Par kādu fiktīvu DP radītu partiju

1. Kristers Krafts- matemātikas un fizikas skolotājs, arī viens no populārākajiem Liepājas gidiem.

2. Viktors Birze- “Taisnīguma” līderis.

3. Mārcis Butāns- finanšu kompānijas Kurzemes reģionālais vadītājs, Airsoft entuziasts un popularizētājs.

Zaļš-tautastribunals.eu4Birze,Butāns,Krafts,GrantiņšTuvojas Pašvaldību vēlēšanas.

Tas ir cionistu pakļāvībā esošajai LR DP karsts darba laiks. Ir jāskalda latviskās partijas, lai pie varas varētu kaut cik demokrātiskā ceļā paturēt savējos- bijušos komunistus- KGBistis un kolonistus. Šajā rakstā runāšu par Liepāju. Liepājas DP ir pilnīgā krievžīdu kontrolē, kurā strādā zemiski lopi, kuri veic arī pasūtījumu slepkavības. Pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā viņi visi bez izņēmuma tiks sodīti līdzīgi Jekelnam un viņa bandai. Šos noziedzniekus es esmu izbaudījis uz “savas ādas” un tāpēc es par viņiem spriežu tā, kā es pašreiz spriežu. Šoreiz neapstāšos pie Liepājas DPbandītiska veidojuma, bet runāšu par viņu darbu, kas attiecas uz kūdīšanu pret visu latvisko. Par Sesku un viņa ciešajiem kolēģiem no Saskaņas rakstīšu tuvākajās dienās.

Iepriekšējās vēlēšanās, lai neļautu savākt vajadzīgo basu skaitu Nacionālai apvienībai- VL! Liepājas nodaļai(Liepājniekus nesalīdzināsim ar Rīgas bandu), tika Ivara Kesenfelda vadībā saorganizēta provokator- partija  ar Viktoru Birzi priekšgalā.

Sekoja totāla izgāšanās, protams, kā partijai, nevis kā šķēlējiem.

Šogad tas viss atkal tiek atkārtots, bet jau ar interesantākiem “elementiem”. Toreiz partijas nosaukums bija MŪSU ZEME un tā ieguva 1%, bet VL! 4,87% !!! Tātad, DP savu uzdevumu izpildīja, VL! netika ievēlēta un Sesks ar Hadaroviču varēja turpināt genocīdu pret latviešu tautu. Par šo noziegumu tiesas priekšā būs jāstājas U. Seska teatralizētajam pretiniekam Ivaram Kesenfeldam. Kas attiecas uz mani-L. Grantiņu, tad es viņam pieprasīšu ASM ! Tas ir un paliek genocīds- kalpošana cionistiem un tāpēc sodam jābūt adekvātam pastrādātajam noziegumam !

Šajās vēlēšanās nāk klāt žīd- boļševiku triks.

Nacionālā savienība “Taisnīgums” skan līdzīgi Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”. Paviršāks vēlētājs “bez pūlēm” var šos nosaukumus sajaukt.

Ar to jau žīdiskajai DP ar V. Birzi(Statūjevu) priekšgalā vēl ir par maz ! Viņi šajā klon-parazīt-partijā atrod kādu Mārci Butānu ! Mēs zinām, ka Liepājas nodaļas Nacionālās apvienības vadītājs ir Arturs Butāns. Tātad, mūsu tautas slepkavas ir pamatīgi piestrādājuši, lai neļautu Liepājas Domē iekļūt Arturam Butānam.

Partiju nosaukumi tiek uztaisīti līdzīgi un kandidātu uzvārdi vienādi !!!

Nekur tu, Birze, neizspruksi… . Ar šausmām vari iedomāties to dienu, kad tev būs jāierodas 18. novembra LR DP… .

Par Arturu Butānu es runāšu vairāk, kad pieskaršos Seka, Vilnīša un Hadaroviča personībām.

Šeit varam lasīt vairāk par Birzes un citu čekas parazītu darbību pret H- 86 un L. Grantiņu: http://tautastribunals.eu/?p=30752

Par Liepājas mafiju un Kesenfeldu: http://tautastribunals.eu/?p=27837

12.05.17                              L. Grantiņš

P.S.

MIGLA-SARKANĀ-NOLĀDĒTĀREINIKSĀBOLTIŅA3Vēl tikai kāds “sīkums”. Kā tika veidots “latvju varonis-disidents” Viktors Birze(tas pats Statūjevs) ? Daudzus gadus atpakaļ, pie Tores dzelzceļa stacijas atzīmēja latviešu tautas deportācijas dienu. Runātājs bija arī “mūsu” Birze. Nekas jau tāds netika sacīts, kas jau nebūtu neskaitāmas reizes dzirdēts Atmodas laikā. Neviens par to netika nedz arestēts, nedz gar “zemi gāzts” ! Un tad nez no kurienes uzradās “brīvās Latvijas(4.maija kliķes)” policija  un pietiekoši brutāli “sasēja runātāju” !!! Lūk, tad arī dzima “mūsu” varonis. Visur skandināja Birzes vārdu, protams, jau ar varoņa pieskaņu. Krievžīdiskā DP vienā gājienā “nošāva divus zaķus”. Tika radīts jaunais viltus varonis un diskreditēta Latvijas policija !

Vēl arī rodas jautājums, ko pie provokatora “birzes” meklē Normunda Krafta dēls: Kristers Krafts- matemātikas un fizikas skolotājs, arī viens no populārākajiem Liepājas gidiem ?

Ar Normundu Kraftu man ir radusies konflikta situācija:  http://tautastribunals.eu/?p=30174

Laikam jau viss “nostājas savās vietās”: avis pie avīm un vilki pie vilkiem, nodevēji pie nodevējiem… .

Sarkanais terors ir dzīvāks par dzīvu arī šodien… !

You may also like...

3 Responses

 1. No Maarupes saka:

  Par to Birzi arī Rīgaa kliida nesmukas runas par apm. pirms diviem gadiem vins aicinaja Jaana Pina NA aktivistus uz apspriedi, bet tur, pie durvim bija pats V.birze ar savu paliigu un K.Pupurs un shpe riikoja “feic control”, kaa rezultataa apspriedee iekluva tikai juusu cienijamaa LRTT biedrs E.Dambitis, bet visi citi tika negliiti aizraidiiti prom. Taa tika sagaidiiti iisti nacionalisti V.Birzes “nacionalistu” apspriedee!
  .
  .
  .
  Admins
  Dambītis sen jau padzīts no LRTT, jo sāka pildīt DP pavēles… .

 2. Asariņa saka:

  Gribiet haosu,iepazīstieties ar Birzi! Bet,ka Linardu izsmej,tas arī man gluži nepatīk. Brīvmūrnieku avīzei “DDD” ir tiesības izsmiet patriotus,ar to viņa parāda,kādam maizes devējam viņa kalpo. Tomēr kādai taisnībai jābūt. 90-to gadu sākumā bija trijotne: Streips,Garda,Ādamsōns. Viņiem pa vidu DZĪVĀS ĒTIKAS MĀCĪBA. Neko nepārmetīsim,bet noņemiet no acīm zvīņas! Linards tiek maldināts no daudziem,jo viņš visu laiku nav dzīvojis Latvijā un nevar zināt ar ko katrs nodarbojās. Cilvēkam bija jāaizbrauc no Latvijas,jo komūnistu vara viņu atzina par ļoti nevēlamu. Paskatīsimies,kas darīts ar patiesību agrākus gadsimtus. Vatikāns pa visu Zemes virsu izsūtīja izglītotus ağentus. Viņi ievāca seno civilizāciju kultūras mantojumu,visu stiepa uz Vatikānu. Tur daļu seno zināšanu atzina par tik bīstamām žīdiem,ka iznīcināja nekavējoties. Citu daļu zinātnisko materiālu noslēpa no cilvēces Romas pazemē,jo atzina,ka tos var veiksmīgi izmantot brīvmūrnieku okultajām vajadzībām. Svētajos rakstos iekļāva,rediğēja,izsvieda,tad atkal iekļāva un atkal rediğēja neskaitāmas reizes rakstus,kas tikai daļēji dod ieskatu. Apukrifus arī,reizēm pielika Bībelei,bet tad atteicās,jo tie parāda pārāk atklātu cionisma ņirgāšanos par citām tautām,zvērības zvērību galā. Visbeidzot,tā miglaini un grozāmi Jēzus tiek pasniegts par itkā jūdu ķēniņu. Patiesībā; visjūdas sekotāji šausmīgi neieredz Jēzu Kristu. Aplaupītā BĪBELE arī nespēj apmierināt interesi par Jēzus būtību. Dievs sacīja:”Ja,kaut kur virs Zemes bezdievība sāk ņemt virsroku pār dievticību,tad tur ierodos ES PATS.” Lūk,šis teikums paskaidro Jēzus būtību. Vibezdievīgākajā vietā,visļaunākās tautas vidū Viņš ieradās iemiesotā veidā,lai atgādinātu par SEVI. Dievs nepamet cilvēku,viņš to mīl,un laikmetu pēc laikmeta klauvē pie ļaunās sirdsapziņas,aicina nākt pie Patiesības un atgriezties no ļaunajiem darbiem.
  .
  .
  .
  Admions
  Cilvēki jau cenšas mani maldināt, bet es vados no viņu darbiem… .
  Vienu vai otru reizi varbūt izdodas mani “nomaldināt”, bet vērojot viņu darbus viss nostājas savās vietās.
  Savādāk jau komentārs ļoti labs !

 3. ugunskrustietis saka:

  V.Birze ir kristīgais rasists, un tādu DP ņem par rokaspuišiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.