Valdošās koalīcijas manipulācijas

Koalīcijas partijas kopīgi aicina piedalīties referendumā un balsot pret krievu valodu.

http://www.diena.lv/latvija/zinas/koalicijas-partijas-kopigi-aicina-piedalities-referenduma-un-balsot-pret-krievu-valodu-13919117

================================================

H-86-3MIGLA SARKANĀ – NOLĀDĒTĀ

Valdošās koalīcijas idiotisms ir sasniedzis augstāko pakāpi- debīlismu.

Kas tad ir idiots ?

Idiots ir cilvēks, kurš uzņemas darīt to, ko nav spējīgs izdarīt, bet tomēr dara to, ko nav spējīgs izdarīt. Visas pēcAtmodas valdības ir pieskaitāmas pie idiotiem, jo valsts ir gājusi tikai uz „leju”. Viņi ir darījuši to, uz ko nav bijuši spējīgi.

Un kas tad ir debīliķis ?

Debīliķis ir tas, kurš neapjēdz sevis sacīto un jauc cēloni ar sekām. Tas pilnībā ir attiecināms uz valdošo koalīciju, izņemot VL! ministrus. ZRP ir šo debīliķu spicē. Lai tikai atceramies pamuļķa Zatlera „slepeno” runu, kad viņš šo, paša veidoto valdību nosauca par fašistisku, kuru ar Krievijas palīdzību 16. martā gāzīšot.

Kurš būs tas, kas teiks, ka Zatlers nav debīls ?

Otrs pamuļķis šajā „koalīcijā” nav ne par mata tiesu labāks. Vai tas nebija Dombrovskis (internetā dēvēts par pīļknābi), kas ar Dieva varenību sejas izteiksmē paziņoja:”Ja VL! ministri ies pie Brīvības pieminekļa 16. martā, tad ministra „portupelis” būšt pazaudēts !

Vai tā nav debīliķa runa ?

Iznāk, ka šis Latvijas Pīļknābis ir varenāks par pašu Putinu!

Vai tad tie nebija VIENOTĪBAS un ZRP ministri, kuri piešķīra okupantu noziedzniekiem Lindermanim un Osipovam, ignorējot veselo saprātu un LR Satversmi, naudu šai noziedzīgai akcijai ???

Visi šie noziedzīgie ministreļi zināja, ka Osipovs un Lindermanis ir Godmaņa kantora vadīti kriminālelementi.

Ābrams-KleckinsAivars-BorovkovsIvars-Godmans

Foto: Šeit redzami trīs galvenie Latvijas bendes. Visi trīs ir žīdi, komunisti, augstas pakāpes  KGBisti. Šodien aktīvi pilda cionistu nospraustos mērķus Latvijā. Šiem cionistu izdzimteņiem arī laiza attiecīgo vietu gandrīz visi mūsu Idiotijas(Saeimas) deputāti.

LRTT vēl piebilst: Maskavā Putina skapjos uz jums gaida dižas oficieru formas, bet neceriet veltīgi, jo Latvijas “skapis”, kurā glabājas cilpas, tiks ātrāk atvērts.

Omonietis Lindermanis šāva atmodas laikā uz latviešiem. Osipovam Liepājā atrada nelegālu ieroču glabātuvi. Kāpēc šiem kropļiem citi kropļi piešķīra līdzekļus ? Tāpēc, ka lielie kropļi Godmanis, Borovkovs, Brigmanis, Kļockins, visi bērziņi un vairāki simti citi kompartijas un čekas slepkavas negrib nokļūt uz karātavu pjedestāla. Un tāpēc arī tiek izgudroti visādi idiotismi, lai tikai noverstu tautas uzmanību no ĪSTĀS problēmas.

Ja Latvijai būtu Saeima, nevis Idiotija, tad Saeimas deputāti būtu izvirzījuši- izvēlējuši Komisiju, kura būtu KONSTATĒJUSI, ka Osipova un Lindermaņa darbības ir noziedzīgas un šie noziedznieki apcietināti.

Ja Latvijai būtu SATVERSMES TIESA, bet ne krievžīdu pavēļu pildītāji, tad ministri, kuri piešķīra līdzekļus šai noziedzīgai akcijai tiktu atstādināti, un viņu deputātu imunitāte anulēta. Būtu sasaukta ārkārtas TIESA, un šie ministri, par valsts nodevību, visas tautas priekšā(televīzijas kameru) pakārti, jo viņi ir veikuši genocīdu pret latviešu tautu un Latvijas valsti.

Šie noziedznieki ir pelnījuši arī otrreizēju pakāršanu, jo viņi ir veikuši mums naidīgas valsts „pasūtījumu”.

Nobeigsim ar to, ar ko bija jāsāk.

Vai tā nav atklāta un zemiska ņirgāšanās no šo „saeimas” deģenerātu puses, liekot latvietim balsot par to, par ko vispār nevar būt ne runas ?

Viens ir skaidrs, okupanti no Latvijas jāpatriec un kangari jāsoda ar karātavām.

Tā tas notiek civilizētā pasaulē un tā tas būs arī pie mums- Latvijā.

Latvijas Republikas tautas tribunāls to panāks,

jo Patiesībai un Taisnībai pieder GALAVĀRDS.

06.12.11

You may also like...

17 Responses

 1. Krievs-pilsonis saka:

  Varbūt bailīgajim un liberālim tas viss liksies par asu, bet Latvija ir ekonomiskas, financialas un nacionalas katastrofas priekšā yn tad nav ko izvēlēties smukus vārdus!Viss pareizi teikts.

 2. Janka saka:

  Grantiņ, nāvessods Latvijā ir atcelts jau pilnībā! Un vēl – beidziet taču izdomāt visādas muļķības par visādām nezināmām “slepkavībām” un to, ka cilvēks it kā ticis piestiprināts ezera dzelmē – kur ir tavi fakti un pierādījumi tam visam? Es tev ticēšu, ja tu savu rakstīto arī kaut kā pierādīsi! Bet vispār zāles vajag lietot, ja sāk jaukt sapņus (murgus) ar realitāti…
  Paldies par uzmanību.

 3. lasītājs saka:

  Bezgalīgi pasaulē nekas nevelkās. Ne velti vakar ASV republikāņu līderis nosūtījis uz Krieviju premjeram Vladimiram Putinam Twitter vērstuli, ka tā turpinot, Krieviju sagaida arābu valstu liktenis. Cerams, vispirms šāds liktenis sagaida Latviju, neatkarīgi no tā vai es to vēlos vai nē.
  Latvieši ir pelnījuši labāku dzīvi. Bez neliešiem kļeckina, borovkova un godmaņa, šķēles, lemberga, šlesera utt. utj. Agri vai vēlu šīs politmafijas bandas locekļi saņems ko pelnījuši.

 4. Eduards saka:

  Grantiņa kungs! Protestēju!
  Borovkovu un Godmani-parizāk Gudmani-esmu pats pārbaudījis! NaV viņi ne idioti,ne debīliķi,bet apzināti noziedznieki! Vēl precīzāk–VIŅI DARBOJAS ATBILSTOŠI SAVĀS SVĒTAJĀS GRĀMATĀS RAKSTĪTAJAM1
  -Apstiprinot teikto,kā arī solīto ,esmu sagatavojis VIŅU ,,SVĒTĀS GRĀMATAS”tulkojumu.Būs katram skaidrs,kā jārīkojas žīdiem …

 5. Nu neesi tu nekāds Janka, bet gan Kosķa Jevgeņjevičs. Un,- kam tas interesē, tici tu, vai nē.Tava vieta,nožēlojamais pabira, būs blakus godmaņveidīgajiem.

 6. Miervaldis saka:

  Un kādēļ tad Grantiņš mūs neaicina piedalīties referendumā, un balsot “pret”?Kaut kā jocīgi!

 7. Miervaldis saka:

  Paldies par to, kad es par šo referendumu uzzinu no jūsu mājaslapas!

 8. informācija saka:

  http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/402268-kremla_opozicionari_latvijai_situacija_var_klut_bistama

  Krievija ved atklātu karu un izmanto Latviju.

  Viņš (Konstantīns Borovojs) norāda, ka Krievijas valdība ved gandrīz atklātu karu pret Rietumu sabiedrību, pret NATO un šajā cīņā tiek izmantoti visi resursi. Un Latvija ir viens no šiem resursiem, lai veicinātu nesaskaņas.

  “Tas, kas tagad notiek Latvijā, kaut kādā mērā ir plānotas akcijas rezultāts,” uzskata Borovojs, vienlaikus norādot, ka viens no Krievijas mērķiem, pēc viņa domām, ir veicināt un attīstīt spēcīgu etnisko vektoru postpadomju valstīs. Un daļēji Kremlim to ir izdevies īstenot.

  ———————

  Jāpiebilst, ka Latvijā Krievijas vēstniecības kāpnes ir pilnas ar tādu kā aivara borovkova siekalām.

 9. Kalvis saka:

  AG-tiešām īstais – tas, ka Grantiņam mainījušās partejiskās simpātijas, ne par ko neliecina – visu latviešu tautu “apjāj” politiķi… Bet tas, ka Grantiņš sacer murgus un publicē tos tā it kā tā būtu nopietna patiesība, gan par kaut ko liecina!
  GRANTIŅ, LIETO ZĀLES UN BEIDZ MURGOT UN STĀSTĪT TAUTAI NEPATIESĪBU! IR JAU ĻAUDIS, KAM IR TĀ ŠVAKĀK AR DOMĀŠANU UN KAS NOTIC ARĪ TAVĀM FANTĀZIJĀM!!!

 10. Kalvis ir murgs. Tā taču ir patiesība, ka Heinis (Heino)tika noslepkavots,ka netika un nenotiek nekāda šīs slepkavības izmeklēšana, ka Māris Grīnblats nekad nav ziņojis par “izmeklēšanas” gaitu, kā bija solījis.Tie taču ir fakti nevis nepatiesība.

 11. Janka > Aivaram Andersonam saka:

  Nē, tu ar Grantiņu esi murgs! Lab, es atzīšos, ka esmu pilnīgs idiots (ceru, ka arī Kalvis, arī AG…), ja gadījumā tiks uztaisīta ekspedīcija, kas pārķemēs Latgales dziļākā ezera grunti un atradīs tur H.Lāma līķi vai vismaz paliekas no tā.

 12. annamarija saka:

  Pabiru vienīgais arguments ir gānīšanās bezspēcīgās dusmās… Vēlu izturību un veiksmi LRTT, dokumentējot pastrādātās nelietības un atmaskojot želejveidīgos trīcekļus, kam galvenais “kažoks silts un pilni punči”…
  Kangars jau sen ņirgājās: kam man tauta, brīvība; galvenais, lai pildās manas naudas lādes… Tā ka neko jaunu jau mēs nepiedzīvojam.

 13. Janka saka:

  Man ir piedāvājums – taisam ekspedīciju ar akvalangistiem, kas izķemēs vismaz 3 Latgales dziļāko ezeru gruntis! Ja nevienā no tiem neatradīsim H.Lāma līķi, tad lai Grantiņš pastāsta, no kurienes dabūjis tādu informāciju par H.Lāmu? Varam tā sarunāt, ko?

 14. informācija saka:

  Eižena Finka pareģojums.

  *****-varenā Krievija sabruks kā kāršu namiņš… . Pēdējās Krievijas robežas es redzu tikai ap Maskavu, Ļeņingradu un Baltkrieviju. Tur paliks visi lielie mahinatori, kuri negribēs strādāt, un viņi kļūs pēdējie nabagi. Tad meklējot labāku dzīvi, krievu tauta izklīdīs pa visu pasauli”. *****.

 15. raksts saka:

  1939. gada 31. decembrī Latvijai piederēja ap 11,5 tonnām zelta. Daļa zelta (ap 1,5 tonnām) atradās Latvijas Bankas glabātavā, pārējais – Anglijā, ASV un Francijā.

  Padomju okupācijas laikā zelts, kas atradās Latvijā, tika padomju varas piesavināts.

  Mūsdienās Latvijas Bankas rīcībā esošās 7,7 tonnas zelta glabājas Lielbritānijas un Šveices bankās.

  Kur palikusi starpība – apmēram 4 tonnas zelta?

 16. Ēzelis saka:

  ^ Starpība ir 2.3 tonnas (11.5 – 1.5 – 7.7 = 2.3), nevis 4 tonnas. Jūs kļūdījāties par nieka 1700 kilogramiem zelta.
  Kur tie palika… Varēja jau valsts 20 gadu laikā iztērēt kādu nieku, nav jau vienmēr bankā konstanta summa ne mums, ne valstīm.

 17. Eduards saka:

  –Ceru, ka mani neuzskati par TĀDU!?
  Kāpēc tad laid visādus mēslus savā vietnē!?Vai nesaproti,ka VIŅI grauj ŠĪS vietnes atzinību godīgu cilvēku acīs!?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.