Sēras ! Miris prāvests Andrejs Kavacis

Sēras !

Miris prāvests Andrejs Kavacis.Andrejs-Kavacis-LELB-Latvija-Baznīca-LRTT.Pāvils-Brūveris2

Andrejs Kavacis bija Latvijas un latviešu tautas patriots – vārda tā  visīstākajā un tiešākajā nozīmē !

Viņš bija arī īsts KRISTIETIS – vārda tā visīstākajā un tiešākajā nozīmē !

LRTT vārdā izsaku visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem un visai mūsu tautai, jo zaudēts ir cilvēks, kurš latviešu tautas vēsturē reiz tiks ierakstīts ar ZELTA BURTIEM !

Lai eņģeļi un mūsu senču varoņĢari viņu godam sagaida Mūžības Zemē !

Vairāk par Andreju Kavaci sestdien.

01.09.16 L. Grantiņš

You may also like...

12 Responses

 1. Cilveciska lidzjutiba, visai Andreja saimei, tuviniekiem un lidzserojusiem cilvekiem. Andrejs bija dross un uzticams cilveks, staigajot sis zemes gaitas. Cinijas ar patiesu milestibu un vispar milestibu, par musu Tevzemes Brivibu, un latviesu tautas tiesibam tiri cilveciskam, but muzam latviesu tautai . Es ticu, un Tu ari notici, Latvija bus briva, atgusim mes latviesu tauta mums ar krieviem nolaupito Valsti! Un Andrejs to redzes, pavisam driz, no turienes, kur driz vins ari bus!

 2. Māris M. says:

  Jā, tas ir liels zaudējums mūsu tautai.
  Ir aizgājis patiess, sirsnīgs un drosmīgs vīrs.
  Līdzjūtība visiem, kam viņš dārgs.
  .
  .
  Admins
  Domāju, Māri, ka Viņš neaizgāja, bet par to vairāk sestdienas rakstā… .
  Pēc tā izlasīšanas varēsiet spriest: aizgāja vai palīdzēja “aiziet”… .

 3. Valdis Freimantāls says:

  Visdziļākā līdzjūtība Latvijai un visiem latviešiem pasaulē, zaudējot vīru, kas bija tūkstoškārt stiprāks par klinti sava pārliecība un T I C Ī B Ā.

  Mūsu uzdevums – apvienoties cīņai par L I K U M Ī B A S atjaunošanu Latvijā.

  Mūsu uzdevums – atmaskot sarkanos izdzimteņus valsts augstajos amatos!

  Mūsu uzdevums – atjaunot Jāņa Čakstes Latviju un es paveicu to, ka viņa krūšutēls no 3.augusta uz mūžīgiem laikiem ir goda vietā Rīgas pilī trešajā
  stāvā!

  1918.gada 18.novembra Latvija ir latviešu valsts, nevis O K U P A N T U “paradīze”.

  Visiem lasīt manu rakstu “Mosties, celies, strādā!” vienīgajā, komunistu un čekistu nepārvaldītajā, Latvijas sirdsapziņas balsī – “Tautas tribunāls H-86”.

  Komunisti un čekisti Latvijas valsts teritorijā N E Ž E L Ī G I apkaro patiesus vārdus un latvisko garu. Latviešu skaisto kultūru, jo baidās no mūsu tradicionālajam latviskajam V Ē R T Ī B Ā M.

  Linards Grantiņš ir latviešu Dalailama!

  Helsinki – 86 ir patiesības paudējs komunistu un čekistu OKUPĀCIJAS periodā!

  Visiem latviešiem ir jāpateicas H86 par Latvijas valsts neatkarības atgūšanu!
  .
  .
  .
  Admins
  Jā, Viņš bija savu “māju” uzcēlis uz klints. Pagaidām viņš ir vienīgais Tāds no visiem tiem, kurus esmu pazinis. Vienmēr, pēc ciemošanās pie viņa, aizgāju no viņa stiprināts, kaut gan gandrīz vienmēr gāju, lai viņu stiprinātu… ..
  .
  Dievs, svēti Latviju un Aizgājēja Dvēseli !

 4. Eduards Lunis says:

  —Neesmu sastapis CILVĒKU ar tik spēcīgiem,,spēka,, vārdiem!
  Attceros vēl tagad VIŅA uzstāšanos pret Abrenes atdošanu krieviem! Tie nebija tikai vārdi! Tas bija CILVĒKA VĒSTĪJUMS, KURAM VARĒJA SEKOT BEZ BAILĒM UN AR PILNĪGU TICĪBU !
  -visdziļākā līdzjūtība tuvniekiem!
  Arī mums viņa ļoti pietrūks…Zēl, ka šajā saulē nesagaidīji savu mērķu piepildīšanos…
  .
  .
  Admins
  Jā, Eduard, mums Viņa ļoti pietrūks… .

 5. A.Gedroics says:

  Kāpēc tu neraksti, ka mēs ar Gardu viņu novācām? :) Bet vispār, nav ko žēlot to idiotu, mūža nogalē viņš bija sajucis, tāpat kā tu, Grantiņ! Kad tu nosprāgsi, mēs nemaz par to neskumsim !!!
  .
  .
  .
  Admins
  Paldies par jaukajiem vārdiem un arī par Gardas viedokļa paušanu.
  Neko jau citu no latviski runājošiem krievžīdiem latvieši arī negaida.

 6. Eduards Lunis says:

  —Šausmas, Aivar , šausmas! Kā tu visu šo zemiskumu dabū gatavu!?Un tev nav kaut cik saprāta, ka par šiem vēlējumiem pašam būs jāsaņem atpakaļpelnītais!?Paskaties uz sevi spogulī! Paskaties no malas, padomā, kas tevī mīt!? Laiks tam darīt galu!
  .
  .
  .
  Admins
  Eduard, kapēc iejaucies cita būtībā ? Ļauj viņam būt tādam, kāds viņš ir un arī kas viņš ir. Tu priekš viņa esi šizofrēniķis un Tu gribi, lai viņš tādu uzklausa ? Viņš nav arī zemisks, jo viņa pasaulē tā tas ir pieņemts. Pastāvi Tu, Eduard, savā patiesībā, lai viņš pastāv savā. Ļauj katrm izbaudīt sava darba augļus, jo tas Kungs katram dos pēc viņa darbiem ! Vai Tu, Eduard, vēlies saņemt viņa tiesu… ?

 7. Endijs says:

  Visdziļākajā cieņā noliecam galvas un līdzjūtībā esam kopā ar tuviniekiem, draugiem un domu biedriem šajā sēru brīdī. Tikai dižens cilvēks vārda vistiešākajā nozīmē, atstāj diženas pēdas tautas vēsturē, sirdīs un atmiņās.

  P.S. Bet par tādiem (kā atzīmējās augstāk u.c.-aivariņiem,andrīšiem,ivarīšiem), kuri pašam nelabajam dvēseli sen pārdevuši, šodien izteikties nevēlos un nav arī jēgas. Pēc tādiem paliek vienīgi nelāga smirdoņa, kas mums visiem pārējiem par laimi ir ātri gaistoša.
  .
  .
  .
  Admins
  Abi ļoti labi komentāri ! Bet par to smirdoņu tomēr nepiekritīšu. Tā ir tik briesmīgi pārņēmusi mūsu Tēvzemi, ka pati no sevis tik ātri nepazudīs, iznāks piepalīdzēt… .

 8. Pilsone. says:

  Vardi aizgajejam lai pilni ar klusumu.
  Macitajs,kurs cilvekus stiprinajis ar Kristus Vardu,
  ir darijis vissvetigaako darbu,kads uz Pasaules
  vien ir iespejams.
  Lai Macitajam vieglas smiltis…

 9. A.Gedroics says:

  Tas mācītājs bija Zatlera un Sorosa pipeles sūkātājs, lai gan pats to neapzinājās, jo bija jucis – tāpat kā Grantiņš.

 10. ...ita says:

  Atceros, viņš rakstīja, ka uz vēlēšanām jāiet. Tikai , kurš tagad pateiks, par ko vēlēt?…

 11. Gedroicam says:

  Skatos tev ta pipeles sukashana laikam pasham milja teema, diezgan esi aizravies ar to! To laikam tavu pashlukusie vaidzini pasaka priksa! Nu ko ar savu stulbibu ko gribeji pieradit!!? To, ko jau visi zina un saprot! Labak ko gudru pasaki, ja spej! Ta ir ka skila iet pusdienas parst, bet dzive gudribu neiedeva!
  -> Itai
  Ir jasaprot, ka cilvekiem pashiem jamainas un ta zagliga verga mentalitate jaizskauzh! Viegli nav,tikai 25 gadi pagajusi, daudz kas vel darams! Man nav veleshanas jabalso par , atvaino, diviem sudiem mazaku sudu! Ja mav valsts vira un goda viira, tad nav! Prasti siles shemitaji, primitivi varas kares izslapusi pajolini! Latvija atridas tur, kur tai jaatrodas ar tadu elektoratu! Diemzel! Ulmanis pieradija, ka Latvija daudzpartiju sistema nekam neder un vajag autoritaru rezhimu, kas ar stingru roku ievestu kartibu!

 12. Juris says:

  Pāvests Andrejs Kavacis mūžīgi dzīvos Latviešu atmiņās.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *