Sandra Veinberga. Insekti !

Zaļš, tautastribunals.eu

Pirms lasi šeit rakstīto, iepazīsties ar cionistes sacīto:

Sandra Veinberga- INSEKTI !(atvērt)

============================================================================

Kas ir šī cionistu-nacistu ideoloģijas uzbāzīgi noziedzīgā propagandētāja S. Veinberga ?

Nekur datus par viņas nacionālo piederību un dzimšanas gadu atrast nevar.

Ja tas tiek slēpts, tad tam ir kāda nozīme… .

V. Putins, S. Veinberga, Netanjahu, Gebels.LRTT.L.Grantiņš

FOTO: Tu, latviet, esi nežēlīgs žīdu šāvējs un tev nav tiesības sevi pieskaitīt pie cilvēkiem. To taču visi “pareizie” politolōgi cenšas mums ieskaidrot. Tas, kurš cenšas to atspēkot, ir INSEKTS un paredzēts likvidācijai. Bija tāds “nelietis” A. Grūtups, kurš sacījā “sausmīgus vārdus”: “Neviens latvietis nevienu žīdu nav nošāvis !” Nebija pieļaujams, ka šis “nelietis” pirms nāves vēl ko svarīgu gribēja pasacīt latviešu tautai. Labi, ka nepaspēja, bet grēcīgās sirdsapziņas vadīts, izdarīja “pašnāvību” ar diviem šāvieniem vēderā ! Vēsturnieks profesors Indulis Ronis arī pēdējā laikā bija pasācis stingri “melot” par mūsu mīļajiem “jebreju cionistiem”- un, kas notika ? Sapratis savu  milzīgo grēka nastu, arī “apzināti” beidza savu “nelietīgo” eksistenci !

Es, insektu likvidatore Sandra Veinberga, jums saku: “Beidziet pretoties mūsu dieva gribai, pretējā gadījumā samīsim kā insektus !”

======================================================================

To, ka viņa pieder cionistu “klanam”, var spriest pēc viņas darbiem. It sevišķi viņas pēdējais raksts TVNETā, kuru mēs arī komentēsim. Tik atklāta cionisma nostāšanās pret demokrātiju un nacionālām valstīm, nebija izdevies vēl lasīt.

Pašķirstot viņas pašas sevi slavinošos “titulus”, mēs varam noprast: “No kurienes šai biedrenei kājas aug !” Varam secināt, ka dzimusi varētu būt cionistu ideoloģijas pārvaldītajā Zviedrijā, kura slepus sadarbojās ar vācu nacistisko režīmu un bija vienīgā valsts, kas izdeva latviešu leģionārus cionistiskajam Staļina slepkavu režīmam !!! Zviedrija, kā valsts, ir pieskaitāma civilizēto valstu degradētas morāles kloākai. Par šo polit- nacionālo veidojumu(Zviedriju) nepatīkami ir izsacījies arī tikko cionistu noslepkavotais vēsturnieks- profesors Indulis Ronis: http://tautastribunals.eu/?p=33064

Punktu visam pieliek, ja izlasām: “Veinberga ir profesionāla žurnāliste, kas beigusi Latvijas Universitātes Žurnālistikas nodaļu, doktora disertāciju par Vācijas televīzijas programmu žurnāliem aizstāvējusi Maskavas Universitātē un kā Zviedrijas masu mediju pētniece strādājusi Stokholmas un Gēteborgas universitātēs.” https://sandraveinberga.com/about/

No Maskavas Universitātes vēl neviens “nesagatavots” nav iznācis. Maskavas Universitāte ir cionistu kalve. Ja kāds cenšas spuroties pretī, tad no alkohola vai narkotiku pārdozēšanas “dabīgi nomirst” vai “netīšām pakļūst” zem kāda transporta līdzekļa riteņiem.

Protams, protams, kurš tad negrib dzīvot ! ?

Un ja vēl tiek piedāvāts izkļūt no “goju” sabiedriskā slāņa un dzīvot pārticībā- būt vienmēr politisko notikumu uzmanības centrā… tad nemaz liela piespiešana nebūs vajadzīga !

Lūk, un Sandra Veinberga ir ar “izcilību” beigusi šo MOSSADistu kontrolēto iestādi.

Viņa nav vairs pieskaitāma pie humanoīda- cilvēka, kurš seko sirdsapziņai. Viņa ir pārprogrammēta- viņas apziņā ir dzēsts centrs, kurš cilvēku atšķir no dzīvnieka. Izlasot viņas pēdējo rakstu, redzams, ka viņa ir pārkāpusi demokrātijas viselementārākos pamatprincipus. Viņas valoda pildīta ar neiedomājamu ļaunumu, kad viņa tos, kuri nedomā kā cionisti, nodēvē par insektiem ! Nedomāju, ka tā ir visuvarenības un neuzvaramības izpausme. Drīzāk jau tas norāda uz bezspēcību un izmisumu, redzot, ka Ciānas citadele sāk ļodzīties.

Šādu bezspēcības bravūrību tikko parādīja noziedzīgās Izraēlas premjers Netanjau, draudot ANO un ASV:    http://newsru.co.il/israel/24dec2016/bibi308.html

Lasot rodas sajūta, ka šie cionisma apoloģēti pat sit pušu nacistu propagandistu Jozefu Gēbelsu. Kādas tikai drazas pēdējās nedēļās tiek lietas uz latviešu galvām, sākot no cionista Ulda Neiburga http://tautastribunals.eu/?p=35768 un beidzot ar cionisti Unu Bergmani http://www.ir.lv:889/2016/11/28/lielako-masu-slepkavibu-latvijas-vesture-pieminot un šo pašu Sandru Veinbergu ?

Kādu samaksu šie cilvēki ar šīm melnajām dvēselēm saņem, nezinu un minēt netaisos, bet to, ka ar šādiem latviešu tautu nomelnojošiem rakstiem, viņi tiek no cionistu noziedznieku bandas virzīti pa karjeras kāpnēm, esmu pārliecināts. To, ka šo melno apmelojošo gļotu smērētāji uz manu tautu saņems reiz adekvātu sodu, arī esmu pilnīgi pārliecināts. Tāpat kā Putina “koristi”, kuri pašreiz atrodas Melnās jūras dzelmē.

Dievs, kā redzam, ir “žēlīgs” un alga tiek vienmēr izmaksāta laikā… .

Iepriekšējā šīs cionistu žurnālistes rakstā ieliku īsu http://tautastribunals.eu/?p=36173 , vienu teikumu garu komentāru(piekto pēc skaita), kas padarīja viņas garo žļurgaino Kremļa pasūtījuma rakstu par slima cilvēka murgu.

Rezultātā visi komentāri tika dzēsti un komentēšana liegta.

Arī šis viņas vervelējums ir neitralizējams ar vienu teikumu, bet šoreiz apskatīsim to mazliet plašāk. Ja Latvija būtu demokrātiska valsts, tad tāda Veinberga šodien atrastos aiz restēm, jo viņa ir izņirgājusies par LR Satversmi un visiem iespējamajiem starptautiskajiem LIKUMIEM- Konvencijām, kas attiecas uz bēgļiem un karadarbību.

Cionistes Veinbergas raksta īss apskats:

-ES valstis aizcērtot durvis: «Eiropas Savienības valstu migrantiem», uztraucas šī cioniste ! Jājautā: vai migrantu jautājumā nav jānotiek referendumam ?

Latvija ir latviešu asinīm un sviedriem izkarota zeme un mums tā nav jāatdod nevienam svešiniekam. Un it sevišķi tādiem, kuri dezertējuši no savas valsts, atstājuši likteņa varā savus tuviniekus, vai arī apmācītiem teroristiem, kuriem kristieši un brīvticīgie ir ne vairāk kā lopa vērti, kuri sievieti netur pa cilvēku !(LRTT priekšlikums: aizsūtīt Veinbergu uz bēgļu nometni par kārtības pieskatītāju)

Interesanti, ka šī “eksperte” neanalizē šo bēgļu rašanās problēmu. Atgādināsim, ka viņas ideoloģiskie brāļi cionisti Izraēlu nodibināja nelikumīgi, un, ka viņiem nav nekādas vēsturiskas tiesības uz palestīniešu zemi, jo viņi nav semīti, bet gan senās Hazārijas pēcteči. Hazārija, kā mēs zinām no vēstures, bija laupītāju, reketieru un vergu tirgotāju noziedzīgs veidojums. Tātad, ģenētiski noziedznieki !!! Viņi nav nekādi ebreji, bet žīdi. Šis nosaukums ir atvasināts no ticības, bet ne no etniski nacionālās piederības. Izraēlā dzīvo tikai 2,5% etniskie ebreji, kuri ir atklāti nostājušies pret cionistiskajiem žīdiem.

Viņiem pieder lozungs: “Cionisma beigas- miers virs zemes !”

Šodien Izraēlai ir konflikts ne tikai ar arābiem, bet arī ar ASV un ANO. Ar to arī ir izskaidrojama cionistes Veinbergas super aktivitātes. Viņiem prātā ir pievākt visu Krieviju !  Vai tas izdosies- jāšaubās, drīzāk var uzrauties uz “holokaustu”. Ticība, kurā sacīts, ka svešticīgais ir lops(goja) un to nokaut nav grēks- ir visīstākais sātanisms !  Sandra Veinberga ir sātaniste !

-“Tieši šis pēdējais apstāklis ir ļoti būtisks – panākt, lai valstīs, kas «ražo ekonomiskos migrantus», celtos algas un dzīves līmenis, kas reducētu cilvēku vēlēšanos meklēt laimi un pārticību citur. Šim mērķim veltīti vairāki ANO projekti, taču pagaidām tie nefunkcionē. Tāpēc cilvēki turpina bēgt no trūcīgajām valstīm uz pārtikušajām.“

Kāpēc šie projekti nefunkcionē, to šī ciānas latvēte necenšas analizēt un izskaidrot ? Un necentīsies arī nākotnē, jo šajā noziegumā ir iejaukti viņas pārstāvētā kasta- krievžīdi, ar Godmani, Borovkovu, Karginu, Karasovicki, Zaharjinu u. c. no šīs sātanistu bandas, priekšgalā !

-“Nacionālistu partiju idejas par jauna Eiropas mūra būvēšanu, lai paglābtos no migrantiem un spridzinātājiem, nav produktīvs priekšlikums.”

Tu redz’ tikai, biedrene zina labāk, kas līdzēs un, kas nelīdzēs ! “Nacionālisti” un referendumi tiek ignorēti ! Nu tieši tāpat kā Krievijā pēc revolūcijas ! Palaid tikai tādai sadistei kā Veinbergai vaļu un koncentrācijas nometnes izaugs kā sēnes pēc lietus ! Visi tie, kuri nedomā kā šī arī latviski runājošā krievžīdene- cioniste, tiek dēvēti par nacionālistiem. Visi tie, kuri pieprasa ievērot starptautiskos Likumus un Satversmi, ir nacionālisti un insekti !

-“Barbarisms tagad nostājas normālo normu vietā, un labējie populisti gavilē, lai gan vainīgs nav viss liberālisms, bet gan bankas.”

Raimonds Vējonis,Raimonds Bermanis,Jābis Vanags.LRTTSkaties, latviet, kā šī tautu kūdītāja manipulē ar tavu apziņu. Protams, ka liberālisms nav vainīgs. Tiek viss novelts uz kaut kādām mistiskām bankām. Bankās neslēpjas vaina, bet tajos, kas šīs bankas kontrolē ! Tie par nelaimi šai ciānistei(es nepārrakstījos- ciānistei, jo viņa ir Ciānas Protokolu iedzīvinātāja sabiedrībā) izrādās, ka visi ir no viņas kastas. Tāpēc jau tik briesmīgs dusmu bļāviens par labējiem populistiem un minoritātēm !!!

Kad iet runa par Berlīni, tad “mūsu “ ciānistei širmis aiz naida aizvērās tā, ka līdz raksta beigām vairs neatvērās. Sāka žvadzēt par tur pat vai viduslaikiem- trīsdemitgadīgo karu, pēc kura imigranti, aiz mīlestības vienam pret otru, esot rokās sadevušies, bet galvenais, ka ebreji(ne nebija tie ebreji, bet hazāržīdi) esot atjaunojuši nabaga Berlīni, kurā esot bijuši palikuši tikai 800 “friču” un pilni jumti ar kazām.

Nav gan nācies dzirdēt, ka žīdi būtu radījuši kādā valstī uzplaukumu. Sākot jau no senās Ēģiptes laikiem līdz Godmaņlaikiem, viņi tik to vien darījuši, kā laupījuši un kūdījuši uz nemieriem. Interesanta informācija mūsu ciānistei. Varbūt tomēr atsvaidzināsim atmiņu, ko par šiem “humanoīdiem” rakstīja reformators M. Luters: http://tautastribunals.eu/?p=16800

Tiek pieminēts, ka Vācijā ir šausmīga labo ekstrēmistu partija: “Alternatīva Vācijai (Alternative für Deutschland)”, kura visiem likšot maršēt … , bet aizmirsa pasacīt, ka Vācijā to pazīst kā Putina partiju, kuru finansē Krievija, tātad Izraēla. Nu jā, bet gadās, ka par viduslaikiem visu zina līdz pēdējam sīkumam, bet par šodienu grābstās kā patumsu… . Vai tad jūs domājat, ka šī kundze nezina, ka Latvijā ne tikai ekstrēmistiskās provokatorpartijas un sīk-organizācijas, ir Kremļa- Telavivas radītas, bet arī visas lielās partijas. Zina, šī cioniste visu to zina.

Un skaties tikai, neprasot latviešu tautai, viņa jau mūsu Rīgu piedāvā tiem, kuriem Krievija, pēc Izraēlas pavēles, nobombardēja mājvietas.

Bēgļi ir cionistu mākslīgi radīta problēma, tieši tāpat, kā banku problēma.

Visu to rada un organizē pasaules cionistu banda, pie kuras pieder arī šī noziedzniece- Sandra Veinberga.

Nobeigumā šīs noziedznieces rakstītās žļurgas, kuras pat neatļāva komentēt.

Toms Ostrovskis. L. Granti'mš,TVNET,LRTTLasi, latviet, un tu nebeigsi brīnīties par cionistu ārprāta meliem !

Nu nebeigsies viņiem tas labi un tas ir labi, katram jāsaņem to, ko pelnījis.

30.12.16                L. Grantiņš

================================

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ,REINIKS,ĀBOLTIŅA32 Latvijas, kas staigā pa pasauli un meklē sev mājas. Bankas, Eiropa un bēgļu krīze

Sandra Veinberga, Komunikācijas zinātņu eksperte, asociētā profesore, Speciāli TVNET

2016. g. 29. decembris

http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/640919-32_latvijas_kas_staiga_pa_pasauli_un_mekle_sev_majas_bankas_eiropa_un_beglu_krize/print

Kalē, Francija. 22.oktobris, 2016, Foto: EPA/ScanPix/LETA

2015. gada laikā 70 000 ārzemnieku bērnu ieradās un pieprasīja politisko patvērumu Zviedrijā. Puse no viņiem atbrauca vieni, bez vecākiem. Nepilngadīgajiem nemēdz atteikt patvērumu. Arī tad, ja nav skaidrs vai šie cilvēki ir vai nav pilngadīgi un vai visas migrantu daudzbērnu ģimeņu atvases patiešām ieradušās savu vecāku pavadībā. Šie pusaudži un bērni ir tikai viena no dramatiskās aizvadīto divu gadu migrantu plūsmas izpausmēm, kas paguvusi nopietni sašūpot attīstītāko rietumvalstu publisko diskusiju telpu.

Visi, ieskaitot zviedrus, steigšus pieņēma jaunus likumus, kas būtiski ierobežo ieceļotāju iespējas apmesties uz pastāvīgu dzīvi izredzētajās valstīs. Arī Brexit balsojums lielā mērā sakņojās tajā pašā vēlmē – aizcirst deguna priekšā durvis «Eiropas Savienības valstu migrantiem» un visiem pārējiem, kas joprojām cer uz savas labklājības standarta uzlabošanu, iekārtojoties bagātajās rietumvalstīs uz dzīvi.

Veidojas absurda situācija: bēgļi no Sīrijas mēģina izdzīvot bēgļu nometnēs kaimiņvalstīs, bet ekonomiskie migranti tikmēr veikli forsē un ieņem bēgļiem paredzētās miera zonas labklājības valstīs. Pa vidu šim haosam islāmistu fundamentālisti producē grautiņus un pašnāvnieku spridzināšanas abās pusēs frontes līnijai. Neraugoties uz šo notikumu dinamiku, ap 65 miljoniem cilvēku visā pasaulē pašlaik pamet savas mājas un dodas bēgļu gaitās (SvD, 22.12.2016.). Tas nav maz. Tās ir «32 Latvijas», kas staigā pa pasauli (ar visu savu mantību ceļa somā), meklē sev mājas un naudu.

«Kloķu» piegriešana neko nedos

Atvērtās Eiropas robežas atļauj meklēt laimi citās zemēs, kur maksā labāk, vairāk un dzīvot ir ērtāk. Tas ir normāli, saprotami, jo valstis ir «priekš cilvēkiem» (demokrātijās), nevis «cilvēki priekš valstīm» (diktatūrās). Naivi iedomāties, ka iespējams nokaunināt ekonomiskos emigrantus par to, ka viņi vēlas būt pārtikuši svešumā. Bērnišķīgi cerēt, ka dzimtenes ilgas sauks viņus atpakaļ uz Cēsīm, Rūjienu vai Liepāju deklaratīvu aicinājumu veidā. Viņi tur paliks tikmēr, kamēr dzimtenē būs labāk. Tieši šis pēdējais apstāklis ir ļoti būtisks – panākt, lai valstīs, kas «ražo ekonomiskos migrantus», celtos algas un dzīves līmenis, kas reducētu cilvēku vēlēšanos meklēt laimi un pārticību citur. Šim mērķim veltīti vairāki ANO projekti, taču pagaidām tie nefunkcionē. Tāpēc cilvēki turpina bēgt no trūcīgajām valstīm uz pārtikušajām.

Ja durvis būs vaļā, tad izsalkušie nāks. Ja durvis aizvērsim, viņi turpinās klaudzināt, jo «bads» (viņu pusē) turpināsies. Nacionālistu partiju idejas par jauna Eiropas mūra būvēšanu, lai paglābtos no migrantiem un spridzinātājiem, nav produktīvs priekšlikums. Pēdējo gadu agresīvās retorikas pieaugums debatēs par bēgļiem un migrantiem rada bažas par mūsu sabiedrības cinisma kāpinājumu. Cilvēki, kas bēg no mājām kara vai trūkuma dēļ, tiek traktēti kā ekonomisks apgrūtinājums un posts, lai gan šīs debates vairāk atspoguļo mūsu publiskās domas humānisma eroziju un empātijas trūkumu. Bēgļu un migrantu problēma nav atrisināma ar durvju aizslēgšanu vai aicinājumu fiziski izrēķināties ar tiem, kas ierodas pie mums bez ielūguma. Vēl nožēlojamāka ir vadošu Latvijas politiķu sajūsma par to, ka Latvijas iedzīvotāju bēgļu pabalsti (lasi – labklājības standarts) ir tik zemi, ka pie mums neviens bēglis nepaliks. Paši aizbēgs. Aizmirstot, ka mūsu pašu iedzīvotāji arī bēg projām no Latvijas tieši to pašu iemeslu dēļ.

Nākotnes izredzes un banku lāsts

Šķiet, ka pats svarīgākais ir mūsu iedzīvotāju nākotnes izredžu apzināšanās. Pagaidām tādu nav. Lai cilvēki justos līdzsvarā, viņiem ir jāredz un konkrēti jāsaprot, kā dzīve Latvijā izskatīsies pēc 5, 10 vai 20 gadiem. Kamēr šāda pamatota projekta nav, iedzīvotāji ir stresā un neuzticas valstij, kurā ir piedzimuši. Pēc ekonomiskās krīzes sabiedrības stress turpina eksistēt. Islandiešu pētniece Arna Vardardotira ir pierādījusi, ka pēc valsts banku bankrota stresā Islandē bija ne tikai noguldītāji un valdība, bet pat bērni dzemdību namos dzima ar mazāku svaru nekā parasti. Avantūrisms politikā un finanšu krīze var novest pat pie jaundzimušo stresa, kas ir traģisks un simbolisks depresijas rādītājs visās nozīmēs. Tas liek saprast, ka pēc Parex bankas «izglābšanas» (ar valsts bankrota līdzekļiem) Latvija nekad vairs nebūs tā pati vecā dziesmotās revolūcijas zeme, kuru mums piešķīra pārmaiņu laiks. Mēs vairs nevaram rēķināties ar caurmēra nacionālo pieaugumu, pat Lielbritānijā un ASV kopprodukta pieaugums pašlaik ir daudz zemāks nekā pirmskrīzes līknēs.

Ja Zviedrijā nebūtu bijušas divas finanšu krīzes (90. gadi un 2008. gads), tad katrs zviedrs šodien gadā pelnītu par 10 000 eiro vairāk. Lai iedarbinātu ekonomikas motorus, centrālās bankas turpina nodarboties ar monetāriem eksperimentiem un manipulācijām, kas nereti atgādina cirka trikus. Ja pirms 10 gadiem kāds būtu mēģinājis šodienas finanšu procesus iesniegt kā projektu Nobela prēmijai ekonomikā, tad būtu saņēmis norīkojumu pie psihiatra. Tieši tāpēc ir muļķīgi paļauties uz tirgus ekonomiku autopilotā un cerēt, ka ekonomika iedarbosies pati arī Latvijā. Pat naivam vērotājam jau 2008. gadā bija skaidrs, ka problēmas saknē bija banku sektora kļūdas. Jā, bankas ir svarīgas un politiskā vara tās metās glābt, nepadomājot ko tas mums visiem kopā maksās. Latvijas un arī Eiropas vadītāji izrakstīja čeku, un centrālās bankas samaksāja jebkādas summas, kas tika pieprasītas. Ko šīs bankas «tādu» mums ir palīdzējušas, ka politiskā vadība ir gatava tās glābt jebkurā brīdī par jebkādu summu? Nevienam privātam, peļņas uzņēmumam valsts šādi nepalīdz. Nevienam nav šādu privilēģiju. Kāpēc bankām šādas privilēģijas piešķir? Tāpēc, ka tām pieder vissvarīgākā ekonomikas izejviela – nauda. Sākumā politiskā «naudas lutināšana» deva labus rezultātus, bet pēdējos gados sistēma vairs nedarbojas. Vissliktākais, ka mūsu politiskā sistēma ir kļuvusi tik ļoti atkarīga no finanšu pasaules, ka vairs to nespēj kontrolēt. Tas nozīmē, ka mūsu nākotne ir bez stabiliem pieturas punktiem un tiek pieņemts, ka bankas būs godīgas un rīkosies atbildīgi, lai gan līdzšinējā pieredze šo pieņēmumu neapstiprina.

Tāpēc Latvijā, tāpat kā Islandē (un pārējās krīzes traumētajās valstīs) dominē politiskā nedrošība, polarizācija, minoritāšu konflikti un labējo populistu uznākšana uz politiskās skatuves. Tieši viņi ir tie, kas izmanto situāciju un sludina naidu pret ārzemniekiem un minoritātēm kā «vainīgajiem» visās problēmās (ar šo riebīgi atgādinot pagājušā gadsimta 30.gadu noskaņojumu). Demokrātija, atklātība un savstarpējā pieklājība vairs nav modē. Humānisms, ko civilizētā sabiedrība ar pūlēm tika uzbūvējusi, tiek nojaukts vienā rāvienā un izkaisīts kā konfeti vējā. Barbarisms tagad nostājas normālo normu vietā, un labējie populisti gavilē, lai gan vainīgs nav viss liberālisms, bet gan bankas.

Mūri un mēs

Uz dienvidiem no Aleksandra laukuma Berlīnē var redzēt vecā mūra paliekas. Tas nav bēdīgi slavenais «komunistu mūris», bet viduslaiku atmiņas. Toreiz mūris viņus pasargāja no haosa ārpusē. Berlīne izturēja 30 gadu karu un atgaiņājas no uzbrucējiem, zviedrus ieskaitot. Arī toreiz cilvēki karoja cits pret citu ticības dēļ (tāpat kā tagad), un arī toreiz bija svarīgi noskaidrot, kura ticība ir pareizāka un kura kultūra vērtīgāka (tāpat kā tagad). Kara rezultātā Berlīnes iedzīvotāju skaits saruka līdz 800 (ja neskaita kazas, kas ganījās uz ēku jumtiem). Mūris bija palīdzējis pēdējo reizi. Norobežoties tālāk nebija gudri. Atvēra vārtus un panāca, ka pilsētu atjaunoja imigranti. Berlīne atvēra savas durvis tiem, kas citur tika vajāti. Tā kļuva pievilcīga Vīnes un Antverpenes ebreju kopienas locekļiem, franču hugenotiem, protestantiem no Silēzijas un visu veidu politiskajiem bēgļiem, brāļus Grimmus ieskaitot. Viņi visi apmetās ārpus pilsētas mūriem. Visi bija imigranti un tāpēc nešķiroja kaimiņus «vietējos» un «ienācējos». Jūdu kapi bija blakus protestantu baznīcai, un tai pretī uzcēla pat katoļu slimnīcu. Tautas valodā šo kvartālu nosauca par «Tolerances šķērsielu», un tāpēc nav nejauši, ka nacisma laikā tieši šajā reģionā kaimiņi glāba vajātos, nevis nodeva cits citu varai. Jo «mēs» esam visi tie, kas esam gājuši kopā skolā, spēlējuši kopīgas spēles pagalmos un izdzīvojuši laiku, kas mums piederēja kopīgi. «Viņi» ir demagogi uniformās un partijās, kas cits citu apbalvo ar ordeņiem, paceļ sev algas un alkatības vārdā sarūpē savai tautai neciešamu likteni, kas «mums» ir jāiztur.

Šī tradīcija ir dzīva joprojām vecajās Berlīnes šķērsielās, neraugoties uz režīmiem, kurus šai pilsētai ir nācies pārciest. Tāpēc labējiem populistiem tur izredžu maz. Cilvēcība tur vēl ir spēkā.

Insekti gatavojas revanšam

Brīdī, kad medijus pārlidoja ziņa par katastrofu Ziemassvētku tirdziņā pie Kurfürstendamm (Šarlotenburgā), gribējās ticēt, ka noticis negadījums. Ka braucējs iemalkojis daudz karstvīna ar piparkūkām, ka upuru nebūs un ka viss beigsies labi. Taču patiesība izrādījās skarbāka. No apstākļu smoga (ciešanu šoka) kā Kafkas laikā uzreiz izlien insekti jeb tie, kuriem atvērtā pasaule nešķiet pieņemama, izdevīgais brīdis spokoties ir klāt un visam ir savs risinājums. Sākot ar islāmistu fundamentālistiem un beidzot ar mūspašu konservatīvo, «ģimenisko tikumu» sludinātājiem. Viņi tagad berzē rokas, jo revanšs esot tuvu. Turpmāk notikšot tā: logi, durvis ciet, rokas gar sāniem, pie sienas rāmī īstenais tautas vadonis, bet aiz muguras drošībnieki. Mums visiem skarbiem ģīmjiem unisonā būšot jādzied viena un tā pati dziesma ar cenzētiem vārdiem. Tā esot drošāk.

Populistu partija Alternatīva Vācijai (Alternative für Deutschland) traģiskajā naktī reaģēja tieši tā un pirmā. Izmantojot sociālos medijus. Policija un glābšanas dienests vēl nebija atgriezušies no nozieguma vietas, kad viens no šīs partijas pārstāvjiem mikroblogā Twitter jau piedāvāja upurus saukt par «Merkeles nogalinātajiem». Gaisā cirkulēja tēze: «Vai mēs «to» jau neteicām?!» Beidzot bija noticis tas, ko viena sabiedrības daļa ļoti gaidīja. Bēgļi «sāka atriebties» pamatnācijai. Politiskie insekti pacēlās uz pakaļkājām un zibenīgi aicināja uz referendumu pret kancleri Merkeli viņas «bēgļu simpātiju» dēļ. Būtiski akcenti tika nomainīti ar mazāk būtiskiem. No vienas puses jātēlo, ka «mīlam Berlīni», bet no otras jāforsē cinisms pret atvērto demokrātijas standartu, jo, aizverot durvis, problēmu vairs nebūšot. Populistu lielākā krītambedre ir tā, ka viņi dod priekšroku tai pašai izejai, kuru prioritē musulmaņu fundamentālisti vai putinisti. Teroru, naidu un varmācību. Lai demonstrētu savu spēku skatītājiem un iebiedētu pretinieku.

Šis nav pirmais islāmistu terorisma akts Vācijā. 2016.gadā fiksēti seksuāli uzbrukumi jaungada sagaidītājiem Ķelnē, traģiski notikumi Minhenē un Freiburgā. Līdz šim uzbrukumi vērsti galvenokārt pret sievietēm. Vācietes šogad vakaros izvēloties braukt uz mājām ar taksometru, nevis šķērsot pilsētas ielas pa tumsu (tāpat kā agrāk). Pagaidām tas arī viss. Kādu izeju piedāvājat jūs? Masveidā izkauties? Zobs pret zobu? Ķersim ieročus un sāksim izrēķināties ar visiem, kas atgādina migrantus? Vācu partija Alternatīva Vācijai piedāvā līdzīgu reakciju, fantazējot par nostalģijas un fantastisko romānu hibrīdu, kas uzbur etniski tīru valsti (Reigana 80. gadu stilā) un kaut ko tādu, kas atgādina Putina sapņu valsts karikatūru: vācu kalifātu, kurā it kā nav valsts, taču tās kontrolē tomēr ir visa publiskā informācija, masu medijus ieskaitot. Kā rāmis šo gleznu grezno miljoniem smagi apbruņotu žandarmu. Nav nejauši, ka vācu populisti, tāpat kā latviešu un krievu populisti, ir smagi slimi ar antifeminisma infekciju. Viena no tendencēm ir mēģinājums atņemt sievietēm balsošanas tiesības vēlēšanās. Par to pavisam nesen bazūnēja kāds AfD (Alternative für Deutschland) politiķis Facebook. Nedomāju, ka publika šo priekšlikumu uztvēra kā joku. Vācija vairs nav 50.gadu sabiedrība, kurā uzticama sieva katru dienu gaida savu kungu un pavēlnieku ar trauklupatu rokā pie plīts. Tāpēc nepārsteidz, ka brīdī, kad vācu sievietei jāizvēlas starp islāmistu sieviešu pazemotājiem un vācu sieviešu nīdējiem, viņa atbild īsi abiem: «nein»!

Ceru, ka insektu uzbrukums neizdosies un Vācija nākamajās vēlēšanās nelaidīs viņus pie varas. Turklāt terorismu Vācija pazīst arī modernajā laikā, kopš RAF* (nejaukt ar Rīgas Autobusu fabriku!) un Bādera – Meinhofas bandas asiņainajiem 70. gadiem. Toreiz viena daļa sabiedrības pieprasījusi atjaunot nāves sodu. Spriedzes stīga bija uzvilkta līdz galam, un valsts varēja sākt pūt no iekšpuses. Taču noturējās un tika melnajai svītrai garām. Brīvība un demokrātija ir gaumes jautājums, un par to nestrīdas. To vai nu akceptē, vai izlaiž no rokām.

Tāpēc labāk domāsim par Latvijas nākotnes konstrukciju, banku labāku uzraudzību un cilvēcisku attieksmi pret tiem 65 miljoniem, kas pašlaik meklē sev mājas. Varbūt daži no viņiem ir mūsējie un var palīdzēt uzbūvēt Rīgu tieši tāpat, kā savulaik imigranti palīdzēja uzcelt Berlīni, Stokholmu un Ņujorku. Sagatavosimies uzņemt no viņiem tos, kas ir mūsējie (kamēr mūsu pašu ekonomiskie migranti jūtas labāk citur un atgriezties negrasās). Visi ienācēji (tāpat kā visi aizbraucēji) nav nelieši. Mūsu valsts laiks vēl ir priekšā.

Ekonomikas izejviela ar nosaukumu «nauda» ir savārījusi pārāk daudz problēmu. Mācīsimies to pieradināt.

* Rote Armee Fraktion

You may also like...

6 komentāru

 1. AGedroics saka:

  Un kā tu, Grantiņ, cīnies pret imigrantiem? Vai esi jau iestājies NDP? Vai pieprasi Maukeles atkāpšanos?
  .
  .
  .
  Admins
  Lasīt jau tu proti, bet ar saprašanu pilnīgs “defolts”.
  Kāpēc man būtu jāstājas putina finansētā veidojumā ?

 2. Valdis Freimantāls saka:

  Sandrai Veinbergai iesaku atgadināt manu Latviešu Ģimeņu Tiesību deklaraciju:

  “Katrai latviešu ģimenei ir neatņemamas tiesības augt un NEDISKRIMINĒTI attīstīties savā dabīgajā KULTŪRVIDĒ.”

  Ticu, ka pienāks laiks kad ANO beidzot pieņems “Vispārējo ĢIMEŅU Tiesību deklarāciju”!

  Un tā skanēs: “Katrai ģimenei uz mūsu planētas ir tiesības attīstīties un augt NEDISKRIMINĒTI savā dabīgajā, tradicionalajā kultūtrvidē”.

  Helsinki 86 ir daudzcietušās Latvijas valsts sirdsapziņa!

  Dievs Svēti Latviju!

  Visiem Laimīgu, Jauno 2017.gadu!

  P/S

  Atgādinu visiem, ka vēl joprojām man liedz komentēt www NRA.lv. avīzē (kuras lasītājs esmu no bērnības). Kauns par pretlatviskajiem spēkiem šajā avīzē!

 3. a. saka:

  Nebūtu jābrīnās, ka dažiem profesoriem no pārāk lielas augstprātības prātiņš sāk šķobīties, un viņi nonāk pretrunās un nespēj vairs loģiski domāt. Kaut vai tādā ziņā – viņi nesaprot, ka iebraucēju masas tieši apdraud viņu sludināto demokrātiju, toleranci.
  Jābrīnās par to, ka gandrīz visi mediji ir vienojušies kopējā dziesmā un negrib uzklausīt cilvēkus no tautas, kam varētu būt arī atšķirīgas domas.
  .
  .
  .
  Admins
  Viņi visu saprot, bet ar demokrātiju cionistiem nav nekāda sakara.
  Tas ir viņu MĒRĶIS, mūs iznīcināt !
  Tādas “muļķības”, kādas gvelž Veinberga ir apzinātas un akceptētas no cionistu augstākajiem “adeptiem”… .
  Kas attiecas uz mēdijiem: Nav piemērojams “definējums”- VISI MĒDIJI.
  Ja šiem VISIEM MĒDIJIEM ir viens saimnieks, tad jārunā vienskaitlī.

 4. b. saka:

  2015.gadam ,pēc velnakalpu plāna, bija jākļūst par ,,pagrieziena punktu,,uzsāktajam uzvaras gājienam
  pār āžu tautām. Šāds termins figurē vecajā derībā.
  2015.gadā Eiropā ieplūda rekordliels bēgļu skaits. Gadu pirms tam arī Krievijā avīžu kioskos varēja
  nopirkt suvenīrus = šokolādītes ar Krievijas karti,kurā bija zīmīgi iekļautas Baltijas valstis un Krima….
  2015,gadā arī notika Grantiņa kunga velnišķīga ,,apstrāde,, Latvijā.

  Bet….. jau rīt mūs sveiks 2017. gads! Laimi,prieku,labklājību Jaunajā Gadā!

 5. Aelita saka:

  —-J.Rainis (1919.)—-

  Tie mūsu glābēji,
  Tie mūsu ēdēji
  Savstarpu salīgs
  Par mūsu ādu.

  Tu vilks, es lācis.
  Ko plūkties savstarp?
  Plūkt labāk abiem
  Latvieša ādu!

  Salīgs gan savstarp
  Vilki un lāči,
  Nemūžam nesalīgs
  Latviešu brāļi.

  “Mēs jau par vilku!
  “Mēs jau par lāci!
  “Kas ir par latviešiem?
  “Vai es viens pats?”

  Nu tad – par latviešiem! Par tiem, kas jūrā! (tālumā!) Lai mums visiem veiksme Jaunajā gadā!
  .
  .
  .
  Admins
  Rainis jau arī nebija Dievs, tikai mirstīgais vien… .
  Mums nekas nav jālīkst, mums viekārši jāpadzen- jānoplēš ērces no sava ķermeņa un mēs to arī izdarīsim !!!

 6. Par varas nekaunbu saka:

  Latvijā tiek konsekventi ar okupantu un arī rietumu cionistu finansēm, bet ar pašu nodevēju-čekistu, slimo zilo un alkatīgu kriminālistu rokām tiek veikts genocīda turpinājums pret latviešu tautu un mūsu valsti!
  Vēlot visiem godīgajiem tautiešiem un cittautiešiem veselīgu un veiksmīgu Jauno Gadu,aicinu arī apdomāt cīņas metodes un iespējas sākt tiesāt, sodīt noziedziniekus, kas apzināti vai ģļēvums dēļ izlaupa un iznīcina Latviju!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *