I. Saulītes jaunā apsūdzība(šizofreņija, sacītu Volands)

Zaļš, tautastribunals.euProkurore, biedrene Iluta Saulīte, nu nekādīgi nevar nomierināties un ir no jauna “sadrukājusi” apsūdzību uz veselām astoņām lapām !!! Tās visas es LRTT vietnē nepublicēšu, bet galveno apsūdzības “punktu” izsaka šis raksts: http://tautastribunals.eu/?p=8854

Ja atkārtoti izlasījāt, tad skaidri sapratāt, kurš ir apsūdzības cēlējs.

Bet pats galvenais, kas TAD ir nepareizi šajā rakstā pasacīts ?

Protams, ka tas ir drausmīgs apvainojums un tāpēc noziedznieki saprot, ka labākais aizstāvēšanās veids ir uzbrukums !!!

Lietuvietes Ilutas Saulītes apsūdzība pret mani ir izņirgāšanās par tiesiskumu, latviešu tautu un vēsturisko Patiesību, kas ir krimināli sodāma ar visbargāko sodu ! Pirmkārt, viņai kā nelatvietei no šī LIETAS izvērtēšanas bija jāizvairās, jo tas, praktiski, ir slēpts nacionālā naida kurināšanas gadījums. Par manu pirmstiesas apcietināšanu lēma kāda cita nelatviete, tiesnese Kraveca, kas arī klasificējams kā naida kurinošs fakts, jo viņa ir ieinteresēta manis notiesāšanā.

Vai pēc vēsturiskā pēctecības principa(kurš it kā esot atjaunots) viņas ir Latvijas pilsones ???

Kas ir tie, kuri šo viltus “tiesiskumu” ir radījuši ?

Vai tie nav tie paši okupanti un viņu atstātā komunistu- KGBistu represīva valsts pārvaldes sistēma, kura, pretēji latviešu tautas gribai, netika demontēta ? Tātad, Latvijā ir noticis starptautiska mēroga noziegums pret latviešu tautu,(nav ievērota 1949.ga Ženēvas konvencija) kuram tuvākajā laikā jātiek izskatītam ANO !

Bet tagad mazs izvilkums no Ilutas Saulītes noziedzīgā “secinājuma”:

8.-I.-Saulīte-LRTT-Āboltiņa.Apskatīsim šī nozieguma vēsturisko Patiesību un izvērtēsim to.

Vai, ja būtu atjaunots Tiesiskums pēc ANO paredzētā procesa: “okupācija un tā seku likvidēšana”, pie varas būtu palikuši okupācijas režīma pārstāvji ?

Vai tad būtu bijusi vajadzība pēc LRTT dibināšanas ?

Valstis un tautas var dzīvot mierā tikai tad, ja tiek ievēroti Starptautiskie Likumi !

Vai Krievija un Izraēla tos ievēro ?

Nē !

Šīs divas valstis ANO ir saņēmušas vislielāko nosodījumu skaitu !

Ievērojāt, cik pazemojoši uzrakstīts Lēmums: …Vācija strādājošs BVD Spedition GmbH & CoKG par tālbraucēju…!

Šeit ļoti labi redzama cionistiski- komunistiskās apziņas principi- nesaukt lietas īstajos vārdos. Nevērtības kulta piekopšana, kas attiecas uz ideoloģisko pretinieku.

Nedomāju, ka pati Saulīte visu to murmulējumu sacerēja, jo nākošais Lēmums ar viņas parakstu, kuru arī ievietošu, būs pilnīgā pretruna ar pirmo.

Ja visa šī(ar nolādētības zīmogu apzīmogotās), Latvijas čekistu bandas darbība būtu vērsta tikai pret mani, es necenstos tērēt savu laiku un atspēkot viņu noziedzīgos murgus, bet tas viss taču ir vērsts pret latviešu tautu, kuru es cenšos aizstāvēt starptautiskā apritē.

Lai es starptautiski izskatītos pēc niecības, netiek pieminēts, ka esmu Latvijas cilvēktiesību grupas H- 86 dibinātājs un, praktiski, visas PSRS sagrāves aizsācējs. Vai tad no Latvijas Atmodas procesa nesagruva visa varenā impērija ? Netiek pieminēts tas, ka par nopelniem Latvijas labā esmu apbalvots ar TZO.

Lūk ar visu to būt bijis I. Saulītei jāsāk, bet to nedrīkst darīt, jo tas tad mainītu LIETAS būtību pašos pamatos.

-Kādu nacionālo naidu tad es kurinu ?

-Vai es kultivēju naidu pret igauņiem, zviedriem, spāņiem, ukraiņiem…. ?

-Kāpēc es šeit pieminu tās tautas, kuras Latvijā ieradās okupācijas ietekmē un veic, patiešām, nacionālā naida kurināšanu pret Latvijas pamattautu latviešiem ?!

-Ar kādām tiesībām viņas(šīs tautas) pieprasa Latvijā krievu valodu kā otru valsts valodu ?

-Vai viņi, pilsonības saņemšanas AKTĀ nezvērēja uzticību Latvijai un latviešu valodai kā vienīgai valsts valodai ?

-Cilvēks, kurš lauž zvērestu, pārstāj būt par cilvēku, viņš pats sevi ir iznīcinājis kā cilvēku rasei piederīgs radījums.

-Tā ir kriminālelementu banda, kura no Latvijas ir patriecama un pat sodāma.

-Ar kādām tiesībām šie izdzimumi nesodīti mūs dēvē par nacistiem ?

-Kādas tautības cilvēki bija Latvijas okupācijas iniciatori ?

-Vai tad A. Solžīņīcins, kurš no tēva puses bija žīds un no mātes krievs, neraksturoja krievus kā zvērlopus ?

-Vai tad viņš uz žīdiem nesacīja: “Tad, kad jūs savas zvērības veicāt, vajadzēja domāt par sekām ! Tagad nav ko brīnīties, ka neviens jūs neieredz !”

-Visus šos A. Šolžiņīcina novērtējumus par šīm tautām varam lasīt viņa grāmatās: “GULĀGA AHIPELĀGS” un “DIVSIMT GADU KOPĀ”, protams, un vēl neskaitāmās citās grāmatās !

-Vai viņu uzvedība šodienas Latvijā pilnībā neapstiprina A. Solžiņīcina sacīto ?

-Vai drausmu darbi šodienas Ukrainā neliecina, ka viņi vēl šodien ne par mata tiesu nav labāki, kā tālajos 40mitajos ?

Un, par ko liecina tas:

http://skaties.lv/latvija/sabiedriba/tu-esi-nacists-sadi-rigas-satiksmes-apsargs-nosauc-pasazieri-kurs-velas-runat-latviski/?utm_source=draugiem&utm_medium=link&utm_campaign=social&utm_content=free

Un tagad par Saulītes otro man adresēto paziņojumu:

16.Grantiņš.I. Saulīte, Rasnačs, LRTT.DP.-Vai sapratāt !!!

-Esot pieļauta PĀRRAKSTĪŠANĀS kļūda, kas attiecas uz 82. pantu par valsts “apvērsumu” !!!

-Bet es taču šīs noziedzīgās kļūdas dēļ tiku zvērīgi arestēts un sakropļots, kā rezultāta esmu kļuvis daļējs invalīds !

-Un, vai tad pirms šīs jaunās apsūdzības nekļuva zināms, ka iepriekšējā LIETA bija DP safabricēta http://tautastribunals.eu/?p=31202, nelietīgi izmantojot ekspertu vārdus ?

Uzmanību !!!

-Vai par to prokurorei I. Saulītei nebija pienākums ziņot Saeimai un visām iespējamām starptautiskām iestādēm, ka ES dalībvalstī Latvijā DP ir veikusi 21.dasimtā lielāko noziegumu, viltojot- safabricējot apsūdzību pret LR patriotu, kurš cīnās pret Latvijas izzagšanu un pārkrievošanu ?

Lūk, Saulītes kundze, kuri ir visīstākie nacionālā naida kurinātāji un kurus arī LCTAG H- 86 reiz aizvilks uz Hāgas Tribunālu, protams, jūs ieskaitot.

Šis ārprāta noziegums netiks atstāts nesodīts !!!

Nākošajā rakstā turpināsim apskatīt šo “tiesiskumu” cionitu- komunistu izpratnē… .

Dievs svētī Latviju !

P.S.

Un šeit mazliet pārdomām priekš tiem, kuri safabricēja šo noziedzīgo apsūdzību, ko saka tas, kurš nebūt nav Latvijas draugs:

5. Grantiņš,Saulīte,Kozlovskis.

Vai Ilutai Saulītei nevajadzētu pieprasīt Ņevzorava izdošanu Latvijas krievvalodīgajiem, lai tiek taču galā ar šo naida cēlēju ? Viņš taču ir draņķis, nu īsts draņkis, ja tā var sacīt uz mūsu brāļu tautu, pats tās piederīgais būdams !

06.04.16    L. Grantiņš

You may also like...

4 komentāru

 1. Māris M. saka:

  Nacionālā naida kurināšana un psiholoģiski uzbrukumi no okupantu puses Latvijā notiek ik dienas, līdzīgi kā rakstā ievietotajā saitē:

  http://skaties.lv/latvija/sabiedriba/tu-esi-nacists-sadi-rigas-satiksmes-apsargs-nosauc-pasazieri-kurs-velas-runat-latviski/?utm_source=draugiem&utm_medium=link&utm_campaign=social&utm_content=free

  Minētais gadījums ir tikai ziediņi (pēc Apsardzes darbības likuma, šim tovarišķam bija jāanulē apsardzes sertifikāts, kas protams, kā jau visos šādos gadījumos, gan jau netika izdarīts). Dzīves realitātē latviešiem okupanti draud ar izrēķināšanos, Krievijas tankiem, apsaukā par fašistiem, izdzimteņiem utt. Jaunieši par runāšanu latviski tiek piekauti un sakropļoti, bet krimināllietas nevienam pat prātā nenāk noformēt par nacionālā naida izraisīšanu, rasismu vai kā tamlīdzīgi.
  Latvieši, ja viņi nerunā krieviski, tiek pazemoti no krievu puses ik dienas. Cik apsūdzības par to esi uzrakstījusi, Saulīt? Kura ir tā iestāde Latvijā, kur latvietis savā Tēvzemē var droši vērsties par šādiem gadījumiem? Policija, Drošības policija, prokuratūra un tiesa tā 100% nav. Kamdēļ tā?

  Atbildi uz šo jautājumu sniedz šis un visi pārējie Tautas Tribunāla raksti, kas precīzi ataino Latvijā notiekošo. Tas, kas šeit notiek, ir GENOCĪDS pret latviešu tautu, Saulīt, ja nezināji.

 2. Valdis Freimantāls saka:

  Apsūdzības dziļākā jēga ir turpināt nospiest uz ceļiem latviešu pašapziņu!

  Turpināt ignorēt Starptautiskos Līgumus!

  Turpināt komunistu un čekistu necilvēcīgo politiku pret latviešiem!

  Saglabāt padomju ideoloģijas slēptu turpinājumu, falsificējot demokrātiju, maskējot privileģētās komunistu un čekistu intereses.

  Galvenais uzdevums – leģitimizēt kompartijas un čekas darboņu visatļautību, uzspļaujot likumiem un starptautiskajām normām.

 3. Valdis Freimantāls saka:

  Ļoti cienītais un tautā apbrīnotais Linard!

  Pats redzamākais opozicionār, komunistu un čekistu žņaugtajā Dievzemītē Latvijā!

  Man ienāca prātā doma, ar kuru gribu padalīties ar visiem: ” Tavu garabērnu H86 viņi centās nogalināt vēl šūpulī, lai neizaug liels un stiprs Latvijā”.
  Bet manu – Demogrāfisko un Kultūras programmu “Namejs”, viņi brutāli, ptettiesiski P A R A L I Z Ē J A. —- 1993. gada 18. februāra naktī, kad pretlatviskā V A R A atņēma latviešiem viņu svētās T I E S Ī B A S biedroties, turpināt savas latviskās kultūras tradīcijas! Kad komunistu nezvēri iznīcināja atjaunoto Rīgas Latviešu Biedrību – tautā sauktu par MĀMUĻU.

  Visu Latviju tagad apvijis K O M U N I S T U astoņkājis un žņaudz ar visu spēku!
  .
  .
  .
  Admins
  Viss, Valdi, beigsies ar viņu pilnīgu iznīcināšanu.
  Ar “naudu”, mēs viņus uzvarēt nevaram, jo tā pieder viņiem. Toties mums pieder Patiesības asais abpusgriezīgais zobens uz kuru viņi pat paskatīties nevar, kur nu vēl rokā paņemt !
  Viņu stunda ir jau nolikta. Bet viens ir arī jāievēro, ka viņi vēl paspēs daudz ļaunumaa nodarīt, pirms tiks iemesti Elles zaķī !!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *