Kāds melnās nodevībs vieplis

Ne tas, kas mutē ieiet bojā cilvēku, bet tas, kas no tās iziet… .

www.tautastribunals.eu-12Helsinki- 86. Saeima, LRTT. DP. SAB, ST.Lai runātu par vienu augsta ranga nodevēju un arī atmaskotu viņu, tad tam ir jāvelta mazliet vairāk laika un ir jābūt Atmodas laika dzīvajam lieciniekam. Savādāk šo krievžīdisko čekistu samezglojumu neizdosies atrisināt.

FOTO: LCTAG Helsinki- 86. L. Grantiņš, R. Bitenieks, M. Bariss.

Ja vēsturnieki pēc kādiem trīsdesmit gadiem centīsies noskaidrot taisnību, viņiem tas neizdosies.

Šie sātaniskie izdzimteņi vēlamo jau ir „pierādījuši” par īstenību.

Tiek dzēsta mūsu tautas vēsturiskā atmiņa.

Valdis ŠteinsRunāsim par Valdi Šteinu.

FOTO: Un tas ir mūsu “propesors” Valdis Šteins.

Foto nosaukums: NAVIGATORS

Lai TU, lasītāj, varētu kaut cik orientēties šeit sacītajā, ir jāiepazīstas ar šo Šteina rakstu: http://ltf.tukums.lv/?p=703 Bet es visvairāk pieskaršos vietai, kurā Šteins runā par Helsinku grupu, kuras dibinātājs biju es- Linards Grantiņš. Šeit ir viņa citāts par H-86 grupu: „Bet, runājot par Helsinkiešiem – viņi bija interesants fenomens. Drošsirdīgi uzpeldēja un pazuda. Laiks pēc tam pierādīja un parādīja, ka neviens no viņiem tālāk nepiedalījās Atmodas darbā un neviens man nepalīdzēja cīņā ar komunistiem un čekistiem. Toreiz es biju neizpratnē, bet vēlāk sapratu, kas par lietu. Helsinkiešiem bija ļoti labi pirmie dokumenti, nezinu, kurš tos bija rakstījis. Tos es ļoti augsti novērtēju un popularizēju, bet, kad vajadzēja sākt kopīgi strādāt, kad vajadzēja reāli kaut ko darīt, kad vajadzēja programmu izstrādāt, dokumentus rakstīt, tad visi bija pazuduši. Man radās pārliecība, ka tos pirmos dokumentus kāds cits ir viņu vārdā izstrādājis, jo starp viņiem es neredzēju nevienu, kurš varētu spēt tādus, tik drosmīgus dokumentus uzrakstīt.“

Par Šteinu šī i- vietne jau rakstīja> http://tautastribunals.eu/?p=14895 kā šis „patriots” priecājās par Ušakova uzvaru un „nevēlētājiem”, kuri guvuši spīdošu uzvaru, bet izlasiet to paši norādītajā rakstā, lai man mazāk jāraksta. Tas bija Lapinska raidījums, kurā šis eksperts spīdoši parādīja savu nodevēja būtību. Nākošajā Lapinska raidījumā atkal notika tas pats. Prastais klausītājs pat nepamanīja šī noziedznieka, latviešu tautas bendes, noziedzīgo tekstu, kuru uztver zemapziņa, bet paslīd garām virsapziņai. Bet par to nobeigumā, tagad par to, ko viņš uzdrošinājās sacīt par H- 86 un tās dalībniekiem.

Īso izvilkumu jau izlasījāt.

Jūs jau esiet ievērojuši, ka Lapinskis un Garda visur „norej” žīdus un vainu vienmēr uzveļ Rietumu cionistiem par nedienām, kas piemeklējušas Latviju. Tas ir komunistu- krievžīdu triks, lai kūdītu pret ES un Rietumiem vispār. Vai iegaumējāt, ko Šteins saka par Helsinkiešiem ? Viņš slavē Helsinkiešu pirmos dokumentus, ka tie esot bijuši ļoti labi !!! Un tagad, uzmanību!!!!: Man radās pārliecība, ka tos pirmos dokumentus kāds cits ir viņu vārdā izstrādājis, jo starp viņiem es neredzēju nevienu, kurš varētu spēt tādus, tik drosmīgus dokumentus uzrakstīt.“

Šis ir vistiešākais dezinformācijas norādījums. Pēc Šteina sacītā ir jāsaprot, ka tos sastādīja Rietumu cionisti, bet tikai ne latvieši. Viņš neesot redzējis nevienu drosmīgo(izņemot viņu pašu), kurš būtu varējis sastādīt šādus dokumentus.

O nē, nožēlojamais krievžīdu čekas izdzimteni, tu vislabāk no visiem zināji, ka dokumentus vienpērsonīgi sastādīja L. Grantiņš, kurš pats viņus pārfotografēja un kā „mikročipu” pārsūtīja uz ārzemēm. Un tu nelieti, biji arī viens no tiem, kurš mani „iespundēja” Šķirotavas nometnē, lai fiziski iznīcinātu.

Bet to, kuru Dievs ir nolēmis pasargāt, neizdosies Sātana kalpiem iznīcināt.

Un tu, Štein, esi visīstākais Sātana kalps un latviešu tautas bende. Ar klaida latviešu un 30 ASV kongresmeņu palīdzību, es tiku pusdzīvs izvilkts no sātaniskās čekas nagiem, kurai tu kalpo vēl līdz šai dienai. Tu esi uzrakstījis bezgala garu rakstu par tiem laikiem un tik pat kā(tikai pietrūkst galvenais- nodevība) visu taisnību.

Par LTF un par PK, kā tās, šie divi gigantiskie kuģi, alegoriski izsakoties, tika no čekas nogremdēti. Tikai esi „aizmirsis” piebilst, ka tu biji šo kuģu(LTF un PK) navigators, vismelnākais čekas vieplis, kurš apzināti tos „ietrieca” klintīs. Un atkal tu centies līst kā ķirmis nākošās „atmodas” rindās. Šoreiz tas tev neizdosies, jo nebūs un nav vajadzīgas nekādas atmodas, bet būs rēķinu noslēgšana ar čekas- komunistu izdzimteņiem, tādiem kā tu !

Un tagad par pēdējo „Merkura” raidījumu, kurā tu ar Lapinska svētību aplēji ar samazgām latviešu tautu un Kārli Ulmani. Tu tuvu histērijai „runāji” par M&R Paktu un uzstājīgi pavēlēji- jautāji: kāpēc netiek pētīti Ulmaņa un Muntera „nodevīgie” Pakti ?

Un te atkal var teikt: nožēlojamais nodevības viepli. Tas ir pētīts un izpētīts. Nekāda nodevība no šo valsts vadītāja puses nav notikusi. Tu to labi zini, bet centies nomelnot mūsu tautas vēsturi un cienījamus valsts vadītājus.

Vēsturnieks Indulis Ronis to ir izpētījis un par to tika represēts un „nolīdzināts ar zemi”, no tavu cilts brāļu, čekistu, puses.

Izlasi, noziedzniek Štein, visu kas ir publicēts šajā i- vietnē par šo tēmu.

Ak, kungs, nu kur rodas tādi izdzimteņi kā šteini, lapinski, gardas, godmaņi u.d.c.

04.12. 13.    L. Grantiņš.

 

You may also like...

26 komentāru

 1. Gudrais saka:

  888888888888888888888888888888

  Admins
  Raksti, Gedroic, ar savu vārdu un visas tavas jēlības tiks apstiprinātas.
  Neslēpies kā žurka pagrīdē

 2. ugis saka:

  Vai nebūtu laiks žīdiem pieprasīt kompensācijas par piedalīšanos sarkano holokaustā ppret latviešiem! Pieprasit tādā pašā garā kā to dara viņi, un par noziedznieku neizdošanu vienpersoniski celt apsūdzības pret visu viņu tautu, traktet to kā slēpšanu un līdz ar to līdzdalību. Tieši tāpat kā viņi apsūdz gan vainīgos tā arī pilnīgi nevainīgos, savā naidā cenšoties atriebties jebkuram kurš trāpās ceļā. Bet paradoks ka paši līdzvērtīgu politiku piekopj pret saviem kaiminiem izraelā kura pati par sevi ir neleģetīva. Jāsāk ierosināt kompensēanas pieprasījumus pamatojoties kaut uz tiem dokumentiem kuriem žīdi uzlikuši parakstus par latviešu noslepkavošanu.. lai pasaule redz, nebaidīties bet darīt.

  Admins
  Tieši tā, Izraēla ir nelikumīgi dibināta valsts. Protams, ka žīdi veica prātam neaptveramu holokaustu pret latviešu tautu, bet ne otrādi. Latvieši panāks, ka viņi saņems to, ko pelnījuši. Tāpat arī komunisti, kuri patreiz iet pilnā cionistu pavadā. Māra Zālīte ir viena no agresīvākām komunistēm un arī genocīda veicējām pret latviešu tautu. Tuvākā laika rakstīšu par šo noziedznieci.

 3. ANDRIS7 saka:

  VISU LABU DIENU!
  Karlis Ulmanis,visu cienu vina majestatiskumam,bet ka saka, radi darbus,jo
  vardi ir un paliek vardi.Pliki fakti
  Musu zemessardze Die Lettlandische Landeswehr,kuru apgada vaciesi,bet kuru
  komande britu masons Harolds Aleksandrs.
  Brivpratigo Dzelzsdivizija,kuri vestules veida versas pie visas pasaules
  naciju kulturam,par draudosajam briesmam,kuras visa plaukuma redzam sodien.
  a)via-midgard.info/news/analitika/germanskie-dobrovolcy-i-beloe-dvizhenie.
  Kuri izvelas latvieti Andrievu Niedru Latvijai,par kuru ASV politikis
  V.Grins saka:Niedras kungs velas veidot kabinetu,ar noluku atbrivot
  Rigu,no bolshevikiem.Vins Ulmanim dod 8 portfelus,no 12.Vins ir
  visistakais patriots.No Ulmana cilvekiem nekas tamlidzigs nav piedzivots.
  Ulmanis……karto savas zemes lietas,ka sviesta un olu veikalu.Es nevaru
  neapbrinot veco garidznieku,jo vins ir drossirdigs ka lauva.
  Andrievs Niedra nekad nedaritu PALIEcIET SAVAS VIETAS
  Pilsonu kars Latvija Minetie speki padzen bolshevikus,no Latgales.c(lielais)esu kauja,ir
  igauni,latviesi apgadati ar anglu sautenem,angli dod patverumu Ulmanim,
  sava rezidence Liepaja,angli un franci ar kreiseriem apsarga Ulmani jura
  uz kuga SARATOV,cinas pret Latvijas zemessardzi un uzvar.Ulmanis Niedram
  nepiedava neko un vins emigre,kur velak,pec ierasanas Riga 1924 gada
  vinu vel apsudz valsts nodeviba.Tad japrasa kadas valsts,un kada
  nodeviba.
  Ulmana valdiba vac ,no iedzivotajiem ziedoto zeltu,lata segumam,kause
  stienos un suta uz Angliju.
  Ulmana valdiba druka naudu Anglija,it ka,Latvija nevaretu.
  1932 gada,kad Hitlers ar Satanu nosledz ligumu,kuru paraksta ar asinim,
  Stalins paraksta neuzbruksanas ligumu ar Latviju.Pirmais ligums paredzets
  uz 13 gadiem,kurs ari beidzas 1945 gada,paredzetaja termina.
  Kapec Gustavs c(lielais)elmins un Latvijas dievturi,kuri sodien atgust
  savu varenibu ,bija pret Ulmani,un gribeja savu valdibu,bet Ulmanis
  steidzas,un 1934 gada dabuja savu.

  P.S. Jautajumi…… fakti.Vardi…..darbi.

  VELAK VEL/TENcINU

 4. Os saka:

  Tikai aklais nevar redzet to-ka Steins ir aktivs krievijas okupantvalsts diversants un terorists,kurs darbojas sodien ar krieviju okupetaja Latvija,ka Nacionalais Kadrs-krievu tautas intereses,un atbalstot uzturot krievu okupantu valsts iekartu Latvija-kops pedejas krievu okupacijas 1944.gada. Jo vienlaicigi Biedris Steins aktivi sludina-ka ir atjaunota 1918.gada Latvija 4.maija 1990.gada,tas Kontinuitate,aktivi darbojas ordenu dalisana un t.t.,bet vienlaicigi atrodas it ka pilnigi pretejos ierakumos,tas ir-Pilsonu Kongresa. Steins ir viens no nekaunigakajiem krievijai piederosiem diversantiem.

 5. Os saka:

  Zalite ir tada pati zidu sutne ka Freiberga,abas krustneses masonietes,Latvju tautas bendes. Pat tani uzveduma jaunaja oranzejuma-Lacplesis, nefigure melnajam bruniniekam-Krusts,zidu kauna zime iedalita gojiem par obligatu valkasanu un muzigo kaunu,ka nav dzimusi zidu tauta. Vel viss noformejums bija libiesu tautas terpos un ne etnisko Latviesu(Kursi,Zemgali,Seli,Letgali). Steins jau ari ir Libietis-tas ir okupants,kam ir jaiznicina pamattauta un slepjas dievturos ari-ta maisot gaisu ka diversants. Libiesi,ka jau okupanti pienema zidu kristietibu uzreiz un kopa ar vacu okupantiem deldeja lauka pamatNacijas Baltu Tautas .

 6. laiks likteņiem saka:

  Laiks likteņiem kā čigāns zirgiem mainās,
  Bet vēsturīga kritika teic katra vainas.

  Cilvēks nebūtu pavisam CILVĒKS,ja viņš brīvi nedomātu.
  A.Franks – jāatzīst,ka pasaulē viss iespējams – pat patiesības uzvara.

  Andris pareizi raksta,ka tāda māra Baltu Dievībā nav.Uz zemes valdījuši Pērkons,Pīkols,Potrimps – gaisa,zemes un ūdeņa Dievs.
  Pilnītis-bagātības Dievs,
  Ūsiņš- bišu Dievs ,
  Zemnieks-druvu un tīrumu Dievs,
  Pekkols-tumsības gars jeb vels un vēl daudz citi Dievi.
  Nekad dieva vārdus nelika cīlvēkiem un viņiem svētki nebija,piem.Līga-mīlestības saderības māte,Laime-labklājības māte,Dēkla-likteņu māte,Tikla-godības un tikuma māte u.t.t.Cik zināms tad pumpurs ar saviem lāčplēšiem sataisīja LĪGAS svētkus ar dzeršanu un “kniepšanos”.
  Un pareizi vēl sacīt,ka svešā zemē redz tikai to,ko viņš līdzi atnesis.

  Par ulmani ir ļoti daudz ko rakstīt….

  Boriss mironovs ir…??????????????

 7. ekonomija saka:

  Ekonomija ir sabiedrības attīstības pamats un ka vienīgi viņā meklējami attīstības gaitas nenovēršamie likumi.
  Vācija sāka ar prātniecību Šillers,GĒte, Kants,Nīče,Begels,bet ar to vēl nebija valsts pacēlums,tad Vācijai nākuši palīgā franču zaldāti kamēr neattīsrtījās ekonomija.

 8. coment saka:

  “Sociāldemokrāti” pie siles

  Pirms pašvaldību vēlēšanām SC un Nils Ušakovs solīja jaunus laikus, kārtību, taču nekas nemainījās, palika vēl sliktāk. Arī SC un Nila Ušakova galvenais kritērijs iecelšanai amatos pašvaldību uzņēmumos Rīgā ir pareizā partijas piederība.

  Nils Ušakovs dabūja vietu pie siles Rīgas brīvostas pārvaldē, taču neaizmirsa arī savas partijas biedrus.

  Tā Maksims Tolstojs dabūja vietu pie siles gan SIA Rīgas satiksme (alga par visu 2010.gadu- “tikai” 28193 LVL), gan SIA Rīgas karte, gan Rīgas tūrisma attīstības birojs.

  Mihails Kameņeckis dabūja vietu pie siles Rīgas brīvostas pārvaldē (alga par visu 2010.gadu- “tikai” 30606 LVL).

  Sergejs Hristoļubovs dabūja vietu pie siles Rīgas Ziemeļu izpilddirekcijā (alga par visu 2010.gadu- “tikai” 20493 LVL).

  Nikolajs Zaharovs dabūja vietu pie siles SIA Rīgas satiksme.

  Tatjana Lukina dabūja vietu pie siles A/S Rīgas Centrāltirgus.
  Igors Kuzmuks dabūja vietu pie siles A/S Ceļu Pārvalde, kurā vietu pie siles dabūja vēl viens SC biedrs, kurš netika ievēlēts ne Rīgas domē, ne Saeimā – Mārtiņš Lauva.
  Jefimijs Klementjevs dabūja vietu pie siles SIA Rīgas satiksmes arodorganizāciju koordinācijas centrs.
  Natālija Mirska dabūja vietu pie siles A/S Rīgas starptautiskā autoosta.
  Igors Solovjovs dabūja vietu pie siles A/S Ceļu Pārvalde.
  Ruslans Pankratovs dabūja vietu pie siles SIA Rīgas luksofors.
  Vadims Baraņņiks dabūja vietu pie siles SIA Rīgas satiksme.

  Viktors Nikolajevs dabūja vietu pie siles SIA Vecmīlgrāvis (alga par visu 2010.gadu- “tikai” 14303 LVL) un SIA Rīgas namu pārvaldnieks.
  Vladimirs Frolovs dabūja vietu pie siles SIA Getliņi EKO.

  Sergejs Zaļetajevs dabūja vietu pie siles A/S Ceļu Pārvalde (alga par visu 2010.gadu- “tikai” 18000 LVL).

  Viktors Gluhovs dabūja vietu pie siles A/S Rīgas Siltums.

  Ivans Ivanovs dabūja vietu pie siles A/S Rīgas starptautiskā autoosta (alga par visu 2010.gadu- “tikai” 15366 LVL).
  Vadims Jerošenko netika ievēlēts Rīgas domē, taču vienalga dabūja vietu pie siles Rīgas brīvostas pārvaldē, jo ir taču Saskaņas centra biedrs.
  Visu iepriekšminēto var viegli noskaidrot politiķu deklarācijās.

  Tādēļ briesmas ir SC nākšana pie varas Latvijā.

  Kā viņi turas pie varas Rīgā, tāpat būs visā Latvijā. CVK būs savs, DP sava, SAB savs un neviens šo viņu varu nespēs apturēt, jo administratīvais resurss, kā tagad Rīgā, strādās tika varas saglabāšanai.

  Ekonomikai būs beigas, pārnesot proporcijas no Rīgas uz Latviju tie būs 600-1000 miljoni valsts parāda pieauguma gadā, lai nodrošinātu SC ierasto tēriņu līmeni.

 9. Sprīdītis saka:

  Andris7, 50% no Tevis rakstītajiem linkiem nestrādā: Запрашиваемая Вами страница удалена

  К сожалению, данная страница не доступна.Предлагаем Вам посетить официальную группу Мидгард-ИНФО Вконтакте, которая находится ниже:

  Te vēl skaidrs, ka lapa izņemta, bet citreiz vispār lapu neatrod, pat googlē nē.

  Nezinu, ko dari, varbūt taisat savu blogu, kurā visas lapas pārkopējat, kā tekstu un iespējams arī kādu rakstu Latviski uzrakstat.

  tencinu. gaidam vēl.

 10. Vilnis saka:

  Lūk vēl viens “tautas varonis” un Izraēlas dēlu cienītājs LRTT uzsāktajā ciklā par viltus patriotiem:

  Vilis Vītols: Satversmes preambulu kā vīziju par valsti nevajag mainīt

  Viens no mūsu tautas spožākajiem juristiem ir izstrādājis preambulu Latvijas Satversmei. Tas ir nopietns solis mūsu valsts nostiprināšanai, līdzīgi kā pirmie trīs jau spertie: pievienošanās Eiropas Savienībai (ES), iestāšanās NATO un eiro ieviešana. Tāpat kā trīs iepriekšējās reizēs preambula izraisa asu reakciju no aprindām, kas vēlas te atkal redzēt Krievijas impēriju, PSRS vai ko līdzīgu, un no cilvēkiem, kas par katru cenu grib pielabināties mūsu valstī mītošajai krievu minoritātei. Šie cilvēki uzskaitīs desmitiem iemeslu, kādēļ preambula ir slikta, nevajadzīga, ka tā nesīs mums gandrīz vai pasaules galu. Mums draudēs un – galvenais – mums melos. Līdzīgu rīcību jau piedzīvojām trīs iepriekšējās reizēs.

  Egila Levita preambula nav tikai preambula Satversmei, tā ir VĪZIJA. Vīzija par to, kādai mūsu valstij ir jābūt. Vienlaikus tā piedāvā mums mērķi padarīt šo vīziju par realitāti. Apburoša ar savu smalko juridisko formu (Viestura Tamuža vārdi), tā pirmo reizi Latvijas pastāvēšanas laikā īsos, kodolīgos vārdos definē to Latviju, par kādu ir sapņojuši gan iepriekšējo, gan tagadējo paaudžu latvieši. Par kādu viņi ir strādājuši, cīnījušies un krituši. Šī vīzija pirmajā vietā liek Latvijas un latviešu intereses, kā tam šajā valstī jābūt. Kā to jau senāk savos rakstos definējis mūsu ievērojamais vēsturnieks Uldis Ģērmanis: “Pirmā vietā allaž stādamas latviešu un Latvijas intereses.” Reizē tā aizstāv arī mazākumtautību piederīgos veselā saprāta robežās, respektējot visas ES normas un likumus. Šo pēdējo, svarīgo noteikumu garantē E. Levita pieredze ES tiesās. Šaubos, vai citu latviešu autoru izgatavotai preambulai būs šāda garantija. Mana meita Māra, kas viņu labi pazīst, man nesen rakstīja: “Vienmēr esmu uzskatījusi Egīlu par vienu no prātīgākajiem un gudrākajiem latviešiem pasaulē.”

  Bieži dzirdam argumentu, ka Latvijā dzīvo 40% cittautiešu un ka tā vienmēr esot bijusi daudzu tautību valsts. Pirmais apgalvojums ir patiess, otrais ne, un atcerēsimies – šie cittautieši mums vienmēr ir tikuši uzspiesti ar varu. Nevienu imigrantu uz šejieni nekad neesam aicinājuši, kā to darījušas Amerikas kontinenta valstis. Tādēļ šo minoritāšu intereses ir jāaizstāv, bet tās nedrīkst pārvērsties ne privilēģijās, ne arī “maigajā varā”. Aizstāvot cittautiešu intereses – vēlreiz veselā saprāta robežās –, nedrīkst ciest mūsējās.

  Tagad sāksies diskusija par preambulu. Ir jau sākusies. Katrs dos savus padomus. Daži no tiem ir vērā ņemami, piemēram, akadēmiķa Jāņa Stradiņa teiktais. Citi – tā ir parastā vēršanās pret visu, kas Latvijai varētu nākt par labu. Īpaši šokējoši man šķita ES komisāra Nila Muižnieka ieteikumi vērsties pēc padoma pie EP Venēcijas komisijas. Lai mums atkal sveši kungi pamāca un nosaka, kā mums jādzīvo, kādai jābūt mūsu Sa-tversmei. Komisārs Muižnieks ir pazīstams ar saviem prokrieviskajiem uzskatiem. Nepārsteidz viņa intervijā teiktais, ka latviešu tauta viņam esot neskaidrs jēdziens. Viņš gan aizmirst, ka augsto komisāra amatu ieņem tikai tādēļ, ka pastāv tāda Latvijas valsts un tāda latviešu tauta, kas ar milzīgiem upuriem ir šo valsti izcīnījusi.

  Līdzīgu interviju netrūks. Runās visādi kabanovi un osipovi. Iespējams, veidos komisijas, vāks parakstus, varbūt piketēs. Mēģinās labot, papildināt, vilcināt, iespiest tādā Prokrusta gultā. Tam visam pašos pamatos būs tikai viens dzinējs: krievu šovinistu vēlme iznīcināt latvisku Latviju (nerunāju par visiem krieviem, starp kuriem daudzi ir lojāli Latvijas pilsoņi – viņi ir mūsējie). Ne ar vienu citu minoritāti problēmu nebūs. Ja sāksies preambulas mainīšana, tā pārvērtīsies bezgalīgā procesā. Ļoti iespējams, ka diskusijas garumā vilkšana arī būs tās pretinieku izvēlētā taktika, kā novērst preambulas pievienošanu Satversmei.

  Neapšaubu, ka ar konsultācijām, kompetentu un godprātīgu speciālistu iesaistīšanu kaut ko varētu preambulā uzlabot. Jebkuru tekstu var uzlabot, droši vien arī Raiņa “Uguni un nakti” vai Dantes “Dievišķo komēdiju”. Bet vai tas ir jādara?

  Man šķiet, ka Egila Levita preambulu nedrīkst mainīt. Nedrīkst mainīt nevienu vārdu. Tā ir vai nu jāpieņem, vai jānoraida. Baumaņu Kārlis uzrakstīja “Dievs, svētī Latviju!”. Kad Satversmes sapulce to 1920. gadā apstiprināja kā Latvijas himnu, tā neveidoja komisijas, kas tekstu uzlabotu vai papildinātu. Neviens neieteica Baumaņu Kārlim kaut ko mainīt. Himnu apstiprināja un neprasīja, vai tā patiks vācu baroniem vai krievu boļševikiem.

  Egils Levits ir iekustinājis spēku, ko būs grūti apturēt. Ja arī šīs Saeimas vairākums preambulu nepieņems, Vārds ir pateikts. To ierakstīsim mūsu sirdīs un mācīsim mūsu bērniem. Un neskumsim par gaidīšanu, jo, ja ne šī, tad nāks jauna paaudze, kas ievēlēs citādu Saeimu. Saeimu, kuras vairākumam būs pašcieņa, lepnums un drošsirdība. Tā apstiprinās šo Latvijas vīziju. Bet varbūt šīs īpašības ir jau pašreizējai?

  Avots:
  http://www.la.lv/latvijas-vizija/

  P.S. Visi šie Zālītes, Langas, Vītoli, Freibergas utml “inteliģences” radījumi tik “gudri”, ka pat domāt vairs nemāk.

  Admins
  Levits ir cionists- latviešu tautas atkritums, kurš nav nekādu “ambulu” izstrādājis, bet gan nozadzis to igauņiem.
  Mums ir vajzdzīgs atjaunot Tiesiskumu, bez nekādām tur AMBULĀM !!!

 11. ive saka:

  Dievs, svētī Latviju!

 12. john saka:

  Ka Gedroics nozaga tai vecenei to maju?

 13. N.Māstrihts saka:

  Bija pikets pie Rīgas Domes, kur SC krievvalodīgie uzrunāja “Nacionāļus”‘neaiztikt Ušakovu, plakātos minēts termins “Nacionāļi”, kas nozīmē, nevis latvieši, bet Latvijas iedzīvotāji, valsts nācija – nacionāļi, kas balso par Ušakovu u.c.

  TV raidījumā 1:1 V.Dombrovskis nerunāja par latviešiem, bet par “latvisko vēlētāju”, maldinot latviešus, it kā V.Dombrovska un Vienotības rūpes būtu latvieši. Latviskais vēlētājs ir pilsoņi, kuriem saskaņā ar likumu jālieto latviešu valoda, jārunā latviešu valodā, bet patiesībā pilsonība daudziem ir piešķirta, bet pārkrievošana turpinās un, padzenot latviešus, varētu balsot par SC un Ušakovu, jo nav latviešu vēlētāja kā tāda, bet V.Dombrovskim kā ES Tautas partijas biedram ir tikai “latviskais vēlētājs”, kas nav viens un tas pats, kas latviešu vēlētājs, kas ar mērķtiecīgu valsts politiku tiek padzīts no Latvjas uz Rietumiem, iznīcināts.

  NA/VL – arī ir nacionāļi, nevis latvieši, jo neaizstāv latviešu tautas intereses – ar LVL kā instrumentu varēja piedāvāt sabiedrībai radīt darbvietas, atgriezt latviešu no ārzemēm, apturēt aizbraukšanu, nostiprinot LV suverenitāti un latvietību, bet NA/VL to nedarīja. Ja NA/VL šo soli būtu piedāvājuši, latvieši atbalstītu NA/VL, bat pašlaik NA/VL ir Saeimas „siles partija”. NA/VL valsts interesēs, nevis latviešu, uzturēšanās atļaujas notirgoja tikai dārgāk.Latvijā nav partijas, kas pārstāvētu latviešu tautas intereses.

  Latviešu tautai jāveido sava jauna partija, kas aizstāvētu tās vitālās intereses, pretējā gadījumā Latvijā turpinās Latvijas pārkrievošana, padzenot latviešus uz Rietumiem, palikušie LR pilsoņi un nepilsoņi runās krievu valodā, jo būs vairākumā kā krievi. Agri vai vēlu valsts otrai valodai kļūstot krievu valodai ar Eiropas parlamenta atbalstu.

 14. vilnītis saka:

  Tas ļautiņš ir dzimis ar”kniebšanos” un cilvēks nekad nebūs.Ja cilvēki raksta,var arī kaut kur kļudīties,bet lielais vilnis laikam ēdis melnos ikrus ar ar čeku un ģērmani,braucis viņu limuzīnā-vajaga “atmaksāt”.Lainu cik mārīte un levits”studē”,bet viņiem nav Balto cilvēku saprašanas un godīguma un nekad nebūs.

 15. ANDRIS7 saka:

  Atbilde Spriditim.
  Jabut ieksejai parliecibai,par informacijas patiesumu.Ja Tavi kvanti
  saskan ar rakstita teksta,zimetas gleznas,teiktas runas autora kvantiem,
  kas ir matricas svarstibu plusma,tad ta ir patiesiba.Valodai nav nekadas
  nozimes.Vis Vis Vis labakie meli ir puspatiesiba 50% uz 50%.Diemzel
  latviesu valodas tekstalogija tas domine.Piem.Nosaukums graujoss,bet
  satura nekada,vai izlasot tekstu saku parbaudit datu izcelsmi,no citiem
  avotiem angliski,spaniski,krieviski un “uzpeld” nepateiktais,vai pilniba
  sagrozitais cita virziena.Neaizmirsisim,ka rokas ir Latvijas informacijas
  lauks,jo mazaka valsts,jo vieglak kontrolet.”VINI” to zina un maksa algu
  par meliem visur,gan medicina,gan skolas,gan tiesas,gan valdiba u.t.t.
  Ja nevar atrast izejam uz lielajiem blogiem MIR-VED.RU,vai PANDORAOPEN.RU
  izlasam tekstu,ja aktuals un beigas minets teksta avots,kur var iet
  talak.Avoti un teksti ir ari lapas malas.Pie mir-ved.ru lapas ir nodala
  Poslednie novosti slavjanskih resursov,aktuala lasamviela,nav nozimes
  uzrakstita raksta vecumam 50,100 vai 150 gadus ieprieks VISS MODERNS.

  TENcINU

 16. no redzētā pie Rīgas domes piketā saka:

  ieklausoties Ušakova atbalstītāju sarunās pie Rīgas Domes, sadzirdēju, ka daudzi no viņiem lieto vārdus (krieviski): “aizstāvēsim mūsu pilsētu”. Neizturēju un piegāju pavaicāt: vai Rīga viņuprāt vēl ir Latvijas sastāvdaļa un vai viņi uzskata ka tā būtu jāaizstāv pret kādiem ļaunajiem spēkiem (latviešu?). Uz ko saņēmu dažādas atbildes, gan latviski (paldies), gan krieviski, kuru galvenā tēma bija: viņi (visi?) šeit dzīvojot jau 300 gadus un tiem esot tiesības šeit noteikt, kāda politika šai pilsētā tiks realizēta. Lieki teikt, ka brīdī, kad izgāju Ušakova atbalstītāju pūļa priekšā un sāku saukt “ej prom” vēršot viņa komandas virzienā “victory” pilnīgi pretējas nozīmes žestu, viņi toleranti :))) mani palūdza lasīties. Daugavpils jau ir “viņu” pilsēta, vai Rīga būs nākamā.

 17. Repatriants saka:

  NA/VL – arī ir nacionāļi, nevis latvieši, jo neaizstāv latviešu tautas intereses – ar LVL kā instrumentu varēja piedāvāt sabiedrībai radīt darbvietas, atgriezt latviešu no ārzemēm, apturēt aizbraukšanu, nostiprinot LV suverenitāti un latvietību, bet NA/VL to nedarīja. Ja NA/VL šo soli būtu piedāvājuši, latvieši atbalstītu NA/VL, bat pašlaik NA/VL ir Saeimas „siles partija”. NA/VL valsts interesēs, nevis latviešu, uzturēšanās atļaujas notirgoja tikai dārgāk.Latvijā nav partijas, kas pārstāvētu latviešu tautas intereses.

  Latviešu tautai jāveido sava jauna partija, kas aizstāvētu tās vitālās intereses, pretējā gadījumā Latvijā turpinās Latvijas pārkrievošana, padzenot latviešus uz Rietumiem, palikušie LR pilsoņi un nepilsoņi runās krievu valodā,

  Ar skumjaam piekriitu shim Mastrihta tekstam!NA/VL – arī ir nacionāļi, nevis latvieši, jo neaizstāv latviešu tautas intereses – ar LVL kā instrumentu varēja piedāvāt sabiedrībai radīt darbvietas, atgriezt latviešu no ārzemēm, apturēt aizbraukšanu, nostiprinot LV suverenitāti un latvietību, bet NA/VL to nedarīja. Ja NA/VL šo soli būtu piedāvājuši, latvieši atbalstītu NA/VL, bat pašlaik NA/VL ir Saeimas „siles partija”. NA/VL valsts interesēs, nevis latviešu, uzturēšanās atļaujas notirgoja tikai dārgāk.Latvijā nav partijas, kas pārstāvētu latviešu tautas intereses.

  Latviešu tautai jāveido sava jauna partija, kas aizstāvētu tās vitālās intereses, pretējā gadījumā Latvijā turpinās Latvijas pārkrievošana, padzenot latviešus uz Rietumiem, palikušie LR pilsoņi un nepilsoņi runās krievu valodā

  Skumji, bet jaapiekriit shim N.Mastrihta tekstam!Bet nav citu par ko balsot -nav!Par steinu zinu, ka vins radijis tagadeejo J.Pinna Nac.Apvieniibu un tad to pametis un arii LTF radishanaa esot piedalijies, ari laikam, ar domu to kontroleet

 18. video saka:

  ASV 40.prezidents Ronalds Reigans un Romas pāvests Jānis Pāvils 2 cīnījās pret komunistisko ļaunuma impēriju. Viņi arī šodien dziļi saprastu Linarda Grantiņa cīņu. Bet ko tagad dara pasaules varenie? Vai viņus apmierina, ka Latvijā valda vecie komunisti un viņu bērniņi, apzogot un slepkavojot latviešus? Par to, ka pret melīgo komunistu ievazāto ļaunumu cīnīties var un vajag, pievienojam video, kā R.Reigans izmantoja cīņā arī humoru.

  https://www.youtube.com/watch?v=Sz2dYdvwlXE&feature=player_embedded

 19. Latvju grāmatu grāmatā „Dainas” ir atronamas trīs dievības – Dievs, Māra un Laima. Metenis, Ūsiņš, Jumis, Mārteņš u.c. ir gadskārtu personifikācijas, bet Saule, Mēness, Auseklis, Austra, Pērkons, Dievadēli, Saulesmeitas u.tml. ir debesu parādības.

  Latvietis griezies ar lūgšanu ņemt dalību viņa dzīves un mūža veidošanā tikai pie trim dzejiski iztēlotām dievībām. Pirmais bija Dievs, saukts arī par Debesu Tēvu, otrā – Māra, saukta par Zemes Māti, un trešā Laima, saukta par Mūža licēju. Vairāk neviens cits dzejas personificējums vai antropomorfizējums nav pielūgts. Dainas gan apdzied Pērkonu, Sauli, Meteni, Jumi u.d. citus svētku personificējumus un dabas parādības, bet nekad šajās dziesmās nav minēts vārdiņš „lūgt”. Šis vārds lietots, tikai dziedot un runājot par Dievu, Māru un trim Laimām. Pētījumi rāda, ka Dievs sākumā nozīmējis debesi, debess gaismu, nevielisko principu, Māra turpretī – vielisko, bet Laima – Dieva laidumu, likumu.

  Mēs esam savas – letu kultūras nesēji un arī citu pirmtautu kultūru pēcnācēji dzīves izpratnē un Dievturībā, bet atšķirībā no ķeltiem un tautām, kas šodien sevi dēvē par Baltiem (lietuvieši), kuriem Dievs ir – Pērkons, mūsu – latviešu Dievs, nemainīgi ir – Dievs Debesu gaisma, bet Pērkons ir tikai Dieva rīks. Latvietis ir bijis uzticīgs savai dievestībai, cauri daudziem gadu tūkstošiem, iznesdams savu gaismas Dievu līdz mūsdienām, neskatoties uz kariem, plūdiem, krustnešu vardarbību un iekarotāju cinismu. Latvieši kā tauta ir izgājusi cauri ilgiem un nežēlīgiem vēstures periodiem, un šobrīd varam tikai nojaust, kas ir mūsu pirmsenči, bet būsim lepni, ka bija spēks pastāvēt un iznest valodu un Dievu cauri gadu tūkstošiem.

  P.S. Ar skumjām ir jāatzīst, ka daļēji esam pazaudējuši izpratni par dainu dziļāko jēgu.Zaudējot izpratni par dainām, tauta zaudējusi milzīgas garīgās vērtības. Priesteru kārtai zūdot, ir zudusi arī dainu īstenā jēga. Maz ir to cilvēku, kas izprot to patieso nozīmi.

  Admins
  Mēs neko vēl neesam zaudējuši, Vilni, necel paniku.
  Panika ir tā, kura noved cilvēku pie iracionālām darbībām.
  Panikā mūs grib iedzīt “izredzētie” un komunisti, kuri ir viņu nožēlojamie pakalpiņi.
  Būs arī tuvākajās dienās raksts par šiem latviešu tautas atkritumiem- zālītēm un c.

 20. N.Māstrihts saka:

  Es labprāt to Šteinu un Borovkovu ar savām rokām nožņaugtu, ja varētu!Mērģļi!

 21. N.Māstrihts saka:

  Kad iepriekšējo komentāru uzrakstīju, vieglāk palika.

 22. Valdis Freimantāls saka:

  No baidās čekisti? Un no kā komunisti? Abas šīs pretlatviskās organizācijas paniski cīnās pret Latviešu Biedrību atjaunošanu, pret aizsargu organizācijas atjaunošanu. Viņi saprot – tās ir beigas, beigas viņu varenībai. Tāpēc savus ļaudis viltīgi iefiltrē visur, kur tikai var – gaisa jaukšanai un haosa radīšanai. Atmaskot visus! Nosaukt viņu vārdus publiski ir katra patriota pienākums! Recepte te ir viena. Viņi paši izgaismojās, tikko runa iet par visu Latviešu biedrību atjaunošanu, kuras 1940. gadā zvērīgi iznīcināja vienā dienā, nogalinot simtiem mūsu labākos un aktīvākos ļaudis (absolūti nevainīgus). Pētījums par LB iznīcināšanu nav veikts. Sarkano cērmeņu varas orgāni vērīgi seko tam, lai neviens pasaulē nezinātu cik Latviešu Biedrību bija iznīcinātas, un kur tās atradās, lai šodienas Latvijā nevarētu tās atjaunot. Tiklīdz pacelsim jautājumu par LB atjaunošanu Latvijā, redzēsim kas ir kas! Protams, viltīgākie mutiski piekritīs, bet traucēs atjaunošanas procesu. Cik es zinu, Šteins nav publiski aicinājis atjaunot visas 1940. gadā iznīcinātās Latviešu biedrības – latviešu kolektīvās analītikas centrus kuri bija pieejami un lietojami ikvienam latvietim jebkurā mūsu Dzimtenes vietā, neatkarīgi, cik tālu no Rīgas tā ir. Neesmu ticies ar Šteinu, bet pie pirmās tikšanās uzdošu viņam jautājumu par Rīgas Latviešu Biedrības iznīcināšanu 1993.gada 18.februāra naktī. Zinu, ka RLB viņš nebija 1992. gadā, kad pilnsapulce 18.jūlijā atjaunoja likumīgos 1938. gada statūtus.

 23. vilnītis saka:

  “Students” ir lasījis tikai kopijas,kas vēl šobrīd notiek,kad it kā noraksta labas grāmatas,bet labākās pievāc vilnīši lai uzrakstītu kopijas.Tas vilnīt ir vecs un jums zināms triks,kad orģinālie darbi esot sadeguši,bet palikušas kopijas.Tagad tikai ar mildām un mārām “studējiet”un būsiet lielie priesteri(par priesteriem jau ir cīņa),bet jums to nesaprast.

 24. Vietējais saka:

  Adminam

  Dzejnieces dzimtajā pagastā padomju laikos valdīja saimniecības direktors, komunists, lauksaimniecības nozarē absolūts “profāns” ar dažām pamatskolas klasēm. Despots, nelietis, Verro draugs, bijušais Salaspilī ieslodzītais. Viņš bija izveidojis īstu stukaču ciemu, kurā cits ar citu baidījās atklāti runāt, bez žēlastības nodeva milicijai jebkuru slaucēju par mājās aiznestu kombikorma spaini.
  Tajā pašā laikā, viņš varai tīkamos apgādāja ar “ienesīgām” darba vietām. Darbi ar iespēju “grozīties” bija daudziem “savējiem” iedzīvotājiem ciemā. “Speķis”, par kura piederību stukačiem neviens pat neiedomātos apšaubīt, tirgojās ar rezerves daļām. Jebkurš cits tajos laikos būtu dabūjis ilgus gadus aiz restēm par tām afērām, ko viņš klaji taisīja. Kad nodega viņa māja, ciema iedzīvotāju acīm atklājās pamatīga noliktava ar metāla plauktiem, kas bija pieslānīti ar tehnikas un auto, rezerves daļām. Bet bēdīgi slavenā izvešanu laika Naudītes partorga – sadista dēls taisīja štelles ar olām, vēl kāds cits, visiem zināms putns, brauca ar benzīna vāģi. Apmēram tādā garā liela daļa varai tīkamie bija ar samērā brīvu, maz kontrolētu pieeju materiālajām vētrtībām.

  Pie dzelzceļa šajā ciemā esošajai Padomju saimniecībai bija divas lielas noliktavas. Viena bija minerālmēsliem, otra kombikormam. Tās atradās nostāk no mājām, krūmos ieaugušas un tām varēja piebraukt pa klusu, bet labu lauku ceļu, pa kuru varēja izbraukt uz lielās šosejas vai pa klusiem ceļiem aizbraukt uz kaimiņu ciematiem. Kombikorma noliktava uzturēja vīru ar “pukšķi”, kurš šodien neslēpj savu saistību ar VDK, un ļāva viņam bez naudas kreņķiem uzaudzināt dēlu – stukaču, kurš veda civilā ģērbtu milici, “brālēnu” pie drauga, nacionālista uz mājām, lai iegāztu par ieroču glabāšanu. Savukārt, minerālmēslu nolitava ļāva mātei izskolot topošo dzejnieci.

  Admins
  Cik noprotams, tad runa ir par Māru Zālīti, kuras vīrs ir KGB kapteinis… .

 25. Jumis saka:

  Tur nevajag trakot. Labi, pateica,ko domāja, bet mieru, tikai mieru. Daudz ko jau ir pateicis pareizi Šteins, par ko es viņu cienu. Ja viņš ir kļūdījies, tad ASM piemērot nevajag uzreiz.
  Tas, ka čekisti nogremdēja TF bija skaidrs pat zirgam, tāpēc putot par vispār zināmām lietām nav jēgas. Kur būs liela jēga – Saeimas vēlēšanas. Vēlēšanas būs maitas zīmē, tur debesis ir tumšas!

 26. Sprīdītis saka:

  ANDRIM7

  Paldies, vairāk biju domājis par to niešanu, tehniskās lietas.
  Kad pārkopēju, vnk linku nevar atrast.

  Tagad tik- jāņem lāpsta lielāka un jārok.

  Ko varat pateikt par SIBĪRIJAS LATVIEŠIEM?

  Un A.Pumurs ar “Lācplēsi” arī ir melno spēku skricelējums?
  Es jau par Ziedoni nošokējos, tagad arī šis?

  Vai kāds tad varētu uztaisīt sarakstu ar, grāmatām ko ieteicams lasīt un ar grāmatām, kuras ir lielākā daļa (skolā) lasītas, bet ir domātas, lai attālinātu Latvieti no patiesības? Tāds saraksts lieti noderētu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *