagātajām partijām un jātiesā par apzinātu KAITNIECĪBU.

Lūdzu visus atbalstīt mani un manu ģimeni cīņā pret parazītiem valsts amatos !

L.-GrantiņšL.-PursA.KavacisLRTTHelsinki-86LRTT piebilde:

Redzi, Valdi Freimantāl, tāpēc jau Kristus iepriekš paredzēja savu otrreizējo atnākšanu, jo “kristieši” ir pārtapuši par velna kalpiem.

Tas būs drausmīgs asins slaktiņš, kurā neviens noziedznieks nepaliks netiesāts, jo šī Tiesa notiks caur pašu pastrādātajiem darbiem, bet pirms tam viena daļa no viņiem tiks atšauti no saviem līdzcilvēkiem, kurus viņi apzaguši, un, kuru tuviniekus noslepkavojuši.

Tātad,- droši varam sacīt, ka: Šodienas bandīti valsts augstajos amatos gaida savu kārtu.

16.10.17      L. Grantiņš

You may also like...

8 Responses

 1. info saka:

  Atgādināsim, ka ar KGB darbinieku Aivara Borovkova un Ivara Godmaņa līdzdalību ļaunuma impērija (PSRS mantiniece Krievija) izvāca visu rūpniecību no Latvijas kopā ar vērtīgākajām iekārtām un inženieriem. 5.kolonna gan līdz šim brīdim vaino Latviju pašu. Galvenie tā saucamie “čekas maisi” gan atrodas Maskavā no laika gala. Tajos tad arī atrodas Aivars Borovkovs un Ivars Godmanis.

 2. a. saka:

  Valdim. Šķiet, tie,kas reāli varētu palīdzēt Jums un Jūsu ģimenei, ir tie paši, kas smejas par nabaga tautu, apsaukā par lūzeriem, bomžiem utt. Viņi paši ir izdevuši sev izdevīgus likumus un, kā sludina zināms trollis ontūns, visiem ir jāievēro likumi, un “lumpeņi” paši ir vainīgi pie tā, kas ar viņiem notiek.
  Varbūt Jums (un mums) kādu atbalstu var sniegt sena gudrība – nevar savu laimi būvēt uz citu nelaimes rēķina…

 3. a. saka:

  Piebilde. Ar to es domāju, ka pāridarītājiem agrāk vai vēlāk nāks atmaksa.

 4. Valdis Freimantāls saka:

  Tikko uzzināju, ka internetā esot videomateriāls par Ansi Ataolu Bērziņu rokudzelžos Čehijā.

  Kam šis materiāls ir pieejams – lūdzu iesūtīt tautastribunalā (lai būtu pieejams visiem tribunāla lasītājiem).

 5. Aelita saka:

  Lasīju žurnālā, ko darīt, ja banku konti bloķēti. Piedziņu nedrīkstot vērst pret uzturlīdzekļiem bērnam, dažādiem pabalstiem utt. Ieteikts sazināties ar tiesu izpildītāju, norādīt arī apgādājamo skaitu un lūgt atbloķēt bankas kontu. Un, pat ja konts ir bloķēts naudu noteiktā izmērā varot izņemt tieši bankā.
  Ja nu tas var ko līdzēt…

 6. Valdis Freimantāls saka:

  Paldies Aelitai par padomu!

  Mana apgadībā ir 13 gadīgais dēls Adriāns, bet izpildkomitejas nezvēri, necilvēki jau 13 gadus viņam liedz normālu dzīvi! (Apkaro ar drausmīgu cinismu manu ģimeni ). Pasūdzeties nav kam, jo no Rīgas Latviešu Biedrības visus godīgos cilvēkus izsita un izšāva 1993. gada 18. februāra naktī. (Aizliedza latviešiem biedroties pēc savām simtgadīgajām tradīcijām, likumīgajiem 1938. gada statūtiem).

  Tā tagad Anša Ataola Bērziņa bērniņi cieš no komunistu un čekistu patvaļas !!!

  Mums visiem jāapvienojās vienā tautas taisnajā tiesā pret sumpurņiem valdībā!

  Ņemšu vērā ikvienu padomu! (Vēlreiz paldies sirdsskaidrajai Aelitai!)

 7. John saka:

  Ansi Ataolu Bērziņu atved uz Čehijas tiesu saslēgtu roku dzelžos kā sevišķi bīstamu noziedznieku.

  http://m.nra.lv/latvija/222923-saeimas-grautinu-lieta-kada-butu-klusesanas-cena.htm
  .
  .
  .
  Admins
  Pie krievžīdiem(cionistiem- komunistiem) tas tā ir pieņemts. Caur citu mokām un asinīm viņi saņem savu eksistencei vajadzīgo enerģiju. Mani, kā Atmodas aizsācēju, pirms diviem gadiem pat ar salauztu roku saslēdza dubultrokudzelžos. Ansim vēl ir “palaimējies”! Tie ir dzīvnieki un ar cilvēka būtību tiem nav nekas kopīgs. Visa Saeima sastāv no speciāli atlasītiem hazāržīdiem(krievžīdiem). “Viņi visi ir no sava tēva velna !” Viņiem pašlaik ir dota neierobežota vara….un īsā laikā viņiem dauz vēl kas jāuzspēj ! Bet tad…tad viņi visi tiks iznīcināti…. . Tā tas ir rakstīts un tā tas arī notiks… .

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.