L. Inkins. Godātā tiesa, es domāju tikai labu, bet ir tāds LRTT…

Godātā tiesa, es domāju tikai labu, bet ir tāds LRTT, kurš grib mani un daudzus citus iznīcināt… .

Zaļš, tautastribunals.euLeonardam Inkinam esot notikusi 8 tiesa un kārtējo reizi esot atzīts par nevainīgu !!!

Par šo “patriotu” LRTT i- vietnē ir bijušas jau pietiekoši daudzas publikācijas. Arī es viņu kādreiz uzskatīju par Latvijas un latviešu tautas patriotu, līdz dabūju īstu belzienu pa savu “ticīgo” galvu. Kad visa šī jezga ap “Padomju Savienības žīdu katķisma» (Izdots Telavivā 1958. gadā)” sākās, es Izraēlas vēstniecei pieprasīju paskaidrojumus. Kāpēc gan vēstniecei Hagitai Ben Jākovai nekomentēt šo tekstu ? Ko tas nozīmē un kāpēc tāds sātanisks teksts ir ticis radīts un pat Telavivā izdots ? Beigās viss, kad A. Borovkovs & Co par šo tekstu paziņoja Izraēlas vēstniecībai, tika sagriezts no “patriota” Leonarda Inkina ar “kājām gaisā”. Mani Inkins radio MERKURS Jura Lapinska raidījumos GAISMAS PILS pasludināja par cionistu aģentu, ka esmu ziņotājs !!! Žīds Lapinskis, kad Inkins pie viņa ciemojās(un ciemojās viņš bieži), lika vienmēr stāstīt par šo epizodi, kurā viņš viemēr mani nodēvēja par cionistu informatoru. No tā brīža es sapratu, ka Inkins ir visīstākais cionistu provokators. Viņa vārdi ir bijuši pilnīgā pretrunā ar darbiem. Par to arī esmu šajā vietnē rakstījis ne vienu vien reizi. Negribu šeit visu atkārtoti gari aprakstīt, bet došu norādes uz attiecīgajiem publicējumiem.

Leonards-inkins-Kļimovičs-Garda-LapinskisLabi atceros, ka trīs cilvēki, kuriem Inkins jau sen ir licies aizdomīgs, man reiz jautāja, ko es domāju par viņu ?

Visiem es atbildēju: cilvēks, kurš uzrakstījis pēcvārdu KOSMOZOFIJAI, nu nekādi nevar būt nodevējs, bet kā tagad izrādās, tad var un pie tam vēl “ārprāta formā” !

FOTO: Tāda interesanta “latviešu” patriota izrādīšanās… . Ja grib starptautiski degradēt un izsmiet latviešu tautu, tad jau viss ir pareizi, Leonardo !

Kad pēdējā raidījumā viņš lasīja tiesā teikto pēdējo vārdu, man uzmetās zosāda ! No viņa runas nāca ārā īsts cionista naids un gluma nodevība. Zemiska pielīšana tiesai un vainas nogrūšana uz mani un LRTT. Neiedomājama 4. maija kliķes tiesu slavināšana par vienreizēji tiesiskajiem spriedumiem, ieguva jau smieklīgu formu !!!

Ka viss, ko viņš darot, esot ar paplašinātu skatu uz notikumiem un labiem nodomiem.

Bet, lūk, esot tāds Tautas tribunāls, kurš gribot viņu un daudzus citus IZNĪCINĀT !!!

Vai ievērojāt- IZNĪCINĀT !!!

Pilnībā tiek runāts NKVD(KGB) leksikā !!!

Kārtējo reizi šis “ābram- cilts latvietis” visu pasniedz pilnīgi sagrozītā veidā- ārprātam līdzīgā formā. Kaut ko tādu var paust tikai Sātana kalps, kuru pārņēmis neierobežots ārprāts.

Loģiski spriežot, tad viņš ir pret Latvijas valsts un tautas aplaupītāju sodīšanu, par kuriem runā LRTT.

LRTT iet runa par Tiesisku šo noziedznieku tiesāšanu un ASM piespriešanu.

Runa, biedr Inkin, ir par TIESISKI piespriestajiem ASM, bet ne par NKVD- KGB iznīcināšanas metodēm, kuras ir tuvas tev un taviem ideoloģiskajiem kolēģiem, un tāpēc jau arī tev šī leksika “ir uz mēles“.

Inkina kungs, viss tavs tiesas proces ir iestudēts teātris, kurš reiz patiešām beigsies ar “restēm” !

=========================================================================

Šeit, ja kāds vēl nezina par šo “patriotu”, var uzzināt plašāk:

>Tas ir raksts, no kura Inkins secina, ka esmu cionistu aģents, jo tas esot kā sūdzība aizsūtīts Izraēlas vēstniecei. Kaut arī labi saprotams, ka vēstniecei prasu paskaidrojumu par viņas “tautasbrāļu” anti- cilvēciskajiem murgiem: http://tautastribunals.eu/?p=9125 Un, kāds nepatīkams miseklis, Inkina draugs Aivars Andersons ir sapratis rakstu tieši kā L. Grantiņš to ir domājis, jo viņa komentārs uz to norāda. Kaut gan vēlāk Andersons Lapinska ruporā cenšas mani nomelnot tāpat kā Inkins un pats Lapinskis.

>Šeit raksts, kur es aizstāvu Inkinu un Kļimoviču, un nosaucu īstos vainīgos NABAS slēgšanā. Šis tad, domāju, ir arī brīdis, kad tiek visi stobri vērsti pret mani, jo par vainīgajiem tiek pieminēti divi žīdi- divi čekas darboņi, latviešu tautas slepkavas Juris Rubenis un Aivars Borovkovs. Atkal redzams, ka ar savu komentāru A. Andersons ir pilnīgi manā pusē: http://tautastribunals.eu/?p=9255

>Un šeit jau ir raksts, kad prasu Inkinam paskaidrojumu, kāpēc viņa draugu pulkā ir Aivars Borovkovs, kurš visai Latvijai pazīstams kā KGB oficieris, komunists, Atmodas pretinieks, Helsinki- 86 grupas arestētājs, Saskaņas Centra atbalstītājs un nāvīgs L. Grantiņa nīdējs, kurš, apzogot latviešu tautu, šodien ir kļuvis par miljonāru: http://tautastribunals.eu/?p=11162

>Šeit jau Inkina atklāta latviešu diskreditēšana plašākā mērogā, kad vairs nepaliek ne mazāko šaubu, kam viņš kalpo un pie kādas “tautas” pieder: http://tautastribunals.eu/?p=15988

http://tautastribunals.eu/?p=12531

http://tautastribunals.eu/?p=20402

Protams, ka visa šī cionistu atmaskojošā informācija, kura ir atrodama LRTT i- vietnē, ir kā ciankālija deva viņiem. Un Inkinam tā pat gulēt neļauj, tāpēc naidpilnais vārds- IZNĪCINĀT– viņam ir uz mēles.

Vajag taču tiesai netiešā veidā pasacīt: Nu dariet taču kaut ko pret to Grantiņu un LRTT !!! Viņš taču ir jāsoda, bet ne es, kurš raksta tik brīnišķīgas grāmatas, kuras pat pēc 100 gadiem būs lasāmas NB ! Par to visu viņš stāstīja Lapinska “gaismas pilienā”. Par nožēlu es šo raidījumu nevarēju internetā atrast. Ja kāds to atrod, tad lūdzu ielikt to komentāru daļā.

Protams, ka LRTT i- vietne ir “nagla” cionistu zārkā, jo tajā netiek lasīts tikai pēdējais raksts, bet viss klāsts un tas ir viņiem nepanesami.

Rakstot šo rakstu- 03.10.16 plkst. 14tos, nokopēju statistiku, kur šajā brīdī redzami 11 lasītāji un, ka tie lasa dažādus rakstus:

Statistika05.10.16    L. Grantiņš

You may also like...

7 komentāru

 1. …..dienestam un Latvijas hronikai,isi un konkreti par okupetu valsti 2016 gads.

  Jasoda L.Grantins ir bargi,sadistiski un janogalina caur briesmigam ciesanam fiziskam un dveseliskam. Tads nu ir Krievijas komunistu okupantu un kolaboracionistu plans ! Ielikt cietuma,lai krievu nacistisko zeku uzdevuma,nosistu citi ieslodzitie. Un Starptautiski (Vacijai) atsutis LR=LPSR pavesti,ka sakavas sava starpa,un vai mazums kautinu notiek cietuma,ta ka nav nekads brinums ka miris.
  LR 1990 gada “atjauninasanas” Lietu/procesu,no LPSR,var anologiski salidzinat ar VFR un VDR apvienosanu.
  Vacijas gadijuma (pret Latviju),tas butu ta,ka STASI visi darbinieki pariet stradad uz Vacijas Konstitucijas Aizsardzibas biroju https://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE_%D0%B3%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D0%B9_%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8_%D0%93%D0%94%D0%A0 ,bet VFR Drosibnieki tiek padziti no darba un nogalinati cietuma Спецслужба[1] — структура и (или) деятельность, структурированная (организованная) в соответствии со специальными требованиями. Термин часто используется в узком смысле «специальной службы для организации и ведения разведывательных действий»[2] или «организации, выполняющей специальные (разведывательные, охранные и т. п.) функции»[3].
  tad STASI darbinieki (LR varianta SAB ar DP) padzen un likvide visus VFR tiesnesus,prokurorus un STASI saliek savus (agentus) + Parlamentu VFR ari nogalina visus deputatus kas nav STASI agenti/kolaboracionisti. Ta notiek uzbrukums svesai valstij ar agressor valsti,ta notika ar LR 1940 g.,bet 1990 visa Latvijas PSR bija nokomplekteta tikai no КГБ darbiniekiem un agentiem. Viss Latvijas Izlukdienests/drosiba,tika nogalinati sie cilveki 1940 g.
  Tad ko 1990-1991 g. atjaunoja Krievu Drosibas dienests (КГБ =ФСБ) ? Protams ka neko.
  https://www.youtube.com/watch?v=4QHnLTepVbE ,interesantas lietas notiek pasaule,un izliekas,un organize,un tak saorganize pat tik daudz,ka КГБ agenu no begliem atrod,izaudze VVF un ta iedabun LR ar visu Kominternu Коммунисти́ческий интернациона́л (Коминте́рн, 3-й Интернациона́л) — международная организация, объединявшая коммунистические партии различных стран ,ienaidnieka teritorijas vidiene NATO.
  Tads nu ir Latvijas “veiksmes” stasts,apsleptais no 1990-2016#
  .
  .
  .
  Admins
  Tieši tā,tas ir sātanistu rituāls unpar to es tuvākajos rakstos rakstīšu.

 2. Valdis Freimantāls saka:

  Patiešam dīvaini, ka patriots Leonards nevaino tiesnesi Cenci Latvijas atdzimšanas N O Ž Ņ A U G Š A N Ā! Demokratizācijas procesa paralizēšanā.

  It kā ļoti objektīvs un taisnā ceļa gājējs!

  Vai tik neatkartojās Modra Lujāna un Jāņa Kučinska tiesu pricesuālie FOKUSI?

  Tauta saņem jaunizceptos “M O C E K Ļ U S” – tvaika nolaišanas vārstuļu veidā!

  Tikai pluss tam viņš gan kompoinē,, gan dzied, gan raksta gramatas gan

 3. Ernests saka:

  Krūmiņš gandrīz sāk raudāt un stāsta, ka nabags neesot divas dienas ēdis.

  http://puaro.lv/tiesiskums/uznemeja-julija-krumina-komentars-pec-iznaksanas-no-knab/

 4. Valdis,no atkarigas un okupetas Latvijas saka:

  Tad sitie krievu drosibnieki,ir “atjauninatas LR” drosibnieki,kuriem dikti gribas nogalinat L.Grantinu ! http://spoki.tvnet.lv/vesture/Latvijas-izlukdienestam-20/464641

 5. Aelita saka:

  Tikko izlasīju L.Inkina grāmatu, 3.daļu. Mazliet pārsteidza bildes ar kāškrustu karogiem. Beigās viņš raksta par savām tiesām, ilgām darunām ar DDD, A.Borovkovu, Aidi Tomsonu. Tālāk nonāk pie apcerēm par Dievu un grēku nožēlas.
  Kas man nepatika- atziņa, ka tauta pati vainīga pie savām nebūšanām. Viņš raksta- “Varbūt visiem tiem, kuriem liekas, ka viņi ir apzagti, aplaupīti vai kā citādi netaisnīgi dzīves sodīti, vajadzētu vispirms parunāties ar savu otro”es”…arī saprast, par ko un kāpēc mēs dzīvē tiekam pērti. Pelnīti pērti.”
  Tātad – mēs visi vainīgi pie valdošās nevienlīdzības, netaisnībām, darba cilvēki, kas audzē pārtiku, pārdevēji, slimnīcu darbinieki, kas tiešām daudz strādā, nevar neko pārmest neprasmīgiem valsts vadītājiem un miljonāriem, kas pamanījušies sagrābties…
  .
  .
  .
  Admins
  Inkins nav latvietis un viņš pilda to, ko saka viņa gēni… .

 6. Aelita saka:

  Vēl ko gribēju Jums, Linard, teikt. Kāpēc es te vispār nācu – kad 2015.gada vasarā Jūs iebraucāt Latvijā, internetā par to ziņoja, un kāds komentārā rakstīja – nu, ja Grantiņu mēģinās arestēt, gan viņš turēsies pretī(apmēram tā, un vēl smaidiņš pielikts). Tad sekoja tas zvērīgais arests, par ko arī rakstīja Pietiek. Man radās sajūta- varbūt ar Jums kāds manipulē, ka tas varētu būt iepriekš izplānots, tāpēc gribēju brīdināt.
  .
  .
  .
  Admins
  Ar mani kādreiz gribēja manipulēt, bet tagad pat necenšas.
  Mani vienkārši grib likvidēt… .

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *