Heiiiii, Reiņik, Mūrņiec, kur jūs ir !

Afgānis
78.84.209.252
Iesniegts 18.12.2010 at 10.48tas fašistu, nacistu perēklis LATVIJA ir beidzot jālikvidē, pirmie uzbrukumi kas saistīti ar nacismu un kāškrustu, jau bija, pret ebreju kapiem,Krievijai jādod militārs trieciens, savādāk nedrīkst pieļaut jaunu 1939.g 1.septembri, Latvija ir neprognozējama, ārieši bļin

genocīda īstenotājs pret latviešu tautu, DP šefs j.reiņiksHei, tovarišč Reiņiks un tovārišņica Murņiec, gģe jūs esiet, kad viens krievžīdu klaidonis(Afgānis IP adrese 78 84 209 252) sola iznīcināt Latviju un latviešus. Kur, Jaņis Reiņik, ir tava „varonīgā aste”(palīdze) Kristīne Apse-Krūmiņa, kur ?

Foto: genocīda īstenotājs pret latviešu tautu- noziedznieks J. Reiņiks.

Tiks tiesāts “Nirnberga-2” .

4. maija kliķes izrēķināšanās ar latviešiem

Foto: Krievijas slepeno dienestu darbinieku- Mūrnieces(LR Ie.M) un Reinika(DP) izrēķināšanās ar latviešiem, kuri atzīmējā asinssuņu-boļševiku padzīšanu no Latvijas !

Protams, ka tas ir muļķīgs jautājums, kur ir Mūrniece, Reiniks vai tā pati Apse- Krūmiņa. Šie tautas pabiras- nodevēji ir spējīgi tikai uzbrukt un izlauzt rokas miermīlīgiem latviešu demonstrantiem, kuri 1. jūlijā atzīmēja kriev-žīdu boļševiku-slepkavu padzīšanu no Latvijas,un kuriem uz šo demonstrāciju bija atļauja. Toties šo latviešu tautas slepkavu-okupantu orģijas tiek atbalstītas un veicinātas dažādos veidos, pat ar naudas līdzekļiem ! Mūrniece pat uzdrošinās 9.maijā pacelt šampanieša glāzi !!! Un Reiniks izgludināts un smaidīgs sveic atbrīvotājus(latviešu tautas slepkavas) 9. maijā… !!!

Tā diena pienāks, jūs nožēlojamie tautas atkritumi, kad pūlis, par jūsu noziegumiem pret latviešu tautu un cilvēci, jūs, kā trakus suņus, žogmalē nolinčos. Jā, reinik, mūrniec, apse-krūmiņ, zatler, un pārējie kangari, jūs būsiet starp viņiem, starp šiem nolinčotiem suņiem, jo jūs neesat pieskaitāmi pie cilvēkiem. Jūs kalpojat visasiņainākajam režīmam pasaulē-krievžīdismam (krievu šovinistiem un žīdu cionistiem) !!!

Krievu nacists, kurš nesaprotamā veidā ir ticis pie pilsonības... .Par krievu un žīdu asiņainajiem darbiem Čečenijā un Palestīnā nav sīkāk jāpaskaidro !!!

Foto: Varbūt, ka šis krievvalodīgais Kremļa nacists ir “Afgānis” ar IP adresi 78 84 209 252. Šis izskatīgais “Donžuāns” nezinot latviešu valodu ir ticis pie Latvijas pilsonības. Vai nebūtu jānoskaidro, kas bija tie, kuri viņam šo pilsonību pārdeva ? Vai šie pilsonības “pārdevēji” nebūtu arestējami un sodāmi kā LR nodevēji ? Bet neuztraucieties pazemīgie tautieši, šos deģenerātus(Kravcovu un pilsonības pārdevējus) savā mīļā pasparnē ir ņēmuši Reiniks, Mūrniece un Kažociņš !!! Visi trīs šeit nosauktie jau gadiem ilgi ir Krievijas specdienestu darbinieki. Jautājums tikai, kur visus šos gadus “savus skatus vērš” NATO un ES drošības iestādes ? Un vēl, skaties un brīnies: Liepājas domes deputāta Valērija Kravcova ienākumi pērn bijuši 418 197 lati, liecina viņa Valsts ieņēmumu dienesta elektroniskajā datubāzē pieejamā valsts amatpersonas deklarācija par 2009.gadu” Vai godīgā ceļā tādu naudu var nopelnīt ??? Nē-!, tas nav iespējams ! Šis krievvalodīgais bandīts nekaunīgā veidā apzog Latviju un latviešu tautu, bet varas iestādes par to klusē !!!

Latviju šodien pārvalda vispretīgākie kriminālelementi, kādi vien ir sastopami uz šīs pasaules. Šajā rakstā pieminētie nav pieskaitāmi pie cilvēku rases.

Večnij žid

Foto: Cilvēkveidīgs izdzimtenis !

Jūs, nožēlojamie latviešu tautas pabiras, esiet šo asinsdarbu atbalstītāji un pat veicinātāji. Cik nožēlojams ir 4. Maija kliķes ieliktenis, kurš raujas uz slepkavu impērijas midzeni- Maskavu, lai „aplaizītu” ēzeļaušu pasniedzējam, slepkavam Putinam, pēcpusi !!!

 

LRTT

19.12.2010

You may also like...

17 komentārs

 1. Afgānis saka:

  a tas Latvijā dzīvojošais krievs kurš publiski aicināja Krieviju pielietot abhāzijas, oseitijas taktiku LV sēž cietumā jau??? nesēž un arī nesēdēs, kur nu vēl es par vnk komentu, ak tu stulbais grantiņ, drīzāk sēdēsi tu, es parasts komentators, viedokļa izteicējs neesmu nekāds drauds, bomārs tu

 2. AG saka:

  90% naturalizēto okupantu ir tādi kā kravcovs!

 3. Afgānis saka:

  aizmirsu piebilst, ka es ar savu mazo komentāru neapdraudu nevienu , bet tu gan grantiņ, tāpēc ej ārstējies no šizofrēnijas, tev cietumā vieta

 4. black_joker saka:

  Stulbs esi Afgāni, ka nejēdz, ka sevi vispirms apdraudi (tava IP-maini hatu un steidzami)! Es gan sapratu un vienmēr vēl vairāk domāju, ko rakstu!

 5. Tu un es, vai ne? saka:

  Tu un es, vai ne?, 21.12.2010 00:35
  Nu protams, protams krievija ir sapņu zeme(bet KURIEM?)!!! Cilvēki ir ļoti bagāti un visi laimīgi! Nevienu nenogalina, ja pauž citu viedokli un opozīcijas valdošajam režīmam vispār nemaz nav(vairs NAV). Visi reģionu un nomaļu iedzīvotāji ir tik pat bagāti kā maskavieši.
  Tikai nez kāpēc LV krievalodīgie urlas, kas šo jauko pasaku it kā atbalsta un to vervelē visur, nemaz nesteidzas pārvākties uz šo savu pasaku zemi? Varbūt tomēr tur viss IR tik rožaini ka, tiem bail no tik patiesas kremļa propogandas? Un mums, latviešu tautai ir jāiedrošina šie mūsu par daudz aizkavējušies viesi, jāpaskubina visiem līdzekļiem tos nokļūt savējo PARADĪZĒ! Mēs taču esam ĻOTI izpalīdzīga tauta, VAI NE?!!!

 6. GRĀLS-ĪSTĀIS saka:

  Vajag visiem aktīvi popularizēt LRTT un aicināt tautu uz ziedojumiem, tribunāla darbības paplašināšanai, kā nekomerciālai, uz ziedojumiem veidotai organizācija

 7. Filips Bobinskis saka:

  Afgānis: “Es ar savu mazo komentāru neapdraudu nevienu, bet tu gan grantiņ, tāpēc ej ārestēties no šizofrēnijas, tev cietumā vieta.”

  Šoreiz jāpiekrīt black-joker, ka, ja kādu apdraudi tad tikai sevi.
  Palasi krimināllikuma X nodaļu “Noziegumi pret valsti”:
  “81.pants. Aicinājums vardarbīgi gāzt Latvijas Republikas valsts varu un vardarbīgi grozīt valsts iekārtu

  Par publisku aicinājumu vardarbīgi gāzt Latvijas Republikas Satversmē nostiprināto valsts varu vai vardarbīgi grozīt valsts iekārtu, kā arī par šādu aicinājumu saturoša materiāla izplatīšanu tādā pašā nolūkā —
  soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar naudas sodu līdz simt minimālajām mēnešalgām.

  82.pants. Aicinājums likvidēt Latvijas Republikas valstisko neatkarību
  (1) Par publisku aicinājumu likvidēt Latvijas Republikas valstisko neatkarību nolūkā iekļaut Latviju vienotā valstiskā veidojumā ar kādu citu valsti vai likvidēt citādā veidā —
  soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar naudas sodu līdz sešdesmit minimālajām mēnešalgām.
  (2) Par organizatorisku darbību, kas vērsta uz Latvijas Republikas valstiskās neatkarības likvidēšanu nolūkā iekļaut Latviju vienotā valstiskā veidojumā ar kādu citu valsti vai likvidēt citādā veidā, —
  soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz sešiem gadiem vai ar naudas sodu līdz simt minimālajām mēnešalgām.”

  Bet, kas attiecas uz LRTT, tad vienīgais, ko tam varētu mēģināt piešūt, ir krimināllikuma 157. panta pārkāpšana – neslavas celšana. Tad nu tie, kas jūtas nepamatoti apvainoti, lai ceļ prasību. Savulaik black – joker solījās to darīt šo personu vietā, bet te nu man jāapbēdina, ka iespēju aizstāvēt trešās personas intereses bez šo personu pilnvarojuma likums neparedz. Tad nu, ja kāds jūtas aizvainots, lai pats savu godu aizstāv.

 8. zonnenbergs saka:

  Kads likums aizstav valsts iedzivotaju materialo un garigo nabadzibu.
  Kads likums aizstav noziedzibu pret personu un iedzivotajiem kopuma.
  Valsts aizstav tadus likumus.
  Valsts un likumi ir cilveku roku darbs.
  DAZIEM TAS IR DIVAINI.

 9. black_joker saka:

  Filipam Bobinskim- jā, taisījos jau iesūdzēt, bet baigās izmaksas, jāinvestē pāris simti latu šajā lietā. Nav vērts- ko tu no slima pēc tam piedzīsi. Morālais gandarījums būs, bet materiālajā liels robs.
  Un LRTT var to pašu 81.pantu ar piešūt, jo tiek aicināts gāzt tos pašreizējos valsts vadītājus, kā arī tiek runāts, ka LR ir nelikumīgs veidojums.

 10. Afgānis saka:

  DP vispār ir vāja struktūra un iestāde, bet + ir tas ka parastus neta komentārus neņem pa pilnu, arī tas ir pozitīvi, runājot par DP, ja es būtu DP šefs tad tāds grantiņš jau sen būtu likvidēts vai nu ar poloniju vai nejauši autokatastrofā, vai arī vnk likvidējot un kā iemesls – pašnāvība, DP vajag tādu darboni kā mani

 11. black_joker saka:

  Afgānim- nuja, bet viņiem neinteresē “suņi, kas rej, bet nekož”- ja uz visiem šadiem reaģēs, tad reālām lietām nebūs laika nemaz. Un tāds Grantiņš ir troksnis, nekas vairāk. ja viņa vārdiem būtu kaut 10 % seguma- sen jau viņš būtu “uzvilkts uz desas”

 12. AltinYildiz saka:

  Viss notiekas. Šobrīd situācija ir tāda, kā bija, pirms ASV iebruka Afganistānā, lai pasargātu krievus no talibu taisnīgās un bargās atmaksas. Rašas-parašas un tās cilvēkēdāju, slepkavu un zagļu gals kaut arī novēloti, jau ir tuvu. Neizglābsies neviens. Izdzimtenim, maukas bērnam, afgāņu sieviešu, sirmgalvju un bērnu masu slepkavam, kurš sevi dēvē par Afgāni, būs iespēja, pirms doties uz elli, nožēlot, ka nenošāva savus komandierus un zampoļitu pederastus un agresīvākos savus biedrus, krievu deģenerātus un nepievienojās modžahediem un palaida garām pēdējo iespēju, kļūt par cilvēku.
  black_joker
  Skaties krievmīli, ka nenonāc uz šampūra blakus Afgānim

 13. black_joker saka:

  “Altin Yildiz”- skaties, tautu naida kurinātāj, ka nenonāc aiz “zviedru gardīnēm”

 14. Skaidrīte I. saka:

  AltinYildiz sašutums un naids ir saprotams, ko tādu jau dzirdu visos valsts nostūros, jo valdības nodevīgums un okupantu nekaunība dara savu un cilvēki ir jau gatavi ķerties pie vardarbības. Tādiem “”afgāniem”” un jokeriem iesaku pierauties, ja negrib kādu dienu sagaidīt nepatīkamu pārsteigumu

 15. black_joker saka:

  I. Skaidrītei- tas nav sašutums, bet stulbums- cik ilgi vēl gaudīsieties un tukši dirsīsiet citiem uz galvas, paši neko vispār valsts labā nedarot? Ko Tu pati esi darījusi valsts izaugsmei ? Kādu uzņēmumu esi nodibinājusi, cik darbavietu radījusi? varbūt esi ieguvusi labu izglītību, lai strādātu vadošos amatos un ar savām zināšanām vairotu valsts labklājību? Visticamāk, ka esi kārtējā kundzīte, kas PSRS laikos darbā vīlēja nadziņus un klačojās, turpināja to darīt pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas, līdz uzrāvās uz priekšnieka, kam tas nezkāpēc nepatika. Tādu vaimanātāju un valdības vainotāju visapkārt ka biezs- man nedod, man neļauj, mani soda. Tikai pats neviens nav vainīgs pie savām problēmām – laikam tas letiņiem iedzimts.

 16. Sigurds Graudiņš saka:

  KREISĀS DEGVIELAS TIRGOTĀJU SAKARĀ…
  Sigurds Graudiņš 28.12.2010 20:04
  To mēs mākam …bet saukt pie atbildības Latvijas IZZADZĒJUS – LIBERASTUS…???
  ATKLĀTS JAUTĀJUMS – KNĀBULIM , SĀBULIM un REIŅUKU JANKAM …ĻIČNO…!!!

 17. Sigurds Graudiņš saka:

  DP – Vai nodarbojas ar TO ,ar KO tai BŪTU JĀNODARBOJAS…???
  Kāds zina kaut ko tuvāk par šo VESAD? Vai DP kopš tā brīža ar Valsts Ekonomiskās suverenitātes aizsardzību vairs nenodarbojas? Kāpēc? Kas ar to nodarbojas?

  Drošības policijas vēsture

  1918.gadā Latvija kļuva brīva valsts. Vēl nebija beigušās brīvības cīņas, kad sākās darbs pie jaunās Latvijas valsts veidošanas un viens no valsts svarīgākajiem darbiem bija nosargāt tās iekšējo drošību. Tāpēc tika izveidotas Latvijas izlūkošanas un pretizlūkošanas iestādes.

  Tolaik Latvijas pretizlūkošanas iestādes par galveno uzdevumu uzskatīja informācijas vākšanu par visām tām organizācijām un personām, kuru darbība bija naidīga Latvijas valstij. Arī šis uzdevums nav zaudējis savu aktualitāti šodienas apstākļos.
  Latvijas pretizlūkošanas iestāžu lielākais nopelns laika posmā no 1919.gada – 1940. gadam bija tas, ka tām izdevās aizkavēt kaut cik nopietnas politiskas un sociālas sadursmes, novērst ārzemju inspirētos konfliktus, nosargāt Latvijas valsti kā vienotu organismu līdz ārējā ienaidnieka realizētai bruņotai okupācijai.

  1990. gadā sākās Latvijas valsts neatkarības atjaunošanas process. Radās objektīva nepieciešamība un uzdevums izveidot jaunu Latvijas valsts drošības sistēmu. Tās pamatā tika ielikti mūsdienīgie principi par specdienestu vietu un lomu demokrātiskā sabiedrībā. 1991.gadā, lai aizsargātu jaunizveidoto Latvijas valdību tika izveidoti Latvijas Republikas Drošības dienests un Valdības apsardzes dienests, kā arī Iekšlietu ministrijas Informācijas departaments, kas veica izlūkošanas un pretizlūkošanas uzdevumus. Pēc tam, apvienojot Valdības apsardzes dienestu ar IeM Informācijas departamentu tika izveidots Valsts Ekonomiskās suverenitātes aizsardzības departaments – (VESAD). Šīs iestādes tika veidotas kā pagaidu risinājums, lai nodrošinātu tam brīdim aktuālus valsts aizsardzības jautājumus.
  1994.gadā tika pieņemts likums par Valsts drošības iestādēm, kas precīzi noteica drošības iestāžu kopumu un to tiesisko statusu. Tā rezultātā VESAD tika reorganizēts un izveidota Drošības policija. Par oficiālo dibināšanu uzskata 1994.gadu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *