Nu, kur tu gnīda(Pabrik) atkal lien !

Kāda tārpa foto... .Nu, kur tu gnīda(Mūrniece) atkal lien !

 Visi tie, kuri Dombrovski (Dum-brovski) slavē, ir no “attiecīgajām iestādēm” ! Šo glumo bezmugurkaulnieku komunistiskā nomenklatūra ilgi meklēja, līdz arī piemeklēja. Šis politiskais “NEKAS” tiek izmantots tautas krāpšanai. Tieši uz to, uz ko cerēja tauta, viņu ievēlot, šis kangars “pameta zem tanka”, tas ir, cerības uz latviskāku Latviju– bez 9. maija salašņām. Šis kangars nekaunīgā veidā pieprasa VL to izņemt no viņu “APZIŅAS”.

Kāda nolādēta Maskavas kalpa fizionomija Bezkaunība jeb pareizāk būtu teikts nodevība, jūtama no šī TĀRPA katrā viņa teiktajā teikumā.

To, ka tiks turpināta latviešu tautas pārkrievošana un virzīšana “sliedēs”, kuras ved uz Austrumiem, vairs nav jāšaubās.

Dombrovskis grib redzēt ārlietu ministra amatā jūdasu A. Pabriku,.  kurš bija viens no galvenajiem iniciatoriem Latvijas teritorijas uzdāvināšanai noziedzīgajai Krievijai. Rodas jautājums: kas tad turpmāk ir šī pretīgā kangara plānos- atdot Latgali Putina bandai ???

Latviešu tautas pabira Dombrovskis ar saviem pēdējā laika izlēcieniem ir pilnībā nostājies pret latviešu tautu.

Arī L. Mūrnieces kvēlā aizstāvēšana un piedāvājums palikt Ie.M. amatā norāda uz zemo klanīšanos Maskavas šakāļu priekšā. L. Mūrniece ar savu vīru I. Mūrnieku ir bijušo KGBistu lolojums, kuri šodien ar visu sirdi un dvēseli kalpo Maskavai !!!

LRTT   24.10.10.

Komentāri pie foto redzami uzstumjot bultiņu uz vēlamo foto.

You may also like...

24 komentāru

 1. zonnenbergs saka:

  Labak blaut Tribunala,neka Siguldas kalna.Tas tacu visiem
  jasaprot.Latviesi loti gudri,nu tad lai paskaidro,ka
  var apturet blausanu,kliegsanu,saucienu no Siguldas kalna,
  ja sauciens,kliedziens jau izskanejis gaisa.Kus,kus-varbut
  atnaks atpakal.Padomajiet kada logika no visa ta.Divaini,
  vai ne …..

 2. AG saka:

  Ak tikai tagad Pizdambrovskis ir pret savu tautu, bet agrāk labs bija, vai ne? :)

 3. AMARILLA saka:

  Pirms velešanas bija ceriba stari, ka bus maiņas, ka varbut savadak kas,a nu viss pa vietam ir un viss sakas nogala

 4. AMARILLA saka:

  vai tu ag vispar nimak normal runat?

 5. Žulis saka:

  Es vēlreiz atkārtoju.
  Piedalīties partokrātiskajā vēlēšanu farsā un pēc tam būt sašutušam par šo “vēlēšanu” rezultātiem ir tas pats, kas liet ūdeni caurā spainī un būt sašutušam, ka ūdens no tā tek laukā.
  Sāk piepildīties viss tas, ko es par vēlēšanu boikota nepieciešamību esmu teicis savos ieprkiekšējos komentos. Bet tas ir tikai sākums. Drīz vien katrs, kuram vēl bija kaut kādas ilūzijas, visai uzskatāmi varēs ieraudzīt šo “latvisko partiju” īsto seju.

 6. garāmgājējs saka:

  Tiek gatavota augsne SC. Cik gan viegli cilvēki atdeva savus ideālus pēc Tautas Frontes. Toreiz visi gribēja nacionālu valsti. Nevarēja jau zināt, ka naudas vara izrādīsies stiprāka par ideāliem.

 7. zonnenbergs saka:

  Kas ta nauda.Nu iedomajies,kuga avarija.Visi pasazieri,tadi ka
  musu valdiba un TU starp viniem.Visi izglabjas un noklust uz
  neapdzivotas salas.Man personigi sermuli un tirpas iziet caur
  kauliem,kas notiks pec tam.Viens otram rikles pargriezis.

 8. black_joker saka:

  Es teiktu savādāk- SC gatavo referendumu, lai šo saeimu varētu atlaist pēc kāda gada. UN lai vēlē par jaunu- principā nekas nemainīsies, bet Vienotībai nāksies ņemt šos pozīcijā, savādāk SC to vien darīs, kā atlaidīs saeimas un nekāds normāls darbs nebūs iespējams.
  Žulim- ja tev tā nepatīk demokrātiskā valstī dzīvot, tad tu taču vari emigrēt uz Haiti, Ziemeļkoreju, Kubu, Irānu un tur maršēt gājienos bezpartejiskā režīmā pelēkā formā tērpies.

 9. Edgars. saka:

  Naiva cerība bija balsot par Vienotību,kuras kandidātu lielākā daļa ir nodevēji un cionistu pakalpiņi.

 10. Te komenti par pabrika paziņojumu: saka:

  Ernis Purnis, Jons, 25.10.2010 12:50
  Jons, 25.10.2010 02:21
  Vai ta kāds te spaidu kārtā tiek pieturēts? Ja nepatiktu, diez vai kāds te visu mūžu noturētu. Problēma cita – man te patīk un es piespiedīšu tos latviešus ar mani krieviski runāt. Un, ka to arī visa mūža garumā ir panācis, liecina tas, ka joprojām aktuāls ir valodas jautājums. Kur lielāku absurdu var izdomāt – latvietis Latvijā vairs nevarēs latviski runāt, tikai tāpēc, ka kāds iebraucējs nevēlas valodu apgūt.
  ———————————
  Te salīdušo psrs barbaru spēja nezināt valsts valodu un negribēt zināt, slēpjas viņu skaitā. Kā parazīti,jūtas droši un nekaunīgi barā, tā šie psrs atkritumi tikai sava lielā skaita dēļ ir tik nekaunīgi, protams milzīgu lomu viņu pretīgajā šovinismā, šiem krievvalodīgajiem spēlē kremļa sistemātiskā kūdīšana un vietējo viņu krievebreju ganu-vadoņu naida kurināšanā pret visu latvisko! Bet dara to gan pctvl,gan sc slēpti, atklāti deklarējot, ka neiebilst pret psrs kolonistu valsts valodas zināšanām, BET… tikai pēc principa-dots pret dotu, tā teikt, tad arī svešo iebrucēju valodai jābūt otrai valsts valodai, (sākumā vismaz pašvaldībās) tad redziet viņi mācīsies latv. valodu. Bet, kā jau teicu, visas šīs nelietības var notikt tikai viņu lielās masas dēļ, kolīdz viņu skaits saruks lidz patiesi normālas minoritātes skaitam, tā problēmas vairs tiem nebūs ne ar valodu, ne ar lojalitāti.
  Un tikai mūsu nodevīgās valdības neveiktās likumīgās dekolonizācijas dēļ, mūsu valsti apdraud simti tūkstoši naidīgi noskaņoti svešas valsts pilsoņi ar svešu valodu, domāšanu un svešu mums mentalitāti un uzvedību!
  Ernis Purnis, urlām, 25.10.2010 12:55
  Konkurencija, 25.10.2010 12:33
  Kariņš laikam nezin, ka krievu skolas Latvijā eksistē 150 gadus un ka krievi te vienmēr ir dzīvojuši. Šodien krievi pārzin latviešu valodu labāk, nekā latviešu jaunieši krievu valodu. Nākotnē viniem bus grūti konkurēt.
  ————————————– ————
  Urla, runa nav par KRIEVIEM, vai citu tautību, bet gan par OKUPANTIEM, kurus raksturo viņu naidīgā uzvedība un attieksme pret Latviju-viņu pagaidu mītnes zemi! Neizbraukušie krievvalodīgie okupanti pēc militārokupantu izvākšanās, nav tas pats, kas krievu tautības cilvēki, lai kā tev urla negribētos tos visus apvienot zem sava asiņaini sarkanā sovjetu karoga!
  Ernis Purnis, Jura, 25.10.2010 12:59
  1)Francija izraida uz mītnes zemēm tos čigānus, kuri valstī ieceļojuši nelegāli. Latvija un citas valstis, neatkarīgi no nelegālo migrantu tautības, rīkojas tāpat un nesaņem nekādu starptautisku nosodījumu.
  —————————–
  Precīzi, paldies par negribēto palīdzību! Kariņ, kapēc runāt par sekām-integrāciju, kad nav novēsts cēlonis-nelegāie civilokupanti nav atstājuši valsti UN TO DARĪT BIJA UN IR NACIONĀLAS VALSTS UZDEVUMS!

  Ernis Purnis, tutū, 25.10.2010 13:21
  tutu, 25.10.2010 13:06
  Nav tik traki ar krieviem un latviesu valodu. Vismaz puse no tiem, kas izliekas nezinam, loti labi to saprot un var ari runat, bet ir vairaki iemesli kadel vins latviski neruna. Viens ir tas, ka kadreiz sis cilveks ir aplauzies, jo meginot runat ar kadu latviski par vinu sak nirgt
  (akcents, varbut kads vards nepareizs, utt). Lidz ar to sis cilveks nolien pagride un vairs negrib ne muti vala vert. Un nepietiek ar nirgsanu par akcentu sis cilveks tiek noliets ar samazgam un apsaukts par okupantu.
  ————————————– ——–
  Beidz muldēt šādas demagoģiskas stulbības, vai tev nav savējo daudz dumākas auditorijas, kur liet šo kremļa ūdeni?
  Ja tā būtu, kā tu melo, tad ASV, Lielbritānijā, Vācijā un citur kas tāds parādītos, bet nē, tur jūs sovjeti zibenīgi vervelējiet pat super kroplīgi un NEKAUTRĒJATIES! Un ļoti īsā laikā urliki jau normālā saziņas valodas līmenī tarkšķ valsts valodā VISUR, KUR TIE IR ĪSTA MINORITĀTE, KUR TIE IR MAZĀKUMĀ!
  Nē urla, vaina jūsu latv. valodas nezināšanā ir JŪSU IEDZIMTAJĀ NEKAUNĪBĀ UN LIELĀ SKAITA DĒĻ!!!
  Kaut es personīgi nesaprotu, kapēc mūs nīstošiem svešiem psrs kolonistiem būtu jāmāk latv. valoda, nevis jāatstāj mūsu valsts, kuras teritorijā PRETĒJI VISIEM LIKUMIEM UN TAISNĪGUMAM jūs TE VĒL UZTURATIES un vēl muldat un kasaties ar mums – likumīgiem valsts pilsoņiem un kārtības noteicējiem mūsu valstī!

  Sab. atkritumi-dabisks process!, 25.10.2010 14:16
  Ko nu brīnaties, ka te ņudz, rāpo un smird visādi jaņisi indes, peterson-pasingi,rubiki,urbanovici,pab riksi un citi atkritumi pēc tik ilgiem okupācijas gadiem, esot svešu morālu kropļu, slepkavu, laupītāju un zagļu-dzērāju uzspiestā sabiedrībā, kuru vadija masu slepkavas un cilvēknīdēju partija! Tas ir normāls būtībā proces, dabiskā atlase, jo it visur dabā,cilvēcē tie, kas neiztur pārbaudijumu un slodzes, deformējas un kļūst no sākuma par sakropļotiem indivīdiem, tad pārvēršas par mēsliem un trūdvielu dabā un cilvēkiem tiek vēstures mēslainē! Kāds bija LC, Saimnieks,TP,LPP un tagad PLL un nu arī SCP – lūk šis LV vēstures mēslaines saturs!

  Ernis Purnis, Tā tas nav!, 25.10.2010 14:45
  Tā tas ir, 25.10.2010 14:21
  Diemžēl, Erni Purni, tāpēc arī latgalieši bieži pāriet uz krievu valododu, jo “tīriem latviešiem” viņu akcents arī nepatīk cik nav dzirdēts no čiļu puses ņirgāšanos par čangaļiem.
  ————————————– —–
  Un arī tā ir okupantu mākslīgi pacelta un kurināta tēma, pēc principa-skaldi un valdi! Jo dabā nav patiesi sliktas vai citādi nelabvēlīgas attieksmes vienam pret otru savas tautas citu novadu ļaudīm. Ir humora līmenī pajokošana un apdziedāšana, bet bez ļaunuma un bez naida, kuru mēģina ļoti centīgi uzkurt viltīgie krievebreju okupantu masas fīreriņi!

 11. Sigurds Graudiņš saka:

  Esmu iesniedzis KONSTITUCIONĀLU SŪDZĪBU LR Satversmes tiesā par Vēlēšanu likuma pārkāpumu, kā vēlēšanu leģimitātes apšaubīšanu.

 12. Edgars. saka:

  Cionistu pakalpiņš,Latvijas un latviešu tautas nodevējs,tāds esi Pabrik.Neesi cienīgs būt saeimas deputāts,ja vēl mazliet cieni šo valsti kuras pilsonis esi tad atsakies no mandāta un publiski atvainojies par nodarītajiem noziegumiem.īsteni brīvā LATVIJā tad iespējams saņemsi mīkstāku sodu.Laiks padomāt un rīkoties pēc sirdsapziņas.

 13. zonnenbergs saka:

  Edgaram pilniga taisniba.

 14. Kasjauns saka:

  Kāds patiesībā ir Valdis Dombrovskis un viņa vadītais Kabinets? Vislabāk tas atspoguļojas attieksmē pret neaizsargāto sabiedrības daļu.

  http://www.kasjauns.lv/lv/news/ciniski-ietaupa-uz-invalidu-un-vinu-vecaka-rekina&news_id=31851

  Ciniski ietaupa uz bērnu invalīdu un viņu vecāku rēķina

  27.oktobris 2010
  08:12

  Klusi un nemanot ir veikti grozījumus likumā „Par valsts pensijām”. To tikko ir konstatējuši bērnu invalīdu vecāki, kuri uzskata, ka tādējādi valsts cenšas ietaupīt uz invalīdu rēķina.
  Vecāki ir gatavi savu taisnību aizstāvēt Satversmes tiesā.

  „Tas ir absurds!”
  Vēl pirms dažiem gadiem likumā „Par valsts pensijām” bija ierakstīts: „Personām, kuru apdrošināšanas stāžs nav mazāks par 30 gadiem un kuras aprūpējušas līdz 16 gadu vecuma sasniegšanai (..) bērnu invalīdu, ir tiesības pieprasīt vecuma pensiju piecus gadus pirms noteiktā (pensijas) vecuma sasniegšanas.” Tas nozīmē, ka māte vai tēvs, kurš mājās audzinājis bērnu invalīdu, pensijā var doties piecus gadus ātrāk (pašlaikno 57 gadiem) un saņemt pensiju pilnā apjomā.

  Tomēr nesen ir veiktas likuma izmaiņas, un pēkšņi 16 gadu vietā ir parādījušies astoņi gadi. Tas nozīmē, ka pensijā var doties tikai tie vecāki, kuriem bērns par invalīdu ir atzīts līdz astoņu gadu vecumam. Tas ir absurds, saka hroniski slimo bērnu draugu biedrības „Sūrābele” vadītāja Mudīte Paegle, kura pati paspēja aiziet priekšlaicīgā pensijā, kaut gan viņas bērnam invalīdam invaliditāte tika noteikta astoņarpus gados.

  „Vecāki, kuri bērnus invalīdus audzina mājās, līdz pēdējam brīdim cer, ka viss būs labi un necenšas, nevēlas invaliditātes statusu bērnam izgādāt jau mazotnē. Viņi cer, ka bērns izveseļosies. Jāuzsver arī, ka mazam bērnam invaliditāti noteikt ir diezgan grūti. Piemēram, manam dēlam invaliditāti (epilepsiju) noteica astoņarpus gadu vecumā,” saka Paegle.

  Sūdzēsies Satversmes tiesā
  Kasjauns.lv redakcija viesojās nu jau 21 gadu vecā Andreja, kurš slimo ar oligofrēniju (garīga atpalicība), māte Jeļena Jurčenko. Viņas dēlam invalidāte tika piešķirta deviņu gadu vecumā. Tagad māte ir sasniegusi 57 gadu vecumu un vēlas doties priekšlaicīgā pensijā, kā to paredzēja likuma „Par valsts pensijām” vecā redakcija. Tikai viņa pēkšņi atklāja, ka vienā brīdī likumā izdarīti grozījumi.

  „Sūrābeles” vadītāja Paegle saka: „Man pašai bija liels pārsteigums, kad ieraudzīju likuma jauno redakciju. Nezinu, kad likums tika izmainīts, tas notika klusi un nemanot – nekādu diskusiju nebija. Tagad mūsu biedrība raksta vēstuli Labklājības ministrijai, lai tā paskaidro motivāciju, kāpēc likums tika izmainīts.
  Jurčenko saka, ka ir gatava savas tiesības uz priekšlaicīgu pensionēšanos aizstāvēt pat Satversmes tiesā.

  Grozījumi ir netaisnīgi
  Viņasprāt, likuma grozījumi ir netaisnīgi. Pēc visa spriežot, tie ir veikti visnotaļ ciniski, vēloties ietaupīt uz bērnu invalīdu un viņu vecāku rēķina. Andreja māte saka, ka viņa jūtas nopelnījusi priekšlaicīgu pensiju, jo visu šo gadu laikā, kopš audzināja Andreju, ir ietaupījusi valsts naudu.
  Mātei piedāvāja Andreju ievietot bērnunamā jeb praktiski no viņa atteikties, bet māte to nedarīja. Viņa, paralēli strādājot, Andreju arī audzināja, no valsts nepieprasot īpašus invalīda pabalstus. Ja viņa būtu Andreju nodevusi valsts aprūpē, tad valstij būtu daudz lielāki izdevumi.

  Šis gadījums pierādot to, kā valsts ciniski cenšas ietaupīt uz invalīdu rēķina. Jurčenko domā, ka šī problēma skar ne tikai viņu vienu, bet arī citus vecākus. Tāpēc viņa savas tiesības priekšlaicīgi pensionēties, kuras viņai ir atņemtas, ir gatava aizstāvēt pat Satversmes tiesā.
  Jāteic, ka ar līdzīgu situāciju ir saskārusies ne tikai Jurčenko, bet arī citi vecāki.

  Elmārs Barkāns/Foto: Rojs Maizītis

  Tajā pašā laikā jau dzird tautā runājam, kā daži vēlēšanās “uzvarējušie” slepus no tautas uzdzīvo pirtīs, tērējot invalīdam neaptveramas naudas summas. Vai par tādu Latviju stāvējām Baltijas ceļā? Bet visnožēlojamākais ir tas, ka demokrātiskās valstis, kuras pusgadsimtu neatzina Latvijas okupāciju un inkorporāciju Padomju Savienībā, tagad klusē par noziegumiem mūsdienu Latvijā, ko veic pie varas esošie vēl ciniskāk un demogoģiskāk ar katru gadu vairāk un vairāk.

 15. co saka:

  Tieši par to jūs stāvējāt” latvijas ceļā”.

 16. Miervaldis - co saka:

  Tici man, Latvji stāvēja par savas zemes brīvību, pie visa notiekošā mūsu valstī tagad ir vainojami krievi!

 17. Miervaldis saka:

  Deputāti bija baigi izmmisuši, atrodot Dombrovski!Nu nav viņš slikts, nav, vienkārši sistēma tāda!

 18. Miervaldis saka:

  Un tie, kuri sevi un tēvzemi atdevuši krieviem, tiks bez šaubām piekauti un tiesāti, par to šaubu nav!

 19. Miervaldis - co saka:

  Latvji stāvēja sardzē par savas zemes brīvību, krievi ir vainojami visā sliktajā, kas mūsu valstī notiek!

 20. Miervaldis saka:

  Kur tu lien Pabrik?!Bailes nav?

 21. co saka:

  Jūsu nezināšanu neviena tiesa neataisno.Bija cilvēki kas rakstīja ko nozīmē”latvijas crļš”.

 22. Ernis Purnis saka:

  ha ha, zirnekliene Šeloba, ha ha, 04.11.2010 10:16, 04.11.2010 10:28

  Aj cik mēs ātri aizmirstām, ka starp tiem ar sarkanajām lentītēm arī latviešu bija. Kā mēs ātri aizmirstām, ka tikai paši latvieši, izmantojot izdevību, stučija uz saviem turīgākiem kaimiņiem. Kā mēs ātri aizmirstam, ka tie brīvprātīgie, kas iestājās Vācijas armijā, ne jau uz fronti tiecas karot, bet uz arāju komandām. Mēs negribam atcerēties, ka meža brāli tāpat kā sarkani partizāni civilos tos pašus latviešus aplaupīja un slaktēja.
  Nē, šo mēs negribam atcerieties, tas nav īpaši patīkami. Mēs labāk visu uzvelsim šiem sliktajiem krieviem.
  Mēs labāk mierināsim jūsi ar absolūti nepamatotām fantāzijām, ka Hitlers būtu jums kaut kādas pašnoteikšanas devis, jo viņam it kā nebūtu savādāk iespēju savaldīt. Bet nu PSRS savaldīja, ar to pašu latviešu rokām. Un ja ne notikumi Maskavā, kur PSRS izlēma izbeigt, nebūtu mums nekādas neatkarības.
  —————–
  Pat ja šie safabricētie “fakti” un klaji izdomātie pierādijumi par “sliktajiem” latviešiem būtu taisnība, vienalga nav skaidrs, kā tas, cik slikti ir pilsoņi savā dzimtenē, saimnieki savā zemē, var attaisnot okupantu iebrukumu, okupantu 55 gadu genocīdu Latvijas valsts teritorijā? Un kā šie apvainojumi par latviešu slikto dabu attaisno vēl šodien okupantu atrašanos Latvijas valsts teritorijā pēc militārās okupācijas izbeigšanās un kā tas attaisno šīs krievvalodīgās okupantu masas naidīgo un pretlatvisko izturēšanos nacionālajā latviešu valstī.

 23. Miervaldis - co saka:

  īstie Latvji IR, par “Latvijas ceļu”, balsoja kangari un žīdi!

 24. Co saka:

  Miervaldi, gribi, es varu būt gan tiesnesis, gan black joker….

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *