Pārdomas. Patrioti, idioti vai provokatori ? (turpinājums)

ZILS,Latvijas republikas tautas tribunāls, Aivars Borovkovs, Ivars Godmanis, Jānis Reinisks, Straujuma, Prezidents, Saeima, DP. ST. - Kopie

Dainis Rūtenbergs,Borovkovs, Apine,Gobzems,AlliksDainis Rūtenbergs

Patriots ?

Spriediet paši. Minēšu to, ko zinu un, kas man liekas savādi un nepieņemami. Kā jau ievērojāt, tad šajā i- vietnē par viņu ir ticis rakstīts tikai pozitīvi. Kad viņš izrāva okupantam viņu noziedzību simbolizējošo lupatu, kuru šis nelikumīgi Latvijā atrodošais okupants bija piestiprinājis pie kāda puspuvuša puļķa un salauza to, varēja aplaudēt un sacīt: pareizi, nav te okupantu mēslam savu lupatu ko plizdināt.

LRTT i- vietne to arī pasacīja: http://tautastribunals.eu/?p=19132 Kad kāda noziedzīga krieviskas izcelsmes prokurore Dace Lapinska izteica absurdus draudus Rūtenbergam, tad LRTT i- vietne arī par to rakstīja: http://tautastribunals.eu/?p=24062

Šeit tad arī nez kāpēc likās, ka kaut kas ir „iepuvis”, jo šīs prokurores „spriedums” bija tik absurds, ka neatbilda pat visprimitīvākajai loģikai.

Tātad, iedarbojas kādi spēki, kas vēlas panākt kādu noteiktu mērķi. Bija jārada ažiotāža, lai kaut ko slēptu. Daudz jau nemaz nevajag piepūlēt smadzenes lai saprastu, ka šajā mākslīgi radītajā „trobelī” bija jānovērš uzmanība no „Latgales brīvības cīnītājiem”, krievžīdu putiniskajiem seperātistiem, kuri jau ir „uzrasējuši”  nākotnes latviskās „lu-gandonijas” (Latgales) karogu.

Nekas pasaulē nenotiek tāpat vien, arī ķieģelis bez iemesla nevienam uz galvas nekrīt”, sacīja mums visiem zināmais Volands.

Jautājums tikai: vai Dainis Rūtenbergs šajā akcijā ir apzinīgi iesaistījies, vai tomēr ir tas retais gadījums, kad notikusi nejauša sakritība ?

„Montējot” šo notikumu- sakritības puzli, rodas dīvaina sajūta.

Un tagad par dīvainām sakritībām:

Kādu dienu saņemu vēstuli FACEBOOK.Sveicināts.Zin štelles te irtādas kāir ,Mēris te pa pilno.Židi un kangari danco pēc maskavas stabules,.Bet kā lai cīnas ja skanošaa par maz.Varbūt var veicināt.,Viss iz dzīves.Tikai par taisnību.Paldies.ar cieņu Dainis Rūtenbergs.Dots devējam ,roka roku mazgā, LV53HABA0551038138202”

Savā naivumā nodomāju, ka tā ir kāda apkārtraksta vēstule, kas aicina ziedot kādam „brīvības cīnītāju” fondam.

Tā kā pats cīnos pret pastāvošo noziedznieku bandu, kura izlaupa manu Tēvzemi un arī pats bez nekāda atbalsta no ārienes(sākot jau ar HELSINKI- 86 dibināšanu) subsidēju visus izdevumus, kas saitīti ar LRTT i- vietnes uzturēšanu un apkalpošanu, tad Rūtenberga lūgumam nepiegriezu nekādu sevišķu vērību.

Tad saņēmu atkārtotu vēstuli, ka pat apstulbu: „Sveicinats, Lainard. Es ceru , ka esat kārtīgs goda vīrs līdz galam, jo brīvība, tas vēl nav līdz galam izcīnīta. varbūt tomer varat man palīdzēt, kaut minimali ar kadu sapratiigu naudas summu.Te kaut ar galvu siena skrej.”

Rūtenberga kungs man pieprasa naudu un pat saista to ar „godavīra” vārdu un kārtīgumu !!!

Jāsaprot, ja nepārskaitīšu viņam naudu uz norādīto KONTU, tad neesmu nekāds kārtīgs godavīrs.

Cik lielai jābūt tai summai, lai es būtu GODAVĪRS, Rūtenbergs nesaka.

Piecdesmit, simts, tūkstotis vai vairāk ?!

Un, kā lai jāsaprot: ”Te kaut ar galvu sienā skrej”.

Varbūt Rūtenberga kungs paskaidros, kas tiks pirkts par šo naudu un kā tas „produkts” tiks izmantots Tiesiskuma un Brīvības atgūšanai ?

Lai cīnītos par Taisnību un Tiesiskumu, nauda nav vajadzīga. Ir vajadzīga tikai un vienīgi Drosme runāt Patiesību un ja vajadzīgs, tad arī ziedot Dzīvību vai Brīvību.

Kad es to Rūtenbergam atgādināju, tad man tika piesaukti advokāta pakalpojumi. Cik es zinu, tad advokāts Alliks publiski solījās Rūtenbergu aizstāvēt bez maksas.

Un kāpēc tāds advokāts vispār ir vajadzīgs šajā gadījumā ?

Tas ir „tiesisks” farss un ja nolemts iesēdināt, tad arī iesēdinās, kaut desmit advokāti aizstāvēs.

Es, H- 86 dibināšanas politiskajā procesā, kategoriski atsacījos no advokāta, arī no tā, kuru „viņi” man ar varu spieda pieņemt, lai starptautiski tas izskatītos „tiesiski”.

Tā advokāta uzvārds bija Bukovskis, kurš izskatā bija ļoti līdzīgs Allikam(ļoti nelatviskas acis).

Bukovskis bija žīds un kādas nācijas pārstāvis ir Alliks ?

A. Borovkovs, A. Gobzems, A. Alliks (1)Un kāda “sagadīšanās”, Rūtenberga kungs, ka tev par aizstāvi ir Aivara Borovkova un Alda Gobzemja draugs ! Borovkovs un Gobzems ir tie, kuri cīnās par manis izdošanu Latvijai(jau ceturto reizi), lai ar mani izrēķinātos.

Es tomēr nosliecos ticēt Volandam, ka nekāda sagadīšanās „tavā jautājumā”, Rūtenberg, nav.

Tas viss ir apzinīgi „iestudēts” teātris, lai slēptu DP(4. maija kliķes) graujošo darbību pret latviešu tautu.

Tu, Rūtenberga kungs, vēl neesi izdarījis latviešu tautas labā pilnīgi neko !

Nodibini organizāciju NIRNBERGA- 2, savāc parakstus pret konkrētiem valdošās kliķes darboņiem, aizsūti to starptautiskām organizācijām un tad ver muti vaļā par „skriešanu ar galvu sienā”.

Tas nemaksās neko, ja nu vienīgi, tad pasta izdevumus. Tos, tad arī es no savas pieticīgās darba algas, esmu ar mieru ziedot.

Pašlaik tu, Rūtenberga kungs, un arī Ieva Brante, esiet tikai un vienīgi noziedzīgās kliķes „darba iznstrumenti”, lai radītu haosu latviešu prātos.

L. Grantiņš LRTT & H- 86     04.04.15.

P.S.

Ja kāds tomēr uzskata, ka Rūtenbergam pienākas nauda par viņa cīņu, tad variet ziedot: LV53HABA0551038138202

=========================================================================

ParadīzeUn tagad mazliet atslodze.

https://www.youtube.com/watch?v=jLoi1ag0Ul8

Šajā pasaulē, pārkāpjot šīs zemes “slieksni”, varēs ieiet tiki tie, kuri sevi visu ir veltījuši cīņai par Patiesības uzvaru !

Priecīgas Lieldienas !!!

You may also like...

12 Responses

 1. A.Gedroics saka:

  Un personas kods kur? :)

 2. annamarija saka:

  Palika pliekana dūša: dažs domā – ja dzīvo ārzemēs, tad naudā burtiski peldas. Un tās rūtenberga vēstules uzrāda nepabeigtu pamatskolu. Varbūt tāpēc arī domāšana “nepabeigtas pamatskolas līmenī”?

 3. Rumbula saka:

  Hansabankai p.k. nav obligāts. Citās bankās gan.

 4. Māris M. saka:

  Es ceru , ka esat kārtīgs goda vīrs līdz galam… …varbūt tomer varat man palīdzēt, kaut minimali ar kadu sapratiigu naudas summu.
  ————————–
  Tipiska noziedzīgās pasaules maniere. Šādi, bez kāda sarunas ievada un bez sarunas partnera iepriekšējiem solījumiem dot naudu, runā tikai izbijuši cietumnieki, vecie padomju laika menti un “čekistu dinastiju” pārstāvji, kuriem šī maniere vienmēr ir komplektā ar neiedomājamu negodīgumu.
  Jebkurš normāls cilvēks šādi uzrunāts secinās, ka viņam darīšana ar negodīgu nekauņu. Tas vairs nav vienkārši lūgums palīdzēt.

  Savā dzīvē vēl neesmu sastapis pilnīgi nevienu īstu Latvijas un latviešu patriotu, kas šādi runātu. Lūgums palīdzēt no viņu mutes skan pavisam citādi, ja viņi vispār kādam ko lūdz.

  Cik atceros, ziņu komentāros tauta bija gatava Rūtenbergam saziedot un prasīja konta nummuru. Cilvēki to būtu arī darījuši. Bet, kā izrādās, nauda ir vajadzīga tieši no Linarda Grantiņa un ne no viena cita…

 5. Valdis Freimantāls saka:

  Priecīgas Lieldienas Grantiņam un Visiem pretpadomju latviešiem!

  Nav uz pasaules nekā zemiskāka un pretīgāka par komunistiem un čekistiem – Latvijas tautas un latviešu bendēm, Nožēlojamiem un gļēvulīgiem atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības “likvidētājiem” 1993. gada 18. februāra nakts aizsegā!

  Novēl Valdis Freimantāls – RLB goda tiesnesis, Latviešu Biedrības goda biedrs.
  .
  .
  Admins
  Paldies, Freimantāla kungs.
  Arī Tevi lai veiksme vada !
  Dievs nepazīst žēlastību, jo Viņš ir LIKUMS, nepielūdzams auksts Kosmiskais LIKUMS.
  Katrs saņems “algu” pēc viņa darbiem !
  Komunistu- KGBistu gals būs šausmīgs:”Viņi sauks pēc nāves, bet tā no viņiem muks…!”

 6. john saka:

  Izrādās, ka tas Rutenbergs ir čekas scumbag (sūdu maiss).
  Man viņš jau sākumā likās aizdomīgs.

 7. Eduards Lunis saka:

  —Visdrīzāk jau TAISNĪBA ir ANNAMARIJAI! Zema attīstības līmeņa cilvēciņam
  ir sakāpis galvā izdarītā ,,varoņdarba,, svarīgums un tāpēc ir tapis tāds ,,lūgums,,
  —Jāatzīst, ka arī man bija liels gandarījums, KA IR TĀDI VĪRI, KURI NEBAIDĀS AIZSTĀVĒT LATVIJAS GODU!
  Kad Grantiņa kungs man piedāvāja izmaksāt pusdienas Riģā, tad GALVENAIS iemesls, kāpēc atteicos, bija izpratne, ka NO CILVĒKA, KURŠ TIK DAUDZ DARA LATVIJAS U TAUTAS LABĀ IR NEKRIETNI PAT KAUT KĀDI VIŅU IZMANTOT!
  Priecīgas lieldienas Grantiņa kungam ar tuvniekiem un visiem ĪSTAJIEM TRIBUNĀLA APMEKLĒTĀJIEM!

 8. runāsim visu kā ir saka:

  Žurnāla “Mans īpašums” izdevējs Jānis Mozulis, lai pats nebija nekāds svētais, pārrunās pēc Alda Alliksa ievietotiem rakstiem žurnālā “Mans Īpašums” ar zvērinātu advokātu Andri Grūtupu, ļoti slikti atsaucās Aldi Alliksu. Alda Alliksa biroja patrons Andris Grūtups viņam piekrita, taču paironizēja, vai tad Tu nedzirdēji, ko kādā bēdīgi slavenā Jūrmalgeitas telefonsarunā minēja Andris Šķēle: vajadzīgi kretīni! Tagad Aldis Alliks atradis nišu pie komunista, Padomju okupācijas režīma Augstākās Tiesas priekšsēdētāja, disidentu tiesātāja, Latvijas Juristu biedrības prezidija priekšsēdētāja Aivara Borovkova vietnieka Gvido Zemribo.

 9. Ernests saka:

  Katrs agrāk vai vēlāk saņems pēc nopelniem! Visi kā viens – patiesie un ļaunie. Tikai jautājums – ko?

  Pastāvi patiesībā un dzīvosi mūžīgi Dieva valstībā. Tur fonā skanēs Emīls Dārziņš –> https://www.youtube.com/watch?v=JCAakhvNeTE

 10. Fricis saka:

  Aktīvi sekoju līdzi Māra Zandera raidījumam šovakar “KUR TAS SUNS APRAKTS” Tv24 kanālā kur stāsta gan par Garīgo Kropli – A. Bērziņu, gan pa Bērziņa viltīgajām asarām, par to, ka viņa ģimenē leģionāri bijuši un represētie…izsūtītie u.t.t.
  Bet ne par to ir cepiens man, man vairāk ir cepiens par to, ka Es pat nezinu kurš no izvirzītajiem kandidātiem varētu būt cienīgs kļūt par Latvijas Republikas Prezidentu, jo es neredzu nevienu tur. Labi, ka Kalniete atteicās par kandidāti amatam.
  Skaļas pārdomas man šovakar. Kā tas var būt, ka pie valdības stūres- pilns ar blēžiem
  .
  .
  Admins
  https://www.youtube.com/watch?t=19&v=sOhUMrc7IOk

 11. Fricis saka:

  Jāpasaka Liels Paldies – L. Grantiņa kungam, ka vispār ir šāda interneta vietne – Latvijas Tautas Tribunāls

 12. Miervaldis saka:

  Es domāju, ka Rūtenberga kungs vairāk ir pelnijis kārtīgu salūtu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.