Tiesas spriedums “Bankas Baltija” lietā.

imagesCAWW1JNYRepšes un Rimšēviča nolaidība?
“Rīgas apgabaltiesas spriedumā konstatēts, ka LB 90. gadu vidus vadība – vispirms Einars Repše un Ilmārs Rimšēvičs – rīkojušies nolaidīgi, “Bankas Baltija” vadītājam Aleksandram Laventam nodrošinot īpašus apstākļus un līdz ar to veicinot Latvijas tālaika lielākās komercbankas izsaimniekošanu.

Viens no izdzimteņiemMorāles padibene.Tiesa konstatējusi LB vadības bezdarbību, prettiesiskas darbības, manipulēšanu ar informāciju, patieso faktu sagrozīšanu, nekonsekvenci un faktiski neveiktu kredītiestādes uzraudzību.

Spriedumā minēta pat situācija, kad LB vadība faktiski ierosinājusi “Bankas Baltija” saimniekiem sākt aktīvi nobēdzināt aktīvus, pirms LB kā uzraugošā iestāde sākusi rīkoties.
Kopumā ļoti apjomīgais spriedums vairāk nekā 60 lappusēs izskaidro, kāpēc LB, pat nesagaidot pilno sprieduma tekstu, uz to reaģēja ārkārtīgi asi, pasludinot to par nelikumīgu, bet “Bankas Baltija” likvidatora prasību – par nepamatotu un absurdu.”

=============================================================
TribuālsTik tālu tiesas sacītais.
Ja tiesa atļāvās pateikt tik daudz, tad rodas jautājums: kāpēc nav arestēti šie noziedznieki (Repše un Rimšēvics) ?
Protams, ka tuvākajā laikā šie noziedznieki netiks arestēti, jo viņi ir pasaules cionistu “garā roka” Latvijā. Kāpēc tāds Rimšēvics tik ilgi var noturēties šajā amatā ? Nu vienkārši, tāpēc, ka viņš pilda Latvijas benžu norādījumus ! 
Kamēr latviešu tauta slīgst nabadzībā, pensionāri mirst no zāļu trūkuma, vairāku bērnu ģimenēm nav par ko bērnus sūtīt skolā, tikmēr šie divi nelieši Izredzētas tautas padibenes-latviešu bendes“mazgājas” naudā ! Piemēram: 2005. gadā tādam rimšēvicam algā, prēmijās un pabalstos(jā, jā, jūs nepārklausījāties, pabalstos) izmaksāti 126 518 latu. 2008. gadā šī nelieša alga ir sasniegusi jau 130 300 latu !!!! Rimšēvics saņem lielāku algu nekā ASV centrālās bankas Federālo rezervju sistēmas vadītājs, kurš saņem 95 267 Ls mēnesī !  Igaunijas Centrālās bankas vadītāja alga ir 4 984 lati.

Foto: Parex bankas sātanistu banda, kura ir latviešu tautu apzagusi par neskaitāmiem miljardiem un turpina vēl darīt to šodiem ! Šīs sātanistu bandas barveži Latvijā ir Godmanis un Borovkovs, bet kur savukārt sēd šo latviešu benžu bosi- miniet… ? Šīm cilvēkveidīgajām kreatūrām nav ne Sirds ne Dvēsele… . Paklausieties ko saka bijušais čekas oficieris, slepkava Borovkovs: man ir tada ipatniba, ka ka man uz shis planetas nav neviena, ar kuru man butu jarekjinas, iznjemot manu suni un tos cilvekus, par kuriem es atbildu …” Neko sacīt, īsta slepkavas cienīga runa, bet lai tas paliek uz šī pretīgā žīda sirdsapziņas. http://tautastribunals.eu/?p=3114

Vai tā nav ārprāta un šizofrēnijas pazīme valsts mērogā ? Vai tad nav Saeima, Satversmes tiesa vai drošības dienesti, kas varētu novērst šo latviešu tautas iznīcināšanas procesu ?
Dieva izredzētais mēsls Latviešu tautas bendeKā redzams nav, jo visi drošības iestādījumi, 4.maija kliķes režīmā, darbojas vienam mērķim, lai iznīcinātu Latviju un latviešu tautu !!!
Bijušais Saeimas deputāts Valdmanis ir precīzi aprakstījis šīs nolādētās bandas mērķus un darbībību.

Foto: BB bandīti, kurus piesedza R+R (repše+rimšēvics)

Tāpat arī Repšes izdarības norāda uz šizofrēniju. Viņa ārējais izskats un darbības to pilnībā apstiprina. Vairāku vagonu padomju rubļu atdāvināšana Krievijai, pieprasīšana tautai ziedot viņam miljonus par “premjerēšanu” , rāpošana Zviedrijā pa notekcaurulēm, ākstīšanās ar helikopteri…..!!! Vai tas viss nenorāda uz smagu psihisku saslimšanu ?
Jautājums: kāpēc šis garīgi slimais cilvēks neatrodas attiecīgā iestādē ? Atbilde ir viena: tāpēc, ka tāds slimnieks ir izdevīgs starptautiskajiem Latvijas bendēm-cionistiem. Muļķības- nekā nebija ! Vai tad kargins, lavents un krasovickis nav no Dieva(Sātana) izredzētās tautas ?
Pirms dažām dienām Pēteris Kļava, sakarā ar divgadīgās meitenītes izvarošanu, pacēla jautājumu par nāves soda atjaunošanu…, tik tiešām, vai šie izdzimteņi, kuri iegrūduši nelaimē un nāvē neskaitāmus tūkstošus latviešu, nav pelnījuši, lai viņus pakar Rīgas centrā?!
Kurš būs tas, kas teiks, ka šie zvēri(fotogrāfijās redzamie) to nav pelnījuši ?

 LRTT       01.11.10

You may also like...

14 komentārs

 1. annamarija saka:

  Smagi teikts, taču – iebilst NAV KO.

 2. informācija saka:

  http://tautastribunals.eu/?p=2232

  Tieši SWH Ivara Godmaņa un Aivara Borovkova virsvadībā bija izveidoti civil-krim likumi. Visas nianses bija apspriestas sakarā ar likumu. Šajā sakarībā ir skaidrs kādos ūdeņos peld Ventspils osta, Ventspils nafta, Kālija parks, 100 Ventrans ar Aivaru Lembergu priekšgalā un tā tālāk. Kas ir bankas, protams, bijušas Olimpija, Banka Baltija, tagad visas nenosaukšu. Tagad sapratāt no kurienes radās elle Latvijā?

  Aivaru Borovkovu sodīja pats Dievs. Atcerieties to nelaimi netālu no Cēsīm, kur viņš ar mašīnu iebrauca grāvī un zaudēja bērnu. 5 minūšu laikā viņš visvarenais nespēja neko palīdzēt un uz viņa sievas rokām ar trubu ietriektu vederā mira viņa paša bērns. Lūk, tā Dievs soda. Un sodīs vēl, jo cietušie no viņu nelietībām cilvēki lūdz Dievu atbrīvot zemi no tādiem zemlopiem kā Borovkovs un Godmanis.

 3. informācija saka:

  http://tautastribunals.eu/?p=2336

  analītiķis saka:
  2010. gada 9. augusts 12.02

  Te būs daži atmaskojoši raksti par Aivara Borovkova tagadējo vedeklu Anitu Kalpaku. Pie viena var pajautāt LR Bruņoto spēku virspavēlniekam Valdim Zatleram, bijušajam aizsardzības ministram Vinetam Veldrem un bijušajam NBS komandierim brigādes ģenerālim Jurim Maklakovam par kādu cenu viņi piekāpās Aivara Borovkovam, viņa dēlam Andrim Borovkovam un vedeklai Anitai Kalpakai (kura 2007. gadā vēl slēpa daudziem sakarus ar Borovkovu).

  1. raksts: http://www.delfi.lv/news/comment/comment/article.php?id=18161248

  Artis Drēziņš: Kas notiks ar Kalpaka dzimtajām mājām?

  Artis Drēziņš, Latvijas Avīze
  10. jūnijs 2007 22:53

  Izskanējušas satrauktas runas, ka bruņotie spēki atteikušies no Latvijas armijas pirmā komandiera pulkveža O. Kalpaka dzimtajām mājām “Liepsalām” un tās nonākšot O. Kalpaka tēvabrāļa mazmazmazmeitas īpašumā. Vai uztraukumam, ka piemiņas vieta netiks uzturēta, ir pamats?

  Privātajam netic
  “Liepsalas” atrodas Madonas rajona Ošupes pagastā un tajās līdz savai pēdējai stundai pagājušajā gadā saimniekoja O. Kalpaka brāļameita Ārija Grundmane-Kalpaka. 4,5 ha lielajā īpašumā ieguldīta ievērojama nauda un – pats galvenais – kundzes lielā mīlestība un patriotisma jūtas pret Latvijas valsti. Piemiņas vietas un akmeņi, O. Kalpaka skulptūra, estrāde un pirtiņa, galvenā ēka ar ekspozīciju un privātiem apartamentiem, svētklētiņa, iekopts mauriņš, apstādījumi un celiņi. Tas viss tika radīts vietā, kur kolhoza laikā gāja pāri meliorācija un bija palikuši vien kūts mūri. Ā. Grundmane-Kalpaka “Liepsalas” novēlēja Latvijas bruņotajiem spēkiem, kas no īpašuma… atteikušies.

  “Tas man zināms tikai neoficiāli. Arī tas, ka uz īpašumu pieteikusies rīdziniece Anita Kalpaka,” man saka Ošupes pagasta izpilddirektors Aigars Šķēls. “Pašvaldības nostāja ir tāda, ka Ārijas kundzes iesāktajam jāturpinās. Mums nav mantiskas intereses, tikai morāla: lai turpinātos iesāktie darbi un idejas, nepazustu atstātais patriotiskais vēstījums. Protams, “Liepsalas” ceļ arī pagasta tēlu, bet tas šajā gadījumā nav galvenais.”

  A. Šķēls stāsta – kaut arī “Liepsalas” ir privāts īpašums, pagasts nācis palīgā Ā. Grundmanei-Kalpakai, rīkojuši talkas. Ārijas kundze gan bijusi visai šerpa dāma un nav ļāvusi īpaši iedziļināties saimniecības lietās. Tagad gan tapis skaidrs, ka šāds īpašums nav nekāds lētais prieks. Vai jaunā īpašniece gribēs un varēs ar to tikt galā? Izpilddirektors lēš – lai tikai uzturētu īpašumu kārtībā, tas ir, nopļautu zāli, izravētu dobes un veiktu citus apsaimniekošanas darbus, gadā nepieciešami ap 5000 latu.

  Pašvaldība algo cilvēku, kas “Liepsalas” uzrauga, bet A. Šķēls uzskata, ka topošajai īpašniecei, gados jaunai rīdziniecei, ir jāizrāda lielāka interese, noteiktība un daudz jāstrādā, lai iegūtu apkārtējo pašvaldību un iedzīvotāju uzticību.

  “Cilvēki man zvana un prasa: kas notiek ar “Liepsalām”? Ko es varu pateikt? Ka karājas gaisā…” tā A. Šķēls. “Zemessargi un cilvēki, kas bijuši talkās “Liepsalās”, ir sašutuši, ka Latvijas armija atteikusies no šā īpašuma. Pašvaldību vadītāji un deputāti ir neizpratnē un skaidri liek manīt, ka turpmāk ar palīdzību šim objektam būs švaki, jo ir pietiekami apdedzinājušies ar privātu iniciatīvu atbalstīšanu. Ārija Grundmane-Kalpaka tomēr bija cits gadījums – viņa pierādīja, ka viņai galvenais ir valsts intereses. Un arī armijas īpašums būtu cits variants – tā būtu garantija, ka nekas nemainīsies. Jaunajai īpašniecei būs jāpierāda, ka viņai nav savtīgu nolūku un viņa vēlas turpināt Ārijas kundzes iesākto. Ja patriotiski noskaņotie cilvēki novērsīsies, mainīsies gan “Liepsalu” aura, gan pašas “Liepsalas”.”

  Lasot Ārijas Grundmanes-Kalpakas testamentu, redzams, ka tajā nav runa tikai par ieguvumiem, bet arī pienākumiem. Tajā teikts, ka “Liepsalas” pienākas Latvijas bruņotajiem spēkiem un vienlaikus ir Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas pārraudzībā, tur regulāri jānotiek patriotiskiem latviešu jaunatnes pasākumiem, jāiekārto trimdas bibliotēka, jāturpina iesāktie projekti, jādibina fonds īpašuma apsaimniekošanai, jāizdod grāmatas “Latviešu karavīra un zemnieka mūžīgums”, “Dievišķā dvēsele vienpatības klusumā”.

  Testamentā novēlēts rīkoties arī ar bankas naudas kontiem, taču nav zināms, cik tajos ir naudas. To uzzinās jaunais īpašnieks. Pēc neoficiālām ziņām, “Liepsalu” kā īpašuma tirgus cena varētu būt, sākot no Ls 100 000.

  Armija neņem

  Zinot, ka Aizsardzības ministrijas pārraudzībā ir pietiekami daudz īpašumu, tajā skaitā piemiņas vietu, kas nesaistās ar tiešo uzdevumu pildīšanu, var pieļaut, ka armijnieki “Liepsalas” nemaz tā īsti negribēja.

  Aizsardzības ministrijas Sabiedrisko attiecību departamenta direktors Airis Rikveilis to strikti nedz noliedz, nedz apstiprina, bet apgalvo, ka problēma ir pavisam citur: “No Latvijas valsts likumdošanas viedokļa mēs Ārijas Grundmanes-Kalpakas testamentu nevaram izpildīt. Pirmkārt, bruņotajiem spēkiem nevar būt šāds īpašums – tas var atrasties tikai Aizsardzības ministrijas valdījumā, bet juridiski Latvijas Nacionālie bruņotie spēki un Aizsardzības ministrija ir atsevišķas juridiskas iestādes. Otrkārt, bruņotie spēki nevar izveidot atsevišķu fondu “Liepsalu” apsaimniekošanai. Mēs izskatījām dažādus variantus, kā varētu izpildīt testamentu, taču risinājumu, lai netiktu pārkāpti likumi, neatradām. Diemžēl, rakstot testamentu, Ārijas kundze pie mums nevērsās un padomus neprasīja.”

  A. Rikveilis neredz pretrunu, ka vienā vietā varētu sadzīvot kultūrvēsture, patriotisma piemiņas vieta un privātīpašums.

  “Un vēl es gribu nomierināt cilvēkus – pulkveža Oskara Kalpaka piemiņa nekādā gadījumā necietīs,” piebilst A. Rikveilis. “Aizsardzības ministrija nav aizmirsusi par Kalpaka muzeju “Airītēs”, iegulda līdzekļus slavas zālē Rudbāržos, ir izveidots piemineklis Rīgas centrā, un neredzu iemeslu, kāpēc mēs nevarētu atbalstīt arī “Liepsalas”.”

  Nepazudināšot “Liepsalas”

  Uz Ā. Grundmanes-Kalpakas atstāto mantojumu pieteikusies pulkveža Oskara Kalpaka tēvabrāļa mazmazmazmeita Anita Kalpaka. Zināms, ka Kalpakam ir arī citi radinieki, piemēram, Ārijas kundzei ir māsa ar bērniem un mazbērniem Amerikā, bet viņi līdz šim neesot izrādījuši interesi par “Liepsalām”. Arī tepat Latvijā esot cilvēki, kas varot savu ciltskoku aizzīmēt līdz pulkvedim Oskaram Kalpakam.

  Anita ir simpātiska 23 gadus veca rīdziniece, Uzņēmumu reģistra lietvedības un administrācijas atbalsta nodaļas vadītāja. Viņa sola turpināt Ārijas Grundmanes-Kalpakas iesākto.

  A. Kalpaka: – Man par “Liepsalām” nav mantiskas intereses, tikai dzimtas gods. Kamēr vēl nav noskaidrojies mantinieks, apņēmos rīkot, koordinēt saimnieciskos darbus un tradicionālos pasākumus. Ja mājas, kurās esmu darbojusies kopā ar Ārijas kundzi, būtu nokļuvušas armijas īpašumā, arī tad savu iespēju robežās mēģinātu palīdzēt “Liepsalu” apsaimniekošanā. “Liepsalās” ieguldu savu naudu – rīkoju talku, nodrošinu ikdienišķo saimniecisko darbu izpildi, neņemot vērā, kas, kam un kāpēc varētu piederēt.

  Žēl, ka cilvēki, mani nemaz nepazīstot, spriež stereotipiski. Kāpēc jādomā, ka nespēju būt tikpat cēla, stipra un patriotiski noskaņota kā Ārijas kundze? Taisnīgums Kalpaku dzimtai ir asinīs.

  – Vietējie gaida, ka jūs “Liepsalās” parādītos biežāk…

  – Taisnība. Taču man ir daudz pienākumu – darbojos vairākās sabiedriskās organizācijās, strādāju valsts darbu. Cenšos “Liepsalās” būt iespējami bieži.

  – Bet ja nu tagad, kamēr jūs kārtojat īpašuma lietas, uzrodas citi mantinieki?

  – Kur tad viņi ir, kad jāķeras pie darba?

  – Ja gadījumā pašvaldības un armija jūs neatbalstīs, jūs varēsiet atlicināt 5000 latu gadā “Liepsalu” uzturēšanai?

  – Būs jāvar.

  – Kāpēc Ārija Grundmane-Kalpaka tomēr neuzticējās jums, bet gan valstij?

  – Ārijas kundze savā dzīvē saskarsmē ar cilvēkiem bija piedzīvojusi skarbas vilšanās, viņai nebija bērnu, vīrs miris, viņa uzticējās tikai sev un bija liela Latvijas patriote. Ārijas kundze mani iecēla par testamenta izpildītāju, tāpēc man vēl jo vairāk jāraugās, lai testamentā noteiktie pienākumi tiktu pildīti. Un tie tiks pildīti.

  2. raksts:

  Murgu zona

  Latvijā cilvēka pēdējo gribu, izrādās, neaizsargā nekas

  2006.gada 13.septembrī Rīgā, Ģertrūdes ielā 9, pie zvērinātas notāres Ingas Muciņas iegāja štrama, sirma kundze un pauda, ka vēlas rakstīt testamentu. Aktu un apliecinājumu reģistrā tas nu iereģistrēts ar numuru 9675. Viss kārtībā, vai ne? Šīssauless lietas, šķiet, sakārtotas, laiks pie sava Visvalža doties, nodomāja Ārijas kundze un dažas dienas pēc testamenta sastādīšanas tā arī izdarīja – 27. septembrī aizgāja Mūžības ceļā…

  Testamentā skaidri rakstīts
  „Vakara Ziņu” rīcībā nonāca šī testamenta, ko sastādījusi pirmā Latvijas bruņoto formējumu komandiera (Latvijas armijas pirmā virspavēlnieka) pulkveža Oskara Kalpaka brāļa meita, kopija. Tajā teikts: «1. Ar šo es, Ārija Kalpaka – Grundmane, pasludinu savu pēdējo gribu un ar šo testamentu nosaku sekojošo:
  1.1. man piederošo nekustamo īpašumu Liepsalas, kas atrodas Madonas rajonā, Ošupes pagastā, un kur izveidota Pulkveža Oskara Kalpaka dzimtas Piemiņvieta un man piederošos noguldījumus, kas glabājas VAS Latvijas Hipotēku un Zemes bankā, es novēlu Latvijas Bruņotajiem spēkiem (..).»
  Par testamenta izpildītājiem iecelti ARTIS TIRZMALIS un ANITA KALPAKA. Par viņiem testamentā teikts: «..Dzīvokļa (Baznīcas ielā 8 – 24 –VZ) lietošanas tiesības, kas nopirktas līdz 2020.gadam, un visu, kas atrodas dzīvoklī, tanī skaitā dažādus sudraba izstrādājumus, porcelāna traukus, mēbeles, kažokus – novēlu Kalpakai Anitai un Tirzmalim Artim līdzīgās daļās un vienlaicīgi nosaku, ka visa manta, kas atrodas šajā dzīvoklī un norādīta šī testamenta 1.1.3.punktā nododama un izmantojama saskaņā ar šī testamenta 1.1.3. punkta noteikumiem.»
  Savukārt punktā 1.1.3. noteikts: «Pulkveža O. Kalpaka dzimtas Piemiņvietā Liepsalās iekārtojama mana un mana vīra Visvalda Grundmaņa istaba – trimdas bibliotēka, kur pārvedamas no mūsu dzīvokļa Rīgā, Baznīcas ielā 8 – 24 visas grāmatas, visas gleznas, tajā skaitā Liberta „Tautu meita”, Skultes „Rīga”, Gaiļa „Jūra ar sasisto laivu”, Matisona „Arājs”; grāmatu plaukti, grāmatskapji un vajadzīgās mēbeles, kartes, dekoratīvās latviskās un vēsturiskās piemiņlietas, ērģelītes un Liepsalās vasaras nometnēm vajadzīgie saimniecības piederumi un trauki.”
  Ārijas kundze testamentā strikti nosaka arī to, kas un par ko pienākas Artim Tirzmalim un Anitai Kalpakai: „1.6. Par darbu un pūlēm testamenta izpildīšanā un aprūpē mani pavadot mūžībā testamenta izpildītājiem Anitai Kalpakai jāsaņem USD 2000,- un Artim Tirzmalim – USD 2000.”

  Kaķim zem astes
  Testamentu lasot, pārņem dziļa cieņa pret tā rakstītāju: tik pārdomāti un nesavtīgi rūpēties par nākamajām Latvijas karavīru paaudzēm! Tas arī saprotams, jo Ārija Kalpaka – Grundmane ir Latvijas armijas pirmā virspavēlnieka pulkveža Oskara Kalpaka brāļa meita. Tāpēc pilnīgi negaidīta bija ziņa, ka NBS no MANTOJUMA IR ATTEIKUŠIES!
  Nekavējoties tapa redakcijas vēstule LR Bruņoto spēku virspavēlniekam Valdim Zatleram, aizsardzības ministram Vinetam Veldrem un NBS komandierim brigādes ģenerālim Jurim Maklakovam.

  Žurnālistu rīcībā bija nonākusi 2006. gada 13. septembrī sastādīta testamenta kopija. Tajā teikts, ka ĀRIJA KALPAKA – GRUNDMANE viņai piederošo nekustamo īpašumu Liepsalas, kas atrodas Madonas rajonā, Ošupes pagastā, un kur izveidota Pulkveža Oskara Kalpaka dzimtas Piemiņvieta un viņai piederošos noguldījumus, kas glabājas VAS Latvijas Hipotēku un zemes bankā, novēlu Latvijas Bruņotajiem spēkiem.
  Mums kļuvis zināms, ka Latvijas Bruņotie spēki no šī testamenta atteikušies. Lai gan ir Aizsardzības īpašumu valsts aģentūra (AIVA), kas pašlaik pārņem no visām Bruņoto spēku vienībām nekustamos īpašumus. Ir zināmumi gadījumi, kad NBS ir pieņēmuši dāvinājumus „naudā un graudā”. NBS neatteicās arī no atpūtas bāzes „Pipariņi” (Cēsīs), kas agrāk piederēja privātpersonai.
  Tāpat žurnālistiem zināms, ka ir iesniegums ģenerālprokuratūrai ar pieprasījumu izmeklēt šo lietu.
  Jautājums: kas un kādēļ pieņēma šādu lēmumu? Kāpēc AM atteikusies pieņemt pirmā Latvijas armijas komandiera radinieces dāvinājumu, kas pēc tiesas un taisnības pienāktos tieši šai ministrijai, kuras pārziņā neapšaubāmi būtu latviešu patriotisma audzināšana? Pulkvedis Oskars Kalpaks reiz ir tas cilvēks, uz kura likteņgājuma pamata to varētu darīt.»

  Žurnālisti uzreiz saprata, ka ātrāk par likumā noteiktajām divām nedēļām atbildes no minētajiem kungiem nesagaidīt. Interesanti, vai viņi ir par tiesisku valsti arī darbos, ne tikai vārdos? Piemēram, ASV var savam sunim vai kaķim atstāt mantojumā pat miljonus un neviens to nedrīkst apstrīdēt, savukārt Latvijā pēdējo gribu, izrādās, neaizsargā nekas.

  Kāpēc? Atbilde ir meklējama rakstos par Ivaru Godmani, Aivaru Borovkovu un citiem te nenosauktajiem bijušajiem biedriem, tagad kungiem.

 4. vēsture saka:

  Par Einara Repšes, Ilmāra Rimševiča, Andra Piebalga, Jāņa Vanaga skolotāja Laimoņa Šmita nogalināšanu, kurš, zinot viņu nelietības, riebumā nosauca viņus par sūdabrāļiem jau 1995. gadā. Vai 2010. gadā ir kaut kas mainījies?

  http://www.lanet.lv/news/ievanda/1996/wo/l_960318.txt

  Naktî no 15. uz 16.martu savâ darba kabinetâ Rîgâ, Kr.Valdemâra
  ielâ 35, nogalinâts Latvijas Zinâtniski tehnisko biedrîbu
  savienîbas viceprezidents Laimonis Ðmits.
  No neoficiâliem avotiem kïuvis zinâms, ka 15.martâ
  vçlu vakarâ pie L.Ðmitaaa ieradies kâds jaunietis. pirms tam viòð
  no deþurantes posteòa bija sazinâjies ar L.Ðmitu. Pçc kâda
  laika sardze L.Ðmita kabinetâ izdzirdçjusi troksni un vaidus.
  Viòa nobijusies, iesïçgusies savâ telpâ un piezvanîjusi
  policijai. Tâ ieradusies un konstatçjusi, ka L.Ðmits ir
  nogalinâts. Slepkava esot aizbçdzis caur logu.
  L.Ðmits bija viens no skolçnu vasaras nometnes “Alfa” un
  ziemas nonmetnes “Beta” organizçtâjiem. Viòam bijuði
  kontekti arî ar Austrâlijas menedþmenta centru. Viòð arî
  strâdâjis 2-3 firmâs.

 5. Adolfs Hitlers saka:

  es neticu ka mēnesii vinam maksā 130 taukšķus, ko tu pīpē, cik man zināms tad vinam piķoja 9000ls mēnesī, un LB jau nav Latvijas kompetencē, viņam algu maksā ne jau Latvija

 6. cipars saka:

  Ne tik seni cipari:

  HARIJS BUŠS 72104,58LVL
  LEONĪDS GRICENKO 69624,76LVL
  VITA PILSUMA 69869,34LVL
  Arvils Sautiņš 71250,17LVL
  Aivars Skopiņš 72666,77LVL
  Valentīna Zeile 73496,87LVL
  Andris Ruselis 98706,46LVL
  Ilmārs Rimšēvičs 120008,68LVL
  Labs atalgojums, kad Latvijas Bankas kompetencē kopš FINANŠU UN KAPITĀLA TIRGUS KOMISIJAS izveidošanas jau sen palikusi vairs tikai jubilejas monētu izdošana un % likmes(ne)mainīšana.
  Protams, Latvijas Bankā ir arī valde, kuras locekļi ikdienā praktiski nodarbojas ar jubilejas monētu izdošanu.
  Māris Kālis 112066,00LVL
  Reinis Jakovļevs 67663,48LVL(2006)
  Harijs Ozols 88037,73LVL
  Andris Ņikitins 80175,59LV.

 7. cipars saka:

  2007. gada amatpersonu deklarācijas(lai gan ne visu augsti atalgoto amatpersonu deklarācijas ir jau pieejamas), izskatās šādi:
  1. VAS «Latvijas Valsts meži» valdes priekšsēdētājs Roberts Strīpnieks: 2006. gada atalgojums — 61 622 lati, 2007. gada atalgojums — 104 863 lati, pieaugums — 43 241 lats.
  2. VAS «Latvenergo» valdes priekšsēdētājs Kārlis Miķelsons: 2006. gada atalgojums — 70 646 lati, 2007. gada atalgojums — 97 779 lati, pieaugums — 27 133 lati.
  3. VAS «Valsts nekustamie īpašumi» valdes priekšsēdētājs Māris Kaijaks: 2006. gada atalgojums — 44 798 lati, 2007. gada atalgojums — 68 567 lati, pieaugums — 23 769 lati.
  4. Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs: 2006. gada atalgojums — 96 486 lati, 2007. gada atalgojums — 120 008 lati, pieaugums — 23 522 lati.
  5. Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas priekšsēdētāja Valentīna Andrējeva: 2006. gada atalgojums — 40 713 latu, 2007. gada atalgojums — 62 229 lati, pieaugums — 21 516 latu.
  6. VAS «Latvijas Valsts ceļi» valdes priekšsēdētājs Tālis Straume: 2006. gada atalgojums — 35 432 lati, 2007. gada atalgojums — 54 690 latu, pieaugums — 19 258 lati.
  7. Finanšu un kapitāla tirgus komisijas priekšsēdētājs Uldis Cērps(atstāj amatu): 2006. gada atalgojums — 69 628 lati, 2007. gada atalgojums — 86 095 lati, pieaugums — 16 467 lati.
  8. Latvijas Nacionālās operas direktors Andrejs Žagars: 2006. gada atalgojums — 25 610 latu, 2007. gada atalgojums — 40 405 lati, pieaugums — 14 795 lati.
  9. Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes loceklis Edvīns Karnītis: 2006. gada atalgojums — 38 244 lati, 2007. gada atalgojums — 51 956 lati, pieaugums — 13 712 lati.
  10. Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieks Aleksejs Loskutovs: 2006. gada atalgojums — 18 180 latu, 2007. gada atalgojums — 29 838 lati, pieaugums — 11 658 lati.
  11. LR ģenerālprokurors Jānis Maizītis: 2006. gada atalgojums — 27 281 lats, 2007. gada atalgojums — 38 032 lati, pieaugums — 10 751 lats.
  12. Augstākās tiesas priekšsēdētājs Andris Guļāns: 2006. gada atalgojums — 42 505 lati, 2007. gada atalgojums — 52 799 lati, pieaugums — 10 294 lati.
  13. SIA «Lattelecom» padomes priekšsēdētājs Gundars Strautmanis: 2006. gada atalgojums – 87 340 lati, 2007. gada atalgojums – 94 764 lati, pieaugums – 7424 lati.
  14. Konkurences padomes priekšsēdētāja Ieva Jaunzeme: 2006. gada atalgojums — 27 246 lati(nenostrādāja pilnu gadu), 2007. gada atalgojums — 34 246 lati, pieaugums — 7000 latu.
  15. Valsts robežsardzes priekšnieks Gunārs Dāboliņš: 2006. gada atalgojums — 35 196 lati, 2007. gada atalgojums — 40 031 lats, pieaugums — 4835 lati.
  16. SIA «Lattelecom» valdes priekšsēdētājs(jau atlaists) Nils Melngailis: 2006. gada atalgojums — 158 955 lati, 2007. gada atalgojums — 162 842 lati, pieaugums — 3887 lati.
  17. Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors Andris Ozols: 2006. gada atalgojums — 25 291 lats, 2007. gada atalgojums — 28 536 lati, pieaugums — 3245 lati.
  18. Privatizācijas aģentūras valdes priekšsēdētājs Arturs Grants: 2006. gada atalgojums — 35 270 latu, 2007. gada atalgojums — 38 395 lati, pieaugums — 3125 lati.
  19. Valsts kontroliere Inguna Sudraba: 2006. gada atalgojums — 36 629 lati, 2007. gada atalgojums — 38 308 lati, pieaugums — 1679 lati.
  20. Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektors Dzintars Jakāns: 2006. gada atalgojums — 54 291 lats, 2007. gada atalgojums — 55 594 lati, pieaugums — 1303 lati.

 8. iezemietis saka:

  Pirms BB kraha par to, ka tas notiks, un ka tas ir paredzēts un izplānots LV finansu sistēmas graušanas plāna, ar kodētu nosaukumu B.A.I.B.A ietvaros, Dienā rakstīja kāds, ja nemaldos, kādas Tautas bankas baņķieris, vai tml., kuru tūlīt apsūdzēja kaut kādās savas bankas problēmās un iesēdināja cietumā.
  Laikam lieki teikt, ka viss notika tieši tā, kā viņš bija rakstījis.
  Uz šā fona tikai jautājums:
  Kāpēc ne policija, ne citas struktūras, par valdību nemaz nerunājot, uz tik svarīgu paziņojumu vispār nepiegrieza vērību, nu ja neskaita paziņojušā arestu, tātad apklusināšanu, un izlikās ka nekas nenotiek?
  Vai tas neliecina par organizētu pretvalstisku sabotāžu no valdošo puses, kuri bija tik nekaunīgi un pašpārliecināti par savu varu un nesodāmību, ka šo plānu pat atļāvās sevišķi neslēpt no publikas un caur kuluāru sarunām darīt zināmu tā atklājējam?
  Un vai 2. – bankas Parex krahs nav uz līdzīga scenārija balstīts un to pašu vadoņu atbalstīts?
  Ja tā, tad tas liecina par nopietnām valsts drošības problēmām.

 9. Tauta runā saka:

  Vai nu 4.Maijs ir vainīgs pie tā, kas notiek mūsu valstī!Vainīgi ir krievi, ar savu klātbūšanu vien!Krievi, krievi ir vainīgi, jo pie mūsu nebūšanām viņi ir vainīgi, jo mūsu zemē tie ir daudz vairāk, nekā citās baltijas valstīs, zinot krievus, tas ir lõģiski un saprotami!šitie sliktās kvalitātes treniņtērpu lopi ir ieklīduši mūsu zemē, un grib palikt te, jo vienmēr lien kur vieglāka dzīve, jo strādāt ir par slinku!Dabīgi, kad šis režījums nepieļaus, kad krievus tagad izvāc, jo tad šī sistēma iznīcināsies pašorganiski!šitie mūsu valstsvīri ir riktīgākie krievu valstsvīri, un augšā minētais raksts, ir viens piemērs tam!Par šo mēs varam teikt – viņi ir krievu valstsvīri, un šiem svešajiem tādas vērtības ka Latviskās ir svešas!Domāju, nāvessods ir pārlieku pārspīlēts sods, nu bet lai viņi steidz vākties uz Krieviju, jo sods bez šaubām būs bargs (kā jau normālā valstī, jeb – tā tam jābūt!)Mazie bērniņi, sērdienīši, jūs redzēsiet, kā šitie cūkas ar sasistām sejām sēdēs uz apsūdzēto sola, takā ātri lai viņi pako savus čemodānus (to es viņiem neiesaku!), jo asinis un puņķi var arī lidot!Un vēl.šitiem cūkām koriši ir krievi, jo no tiem var labu krējumu nosmelt!Un kas tas būtu?Divi vienā maisā?

 10. Miervaldis saka:

  Piekrītu “tauta runā” 100%

 11. Miervaldis saka:

  Jūs ka tautas pārstāvniecība, jau varat savu spriedumu vērst!

 12. Grāls saka:

  apbrinojami, ka Grantinjam vacija nav iemacijusi iet uz tualeti nokartoties, bet vinjs to dara interneta. Nav ne dienas bez vedera izejas.
  Smirdi Grantinj pa gabalu. Savejos tu nodevi, tapec ari plosies, jo zini, ka daudzi tevi var atmaskot.
  Bus jau ari tas laiks, kad par savejiem, ko pardevi chekai, atnaks un pajautas tev.
  Un tad tiesham pajautas. Un nevaresi noslepties Vacija.

 13. Miervaldis saka:

  Cietumā to Repši!Atņemsim viņam visus īpašumus, visas privilēģijas, tad paskatīsimies, kā viņam strīpots kreks aiz restu fona izkatīsies!

 14. Anonīms saka:

  Pasaule cieš Dieva[kādreiz izvēlētās tautas maldu dēļ].Viņiem nedrīkst uzticēties! Viņi ir pārpratuši savu īsto aicinājumu tāpēc piesitot krustā Jēzu Kristu-Dieva Dēlu,jo Viņš mācīja valdīt ar mīlestību visus cilvēkus,visas tautas ,sākot no ēbrejiem un beidzot ar pigmejiem.šodien ēbreji ir kļuvuši līdzīgi bīstamiem sektantiem,kuri ir gatavi uz visu,savā augstprātībā iedomādamies,ka viņi,un tikai viņi,ir visgudrie,visapdāvinātākie,vistalantīgākie-izredzētie…Taču viņi ir zaudējuši savu izredzētību,savas nepaklausības-Dievam-dēļ.šīs tautas pārstāvju prāta aptumšošanās tika pieļauta grandiozā Dieva plāna dēļ-visas cilvēces ,visu tautu atpestīšanas dēļ.Ja viņi būtu sapratuši,nekad nebūtu piesituši krustā Dieva Dēlu-un cilvēce netiktu atpestīta. Arī daudzu viņu tautas-ļaunu cilvēku dēļ-tas tika pieļauts,jo katrā tautā ir arī ļauni cilvēki-arī pie ēbrejiem.Tagad šī tauta maldās,bez sirdsapziņas pārmetumiem izmantojot un aplaupot visas tautas,kurās viņi dzīvo,vajājot visus gudrākos,apzinīgākos un izglītotākos kristiešus.Jo briesmīga ir viņu vaina,briesmīgs viņu noziegums pret Pašu Dievu.To,protams,ir grūti atzīt…Tad jau viņus visus būtu jānoslauka no zemes virsmas.Bet tas nav pareizi!To jau izdarīja fanātiskais Hitlers un Staļins.Ar savu piemēru viņi iemācīja ēbrejus,kā vajāt un izmantot cilvēkus,kas nav viņu tautas pārstāvji.Hitlera valdīšanu sauca par fašizmu,Staļina-par krievu totalitārismu,jeb šovinismu,toties ēbreju fanātismu sauc par sionismu.Otrā pasaules karalaikā,patiešām, ēbrejus centās[noslaucīt no zemes virmas],jotā vēsturikā nozieguma dēļ,ko viņi pastrādāja un tā lāsta dēļ,ko viņi paši nosauca uz sevi un saviem bērniem[Lai Viņa asinis krīt pār mums un mūsu bērniem!!!…]ar viņiem tā notika.Tikai to viņi negrib atzīt,jotad jāatzīst arī viss pārējais.Tikai Romas Svētais Tēvs Jānis-Pāvils 2.,apzinādamies patiesību un vēledamies novērst atkārtotu šīs tautas tragēdiju, izmantoja savu likumīgo ,Dieva doto,varu un-Svinīgā ceremonijā noņēma lāstu, ko ēbreji paši bija uzlikuši sev un saviem bērniem.Un, es ticu,ka tāds slaktiņš ar viņie vairāk nenotiks.Lielais vairums labas gribas ēbreju, arī šodien,nomirstot tiek apžēloti,savas nezināšanas dēļ,jo jūdu tauta turas savā šaurajā lokā, neļaujot, pat uzklausīt patiesību.Cik zināms ēbreji atgriezīsies visi gandrīzi vienlaicīgi,jo savā starpā viņi ir ļoti draudzīga tauta un to viņiem ir iemācījis Pats Dievs,atzīdams, ka viņa ir ļoti ietiepīga un ar “stīvu sprandu”.Aptvēruši savu kļūdu viņi vaimanās un raudās par Jēzus Kristus nogalināšanu ,kā par sava Pirmdzimtā nāvi.Tikai, es baidos,ka viņi neatzinuši Īsto Mesiju,panāks vilvārža-Lucifera-atnākšanu cilvēka miesā.Sākumā viņi to elles izdzimteni godinās,bet drīzi sapratīs,kas par lietu, un tad ,ar visu savu ietiepību sacelsies pretviņu.Tas būs mocekļu laiks,pasaules lielāko svēto laiks… Viņi apraudās savas kļūdas un lies savas asinis.Dieva dotais apsolījums šai tautai jau ir izpildīts.Debesu un Zemes Karaliene ir ēbrejiete,tāpat 12 Apustuļi ir ēbreji-DebesuValstības visaiši.Jēzus Kristus pasaules Valdnieks ir Dieva un ēbrejietes dēls-Dāvida pēctecis.Bet par šā Godības Pilnā Karaļa Asinīm būs jāmaksā un tiks samaksāts,tāpat,kā par to zaimošanu.Ja jau bez sekām nepaliek šīs zemes vareno zākāšana,vai pat nogalināšana,tad Dieva Dēla nogalināšana un zaimošana- ne tik.Gribēju pateikt vēl dažus vārdus par mums-bijušām pagānu tautām. Mums jālūdzas par ēbrejiem,jo caur šo tautu mums dāvāts Pestītājs, mūsu dēļ viņiem aptumšots prāts.Kas mēs bijām pirms tam?Mēs bijām nožēlojamie okultisti,noželojamie sātanisti,kasvelnam upurējām savus bērnus,skaistākos jaunekļus un jaunavas,dzīvojām verdzībā,izvirtībā un orgijās.Kristietība mūs izveidoja par labestīgiem cilvēkiem,iznīcināja verdzības iekārtu.Vai mēs neredzam,ka visi šie mēsli sāk atgriesties?Mūsu tautu izkauj ar mūsu pašu ro kām-abortos,viltīgi mūs pārliecinot,ka tās ir sieviešu tiesības,laulāto personīgā lieta.Kur ir mūsu vīrieši?Nokauti abortos!Tautās,kur aborti aizliegti,vīriešu ir milzīgs pārsvars.Medicīna māca,ka abortos visvairāk iet bojā zēni,jo šūnas,kas rada vīriešus ir daudz ātrākas un pie mērķa-olšūnas nonāk pirmās,tāpēc visvairāk negribētu grūtniecību ir ar zēniem.Tauta izmirst,nav saimnieku,nav arājiņa,vecumdienas vientuļas,drīzā nākotnē nebūs pensiju.Lūk tāda ir mūsu privātā lieta,sievietes tiesības.Pēc tam seko vīriešu migrācija ,no vienas sievas pie otrās,līdz pat desmitajai,ja neskaita mīļākās…Un, īstas mīlestības navvv…Nevar jau vīrietis [kvalitatīvi] izstiepties uz visām…Izdomājuši mākslīgo apaugļošanu,kā lopu fermā..Labāk būtu paņēmuši audzināšanā bārenīti-nebūtu bārenīšu.Vienīgās meitiņas un vienīgie dēliņi izlutināti uzposti,kā krāsainie papagaiļi,izaug un nezina,kas ir dot,tikai[nimm un nimm…],no vientulīgas bērnības kļūst par narkomānim,jo nav līdzīgas māsiņas-brālīša, kam izkratīt savu sirdi,savas muļķībiņas.Bērniņi tik ātri aug, ka savas drēbītes nespēj novalkāt.Varētu tīras un izgludinātas atdot kaimiņu bērniem,betlepnība to izmet miskastē.Tas pats kaimiņš pa nakti tās velk no miskastes ārā…Apsveicu tās mātes,kuras savus bērnus ,ja ir nelaime,ieliek glābējsilītē,vismaz augs tauta un nākotnē paliek cerība satikties.Ir daudz kas cits,ko būtu jānoraida un kas tiek piedāvāts ,kā augstākais labums,bet atnes mums tikai ļaunumu, piemēram ekstrasensu pakalpojumi.Tur rodas atkarības no dēmoniem un ļaunajiem gariem.Ja rodas tādas atkarības ,neviens tev neticēs,nogādās tevi psihiatriskajā slimnīcā,un tevi mocīs tavi dēmoni+nevajadzīga ārstēšana,jo ārsti, tāpat,vairums ir neticīgi.Ak,vai!Neatgriezīsimies vecajā,smirdošajā pagānismā,kurā mūs grūž mūsu nezināšana vai citas tautas,kas iekārojušas mūsu skaisto zemīti.Nebēdāsim pārliku,ar ko barosim mūsu bērnus.Vienkāršāka barība ir veselīgāka,pietiks visiem.Posts ir tad,kad nav kam dot-izmiršana.Kristīgā mācība ir izdevīga gan priekš savas personīgās dzīves gan priekš visas sabiedrības,gan priekš ekonomikas uzpaukuma.Paskatīsimies vēlreiz uz ēbrejiem.Viņi nerēķinās ar citām tautām, un tas ir slikti,tāpēc no viņiem jāpiesargās,tomēr nedarot viņiem ļaunu,joDievs mums nav devis tādas tiesības,turklāt mums jābūt pateicīgiem,ka no viņiem mums nākusi kristietība,kas izrāvusi mūs no postošā pagānisma,kas draud mūs aprīt atkal.Ēbreji jau gadu tūkstošus ievēro 10 Dieva baušļus,un neizmirst,ir pārtikuši,vērtē katru savu bērnu un vairojas skaitā.Viņiem bērni nedzīvo bērnunamos,viņi izlīdz viens otram.Macīsimie no viņiem,kā jādzīvo ar savu tautu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *