L.Grantiņš.”Tev nebūs Patiesību zaimot !” (4 turp)

Liecības.LRTT.H-86.Latvija,Saeima,Grantiņš,Bitenieks,Bariss,Urbanovičs,Kozlovskis.Tev nebūs Patiesību(DIEVU) zaimot un netaisnu liecību dot !

Dodot nepatiesu liecību- zaimojot Patiesību, tiek izdarīta pašnolādēšanās, kura skar visu ģimenes klanu un pat dzimtu.

===========================================================================

Akurātere,Pauls,Grantiņš,LRTTŠodien viss Svētais(Patiesība) tiek kājām mīdīts:

https://www.youtube.com/watch?v=T94cqD8JDMI

===========================================================================

MELU LABORATORIJA

http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/02.12.2015-helsinki-86.id61128/

Un tā turpinām video “Helsinki-86” apskatu pēc desmitās minūtes:

Un  tā: mēs klausāmies VDK fīreta- latviešu tautas slepkavas Edmunda Johansona melos. Jaunai paaudzei, kas tos laikus nav piedzīvojusi, tiek “ieskalots”, ka vardarbīgi Padomju vara nevarēja ļaužu pulcēšanos aizliegt, jo likumdošana to esot atļāvusi !!!

Vai dzirdējāt: LIKUMDOŠANA ATĻĀVUSI !!!

Lūk, tā šodienas krievžīdiskā kliķe un arī filmu veidojošie izdzimumi ar Hariju Beķeri un Daci Slavinsku priekšgalā, “demokratizē” padomu varu. Šis vecais smirdošais gara kroplis Johansons, iespējams, ka būs nosprādzis līdz tai dienai, kad tiks atjaunots Tiesiskums mūsu Tēvzemē un tāpēc šīs zemes “algu” nepagūs saņemt, bet šī “raidījuma” pasūtītāji un veidotāji gan atbildēs pēc visas Likuma bardzības !

Ilga-Kreituse-A.-Vešņakovs-I.-Mūrnirce.-Parādnieksgorbunovs-Latvija-ziema.Jebkuri meli ir asins priekšvēstneši,- tātad GENOCĪDS !

Par genocīda veikšanu pienākas KARĀTAVAS ! Tos “disidentus”, kuri ir sadarbojušies ar VDK, arī sagaida šeit minētais sods. Tieši tāpēc jau arī bijušie disidenti ir šajā raidījumu ciklā- “Melu laboratorija”, ir sametušies “uz vienu roku” ar bijušajiem VDK darbiniekiem.

Tiek dažādā veidā kulstīti notikumi, tā skatītājam un klausītājam radot pilnīgi deformētu to laiku notikumu īsto jēgu un arī šīs JĒGAS veidotājus/veidotāju. Ar šiem diviem vārdiem es domāju H- 86 dibinātāju un latviešu tautu. Es to uzsveru tāpēc, ka kompartijas un VDK darboņus pie tautas daļas nepieskaitu, jo viņi ir bijuši tie, kuri manu tautu ir aktīvi slepkavojuši un slepkavo vēl šodien !!! Bet vispretīgākie ir “disidenti”, kuri sadarbojušies ar VDK… un tādi, kā jau minēju, šajā video netrūkst.

Ilga Kreituse, vēsturniece: Šī sarkanā čekas “gļota” šodien runā pieglaimīgus vārdus tāpēc, ka ir GĻOTA !!! Visīstākā divkose ! Ko par šo “seksoti(saīsinājums no krievu valodas- slepenais sadarbonis-sekretnij sotrudņik) saka vēsturnieks- profesors Indulis Ronis: http://tautastribunals.eu/?p=13433

Jānis Rožkalns, T. Jundzis, Grantiņš, Rubenis Juris,LRTTJānis Rožkalns, ”disidents”: Viens no glumākajiem un melīgākajiem tipiem, kādu vien man savos sešdesmit piecos dzīves gados ir izdevies sastapt. Viņš ir viens no tiem(ar kuriem čeka “aprunājās”), par kuriem runā Johansons. Šis tips darīja visu, lai savā starpā tiktu sanaidoti visi disidenti un vēlāk, pēc izceļošanas, sanaidotu un apzagtu klaida latviešus. Pirms manas ierašanās Vācijā, viņš bija paspējis no H- 86 kontā ziedotās  naudas iztērēt milzu summu. Dokumentos tika uzrādīts, ka tie ziedoti H- 86 grupai Latvijā, kaut gan grupa nebija saņēmusi nevienu “feniņu”. Toties pie šī “disidenta” ieradās tādi čekas darboņi kā Edvīns Inkēns un Juris Rubenis, kuri šodien ir ļoti turīgi vīri. Iespējams, ka bija vēl arī citi, kuri neizgaismojās.

Toreiz, samainot vācu DM pret rubļiem, varēja kļūt pasakaini bagāts. Tātad, tautas Atmodai domātie līdzekļi, kurus ziedoja klaida latvieši H- 86 kontā, tika izmantoti pret tautu un čekistu bagātības vairošanai. Es, kā H- 86 dibinātājs, nekad neesmu Rožkalnu pilnvarojis izmantot šo KONTU. Redzot Rožkalna nelietību, PBLA bloķēja šo naudu, tā, ka neviens vairs pie tās netika klāt. Iespējams, ka tas viss bija ar VDK iefiltrēto aģentu ziņu. Jānis Rožkalns, atrodoties Vācijā, bija cieši saistījies ar Zviedrijas sociķiem: Juri Kažu, Ati Lejiņu un Vilni Zaļkalnu. Daugavas Vanagi uzskatīja, ka viņi ir saistīti ar VDK un tāpēc ar Rožkalnu bija konfliktsituācijā. Bet vēlāk, neizskaidrojamu apstākļu dēļ, Jānis Rožkalns sāka saņemt milzu summas no DV, it kā disidentu palīdzībai. Cik izdevās noskaidrot, tad neviens no pretestības kustības dalībniekiem nekādu naudu nebija saņēmis. Visa tautas saziedotā nauda nonāca paša Jāņa Rožkalna un VDK darbinieku kabatās. Vācijas un Anglijas DV neizskaidrojamu iemeslu dēļ pēkšņi kļuva par Rožkalna draugiem. Kad es pieprasīju Anglijas DV priekšniekam veikt naudas plūsmas pārbaudi, kas saistīta ar Rožkalnu, man tika atteikts, jo tā esot KONFENDICIONĀLA lieta. Vācijā un man kaimiņos dzīvojošais DV ģenerālsekretārs Jānis Bērziņš no Rožkalna nedrauga, pēkšņi kļuva par viņa draugu… . Latvijas VDK darbinieki, ar savu aģentu(par kuriem runā arī Johansosns) Jāni Rožkalnu priekšgalā, terorizēja visu Eiropas latviešu diasporas vadību. Reiz arī mani šī sociķu banda “ielūdza” ciemos pie Rožkalna.  Nekautrējoties un bez liekas vārdu spēles man tika paziņots, ka man jāpakļaujas viņiem, bet ja nē, tad tikšu no visiem izolēts. Protams, es viņus paraidīju uz to vietu, kur ķeizars kājām iet un aizgāju.

Pamazām, bet viss notika kā viņi sacīja, es tiku visādā veidā nomelnots un DV iebaidīti !!! Caur Rožkalnu raidstacija BRĪVĀ EIROPA pilnībā nonāca VDK rīcībā. Tika reklamēta H-86 Rīgas nodaļa, kura tika izveidota ar VDK palīdzību. Visi šīs “nodaļas” dalībnieki bija VDK informatori un provokatori. Kad VDK darbinieks formēja manus izceļošanas dokumentus, es viņam pajautāju: “Vai likvidēsiet H-86 grupu ?”

Nekādā gadījumā, mēs nodibināsim savu”, atbildēja čekists. Tajā brīdī to uztvēru kā asprātīgu joku no viņa puses, bet izrādījās, ka sacīts tika visā nopietnībā.

Jānis Rožkalns kategoriski atsacījās iestāties H- 86 grupā !

Visus notikumus vēroja no malas, bet pasaulei uzdevās par GALVENO !

Vieni vienīgi meli nāk pār viņa lūpām !

Nav par ļaunu arī zināt, ka Jānis Rožkalns kādu brīdi strādāja baznīcas labdarības organizācijā CARITAS, bet tika no tās kaunpilni padzīts, jo mantas, kuras tika vāktas no iedzīvotājiem, lai izdalītu trūkumā nonākušajiem, tika sūtītas uz Rīgas kumpalu veikalu, kas piederēja pašam Rožkalnam.

Vienu gan Jānis Rožkalns pasacīja pareizi, ka viņš savu uzdevumu ir izpildījis godam. Un kā redzams, tad 4.maija kliķe to ļoti, ļoti augsti novērtēja. Jānim Rožkalnam ir piešķirts birojs Latvijas Okupācijas Muzejā !!!

Lūk, tāds ir mūsu dižais morālists un disidents !

Tālavs Jundzis, J.Rožkalns, Grantiņš, LRTTTālavs Jundzis: Ko tad šajā jautājumā saka atjaunotās Latvijas pirmais Aizsardzības ministrs, kurš darīja visu tieši pretējo tam, ko darīja Lietuvas un Igaunijas Aizsardzības ministri, kuri stiprināja savas armijas.

Latvijas armijas veidošana, Tālava Jundža vadībā, tika visādā veidā kavēta un degradēta. Darīts viss, lai tā nebūtu nacionāla pēc savas būtības. Jundzis(attiecīgas lielvalsts uzdevumā) kopā ar Kristovski pilnībā iznīcināja Zemessardzi kā latviešu tautas aizstāvi.

Tālavs Jundzis- komunistiskās partijas biedrs, kurš kā jurists piedalījās lielo Latvijas rūpniecības uzņēmumu likvidēšanā !!!

Viņš, šis cilvēcības kroplis, kurš Padomju laikā strādāja pie rīkļu rāvēja Dzenīša, nelaida savu miesīgu tēvu savā mājā, jo tas bija teoloģijas profesors… .

Nu tad, lūk, šis komunistiskais izdzimtenis, pretēji vēsturnieces Vitas Zelčes sacītajam apgalvo, ka 14. jūnija atceres diena izraisīja rezonansi Rietumos, bet tautas pamodināšana tā neesot bijusi !

Protams, ka tāpēc jau šīs “Laboratorijas” tiek veidota, lai nonicinātu H-86 un tās vadītāju.

Kuri tad, pēc Jundža domām, veica to “pamodināšanu”, to viņš nepasaka ?

Vai tikai tie nebija kompartijas biedri ar godmani, peteru, kalnieti un īvanu priekšgalā… . ?

Turpinājums sekos… .

LRTT, Grantiņš,Reiniks,Āboltiņa, Dzintars.Šeit redzam, ka Tālavs Jundzis ir kopā ar visīstākajiem slepkavām, tāpēc, ka pats tāds ir:

http://tautastribunals.eu/?p=10663

Pienāks diena, kad mēs uzzināsim, ka šīs pats jundzis un visa viņa komunistiskā banda, ir līdzvainīgs šo trīs latviešu nāvē.

Juris-Podnieks.-Andris-Slapiņš.Gvido-Zvaigzne.

Latvija,Dievs, Grantiņš, Liepāja,Rīga,LRTTKāpēc melot, runāt to ko nezini un kas nav bijis ?

Vai nav daudzkārt vieglāk runāt Patiesību, ko esi redzējis savām acīm un dzirdējis savām ausīm ?

Jā, mēs reiz nonāksim atpakaļ pie mūsu tālo senču dzīves izpratnes un kalpības tai.

Visam jābūt saskaņā ar Dabu– ar vareno ESĪBAS LIKUMU. Ja uzmanīgi un ar sirdi izlasām šeit Andreja Kavača sacīto, tad arī saprotam, kāpēc viņš ir “izstumts” no mūsu aktīvo “kristiešu” saimes.

Andreja Kavača grāmata “BALTU SENVĒTURE” ir piedzīvojusi savu ceturto atkārtojumu.

http://tautastribunals.eu/?p=11709

Iegādājes to, latviet, smelies gudrībā un arī veselīgā lepnumā par saviem senčiem.

L.Grantiņš,LRTT,Kavacis,LatvijaReiz klejojot pa plašajiem APZIŅAS LAUKIEM es jautāju savai dzīļākajai būtībai: “Kas tad mums bija Desmit baušļu vietā ?” Atbilde nebija ilgi jāgaida. Visa dzīves jēga(desmit baušļi) ir ieslēgta musu Dainu divrindē: “Caur sidraba birzi gāju, ne zariņa nenolauzu.”

Un patiešām, ja vari iziet caur Sidraba birzi(dzīvi Dievišķajā pasaulē) un nevienam pāri nenodarīt, bet palīdzēt, vai neesi tad saniedzis Augstāko eksistences pakāpi ?

Ārsts nāk pie slimajiem un soģis pie neliešiem.

Pie mums(baltu cilts pārstāvjiem) nenāca nedz ārsti, nedz soģi, bet pie “izredzētajiem” gan !

Lūk, tā ir MŪSU(latvju) ESĪBAS MATRICA: https://www.youtube.com/watch?v=WeovGfNEEsk , kuru mums grib atņemt komunistiskie krievžīdu esības atkritumi.

Ja neesi gatavs par VIŅU cīnīties un mirt, tad esi savu dzīvi veltīgi izniekojis un aiziesi mūžības neatgriezeniskajā zudībā !

16.01.16 L. Grantiņš

You may also like...

6 Responses

 1. valmieriete saka:

  Komunistiskā ideoloģija balstās uz meliem. Lai kvalificētos komunistam bija jāpraktizē meli. Tieši tāpēc neticu komunistiem, jo neticu, ka gļēvs, konjuktūras melis var pēkšņi pārstāt darīt ierasto. Latvijas lielākā traģèdija bija un ir nespēja vismaz uz desmit gadiem atstumt no varas LKP un PSKP biedrus,bet īpaši nomenklatūru un politbiroja locekļus. Tādējādi tika nomainīta iekārta, bet netika nomainīta vara. Tāpēc arī nākas mīcīties pa melu blāķiem uz vietas bez attīstības ar milzu zaudējumiem. Šodien komunisti neslēpj, ka viņiem pieder MELU LABORATORIJA. Bet par laimi mūsdienās ienācis internets un komunistiem vairāk nepieder informācijas monopols.
  Pievienoju televīzijas linku. Tas jāredz un jādzird, kā komunistiskie un čekas izdzimteņi šodien viens otru atmasko melos. Komunista Jundža melus pārtrauca lietuvietis, LTF Barikāžu laika priekšsēdētājs Romualds Ražuks (čekas ieliktenis), kurš, jāatzīst, pats barikāžu dienās bija aizmucis prom, atstājot savā vietā komunistu Ivaru Redisonu.

  https://t.co/7BlKlYfvTV

  Krustpunktā
  Sarunas, vērtējot Barikāžu laiku
  Aidis Tomsons, Ingrīda Ābola 15. janvāris, 13:06

  Krustpunktā tiešraide no Zinātņu akadēmijas, kur notiek konference par barikāžu laiku Latvijā.

  Aprit 25 gadi kopš tām trauksmainajām dienām, kad bažās par to, kā nosargāt Latvijas valdību, Augstāko Padomi un vietējās stratēģiskās iestādes Rīgas ielās tika slietas barikādes. Mūsu galvaspilsēta kļuva par tādu kā pretošanās placdarmu, cerībā apturēt iespējamos iebrucējus. Kā vērtēt šos notikumus ar 25 gadu laika distanci? Kādas mācības ir gūtas no visa? Krustpunktā uz sarunu aicina tos, kas piedalās akadēmijā notiekošajā vēsturnieku konferencē. Raidījumā diskutē trīs Latvijas zinātņu akadēmijas akadēmiķi, kuri aktīvi bija iesaistījušies Barikāžu laika norisēs – Jānis Stradiņš, Maija Kūle un Tālavs Jundzis, kā arī Romualds Ražuks, viņš 1991. gadā vadīja Latvijas Tautas fronti, un Aleksandrs Mirļins, kurš tajā laikā bija Augstākās Padomes preses centra vadītājs.

 2. sekta saka:

  Kas tā ir par sektu kas teica,ka jāiet cilvēkam kur labāk dzīvot un mainoties iekārtai komunistiem jāpaliek savos vadošajos amatos……..

 3. čuguns saka:

  Varbūt tādu Rožkalna un iespējams arī citu izgājienu dēļ turīgie klaida latvieši vairs tik aktīvi neatbalsta latviešu centienus šodien. Interesanta tēma, gribētu uzzināt sīkāk.

 4. ķiploks saka:

  Sniegs ir, Aivara vairs nav. Par sniegu atbildēs saule, bet par Aivaru? https://www.youtube.com/watch?v=Tm-KgPPj59w

 5. Martins no okupetas un atkarigas Latvijas saka:

  Nemainijas nedz Valsts Vara, nedz Valsts Iekarta. Tas ir loti svarigi-valsts iekarta nemainijas. Valsts iekarta Latvija ir iedibinata 1940.gada 17.junija nakti un tada ta ir sodien. Visu Latvijas Valsts varu un iekartu (1918 gada) agresor tauta krievu lidzdaliba ar zidu tautu nogalinaja ( policisti, armijnieki, prokurori, tiesnesi un tt.) ar Krievijas Valsts potencialu slepkavniecisko nogalinaja latviesu tautas dalu izcilako. Patikami butu noskatities yotube, ka biedram Johansonam vel sai saule esot, dzivam adu novelk par acim, aiz kajam pakarinot to meslu. Ka ar tiem “tiesnesiem, prokuroriem”, kuri pasludinaja ar “likumu tautas varda” varmacibas Aktus (ar Sriedumu kam nav nekada sakara kopiga), ka piemeram izraugot par upuriem Juri Ziemeli, Gunaru Astru un Linardu ari.
  .
  .
  .
  Admins
  Jā, šiem kroplajiem izdzimumiem, kuri šodien izzog Latviju un slepkavo latviešus, ir par maz vēl pakārt aiz kājām…. . Bet gan jau viņi saņems visu pēc nopelniem… .

 6. Miervaldis saka:

  Grantiņš noteikti neatsacīsies no cīņas, jo ir dižens kursis, labs Latviskās frontes turētājs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.