Arnim Cimdaram “Jekelna skatuve” garantēta

Laimonis-Purs-Strazdiņš-526x800Pirms lasām par noziedznieku A. Cimdaru, noskatīsimies Laimoņa Pura(Strazdiņa) video.

Video domāts jaunajiem literātiem, lai viņi veidotu savu dzīves uztveri balstoties uz Patiesības pamatiem. Ceļš, pa kuru ved komunisti: Peters, Zālīte, Pauls un nu jau “beigtais” Ziedonis u.c., ir ceļš ar labām “kurpēm” uz iznīcību.

Atlicini, latviet, vienu stundu laika un atslābinātā stāvoklī noklausies to, ko saka cilvēks, kurš mūsu vēsturē tiks ierakstīts ar zelta burtiem.

http://www.youtube.com/watch?v=Ay1-pco0aoU

=======================================================

www.tautastribunals.eu-12Latvijas Republikas tautas tribunāls piespriež augstāko soda mēru Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājam Arnim Cimdaram:

>par vēlēšanu rezultātu viltošanu.

>par sabotāžu pret Latvijas valsti.

>par sadarbību ar okupācijas režīma slepenajiem dienestiem.

>par Latvijas Republikas „pamatu” graušanu.

Biedr, Arni Cimdar, jūs tiekat ievietots LRTT noziedznieku KARTOTĒKĀ.

Jūsu LIETAS NR. 171.

Arnis Cimdars, Reiniks, LRTT, SABCindars.LRTTPēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā jūs stāsieties visbargākās Tiesas priekšā. LRTT šai tiesai pieprasīs, lai jums tiktu piespriests nāvessods.

FOTO: Paskaties, latviet, šajās bildēs. Vai tad viņš neizskatās pēc plānprātiņa ? Tieši tādi “viepļi” tiek salikti visos svarīgākajos posteņos. Tādi uzticīgi rāpos krievžīdu mafijas priekšā… .

Šeit nav runa tikai pār pēdējām pašvaldību vēlēšanām. Visās vēlēšanās, kas notikušas Latvijā jūsu vadībā, notikušas manipulācijas ar vēlēšanu rezultātiem. LRTT nav zināmas iepriekšējo rezultātu „tolerances”, bet par pēdējām pašvaldību vēlēšanām Rīgā, ziņas ir. Pēc Krievijas specdienestu brutālas iejaukšanās, vēlēšanu rezultāti tika pakārtoti Krievijas interešu „virzienā”. Vēlēšanu dienā ap pl. 21 jau bija zināmi provizoriskie rezultāti: SC- 37%, VL!- 28%, Vienotība- 19%, ZZS- 9%, pārējie nepārvarēja prettiesiski noteikto barjeru. Tāds rezultāts neapmierināja krievžīdu nacistisko okupantu pārstāvjus Rīgā. Tad tika nolemts balsis skaitīt elektroniski.

Un, arī „saskaitīja”… .

Ir zināms, ka attiecīgas iestādes ir draudējušas VL!(cik noprotams, tad vecbiedriem), ka sūdzēties šajā jautājumā nebūšot prāta darbs. LRTT šajā jautājumā ir pilnīgi „saprotošs” un domājams, ka arī pats Arnis Cimdars saprot pareizi Maskavas „mājas” „draudzīgo” ieteikumu. Mums taču visiem vēl atmiņā ir divu Cimdara priekšgājēju, Līgotņa un Kramiņa, liktenis. Abus noslepkavoja Reinika „kantoris”.

Krievijas krievžīdiskā impērija ir uzsākusi cīņu par Latvijas atgūšanu un viņa neapstāsies nekādu šķēršļu priekšā. Pēc būtības Nilam Ušakovam būtu jāsēž aiz restēm par spiegošanu, bet viņam pat „mats” no galvas nenokrita. Toties žurnālistu Leonīdu Jākobsonu par šo „atklājumu” Krievijas specdienesti sakropļoja. http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/454147-izmeklejot_usakova_epasta_nopludi_zurnalists_jakobsons_turets_psihiatriskaja_slimnica

Noziedznieks Reiniks tikai acis vien noblisināja.

Vešņakovs-Cimdars-LR-LRTT-DP-Ušakova darbība ir pieskatāma pie atklāta- brutāla terorisma.

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ

FOTO: Pie šī krievu nacistiskā švaļa gadījuma viesi  netiek lūgti.

Kāds zemisks prieks šo abu kreatūru fizionomijās(cimdara un viņa draudzenes)! Nekur tu, cimdar, neizspruksi, par nodevību būs jāsaņem “nodevēja tiesa”.

Kārtējo reizi mums jāsaprot, ka gan Ušakovs, gan Cimdars ir vienīgi sīkas marionetes šajā lielajā krievžīdu cionistu cīņā. Un ikkatram ir jāsaprot, ka Latvijas iekšienē viss ir zem totālas žīdu kontroles. Visi „mazie veidojumi”(Oroli, Gardas, Lapinski, Šiškini, Lapsas…) ir viņu radīti. Visi bijušie disidenti, kuri atgriezušies Latvijā, ir cionistu marionetes. Šie rožkalni, jēkabsoni, turīni, pupuri, abi brūveri, ludviki ir Tiesiskuma visniknākie ienaidnieki, jo viņi saprot, kas ar viņiem notiks, ja tiks atjaunota īstā Latvijas Republika.

LīgotnisKramiņšPēdējos divdesmit gadus ir ticis tikai zagts. Un zagts ir tik mežonīgi, ka ES vadošās valstis, pēc Helsinki- 86 ziņojumiem ir palikušas tramīgas. ASV, Krievijas un Izraēlas cionistu bandas sāk panikot. Uz Latviju tiek sūtīti visvisādi „politiķi” kuri cieši saistīti ar pasaules cionistu bandītiem.

FOTO: Un tagad, latviet, ieskaties šajās divās sejās. Vai VIŅĀS tu ieraudzīsi plānprātību ? Nē ! Viņus abus Reinika “kantoris” noslepkavoja, jo viņi atsacījās viltot vēlēšanu rezultātus.

MUMS ir jāpanāk, ka līdz 12tās Saeimas vēlēšanām aizliedz SC un arestē noziedzniekus- slepkavas Nilu Ušakovu un Jāni Urbanoviču. SC ir okupantu radīts un prettiesisks Latvijas Republikā, jo nav tikusi ievērota 1949. Gada Ženēvas konvencija, kas attiecas uz okupāciju un pēcokupācijas periodu.

Ja mums tas neizdosies, tad viņi ar iebaidīšanām, slepkavošanām un vēlēšanu datu viltošanu, nāks pie varas, tieši tā, kā tas notika Rīgā.

Būsim PATIESI savās domās un darbos. Pret Patiesību, pat Sātanam pašam, ir rokas par īsām. Žīdu izdzimtenis Aivars Borovkovs, pirms mana Latvijas apmeklējuma, mudināja Reiniku: “Pietiek DP uzvesties kā sprāgušām reņģēm, attiecībā pret Grantiņu.” Kā redzi, nožēlojamais žīdu izdzimteni, Borovkov, Reiniks bija beigtāks vēl par sprāgušu reņģi.

Ievērojiet, nožēlojamie kangari, to, kuru Dievs ir nolēmis pasargāt, tam jūs klāt netiksiet. Visi tie, kuri pastāv Patiesībā ir neaizskarami. Pietiek tikai mazliet nobīties un TU kļūsti par sātanistu upuri.

Helsinki- 86 Atmodu aizsāka, VIŅI arī Atmodu noslēgs.

Visi Latvijas bendes tiks aizvilkti uz karātavām.

DIEVS SVĒTĪ LATVIJU !

11.08.13.     L. Grantiņš

P.S.

Ja neesi vēl noskatījies Andreju Kavaci, tad: http://www.youtube.com/watch?v=XUHxy7WXzcE

Un šeit tu vari redzēt krievžīdu mafiju, kurai “JUMTS” ir krievija, izraēla un asv, tieši tie, kuri “piezīdušies” Latvijai un kuriem kalpo Latvijas 4. maija kliķe.

Tieši tas par ko raksta LRTT:

http://www.youtube.com/watch?v=1xYHSKx9BKo

Uzmanību !!! Sakarā ar to, ka neatrodos mītnes zemē, komentāri tiks apstiprināti trešdien !

You may also like...

10 Responses

 1. ANDRIS 7 says:

  LABU VISU DIENU!
  Demokratija ir ka uvertira,lai nonaktu lidz diktaturai un tiranijai/Andris/
  Kapec neviens to nevar saprast?
  Vairuma ir tadu,kuri var zaudet tikai dzivibu.Daudz briesmigak ir zaudet
  pasam sevi/Pienemts/
  Atbilde loti cien. Laimona Pura k-gam velak teksta.Par Latvijas Krievijas
  ligumu.Petams materials.Gribu izcelt pagaidam divas vietas.Igaunijas un
  Krievijas ligums.Trockis uztaisa Tallinu par savu “kabatu”,jo vajag tacu
  izvest laupijumu no Krievijas.Nauda plust uz ASV caur Stokholmas banku,
  preces caur Tallinas ostu,kur bolsevikiem nav nekadu nodoklu.Lielo zaglu
  osta.Vajag atdot SHIFA MORGANA VARBURGA u.c.”sponsoreto” naudinu LIELAJAM
  GLOBALAJAM PLANAM.Otra vieta-teksta vards STURAKMENS,sastopams ari PSRS
  plenumos.Tas ir un paliek augsejais triju sturu akmens,ar visuredzoso
  aci uz varas piramidas,jo merki tacu vieni.Musu SUDRABKALNINS,vienigi acs
  vieta LAUVA,ka JUDU SIMBOLS,un komplekta karaviri paros.Ja nu labi…
  http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Sudrabkalni%C5%86%C5%A1_005.jpg

  Kepec nelaist pie sevis KREISOS(ne majas,ne darba),un likt minet
  neredzamo.Vienreizejs EKSPERIMENTS,kas parada un izcel laudis,ar kreisas
  puses smadzenem.Kuriem strada abas puses jautajumu nav,un nemaz nevar
  but.
  OSIM-Ja visi un visur originali sadedzinat ieskaitot TURKU(Somija) un
  MASKAVAS bibliotekas,nemaz nerunajot par mazakam vietam un VISAS musu
  zinasanas balstitas uz “gudram” kopijam,pec sis pasaules”vareno”
  pasutijuma,ka VISA akademiska zinatne , rakstnieku savienibas,maksla u.c.
  ir zem MASONU rupigas kontroles.Neticu,ka Krisjana Barona DAINU SKAPIM
  butu nu lauts mierigi palikt neaizskartam.Gana jau “paretinats” un kaut
  kas pielikts klat,izcelot “seno” izcelsmi un nozimi sava izpratne.Tas
  reklamas uz labiem tekstiem ir MELNO SPEKU inspiretas,vertiguma
  jauksanai.Maniakala tieksme unikalas vertibas jaukt ar senalam,salikt
  vienota vesela un saukt par sedevru.Ar laudim,tautam tas pats.Es tacu
  nevaru teikt,ka naku no LIELA,vai MAZA LAcA zvaigznaja un esmu baltas
  rases cilveks.
  Kuri ir tadi,kuriem vajag visu gatavu,lai atri sabojatu un mestos virsu
  citam GATAVAJAM.PARAZITI.Komentaru sakaribai nav nozimes,jo tas ir
  sutijums vienigi ZEMAPZINAI.

  VELAK VEL. TENcINU.

 2. Os says:

  Ligita Leja gan runa-pilnigu patiesibu un visi citi vinas raksti ir pilnigi patiesi. Tas ir pretstats puspatiesibai-ko spredelo Kavacis,ar saviem laimes bruniniekiem puszideliem-zidu rokaspuisiem krustnesiem,kas bija un vienmer bus ikvienam Latvietim-laupitajOkupantiskie iebruceji un Genocida izdaritaji mana Tevzeme. Par velesanam Riga,tapat ka Daugavpili kada viltosana tad vareja notikt,to Cimdaram ar KF FDD agenturu Latvija gan nevajadzeja darit,jo absolutais vairakums sinis Pilsetas ir-krievzidi. Tam apgalvojumam nav-logiska pamata. Jo okupanti logiski ka balsoja par-okupantu spekiem\Partijam. Kas to apgalvo,domaju,ka KF ir izdevigs sads apgalvojums-pretlogisks,lai apsleptu Krievijas slepto “Maigo” Latvijas okupaciju,ka redz tak Latvija dominejosa Vara\Skaitliska ir Latviesu Nacijas Cilvekiem. Ta ir dezinformacija,jo Daugavpili 96 proc.sastada krievzidi,bet Riga kadi 80 proc. Viniem nevajadzeja neko viltot. Iestasanas rezultatus 2004 gada ES gan viltoja,nomainot biletenus,bet ne jau Iecirknos,bet partransportejot uz-Arhivu. Ka ari 5,ja atmina nevil,Saeimas,lai Latvijas cela partija inspireta ar KF KGB,tiktu Valdiba. Ta ka 2 viltojumi ir,bet pieradit tos nav iespejams,ja nu vienigi atklajot DP Arhivu,kas ir diezgan neiespejami uz doto bridi

 3. Kapteinis says:

  Vai neizveidosies situācija, kad tērējot dārgo laiku, sastādot ASM kartoteku , pienāks diena kad nebūs soda izpildītāji?Varbūt pienācis pēdējais laiks atmest sīkumainās ambīcijas un nacionāli domājošiem apvienoties? Kamēr mēs viens otru aprejam, ienaidnieks- okupants apvienojās vienotā kulakā, lai dotu pēdējo triecienu” latviešu tautai”, kurus neiznīcinās pa vienam, vai grupiņas- vienkārši nopirks par tramvaju biļeti , ceļojumam uz “latviešu kapsētu”!

  Admins
  Pareizi, kapteini, tikai kāpēc Tu esi “apvienojies” ar Gardu, kurš ir mūsu tautas nāvīgākais ienaidnieks. Kāpēc Tev nepievienoties Tribūnālam, kurš cenšas visu šo nelietību celt gaismā un sūdzēties ES ?

 4. zināšanai says:

  Te būs dažu personu vārdi, kas vairāk vai mazāk zina aizkulises par vēlēšanu rezultātu viltošanu:
  Arnis Cimdars, Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs
  Valdis Liepiņš, Vēlēšanu reformas biedrības valdes priekšsēdētājs, Saeimas deputāts
  Ilma Čepāne, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāja, Saeimas deputāte
  Arvīds Dravnieks, kurš kā tikai sāk nopietni runāt par vēlēšanu rezultātu viltošanu, tvaika nolaišanai piedāvā sabiedriskas diskusijas apmēram par šādu tēmu “Par Latvijas vēlēšanu sistēmas trūkumiem un iespējamiem risinājumiem” (bet nerunājot par pašu galveno – par vēlēšanu rezultātu viltošanu).
  Vēl šos informētos cilvēkus par vēlēšanu rezultātu viltošanu var atrast Publisko tiesību institūtā, Valsts administrācijas skolā, Centrālā vēlēšanu komisijā, Notāru biedrībā, Vēlēšanu reformu klubā, Sociālo reformu biedrībā, Latvijas Juristu biedrībā u.c.

 5. kalns says:

  Ko raksta leja un levits (viena tauta),izrediģē vairākus rakstus,izvelk viņiem vajadzīgo,zemākā pakāpe pašās beigās ,cik nu var,”loka” žīdus.

 6. Os says:

  Ta ir Andri,ka Dainas daudzas ir sastopams zidKrustnesu uzslanojums. Bet to var saprast un izmest ara. Dainu skapi ievadot Dainas,jateic,ka nav taisits uzslanojums,kadas Arhiva vinas ir,tadas ir ievaditas. Un tas Specigas Augstakas Dainas-pat izmainot vardu secibu strada tapat. Protams,ka Dainas var saprast un orjenteties tanis,ari iztulkojot tikai Latviesu Tautas Cilveks\Pagans un nekads puszidels,ka Muldasovs neko nesapratis. Un lai ari nesaprot. ZidKristiets jau ari nesaprot un paldies Dievam.

 7. Repatriants says:

  Paldies Ligitai Lejai par taisniigo un lielisko vestures apskatu!

 8. Os says:

  A,re,nepatik padibenei Ligita Leja. Nesanaks Musu Latvju tautas varonus sabazt viena maisa ar zidiem-ka bralus. Levits ir zids un vienmer tads ir bijis,un paliks nepatiesiba. Puspatiesiba ari ir-zidisms,ta-ideologija kakaina kaku iemitnieku. Lej Litra-Navi zidiem un vinu rokaspuisiem kristiesiem

 9. ordo says:

  Jaunumi lemberga prāvā,miris vēlviens liecinieks!
  Prokurori tiesā Ventspils
  mēra Aivara Lemberga
  krimināllietā iesnieguši
  Dānijas specdienestu
  noklausītas sarunas starp
  apsūdzētajiem, kurās, pēc prokuratūras domām,
  apstiprinās Lemberga
  īpašumtiesības atsevišķās
  komercsabiedrībās. Atpakaļ Nosūtīt uz e-pastu PIEVIENOT Tikmēr neoficiāla informācija
  liecina, ka aizsaulē aizgājis vēl
  viens šīs krimināllietas
  liecinieks – Juris Šķibelis. Prokurors Juris Juriss
  pastāstīja, ka sarunas starp
  apsūdzētajiem Ansi Sormuli,
  Aivaru Lembergu un Anriju
  Lembergu ierakstītas
  2005.gadā kādā Kopenhāgenas viesnīcā. Sarunās esot
  dzirdami arī Gints Laiviņš-
  Laivenieks, Rudolfs Meroni un
  citas personas. Prokurors domā, ka sarunu
  ieraksti apstiprina pirmstiesas
  izmeklēšanas laikā veikto
  vairāku personu liecību
  patiesumu, kuras liecinājušas
  par Aivaram Lembergam piederošajām īpašumtiesībām
  un to daļām gan Latvijas
  komercsabiedrībās, gan
  ārvalstu komercsabiedrībās.
  Vienlaikus šie audioieraksti
  apliecinot tiesā sniegto liecību patiesumu, ir pārliecināts
  prokurors. “Kā tiesa vērtēs šos
  pierādījumus, mēs nezinām.
  Mūsu ieskatā, tā ir pirmā reize,
  kad dzirdams, kā pats
  apsūdzētais Aivars Lembergs
  apstiprina savu īpašumtiesību daļu atsevišķās
  komercsabiedrībās, ko viņš
  līdz šim vienmēr ir noliedzis.
  Tiek runāts, piemēram, par
  “Ventbunkeru”, “Latvijas
  naftas tranzītu”, “Ostas floti”. Šie pierādījumi arī apstiprina,
  ka Lemberga bērni ir iesaistīti
  šajās struktūrās. Vienlaikus
  šajās audiosarunās ir dzirdams
  un saprotams, ka faktiski
  Aivars Lembergs kopā ar citu apsūdzēto Ansi Sormuli jau no
  paša sākuma zinājuši par
  naudas atmazgāšanas shēmu
  un paši to ir konstruējuši,
  piedāvājuši un apsprieduši,”
  klāstīja prokurors. Prokurors Juriss šīm sarunām
  piešķir papildu pierādījumu
  nozīmi, jo šie ieraksti
  apstiprinot liecinieku sniegtās
  liecības un dokumentus. “Ja
  līdz šim cilvēki ir liecinājuši un teikuši, ka Lembergam un
  viņa bērniem kaut kas tur
  pieder kādā kompānijā, un
  mēs to redzam arī no
  dokumentiem, tad šeit ir
  audiosaruna, kurā pats Lembergs par to spriež. Tas ir
  būtiski. Viņa advokāti bija
  samērā uzbrūkoši pret,
  piemēram, Jāni Blažēviču un
  cerēja sagraut viņa teikto, ka
  kādreiz viņš būtu kaut ko pārdevis Aivaram Lembergam
  saistībā ar “Ventbunkeru”, bet
  šajās sarunās Lembergs pats
  apspriež, par kādām summām
  viņš gatavojas pirkt no Jāņa
  Blažēviča “”Ventbunkera” daļu”. Runāts bija par 50
  miljoniem,” norādīja Juriss. Sarunās atklājoties vēl kāda
  nianse, proti, Aivars Lembergs
  esot sazvanījies ar toreizējo
  premjeru Aigaru Kalvīti (TP),
  kas, pēc prokuratūras domām,
  atspoguļojot Lemberga ietekmi. “Tas ir viens no
  pierādījumu kopumiem par
  viņa ietekmi ekonomiski
  politiskajās norisēs Latvijā,
  kas faktiski apliecina viņa
  iespējas ietekmēt tajā laikā nozīmīgu uzņēmējdarbību.
  Piemēram, viņš runā par
  politisko partiju finansējumu
  ar premjeru – tas tomēr kaut
  ko liecina,” uzsvēra Juriss. Sarunas ierakstījis
  specdienests Dānijā, savukārt
  sadarbību organizējis
  Satversmes aizsardzības
  birojs. Sankciju sarunu
  ierakstīšanai devusi Augstākā tiesa. Lai arī sarunas ierakstītas
  2005.gadā, Juriss noliedza, ka
  to celšana gaismā būtu jauna
  prokuratūras taktika. “Nav
  nekādas saistības ar taktiku –
  mēs būtu tās snieguši jo ātrāk, jo labāk. Ņemot vērā, ka to
  izpildījuši ārvalstu dienesti, ir
  noteikta procedūra. Bez viņu
  atļaujas mēs nedrīkstam neko
  realizēt. Mēs gaidījām šo brīdi,
  kad viņi atļaus. Par sarunām uzzinājām tikai pagājušā gada
  vasarā un pat līdz šim gadam
  risinājām jautājumu par
  sarunu tiesiskumu, proti, vai
  Dānijas partnerdienests vispār
  piekrīt tās nodot mums,” norādīja Juriss. Vaicāts, vai arī turpmāk
  krimināllietā prokuratūra
  sagādās negaidītus
  pierādījumus, Juriss atbildēja –
  lai arī lieta atrodas tiesā,
  prokuratūra “neguļ” un aktīvi seko līdzi Lemberga
  darbībām. “Tas jau ir mūsu
  darbs – mēs nevaram tagad
  vairākus gadus, kamēr notiek
  tiesvedība, pilnīgi neskatīties,
  kas notiek, kaut vai tāpēc, ka mums jākontrolē drošības
  līdzekļa nosacījumu izpilde,”
  uzsvēra prokurors. Tiesai tagad jāuzklausa
  viedokļi par šiem
  pierādījumiem un tad jālemj,
  vai audioierakstus pievienot
  lietas materiāliem. Ekspertu
  atzinums par audioierakstiem vien esot uz 150 lapām. Šodien
  paredzētā tiesas sēde atcelta,
  jo saslimis tiesnesis. Pagaidām
  nav zināms, kad paredzēta
  nākamā tiesas sēde. Oficiāla apstiprinājuma
  prokuratūrai vēl nav, taču no
  Lemberga aizstāvjiem vakar
  tiesā izskanējusi informācija,
  ka viens no lieciniekiem Juris
  Šķibelis esot miris. Juriss stāstīja, ka Šķibelis ir viens no
  cilvēkiem, kas savulaik
  liecinājis pret apsūdzēto Ansi
  Sormuli. Šķibelis savulaik bijis
  AS “Naftas parks” vadītājs,
  bet nu jau bija pensionārs. “Viņš bija viens no
  lieciniekiem, kas liecināja par
  to, kā savā laikā Ansis
  Sormulis Aivara Lemberga
  uzdevumā prettiesiski
  pieprasīja kukuļa veidā atdāvināt viena uzņēmuma
  akcijas,” teica prokurors. Prokurors nedomā, ka Šķibeļa
  aiziešana aizsaulē negatīvi
  ietekmēs lietu un apsūdzības
  uzturēšanu, jo prokuratūra
  jau pirmstiesas izmeklēšanā šo
  personu vairākkārt pratinājusi, lai nodrošinātos ar
  nepieciešamajiem
  pierādījumiem. Pēdējos gados mūžībā
  aizgājuši vairāki liecinieki –
  2009.gada februārī mira
  1944.gadā dzimušais uzņēmējs
  Krists Skuja, bet 2009.gada
  oktobrī mūžībā aizgāja 55 gadus vecais Ventspils
  uzņēmējs Laimonis Junkers. Aivaru Lembergu
  prokuratūra apsūdz par
  kukuļņemšanu sevišķi lielos
  apmēros, par noziedzīgi
  iegūtu finanšu līdzekļu un
  citas mantas legalizēšanu, par dienesta viltojumu, par
  piedalīšanos mantiskos
  darījumos, kuri viņam saistībā
  ar dienesta stāvokli bijuši
  aizliegti, kā arī par
  ļaunprātīgu dienesta stāvokļa izmantošanu un citiem
  noziegumiem. Līdzās Ventspils mēram uz
  apsūdzēto sola sēdies arī viņa
  dēls Anrijs Lembergs un
  Ventspils tranzītbiznesa
  menedžeris Ansis Sormulis.
  Visi trīs norādījuši, ka nesaprot un neatzīst viņiem
  celtās apsūdzības. Lietā aptuveni 200 sējumos
  apvienoti divi kriminālprocesi,
  kurus prokuratūra tiesai
  nodeva 2008.gada otrajā pusē. Rīgas apgabaltiesa šo lietu
  paplašinātā sastāvā no jauna
  sāka skatīt 2009.gada
  20.augustā. Lietas sarežģītības
  dēļ tagad to izskata tiesneši
  Geimans, Irīna Jansone un Ligita Kuzmane, bet par
  rezerves tiesnesi noteikta
  Ārija Ždanova. Iepriekš lietu kopš 2009.gada
  16.februāra izskatīja Geimans
  ar tiesu piesēdētājiem, bet
  tiesu piesēdētāju institūts no
  2009.gada 1.jūlija tika
  likvidēts un toreizējais tiesas sastāvs līdz sprieduma
  taisīšanai netika. Lembergam pietuvinātas
  personas mirst brīdi pirms
  liecību sniegšanas Aivara Lemberga “valdīšanas
  laikā” pašos spēka gados no
  dzīves aizgājušas 13 personas,
  kuras vairāk vai mazāk
  bijušas saistītas ar Lemberga
  biznesa vai politikas darījumiem. Daudzie nāves
  gadījumi bijuši pēkšņi un
  visnotaļ dīvaini. Protams,
  kamēr nekas nav pierādīts,
  apsūdzēt apzinātā kaitniecībā
  nevienu nedrīkst, tomēr sakritības ir pārsteidzošas… Jauni cilvēki aiziet ar sirdi Pirmais 1996.gadā mira
  Ventspils domes amatpersona
  Andris Zalāns, vēsta portāls
  bnn.lv, kurā publicēts
  apjomīgs dīvaino nāvju
  uzskaitījums. Tikai 38 gadus vecais Zalāns aizsācis aizgājēju
  virkni, teikts portālā.
  Nelaiķim bijusi saistība ar tā
  dēvēto „čeku”, un tas esot
  iemesls, kādēļ deviņdesmito
  gadu sākumā šīs vīrietis Ventspils domē ticis iecelts par
  Aivara Lemberga galveno
  vietnieku. Zalāns arīdzan iedvesmojis
  radīt uzņēmumu „Venceb”,
  kas nodarbojās ar celtniecības
  darbiem Ventspils brīvostā un
  pašvaldībā, un firma regulāri
  uzvarējusi daudzmiljonu iepirkumu konkursos. 38 gadu
  vecumā šis cilvēks mira no
  sirds mazspējas. Pēc Zalāna
  nāves Lembergam
  saglabājušās labas attiecības ar
  viņa ģimeni, – sieva un dēls iekārtoti uzņēmumos, kuros
  Lembergam bijusi tieša
  ietekme, raksta portāls
  bnn.lv. Gadu vēlāk aizsaulē aiziet
  Aivara Lemberga studiju
  biedrs Vitāls Lejiņš. Arī šī 46
  gadus vecā vīrieša nāve
  iestājusies no sirds mazspējas.
  Interesanti, ka kursabiedrs Lembergam atstājis dāsnu
  mantojumu – apmēram 3
  miljonus latu. Šī summa
  savukārt ļāvusi viņam kļūt
  par legālu miljonāru, vēsta
  portāls. Lato Lapsas un Kristīnes Jančevskas grāmatā
  „Kas ir Lembergs? Ventspils
  mēra ceļš uz naudu un varu”
  autori apkopojuši vairākus
  (pamatā merkantilus)
  aspektus, kāpēc kursabiedrs Lejiņš bijusi būtiska figūra
  Lemberga turīguma
  veicināšanā. Tajā vēstīts, ka
  Lejiņa primārais uzdevums
  bijis akumulēt Lemberga
  finanses. Mīklainās pašnāvības un
  arī slepkavība 1998. gadā dzīvi pašnāvībā
  beidza advokāts Andis
  Bumbieris, toreizējā
  ekonomikas ministra,
  Lemberga cilvēka – Laimoņa
  Strujēviča – padomnieks. Īsi pirms nāves Bumbieris bija
  devies uz atbildīgajām
  instancēm, kur ziņoja, ka jūtas
  noraizējies, jo darbā esot
  spiests sagatavot
  dokumentus, kas ir pretrunā ar likumu. Dažas dienas vēlāk
  viņš mira. Ierosināja
  krimināllietu, taču to ātri vien
  arī izbeidza. Advokāta
  atraitne par šo visu nerunā, jo
  baidās, taču neslēpj, ka pēkšņi viņu dzīvokli sākuši apmeklēt
  nepazīstami cilvēki. Gadu vēlāk tika noslepkavots
  vīrietis vārdā Josifs Bermans.
  Viņš zināms ar to, ka pēc
  valstiskās neatkarības
  atjaunošanas cīnījies par savu
  īpašumu atgūšanu Ventspilī. Deviņdesmito gadu sākumā
  Bermans nemaz neslēpa, ka
  pilsētas galva Lembergs liek
  viņam dažādus šķēršļus, uz ko
  Lembergs atbildēja, iesūdzot
  Bermanu tiesā par goda un cieņas aizskaršanu. Lieta tika
  ierosināta. Portāls bnn.lv
  uzsver, ka nav nekādu liecību,
  kas Aivaru Lembergu saistītu
  ar Josifa Bermana nāvi, taču tā
  Lembergam varēja būt nudien izdevīga. Proti, mēram
  gribējās, lai pilsētas īpašumi
  paliek viņa pārvaldībā. Bermans sākotnēji bija
  pazudis, taču vēlāk atrasts
  miris vardarbīgā nāvē. Mirst arī daiļā dzimuma
  pārstāve 2001. gadā mira Natālija Strīga.
  Viņa bija valsts norīkota
  amatpersona AS „Kālija
  parks”. Šis uzņēmums tika
  nodibināts 1993. gadā, un tā
  valdi un padomi pamatā veidoja Ventspils uzņēmēji.
  Latvijas valsts piekrita
  piedalīties uzņēmumā ar
  noteikumu, ka valsts kasē
  ieripos 1 dolārs par katru
  pārkrauto kālija sāls tonnu. Tomēr jau 1994. gadā „Kālija
  Parks” akcionāri atcēla šo
  līguma punktu, solot iekļaut
  jaunajos statūtos. Klajā nāca
  dokumenta pārstrādātā
  versija, bet minētā punkta tajā nebija. Tādējādi valsts
  nesaņēma dibināšanas līgumā
  paredzēto pienākošos
  samaksu. 30 miljonu vietā
  Latvija no šī Ventspils
  uzņēmuma saņēma vien nedaudz vairāk nekā divus
  miljonus. Strīga bija tā, kas šo
  papīru parakstīja. Kā izriet no
  bnn.lv publicētā raksta, šajā
  brīdī uz skatuves parādījies
  Andris Šķēle, savukārt mirusī sieviete bijusi persona, uz
  kuru varēja uzvelt vainu par
  to, ka tāda milzu nauda
  pagājusi garām valsts kasei. Hokeja čempionātā tā arī
  nenokļūst Un atkal nāve. Šoreiz tā ņēma
  Ritvara Šama dzīvību. Viņš
  bija „Venceb” valdes
  priekšsēdētājs. 2003. gadā
  vīrietis devies uz pasaules
  hokeja čempionātu Somijā, taču pārkritis pār prāmja
  bortu. Šams esot bijis krietnā
  kunga prātā, liecina
  informācija, taču tā nav
  oficiāli apstiprināta vēl
  šobaltdien. Trīs gadus vēlāk no sirds
  nepietiekamības mirst Zigurds
  Vaivods – arī jauns 42 gadus
  vecs cilvēks. Vaivods strādāja
  „Latvijas kuģniecībā” augstā
  amatā, un tieši viņš nodarbojās ar uzņēmuma
  privatizācijas dokumentu
  sagatavošanu. 2009. gadā nomira Krists Skuja
  – kāds brīnums – arī no sirds
  nepietiekamības. Skuja
  neformāli tika uzskatīts par
  cilvēku, kas atbildēja par
  Lemberga melnās naudas kasi un uzturēja kontaktus ar
  tobrīd pie varas esošajiem
  politiķiem galvaspilsētā Rīgā,
  vēsta portāls bnn.lv. Liecinieki pazūd, aizbēg un
  turpina mirt Tajā pašā gadā dzīve beidzās
  arī Laimonim Junkeram, kuru
  uzskatīja par Ventspils
  grupējuma „kasieri”. Viņš
  arīdzan bijis tas, kuram bija
  jādodas uzpirkt politiķus. 2007.gadā Junkeram tika
  piemērots aizdomās turētā
  statuss Ventspils amatpersonu
  lietā, tomēr viņš drīz vien
  pazuda no Latvijas. Atradās
  pēc diviem gadiem Paragvajā, un miris. Junkeru apbedīja
  Ventspilī, un uz bērēm bija
  atnācis arī Lembergs. Bijušais ģenerālprokurors
  Jānis Maizītis atzinis, ka laikā,
  kad tiesībsargājošās iestādes
  pastiprināti sāka pievērst
  uzmanību Lemberga
  personībai un darījumiem, zilajās tālēs pazuda vismaz trīs
  liecinieki. Pēc Lemberga aresta
  vairāki potenciālie liecinieki
  pametuši Latviju. Šajā laikā
  Maizītis atklāti sāka runāt par
  trim oligarhiem – Lembergu, Šķēli, Šleseru. Savas bažas viņš
  uzticēja ASV vēstniecībai un
  pēc tam – caur „Wikileaks”
  publiskotajiem dokumentiem
  – par Maizīša domām uzzināja
  arī Latvijā. Kā var nokrist no piektā
  stāva, ja dzīvo otrajā? Vents Kodols – vīrietis, kurš
  pirms trim gadiem it kā
  izkrita no piektā stāva, lai gan
  kopā ar ģimeni dzīvoja ēkas
  otrajā stāvā. Kodols bija
  „Latvijas kuģniecības” īpaši pilnvarotais pārstāvis. Viņa
  uzdevums bija pārstāvēt
  uzņēmuma intereses
  kriminālprocesā par
  desmitiem miljonu dolāru
  izkrāpšanu no uzņēmuma laikposmā no 2003. līdz 2005.
  gadam. Lietu uzsāka jaunā
  Lembergam lojālā uzņēmuma
  vadība pret iepriekšējo, kuru
  kūrēja Ventspils mēra
  oponents Oļegs Stepanovs. Venta Kodola nāvē ir ļoti
  daudz neskaidrību. Sākot jau
  no tā, kāpēc viņš krita no
  piektā stāva, ja reiz dzīvoja
  otrajā. Viņa nāve klasificēta
  kā pašnāvība, bet cita versija skan, ka viņš it kā esot
  piedzīvojis ļaundaru
  uzbrukumu. Pats tiem atvēris
  durvis un, lai viņa pusotru
  gadu vecais bērniņš neredzētu
  nepatīkamas ainas, uzbēdzis uz piekto stāvu. Vents Kodols
  fiziski bijis trenēts cilvēks,
  taču cīņu zaudējis, vēsta
  bnn.lv atrodamā informācija. Mirst arī sporta
  funkcionārs un privātais
  šoferis Pagājušajā gadā arī no sirds
  (šoreiz – akūtas) mazspējas
  mira sporta funkcionārs Jurijs
  Bespalovs. Šis pusmūža kungs
  bija biznesmenis un arī futbola
  kluba „Ventspils” prezidents. Jurijs Bespalovs bija ļoti
  svarīgs liecinieks Lemberga
  krimināllietā: 5. aprīlī šim
  cilvēkam bija jādodas uz Rīgu
  liecināt. Taču 4. aprīlī viņš
  aizgāja mūžībā. Pērn apglabāts tika arī paša
  Aivara Lemberga šoferītis un
  miesassargs. Viņu sauca
  Tālivaldis Macpans, un viņš ar
  Lembergu kopā pavadījis ļoti
  daudz laika. Macpans priekšnieku vizinājis ilgajā
  ceļā no jūras pilsētas uz Rīgu
  un atpakaļ, kā arī vadājis uz
  sanākšanām pie dažādiem
  cilvēkiem. Saprotams, šāds
  darbinieks daudz redzējis, daudz zinājis. Šoferis mira no
  leikēmijas jeb asins vēža.
  Raksts portālā bnn.lv vedina
  lasītāju uz domām, ka
  leikēmija var tikt iegūta arī
  vardarbīgā veidā, proti, pamazām cilvēku indējot.
  Asins vēzi veicinot regulāra
  saskare ar benzolu, augstu
  radiāciju vai plutoniju.
  Plutonijs ir samērā populārs
  vārds, ja runā par vairāku Krievijas uzņēmēju mīklaino
  nāvi. Visbeidzot šogad, 2013. gadā,
  no infarkta vai insulta –
  neesot īsti skaidrs – miris
  Gunārs Zellītis, kurš
  deviņdesmito gadu sākumā
  bija deputāts Ventspilī un turpmāk savu karjeru
  veidojis ar Lembergu saistītos
  uzņēmumos. Tieši viņš bijis
  atbildīgs par lēmumu nodot
  privātās rokās pilsētas lielos
  tranzīta uzņēmumus. Pirms gada Zellīti izsauca uz
  Ģenerālprokuratūru sniegt
  liecības. Nākamā reize, kad
  viņam to pienācās darīt, bija
  šogad janvārī, taču viņš jau
  bija miris.

  Admins
  Ne jau Lembergs viņus vāc nost, bet gan viņa pretinieki. Lembergs nav idiots !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *