Ticība ir muļķu mierinājums

www.tautastribunals.eu-141Ticība ir muļķu mierinājums, vēsta sakāmvārds.

Mēs visi ticam, ka notiks kāds brīnums un kāds no valdības spices sāks aizstāvēt latviešu tautu… . Ja tas nav noticis līdz šim, tad turpmāk tas nav pat teorētiski iespējams, jo krievžīdiskie elementi ir pilnībā sagrābuši „demokrātiju” savās rokās. Ja šodien kāds nonāk augstā postenī, tad tikai ar 100% krievžīdu ziņu un atbalstu.

Rīga R.Vējonis,Grantiņš, Prezidents.LRTTLai mani nepārprastu, tad atkārtoju: krievžīdiem ar etniskajiem Palestīnas žīdiem nav nekāds sakars. Krievžīdi ir praktiski visi Krievijas iedzīvotāji, jo nāk no Hazārijas, kas kādreiz bija jūdaistu reket- bandītu valsts.Ģenētiski ieprogrammēti noziedznieki… .

FOTO: Žēl, bet šoreiz šo foto “nemodificēja” LRTT, bet gan kāds cits, kurš tāpat kā LRTT saskata viņā latviešu tautas bendi… .

No slāviem viņos nav praktiski nekas.

Slāvi izskatās gandrīz kā latvieši.

Ukraiņi ir ielaiduši apritē kādu video, kas vienreizēji parāda, kāda izskatās šī krievžīdu banda, kas valda pār Krievijas Federāciju un slepkavo savus kaimiņus.

Zagļu un noziedznieku banda, kuru purnus skatoties vemt sagribas.

Maskavas Metropolīts, Aleksandrs, Vējonis, prezidents

FOTO: Nu, bet šis taču noteikti ir svētāks par Dievu !

Ukraiņi piemeklējuši šai publikai vienreizēju mūziku no Bulgākova romāna „Margarita un Meistars” ekranizējuma:

https://www.youtube.com/watch?v=4M5v6GYF474

Un Latvijas sātanistu purni neatpaliek no tiem, kurus tikko kā skatījāties norādītajā video. Skatīt šī raksta beigās: http://tautastribunals.eu/?p=30335

Bet atgriezīsimies pie „muļķu mierinājuma”.

14.janvāra rakstā: „Lūk, no kurienes Vējoņisam kājas aug”, jūs redzējāt, kā notiek „vēlēšanas” čekistu pārvaldītajā Latvijā.

Kādreiz bija latviešiem divi vīri, Līgotnis un Kramiņš, kuri nu nekādīgi nemācēja vēlētāju balsis skaitīt, bet paldies vēl kaut mazliet esošajam veselajām saprātam, viņi, lai nebūtu sava analfabētisma dēļ jākļūst par apsmieklu, abi „labprātīgi” šķīrās no šīs nepadevušās dzīves. Toties tagad mums ir neiedomājami paveicies, jo jaunais balsu skaitīklis Cimdars, ir spējīgs balsis saskaitīt pat pirms tās nodotas. Tas viss ir pateicoties mūsu jaunā prezidenta Raimonda Vējoņa paziņam Arvim Auziņam, kurš ieviesis jaunu metodi, vēlētāju urnas aizstājot ar šņabja kastēm.

Būtu jau jauki, latviet, ja tie būtu tikai 1.aprīļa joki, bet tā diemžēl ir židiski-boļševistiskās Latvijas šodienas realitāte.

Latvija šodien ne tikai tiek ārprātīgi apzagta un latviešu tauta slepkavota, no šiem krievžīdiskajiem komunistiskajiem izdzimteņiem, bet arī Garīgi apķēzīta(pareizāk sakot, apdirsta no šiem kroplajiem viepļiem).

Prezidents sevī Garīgi iemieso tautas Hierarhu.

Mertopolīts Aleksandrs, Prezidents Vējonis,Grantiņš.Šim Hierarham ir jābūt vis gaišākam un viedākam, kādu vien varētu atrast mūsu tautā.

FOTO: Nebaidies, latviet, visus šos izdzimteņus saukt īstajos vārdos ! Ievēro,kādas svētlaimīgas sejas šiem ķēmiem… .

Mūsu tautai pagājušajā gadsimtā bija viens tāds prezidents, kuram visā plašajā pasaulē nav analoga.

Viņa vārds bija- KĀRLI ULMANIS !

Krievžīdu okupantu banda vēl šodien, kad izdzird Viņa vārdu, spļauj piķi un zēveli, kā kādreiz sacīja Ķencis no tālajiem „Mērnieku laikiem”.

Kā tad notiek Garīgā apķēzīšana ?

(Pirmkārt, „iebāžot” prezidentos kādu garīgu kropli. Tāds gara kroplis ir ne tikai tagadējais, bet visi iepriekšējie pēcAtmodas prezidenTEĻI.

G.Ulmanis-komunists VDK ziņotājs un valsts izzadzējs vairāku miljonu apmērā !

Vaira Vīķe Freiberga– VDK sadarbone- ziņotāja, ar iesauku „klukste”. Šī žīdiskās izcelsmes biedrene aizliedza izdot O. Ziļicka mūžadarbu: „Ļaujiet jel atvases dzīt”. Šis darbs žīdiem nebija vēlams, jo atklāja mūsu tautas vareno pagātni un nostādīja viņus „zemāk par zāli”.

Valdis Zatlers kāds maz pazīstams korumpēts ārsts, kuram par kādu „iepirkumu” draudēja restes. „Kļūstot” par prezidentu, noziegums tiek norakstīts ar vienu norunu, bez ierunām pildīt žīdu pavēlēm. Piedevām vēl, krieviskas izcelsmes sieva, kuras sapnis bija kļūt par Latvijas guberņas pārvaldnieka sievu uz mūžīgiem laikiem. Kaut vai ar tankiem, bet kopā ar SC. Šis ķēms vēl šodien cer uz Putina uzvaru, tāpat kā Vējonis.

Andris Bērziņš komunists un G. Ulmaņa draugs. Abi, apzogot tautu, likvidējot Padomju laikā labi iedibinātos „Sadzīves pakalpojumus”, tā padzenot no darba neskaitāmus tūkstošus latviešu, apzogot bankas, kļuva par miljonāriem !!!

Raimonds Vējonis– puslatvietis un īsts Putina piekritējs ! Šis ķēms, ar izteiktām debilitātes iezīmēm fizionomijā, tika jau sen no „apgraizītajiem” noskatīts. Ka tas viss ir labi organizēts teātris, parāda arī tas, ka kliķes presē parādās ziņas, ka Kučinskis, kurš pirms pāris dienām izvirzīts valdības veidošanai, jau sen to darot !!!)

Garīgi tauta tiek apķēzīta, ja tās visaugstākais vadītājs klanās un pielūdz sātanistus. Kas latviešu tautas Hierarham bija ko meklēt apgraizīto sātanistu midzenī- sinagogā ? Viņš, ar savu naktskluba „korišu”, tagad jau par Aizsardzības ministru „kļuvušo”, sēž blakus krievžīdu bandītam un latviešu tautas apzadzējam Suharenko.

Kādas nodevas šie ķēmi(ieskaitot arī aptaurēto Zatleru ar kazu), pagodinot viņus ar savu klātbūtni, maksāja šiem viltus žīdiem, kuriem nav ne piliena no Palestīnas īsto žīdu asinīm ?

Tauta tiek apķēzīta, ja tās Augstākais vadītājs ierodas pie pedofila*** un spiež tam roku līdz padusei.

Šis gara kroplis, kura vārds ir Vējonis, ieradās pie otra tāda paša gara kropļa Aleksandra, jo viņi abi kalpo vienam KANTORIM !

Pedofils uz vietas ir nošaujams !

Raimonds-Bergmanis-Raimonds-Vējonis-Suharenko-ebreji-Rīga-Saeima-Āboltiņa1

FOTO:Šis foto izsaka visu, ka pat procesam NIRNBERA-2 nebūs nekādi jautājumi par tiesājamajiem.

Un paklausieties tikai !!!, kā šis pedofils- KGBists un „pareizi ticīgais” sātanists tiek dēvēts: „Valsts prezidents tiekas ar Visaugstisvētīto Rīgas un visas Latvijas Metropolītu Aleksandru”

Nebūs ilgi jāgaida, ka tiks paziņots: Visaugstisvētītajam pedofīlam !!!, Rīgas Meropolītam Aleksandram, pie labās rokas sēž Dievs Tas Kungs !

Lūk, tādā veidā tiek zaimota un apķēzīta latviešu tauta, kad piespiež tās augstākās amatpersonas līst uz vēdera šo izkārnījumu priekšā !

Vienā vārdā tas saucas: (kriev)žīdisms- židovščina !

Šie sātaniskie izdzimumi neko labprātīgi neatdos… .

Tāpēc būsim gatavi X stundai !

Mēs ņemsim to, kas mums pienākās un sodīsim tos, kuri veikuši genocīdu pret mūsu tautu !

=============================================================================

Kaut tu, Vējoni, un tava banda(krievžīdiskā DP), par to, ko tu ar mani, manu ģimeni un manu tautu šovasar izdarīji, nolādēts mūžu mūžos, no Laiku sākuma līdz Laiku beigām… .

***Latvijas pareizticīgās baznīcas metropolītu Aleksandru krievu žurnālists Aleksandrs Ņevzorovs publiski apvainojis pedofilijā. Aleksandra bibliotēkā esot atrastas 3000 kailu zēnu fotogrāfijas.

19.01.16    L. Grantiņš

You may also like...

12 komentārs

 1. skorceni saka:

  Nu šis raksts kā naglai uz galvas….!Tas mācītājs ir kā dvīņubrālis japončikam.Tādi ir visi viņi tur.Nez tam preža-dentam tā slimība ir iestudēta vai to vellu ir tiešām apņēmusi kāda kaite.Par velti nekas nenotiek šai pasaulē…!No savas varas tie dranķi nekad neatteiksies.Latviešu tauta var tikai naivi cerēt.Viņu mērķi ir iznīcināt un apzagt Latviešu tautu.Protams,ka žīdi viņiem atmet iztikai kādu kumosu,bet vēlak arī pašus novāks no skatuves kā nevajadzīgus lieciniekus.No paša sākuma jau mums tiek bāzti par prezidentiem visi šie mēsli,bet Kārli Ulmani visu laiku cenšas uztaisīt par nodevēju un mazināt viņa nopelnus Latvijas labā.Bez tautas palīdzības šo režīmu nekādi nevarēs patriekt.Ceru,ka x-stunda nav aiz kalniem….!

 2. hronika saka:

  Aivaram Lembergam tuvu stāvošu personu negaidītās nāves

  18. Jūnijs 2013

  Ventspilī iedzīvotāji visbiežāk uz jautājumiem par Aivaru Lembergu atbild, ka viņš ir mūžīgs. Tomēr viņam apkārt esošie cilvēki tādi nebūt ne nav – viņi nav mūžīgi un bieži vien negaidīti nomirst. Kā, atsaucoties uz aģentūras BNN apkopotajiem datiem, vēsta portāls kompromat.lv, Lemberga valdīšanas laikā negaidīti nomirušas 13 viņam tuvu stāvošas personas.

  Visi nāves gadījumi bijuši vai nu negaidīti vai savādi. Visbiežāk – negaidīti un savādi.

  Pirmais Ventspils mēra līdzcilvēks negaidīti nomiris 1996.gadā – no sirds mazspējas 38 gadu vecumā mira Lemberga vietnieks Andrejs Zalāns. Zalānam bija tuvas attiecības ar KGB un viņa sieva ar dēlu vēlāk ieguva augstus amatus Lemberga kontrolētajos uzņēmumos.

  Nākamajā gadā no tādas pašas kaites nomira 46 gadus vecais Vitālijs Lejiņš, kurš mantojumā Lembergam atstāja divus vai trīs miljonus latu. Pateicoties tam, Ventspils mērs pirmo reizi oficiāli kļuva par miljonāru. Par iemeslu kāpēc Lejiņš viņam piešķīra tik dāsnu mantojumu tiek minēts tas, ka Lembergs aizdevis naudu Inter-Rīga dibināšanai, kas Lejiņam arī atnesa lielo kapitālu. Tiesa, viņiem esot bijis konflikts par to, cik lielu summu Lembergam būtu jāatdod atpakaļ…

  1998.gadā pašnāvībā savu dzīvi beidza advokāts Andris Bumbieris. Dažas dienas pirms nāves viņš KNAB pavadīja četras stundas – kas tieši tika apspriests nav zināms, tomēr ir zināms, ka viņu satrauca situācija darbā un tas, ka viņam tiek spiests gatavot nelikumīgus dokumentus. Viņa dzīvoklim tika uzstādīta novērošana, tomēr nekas aizdomīgs netika manīts, un viņa lietu ātri vien slēdza, jo izmeklētāji secināja, ka viņš izdarījis pašnāvību personisku iemeslu dēļ.

  Jau nākamajā gadā nogalināts tika uzņēmējs Josifs Bermans, kurš 90-ajos gados piedalījās daudzos tiesas procesos pret Lembergu un Ventspils domi. Viņa nāve Lembergam atrisināja vairākas problēmas – bija kļuvis par vienu uzmācīgu traucēkli mazāk un neviens vairs neapdraudēja viņa intereses pilsētas īpašumu jautājumos. Interesanti, ka īsi pēc tam Lembergs tolaik jokojot jautājis Ventspils Naftas valdes loceklim Valentīnam Kokalim, vai viņš arī nevēlas kļūt tik populārs kā Bermans.

  2001.gadā neskaidros apstākļos nomira Natālija Strīga, kura pārstāvēja valsts intereses AO Kālija Parks. Viņas nāve esot spēlējusi lielu lomu Lemberga un Andra Šķeles interešu sfēru sadalē, jo nu viņai varēja uzkraut visu vainu saistībā ar valstij nodarītajiem 30 miljonus lielajiem zaudējumiem.

  2003.gadā mīklainos apstākļos mira uzņēmuma Venceb priekšsēdētājs Ritvars Šams, bet 2006. gadā no sirdstriekas – AO Latvijas kuģniecība, kur Lembergam bija ne mazums interešu, priekšsēdētājs Zigurds Vaivods.

  2009.gadā no sirds mazspējas mira Krists Skuja, kuru uzskatīja par galveno cilvēku Lemberga attiecību veidošanā ar politiķiem un “melno” finansiālo darījumu koordinatoru. Tajā pašā gadā mira arī Lemberga “kasieris” Laimonis Junkers – divus gadus iepriekš viņš tika apsūdzēts politiķu uzpirkšanā un pazuda no valsts, līdz tika atrasts miris Paragvajā.

  2010.gadā pašnāvību izdarīja Vents Kodols, kurš pārstāvēja AO Latvijas kuģniecība intereses tiesas procesā par vairāku desmitu miljonu zādzību no uzņēmuma vairāku gadu laikā. Viņš izkrita no piektā stāva loga, lai arī konkrētajā mājā dzīvoja otrajā stāvā…

  Pērn no sirds mazspējas mira uzņēmējs Jurijs Bezpalovs, kurš bija viens no lieciniekiem krimināllietā pret Lembergu. Tiek mēļots, ka viņš pārstāvēja Lemberga intereses Latvijas kuģniecībā caur ofšora kompāniju “Regina”, kā arī deva milzīgus kukuļus vairākām savulaik vadošajām Latvijas partijām. Bezpalovs nomira tieši dienu pirms tam, kad viņam vajadzēja sniegt liecību tiesā.

  2012.gadā no leikemijas nomira Tālvaldis Macpāns – ilggadējais Lemberga šoferis un miessargs. Viņš zināja burtiski par visām Ventspils mēra darbībām un acīmredzot kādā brīdī sāka zināt par daudz.

  Šogad mira kārtējais ar Lembergu saistītais cilvēks – bijušais Ventspils domes deputāts Gunārs Zellītis, kuram bija paredzēts ierasties uz nopratināšanu Ģenerālprokuratūrā. Līdz noteiktajam datumam viņš neizdzīvoja…

  Jāatzīmē, ka sirds mazspēju vai leikemiju var radīt daudz un dažādos mākslīgos veidos. Piemēram, leikemiju varētu izraisīt augsta radiācija, rentgena starojums, benzols, plutonijs un tml. Bieži vien no leikēmijas negaidīti mirst biznesmeņi Krievijā, apcer portāls.

  Focus.lv

  Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas ārstiem ir izdevies likvidēt infekcijas avotu Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa sirds vārstulī un viņa veselības stāvoklis tiek vērtēts kā stabils, atbilstoši slimības raksturam un operācijas apjomam. Valsts pirmā persona atrodas pēcoperācijas stāvoklī, tāpēc plašāku informāciju ārsti sniegs tad, kad būs stabilizējies stāvoklis, – tas varētu būt pēc diennakts.

  Operācijas gaitā infekcijas skartais sirds vārstulis ticis aizstāts ar vārstuļa protēzi.

  Sīle sacīja, ka, pretēji iepriekš plānotajam, slimnīcas kardiologi tomēr šodien plašāk Vējoņa veselības stāvokli nekomentēs, to viņi vēlas darīt aptuveni pēc diennakts, tātad 21.janvārī, kad prezidenta veselības stāvoklis varētu būt stabilizējies.

  Jau ziņots, ka mediķi Vējonim konstatējuši sepses infekciju, kas skar sirds vārstuļus, tāpēc valsts pirmajai personai bija nepieciešams veikt sirds operāciju.

  Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas Latvijas Kardioloģijas centrā Vējonim veikti papildu izmeklējumi. Mediķi konstatējuši sepses infekciju, kas skar sirds vārstuļus. Kardiologu, kardioķirurgu un visu iesaistīto speciālistu komanda ir lēmusi, ka šobrīd galvenais ir likvidēt infekcijas avotu, lai novērstu tālāku tās izplatību, un veids, kā to izdarīt, ir sirds operācijas veikšana.

  Vējonis pirmdien tika nogādāts Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārā «Gaiļezers». Valsts prezidenta kancelejas Preses dienestā iepriekš apstiprināja, ka Vējonis devies uz stacionāru, lai nodrošinātu pēc iespējas drīzāku atveseļošanos no vīrusa infekcijas.

  Izvērtējot Vējoņa veselības stāvokli, ārsti vakar nolēma turpmāko prezidenta ārstēšanu veikt Paula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā atbilstoši tās profilam. Prezidents tika ievietots Latvijas Kardioloģijas centrā. Slimnīca viņa veselības stāvokli iepriekš nekomentēja.

  Kardiologs: Atlabšanas periods pēc sepses var ilgt no divām nedēļām līdz diviem gadiem

  Nav iespējams pateikt, cik ilgā laikā cilvēka organisms var atgūties no sepses. Tās var būt divas nedēļas, divi mēneši vai pat divi gadi, sacīja Latvijas Universitātes Kardioloģijas zinātniskā institūta vadošais pētnieks Vilnis Dzērve-Tāluts.

  Viņš skaidroja, ka sepse, kura konstatēta arī Valsts prezidentam Raimondam Vējonim, ir organisma reakcija uz infekciju.

  Infekciju cilvēka organismā var izraisīt dažādi faktori, tostarp iekaisis zobs vai iekaisušas mandeles.

  «Sepse nozīmē to, ka mikrobi vairāk var izpausties atsevišķos orgānos,» norādīja Dzērve-Tāluts un turpināja, ka gadījumos, kad «mikrobs iesēžas sirdī», piemēram, pašā sirds muskulī, tās apvalkā vai vārstulī, to sauc par septisku miokarda bojājumu.

  Pētnieks stāstīja, ka sepsi iespējams ārstēt gan ar masīvu antibiotiku terapiju, gan ar operāciju.

  Taujāts, cik ilgs laiks nepieciešams, lai cilvēks atgūtos pēc šādas operācijas, Dzērve-Tāluts sacīja, ka Vējoņa situāciju komentēt nevar, jo viņam nav pietiekamas informācijas. Tomēr jebkurā gadījumā tas neesot «atbildams jautājums». Kardiologs norādīja, ka atlabšanas periods var būt divas nedēļas, divi mēneši vai pat divi gadi. Atveseļošanos ietekmē tas, cik veiksmīgi ir izdevies no infekcijas atbrīvoties.

  Dzērve-Tāluts vēl piebilda, ka viņa karjerā bijuši dažādi piemēri, kur sepses ārstēšanas rezultāti bijuši labi, ne tik labi, kā arī «diezgan slikti».

  Jau ziņots, ka mediķi Vējonim konstatējuši strutainu infekciju, kas skar sirds vārstuļus, tāpēc valsts pirmajai personai šobrīd tiek veikta sirds operācija. Kardiologu, kardioķirurgu un visu iesaistīto speciālistu komanda ir lēmusi, ka šobrīd galvenais ir likvidēt infekcijas avotu, lai novērstu tālāku tās izplatību, un veids, kā to izdarīt, ir sirds operācija.

  LETA jau vēstīja, ka Vējonis pirmdien tika nogādāts Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārā «Gaiļezers». Valsts prezidenta kancelejas Preses dienestā iepriekš apstiprināja, ka Vējonis devies uz stacionāru, lai nodrošinātu pēc iespējas drīzāku atveseļošanos no vīrusa infekcijas.

  Izvērtējot Vējoņa veselības stāvokli, ārsti vakar nolēma turpmāko prezidenta ārstēšanu veikt Paula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā atbilstoši tās profilam. Prezidents tika ievietots Latvijas Kardioloģijas centrā. Slimnīca viņa veselības stāvokli iepriekš nekomentēja.

 3. Vieda saka:

  Viss, ko tu saki – tā arī ir. Bet, kāpēc tu neredzi ka tieši šobrīd mūs iznīcina ES un ASV žīdi? Kāpēc vienus žīdus tu ien īsti, bet citus aizstāvi? Cionisms ir parņēmis visu planētu, ne tikai Krieviju. Visi Krievijas iedzīvotāji nav krievžīdi. Starp viņiem ir atlicis pietiekami daudz slāvu vēl… Pārvaldē, kino, uz skatuves u.c. publiski, protams, vairs nē, bet tomēr… Šobrīd krievija arī dzīvo izsūtīto latviešu pēcteči… Ap Ladogu seno latgaļu pēcteči u.c. Paši žīdi, plānojot viņu pakļaušanu un iznīcināšanu, to atzīst.
  .
  .
  .
  Admins
  Nesmīdini par ASV ! ASV cioniosma sérgu pacentīsies iznīcināt, ja ne, tad paši kļūs par upuriem. ES, protams, ka ir iefiltrējušies cionisti… .

 4. Incognito saka:

  Latvija atkal starp diviem dzirnakmeņiem – Briseles eirokomunistiem un Maskavas kriev-fašistiem. Abiem mērķis viens – iznīcināt Latviju kā neatkarīgu valsti un tās tautu degradēt līdz nespējnieku līmenim (alkohols, narkotikas un azartspēles).
  .
  .
  .
  Admins
  Tieši tā, ES ir iefiltrēti cionistu samazgas… .

 5. Andris Ozols saka:

  Nule LTV 1 rādīja filmu par pretošanos PSRS režīmam 1991. gadā, kad trīs Baltijas valstis kļuva „brīvas”.

  Visus šos nopelnus pieraksta veciem komjauniešiem un komunistiem, lai gan dīvainā kārtā tajā bija iejaukts ASV CIP – jau iepriekš sašķeļot Krievijas vadību ar Gorbačova un Jeļcina palīdzību, cionistiem no Izraēlas graujot PSRS. Tāpat netika filmā minēts, ka ASV Kongress piešķīra personīgi B.Jeļcinam tam laikam astronomisku summu, šķiet 190 miljonus ASV dolāru, lai apspiež puču. Vēlāk, Jeļcinam redzot, cik neadekvāti smagi perestroikā cieš krievu tauta Krievijā, viņš pilnvaras nodeva VDK darbonim – V.Putinam.

  Lai neizskatītos, ka Izraēlas un ASV cionisti veic atklātu apvērsumu PSRS, pārmaiņām bija jānotiek arī no apakšas – Latvijā tika organizēts H86 (?) un LTF.

  Latvija nav brīva – tajā joprojām valda bijušie komunisti, cionisti un viņu pakalpiņi kā V.Zatlers un I.Godmanis, A.Lembergs un citi, kas pakļāvuši Latviju ar parādiem.

  Puča laikā B.Jeļcins slēpās Latvijā. Visticamāk, ka te arī tikās ar ASV izlūkdienestu un vienojās par ASV Kongresa palīdzību viņam naudas izteiksmē. Apšaudes laikā A.Gorbunovs tikās ar Polijas pārstāvi – tā vismaz tika medijos ziņots.

  Pēc asiņainajiem notikumiem Lietuvā un Latvijā B.Jeļcins ieradās Igaunijā un asiņainie notikumi izbeidzās. Te ir par ko padomāt. Par vienošanos starp Izraēlas-ASV cionistiem ar Gorbačovu un Jeļcinu – komunistiem, mēs vēl līdz šai dienai nezinām puča aizkulises – iespējams, ka pučs ietilpa „perestroikas” plānā.

  Kādā citā filmā par barikādēm Latvijā A.Gorbunovs lielās, kā puča apspiešanas laikā Maskavā zem tanku stobriem līdušu tā saucamā Maskavas Baltajā namā un B.Jeļcins parakstījis Latvijas „brīvlaišanas dokumentu”.

  Neticu, ka A.Gorbunovs un citi komunisti ap viņu nezināja, ka ASV Kongress samaksāja B.Jeļcinam par puča apspiešanu.

  Līdz šai dienai nav zināms, kas nogalināja Slapiņu u.c. apšaudē Rīgas centrā – Ždanoka saka, tie bijuši trešie spēki – visai ticami – lai šie operatori neatklātu CIP klātbūtni (viņi līda visur bez saskaņošanas un nebija CIP darbinieki) – CIP darbinieki viņus nošāva. CIP, vai komunistu-cionistu rokaspuiši, kuri nākuši no Izraēlas.

  Komunistiem, kas pirms tam kritizēja cionistus, apvienojoties ar cionistiem un šīs apvienošanās privilēģijas baudot vēl šodien.
  .
  .
  .
  Admins
  Tu, Ozol, esi visístákais provokators, jo pie patiesības devas piejauc visīstākos melus. Protams, ka ASV vēlējās iznīcināt PSRS, bet tikai tās un Izraēlas mērķi bija dažādi. Izraēla šodien valda pār Krieviju. Tiek iznīcināta Krievija, lai pilnībā pārņemtu kontroli un pēc tam arī iznīcinātu ASV. Bet tas neizdosies. Izraēla, kura dibināta nelikumīgi un kurā valda cionisti, tiks likvidēta kopā ar tās marioneti Krieviju. Tad arī iestāsies miers virs zemes !!!

 6. Oficiāls paziņojums saka:

  Izmeklēšana: Putins, iespējams, apstiprinājis Ļitviņenko slepkavību

  Lielbritānijas izmeklēšanas komisijas ceturtdien publicētajā ziņojumā Kremļa kritiķa Aleksandra Ļitviņenko slepkavības lietā teikts, ka, iespējams, Krievijas prezidents Vladimirs Putins apstiprinājis viņa slepkavību.

  “Ņemot vērā visus man pieejamos pierādījumus un analīzi, es secinu, ka FDD (Krievijas Federālā drošības dienesta) operāciju nogalināt Ļitviņenko, iespējams, apstiprināja [toreizējais FDD direktors Nikolajs] Patruševs un arī prezidents Putins,” 300 lappušu garajā izmeklēšanas ziņojumā norāda izmeklēšanas komisijas priekšsēdētājs tiesnesis Roberts Ouens.

  Lielbritānija slepkavības veikšanā apsūdzējusi bijušos Krievijas izlūkdienesta darbiniekus Dmitriju Kovtunu un Andreju Lugovoju. Abi apsūdzības noraida, un Krievija atsakās viņus izdot.

  “Es esmu pārliecināts, ka Luguvojs un Kovtuns ievietoja poloniju 210 tējkannā “Pine Bar” 2006.gada 1.novembrī,” raksta Ouens. “Es esmu pārliecināts, ka viņi tā rīkojās ar nodomu saindēt Ļitviņenko.”

  “Kad Lugovojs saindēja Ļitviņenko, ir iespējams, ka viņš rīkojās pēc FDD pavēles,” raksta Ouens. “Es piebilstu, ka to uzskatu par ļoti lielu iespējamību. Es esmu secinājis, ka indēšanā piedalījās arī Kovtuns.

  Pieejamie pierādījumi, kurus es esmu izklāstījis iepriekš, rada pamatu lietai, ka par Ļitviņenko nāvi ir atbildīga Krievijas valsts.”

  “Fakts, ka Ļitviņenko tika saindēts ar poloniju 210, kas tika iegūts kodolreaktorā, liek domāt, ka Luguvojs un Kovtuns darbojās valsts institūcijas, nevis, teiksim, noziedzīgas organizācijas labā,” teikts ziņojumā.

  Ļitviņenko atraitne Marina pie Londonas Augstās tiesas paziņoja, ka ir ļoti apmierināta ar izmeklēšanas ziņojumu.

  “Vārdus, kurus mans vīrs teica uz nāves gultas, apsūdzot Putinu, ir apstiprinājusi Londonas tiesa,” viņa sacīja.

  Viņa aicināja Lielbritāniju izraidīt visus Krievijas aģentus vēstniecībā Londonā, noteikt ekonomiskās sankcijas un ceļošanas aizliegumus atsevišķām personām, tostarp Patruševam un Putinam.

  Luguvojs ceturtdien pavēstīja, ka viņam adresētās apsūdzības ir absurdas.
  Tikmēr Krievija paziņojusi, ka Londona politizējusi tīri kriminālu lietu un apēnojusi divpusējo attiecību atmosfēru.

  “Gribētu atzīmēt, ka Krievijas pozīcija šajā jautājumā paliek nemainīga un labi zināma. Nožēlojam, ka tīri krimināla lieta tika politizēta un apēnojusi divpusējo attiecību atmosfēru,” paziņoja Krievijas Ārlietu ministrijas pārstāve Marija Zaharova.

  Vēl pirms ziņojuma publicēšanas Krievijas prezidenta Vladimira Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs sacīja: “Tas neietilpst jautājumu lokā, kas mūs interesē.”

  Lielbritānija paziņoja par izmeklēšanas uzsākšanu 2014.gada jūlijā.
  Uz Lielbritāniju pārbēgušais Ļitviņenko nomira 2006.gada 23.novembrī – trīs nedēļas pēc saindēšanās, kuras dēļ viņam izkrita mati, viņš spēcīgi novājēja un viņa iekšējie orgāni pamazām pārstāja darboties.

  Ļitviņenko organismā pēc nāves tika atrasts liels daudzums radioaktīvā polonija 210, kas vairāk nekā desmit reizes pārsniedzis nāvējošo devu.

  Pēc Lielbritānijas izmeklētāju novērtējuma, Ļitviņenko nonāvēšanai izmantotā polonija 210 deva maksā vismaz desmit miljonus ASV dolāru.

  Polonijs 210 ir rets, ļoti bīstams radioaktīvs izotops. To var iegūt tikai kodolreaktorā, līdz ar to tikai ļoti augsti attīstīta organizācija, ja ne ietekmīga valsts, varētu būt spējīga uz šo noziegumu.

  Ļitviņenko domubiedri uzskata, ka bijušo izlūku nogalinājuši Krievijas valdības dienestu pārstāvji, tādējādi atriebjoties par viņa opozicionāro nostāju pret prezidentu Vladimiru Putinu.

  Izmeklēšanai ticis norādīts, ka polonija pēdas tika atrastas visur Londonā, kur abi šie cilvēki bija bijuši, tostarp birojos, viesnīcās, lidmašīnās un pat “Arsenal” futbola laukumā.

  “Vienalga, cik goda zīmju Putins piespraudīs Lugovoja krūtīm par kalpošanu dzimtenei vai cik reizes Kovtuns solīs iznīcināt šo izmeklēšanu, Lugovojam un Kovtunam nav ticamas atbildes zinātniskiem pierādījumiem un polonija pēdām, kuras viņi aiz sevis atstāja,” pērn izmeklēšanas komisijas sēdei sacīja Londonas policiju pārstāvošais jurists Ričards Horvels.

  Nevienam no viņiem nebija personisku motīvu un viņi nebija “parasti slepkavas”, viņš norādīja.

  “Nav šaubu, ka Krievijas valstij bija pa pilnam iemeslu ne tikai vēlēties nodarīt ļaunu Ļitviņenko, bet [vēlēties viņa] nāvi,” teica Londonas policijas pārstāvis.

  Ļitviņenko atraitni Marinu pārstāvošais jurists Emersons “teicis, ka tas bija kodoluzbrukums Londonas ielās. Šis izteikums ir atbilstošs”, vēl pērn komisijai atzina Horvels.

 7. London saka:

  Британия выставила ультиматум России в связи с делом Литвиненко

  Создано: 21 Январь 2016

  Только что стало известно о последствиях вызова посла России в МИД Великобритании.

  Министр по делам Европы в правительстве Великобритании Дэвид Лидингтон, выступил в заявлением, в котором речь идет о фактическом ультиматуме РФ.

  Послу России Александру Яковенко были выставлены следующие требования:

  Лондон настаивает на том, чтобы Россия дала полный и исчерпывающий отчет о действиях российских служб безопасности.
  Обещала, что преступление, подобное убийству Александра Литвиненко не повторится и выдала британскому правосудию виновных.
  Лидингтон заявил, что выводы комиссии подрывают доверие к России и наносят ущерб репутации страны и потребовал, чтобы Россия начала сотрудничать со следствием и гарантировала наказание виновных. Министр также назвал неприемлемым игнорирование Москвой требования об экстрадиции Лугового. Ранее глава МВД Великобритании Тереза Мэй заявила, что убийство Литвиненко было “вопиющим и неприемлемым” нарушением международного права, пишет газета The Guardian.

  Британия выставила ультиматум России

  После заявления Лидингтона последовало выступление премьер министра Британии Девида Кэмерона, который пообещал в случае невыполнения Москвой ультиматума, “дать жесткий ответ”и анонсировал введение новых жестких санкций.

  Глава британского правительства также отметил высокую вероятность экстрадиции российских дипломатов и отказа от сотрудничества со спецслужбами РФ, пообещав, что будет действовать “хладнокровно и взвешенно”.

 8. Washington saka:

  «Есть вопросы»: вслед за Великобританией о мерах против РФ из-за дела Литвиненко заявили США

  США готовы предпринять «соответствующие меры» против РФ в связи с фактами, обнародованными в докладе по делу об убийстве бывшего сотрудника ФСБ Александра Литвиненко.

  Об этом заявил представитель Белого дома Джош Эрнест, сообщает Joinfo.ua со ссылкой на иноСМИ.

  Отвечая на вопрос относительно того, станет ли обнародованный сегодня доклад Высокого суда Лондона относительно роли российского президента В.В. Путина в деле об отравлении экс-сотрудника спецслужб Александра Литвиненко поводом для новых шагов США, направленных против РФ, Эрнест ответил: «Сегодня я не могу объявить о каких-то конкретных действиях в качестве прямого ответа на эти результаты (расследования), но я, конечно, не исключаю соответствующих будущих шагов».

  Напомним, ранее о возможности введения новых санкций против РФ в связи с делом Литвиненко заявил премьер-министр Великобритании Дэвид Кэмерон.

  Ранее пресс-секретарь В.В. Путина Дмитрий Песков назвал обнародованный сегодня доклад по делу об убийстве Литвиненко «квазирасследованием» и «британским юмором».

  Официальный Лондон призвал Москву ответить на вопросы, затронутые в итоговом докладе по делу об отравлении бывшего офицера ФСБ Александра Литвиненко.

  Как сообщал Joinfo.ua, сегодня был опубликован доклад судьи Высокого суда Лондона сэра Роберта Оуэна об убийстве Александра Литвиненко. Согласно его докладу, президент РФ Владимир Путин фактически санкционировал это убийство, а непосредственными отравителями стали Андрей Луговой и Дмитрий Ковтун.

  Со временем появилась информации о том, что отчет по делу Литвиненко “пролил свет” на множество других грехов Путина. Он свидетельствует о его причастности к бандитским группировкам, которые торговали наркотиками и имели связи с Аль-Каидой. Кроме того, Путина обвиняют в педофилии, а также отмывании денег.

 9. Rīga saka:

  Bijušais Krievijas drošībnieks Ļitviņenko noindēts ar Kremļa ziņu

  Britu prese raksta, ka tiesnesis Roberts Ouins, kurš pārraudzīja izmeklēšanu Ļitviņenko lietā, līdz ar Lugovoju un viņa līdzzinātāju Dmitriju Kovtunu par līdzvainīgu Aleksandra Ļitviņenko slepkavībā var atzina Krievijas valsti Vladimira Putina vadībā.

  Ļitviņenko atraitne Marina pie tiesas ēkas Londonā pauda gandarījumu par britu varas iestāžu lēmumu veikt viņas vīra slepkavības detalizētu izmeklēšanu.

  Latviešiem šī ziņa dod cerību, ka pienāks diena, kad tiks veikta izmeklēšana arī par neskaitāmām slepkavībām Latvijā.

 10. Davosa saka:

  Lielbritānijas premjerministrs Deivids Kamerons ceturtdien paziņojis, ka bijušā Krievijas Federālā drošības dienesta (FDD) darbinieka un Kremļa kritizētāja Aleksandra Ļitviņenko slepkavība bijusi “valsts atbalstīta darbība” pēc tam, kad britu izmeklēšanas komisija publicēja ziņojumu par šīs lietas izmeklēšanu.

  “Tas, kas notika, bija absolūti šausmīgi, un šis ziņojums apstiprina to, ko mēs vienmēr esam domājuši un ko pēdējā leiboristu valdība domāja šīs briesmīgās slepkavības laikā, ka tā bija valsts atbalstīta darbība,” viņš sacīja Davosā notiekošā Pasaules Ekonomikas foruma laikā.

  “Mums tagad ir jāizlasa ziņojums pilnībā un jāņem vērā viss, bet nešaubieties, uz šo šokējošo notikumu tika reaģēts pirms daudziem gadiem, kad tas notika, un mēs šodien savu rīcību pastiprinām vēlreiz,” piebilda Kamerons.

 11. Šķiet, ka komunistu un čekistu noziegumiem sāk pievērst uzmanību arvien lielāki brīvās pasaules spēki.

  Tas vairo cerības, ka ari Rīgas Latviešu Biedrības brutālā, noziedzīgā, prettiesiskā I Z N Ī C I N Ā Š A N A 1993.gada 18.februāra naktī ir uzskatāma par starptautiski nosodāmu specdienestu teroristisku akciju Latvijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *