Bez šaubām, Laimonim Puram “palīdzēja ” !

Dievs, vadi mūsu Laimoni Puru Savā Gaismā arī Taisaulē !

============================================================================

Zaļš-tautastribunals.eu4

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/237494/pasnaviba-neizdevas-vietejie-izglaba–miris-reiz-popularais-rakstnieks-laimonis-purs-dzives-nogale-vins-mocijies-nabadziba-un-visu-aizmirsts

Laimonis-Purs-Strazdiņš, Peters, Zālīte Māra. L. Grantiņš. LRTTTrīs mēnešu laikā no mums šķīrās trīs mūsu tautas giganti: Andrejs Kavacis, Indulis Ronis un tagad Laimonis Purs(Strazdiņš).

Protams, ka viņi bija giganti, ja salīdzina ar šodienas Latvijas “valdošo” inteliģenci- valdošās kliķes zābaku laizītājiem.

Visi trīs nepazina melus.

Visiem trim rūpēja latviešu tautas liktenis. Vai rūp mūsu zinātnieku dižajam pulkam mūsu sentēvu āres, kuras sviedriem un asinīm slacītas ? Vai esiet dzirdējuši kādu protestu par Latvijas katastrofālo stāvokli no Zinātņu Akadēmijas “īsteno locekļu” puses ?

Nē, un arī nedzirdēsiet, jo tie nav zinātnieki, kuri neciena savu tēvu, māti un Dzimteni !

Tie ir plukatas- vienkārši kastrāti- izrūnīts tekuļu bars, kurš domāts nekam citam, kā nokaušanai.

Tādi paši kastrāti ir arī visa mūsu mākslas varza !

-Kurš no viņiem apmeklēja(no varas puses nežēlastībā kritušo) Laimoni Puru ?

N E V I E N S !

-Kurš no plašās “vēsturnieku”(bez pēdiņām šie žuliki, kuri savām rokām ir nokāvuši patiesos vēsturniekus, nav rakstāmi) šaikas ir\bija apmeklējis(no varas puses nežēlastībā kritušo) Induli Roni ?

N E V I E N S !

-Vai bija kāds no mācītājiem(izņemot no Jāņa Vanaga puses represēto mācītāju S. Fišeres kundzi) apmeklējis(no varas puses nežēlastībā kritušo) Andreju Kavaci ?

N E V I E N S !

Kāpēc mūsu varonīgā BRĪVĀ PRESE nerakstīja savos neskaitāmajos portālos un laikrakstos par šiem Dižgariem ? Viņi par to zināja, jo visas šis 4. maija kliķes nelietības pilnībā tika atspoguļotas LRTT i- vietnē tautastribunals.eu

Pēdējais raksts par L. Puru: http://tautastribunals.eu/?p=34873

Visa 4. maija kliķes žurnālistu(pareizāk: ŽurnalisTEĻU) brandža kalpo šai, pie varas esošajai, noziedznieku bandai ar uzdevumu: sagrozīt un noklusēt PATIESĪBU. Viņi visi, ar ļoti, ļoti retiem izņēmumiem, savu dzīvi, pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā, beigs “darba nometnēs”. Visa nauda, kuru viņi saņēmuši savā “dienesta” laikā, būs jāatdod tautai atpakaļ. Tas pats attiecas uz visu noziedzīgās kliķes juristu saimi un visu sasaukumu deputāTEĻIEM(nezinu nevienu, kurš varētu būt izņēmums). Komunisti un čekisti, kuri ir valsti izzaguši milzu apmēros un slepkavojuši latviešus, tiks kopā ar ģimenēm aizvilkti uz karātavām ! To, latviet, kad noziedznieks(un līdzzinātājs- ģimenes loceklis) saņem adekvātu sodu par pastrādāto noziegumu, sauc par TIESISKUMU !

“Neba es kādu tiesāšu, to darīs noziedznieka pastrādātie noziegumi !”

Vai Laimonis Purs bija nozieguma upuris ? Nepārprotami, tāpat kā I. Ronis un A. Kavacis, kuri no šīs cionistu- komunistu sistēmas bija nolemti nabadzībai un izmisumam.

Par Kavaci un Roni jau esmu izsacījies- viņi tika noslepkavoti, jo viņi bija bīstami nākošajiem pāris izšķirošajiem gadiem, kad uz kārts būs likta čekistu- komunistu banda. Šo vīru sakari ar H- 86 & LRTT čekistus darīja trakus !

Vai L. Purs tieši un tīši tika noslepkavots ?

Es saku, ka Laimoni Puru DP brutāli noslepkavoja !

Es jums pastāstīšu visu pēc kārtas un tad spriediet paši. Kad 2015. gada vasarā gatavojos kārtējo reizi apmeklēt savu Tēvzemi, es apzvanīju “savus cilvēkus” un par to informēju. Jautāju arī Laimonim, vai  vēlas vēl ko sacīt tautai, jo es esmu ar mieru pie viņa ierasties un atkal uzņemt video. Laimonis sacīja: “Ko teikt man būtu, bet man ir grūti ar teksta nolasīšanu, jo nav man pareizās brilles, bet no galvas vairs savā vecumā visu tekoši nevaru pateikt. Tā būs tikai tāda grābstīšanās. Varbūt, ka pietiek ar to, ko pasacīju pagājušajā vasarā”. Un tad viņš aizrautīgi sāka stāstīt par politisko situāciju un cilvēkiem, kuri to veido. Viņš, ja tā var sacīt, vienā elpas vilcienā kādas desmit minūtes stāstīja par notiekošo, piesaucot vārdus gan no vēstures, gan no šodienas.

Viņš raksturoja šodienas situācijas dramatiskumu, nosaucot vainīgos… .

Tā bija īsta apsūdzības runa, kas būtu derējusi Hāgas tribunālā, kad tiks tiesāti sarkanie noziedznieki- mūsu tautas bendes.

Kad viņš mazliet atslāba no savas dedzīgās runas, es viņu pārtraucu sacīdams: “Laimoni, tieši tas, ko Jūs tagad pasacījāt šajās desmit minūtēs bez brillēm, man ir vajadzīgs. Un ne tikai man, bet visai latviešu tautai tas ir jādzird !”

“Nu ja ar to pietiek, tad brauc”, viņš atbildēja.

To visu, protams, dzirdēja arī kremļa vadītā DP !

Pa ceļam pie L. Pura mums ar sievu iznāca pārnakšņot kādā Siguldas viesnīcā “Aperjods”. Ēdot brokastis atskanēja telefona zvans. Zvanītājs bija Laimonis. Viņš uzbudinātā balsī ātri sacīja, lai mēs nekādā gadījumā nebraucam, jo apkārt mājai vazājoties sveši cilvēki. Es gribēju ko iebilst, bet viņš vēlreiz pavisam tieši paceltā tonī sacīja: ”Nebrauciet, es noteikti nebūšu mājās ! “

Tad arī sapratu, kas par situāciju. Ja būtu braukuši, tad abi ar sievu lielajā meža masīvā būtu pazuduši bez pēdām, tāpat kā helsinkietis Heino(Heinis) Lāma. Piebildīšu, ka iepriekšējā gadā, kad ciemojāmies pie Laimoņa un uzņēmām video, kurš redzams augstāk minētajā rakstā, mums atpakaļceļā, lielajā meža masīvā lika saprast, ka neesam atstāti bez ievērības. Tas bija tik uzkrītoši, ka nebija pārprotams.

Kas attiecas uz rakstīto šodienas laikrakstos, tad viss, kas attiecas uz pansionātu, zālēm un ārstēšanos, ir saputrots līdz bezjēdzībai. Mums Laimonis to stāstīja pavisam savādāk… .Tas viss bija krimināli no 4. maija kliķes puses, ar nodomu jau sen tikt vaļā no viņa. Domāju, ka viņa draugs Jerkins to tik pat labi zināja kā mēs, bet šodien to teikt, nozīmē pašam pašrocīgi uzkabināt cilpu kaklā.

Viņš mums stāstīja vairākas epizodes, kā viņu DP centusies noslepkavot, bet par to kādā citā reizē un iespējams, ka jau Tiesiskajā Latvijā !

Gan jau tas viss reiz noskaidrosies !

Pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā uz čekistu(DP) mugurām tiks pieformēti svina steki un patiesība, par visām zvērībām, kas ir veiktas pret latviešu tautu, tiks uzzināta bez “čekas maisu” atvēršanas.

Tiesiskums nozīmē: Patiesības izzināšanu ar visiem iespējamajiem līdzekļiem !

Un tagad padomājiet: kāpēc viņš pansionātā “iekrita”(nevis iekrita, bet iegāza) komā ?

Nav jau ilgi jādomā. Atbilde pati uz mēles “uzlec”. Tās ir tās pašas “nelaimīgās” desmit minūtes, kuras viņš taisījās ziedot manam video.

Kas būtu, ja viens “aptaurēts” žurnālists iedomātos viņu apciemot pansionātā- nointervēt un uzņemt video ? !

Tas varētu tautu pacelt kājās !!!

Tas nedrīkstēja notikt !!!

Redziet, sātanisti zina ko rijuši. Laimonis Purs(Strazdiņš) arī piecas minūtes pirms savas dabiskās nāves bija nāvīgi bīstams šie kropļiem, kuri ieveduši Latviju iznīcības muklājā.

Koma bija apzināta !

Kārtējais cionistu- komunistu veiktais noziegums pret latviešu tautu un personīgi pret Laimoni.

Debesis kliedz: nāvi latviešu tautas bendēm !

30.11.16      L. Grantiņš

P.S.

Tāpat rakstnieks, kurš savulaik par uzmanības trūkumu nevarēja sūdzēties, nu ar niecīgu pensiju dzīvoja attālā lauku pagastā mājā bez ērtībām. Viņa mūža devums literatūrā netika atzīts ne no Kultūras ministrijas, ne no Rakstnieku savienības puses( LRTT piebilde:lūk, petera- zālītes veidīgie gara kropļi neatzīst vienīgo latviešu pēckara literatūras gigantu- klasiķi, jo viņš bija, salīdzinot ar šiem žurkām, patiešam gigants). Viņam netika piešķirta Mūža stipendija, kuru, kā viņš uzskatīja, bija pelnījis.

Viens no zināmākajiem rakstnieka Laimoņa Pura darbiem ir vēsturiskā tetraloģija par zemgaļu cīņām pret vācu krustnešiem 13. gadsimtā: „Degošais pilskalns” (1962), „Krusts virs pilskalna” (1979), „Tālajos pilskalnos” (1981) un „Sūrābele pilskalnā”. Viens no pēdējiem darbiem ir „Aizejot atskaties: atmiņu atspulgs par noklusēto un viltniecisko”, kurai ne visas daļas iznākušas drukātas grāmatas formātā (kādam neesot izdevīgi uzzināt patiesību par mūslaiku varoņiem – darbs ir dokumentāls, teicis rakstnieks). Rakstnieks Latvijas neatkarības gados vārdos saucis čekistus un iestājies par „čekas maisu” atvēršanu. Viņš bijis viens no spēcīgākajiem latviešu nacionālās pašapziņas stiprinātājiem(LRTT piebilde: Šis tad arī ir tas atslēgas teikums visām Laimoņa Pura nelaimēm).

You may also like...

10 komentārs

 1. A. saka:

  Man arī gadījies pamanīt, ka mani “pieskata”. Manuprāt, tie nebija no ” orgāniem”, jo tie nerādītos tik uzkrītoši, izskatījās pēc pašdarbības aktieriem.
  To, ko I.Ronis rakstīja par radio iesaistīšanos cilvēku “apstrādē”, es arī varu apstiprināt. Atceros, klausoties radio, pēkšņi ne no šā ne no tā S.Glāzupa teica – tagad derētu kāds teātrītis… Pēc tam veikalā man staigāja apkārt kādi aktierīši, nāca klāt, kaut ko runāja…
  Es tā sapratu, ka mūs, tos disidentus, vajadzēja apklusināt, dabūt prom no interneta. Ir taču pietiekami daudz turīgu ļaužu, kam labi klājas šai ” demokrātiskajā, humānajā un visādi pozitīvajā” valstī, un viņi negrib, ka viņiem traucē vai grauj šīs valsts pamatus. Tad nu ir izstrādāti psiholoģiski paņēmieni, tiem aktieriem varbūt ir labi samaksāts, vai arī viņi pat neapzinās, ko dara…

 2. A. saka:

  Gribu vēl piebilst – tiem, kas piedalās psiholoģiskā apstrādē, tā varbūt izliekas kā spēle (vai naudas pelnīšana), bet man no tā reizēm bija slikti ar sirdi, reizēm domas sāka tā joņot pa galvu, ka likās – sajukšu prātā, kādu nakti gribējās darīt sev galu… Meklēju glābiņu pie Dieva, mazliet atradu.
  Ja jums, kas šo lasa, kāds saka – pieejiet klāt pie tā cilvēka un pasakiet to un to…-nedariet tā! Jūs neziniet, kā tas var ietekmēt…

 3. Māris M. saka:

  A., nekas nav vienkãršāk, kā kādam dzīvi sagandēt. Sevišķi, ja čekas ağentūra vienmēr pa rokai visā Latvijā un arī ārpus tās. Viņi nesagatavotu cilvēku, kats pildot kādu it kā sīku uzdevumu, var novest līdz pašnãvībai vai noziegumam arī bez psihotronajiem ieročiem. Ar mēli vien.

 4. Aelita saka:

  Ja “spēlītes” kļūst pārāk nežēlīgas, tad pats velns var iejaukties un sodīt.

 5. nav saka:

  A. saka:
  2016. gada 1. decembris 10.43 : “… ”

  Ja jūs dzīvojat daudzdzīvokļu mājā, meklējiet iespēju pārvākties tur, kur blakus, pietiekoši tuvu, nevar iemitināties “kaimiņi”.

 6. Aelita saka:

  Es par to domāju, bet saņēmu brīdinājumu, ka nomaļā vietā varētu būt trakāk, it kā laupīšana vai tml.
  Nekur jau neaizbēgsi. Šķiet, pašreiz ir mierīgi. Visādā ziņā, ja darīs pāri, tad dabūs atpakaļ, tas likums darbojas.

 7. Aelita saka:

  Bija laiks (ap 2011.g.), kad būtu gatava bēgt vienalga kur, bezvēsts prombūtnē, bet manā apgādībā bija slimi tuvinieki, vēl tagad viens tāds ir, guļošs un kopjams, te tomēr ir tuvumā ārsti, aptiekas, veikali.
  Turklāt mazdēli man ir pieķērušies, dzīvo tepat netālu, viņiem arī reizēm jāpalīdz.

 8. nav saka:

  Aelita saka:
  2016. gada 5. decembris 0.47:”…”

  Nevajag nomaļu vietu. Vajag vietu, kur aparatūras iedarbība būtu minimāla, t.i. pašsajūta laba. Jādomā arī par iesniegumiem “tiesībsargājošās” iestādēs, bet, darot to prātīgi, lai neradītu pamatu pieskaitāmības apšaubīšanai. Gatavu recepšu nav, pagaidām.

 9. ugunskrustietis saka:

  Ja kāds žurnālists būtu intervējis Puru, tad vairs neatrastos starp mums, bet rīcība būtu drosmīga.

 10. Aelita saka:

  =>nav
  “Tiesībsargājošās” iestādēs …viņiem savas ilzītes un iljušas…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *