VL! & Co ir konsolidācijas procesu beiguši…

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ,REINIKS,ĀBOLTIŅADroši varam sacīt, ka VL! ir pilnībā beigusi savu “integrāciju” lielajā, bet slēptajā Kremļa koalīcijas(MOSSADistu) bandā: Vienotība, ZZS un Saskaņa.

Viņi visi ir sātanisma sekotāji un Latvijas bendes.

Viņi visi ir ģenētiski mutanti, kuros vairāk vai mazāk, bet ir hazāru(aškenāzī) asinis.

Viņi visi sevi uzskata par augstvērtīgākiem radījumiem, bet mūs par gojām, ar kuriem var izrīkoties pēc patikas… .

“…bez „zīmes“ uz pieres un labās rokas un, ka neviens nevarētu pirkt un pārdot bez šīs zīmes…” (piere simbolizē domas, bet labā roka darbus, tatad, ja nebūsi “viņējais”, tad nekas tev netiks atļauts)

Latvija ir pilnīgā cionistu, tātad, sātanistu varā !

LRTT-L.-Grantiņš-Helsinki-86LiepājaLatvijaRīga.-Rasnačsžīdi.Pagājis gads, kopš apmeklēju savu Tēvzemi un tiku no cionistu- komunistu noziedzīgās bandas, kura šodien veic noziegumu pret manu tautu, zvērīgi arestēts. Par šo sātanistu zvērībām vairs nestāstīšu, jo ir jau pateikts ļoti daudz, bet par to, kāpēc, zinot, kas mani sagaida, tomēr braucu uz savu Tēvzemi ?

To, ka neko nepārspīlēju variet lasīt šeit, kas ir publicēts šajā vietnē pirms manas ierašanās Tēvzemē un citēts Latvijas kliķes mēdijos:

(visu lasīt šeit) Video atbilde VDK darbiniekam Jurim Rubenim(13.07.15)

“Arestējiet un tiesājiet mani! Vēlu panākumus jums, nožēlojamie tautas nodevēji! Nepalaidiet garām šo izdevību! Ja neizdarīsiet to ar mani, tad es to izdarīšu ar jums. Es jūs aizvilkšu uz karātavām pēc visiem likumiem ar ANO mandātu kabatā! Un ne tikai vienus, bet kopā ar visām ģimenēm, kuras līdz ar jums ir rijušas un rij tautai nozagto!”

Zaļš, tautastribunals.euTātad, es visu zināju, kas ar mani notiks Latvijā, bet tomēr braucu uz turieni. Bet vienu, varu teikt pilnīgi godīgi, nekad nebiju domājis, ka mani arestēs tik zvērīgā veidā un ar viltu. Es, pat Padomju laikā, kad tiku arestēts par HELSINKI- 86 grupas dibināšanu, nepazinu roku dzelžus, kur nu vēl kaulu laušanu, kaut gan aresta izstrādātais scenārijs bija līdzīgs Džeimsa Bonda filmās redzamajam.

Ar mazu atkāpi:

Esmu dzimis Sibīrijā, uz kurieni mūs izsūtīja krievžīdiskās PSRS atbrīvotāji(okupanti).

Manu vectēvu, Klāvu Grantiņu, pat izsūtījumā vēl arestēja un “iedeva” desmit gadus ! Jā, iedeva, jo nekādas tiesas tur nebija. Aresta vietā viņam pratinātājs, kurš kājas uz galda bija uzlicis, paziņoja: “Es zinu, Grantiņ, ka tu neesi vainīgs, bet desmit gadus es tomēr tev iedošu(protams, teikts tika krieviski) ! Tās zvērības(es mazs būdams dzirdēju, kā viņš tās stāstīja manai vecmātei), kas notika šajā Gulāgā, bija prātam neaptveramas. Kad nosprāga Staļins, kurš šodien atkal tiek celts godā pie krievžīdiem, vectēvs tika atbrīvots un beidzot arī atļāva visiem atgriezties Dzimtenē.

Man, saprotams, tā bija tikai Tēvzeme.

Ja es neaizstāvēšu savu Tēvzemi, tad vienkārši būšu rāpulim līdzīgs, kā visi šie komunistiskie padibenes bērziņi, brigmaņi, vīķes, zālītes, peteri, godmaņi u. d. c., ieskaitot arī Raivi Dzintaru, no šīs šlakas !!!

Es saprotu, ka viens nav spējīgs neko daudz paveikt, tāpēc jākooperējas !

Redzēju un dzirdēju, kas Padomju laikā notika Latvijā un ārzemēs. Latviešu emigrācija, pateicoties mūsu leģionāriem, bija pat labāk organizēta par pasaulē izdaudzinātajiem žīdiem. Pašā Latvijā bija mazāk politiskie disidenti- notikumi, kā citās valstīs. Tāpēc nolēmu, ka man kas jādara, lai mūsu emigrantiem būtu kādi vērā ņemami dokumenti “portfelī”.

Nodibināju H- 86 grupu un dibināšanas dokumentos uzskaitīju visas prasības !

Dokumentus sarakstīju es viens.

Nekādus padomus nekam neprasīju un marionete svešās rokās es nebiju, kā šodien dažnedažādi cionistiskie elementi ar Juri Rubeni, Valdi Šteinu u.c. dižpatriotiem priekšgalā, pasniedz to sabiedrībai. Tas tikai parāda to, ka tieši viņi ir tie, kuri sadarbojas ar cionistiem un ir pieskaitāmi pie noziedzniekiem- genocīda veicējiem pret latviešu tautu.

Tas viss ļoti labi izdevās !

Klaida latvieši pacēla to starptautiskā līmeni, mani ar Bitenieku bija spiesti atbrīvot !  Pēc amnestijas, neskatoties uz KGB draudiem, turpināju savu politisko darbību, kā rezultātā tika sagrauta Krievijas padomiskā impērija. Nepārspīlējot var sacīt, ka PSRS sagraušanā galvenā bija Latvija, kurā visam sākums bija Helsinki- 86. Daudziem tas ir kā dadzis acīs un cenšas visu to noliegt. Gari nestāstīšu par tiem laikiem, bet atkārtošu, ka tas viss varēja notikt tikai tad, ja saprot, ka ir jākooperējas.

-Klaida latvieši to arī labi saprata un mēs bez ieročiem paveicām prātam neaptveramu darbu.

Protams, es toreiz gāju uz visu, uz pilnīgu sevis iznīcināšanu manas tautas labā !

Man, ja nemaldos, bija “ piešūti” kādi pieci panti, sākot no valsts nodevības un beidzot ar Padomju savienības nomelnošanu. Ārā iznākt nebija nekādas cerības un es arī necerēju…, bet viss beidzās tā, kā tas beidzās… .

Vēlāk, kad tauta bija Brīvības eiforijā, cionistiskie- komunistiskie elementi ar viltu un meliem atkal sagrāva mūsu cerības.

Pats bēdīgākais un pretīgākais, ka mūsu cerības sagraušanā noteicošo lomu spēlēja mūsu inteliģence ar Jāni Peteru un Māru Zālīti priekšgalā, nemaz jau nerunājot par komunistisko nomenklatūru.

Pēc daudziem gadiem sapratu, ka atkal ir jādara kas tāds, lai mēs varētu konsolidēties un kopējiem spēkiem sasist arī šo, bet nu jau pasaules mēroga impēriju- cionistu impēriju.

Riskēju atkal ar savu dzīvību !

Braucu uz Latviju provokatīvi apzināti, iepriekš jau paziņojot un pat piedraudot pie varas esošajai cionistu bandai.

Cerēju uz VL!, ka, ja mani arestēs viņi metīsies mani aizstāvēt tāpat kā toreiz klaida latvieši, kad dibināju H-86 grupu. Tad sāktos pamatīga ažiotāža un VL! reitingi, kā šodien mēdz izsacīties, uzlēktu virs 50% un mēs pat ar okupantu klātbūtni varētu atjaunot Tiesiskumu Latvijā.

Izrādās, ka šoreiz biju “mazliet” kļūdījies un rezultātā gandrīz zaudēju dzīvību.

Manus nodomus labi saprata arī cionistu(komunisti) banda. Mans brutālais arests bija viņu apzināts gājiens, lai iebaidītu latviešus ! “Redz’, ja jau Atmodas aizsācēju, kuram ir ārvalstu pilsonība, arestējot gandrīz nosit, tad ko šie zvēri izdarīs ar mani”, saprata katrs latvietis Latvijā.

Tieši tā arī tas bija, krievžīdi nekad savādāki nav bijuši.

VL!, ar Raivi Dzintaru priekšgalā, vajadzēja izrādīt tikai mazliet drosmi un viss būtu beidzies nākošajās vēlēšanās ar pamatīgu post-komunistu(cionistu) sagrāvi. Bet, tas nenotika, Raivis Dzintars un viņa “partijnieki” pieķēzīja ne tikai savas bikses, bet uzķēzīja(lai neizsacītos tiešāk) visai latviešu tautai uz galvas.

Jānis Iesalnieks, Raivis Dzintars, Ināra Mūrniece, LRTT.Rezultāts būs tāds, ka nākošajās vēlēšanās tauta “uzķēzīs” uz VL!.

Līdz ar to: VL! savu karjeru ir beigusi !

Foto: Ja uz foto skatāmais nav idiots, tad Vējonis patiešām ir prezidents !

Pašas beigas būs tādas, ka tādi dzintari, rasnači, iesalnieki, parādnieki, mūrnieces un c. šīs partijas virsgani, tiks aizsviesti aiz restēm kopā ar godmaņiem, borovkoviem un indriksoniem !

Daudzi man tagad “bāzīs degunā”: tu taču viņus tik ļoti aizstāvēji !

Nekad neesmu aizstāvējis atsevišķus indivīdus, bet VL! politisko platformu, lai saglabātu latvisko vēlētāju kontingentu.

Tās ir divas pilnīgi pretējas sevi nesaistošas lietas.

A. Borovkovs, I. Saulīte, L. GrantiņšEsmu viņiem arī personiski jautājis: kāpēc jūsu draugu pulkā(draugi.lv) ir atrodams cionistu barvedis Aivars Borovkovs, kurš ir latviešu tautas slepkava, viens no tiem, kurš norāda, kuram jātiek noslepkavotam.

Šodien viņš, kā jau tas žīdam pieklājās, ir kļuvis par miljonāru, kamēr tev, latviet, ir jābraukā pa pasauli iztiku pelnīt !!!

Foto: Borovkovs !? Vai arī viņa purnā nav “iekalts” nolādētības zīmogs ? Piedalījās manā arestā par H- 86 dibināšanu, piedalījās arī manā pagājušā gada arestā. Un atrodas tādi, kas šim izdzimtenim pat roku sniedz !

Atbilde ir vienmēr izpalikusi… .

-Kāpēc, piemēram, Imants Parādnieks draudzējas ar slepkavību izpildītāju “brigadieri” Rihardu Bunku ?

-Pašreizējais teātris ap dzertuvi “Ļeņingrad”, parāda šī kriev-žīdiskās izcelsmes parazīta īsto seju.

-Viņš arī uzkūdīja policiju uz latviešu patriotu(nu jau nelaiķi) Freimani un padzina šogad ukraiņu patriotus no Brīvības pieminekļa !

Šeit redzams, ka jūdas Parādnieks pilda Kremļa krievžīdu uzdevumu pat labāk par DP: https://www.youtube.com/watch?v=v0sz0P44fxc

Šeit Parādnieks ir kopā ar krievžīdu Rihardu Bunku, “apkalpojošā personāla”(pasūtījumu slepkavību izpildītāji) vadītāju: http://tautastribunals.eu/?p=10257

-Kādus vēl pierādījumus vajag, lai saprastu, ka viņš ir visīstākais provokators, kurš, lai segtu savus parādus, pildīs visu, ko viņa tautasbrāļi- krievžīdu okupanti liks. Tādi izdzimumi arī savus vecākus “pagrūdīs zem tramvaja”.

Par viņa(vairāku Vislatvijiešu) izlēcieniem LRTT i- vietnē ir ticis rakstīts… .

-Vai tad nav redzams, ka šodien visi lielākie zagļi darbojas VL! aizsegā ?!

Tas viss, no attiecīgo orgānu puses, tiek darīts apzinīgi, lai diskreditētu latviešus ne tikai Latvijas iedzīvotāju, bet pat pasaules sabiedrības acīs ! Viens no aktīvākajiem šīs provokatoriskās sistēmas tālākās “pārstrādātājiem” ir profesors Arturs Priedītis, kurš savā naidā uz visu latvisko, pat nožēlo, ka nacisti nav uzvarējuši un šo dabas kļūdu(latviešus) likvidējuši.

Lūk, tā strādā šī krievžīdiskā cionistu koordinētā genocīda mašinērija pret latviešu tautu !!!

Pats R. Dzintars, cik dzird runājam, ar kredītu palīdzību uzcēlis privātmāju. Kas būs, ja vairs netiks “ievēlēts” ? Vai varēs atdot aizņēmumu ? Tā tad arī ir atbilde-, viņš pildīs visu, ko cionisti liks, lai viņa partijai tiktu “pieskaitīti” tie nožēlojamie 12%, ne vairāk un ne mazāk !

Tā pati Ināra Mūrniece braukā pa pasauli un atklāti diskreditē latviešu tautu ar saviem holokaustiskajiem paziņojumiem(vainojot latviešus holokaustā) un atbalsta noziedzīgos krievžīdu tīkojumus pēc viņiem nepiederošajiem īpašumiem !

Ir zināms, ko par to sacīja Andris Grūtups, kurš pirms dabiskās nāves tika noslepkavots, jo darīja zināmu, ka vēlas pirms nāves ko svarīgu sacīt latviešu tautai !!!

Nepaspēja, MOSSADisti bija žiglāki !

Jānis Iesalnieks ? Padomju laika komunistiskās nomenklatūrs darbinieku atvase !

Visītākais provokators, čekistu cerība !

Visam kroni uzliek Dzintars Rasnačs, visīstākais čekas darbonis un čekas maisu sargātājs !!!

Mazāks “kroņa ” uzlicējs nav jau arī Gaidis Bērzņš, kurš ir kurators starp Liepājas un Rīgas mafijas klaniem !

-Un kā izskaidrojama noziedzīgā sadarbība ar cionistu- bandītu Egilu Levitu !!! Levits taču ir Briseles birokrātijas mehanismā viens no galvenajiem posmiem, kurš ir atbildīgs arī par migrantiem, bet tagad kopā ar R. Dzintaru taisās cīnīties pret viņiem ! Tik pretīgu divkosību reti kad izdodas novērot. Protams, viss šis teātris domāts vietējam noietam, tā sacīt, gojām, lai imitētu cīņu. Runā, ka R. Dzntars ir latviešu tautas slepkavas M. Vulfsona radinieks…. . Ja tas tā, tad jautājumi lieki… .

Nav jābūt lielam matemātiķim, lai saprastu, ka šodienas Latvija, kurā tik ērti iekārtojušies visi mūsu deputāTEĻI, ieskaitot Vislatvijiešus, ir pateicoties H- 86 darbībai, proti, L. Grantiņam kā pirmsākumam.

Un, kas par pārsteigumu(īstenība jau nebija nekāds pārsteigums), kad atvēru VL! i- vietni, lai uzzinātu, ko tad viņi rakstījuši par manu arestu ?

Ierakstot meklētājā atslēgas vārdu- Linards Grantiņš– parādās viens vienīgs balts tukšums !

Lūk, tā !!!

Bet gan jau, es esmu ļoti “ļaunatminīgs”, kas attiecas uz manas tautas nodevējiem, parazītiem, laupītājiem un slepkavām !!!

Es nosaukšu sabiedrībā labi pazīstamus cilvēkus, ieskaitot arī Vislatvijiešus, kuri draudzējas ar čekistu, komunistu un slepkavu- latviski runājošo kriev-žīdu Aivaru Borovku. Ja tie ir Latvijas patrioti, tad Šustins arī tāds bija: Sandra Kalniete, Monika Zīle, Aldis Tomsons, Jānis Bordāns, Ingmārs Čaklais, Aija Duļevska, Jānis Dombrava, Dāvis Stalts, Inese Vaidere, Vija Beinerte, Einārs Cilinskis, Jānis Ozols, Aigars Prūsis, Kārlis Krēsliņš, Otto Ozols, Aivars Tarvids, Lolita Čigāne, Ieva Dāboliņa, Solvita Āboltiņa, Raivis Dzintars, Ditta Rietuma, Jānis Sils, Lidija Pupure, Ilmārs Poikāns, Juris Millers un vēl daudzi citi, kuri var kļūt pazīstami… . Viņi visi zina, kas Borovkovs par cilvēku, bet draudzējas… .

Tātad,- šustinieši vārda vistiešākajā nozīmē !!!

Šeit pieminētie nekad !!! neaizstāvēs latviešu tautu !!!-, n e k a d !!!

Vai kāds no viņiem mani aizstāvēja pēc mana aresta ?

Neviens no šeit pieminētajiem degradantiem nav pieskaitāms cilvēku rasei, kur nu vēl uzskatāms pat Latvijas patriotu.

Uzsveru; Latvija ir mana, proti, latviešu tautas likumīgā zeme, kura tika ar asinīm atkarota no sātaniskās krievžīdu impērijas, bet vietējo kolaboracionistu un lielvalstu nodevības dēļ, atkal atdota cionistiem saplosīšanai. Ja kādam ir morāli- garīgās tiesības staigāt pa šo zemi, tad šīs Tiesības pieder man un latviešu tautai, bet ne visāda veida okupantu ieklīdeņiem-  drazām, kuri šodien parāda savu “kultūru” pie okupācijas(uzvaras) “staba”(daži nosauc to arī par pieminekli).

Par viņu morāli būs vēl turpinājums… .

30.07.16     L. Grantiņš

Nodevēju kloāka !

I. Parādnieks, Dzintars, Iesalnieks, LRTT

You may also like...

17 Responses

 1. Anonīms saka:

  Tadi pseido dzintari,chekisti,brigmanji,kamer shos nepatrieks,nekas nemainiisies,vai tiesham letinshs ir tik stulbs,ka nesaprot un neredz,kas notiek pirms veleshanaam

 2. Valdis Freimantāls saka:

  Milzīga mana neizpratne par Raivja Dzintara un “vis latviešu” apzināto – NODEVĪGO klusēšanu par latviešu galvenās S V Ē T V I E T A S varmācīgo izsišanu un izšaušanu 1993.gada 18.februāra naktī.

  Atceros, ka pašos sākumos Raivi Dzintaru vedu ar savu auto kopā ar iznīcinātās Rīgas Latviešu Biedrības priekšnieku Ilmāru Drulli uz dārza mājiņu ārpus Rīgas, pirms Siguldas, kur notika patriotiskās jauniešu organizācijas sanāksme.

  Protams, es jaunajiem “politiķiem” izstāstīju par KOMUNISTU un ČEKISTU iebrukumu Māmuļā ar ķēdēm un dzelzs armatūras stieņiem rokās 1993.gada 17.februāra vakarā un 18.februāra N A K T S NOZIEGUMU – visu Rīgas Latviešu Biedrības dokumentu (ap 4 000 arhīva vienības) iznīcināšanu! Biedrības seifa un naudas nolaupīšanu.

  Jaunie politiķi tika visos sīkumos I E P A Z Ī S T I N Ā T I ar likumīgi atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības brutālo, pretlikumīgo iznīcināšanu un 1938.gada statūtu A I Z L I E G Š A N U Latvijā!

  Vai tad jaunie politiķi nesaprata?

  Un kādēļ par to neviens no “Visu Latvijai” nerunā?

 3. sens paziņa saka:

  Man prieks Linard, ka beidzot esi sapratis, kas ir VL un viņu vadoņi. Sen es Tevi brīdināju par šiem m…liem. Tu tad vēl viņiem ticēji. VL ir miris priekš mums latviešiem. Faktiski VL ir kā Trojas zirgs. Ir jānāk Jaunam Spēkam, ir jānāk Jaunam Latvju Vadonim.
  .
  .
  .
  Admins
  Es esmu visu laiku sapratis.
  Vai tad es nepaskaidroju, kā esmu sapratis ?
  Ir vesels lērums raksti par viņiem… .
  Neviens nekad par saviem darbiem šajā vietne nav ticis žēlots… .
  Tavs komentārs, “senais paziņa”, ir pietiekoši provokatīvs… .
  Nepārprotami, ka mums darīšana ir vienīgi ar “sūdiem”… .
  Šie sūdi šajā vietnē ir tikuši šķiroti pēc izmēriem… .
  Lai tiktu uz “krasta” pretējo pusi, mums visiem jāizvēlas vai pa tiem brist līdz ceļiem, vai tajā vietā, kur jau mutē smeļas.
  Tu, “senais paziņa”, esi viens no tiem, kurš nav gribējis nosmērēties…., tu esi viens no tiem- kuram vienmēr taisnība un kurš labprāt sēžas jau pie uzklāta galda… .
  Es, protams, savas tautas dēļ esmu ar mieru brist pat “pa sūdiem” un ja vajag, tad arī peldēt pa tiem, lai tikai manu tautu atpestītu no šiem sātaniskajiem radījumiem… .

  Kāpēc nedari zināmu savu vārdu, “senis paziņa”?
  Šajā jautājumā tad arī slēpjas mana atbilde tev un kāda tā ir, tas nav grūti uzminēt… .

 4. Pilsonis saka:

  “Rezultāts būs tāds, ka nākošajās vēlēšanās tauta “uzķēzīs” uz VL!.”
  Uzķēzīs ?! “Noderīgi muļķi” un uzķēzīs?
  Egocentrisks vēlētājs, kurš sevi uzskata par pragmatiķi un apgalvo:
  “kurš tad cits, ja ne VIŅŠ…, VIŅŠ tak VAR!!!”
  – ņems un uzķēzīs?!
  “Noderīgi muļķi” tic tam ko pauž “bijušie & savējie” viņus apkalpojošā, un viņu vadītajā “oficiālajā” presē! Vēlētāji arī notic “bijušo & savējo” izplatītajai propogandai, ka L.Grantiņš un viņa vadītā @-vietne LRTT ir plānprātības un šizofrēnijas piemērs.
  Atceros, kā savulaik E.Veidemane (bijusī “Atmoda”-s redaktore) NRA metās aizstāvēt gudros vēlētājus pret Ļeņina apzīmējumu “noderīgi muļķi”.
  P.S.: vai man lasītājam atgādināt kurus V.I.Uļjānovs /Ļeņins/ nosauca par “noderīgiem muļķiem”?

 5. Paziņa senais saka:

  Savu vārdu es atklāšu privātā sarakstē ar Tevi personīgi. Vēl neesmu nobriedis tiktāl , lai to atklātu visiem. Esmu aizrakstījis dažas vēstules, bet atbilžu nav. Nezinu, vai tās Tevi sasniedza. Varbūt uzskati, ka es neesmu cienīgs tās saņemt, nezinu. Varbūt adrese nav precīza. Bet paldies, ka tagad atbildēji vismaz. Savā ziņā taisnība Tev ir par to smērēšanos un klātā galda. Labprāt tiktos ar Tevi. Esmu tālbraucējšoferis, un uz Vāciju bieži vedu kravas.
  .
  .
  .
  Admins
  Raksti, paziņa, kometāros, jo neviens komēntārs ar norādi nepublicēt, publicēts netiek.
  Līdz šim esmu vienmēr atbildējis… . Nekādas vēstules saņēmis neesmu. Pēc visiem piedzīvojumiem es labprāt neizsaku vēlēšanos tikties. Visu var nokārtot pa skaipu.

 6. A.Gedroics saka:

  Prieks, ka Linardelis nācis pie prāta un Raiveli vairs neslavē…nez vai tas nav tāpēc, ka Raivis viņu ar kādu venērisku infekciju aplaida??? :)))

 7. pauze saka:

  Šovakar Panorāmā pieminēja H 86 un arī L.Grantiņu kā vienu no pirmajiem.

 8. Valdis Freimantāls saka:

  Es tomēr ceru, ka kāds no VL var izrādīties lietaskoks. (kaut ticības nekādas).

 9. šovakar saka:

  Ja jau šovakar panorāmā L. Grantiņu pieminēja,tad jau viņš ir mežvieta pakļautībā….
  .
  .
  .
  Admins
  Tu redz tikai, cik tu, Kroni, viszinīgs esi, pat par mežvietu visu zini…. .

 10. Māris M. saka:

  Ticība VL man zuda Linarda nebrīves laikā, bet vēl cerēju, ka bez liekas publicitātes kaut kas tomēr tiek darīts lietas labā. Bet, cik noprotu, viņi nav darījuši pilnīgi neko.
  Biju pārliecināts, ka kuru katru brīdi viņi nāks klajā ar kādu paziņojumu, ka tiks celta trauksme. Dienas gāja. Klusums. Nesagaidīju. Man vienkārši trūkst vārdu.

  Viņus neuztrauca tas, ka cilvēks tiek turēts apcietinājumā bez medicīniskās palīdzības. Kaut vai tikai tādēļ vien bija jāceļ trauksme, jo runa Tomēr ir par Atmodas aizsācēju, Helsinki-86 veidotāju, cilvēku, kas ir vienmēr bijis gatavs sevi visu ziedot tautas labā. Vai daudz tādu mums ir? Bet tie, kas sevi par patriotiem visu laiku pasniedz un ir iekļuvuši valdībā, klusēja. Tā, it kā viņu nemaz vairs nebūtu.

  Varat teikt, vislatvijieši, ka Linards ir tāds vai šitāds. Varat teikt, ka tikāt likti zem preses tajā laikā, kā visi puslīdz aktīvi patrioti, bet nekas neattaisno jūsu klusēšanu. Pilnīgi nekas jūs neattaisno.

  Nicinu jūs.
  .
  .
  .
  Admins
  Tieši tā !
  Es arī L. Lapsu “mīcīju” par to, ka viņš divus, kuri pauda nacionālu nostāju, bija iesūdzejis tiesā…., bet neskatoties uz to, viņš visu laiku informēja par manu stāvokli, kaut arī pats atklāti paziņoja, ka tāds Grantiņš viņam esot “pie kājas”. Arī mums visiem pazīstamo Arturu Priedīti “mīcīju” par to, ka viņš pie visa vaino latviešus…., bet arī viņš uzrakstīja manā labā vienu vienreizēju rakstu…. . Es esmu atklāti cilvēkiem sacījis, ka ja “tas un tas” slīktu, es viņam noteikti palīdzētu tikt ārā. Noslepkavot savu pretnieku miera laikā, nozīmē pārkāpt šīs Pasaules Pamatlikumu. Tā ir nodevība pret Dievu, kas nekad netop piedots… .
  VL! vadošie pilnīgi parādīja savu nodevības pretīgo viepli, bet tas nu nekādā gadījumā nav attiecināms uz pārējiem… . Parādnieki, rasnači, iesalnieki, dzintari, bērziņi, gerhardi un d. citi atbildēs tautas priekšā par saviem nodevības melnajiem darbiem… .

 11. Pilsonis saka:

  Pārdomas izraisīja šeit pauzes teiktais: “Šovakar Panorāmā pieminēja H 86 un arī L.Grantiņu kā vienu no pirmajiem.” Nesen es e-vietnē LRTT ierakstīju savas pārdomas par “Trojas zirgiem”, ka grūti pierādīt, ka neesi pede*asts vai čekists. Paudu viedokli. ka cien. L.Grantiņa k-gs var nebūt “Trojas zirgs” tāpēc, ka “Melu laboratorija” (LTV) viņu ignorē.
  Vai zēni no LTV būtu atjēgušies un tagad cenšas sasmelt “izlietu ūdeni?” Padarīt arī L.Grantiņa k-gu par vienu no “Trojas zirgu” kompānijas?

 12. Māris M. saka:

  Alkoholiķi ES amatos

  Beļģu prese: EK priekšsēdētājam Junkeram ir nopietnas problēmas ar alkoholu

  http://www.focus.lv/pasaule/eiropa/belgu-prese-ek-priekssedetajam-junkeram-ir-nopietnas-problemas-ar-alkoholu

 13. Paldies, Ernest, par atsūtīto video.
  Ja tur kas atbilda taisnībai, tad vienīgi mūs trīs Liepājnieku nosauktie vārdi, bet pārējais pilnīgs viltojums ar tālejošām negatīvām sekām priekš mūsu tautas. Tuvākajās dienās sniegšu komentāru par šo video.

 14. helsinki - 89 saka:

  Nožēlojams tu esi Granting.

  Šīs rindas tavā vervelējumā izsaka visu :

  “…. Man, ja nemaldos, bija “ piešūti” kādi pieci panti, sākot no valsts nodevības un beidzot ar Padomju savienības nomelnošanu. Ārā iznākt nebija nekādas cerības un es arī necerēju…, bet viss beidzās tā, kā tas beidzās… . ”

  Kādus papīrīšus parakstīji?
  Kas ir tavi saimnieki?
  Kāpēc nekad nestāsti, kā savējos nodevi, lai varētu notīties?

 15. Māris saka:

  Iesalnieks foto izskatās pēc Himlera. Mēs visi gribam cerēt, ka to mēr kāds būs patriots, bet iznākums ir vienāds. Gribi ko labi izdarīt, dari pats.

 16. Miervaldis saka:

  Integrācija zagļu tabora bandā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.