I. Ronis. Kur noslēpies karalis Kārlis XVI Gustavs ?

I.Ronis. L.Grantiņš.LRTT. Helsinki- 86. RīgaKur noslēpies karalis Kārlis XVI Gustavs ?

Vēsturniekam Indulim Ronim pret karali Kārli XVI Gustavu nav pretenzijas kā pret Zviedrijas karali. Taču viņam ir pat ļoti nopietnas pretenzijas pret  Kārli XVI Gustavu, Stokholmas masonu ložas vadītāju- meistaru, kura pienākumus tradicionāli pilda Bernadotu Nama valdošie vīriešu kārtas locekļi.

2013. gada 11. septembra pamatsūdzībā ECT ir arī sekojošas rindas: “3. 3. Latvijas valsts ar aizmuguriskās soda psihiatrijas pielietošanu pret mani- ir būtībā piespriedusi man civilo nāves sodu- pilnīgu manu cilvēka tiesību likvidāciju arī starptautiskā līmenī, lai slēptu manis atklātos totalitāro režīmu nesodītos kara noziegumus u. c.

Kārlis XVI Gustavs. Indulis Ronis. Linards Grantiņš, Zviedrija, LatvijaLai pieteiktu minētos kara noziegumus es meklēju arī vairāku valstu pirmo personu, kā arī diplomātiskā korpusa palīdzību(p.dok)- taču nekādas atbildes nesaņēmu.

Eiropas Cilvēktiesību tiesas mazāko šaubu gadījumā par aizmuguriskās soda psihiatrijas pielietošanu pret mani Latvijas valsts līmenī, minētie adresāti tad arī var būt liecinieki par Latvijas valsts veiktajiem smagajiem kriminālnodarījumiem pret mani.”

FOTO: Tu tikai skaties, kas par mefistofelisku skatienu ? Taisni vai zosāda uzmetas !

11. 09. 2013. sūdzības VII 21 p dokumentu pielikums bija sekojošs: “p) 29. 01. 2002. – 05. 04. 2013. iesniegumi valstu augstākajām amatpersonām un diplomātiskajam korpusam- uz 48 lpp.”

Pēdējais, 2013. gada 5. aprīļa, dokuments bija iesniegums- vēstule vācu valodā, kura bija adresēta karalim Kārlim XVI Gustavam: “Seinem Majestät dem König Karl XVI Gustav des Schwedens. Das Stockholms Königsschloss,” kuru vēsturnieks Indulis Ronis personiski iesniedza Zviedrijas karaļa birojā Stokholmā.

Iesnieguma būtība koncentrētā veidā bija formulēta jau tā virsrakstā: “Staprniecības lūgums, lai palīdzētu Nīderlandes Karalistes Orānas – Nasavas Karaļnamam; kā arī, lai novērstu ļoti reālo apdraudējumu, ka globālo teroristu kara darbība drīz tieši skars Eiropas Savienības teritoriju.”

Vēsturnieka Induļa Roņa pretenzijas pret karali Kārli XVI Gustavu izraisīja karaļa augstprātība un nicinošā attieksme pret Latvijas un Zviedrijas akadēmisko pasauli. Proti, jau iesnieguma galvā vēsturnieks I. Ronis bija norādījis uz saviem visaugstākajiem akadēmiskajiem grādiem, kā arī minējis, ka 1996. – 1997. gadā viņš bija Zviedrijas Karaliskās Zinātņu akadēmijas stipendiāts projektā Nr. 1477(Computer Catalogne of the KGB Archive in Riga), taču monarhs neuzskatīja par nepieciešamu ievērot kaut vai pašas, pašas elementārākās pieklājīgas uzvedības normas – uzliekot savam sekretariātam par pienākumu sniegt kaut vai kādu formālu pieklājības atbildi.

Ne, karaļa Kārļa XVI Gustava vecākiem, skolotājiem, galminiekiem tā arī nebija izdevies ieaudzināt karalī pārliecību, ka pieklājīgas uzvedības normas valdošiem monarhiem – ir pirmās nepieciešamības lieta ! Tāpēc vēsturnieka I. Roņa labi domātais iesniegums tika pilnībā ignorēts !

Savas topošās grāmatas “Vēstures zagļi un globālais terorisms” manuskriptā vēsturnieks Indulis Ronis ir sev izvirzījis uzdevumu akadēmiski pārliecinoši pierādīt, ka globālā teroristu kara iniciatori bija dažādu valstu specdienesti, kuri šādi centās nepieļaut savu dienestu finansējuma apcirpšanu pēc augstā kara likvidācijas. Taču nupat šie procesi sāk iziet ārpus kontroles un draud izraisīt globālu katastrofu !

Īpaši labvēlīgā stāvoklī specdienesti atradās valstīs ar monarhistisku valsts iekāru – kā Eiropā, tā Tuvos un Vidējos Austrumos, jo monarhi tradicionāli skaitās galvenie bruņoto spēku, nu jau arī antiteroristisko organizāciju aizbildņi arī pašreizējā nosacītā miera apstākļos. Valdošo namu ēnā specdienestu darbības ir īpaši grūti caurskatāmas.

Lai informētu sabiedrību par savu pētījumu pirmajiem rezultātiem un iegūtu arī atgriezenisko saiti, vēsturnieks I. Ronis piedāvā rakstu sēriju par topošās grāmatas tematiku. Pirmie 3 – 4 raksti būs veltīti Zviedrijas Karaļnama un globālā terorisma tematikai Zviedrijā, jo pēc vēsturnieka I. Roņa versijas Izraēlas specdienests MOSSAD padomju psihotrono ieroču noslēpumu nozaga ar LRTT jau minētā vēsturnieka I. Roņa autortiesību pirāta Kārļa Kangera rokām, izmantojot čekistu failā apkopoto informāciju.

Tā soli pa solim, vēsturnieks I. Ronis pacentīsies pierādīt , ka Stokholmas masonu loža ar visu tās meistaru ir nokļuvusi Izraēlas specdienesta MOSSAD ietekmē.

Nākošais raksts no nepieklājīgā karaļa Kārļa XVI Gustava sērijas būs sekojošs: “Karaliene Silvija, kroņprincese Viktorija, glumais Egils Levits un ļoti sliktā Rīgas Juridiskā augstskola.”

Indulis Ronis       06. 06.2016

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ,REINIKS,ĀBOLTIŅAAntikrists,LRTT.Kalniete,Izraela,PalestinaLRTT piebilde:

Praktiski vēsturnieks Indulis Ronis šodien esošo situāciju bija paredzējis jau pirms vairākiem gadiem !

Protams, ka tāds vēsturnieks ir ļoti nevēlams MOSSADistiem- tīkotājiem uz pasaules virskundzību… .

You may also like...

4 Responses

 1. A.Gedroics saka:

  Durkā ir pilns ar visādiem karaļiem..drīz Grantiņš un Ronis viņiem pievienosies…:)))

 2. Aelita- A.G. saka:

  Kā jūs ziniet, ka tur ir karaļi? :-)
  .
  .
  .
  Admins
  Kas par muļķīgu jautājumu !
  Kā lai cilvēks nezinātu par savām mājām… .

 3. Eduards Lunis saka:

  —Aivar! Tava idiotiskā ākstīšanās, neko labu par Tevi neliecina! IZBEIDZ VIENREIZ UN UZ VISIEM LAIKIEM!MAN IR DRAUSMĪGS KAUNS PAR TEVI!
  .
  .
  .
  Admins
  Eduard, viņam taču jārāda DP, cik viņš pakalpīgs. Pats jau atzinās, ka raksta ziņojumus viņiem… .

 4. A. saka:

  Kaut kā nav uzticības ne austrumiem, ne rietumiem…ne ziemeļiem, ne dienvidiem…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.