Turpinājums Nr.5. barkovski(ozoli)/rožkalni & co

Liecības.LRTT.H-86.LatvijaSaeimaGrantiņšBitenieksBarissUrbanovičsKozlovskis.Diskusijas sākums: http://tautastribunals.eu/?p=36477

Otto Ozols Eva MartuzaJuris Kaža raksta pareiza, ka “tautastribunals” nelido “ar pilnu apkalpi.” Tas regulāri uzbrūk arī man rakstot burtiski slima suņu murgus. Būtībā, stingri ņemot Jānis Rožkalns bija Latvijas brīvības cīnītājs, kurš reāli tika turēts čekas pagrabos un pēc tam garus gadus nometnē. Par to mana visdziļākā cieņa viņam. Toreiz tam vajadzēja milzīgu drosmi un gara spēku, pati zini. Lai arī mums daudzos jautājumos ir uzskatu atšķirības pasaules redzējumā, tomēr es viņu cienu tūkstoškārt vairāk nekā tos daudzos pie varas esošos kompartijas funkcionārus “pavējammīzējus”.

Biedrs Otto Ozols(īstajā vārdā Barkovskis) šajā i-vietnē ir nokļuvis pāris reizes. Kādus “slima suņa murgus” esmu publicējis, variet pārliecināties paši: http://tautastribunals.eu/?p=14197

Otto Ozols.Eva Martuža, Linards Grantiņš,LRTTŠeit viņa prāta “pērle”, kas pilnībā norāda, ka aiz viņa stāv cionisti-komunisti… .

“Svinēt 15. maiju var atļauties tikai bezatbildīgs populists, nopietnam politiķim tas nav piedodams.

Pat paviršs vēstures zinātājs zinās, ka Kārlis Ulmanis 1934. gada 15. maijā sarīkoja valsts apvērsumu. Tas bija un paliek ārkārtīgi smags noziegums, faktiski valsts nodevība. Demokrātiski ievēlētā Saeima tika atlaista, valsts pamatlikuma – Satversmes darbība apturēta. Būtībā sagrauta 1918. gada 18. novembrī dibinātā Latvijas valsts.

Te nav un nevar būt pamats diskusijai.

Absolūti nekādai.

Tika izdarīts valsts apvērsums – noziegums un nodevība. Apvērsuma rīkotājiem nebija nekāda tautas izdota mandāta tā rīkoties.

Apgalvot, ka tas notika saskaņā ar tautas gribu un vēlmēm, ir truli meli… .

Tomēr vislielākais Ulmaņa noziegums ir gļēvā padošanās Padomju Savienības spiedienam… .”

Sagraut un apmelot mūsu vēsturi ir cionistu pamatmērķis !

Ja tevi, Barkovski(Ozol), salīdzina ar Kārli Ulmani, tad esi ne vairāk vērts kā “slimā suņa” atstāts izkārnījums !

Par katru zaimu pret Ulmani atbildēsi tiesas priekšā !!!

Uzmanību, latviet !!!

Pirmā un 100%tīgā pazīme, kas norāda uz provokatoru ir tā, ka tiek noniecināts mūsu valsts radītājs- prezidents Kālis Ulmanis !!!

Tas ir cionistu galvenais uzdevums !!!

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ,REINIKS,ĀBOLTIŅAJa šiem “bauriem”(latviešiem) nav vēsture vai tā ir noziedzīga, tad tādai tautai nav arī nākotnes perspektīvas. Tieši to arī šis “latviec”, Otto Ozols- Barkovskis, cenšas ar putām uz lūpām pierādīt. Palasot tikai šīs pāris frāzes, kuras izkopēju no viņa “eņģeļa vīzijas”, varam pilnībā spriest par viņa personību un mērķiem.

Varam piemērot viņa paša sacīto: “Te nav un nevar būt pamats diskusijai.”

Otto Barkovskis(Ozols) ir mūsu tautas bende !

Vai domājat, ka šis “eksperts” nezina īstenību par tiem laikiem ?

Zina !

Vai viņš nav lasījis vēsturnieka- profesora Induļa Roņa(tiko DP(VDK) noslepkavots) sacīto šajā jautājumā http://tautastribunals.eu/?p=21818 ?

Kāpēc šis hazāru pēctecis nomainīja savu krievžīdiskās izcelsmes uzvārdu ? Tāpēc, lai piekļūtu latviešu apziņai un vieglāk būtu ar to manipulēt !!! Kā redzat- visam ir sava nozīme un izskaidrojums.

Teiciens- “slima suņa murgi” pieder Elitai Veidemanei, kura arī ir “nejauši” uzgājusi šo diskusiju feisbukā, tāpat kā Otto. Šodienas Latvijā neviens nevar atklāti izsacīties, kurš nav akceptēts no cionistu noziedznieku bandas- latviešu tautas slepkavām. Šeit varam pārliecināties, cik omulīgi šis cērmenis jūtas pie cionistiem: http://tautastribunals.eu/?p=32452 . Arī uz maskavu aizskrēja, lai pasacītu savu slaveno frāzi: ”dabūsiet pa zobiem, ka maz neliksies”, lai pēc tam Latvijā ar to tēlotu nacionālo varoni ! Viss viens noziedzīgs cionistu- krievžīdu okupantu teātris.

Pats jau neatrada E. Martužas feisbukā ievietoto info par Rožkalnu. Par to viņu informēja attiecīgi darbinieki… ! Nu padomājiet, kāda vajadzība kaut kādam “populāram” žurnālistam iejaukties diskusijā, kas pēc būtības viņu nu nekādi neskar ?

Jāiejaucas ir tādā gadījumā, ja viņš ir šīs šausmīgās mašinērijas sastāvdaļa, kas veic genocīdu pret manu tautu- pret latviešu tautu.

Šodien visi cionistu un dažādu kalibru jūdasu uzdevums ir nomelnot un fiziski iznīcināt H- 86 dibinātāju L. Grantiņu, kurš vienīgais zina visu par Atmodas aizsākumiem… . Ja būtu izdevies noslepkavot Grantiņu(mēģinājumi ir bijuši daudz), tad visi šie padibenes, sākot no Rožkalna, Rubeņa, Veidemanes… un beidzot ar Gorbunovu un Īvanu…, varētu pierakstīt sev pašu izgudrotus varoņdarbus !

Visam “kroni uzliek” mācītāja(krievžīda no mātes puses) Jura Rubeņa paziņojums https://www.youtube.com/watch?v=DkBfJEyqw84 , ka viņš ir sarakstījis visus H- 86 dokumentus. Pats no sevis diez vai viņš būtu atļāvies to sacīt, bet viņam tas tika “priekšā pateikts”, jo uzskatīja, ka L. Grantiņa stundas jau ir skaitītas…, bet Tas Kungs tomēr bija savādākās domās, jo tiku izvilkts no kārtējās krievžīdsiskās čekas nagiem(2015. g. Rīgas Centrālcietuma), par ko Rožkalns izsacīja lielu nožēlu.

Turpinājums sekos… .

23.01.17.     L. Garantiņš

Jānis Vanags,Juris Rubenis, Pāvils Brūveris, Grantiņš,LRTT H-86.

P. S.

Pasaule ir interesanta un neizskaidrojama. Protams, priekš materiālista, bet ne priekš tā, kurš cenšas saprast notikumu pakārtotību Karmiskajam Likumam… !

Lidija PupureVakar(21.01.17) man pazvana kāda kundze no Brazīlijas, kura Atmodas laikos izbrauca ar savu mazo dēlu no Latvijas. Nesaukšu viņu vārdā, bet viņas mazais dēls bija īsts brīnumbērns, kurš no otrās klases gada laikā pārlēca uz piekto klasi, kaut gan daži “gudrinieki” iesacīja Vācijā sākt atkal ar pirmo klasi. Vēlāk piedalījās matemātikas olimpiādēs un guva pirmās vietas. Šodien šis brīnumbērns ir profesors ASV- vēsturnieks- valodnieks, kurš pārvalda 30 valodas. Mūsu saruna ilga vairāk kā divas stundas un es uzzināju daudz jauna, kas man deva apskaidrību lietās, kuras man līdz šim likās neloģiskas. Mēs nonācām arī pie sarunas par Konstantīnu Pupuru, kurš tajā laikā atradās Minsterē. Es viņai par šo cilvēku nejautāju, tas vienkārši visā šajā garajā sarunas ķēdē bija loģiska šīs ķēdes neatņemama sastāvdaļa. Viņa arī stāstīja par viņa etnisko(no tēva puses žīds) izcelsmi, ko viņai bija stāstījusi Konstantīna mātes māsa Lidija Pupure, ar kuru viņa bija kopā kaut kādās(tieši neatceros), studijās.

Un kāds brīnums, šorīt, tikko pamodies, man sieva pasniedz žurnālu, kurā aktrise Lidija Pupure stāsta savu dzīves gājumu… .

Nepārprotami, tas bija DP raksts par Pupura “varoņdarbiem” un viņa “izraidīšanu”… .

Tas bija domāts plašākai sabiedrības ietekmēšanai-

Pupurs, lūk, VARONIS !

Cilvēkiem, kuri Atmodas laikā bija vēl bērni un tie, kuri dzimuši pēc Atmodas, tas ir īsts varoņstāsts ! Un loģiski, ja tāds Grantiņš ko iebilst, tad viņš ir apmelotājs un, iespējams, ka pats čekists.

http://tautastribunals.eu/?p=30833

Lūk, latviet, pilnīgi neuzkrītošā veidā tiek taisīts par varoni viens īsts Maskavas čekas provokators.

Vai domājat, ka šī “aktrise” nezina, kas ir viņas māsasdēls un nav lasījusi šo i- vietni ?

Viņa visu labi zina, bet vienalga atļaujas zem sava vārda izplatīt šo cionistu dezinformāciju… .

You may also like...

3 Responses

 1. Valdis Freimantāls saka:

  Čekistu uzdevums viltot visu – visur ielikt savus kadrus!

  Apkarot latviešu kolektīvās anlītikas tradīcijas!

 2. Valdis Freimantāls saka:

  Joprojam, baidoties no patiesiem vārdiem, komunistu un čekistu varturi liedz man rakstīt komentārus par aktuālam tēmām avīzē NRA.lv.

  Komunistu cenzori sēž visās vietās!

  Nevienu brīdi neatslābst pietlatvisko briesmoņu vara Latvijā!

  Mūsu uzdevums – izgaismot šos lopus!

 3. Aelita saka:

  Ak, šīs aktrises… Tikai nesen uzzināju, ka Gardas meičas ir no kultūras akadēmijas. Un es vēl brīnījos, ka man uzbruka teātra cilvēki, jo es kādreiz internetā izteicu neuzticību tam DDD. Tas nu gan būtu skaisti, ja viņas ar plintēm sāktu deokupāciju, par to Krievijai būtu liels prieks :)
  Jāsaka kā ir, ne visi cittautieši ir nelojāli, pārdevējas krievietes tagad atbild latviski, ja viņi izturas ar cieņu, tad ko var pārmest. Reizēm gan jāsmaida par “īsteniem latviešiem”, kā ģimenisko vērtību aizstāve Iveta Grigule, antropologs teiktu – skat, interesanti, gaiši mati (balināti), brūnas acis un neārisks profils :) (es jokojos, es negribu apvainot visus ebrejus, reiz pie kioska man kāda vecāka ebrejiete teica, ka viņa cienot latviešus, jo grūtā brīdī viņas tautieši neesot palīdzējuši, bet latvieši esot.)
  Jā, bet tie kultūras cilvēki var būt diezgan zvērīgi, ja kādu no viņiem aiztiek. Ne velti dižais vācu dzejnieks Gēte teica, ka teātra cilvēki ir tik ārišķīgi, liekulīgi, nodevīgi. Tiesa, nevar atkal vispārināt, ne jau visi tādi.
  .
  .
  .
  Admins
  Nelietojiet vardu ebrejs, jo tam nav nekāds sakars ar hazāržīdiem, kuri nav semītiskas izcelsmes… . Ja “mēs” to jaucam, tad veicam noziegumu !

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.