Izsacīt līdzjūtību noziedzniekiem ir noziegums !

temida_baltaIr sajūta, ka drīz kaut kam ir jānotiek.

Pirmsnāves agonijā ļaunais cenšas ar visādiem glaimojošiem trikiem paildzināt savu noziedzīgo eksistenci.

Tāpēc: Mēs nedrīkstam just līdzi ļaunajam viņu pašu izraisītajās nelaimēs.

Tā viņš tikai barojas no mūsu garīgajām enerģijām.

Šiem spradžiem, ja viņi ir beigti, tad uzspļauj, bet ja vēl kustas, tad samin tos !

Zaļš, tautastribunals.euБачо Корчилава, Bačo Korčilava, L. Grantiņš.LRTTБачо Корчилава о крушении Ту-154: гадкое чувство, когда кто-то читает мораль людям, которым эти ублюдки и им подобные вырвали душу

Я могу рассказать много историй о том как в течении многих лет российские солдаты убивали в моей стране.

Сбивали самолёты, пускали ко дну баржи, стреляли по мирным сёлам.

Как целых два поколения выросло на войне. Теперь есть опасность что и моему сыну на его Родине, здесь в Украине прийдется познать все то что когда-то познал я.

Так почему я должен расстраиваться гибели людей, которые воспевали все это и развлекали убийц которые многие годы это делали в моей стране и сейчас делают на Родине моего сына?

Гадкое чувство, когда кто-то начинает читать мораль людям которым эти ублюдки и им подобные вырвали душу.

Tulkojums. Bačo Karčilava par tu- 154 nokrišanu: pretīga sajūta, kad kāds lasa morāli tiem, kuriem šie izdzzimteņi un viņiem līdzīgie, ir dvēseli izrāvuši.

Es varu pastāstīt daudzus gadījumus, kā daudzu gadu garumā Krievijas karavīri slepkavoja manā zemē. Notrieca lidmašīnas, gremdēja kuģus, apšaudīja ciematus.Kā divas paaudzes uzauga kara apstākļos. Tagad draud briesmas arī manam dēlam viņa dzimtenē, šeit Ukrainā, izjust visu to, ko reiz izjutu es. Tad, kāpēc man būtu jāuztraucas par to cilvēku bojā eju, kuri visu to apdziedāja un izklaidēja slepkavas, kuri daudzus gadus to darīja manā zemē un tagad to dara mana dēla dzimtenē ?

http://www.dialog.ua/news/106484_1482702718

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ,REINIKS,ĀBOLTIŅAĻaunais, tāpat kā nezāle no tavas kultūraugu dobes ir jāizravē, jo savādāk tas iznīcinās tos, kuriem šī dobe tika radīta !

Ir teicami, ka šī ļaunuma nezāle pati “ravējas”. Runa ir par Krievijas armijas lidmašīnas veiksmīgu “iebraukšanu” Melnās jūras dzelmē. Viņi pašlaik meklē gāzes vada krānus, lai pārtrauktu gāzes padevi Ukrainai un Eiropai, jo dziesmā, kuru tik briesmīgi aplaudē skatītāji, viņi dzied: ja Ukraina iestāsies NATO, tad mēs tai un Eiropai aizgriezīsim gāzes krānus !

Lai viņiem tas izdodas !

Krievija,Putins,Medvedjevs.LRTTPalasi un noklausies šo “eņģeļu” kori http://ukrainian.co.ua/2016/12/25/post-vitaliya-portnikova-o-rossiyanakh-r/ un tu sapratīsi, ka viņi paši sevi nogāza, jo viņu ļaunums bija “pārvarējis” kritisko robežu un “vadzis lūza”.

Nevajag maisīties ar savu žēlastību(līdzjūtības izteikšanu šiem “muzikālajiem” deģenerātiem- putina nāves politikas instrumentam) šajā Garīgās pasaules atmaksas aktā. Krievija ir ļaunuma kloāka un, lai velns rauj savus kalpus.

Atkārtoju, es nebūt neesmu reliģisks fanātiķis, bet ir LIETAS Bībelē, kuras nedrīkst ignorēt. Mēs taču neviens neapšaubām fizikas likumu darbību materiālajā pasaule. Šis pats Likums(metafizikas) turpina darboties netaustāmajā- Garīgajā Pasaulē. Ja to visu zina un saprot, tad paredzēt notikumus(šajā gadījumā agresora problēmas) nemaz nav tik grūti.

Kristum, kurš bija Augstākās Pasaules pārstāvis, nebūt nesagādāja grūtības paredzēt nākotnes notikums un arī paziņot par savu otrreizējo atnākšanu. Kad viņš nāks, tad tecēs asins upes, jo Dieva sods tiem, kuri par viņu ir izņirgājušies, būs prātam neaptverams. Un izņirgājušies ir visi zagļi, meļi un slepkavas, kuri apzaguši un slepkavojuši savus tuvākos- savu tautu.

“Es nākšu kā zaglis naktī, kad neviens manis negaidīs…”

Redziet, pie šiem jau viņš atnāca- kā zaglis naktī…, neviens taču to negaidīja… .

Lai notiek Dieva prāts kā Debesīs, tā arī virs zemes !

28.12.16      L. Grantiņš

===============================================================================

P.S.

Krievija.LRTT. Grantiņs

FOTO: Mums tiek no “kādiem” uzspiests uzskats, ka visi cilvēki ir vienādi !

Nē, ar šo krievžīdisko deģenerātu es nekad nebūšu “vienāds” ! Un mana tauta nekad nebūs vienāda ar šo izdzimteņu tautu !

Lūk, asinis stindzinošs krievžīdisks video:

https://www.youtube.com/watch?v=VYtGnFZ8gEM

Kas jādara ar Ukrainu un ukraiņiem !

To pašu vēlas darīt ar latviehttp://24-online.com.ua/4cuinn0b0lq677šiem arī Latvijā mītošie krievžīdi ar Latviju un latviešiem.

Latviet, lai visus šos krievžīdiskos izdzimteņus velns parauj kopā ar Putinu !

Vienkārši neticas savām ausīm, ja dzirdi šī krievžīda impērista ārprātu par Baltkrieviju un baltkrieviem:

http://24-online.com.ua/4cuinn0b0lq677

You may also like...

3 komentāru

 1. baltieši saka:

  Lai nemuld, baltkrievi pamatā ir balti, tikai pārkrievoti. Mums arī varēja draudēt tāds liktenis. Baltiešu teritorija kādreiz bija krietni lielāka, kā tagad. Tāpat ukraiņiem ir tiesības uz savu valsti. Vai Krievijai teritorijas trūkst, vai cilvēku? Vai kāds var Krieviju apdraudēt, ja tai ir atomieroči?

 2. Uldis saka:

  Nesen izlasīju komentāru: “Katrs krievs ellē turpmāk tiks sagaidīts ar orķestri”

 3. ķiploks saka:

  https://www.youtube.com/watch?v=V83YEmBYifk
  Turpinot par līdzjūtības izpausmēm. Veidemane raksta vēstuli Aivaram Brīzem. Viņa pat nepatēlo balsī un vaibstos, ka lasītais ir patiesība. Ievērojiet, Veidemane arī sajauc pirms cik gadiem nomirusi viņas “mūža mīlestība”(daudzi uzskata, ka Veidemane palīdzējusi Indriksonam Brīzes slepkavības operācijā). Nupat rudenī pagāja trešais gads, Veidemane min četrus.

  https://www.youtube.com/watch?v=Tm-KgPPj59w
  Vieglas smiltis muzikantam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *