Priekšlikums “Latvijas Ordeņu brālība” līdzpriekšsēdētājam… .

janisPriekšlikums “Latvijas Ordeņu brālība” līdzpriekšsēdētājam Jānim Rožkalnam un viņa draugam Konstantīnam Pupuram.

Foto: J. Rožkalns

Jau kopš LRTT dibināšanas mēs tiekam pakļauti visneiedomātākajiem apmelojumiem. Pats interesantākais visā šajā LIETĀ ir tas, ka tas tiek veikts ar “tā saucamo disidentu mutēm”. Jau pašā LRTT pastāvēšanas sākumā pie mums Reinika KGB filiāle “pielipināja” savu okšķeri, Konstantīnu Jevgenija d. Pupuru. Pupurs uzdevās par “visīstāko” letiņu. Žīdu tēma viņam bija vismīļākā. Par pārmērīgu alkohola lietošanu šis “mūsdienu varonis”, kā viņu šodien dēvē bijušo KGBistu vadītā prese, tika izslēgts no LRTT. Par viņa izslēgšanu lielu neapmierinātību parādīja Aivars Garda, Aivars Gedroics un vēl daži. .Toreiz nevarēju saprast, piemēram, A. Gardas uzkrītošo neapmierinātību šajā lietā. . (Šodien es zinu, kāpēc Gardas kungs pret mani pat atļāvās “pacelt balsi”. Tāpēc, ka strādā “vienā iestādē” .Un šai iestādei pat Reiniks pakļaujas) Pēc kāda laika Pupurs tika atkal pieņemts LRTT, jo sacīja, ka ar alkohola problēmu ticis galā uz mūžīgiem laikiem. Bet viss jau reiz nāk gaismā. Kāds Bībelnieks publicē VVF rakstīto, ka Pupurs nevar tikt apbalvots ar Triju Zvaigžņu ordeni, jo ir KGB savervēts ziņotājs. Kādā citā paziņojumā senīlais vecis Bībelnieks (tā Konstantīns Bībelnieku nodēvēja kādā sarakstē ar R. Bitenieku) citē Konstantīna vēstules fragmentu:” nebūs pārpratumi ja lasiet ko Konstantīns man rakstija par šo lietu.”Grantinsh beidzot uzkeries!! Es jau visu pareizi izrekinaju, zinot vina raksturu un intelektualo potencialu. (kura vispar nav), zinaju ka uzkersies.
Ar cienu, Konstantins Pupurs”
Vai tad pēc šī citāta nav skaidrs, kas par “darbinieku” ir Pupurs ?

Jautājums Konstantīnam: ja man nav intelekta vispār, ko tad Tu, esot Minsterē, skrēji tūlīt pie manis un uzturējies līdz vēlai naktij, un ne jau tikai vienu reizi vien, ka pat tava māte man piedraudēja ar policiju, ja nedzīšu Tevi mājās ? Atceries, Konstantīn, es tavā klātbūtnē ne ēdu, ne dzēru ! Tātad, kāds bija tavs uzdevums? Varbūt tāds pats kā 1992. gadā, kad es knapi izdzīvoju, vai tāds pats kā pirms piecām nedēļām ? Ārsti tā arī netika skaidrībā….kā viņi sacīja: “Mēs tevi nosedzām no visām pusēm ar medikamentiem…vajadzētu līdzēt”.

 Cerēsim, ka atgūšos.. .

UnbenanntKas attiecas uz Jāni Rožkalnu, tad kas Tev, Jāni Rožkaln, deva tiesības Edgaram Dambītim ķerties pie rīkles ? Tu neesi pat ar suņa intelektu apveltīts… . Par ko Tev un Vēverim “piekabināja” 2 šķiras ordeni ? Jūs taču kategoriski atsacījāties iestāties H-86 grupā un neparakstījāt nevienu dokumentu, kur tika pieprasīta Latvijas brīvība. Tātad ordenis jums tika piešķirts par sadarbību ar VDK. Arī par to, ka Tu, Jāni, aģitēji pret iestāšanos ES un pret čekas maisu atvēršanu.

 Foto: K. Pupurs.

Bet atgriezīsimies pie LRTT priekšlikuma.

Lai nebūtu zem dažādiem “nikiem” jāraksta pretīgas jēlības, tad LRTT mājas lapa pilnībā ievietos jūsu pausto versiju par šo skandalozo atgadījumu. Pie reizes jūs abi varētu nosaukt tos taisnīgos un godīgos cilvēkus, kurus LRTT ir apvainojis. Kā jau jūs esiet ievērojuši WWW.tautastribunāls.eu  ir vienīgā mājas lapa, kurā nekas netiek dzēsts.

02.05.2010

You may also like...

20 komentārs

 1. Miervaldis saka:

  Jūs esat uz īstā ceļa, Taču ļodzīgi!

 2. Filips Bobinskis saka:

  Nav patīkami lasīt par konfliktiem starp tādām zināmām personām kā L. Grantiņš, K. Pupurs, A. Garda u.c. Ceru, ka šiem konfliktiem tiešām ir kāds būtisks pamats nevis tikai kādas personiskas nesaskaņas. Būtu skumji, ja personīgas nesaprašanās būtu par iemeslu tam, ka šie cilvēki nevar vienoties kopīgai cīņai. Kad apsūdzības lido abos virzienos, no malas skatoties, pat grūti pateikt, kurai pusei šajos konfliktos taisnība.

 3. to Filipam saka:

  Pilnībā piekrītu jūsu viedoklim,bet šķiet,ka te nav itin nekāda sakara ar Latviju un tās DDD.Nesmuki personīgie rēķini publiskā telpā pilnībā degradejot H-86 ideju .Nožēlojami.

 4. AG saka:

  Es domāju, ka draņķis rožkalns Pupuram nav lielāks draugs kā Grantiņam. Un Pupurs, tik tālu esot no Grantiņa, viņu varbūt pa internetu vienīgi varētu ar kaut ko inficēt! :))

 5. @@@ saka:

  ,,Jūs taču kategoriski atsacījāties iestāties H-86 grupā un neparakstījāt nevienu dokumentu, kur tika pieprasīta Latvijas brīvība. Tātad ordenis jums tika piešķirts par sadarbību ar VDK.,,

  Kā to saprast? Rožkalns dabūja ordeni par to , ka sēdēja cietumā. Ka čeka viņu mocīja. Kas , Jūs neziniet , ka Rožkalns cietumā sēdējis? Vai visi , kuri ir padomju laikos iebāzti nometnēs skaitās čekisti? Ja Tu to visu zinu , tad …kur Tev tāda informācija , AG kungs?

 6. AG saka:

  Rožkalna attieksme pret Gardu un TT labi parāda, kas viņš patiesībā ir!

 7. Latvietis A saka:

  šī laikam ir palikusi vienīgā mājas lapa, kurā ir lasāmi arī Gardas mīlulīša AG komentāri.

 8. AG saka:

  Mjā, tādam sūdam kā tev atļauju neprasot!

 9. A.Balts saka:

  Sveicu L.Grantiņu ar veselības atgūšanu un novēlu pilnīgu atvesļošanos! Bet par konfliktiem, tautā uzskatīto patriotu starpā, jāpiekrīt F.Bobinskim, jo skumji, ka jau tā retajiem latviešu nacionālajiem cilvēkiem mūsdienu kgb ir izdevies radīt iemeslus, provocēt, ietekmēt, uzpirkt un šķelt mūsu tautiešus ar mākslīgiem un īstiem iemesliem.
  Piemēram, tas ka Rožkalns uzklupa E.Dambītim ir FAKTS, ko apstiprina aculiecinieki un arī Pupurs to nenoliegs, bet īsto cēloni šim uzbrukumam, gan būtu intresanti visiem uzzināt, kaut no Rožkalna paša skaidrojuma,jo no uzbrukuma pārsteigtā E.Dambīša viedoklis ir jau zināms.
  Bet varbūt var un vajag rast skaidrību visos gadijumos, dot iespēju vainīgajiem, vai izprovocētajiem atdzīt savus pārkāpumus, nožēlot un izlabot ar nepārprotami konsekventu darbu Latvijas valsts labā.
  Ja cilvēks ir tikai kļūdijies, tad viņam ir jārod spēku to atdzīt un pārējiem ir jārod spēku piedot un jādod iespēju pierādīt vainīgā patiesu nožēlu. Es negribu nevienu pamācīt, jo te vīriem ir sava galva un stabila vērtību sistēma, bet šo savu domu gan gribēju izteikt, jo mēs esam pārāk maz, lai ATĻAUTOS KĻŪDĪTIES un atstumt vienkārši kļūdijušos vai patiesi nožēlojušos. Es nerunāju par atklātu nodevību – kolaborantismu vai tieši pieķertiem apzinātā kalpošanā pretlatviskiem svešiem spēkiem.

 10. Cilvēks no tautas saka:

  mēs tiešām esam pārāk maz, tapēc tiešām vajag kārtīgi visu pārbaudīt, vēlreiz pārbaudīt un tikai tad publicēt te nevis apvainojumus, bet faktus, liecinieku teikto un visu, kas to apstiprina, dodot vārdu arī apsūdzētajam, jo ja jau tiesa, tad tiesa, nevis tikai no vienas puses prokurori

 11. no Pārdaugavas saka:

  Nezinu Dambīti, bet zinu Baltu un ja viņš tā saka, tad arī tā ir. Ja ko solijis vai ko saka, tad vinam var ticēt. Bet nepatīk gan man visa šī putra starp nacionāļiem, jo vienīgie, kas par to no sirds priecājas ir mūsu ienaidnieki, kas to visu rada un provocē mūsējos

 12. @@@ saka:

  ,,Rožkalna attieksme pret Gardu un TT labi parāda, kas viņš patiesībā ir!,,

  Vēlreiz jautāju. Vai ir cienīgi vīru , kurš sēdējis cietumā VDK apmelojuma rezultātā daudzus gadus pazemojumā, spi’dzināšanā ..apsaukāt par čekistu? Nu , tā sanāk , ka visi , kuri ir sēdējuši nometnēs , zaudēdami ģimenes, ir čekisti. Tas čekists, tas čekists, tas čekists…Mēs labi zinām , ka VDK speciāli strādāja pie tā lai , kad kādi atgriezās no nometnes , viņi tiktu sanaidoti. Un kāpēc gan Tu nevarētu būt šis sanaidotājs? …Iesāpējās ? Citiem arī sāp, kad pateicības vietā tevi nozākā, laikam obligāti bij jāmirst cietumā visiem.Tev visi čekisti. Tas nav nopietni. Ir precīzi zināms šitais sanaidošanas stils publiskā veidā Cēsu gadījumā , kur Valdis uzbrūk Arvīdam par nodevību, Mārtiņš Valdim. Uzvārdus vari pielaikot. Žurnālā Zvaigzne Vāczemnieks raksta par Attālu , kad viņš iznāk no cietuma lai tauta uz viņu neskatītos virsū. Tas bij pasūtījuma raksts pret Atālu, ko izpildīja tautas dzejnieks Vāczemnieks. Tā kā Jums vajadzētu tomēr mainīt attieksmi pret tiem , kuri par Latviju ir sēdējuši cietumos. Viņu jau tā ir maz.
  Rožkalns dzīvo savu dzīvi, Garda savu. Rožkalnam noteikti nepatik Gardā tas , ka viņš ir tautai svešu mācību ievazātājs. Viņš tirgojas ar garīgo literatūru , kur pilni plaukti ar sātanisma mācībām.
  Garda ir Latvijas politikā ,,jauns produkts,,. Pavaicā ko viņš ir darījis , kad tauta taisīja atmodu? Konkrēti , kur viņš bij? Ko darīja. Ir kāds pastāsts par Gardu un Kosteņecku. Maskavā abi satikušies un Garda vaicājis Kosteņeckai : Ko Tu tos latviešus aizstāvi? Cik zinu, Garda ir dzīvojis Maskavā.

 13. L.G.- @@@ saka:

  Tevis teiktajā ir daudz taisnības un arī sava veida loģika. Vai Tu zini par ko Rožkalns sēdēja ? Kā redzamas nezini… . Par Gardu Tev taisnība. Arī par Gardu LRTT rakstīs. LRTT uzdevums ir visiem viltus patriotiem iebāzt degunus viņu pašu “darbos”….nu, piemēram, kā kaķim…. .

 14. AG saka:

  Diez vai L.G. ko sliktu par A.Gardu var uzrakstīt, sen jau sola, bet nekas šim nesanāk. Un nevajag arī, lai zākā tiešām īstus latviešu ienaidniekus. Bet man vienalga, kādu Dievu vai velnu pielūdz Garda, ka tik viņš ir par dekolonizāciju!

 15. @@@ saka:

  Bet varbūt viņš ir par tanku ienākšanu Latvijā? Tik stulbi bīdīt politiku var plānprātiņš. Ar gudrību latvietim jāizceļas.

 16. @@@ saka:

  LG
  Taisnību sakot, Rožkalns Latvijā dara diezgan daudz. Viņš pastāvīgi runā par latviju dažādās vietās. Uzliec Ytubē – ,,Kam pieder Latvija,,
  Ar ko Tu vari palielīties? Ar kritizēšanu no tāluma.

 17. @@@ saka:

  Jura ziemeļa piemiņas lapa ir Rožkalna darbs. Arī tur notiek diskusijas , bet ne tik nomācošas kā te. Jo te pilnīgi idiotiski tiek apvainoti cilvēki. Kāpēc es nevarētu čeku piešmaukt un rakstīt viņai , ka viņu mīlu , bet Rietumos aizmirst par to un kalpot Latvijai? Tā vienmēr ir rīkojušies pagrīdnieki. melojuši.

 18. Ineta saka:

  Kas ta par lapele?! Kaut kads psihs varda Grantins tikai sej naidu un neuzticibu starp nacionaliem! Man skiet, ka sis te fruktins ir pats sen jau savervetais MASKAVAS pakalpins. Tie tur Austrumos tik berze rokas redzot sito stulbumu! Vardu sakot, labs darbs Grantin! Tev par to Krievijas Varona zvaigzni piekabinas ( a moska jau pieskira?)….mankurts tu noladetajs!!!

 19. Anonīms saka:

  vo, vo, Ineta, trapiji desmitnieka! Vinu, to Grantinu, vel toreiz 1987.gada cietuma izdraza dirsa, un ar to VDK vinu ari panema uz aka. Tagad ta gnida citigi kalpo maskavas federaliem.

 20. Ernis Purnis saka:

  Piekrītu A.G., ka ja cilvēks redzami, publiski un ilgstoši ar savu darbu un vārdiem kalpo Latvijai, ja mudina un modina veikt dekolonizāciju – visu ļaunuma saknes pirmsākumu mūsu zemē, tad es arī saku: lai kaut mīl jehoviešus, sektantus vai kaut krupi mīl , NU UN?! Vispirms mums ir jāapvienojas kopīgai cīņai un pēc tam, pēc uzvaras var utoties un viens otram vainas meklēt! Bet pirmā vietā jābūt LATVIJAI, tās brīvībai un neatkarībai un to panākt var TIKAI MUMS VISIEM KOPĀ SALIEDĒTI DARBOJOTIES! Visiem nacionāliem cilvēkiem ir jāapvienojas vienā dūrē. Un nodevēji nekad ar realu darbību nepalīdzēs tuvināt valsts atbrīvošanu no svešajiem psrs kolonistiem un neuzstāsies ar prakstisku darbu pret kangariem varas spicē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *