Viņu(krievžīdu- cionistu) laiks ir “iztecējis” !

Jānis Vanags,Juris Rubenis, Pāvils Brūveris, Grantiņš,LRTT H-86.4. Raimonds-Bergmanis-Raimonds-Vējonis-Suharenko-ebreji-Rīga-Saeima-ĀboltiņaSuharenkoOjārs-Kalniņš.VējonisGrantiņš-Bergmanis-Mežviets1LRTT. Raimonds Bergmanis, Raimonds Vējonis, Suharenko, ebreji, Rīga, Saeima, Āboltiņa - KopieNeiedomājami ļaundarīgās hazāru mafijas slepenā vēsture. Prestons Džeimss un Maiks Hariss, 08.03.2015

Jun2 by Ivars Līdaka

Nupat ir pavēries priekškars, pilnībā atklājot Hazāru Mafiju (HM) un tās ļaunprātīgo plānu iefiltrēties, tiranizēt visu pasauli, izskaust visas Ābrahama reliģijas un atļaut vien viņu Babilonijas talmūdismu, ko pazīstam arī kā luciferiānismu, sātanismu vai seno Baala pielūgšanu.

Piezīme: hazāru, īpaši hazāru mafijas, pasaules lielākā organizētās noziedzības sindikāta, par ko, izvēršot babiloniešu naudas maģiju, ir nemanāmi pārveidojusies hazāru oligarhija, vēsture ir gandrīz pilnīgi izplēsta no vēstures grāmatām.

Mūsdienu hazāru mafija(krievžīdi) zin, ka tā nevar darboties jeb pastāvēt bez nožēlojamas slepenības, un tāpēc ir tērējusi daudz naudas, lai izdabūtu savu vēsturi ārā no vēstures grāmatām, lai nedotu iespēju pasaules pilsoņiem izprast tās neiedomājamo ļaunprātību, kas dod spēku šai pasaules lielākai organizētās noziedzības kabalai (politiskajai kliķei).

Zaļš, tautastribunals.eu

Šeit ir ievietota īsa informatīva ESENCE, lai tu, cilvēk, sāktu reiz domāt pats ar savu galvu un beigtu strēbt cionistu- sātanistu indes un Dvēseles iznīcības viru. !

Jā, latviet, viņu(Antikrista) laiks jau zvana pēdējo stundu.

Arkādijs Suharenko, Āboltiņa, Brigmanis,,Urbanovičs.LRTTBitenieks.Juris-RubenisModris-Plāte-Māris-LudviksAndrejs-KavacisLinards-Grantiņš-Aivars-Garda.-KopiePašlaik ir svētīgs Laikmeta periods, jo notiek atsēnalošanās, kad ļaunais pieslejas ļaunajam, bet labais labajam.

Man blakus stāvošie ir parādījuši savu īsto seju un arī ceļu pa kuru viņi aizies… .

Tikai retais ir izturējs pārbaudi… .

Cik maz ir to, kuri grib piedalīties šī darza, ko sauc par Latviju(Dzimteni, Tēvzemi), kopšanā, bet cik daudz ir to, kuri grib rīt TĀS augļus.

Kā aptrakuši zvēri visi šie godmaņi, kargini, šķēles, šleseri, vīķes, brigmaņi u. d. c. plēš vēl nenonākušos augļus no citu iekoptajiem dārziem, sabradājot visu, kas tiem rodas ceļā… .

Tālmuds,ēbreji.reiniks,āboltiņa,DP.LRTTŽīdi-francija, Vējonis, LRTT.LatvijaŽīdi, izraēla,DP,Reiniks.LRTTH- 86. 3. Sātanisti, Dzīres, Godmanis - Kopie - Kopie - Kopie

https://www.youtube.com/watch?v=4M5v6GYF474

-Kurā pusē tu, latviet, nostāsies ?

Vai tu atļausi šai sātanistu bandai izrīkoties ar tavas zemes un tautas bagātību, kuru tavi senči ar sviedriem un asinīm ir krājuši ?

Vai tevi nepārņem ārprātīgs pretīgums skatoties uz šiem vējoņu, bergmaņu, mūrnieču … purniem, kad viņi savā nodevības svētlaimē ir kopā ar šiem suharenkiem– mūsu Tevzemes izlaupītājiem ???

Vai tu gribi, lai šie sātanisti apķēzī tavu senču pīšļus un tavus bērnus pataisa par šo pretekļu vergiem ?

Kad pienāks atmaksas stunda, tad izvēles iespējas vairs nebūs.

Domā !

06.07.16        LRTT

You may also like...

4 komentāru

 1. Eduards Lunis saka:

  –Šodin nejauši Ķegumā satiku Jāni(uzvārdu aizmirsu) no Austrālijas. Jautāju , ko viņš doma’par notiekošo LatvijĀ Teica, ka daudz kas nepatīkot ! Prasīju vai zin Tribunāla vietni un Grantiņu? Teica, ka regulāri sekojot rakstītajam šajā vietnē! Solīja iebraukt pie manis un parunāt par notiekošo Latvijā’…

 2. A.Gedroics saka:

  Gan jau NA tas Suharenko arī sponsorē…

 3. Ernests - Gedroicam saka:

  Gan jau Suharenko pastarpināti sponsorē un kontrolē DDD, Radio Merkuru, Antiglobālistus un citus veselīga latviskuma degradētājus.

 4. A.Gedroics saka:

  Nu tu gan slims esi, ja tā domā…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *