Krievžīda Riharda Bunkas nāves draudi !

Melns.-Latvijas-republikas-tautas-tribunāls-Aivars-Borovkovs-Ivars-Godmanis-Jānis-Reinisks-Straujuma-Prezidents-Saeima-DP.-ST.-Kopie2Es publicēšu kāda, mums jau labi pazīstama krievžīda Riharda Bunkas atklātus draudus, bet ievadā mazliet par šo draudu aizmuguri.

Dzintars Rasnačs, Grantiņš, Levits, LRTTPēc Vācijas krievžīda Trampa ievēlēšanas par ASV prezidentu, cionisti- sātanisti ir palikuši ļoti bravūrīgi un uzkrītoši droši. Kaut gan jāsaka, ka Latvijā viņi visu laiku ir jutušies izteikti agresīvi, jo šeit viņiem ir otrais lielākais cionistu midzenis pasaulē.

Latviju ES pārstāv turpat vai visi kriežīdiskas izcelsmes deputāti un dažādi nomenklatūras darbinieki. Gadījuma cilvēki tur nav, visi rūpīgi atlasīti izdzimteņi. Ģenētiski, iespējams, ka Kariņš un Vaidere tādi nav, bet viņi pieder idejiski pie cionistiem- jūdaistiem. Vaidere ir komuniste, bet Kariņš 100%tīgs idiots un cionists.

Galvenais cionistu vagars ES, kurš uzrauga Latviju, ir E. Levits.

Valdība un visi ministri pieder Maskavas krievžīdiskās kliķes spārnam, kuru savukārt komandē Izraēla.

Pēc žīda Trampa uzvaras, Izraēla ar atpakaļejošu datumu(Izraēlas Knesets) legalizē tūkstošiem nelikumīgu uzbūvētus mājokļus uz palestīniešu zemes un tūlīt paredz celt jaunus: https://outlook.live.com/owa/?path=/mail/inbox/rp

Un padomā tikai, šī krievžīdu banda mums māca CILVĒKTIESĪBAS !!!

Griezties pēc palīdzības pie Žirinovska tautas brāļa Trampa, kā daži to iesaka, ir pielīdzināms pašnāvībai. Latviju taču izzog un slepkavo latviešus tieši krievžīdi- komunisti. Bankas kontrolē krievžīdi un komunisti… .

To visu redz un ņem vērā arī “apkalpojoša personāla” fīrers- 100%tīgais krievžīds Rihards Bunka. Aiz viņa stāv tādi šodienas deģenerāti kā Dz. Rasnačs, R. Kozlovskis, J. Maizītis, R. Mežviets u.d. c. no sarkano noziedznieku ķēķa. Tas izklausās neticami, bet neviens no šeit pieminētajiem nav etnisks latvietis. Demokrātiskā valstī, ja viens augstskolas pasniedzējs(kāds pēkšņi ir kļuvis šis alkoholiķis) kaut ko tādu atļautos paziņot, tiktu nozīmēts pie ārsta un ievietots ārstniecības iestādē, bet tikai ne Latvijā.

Un vai tad tāds pats nav Tieslietu ministrs Rasnačs, par kuru ņirgājas visa Latvija.

Viņš taču ir vēl stulbāks par Bunku !

No: rihards.bunka <rihards.bunka@gmail.com>
Rihards Bunka, Levits,LRTTDatums: 2017. gada 6. februāris 19:08
Temats: ATB: Ministrs Rasnačs darba laikā čivina internetā (20)
Kam: Vilors Eihmanis <vilors.eihmanis@gmail.com>


Tu esi muģila :) Rasnačš ir vislabākais ministrs! Tikai viņam saskaņā ar IeVP likumu ir tiesības dot mutisku rīkojumu nošaut ieslodzītos nemieru laikā!

Un kā mēs visi zinām, Grantiņš bija ieslodzītais!

Ministram nekādi rakstiski rīkojumi nav nepieciešami, pietiek ar mutisku pavēli!

To Tev saku es, Rihards Bunka!

No “zila gaisa” Rihards Bunka raksta LVB priekšsēdim Viloram Eihmanism tādu vēstuli un vēl piemin Grantiņu.

Var nojaust, kādas bailes māc šeit pieminētos noziedzniekus, jo to jau šis āksts nesaka tikai “no savas galvas”!

Āboltiņa, Bunka, Grantiņš. LRTTLRTT jau ir rakstījis par pagrīdes slepkavu ”kolēģiju”.

Šeit variet atsvaidzināt aizmirsto un arī redzēt, ka slepkavas ir mums līdzās: http://tautastribunals.eu/?p=10663

Tagad jūs sapratāt, kāpēc tāds Rasnačs uzspļauj visam, ko par viņu raksta un domā latvieši, jo aiz viņa stāv Putins, Netanjau un Tramps.

Visi šeit pieminētie ir krievžīdi un pieder pie hazāru mafijas- tātad habadisti !!!

Un tas jau ož pēc nāves un asinīm !

Kā sauc uz foto redzamos, miniet paši… . Es tikai varu psacīt to, ka viņi nav cilvēki, kaut arī viņi ir diezgan līdzīgi tiem.

09.02.17     L.Grantiņš

You may also like...

1 Response

 1. raksts saka:

  ‘Buzzfeed’ ziņojums: Trampa bažas par Baltijas drošību – viltus triks Krievijas labā

  http://www.delfi.lv/news/arzemes/buzzfeed-zinojums-trampa-bazas-par-baltijas-drosibu-viltus-triks-krievijas-laba.d?id=48395715

  […]

  Ziņots, ka pērnā gada vasarā Tramps apšaubīja NATO palīdzēšanu Baltijai Krievijas uzbrukuma gadījumā. Minētais paziņojums izraisīja lielu starptautisku ažiotāžu.

  Tāpat ziņojumā minēts, ka Krievijas Federālais drošības dienests, izmantojot piespiedu un šantāžas metodes, rekrutē talantīgākos kiberspeciālistus Krievijas valsts sponsorētām programmām. “Tāpat lielos apmēros, apzināti un neapzināti, izmantoti tiek Neatkarīgo Valstu Sadraudzības (NVS) emigranti rietumvalstu uzņēmumos, kā arī etniskie krievi, kas tiek nodarbināti kaimiņvalstu valsts iestādēs, piemēram, Latvijā,” minēts ziņojumā.

  Vērtējot Krievijas dienestu kiberoperāciju sekmīgumu, avoti Krievijas valdībā norādījuši, ka to veiksme pret primārajiem mērķiem – G7 valdībām un NATO valdībām – ir bijusi vien daļēja. Lai šo vien daļējo veiksmi kompensētu, krietni veiksmīgāk milzīgi resursi tērēti uz tā dēvētajiem sekundārajiem mērķiem, – mazākām valstu privātām bankām un valdībām, kas ir rietumvalstu sabiedrotie.

  Kā piemērs šādām veiksmīgām operācijām pieminēta Latvija. “Ar FDD sadarbojas simtiem cilvēku, tāpat informācijas iegūšanas nolūkos daudziem uzlauztas personiskās un darba IT sistēmas,” tā Krievijas darbība kaimiņvalstīs raksturota ziņojumā.

  Ziņojumā minēts, ka pēdējo piecu gadu laikā Krievija centusies ievākt pēc iespējas vairāk kompromitējošo materiālu, ko varētu izmantot gadījumā, ja Tramps uzvar vēlēšanās. Tostarp, ziņojumā detalizēti aprakstītas jaunievēlētā prezidenta seksuālās orģijas ar prostitūtām Maskavā un Sanktpēterburgā.

  Pats Tramps, kurš varas grožus pārņems 20. janvāri, komentējot ziņojumu, otrdienas vakarā tviterī ierakstīja: “Neīstas ziņas – totālas politiskas raganu medības!”.

  […]

  ——————————————

  Kā piemērs šādām veiksmīgām operācijām pieminēta Latvija. “Ar FDD sadarbojas simtiem cilvēku, tāpat informācijas iegūšanas nolūkos daudziem uzlauztas personiskās un darba IT sistēmas,” tā Krievijas darbība kaimiņvalstīs raksturota ziņojumā. Vecā čekista (Ivara Godmaņa un Aivara Borovkova cīņu biedra0 Andra Bunkas dēls Rihards Bunka (kurš strādā priekš pazudušā advokāta Aināra Platača biroja par labu Austrijā aizmukušajam muitniekam Vaškevičam) zināmā mērā tam ir spilgts piemērs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *