Paskaidrojuma pieprasījums Ie.M. R. Kozlovskim

Lembergs, Grantiņš, Kozlovskis,LRTTLai neiedomājas neviens, kurš zaimo Patiesību, tikt „sveikā” cauri bez soda.

Pasaule pastāv tikai tāpēc, ka tā balstās uz PATIESĪBAS pamatiem- uz DIEVA noteikto kārtību.

Var jau kādu laiku visu to ignorēt, bet tad tiek veikts „remonts” un viss kroplais izsviests no Dievišķās evolūcijas celtnes. Tikai idiots to nesaprot, vai arī negrib saprast, jo apzināti kalpo destruktīvajam Spēkam.

Nu, piemēram, tāds kā Lembergs, kurš cīnās pret ASV, NATO un ES, bet viņa neskaitāmie tautai nozagtie miljoni, tiek uzglabāti dolāros vai eiro. Vai tad viņš neapjēdz, ka, ja notiks tā, kā viņš vēlas, tad paliks pliks un nabags, nu tieši tāds pats, kā Ventspils stacijas bomzis.

Vai tad viņš spēs kādu ietekmēt ?

Ja nu vienīgi, tad kādu citu sev līdzīgo gružkastes „kontrolieri”.

www.tautastribunals.eu-12

Latvijas Republikas Iekšlietu ministra vietas

izpildītājam Rihardam Kozlovskim no Helsinki- 86

vadītāja Linarda Grantiņa

PASKAIDROJUMA PIEPRASĪJUMS

Latvijas Republikas cilvēktiesību aizstāvēšanas grupa HELSINKI- 86 & Latvijas Republikas tautas tribunāls un ar pārliecību var sacīt, ka arī lielākā latviešu tautas daļa, vēlas saņemt visaptverošu un patiesībai atbilstošu PASKAIDROJUMU par LR CTAG H- 86 dibinātāja un vadītāja brutālo arestu 23.07.2015. gadā.

Šeit būs jautājumi, uz kuriem Jums agrāk vai vēlāk, bet tomēr būs jāatbild TIESISKI atjaunotajiem Latvijas Republikas Valsts Drošības orgāniem:

-Nosaukt vārdos visus tos, kuri piedalījās šī noziedzīgā LĒMUMA pieņemšanā.

-Nosaukt vārdos visus tos, kuri ieteica izstrādāt šo noziedzīgo LĒMUMU.

-Nosaukt vārdos visus tos, kuri piespieda „ekspertus” un tiesnešus ierosināt un uzsākt tiesvedības darbus pret Linardu Grantiņu, kurš ir viens no galvenajiem PAMATAKMEŅIEM šīs valsts atjaunošanā un, kurš vēlas saukt pie kriminālatbildības tos, kuri šo valsti ir izzaguši milzu apmēros, līdz ar to, noveduši to uz iznīcības sliekšņa.

-Nosaukt vārdos visus tos, kuri pavēlēja mani arestēt ar dubult- rokudzelžiem.

-Nosaukt vārdos visus tos, kuri veica šo zvērīgo arestu.

-Paskaidrojiet, kāpēc es apcietinājumā netiku ārstēts, netika veikta lauztās elkoņa locītavas operācija, kā rezultātā esmu kļuvis daļējs invalīds ?

-Paskaidrojiet H- 86 & LRTT un latviešu tautai: kā Jūs(vienkāršs noziedznieka, komunista, KGBista, „stukača” un Latvijas valsts izzadzēja neskaitāmu miljardu apmēros Ivara Godmaņa miesassargs, kurš kopā ar Mareku Segliņu,kurš arī brīnumainā kārtā bija Iekšlietu ministrs un arī pilnībā saistīts ar noziedznieku Godmani, braukājāt apkārt iekasējot naudu priekš Godmaņa noziedzīgajā metāla kontrabandas „biznesa” lietā) kļuvāt par Iekšlietu ministru ?

-Paskaidrojiet arī to: kā Jūs kļuvāt par miljonāru ?

L. Grantiņš     02.03.2016.

R. Kozlovskis, Mežviets, Grantiņš, Ulmanis, Šlesers.DP.LRTT

You may also like...

6 Responses

 1. annamarija saka:

  Atzīšos, arī mani interesē atbildes uz šiem jautājumiem.

 2. Eduards Lunis saka:

  —Ko viņš var paskaidrot, Grantiņa kungs!? Nepārprotami skaidrs-TIKAI NOZIEDZĪGĀ CEĻĀ-UZ 80% TAUTAS ,NABADZĪBĀ IEDZĪTAS , RĒĶINA.ARĪ APSARGA’JOT LATVIJAS LIELĀKOS ZAGĻUS…NEKO CITU JAU NAV DARĪJIS…
  Vakar vakarā Nacionālajā bibliotēkā biju uz filmas ĢENERĀLPLĀNS pirmizrādi . Pēc tam notika filmas slavināšana Tomsona vadībā. Kad tiku pie iespējas ierunāt mikrofonā , teicu-šī filma nepatiks ,ne nabadzī’bā un iznīcībā iedzītajiem pensionāriem , ne pus milionam aizbēgušo labāko cilvēku no Latvijas, ne regulaŗi protestējušiem skolotājiem, ārstiem…
  Paspēju pateikt,ka vajadzēja filmu , pamatotu uz M.Hadsona pētījuma pamata,,LATVIJAS NEATKARĪBA IR NOZAGTA,, kur ir sali’dzināts Latvijas varturu nodarītais kaitējums Latvijai ar divu karu postu..
  Te Tomsons man nedeva iespēju runāt tālāk, bet uzdeva jautājumu ,vai es atbalstu krievu ienākšanu Latvijā ? Uz ko atbildēju, ka pie vasas esošie ir izdari’juši visu, lai krievi te ienāktu bez viena šāviena…

 3. info saka:

  Visur, kur vien Latvijā vai ārzemēs ir pabijuši Padomju Savienības Komunistiskās partijas nomenklatūras biedri, tajā skaitā komunista un zagļa Aivara Lemberga ļoti tuvi kolēģi, ir notikuši prātam neaptverami noziegumi un atstāta izlaupīta kase. Mazs piemērs ir Trasta komercbanka, kur notikuši liela mēroga starptautiski noziegumi: tajā augstā amatā sēž Padomju Latvijas Komunistiskās partijas Centrālās Komitejas sekretārs Alfrēds Čepānis (partijas “Vienotība” valdes locekles un kādreizējās Satversmes tiesas tiesneses Ilmas Čepānas bijušais laulātais), kurš Trasta komercbankas mājas lapā tiek saukts par “pieredzējušu politiķi.” Pēc Padomju Latvijas Komjaunatnes pirmā sekretāra Ivara Priedīša, kurš piedalījies Latvijas krājbankas mahinācijā, Alfrēds Čepānis ir kārtējā persona, kas atmaskota ne jau ar Latvijas korumpētās tiesu sistēmas palīdzību, bet gan pateicoties Amerikas Savienotajām Valstīm. Paldies Amerikas Savienotajām Valstīm par palīdzību latviešu tautai tikt galā ar latviešu tautas nodevējiem, slepkavām un zagļiem.

  http://www.tkb.lv/lv/pakalpojumi/klienta-komplekti

  Igors Buimisters
  Padomes priekšsēdētājs

  Igors Buimisters strādā TKB kopš 2000.gada, kad kļuva par bankas viceprezidentu. Sākot ar 2006.gadu viņš ieņēma TKB Padomes priekšsēdētāja amatu. Šobrīd viņš ir lielākais bankas akcionārs. Pirmo augstāko izglītību Igors Buimisters ir ieguvis Rīgas Civilās aviācijas institūtā radio inženiera specialitātē, bet vēlāk ieguvis arī DBA (Doctor of Business Administration) grādu finansēs ASV Kennedy-Western Universitātē. Darbojas finanšu sektorā no 90.gadu sākuma.

  Alfreds Čepānis
  Padomes priekšsēdētāja vietnieks

  Alfreds Čepānis tika ievēlēts TKB Padomē 1999.gadā un šobrīd ieņem Padomes priekšsēdētāja vietnieka amata vietu. Viņš ir mācījies Maskavas Sabiedrisko zinātņu akadēmijā, ir pieredzējis Latvijas politiķis – laikā no 1995. līdz 1998. gadam viņš bija Saeimas priekšsēdētāja biedrs un Saeimas priekšsēdētājs. Agrāk vadīja Latvijas–Baltkrievijas ekonomisko sakaru veicināšanas biedrību, šobrīd ir šīs sabiedriskās organizācijas valdes loceklis.

  Artēmijs Jeršovs
  Padomes loceklis

  Artēmijs Jeršovs TKB Padomē ievēlēts 2014.gadā. Augstāko izglītību ir ieguvis Kijevas Valsts ekonomikas universitātē. Viņam ir sertifikāts, kas apstiprina tiesības veikt profesionālas vērtspapīru tirdzniecības operācijas. Strādā finanšu sektorā vairāk par 20 gadiem. Artēmijs ieņēma Ārvalstu investīciju un kredītu pārvaldes vadītāja amatu Ukrainas Ekonomikas ministrijā, Valdes priekšsēdētāja amatu Pirmajā investīciju bankā, valdes priekšsēdētāja amatu akciju bankā Klīringa Nams, pirmā Valdes priekšsēdētāja amatu Ošadbank (Ukraina), direktora amatu investīciju kompānijā „Trojka Dialog Ukraina”, kā arī ieņēma Valdes priekšsēdētāja vietnieka amatu SBERBANK ROSSII (Ukraina).

  ————————————————–

  Ekonomikas policijas kratīšanas Trasta komercbankā (TKB) saistītas ar naudas atmazgāšanas shēmu Krievijā, svētdien ziņo Latvijas Televīzijas raidījums “de facto”.

  TKB par rubļiem iepirkusi vērtspapīrus un nekavējoties tos pārdevusi caur Eiropas bankām, tā klientu naudai palīdzot nonākt ofšoros. Tādu pašu shēmu ASV banku uzraugi izmeklē attiecībā pret “Deutsche bank”, norāda raidījums.

  Latvijas izmeklētājiem ir aizdomas, ka Latvijā shēmas “smadzenes” bijis TKB valdes loceklis Viktors Ziemelis, pie kura šonedēļ veikta kratīšana. Viņš atstādināts no amata.

  ——————————————————————–

  Trasta komercbanka informē, ka Eiropas Centrālā banka (ECB) pieņēmusi lēmumu anulēt bankas licenci. ECB lēmums pieņemts pēc Latvijas Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) ierosinājuma. Lēmums stājas spēkā 2016.gada 3. martā plkst. 24:00 pēc Latvijas laika.

  Bankas likvidācijas gadījumā katram klientam tiks izmaksāta valsts garantētā atlīdzība 100 000 eiro apmērā, tas nozīmē, ka 93% noguldītāju saņems atpakaļ visus savus noguldījumus bankā pilnā apmērā, līdz ar to tiek ievērotas vairākuma noguldītāju intereses.

  Turpmāk sekos FKTK lēmums par noguldījumu nepieejamību bankā un informācija par valsts garantēto atlīdzību izmaksu kārtību un laiku.

  Tuvākajā laikā banka informēs klientus un partnerus par tālākajām darbībām.

  Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar Finanšu un kapitāla tirgus komisiju (FKTK) +371 67774800 vai +371 67774801, TKB infocentru +371 67027777 vai savu privātbaņķieri.

  Papildināts:

  Klienti, kuru noguldījumus nesegs garantētā atlīdzība, savas kreditora prasības varēs pieteikt bankas likvidācijas procesa gaitā tiklīdz likvidators sāks pieņemt šādas prasības.

  Tuvāko 7-10 dienu laikā tiks paziņots par garantētas atlīdzības izmaksas kārtību, bet tā sāksies ne vēlāk kā 1.aprīlī. Izmaksas varēs pieteikt bankas filiālēs vai TKB internetbankā un naudas summa tiks pārskaitīta kā viens maksājums.

 4. Miervaldis saka:

  Atbilde – valdošajam taboram pie kājas Latviešu tauta un tās varoņi, varoņus, ja tie daudz uzstājas viņi likvidē, kaut paši pelnijuši lodi, ko arī saņems.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.