Nekur jau neizspruks, reiz tas notiks(Vējoni, kapēc klusē ?)

Zaļš.Latvijas-republikas-tautas-tribunāls-Aivars-Borovkovs-Ivars-Godmanis-Jānis-Reinisks-Straujuma-Prezidents-Saeima-DP.-ST.-KopieLatvija, Grantiņš.LRTT

Представители Минюстов Эстонии, Латвии, Литвы, Польши, Чехии, Словакии, Венгрии и Грузии выступили с совместным заявлением о необходимости расследовать «преступления коммунизма» и создания для этого специального международного суда. Для обсуждения этого вопроса решено собрать группу экспертов.

========================================================================

Septiņu valstu pārstāvji vienojās, ka jāizmeklē komunisma noziegumi

Interesants gadījums !

Jau pirms gada septiņas valstis  https://news.mail.ru/politics/23065907/?social=fb (Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Čehija, Slovākija, Ungārija un Grūzija) nāca klajā ar paziņojumu, ka nepieciešams izveidot starptautisku TIESU, kas izmeklētu KOMUNISMA NOZIEGUMUS.

Interesanti, ka Latvijā, kaut arī Latvija ir viena no šīm valstīm kas to pieprasa, tas nav nekur skaļi propagandēts !

Kāpēc tāds klusums ?

Klusums, protams, ir pilnīgi saprotošs, ja zinām, ka Latvijā pie varas ir tieši tie:

kuru noziegumus vēlas izskatīt.

Nepiekrist šai idejai Latvija nevarēja, ja to dara Igaunija un Lietuva, bet pēc tam darīt visu, lai šī vienošanās nogrimtu aizmirstībā, pie tā cionistu pārvaldītā Latvija piestrādā ar sviedriem vaigos.

Kas notiks, ja tiks izskatīti šie noziegumi ?

Notiks tas, ko H- 86 jau pieprasīja pirms vairākiem gadiem- tiks pilnībā, ar starptautisko organizāciju palīdzību(līdz tiks arestēti Latvijas Republikas vadošie darboņi un viņu piesedzēji) apturēta Latvijas Republikas suverenitāte.

Par Latvijas noziedznieku karteli runāts arī pēdējā H- 86 ziņojumā ES un ANO: http://tautastribunals.eu/?p=33495

Gan jau tas tiks izskatīts, nekur neviens no šī ārprāta nozieguma, kas ir veikts pret cilvēci un it īpaši pret latviešu tautu, netiks nedz sargāts un arī ne paglābts. Visi čekisti, komunisti un citi bandīti, kuri kļuvuši par miljonāriem aplaupot latviešu tautu un Latvijas valsti, tiks publiski pakārti un nozagtais atsavināts.

Tas, latviet, būs Taisnīgi un arī Likumīgi, jo sodam jābūt adekvātam pastrādātajam noziegumam !

Par Latviju, kā mafijas citadeli, runā arī Lietuvas uzņēmēju pārstāvis: http://pietiek.com/raksti/lietuvas_gambits_latvija_duriens_mugura,_nevis_plikis_seja Skaidrāk par Latviju, kā noziedznieku pārvaldītu karteli, izteikties vairs nav iespējams.

Un šie sātaniskie izdzimumi 16. novembrī grib mani tiesāt par to, ka es ar saviem cilvēkiem par viņiem sūdzos starptautiskajām organizācijām !

Manā apsūdzībā tiek varonīgi paziņots, ka par manām darbībām pienākas desmit gadi cietumsods !

Nu paskatīsimies, kuram tad būs jāsēžas un “elektrisko dīvānu” ?

30.08.16       L. Grantiņš

Latvijas sarkano idiotu kloāka !

Kairišs,Grantiņš,LRTT,

You may also like...

13 Responses

 1. Janis no okupetas Latvijas ar Krievu komunistisko tautu un Krieviju saka:

  Un kadu specigu, intensivu Propogandu (pilnigus melus, tapat ka prokurors Rudenko http://inosmi.ru/poland/20110411/168294177.html ) visos zinu kanalos (radio, tv, avizes, tendencionala info) tiek izplatita visa Latvijas teritorija ar “LR” ka Valsti. Latvija ir totali un totalitari paklauta Krievijas izlukdienestu varai. Neviens, pilnigi neviena amatpersona, kura ir atradusies darba attiecibas ar okupacijas krievu rezimu, kops 1944-2017 vai (?) nebus sini Liela Tevijas Kara Tiesa par prasitajiem/apsudzibu uzraditajiem, bet gan uz apsudzeto sola bus. Un ta bus Tautas tiesa, pilsoniskas sabiedribas un vinu likumigo pectecu (tapec jau Ditta Rietuma raujas darba sviedros (Krievijas uzdevuma), lai dabutu to PK sarakstus ar 800 000 LR Pilsonu datiem, lai atdotu Krievijai, noslepsanai. Krievu komunstu noziegumi sindiceti, izdariti ar komunistu bandu internas, siem noziegumiem nav noilguma termina. Noziegumi pret cilvecibu, kara laika un sodien LR Pilsoni ir kara stavokli ar Krieviju un Krievijas pilsonisko tautu. Visas tas Pases, pieskirtas kops 19 92-2016 ir viltojums, jo nedarbojas ne LR Pasu galds, ne Konstitucija Satversmes veida, nedz Valsts iekarta. Darbojas sodien Padomju Latvijas gan Valdiba komunistiska, gan si vinu necilveciska totalitara Valsts iekarta, ar viltu, meliem, draudiem un slepkavibam noturot parvaldibu par Latvijas teritoriju. Un Latvijas komunistiskas Valsts iznidesana, velakais tiks uzsakta 2018. Tikai pacietibu “kungi”,driz masku balle bus beigusies un atkal busiet biedri, bet uz esafota lielaka dala.
  .
  .
  .
  Admins
  Jā, masku balle drīz būs beigusies un ešafots būs neizbēgams !
  Tā būs latviešu tautas gaviļu diena, kad viņus vilksim uz karātavām !
  Sātanistiem ir tikai viens sods, galējais ASM, proti, NS.

 2. Eduards Lunis saka:

  —Linard! No Tavas mutes -Dievam ausī!

 3. Laimons, ar no okupetas LR saka:

  Latvijas okupacija de facto 2016gads. 1990.g.4maija Komunisti okupetaja Latvija, pasi “labpratigi” nosledz Kontraktu ar sevi, sevi pasludinot par Pagaidu Valdibu (un vinus ar Gorbunovu, apsarga VDK ar “sveto” generali Johansonu, jo tie riebigie nacionalisti latviesu tautas, saprot so viltus manevru un grib likvidet nosaujot), bet 1991g.21aug.,sie komunistiskas bandas biedri, vilto Valsts statusu,un “atjauno” LR burzuazisko. Talak notiek “velesanas”, lidzigi ka https://lv.m.wikipedia.org/wiki/An%C5%A1luss ,zem komunistu sarkanas asinainas armijas automatu stobriem, un “ievel” gan Saeimu/parlamentu, gan pasvaldibas, ievel visu Komunistu vadibu okupacijas rezima, par lemej un izpildvaru. Nu kam tas teatris vajadzigs, tik un ta, visas sis darbibas ir traktejamas ka noziedzigas pret cilveci, pret vienigo likumigo Pilsonisko sabiedribu okupetaja Latvija. Analogijas https://lv.m.wikipedia.org/wiki/Minhenes_vieno%C5%A1an%C4%81s , Vacijas darbibas tiek legitimizetas ka likumiskas un tiesiskas, bet 2.Pasaules Kars jau ir iesacies ar Austrijas “brivpratigo” okupaciju, aneksiju un inkorporaciju, lidziba ar Latviju, kad okupacijas Vara, pati sevi legimitize par likumigu Varu, un ta komunistu banditi, saglaba pilnigi visu represivo (policija, prokuratura, tiesas, cietumi) administracijas aparatu sev. Sie Komunistu (noziegumi), nav attaisnojami pie nekadiem apstakliem. Komunisti ir Liela Tevijas Kara (1939.g.1 7.sept.-2016) izraisitaji, uzturetaji, naida kurinataji. Sekas, 1 000 000 krievu agresivo okupantu pilna Latvija, bet latviesu vien 500 000. Te ir ari genocida pazimes. Un ne jau S.Dzugasvili ar otru gruzinu Beriju, izslepkavoja latviesus no Latvijas, Krievijas pilsoniska tauta to darija un turpina darit. Gen.prok. Kalnmeiers, analogiski ka Rudenko Nirnbergas tiesa gan nu dikti gribetu uzradit apsudzibu komunistiem! Nepielausim to, tapat ka Gruzijas Valibas un izpildvaras iesaiste sini tiesa var but liecinieku statusa, jo okupetas ir sis Valstis lidz pat sodienai. Par to vajag aizrakstit parejo Valstu Parlamentiem, iesaistito Valstu https://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B0%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D1%88%D0%B2%D0%B8%D0%BB%D0%B8,_%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B8%D0%BB_%D0%9D%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 Gruzija=Latvija, abas totala Kremla kontrole, satelitvalstis KF un Gruziju gatavo “ielikt” Nato savieniba, analogiski ka esosa LR-kas ir drauds drosibas visam Nato blokam.

 4. Laimonis no okupetas Latvijas saka:

  Maksligi raditas Valsts ekonomikas pamats ir zagsana. Labi pateikts ar propesoru, vien “piemirsies” vinam, ka tie zadzeji ir okupanti Krievijas (Pilsoni likumigi un Latvija vini atrodas nelikumigi kops 1944 gada), agresori,kuru skaits ir virs 1 000 000,bet latviesu mazak ka 500 000. Cik latviesi sanes, tik okupanti ar komunistiem, atnemj un aprij, ka melnais caurums, nav dibena. Bet tas ir normali, jo krievu tauta (absolutais vairakums), savadaka nav bijusi nekad! http://m.pietiek.com/raksti/zagsanas_habilitacija

 5. https://lv.m.wikipedia.org/wiki/Lidija_Doro%C5%86ina-Lasmane , varbut Lidiju informet! Varbut pat pedeja uzdevuma, bet musu latvju tautai tas ir loti vajadzigs. Stradaja vina gar tiem komunistu cekas “maisiem” VDK. Saprotams, ka vina deva parakstus/ligumus sai ar viltu un meliem (komunistu) raditai LR un vini to kvalifices ka kriminalnoziegumu. Visticamak ka vinu izmantoja ari kads rietumvalsts izlukdienests, vai centas, to var apgalvot pavisam drosi. Paverojot vinu,redzams ka ir iebaidita (domajams gan ar viniem un sejieniesiem) un zudusi Lidijai ir ceriba, kad jelkad mes atgusim brivibu un savu Valsti (kas ari ir saprotams,jo mus nodeva visas pasaules Valstis ,Jalta 1945-2016). Bet mums ir LT, butiba mes esam viena tauta, kuru okupanti sadalija gabalos krusta kara laika. Ja Lidija LT VSD sniegs liecibu, tad LT dos vinai politiska begla statusu,tas ir 100%. Liecibu,par komunistu noziegumiem Latvija un ka tad ravas sviedros “atjaunojot LR” komunistu banda. Nakamaja Tiesa, ta Liela Tevijas Kara, sada lieciba no sadas personibas, bus loti vertiga. Varbut publiski nevajadzeja so rakstit, ka peksni nenomirst vecs cilveks galu gala,un kads tur brinums ka tadi cilveki mirst,piepesi.
  .
  .
  .
  Admins
  Jā, Lidija Doroņina tiek izmantota no komunistu puses, bet pašai vajadzētu arī to saprast, bet…. .

 6. Valdis Freimantāls saka:

  Šodien 1. septembris.

  Izdomāju politisku terminu bez kura vairs nevar iztikt!

  Nav apzīmējums valsts iekārtai, kur ārēji imitēta demokrātija, bet īstenībā valsts režīms ir T O T A L I T Ā R S.

  Iesaku šādu stāvokli sākt dēvēt par TOTDEMU. (totalitārisms demokrātijas drēbēs).

  Viltīgie komunistu manipulātori pārstrukturē savas totalitārās varas mašīnu, piemērojoties jaunajiem starptautiskajiem apstākļiem, lai saglabātu varu!

 7. Janis, ar no tas pasas Latvijas OKUPETAS saka:

  Nu paldies Dievam, ka V.Freimantals ar sak mosties. Totalitara valsts iekarta (Kremla radita kops 1940.g.17.jun.-2016 uztureta). Terminus jasauc istajos/pareizajos vardos, preteji tiek melots (kaut ko noklusejot) un pasaules cilvecei nekas netop skaidrs. Latvija. ir okupeta un punkts. Visi kas apgalvos pretejo, ir tautas nodeveji vai krievu okupanti. Ir Totalitara un Okupeta teritorija Latvija ar KF. Visas tas mulkibas, ko dves LR=LPSR zinu kanali un interneta komentetaji, par amerikanu okupaciju, ir totali meli, meli organizeti ar KF izlukiem diversantiem un vinu ir 1 000 000. Riga vien atrodas 700 000 agresoru Krievijai piederigu krievu https://www.youtube.com/watch?v=V8NavdiyI_Y

  Totalitarismu ari vajag saukt par totalitarismu un nekadigi savadak, ta ir Valdi!
  Nomirt “peksni” Lidija protams var, jo nav vairs vajadziga ne sai LR=LPSR, ne rietumiem (izsmelts resurs), vina pat ir bistama komunistiem, jo ja saks muti palaist…(runat). Nomirt, tapat ka A.Grutups, kurs nedelu pirms “pasnavibas” nosaujoties, uznemas vienu lietu/uzdevumu un… aizgaja “neizpildijis solijumu”…

 8. Valdis Freimantāls saka:

  Jautājums LATVIEŠIEM visā pasaulē.

  Lūdzu Latvijas Kultūras Hronikai ziņot, kurš deva mutvārdu pavēli Latvijas armijas ģenerālim Jurim Vectirānam slepeni nozīmēt, pārģērbtus civildrēbēs, desmit Latvijas bruņoto spēku
  kareivjus (varbūt virsniekus) KGB speciālās operācijas veikšanai “MĀMUĻĀ”, Rīgas Latviešu Biedrības namā 1993.gada 18.februāra naktī?

  Vai nav pienācis laiks saukt pie atbildības KGB specdienestu operācijas plānotājus, organizētājus un veicējus, – likumīgi atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības darbības BRUTĀLOS, varmācīgos pārtraucējus un visu biedrības dokumentu iznīcinātājus, pretlatviskos N E Z V Ē R U S ?

  Šīs ziņas nepieciešamas LKH dokumentālās filmas “Padomju stāsts -2”
  analītiķiem.

  Un pārdomām!

  Vai Latvijas armijas bruņotie spēki bija jāizmanto Rīgas Latviešu Biedrības “Bērnu un Kultūras Aizstāvības Komisijas” darbības a p s t ā d i n ā š a n a i?

  Vai Latvijas armijas bruņotie spēki bija jāiesaista likumīgās Rīgas Latviešu Biedrības iznīcināšanā 1993.gada 18.februāra naktī?

  Mana e pasta adrese elvismuseumlv@gmail.com.

  Dievs Svētī Latviju!

 9. Latvijas okupetas un Maskavijas okupantu varianta, demokratija pastav, ka agressor tautas krievu absoluta griba https://lv.m.wikipedia.org/wiki/Demokr%C4%81tija , bez brivibas, tiesiskuma (tiesas, izmeklesanas/prokuratura, policija) tikai prieks latviesu tautas. LR=LPSR patiesam ir demokratiska Valsts (krievu gribas un arpolitikas/iekslietu) realizacija/griba, jo vini ir vairakums no Latvijas “laudim” kolhoza. Tapec LR=LPSR demokratija mijas/parklajas ar Totalitarismu https://lv.m.wikipedia.org/wiki/Totalit%C4%81risms ,jo LR=LPSR esosu latviesu dalu, var parvaldit tikai ar “patagu” represijam, iebiedesanu, bailem, spidzinasanam un patriotiskakos likvidejot/nogalinot. Visi LR=LPSR komunisti runa (masu mediji/propoganda) par amerikanu okupantiem, ari krievu tauta okupacijas balsts stabilais esoss LR=LPSR, runa to pasu. Driz visi komunisti LR=LPSR ar Gorbunovu prieksgala, ari to apgalvos, “redz nespejam, kludijamies, lidz amerikani mus okupeja”,tada ir KF nostaja arpolitika. LR=LPSR Demokratija ir krievu Totalitarisms, krievs ar latvju tautas asinim noskiedies, kam viena roka ir nazis, bet otra cirvis ar svaigam nesarecejusam asinim. Tad sitie vai ir tie amerikanu okupanti? https://www.youtube.com/watch?v=aIKJ8Jblvns

 10. Maris no Latvijas okupetas saka:

  Indulis Ronis, vesturnieks zinatnieks, autoritate, godats augstu ka cilveks un profesionalis. Var tak vel sazinaties ar LT vesturniekiem+V.Eihmanis jurists, tad kur problema? Ir jauztaisa Atzinums, pasutijums nak no LRTT, kad tad sakas 2 Pasaules Kars (skaidrs pagaidam kad 1938.g.12.marta https://lv.m.wikipedia.org/wiki/An%C5%A1luss
  ,bet Lielais Tevijas Kars sakas 1939.g.17.sept. ar agresiju krievu (PSRS) komunistu, uzbrukot Polijai 17. septembrī Polijā iebruka arī Sarkanā armija ar 466 516 karavīriem, 3739 tankiem, 380 bruņumašīnam un apmēram 2000 lidmašīnām. Galvenās kaujas pret iebrucējiem notika pie Viļņas (18.-19. septembrī), Ļvovas (19.-22. septembrī), Grodņas (20.-22. septembrī) un Vitičnas (Wytyczno) netālu no Ļubļinas 1. oktobrī. Pēdējā Polijas armijas vienība kapitulēja 1939. gada 6. oktobrī. Pēc aktīvās karadarbības pārtraukšanas Vācijas armija atkāpās uz rietumiem līdz koriģētajai Vācijas-PSRS demarkācijas līnijai.

  Sarkanās armijas zaudējumi nav oficiali publicēti. Pēc krievu vēsturnieka G. Krivošejeva aplēsēm bija 1475 kritušie (Baltkrievijas frontē 503, Ukrainas frontē 972) un 2383 ievainotie (Baltkrievijas frontē 642, Ukrainas frontē 1741),[1] bet pēc Igora Buņiča aplēsēm 5327 kritušie, ievainotie un bezvēsts pazudušie. Turpretī angļu vēsturnieks Dž. Senfords raksta par apmēram 3000 kritušajiem un 10 000 ievainotajiem PSRS pusē un 3000–7000 kritušajiem un līdz 20 000 ievainotajiem Polijas pusē.[2] PSRS kampaņas laikā zaudēja ap 150 tanku. Lielākā daļa no poļu karagūstekņiem vēlāk tika nogalināti Katiņas slaktiņā.

  Jaltas “shodnaks” 1945g. 4-11.febr.(dzera sampanieti un dalija Baltijas valstu okupācijas jautājumā Staļins asi atbildējis Rūzveltam, ka Baltijas valstu pilsoņi esot nobalsojuši par pievienošanos Padomju Savienībai, un tādēļ šis jautājums nav diskutējams.https://lv.m.wikipedia.org/wiki/Jaltas_konference
  Un kur tad ir LR ligums Miera Latvijas-Krievijas?https://lv.m.wikipedia.org/wiki/Latvijas%E2%80%94Krievijas_miera_l%C4%ABgums Kad tad LR paspeja vinu denonset? Un ja bija agresija krievu, okupacija un viss tas sliktakais latviesu tautai sakot ar 1940g.17.jun. tad kur ir palikusi tie okupanti Krievijas ? Atbilde- tepat Lavija un paspejusi jau “legalizeties” par LR saimniekiem. Neviens cits musu vieta to nedaris! Taisat atzinumu! Un ir pilnigi vienalga, ko teiks AsV vai Krievijas “zinataji”, galvenais ir kad mes pasi vinus tiesasim un atzinumi ir musu politikai vajadzigi (ari LT) un parejam Valstim cietusajam un kuru tiesibu parkapumi nav noversti! Israelai pat varetu but sakars, jo Krievija atdeva atpakal Vacijai zidus, kas bija no R-Polijas dalas. Ta ka Krievija lai samaksa Israelai kontribuciju ari, par to holokostu. Taisat atzinumu.

 11. Juris Vectirans stradaja Jelgavas cietuma par prieksnieka vietnieku, uz bridi (1991.g.aug.), bet tad, kad “veci” latviesu tautas apzinigaka,patriotiskaka un uzticamaka dala ielenca OMON bazi un gribeja uzbrukt tai (ar “likuma noteikta kartiba neregistretiem saujamierociem”:)) ,tad “nez no kurienes” paradijas Juris (“laikam no meza izlida”) ar iznacienu uz skatuves. Atrunaja “nepratigos baurus” uzbrukt omonam, omons savukart pateicas par laipnibu un stulbumu bauru, sakravaja savas pekeles (tanki vieglie, granatmeteji, strelnieku ieroci, municijas kalni un daudz kadi citi labumi) un lika visus sveicinat, pirms aizlidoja uz Tjumenu. Nu talaka biografija veca tirana ir vispareji zinama, straujs kapums pa karjeras kapnem,treju un netikai ordeni, medalas, naudas premijas, pensionars un deputats laikam sobrid. Valdi, beidz pities ar Dittu R.,ta ir ka masa sim tiranam, vari ticet vardam.

 12. Endijs saka:

  Cienītais Valdi Freimentāl, priekš šolaiku noziedzniekiem nav jāizdomā jauns termins-nosaukums, tāds jau ir un visā pasaulē pazīstams kā “kolaboracionisms”. Turklāt tas attiecas uz visu nokrāsu un līmeņu nodarījumiem, kas vērsti pret Latvijas valsti, lai arī kāda grupējuma vai svešas valsts interesēs nodevība būtu pastrādāta.

  https://lv.wikipedia.org/wiki/Kolaboracionisms
  Kolaboracionisms (franču: collaboration — ‘sadarbība’) šaurākā nozīmē ir jebkura sadarbība ar okupācijas varu, savukārt starptautiskajās tiesībās ar šo terminu saprot apzinātu, brīvprātīgu un tīšu sadarbību ar pretinieku, darbojoties tā interesēs pret savu valsti. Terminam ir izteikti negatīva nokrāsa, saistot to ar pakalpību, līdzskrējējiem un oportūnismu. Daudzās pasaules valstīs kolaboracionisms tiek atzīts par noziedzīgo nodarījumu, kuru kvalificē kā valsts nodevību.

 13. Janis no okupetas Latvijas saka:

  Endijs pareizi termine-kolaborants. Man jau ar ta divaini skiet, bet varbut iemesls ir cits? Kapec netiek izmantots lietojot it visur sis termins Kolaboracionists. Bet gan tiek runats,par kaut kadu atjaunotu LR, kas atguvusi neatkaribu, brivibu un tiesibas. Redz, pec definicijas, kolaboracionisms ir pielietojams/piemerojams ka termins, tikai un vienigi tad, ja Valsts ir okupeta un sadarbiba notiek ar okupacijas varu. Tad varbut, Latvija nemaz nav okupeta, pec “daudzu lidzlauzu” domam, vai ka vinus definet ? Un notiek vien ieksejas cinas “razborkas” sava starpa ! Iekslietas, vienvardu sakot.
  Pastaves tas, kas mainisies. to Rainis.
  Pastav tas, kas nekad nemainisies un nav mainijies nekad ! Es so saku… .

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.