Lasītājs papildina I. Roņa sacīto

7.L.-Grantiņš-Bitenieks-Ulmanis-Latvija-māksla-Bariss-EihmanisIeva-BrantePutriņš-Freimantāls-SkangalePapildinājums ir ļoti vērtīgs un arī Eduarda Luņa sacītais noder. LRTT i- vietnē jau ir vairākkārt uzsvērts, ka komunistiskie(cionisti) noziedznieki sagatavo jaunos “patriotus”, lai tie nākot pie varas neprasītu celt gaismā komunistu, proti, krievžīdu okupantu pastrādātos noziegumus pret latviešu tautu- tātad, pret cilvēci.

Tāpēc jeb kura godīga cilvēka pienākums ir cīnīties pret šo cionistisko noziedznieku tīkojumiem.

Ne cik sen jau rakstīju, kā mūsu viltus “Vislatvijiete” Ināra Mūrniece manipulē ar Patiesību, kas attiecās uz H- 86 grupu un Maskavas provokatoru Konstantīnu Jevgēņija d. Pupuru.

It sevišķi brutāli pretīgā veidā manipulāciju ar Patiesību veica Telavivas pasūtījuma izpildītāji- “Melu laboratorijas” veidotāji: Kārlis Būmeistars, Dace Slavinska un Harijs Beķeris.

Harijs Beķeris vismelnākais sātanistu vieplis, kurš melo acīs skatīdamies. Kad viņam kādā no raidījumiem tika uzdots jautājums: “Kāpēc jūs nepieaicinājāt Grantiņu, kurš dibināja šo grupu, šajā filmas veidošanā ?”

Viņš atbildēja: “Es to darīju, bet Grantiņš atsacīja !”

Tādi meli šīm nolādētajam(jā, tie, kuri melo, ir nolādēti) tautas padibenem netiks piedoti, it sevišķi tad, ja viņš zināja, ka atrodos tur pat blakus- apsists ar salauztiem kauliem Rīgas Centrālcietumā.

Patiesības “norakšana” šodien komunistiem- cionistiem ir galvenais uzdevums.

Latviet, Tu pat nestādies priekšā, kādi noziegumi ir veikti pret latviešu tautu un kādus veic vēl šodien!

Tāpēc jau arī “čekas maisi” netiek atvērti !

Tad, kad mēs panāksim šo “maisu” izskatīšanu, tad arī Sātans tiks likvidēts un tauta atbrīvota un visa pasaule varēs brīvi uzelpot.

Visi nodevēji, mazs vai liels, saņems to, ko pelnījis !

Dievs, lai notiek Tavs prāts kā Debesīs tā arī virs zemes

Zaļš, tautastribunals.euLasītājs:

“Eduards Lunis saka:

2016. gada 12. jūlijs 15.47

Zīmīgi, ka Levita organizēto pasākumu laikā netiek dota iespēja izteikt atsķirīgu viedokli no viņa paustā Zālē ir liels skaits cilvēku, kuri aplaudējot, sitot ar kājām , neļauj teikt Levitam nepatīkamo. Pats to esmu izjutis …”

==========================================================================

Ar kājām grīdu sita Ieva Brante, kura “bīdās” dažādos pasākumos atpazīstamības iegūšanai un vēlāk kārtējai vēlētāju apmānīšanai.
Ja runa iet par to pašu Dītrihu Andreju Lēberu (Leober), kurš dzīvoja Hamburgā Vācijā, tad viņš nomira nedabiski pēkšņā nāvē 2004.gada 24.jūnijā pēc tam, kad maijā bija apsolījis ierasties jūlijā Latvijā un runāt gan par Aivara Borovkova, Andra Guļāna, Jāņa Maizīša u.c. izveidoto Latvijas korumpēto tiesu sistēmu, gan par valsts nozagšanu, tajā skaitā par viņa tēva Augstākās tiesas senatora Augusta Lēbera (Leober) dibinātās Ugunsapbedīšanas biedrības uztaisītās Rīgas krematorijas nozagšanu (ko paveica ar komunistiskajiem viltus tēvzemiešiem saistītais kādreizējais Rīgas domes deputāts un Rīgas Centrāltirgus valdes priekšsēdētājs Aivars Ozols un ar Andri Šķēli saistītais Juris Videnieks). Dītrihs Andrejs Lēbers Otrā pasaules kara laikā bija ticies ar Vācijas specdienestu vadītāju Kanarisu un bija specializējies jautājumos par Padomju Savienību.

Pēc 1990.gada ar visu savu neatlaidīgo centību A. D. Lēberam, atšķirībā no Igaunijas, neizdevās panākt, lai Latvijā īpašumi tiktu atdoti atpakaļ arī tiem vācbaltiem, kas repatriējās no Latvijas pēc 1939.gada 23.augusta Ribentropa Molotova pakta noslēgšanas.

Tas vien norāda, ka Latvijā Ribentropa Molotova pakta cēloņi un sekas vēl nav novērsti. Labā ziņa ir tā, ka mūžīgi nedzīvos un ir mirstīgi arī tie, kas izdarījuši pāri latviešu tautai. Paskaitiet tikai cik daudz nelieši jau apsprāguši (viņi nemirst, jo mirst tikai cilvēki) pēc tā paša Dītriha Andreja Lēbera nāves 2004.g. 24.jūnijā.

Nav tālu diena, kad apsprāgs arī aivari borovkovi, andri guļāni, jāņi maizīši, aivari ozoli (kurš jau tagad ir slims ar vēzi un gadiem tiesājas ar tiem ar kuriem grāba mantu un to nesadalīja, piemēram ar veco komunistu žurku Padomju Latvijas Augstākās tiesas priekšsēdētāju un tagadējo advokātu Gvido Zemribo), juri videnieki un citi lielāki un mazāki nelieši.

Notikumi Lielbritānijā pierāda, ka pasaule ir nepārtrauktā kustībā un nekas nepaliks tā, kā to grib latviešu tautai postu un nelaimi atnesušie sprāgoņas aivari borovkovi, andri guļāni, jāņi maizīši, aivari ozoli, juri videnieki u.c.

13.07.16

You may also like...

10 komentārs

 1. Eduards Lunis saka:

  Jā, ,,viņiem,, te ir sagatavots atbalsts jebkurā mītiņā, jebkurā pasākumā vai sapulcē. Bet par Ievu Branti, biju ļoti pārsteigts, jo biju piedalījies, nejauši pasākumos, kuri liecināja par viņas krietnumu. Bet, kad redzēju viņas uzvedību, kā viņa dauzīja grīdu ar kājām, lai es neredzētu, bet es redzēju un mikrafonā pateicu – skaidrs kas tu esi !
  AR VIŅIEM VAR TIKT GALĀ TIKAI TĀ KĀ TEICA M. HADSONS PĒTĪJUMĀ-LATVIJAS NEATKARĪBA IR NOZAGTA-VAJAG VEIKT LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKU IZMEKLĒŠANU UN SODĪŠANU, LĪDZĪGI KĀ ISALANDĒ.

 2. Pilsonis saka:

  Kāpēc man jādomā, ka Grantiņa k-gs NAV Trojas zirgs?…
  .
  .
  .
  Admins
  Juri, vai tad esi šajā vietnē lasījis, ka Grantiņš aizliedzis kādam domāt ?
  Tā ir katra paša izvēle, kuru ceļu iet un katra ceļa galā ir “balva”… .

 3. Aivars Skudra (izraelietis) saka:

  latvijas leginari wafen ss nosuca asinis berniem bhiesmigaja Salaspils naves nometne
  Ja ir ir ko teikt pec butibas rakstat man uz draugiem.lv Aivars Skudra (izraelietis)
  Man patik antifasisti.
  Mana gjimene ari ira satraukta par fasizma adzimsanu latvija.
  Naciki, ludzu bez naida kurinasanas ja negribat nepatikshanas no manas gjimenes:)))
  ja ir problemas rakstat uz Aivars Skudra, Israel email: aivars@bezeqint.net. es waffen ss nacistu meslus pamacishu:)))

  stulbie naciki oponenti, diemzel fiziski uz kartru jusu komentu nespesu atbildet, bet centisos pirmamkartam atbildet registretajiem komentetajiem un kritikiem. Ceru, ka katrs jusu arguments un kritika bus pamatots
  ja uzmanigi palasisi raksta ir pilns pareizrakstibu kljudu. Vienigi to es vairakkartigi parlasiju un redzejukludu labojumus vairaku stundu garuma.
  Ja ir ieteikumi rakstat man uz draugiem.lv Aivars Skudra (izraelietis) mail aivars bezeqint net Veelu veiksmi Aivars Skudra
  .
  .
  .
  Admins
  Atdzimst, atdzimst, bet tikai ne nacisms, bet nolādētais boļševisms, kas ir nekas cits kā cionisms !
  Un draudēt Tu vari pīļtēviņam pīļu dīķī.
  Aivars Skudra !!! Izraēlietis !!!
  Starp citu, biedr Skudra, Latvija rakstās ar lielo burtu ! Bet nu, kur Tev “izedzētajam” tāda Latvija…. .
  LRTT ieteikums: Izmazgā savas cionistu gļotas no acīm, kas ir piesūkušās ar palestīniešu asinīm un tad sāc vērt savu smirdošo mutu vaļā, un runāt par Latviju…. .
  Starp citu, kādu laiku bija miers no Tevis, vai esi jaunu driģeņu sūtījumu saņēmis no Latvijas… ?

 4. Aelita- Pilsonim saka:

  Kur pilnā sparā darbojas Astoņkāji, tur Trojas zirgs nemaz nav vajadzīgs.
  Cilvēki aizbrauc, skolas un pansionātus slēdz, ministri tik smaida un pozē fotogrāfiem, likumi tā saražoti, ka paši likumdevēji vairs neorientējas… Bet viņiem labi, ir labas algas un būs labas pensijas… u.t.t.

 5. Valdis Freimantāls saka:

  Dzirdēju, ka Latvijas astoņkājis gadā aprij septiņpadsmit skolas, vai tas par kaut ko liecina?

  It kā mūsējais Latvijas astoņkājis augot arvien lielāks?

  Vai tas ir tiesa, Tautas tribunāla lasītāj?

  Un paliekot nekaunīgāks ar katru dienu.

 6. Bite saka:

  Vienmēr sajūsmina tādi Aivari Skudras,kas neprot latviski rakstīt,izrādās žīdi,bet savās Izraēlās prezentējas kā latvieši.

 7. Ernests saka:

  Par Aivaru Skudru – izraēlieti.

  Viņš, labi zinot šeit valdošos uzskatus, demonstratīvi un provokatīvi nosauc sevi par izraēlieti un pauž radikāli pretēju viedokli un aicina viņu meklēt draugiem.lv

  Ne velti tautastribunals.eu ir .eu nevis ar .lv beigās, lai nebūtu uz Latvijas servera, kur attiecīgi ļaudis varētu piekļūt IP adresēm un noskaidrot, kuri ir komentāru autori un vispār – kuri un cik daudz lasa LRTT lapu.

  Visiem labi zināms, ka izdarot attiecīgo aicinājumu apskatīt Aivara Skudras profilu draugiem.lv portālā viņš iegūst visu sev nepieciešamo informāciju, jo redz, kuri cilvēki skatās viņa profilu. Līdz ar to, ja nevēlaties atklāt savu vārdu un citu informāciju(kas spriežot pēc tā, ka pārsvarā šeit tiek komentēts anonīmi, ir būtiski), tad nekādā gadījumā neapmeklējiet viņa profilu.

  Adminam aicinātu šādus aivaru skudru draugiem.lv aicinājumus nepublicēt un aizsargāt savus lasītājus, vai arī brīdināt ar manis tikko minētajiem argumentiem.
  .
  .
  .
  Admins
  Es, protams, nekad neesmu aicinājis un ari neaicināšu skatīt šī noziedznieka, nacionālā naida kurinātāja, profīlu draugos.lv Nav jau ļaunums bez labuma, lai tik žvadz un vāc sev apkārt līdzīgos, kuru pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijas Drošības Dienests varēs arestēt bez sevišķas piepūles. Neviens noziedznieks netiks atstāts bez “algas” izmaksas… . Visi, kuri tiek šai i- vietnē pieminēti, savu “karjeru” beigs Hāgas starptautiskajā tribunālā.

 8. sie saka:

  Gribētu ko teikt Jums personīgi.
  Manas nepatikšanas sākās, kad pēc vīra nāves pirms 6 gadiem sāku iet ienternetā, komentāros aizstāvēju VL , arī LL par patiesības paušanu. Grūti tā īsi aprakstīt visas akcijas (teātrus) pret mani. Jūs kādrei pieminējāt Leo H. Viņš bija mana vīra paziņa no ZS laikiem 90.sākumā. Viņš palīdzēja mana vīra bērēs, ar ZS goda sardzi. Vēlāk, kad man sākās nepatikšanas, centos sazvanīties ar viņu, bet viņš vairs negribēja ar mani runāt. Zinu, ka viņam piedāvāts piedalīties kādā teātrī vai filmā, kas būtu mūsu nacionālās interesēs.
  Mēģināju runāt vēl ar kādu skolas dtaudzeni, kuras brālis ir augstā činā no V. Viņa sākumā teica, ka brāļa sieva arī piedzīvojusi līdzīgu vajāšanu kā es, bet vēlāk izvairījās un negribēja mani satikt.
  Kad pie manas mājas agrā rītā notika kārtējais teātris, šoreiz bļaustījās krievu jaunieši, izgāju pie viņiem, teicu, ka man tas viss iet jau gadu. Viņi teica – varbūt mēs varam ar jums sadarboties, palīdzēt jums izveidot kādu blogu.
  Vēlāk uz ielas satikta paziņa teica – neviens jau tev nepalīdzēs, vajag draudzēties ar krieviem.
  .
  .
  .
  Admins
  Leo Hiršs ir noziedznieks pēc savas būtības, plus vēl čekas sadarbonis. Viņš ir vainojams sava dēla un audžudēla nāvē. Piedalījies manā apmelošanā kopā at dižo dekolonizatoru Aivaru Gardu.Vienā vārdā to visu sauc par žīdismu(boļševismu- sātanismu).
  http://tautastribunals.eu/?p=3720
  http://tautastribunals.eu/?p=30174
  Kā Garda, tā arī Hiršs ir žīdiskas(latviski runājoši krievžīdi) izcelsmes hazārlatvieši, kuri šodienas Latvijā visur tiek bīdīti vadošajos amatos. Ināra Mūrniece arī ir no tās pašas šlakas… .

 9. sie saka:

  Par to teātri – nevaru apgalvot, tikai zinu, ka Elitai V. ir pazīšanās teātra aprindās . Tāpat swh godmanieši varētu būt iesaistīti. Arī mediji. Tāds lūk murgs.
  Neesmu bijusi ne kompartijā, ne citās organizācijās.

 10. sie saka:

  Nu nezinu. Bērēs manuprāt viņš netēloja, asaras acīs… Man likās, ka ar viņu vēlāk sāka “spēlēt spēlītes”.
  Kā jau teicu, manu vīru no ZS nometa 1992.g. par palīdzību nac. partizāniem.
  Kāda rūpnīca arī aicināja ZS apsargāt pret izlaupītājiem…kā tas beidzās, nezinu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *